DUITSLAND/BELGIË


Uitslagen van onze landgenoten in Duitsland & België


Dinslaken zondag 15 april 2018:

 

Yanick Mollema behaalt voor trainer Cor van Leeuwen en eigenaren Bernie Johnston en Sigrid Velten een unieke dubbel met Velten Belle Rock en  Velten Maranello

 

Ook Robbin Bot wint tweemaal. Hij doet dit met Unstoppable van trainster Ursula Augst en Intouchable van Arnold Mollema

 

Galya Fortuna van trainer Gerrit Gommans wint de slotkoers

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg vrijdag 13 april 2018:

 

Marcel Hauber is de koning van Hamburg: hij wint wederom tweemaal. Ditmaal zijn Mephisto PS en Hurricane Boshoeve duidelijk te sterk voor de concurrentie

 

Local Hero kent bij zijn rentree geen tegenstand met trainer Robbin Bot in de sulky

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen zondag 8 april 2018:

 

Imax en Yvonne Wagenaar zijn Holland Hazelaar net de baas

 

Hands Down wint na een reeks klasseringen weer eens een koers.

 

Glayva Bros wint voor de vierde keer op rij in Gelsenkirchen

 

SJs Junior C toont zijn ware gezicht en wint ijzersterk met Stefan Schoonhoven

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach zaterdag 7 april 2018:

 

Milly De Mathis en Harry Pools winnen verrassend na diskwalificatie wegens vermeend hinderen van Handy Wise en Jan Thijs de Jong.

 

Temple LB van trainer Reinier Feelders loopt met Sylvia Raspe een snelle laatste 500 meter en wint eenvoudig

 

Ook Mayflower wordt als eerste aankomende na afloop alsnog uit de uitslag gehaald. Dit keer vanwege de slechte gangen van het paard.

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons donderdag 5 april 2018:

 

Rick  Ebinnge en Jeroen Engwerda slaan twee keer toe in Mons met de cracks Touch Of Wind Bi en Umbra.

 

Titanium Gar klopt in handen van Hugo Langeweg jr. een veld vol toppers

 


Klik hier voor uitslag van de koers van Touch Of Wind BI (geen PMU-koers)


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 

Touch Of Wind Bi na haar overwinning
Touch Of Wind Bi na haar overwinning

Dinslaken maandag 2 april 2018:

 

Gentleman Newport en Jaap Terstal winnen de König Pilsener-Pokal na in de serie nog geklopt te zijn geworden door Freedom Fighter met Paula Bakker

 

Intouchable is onaantastbaar met rijder Robbin Bot voor trainer Arnold Mollema

 

I'm happy van trainer Reinier Feelders wint voor de derde keer op rij

 

Jeffrey Mieras stuurt Red Light DC bij haar debuut voor trainer Roland de Beer naar een sterke zege

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz

Jaap Terstal is trots op zijn overwinning
Jaap Terstal is trots op zijn overwinning

Hamburg maandag 2 april 2018:

 

Marcel Hauber scoort net als twee weken geleden een dubbel. Ditmaal zijn April Classic en Hurricane Boshoeve de winnaars voor de stal

 

Voor Robin Bakker is het een dag van nét niet . Hij wordt maar liefst vier keer tweede. Alleen met Humble Hill is hij de sterkste in zijn serie van het Schwarzer Steward-Rennen.

 

Klasseringen zijn er voor Hedy Beuckenswyk, Nordmann, Vincent, Hadya Cunera, Hour of Power, El Rodrigo en C'est la Vie C

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach zondag 25 maart 2018:

 

Image Expo wint bij haar debuut voor trainer Arnold Mollema

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen donderdag 22 maart 2018:

 

Imax wint op zeer sterke wijze bij haar debuut voor Yvonne Wagenaar

 

Glayva Bros blijft favoriete Hannah Hazelaar ruim voor

 

Noble Dolly kent geen partij

 

Duke Calin van trainer Robbin Bot verrast een sterk veld

 

Apache Jeloca vliegt na een mooi parcours eenvoudig de koplopers voorbij

 

High Speed blijft in een mooi duel met Pearl Stardust met een neusje voorop

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg maandag 19 maart 2018:

 

Trainer Marcel Hauber boekt een fraaie dubbel tijdens de PMU-koersen van Hamburg!

 

Hurricane Boshoeve wint na een sterk eindschot en Mephisto PS blijft van kop af heel eenvoudig voorop

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Dinslaken maandag 12 maart 2018:

 

Mayflower wint met Jesse ter Borgh meteen een PMU-koers bij haar rentree

 

Eline Janssen stuurt Velten Moon River naar een makkelijke zege

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons dinsdag 6 maart 2018:

 

Touch of Wind Bi wint voor de tweede maal op rij met groot gemak zijn koers

 

Ook Gina Bros kent met Hugo Langeweg jr. geen tegenstand en wint eenvoudig

Verder diverse klasseringen voor o.a  de trainers C. Kamminga, W. van der Zwaan en rijder Rick Ebbinge 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Gelsenkirchen maandag 5 maart 2018:

 

Jaap van Rijn zegeviert met Gigant Well en Gerrit Schermer

 

Glayva Bros bevestigt de overwinning van de laatste keer met een eenvoudige zege

 

Noble Dolly staat er meteen bij haar rentree en verslaat Ennyus Boko

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Gelsenkirchen zondag 4 maart 2018:

 

Michael Nimczyk rijdt voor trainer Marcel Hauber Hurricane Boshoeve naar een bekeken zege

 

Angeline Batist weet met Philistine Face uit de greep te blijven van Enjoy Dream en favoriet Brazil Elegance

 

Hocus Pocus en Karel Gerrits winnen met groot gemak en boeken hun tweede overwinning op rij

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Dinslaken zondag 25 februari 2018:

 

Trainer Arnold Mollema slaat een dubbelslag met Intouchable (rijder: Robbin Bot) en Velten Moon River (rijdster: Eline Janssen)

 

Zoon Yannick Mollema maakt het feestje compleet door de amateurkoers te winnen met Velten Belle Rock.

 

De overwinningen van Velten Moon River en Velten Belle Rock betekenen tevens een dubbel voor het duo Bernie Johnston/Sigrid Velten!

 

Ook Jaap van Rijn pakt zijn zege mee door te winnen met Macho Byd

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Hamburg maandag 19 februari 2018:

 

Victor Gentz stuurt voor trainer Marcel Hauber wederom Mephisto PS naar de winst en deze combinatie wordt ook nog eens tweede met April Classic

 

Jaap van Rijn doet het ook weer goed met klasseringen voor In my mind, Star's Speed en Amiral de Retz

 

Kurt Roeges loopt met de favoriet Grande Cunera naar de derde plaats

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mönchengladbach zondag 18 februari 2018:

 

Yvonne Wagenaar pakt zowel met Velten Swan Lake als Fleetwood Max een tweede plaats

 

 
Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz


Mons vrijdag 16 februari 2018:

 

Touch of Wind Bi is ongenaakbaar bij zijn rentree en wint met grote voorsprong!

 

Emile Renka wordt op de streep nog net voorbij gestoken door een concurrent en pakt dus het tweede geld

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Kuurne dindag 13 februari 2018:

 

Grand River wint voor de vierde keer op rij voor stal van Dooyeweerd!

 

Fidelity Rhythm en Danny Brouwer worden keurig derde

 

De hoofdkoers van de avond wordt gewonnen door de Franse oudgediende Tiger Danover

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Gelsenkirchen zondag 11 februari 2018:

 

Jaap van Rijn beleeft een topdag: hij wint met Hayewatha, Cassari en Gerrit Schermer en hij wordt ook nog eens tweede met Captain Rob en Great Love Story!

 

Sytske de Vries wint net als een paar weken terug met Brazi Elegance een montékoers

 

Hocus Pocus en Karel Gerrits zijn van kop af te sterk voor de rest

 

Glayva Bros wint de eerste koers van haar loopbaan met grote voorsprong

 

Jan Thijs de Jong wint met Ernie Digger op ijzersterke wijze

 

Dayenne Lane wordt door Samantha Stolker zeer kundig naar de overwinning gereden

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons dinsdag 6 februari 2018:


Hanna Huygens rijdt als vervanger van Hugo Langeweg jr.  Ever For Ever WS naar de winst en Gina Bros naar een tweede plek

 

Fidelity Rhythm uit de stal van de familie van der Zwaan wordt tweede met Danny Brouwer op de sulky

 

Rob de Vlieger heeft een abonnement op de derde plaats: General Lee, Femke Schermer en Ultras As pakken alledrie de bronzen medaille

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Hamburg 1 februari 2018:

 

Jaap van Rijn scoort een dubbel met April Classic van Marcel Hauber en Dynamica van Jan van Dooyeweerd

 

Ook trainer Marcel Hauber heeft een goede dag met naast de zege van April Classic ook een heel gemakkelijke overwinning van Mephisto PS


klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons 30 januari 2018:

Hardwell de Heot wint voor trainer Jeroen Engwerda en rijder Rick Ebbinge

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons 25 januari:

Grand River wint in handen van Jos Verbeeck voor vorm trainer Jan van Dooyeweerd ! 

Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Uitslagen van Gelsenkirchen zondag 21 januari 2018:

 

Sytske de Vries behaalt een zeldzame montédubbel met Juvel As en Brazil Elegance!

 

Ook stal Robbin Bot slaat twee keer toe. Glorious Boko verslaat de favoriet Hannah Hazelaar en ook Pietro Lombardi blijft het veld voor.

 

Simon Woudstra stuurt Goofy Wan naar haar eerste zege

 


Klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mons 16 januari:

Danny Brouwer wint heel erg gemakkelijk met Delivrance ( stal van der Zwaan)
Hindy Heikant sprint met Hugo Langeweg jr. naar een snelle ritzege 
Gina Bros debuteerd voor stal Langweg jr met een gemakkelijke zege 


klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Gelsenkirchen 16 januari:


Jaap van Rijn bezorgt trainer Age Posthumus een dubbel dankzij winst met For Ever en Captain Rob !  

Harryet Hazelaar en Dion Tesselaar maken hun favorieten status geheel waar 
In een spannende finish met drie paard op 1 lijn heeft Pietro Lombardi en Robbin Bot nipt voordeel
Reinier Feelders voelt zich gelukkig na de zege met I'm Happy ! 

Gerrit Gommans wint in een snelle tijd met zijn draver Galya Fortuna over 2000 meter 

klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


Mönchengladbach 13 januari:

Rob de Vlieger scoort een fraaie dubbel met zijn paarden Ultra As en General Lee !
Simon Woudstra wint met Dolly du Quesne voor de Belgische trainer F. Sap
Lady Angelique succevol voor trainer Didier Kokkes in de Pmu koers

klik hier voor de uitslagen bij Runnerz 


RESULTATEN NEDERLANDERS TE GELSENKIRCHEN maandag 1 januari 2018:
Reinier Feelders behaalt een prachtige dubbel met I'm happy en Everything at once

Early Ricardo bevestigt zijn zege van Tweede Kerstdag en wint met Danny Brouwer

Dark Witch Sisu en Stefan Schoonhoven blijven Guess What en Amigo Cortina voor

Toscanini Font van trainer Henk Grift wint de koers voor liefhebbers


 [
Runnerz Uitslagen]


RESULTATEN NEDERLANDERS TE DINSLAKEN zondag 31 december 2017:


Nessi Karat van trainer Harry Pools verrast met Roland Hülskath in de sulky

De door Gerrit Gommans getrainde Galya Fortuna wint voor de tweede keer op rij met Andrea Dworatzyk


 [
Runnerz Uitslagen]