DUITSLAND/BELGIË


Uitslagen van onze landgenoten in Duitsland & België


Hamburg maandag 19 februari 2018:

 

Victor Gentz stuurt voor trainer Marcel Hauber wederom Mephisto PS naar de winst en deze combinatie wordt ook nog eens tweede met April Classic

 

Jaap van Rijn doet het ook weer goed met klasseringen voor In my mind, Star's Speed en Amiral de Retz

 

Kurt Roeges loopt met de favoriet Grande Cunera naar de derde plaats

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach zondag 18 februari 2018:

 

Yvonne Wagenaar pakt zowel met Velten Swan Lake als Fleetwood Max een tweede plaats

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons vrijdag 16 februari 2018:

 

Touch of Wind Bi is ongenaakbaar bij zijn rentree en wint met grote voorsprong!

 

Emile Renka wordt op de streep nog net voorbij gestoken door een concurrent en pakt dus het tweede geld

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Kuurne dindag 13 februari 2018:

 

Grand River wint voor de vierde keer op rij voor stal van Dooyeweerd!

 

Fidelity Rhythm en Danny Brouwer worden keurig derde

 

De hoofdkoers van de avond wordt gewonnen door de Franse oudgediende Tiger Danover

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Gelsenkirchen zondag 11 februari 2018:

 

Jaap van Rijn beleeft een topdag: hij wint met Hayewatha, Cassari en Gerrit Schermer en hij wordt ook nog eens tweede met Captain Rob en Great Love Story!

 

Sytske de Vries wint net als een paar weken terug met Brazi Elegance een montékoers

 

Hocus Pocus en Karel Gerrits zijn van kop af te sterk voor de rest

 

Glayva Bros wint de eerste koers van haar loopbaan met grote voorsprong

 

Jan Thijs de Jong wint met Ernie Digger op ijzersterke wijze

 

Dayenne Lane wordt door Samantha Stolker zeer kundig naar de overwinning gereden

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons dinsdag 6 februari 2018:


Hanna Huygens rijdt als vervanger van Hugo Langeweg jr.  Ever For Ever WS naar de winst en Gina Bros naar een tweede plek

 

Fidelity Rhythm uit de stal van de familie van der Zwaan wordt tweede met Danny Brouwer op de sulky

 

Rob de Vlieger heeft een abonnement op de derde plaats: General Lee, Femke Schermer en Ultras As pakken alledrie de bronzen medaille

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Hamburg 1 februari 2018:

 

Jaap van Rijn scoort een dubbel met April Classic van Marcel Hauber en Dynamica van Jan van Dooyeweerd

 

Ook trainer Marcel Hauber heeft een goede dag met naast de zege van April Classic ook een heel gemakkelijke overwinning van Mephisto PS


klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons 30 januari 2018:

Hardwell de Heot wint voor trainer Jeroen Engwerda en rijder Rick Ebbinge

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons 25 januari:

Grand River wint in handen van Jos Verbeeck voor vorm trainer Jan van Dooyeweerd ! 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Uitslagen van Gelsenkirchen zondag 21 januari 2018:

 

Sytske de Vries behaalt een zeldzame montédubbel met Juvel As en Brazil Elegance!

 

Ook stal Robbin Bot slaat twee keer toe. Glorious Boko verslaat de favoriet Hannah Hazelaar en ook Pietro Lombardi blijft het veld voor.

 

Simon Woudstra stuurt Goofy Wan naar haar eerste zege

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons 16 januari:

Danny Brouwer wint heel erg gemakkelijk met Delivrance ( stal van der Zwaan)
Hindy Heikant sprint met Hugo Langeweg jr. naar een snelle ritzege 
Gina Bros debuteerd voor stal Langweg jr met een gemakkelijke zege 


klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Gelsenkirchen 16 januari:


Jaap van Rijn bezorgt trainer Age Posthumus een dubbel dankzij winst met For Ever en Captain Rob !  

Harryet Hazelaar en Dion Tesselaar maken hun favorieten status geheel waar 
In een spannende finish met drie paard op 1 lijn heeft Pietro Lombardi en Robbin Bot nipt voordeel
Reinier Feelders voelt zich gelukkig na de zege met I'm Happy ! 

Gerrit Gommans wint in een snelle tijd met zijn draver Galya Fortuna over 2000 meter 

klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mönchengladbach 13 januari:

Rob de Vlieger scoort een fraaie dubbel met zijn paarden Ultra As en General Lee !
Simon Woudstra wint met Dolly du Quesne voor de Belgische trainer F. Sap
Lady Angelique succevol voor trainer Didier Kokkes in de Pmu koers

klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN maandag 1 januari 2018:
Reinier Feelders behaalt een prachtige dubbel met I'm happy en Everything at once

Early Ricardo bevestigt zijn zege van Tweede Kerstdag en wint met Danny Brouwer

Dark Witch Sisu en Stefan Schoonhoven blijven Guess What en Amigo Cortina voor

Toscanini Font van trainer Henk Grift wint de koers voor liefhebbers


 [
Runnerz Uitslagen]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN zondag 31 december 2017:


Nessi Karat van trainer Harry Pools verrast met Roland Hülskath in de sulky

De door Gerrit Gommans getrainde Galya Fortuna wint voor de tweede keer op rij met Andrea Dworatzyk


 [
Runnerz Uitslagen]