FRANKRIJK

Startlijst Nederlandse deelnemers in Frankrijk

 

Datum Baan PMU resultaat krs. nr. Paard Pikeur trainer
                 
16-04 Reims x 1e 5 2 Etoile Arctic Y. Lebourgeois  B. Post
      3e 8 Enzo  F. Ouvrie J. van Dooyeweerd 
                 
17-04 Vincennes x 5e 5 7 Filou de Jary Q. Machet R. Westerink
                 
19-04 Enghien x uitgeschakeld 1 9 Eureka Fac F. Nivard C. De Leeuw
      uitgeschakeld 2 10 Eternal Wood G. Gelormini A.  Mollema
                 
 20-04 Amiens x  4e 1 16 Beatnik Turgot S. Devillard B. Crebas
      ongeplaatst 3 Vival Well L. Verva A. Wilderbeek
                 
20-04 Maure de Bretagne 1e 4 17 Eadshot Josselyn  Eadshot Josselyn P. Hagoort
      2e 8 1 Sheriff Bi R. Bakker R. Kuiper
      uitgeschakeld 9 11 Dietje Labelle R. Bakker P. Hagoort
                 
20-04 Vincennes 3e 3 5 Gilda Newport D. Tesselaar D. Tesselaar
      4e 3 1 Decienne M. Mottier D. Mottier
      ongeplaatst 11 Athos d'Urzy  P. Allais I. Klappe
                 
21-04 Enghien x 6e 1 8 Edel de Vandel D. Locqueneux H. Grift
      2e 4 15 Diamond M. Abrivard P. Hagoort
      3e 7 3 Etonnant B. Goop R. Westerink
                 
21-04 Jallais   1e 4 12 Derby Story E. van Petten  M. van Petten
                 
 21-04 Le Croise Laroche   3e 2 10 Bleu Indigo F. Cortieul C. de Leeuw
      2e 5 8 Caporal la Borie F. Cortieul C. de Leeuw
                 
22-04 Strasbourg     1 6 Etna de Vandel D. Tesselaar H. Grift
        4 12 Crypton D. Tesselaar J. Chaineux
        7 4 Canadair D. Tesselaar D. Tesselaar 
                 
22-04 Jallais     1 11 Espoir de Luigne P. van Petten M. van Petten
        4 7 Chenonceau S. Duval A. Wilderbeek
                 
22-04 Meral     5 8 Delgado Fac C. de Leeuw C. de Leeuw
                 
22-04 Grenada sur Garonne     1 1 Forzamoko Q. Machet R. Westerink
        5 5 Don Majyc R. Westerink R. Westerink
                 
22-04 Gournay en Bray     5 12 Desperado Passion M. Coignard P. Derycke
        8 2 Crack de  Noyers V. Saussaye J. Denneman
                 
22-04 Carhaix     4 5 Aventurier M. France M. France
                 
22-04  Arras     5 11 Bebeto Boko R. Kuiper R. Kuiper
        6 5 Divine du Nord R. Kuiper R. Kuiper
        7 11 Davine B. Piton R. Kuiper
        8 16 Bolide de Tonnerre E. Mansson R. Kuiper
                 
22-04 Alecon     1 4 Delivrance F. Nivard W. van der Zwaan
        1 8 Deep Impact R. Bakker P. Hagoort 
        2 13 Classic Word R. Bakker P. Hagoort
        3 10 El Mec di Quattro R. Bakker P. Hagoort
                 
27-04 Angouleme      6 8 Carla de Breil D. Posthumus Y. Henry
                 
                 
23-04 Enghien x   1 14 Eureka Fac C. de Leeuw C. de Leeuw
        5 1 Frisbee d'Am J. Chavatte R. Westerink
        6 10 Enfoutante Fac F. Desmigneux C. de Leeuw
                 
25-04 Agen la Passage x   8 8 Derby Mix   R. Westerink

 

    




Uitslagen van onze landgenoten in Frankrijk


Jallais 21 april,

Winst voor de familie van Petten dankzij een sterk optreden van hun Derby Story !

1 DERBY STORY Mlle E. Van Petten 3000 m   F4 5.850 € Mme M. Van Petten Mlle E. Van Petten
2 DERBY SPEED P. Ventura 3000 m   F4 3.250 € M. J.M. Monclin M. J.M. Monclin
3 DEEP MAGIK M. Kondritz 3000 m   DP 1.820 € M. E. Varin Ecurie E. Varin
4 DEREK SHEPERD A. Garreau 2975 m   D4 1.040 € M. B.R. Plaire M. B.R. Plaire
5 DESTIN DU CHATELET P. Roulois 3000 m   F4 650 € Mme C. Delaunai Mme C. Delaunai

 


Enghien 21 april,

Diamond loopt wederom een goede koers en wordt 2e. Ettonant tikt met Bjorn Goop als 3e af tegen zijn leeftijdsgenoten

1 TOTOO DEL RONCO F. Minopoli 2150 m 1'12"8 F4 27.000 € M. V. Lacroix Team Minopoli
2 DIAMOND M. Abrivard 2150 m 1'12"9 D4 15.000 € M. P. Hagoort Ecurie Mille Fleurs
3 AUCH Ch.J. Bigeon 2150 m 1'13"0 D4 8.400 € M. Ch. Bigeon Ecurie Christian Bigeon
4 CATHY A QUIRA J.Ph. Monclin 2150 m 1'13"1 D4 4.800 € M. J. Niskanen M. E. Desmet
5 USTANG LUDOIS P. Vercruysse 2150 m 1'13"2 F4 3.000 € M. Ch. De Groote Bvba Lieven De Groote
                 
1 EARL SIMON F. Ouvrie 2875 m 1'12"8 DP 54.000 € M. J. Niskanen Ecurie Skytten
2 ENINO DU POMMEREUX J.M. Bazire 2875 m 1'12"9 F4 30.000 € M. S. Roger M. N. Lolic
3 ETONNANT B. Goop 2875 m 1'13"0 DA 16.800 € M. R. Westerink M. R. Westerink
4 EXPRESS JET P. Vercruysse 2875 m 1'13"2 F4 9.600 € M. P. Vercruysse Ecurie Opale
5 ERIDAN D. Thomain 2875 m 1'13"3 F4 6.000 € M. S. Guarato M. Ph. Dewulf

 

Vincennes 21 april,

Gilda Newport leidt het veld naar de laatste rechte lijn en pakt vervolgens een derde plaats 

1 DELLORO VEDAQUAIS J.Ph. Monclin 2100 m 1'12"7 DP 32.400 € M. Ph. Allaire M. Ph. Allaire
2 DUCATO BOURBON F. Nivard 2100 m 1'12"7 DP 18.000 € M. F. Leblanc Ecurie Siray
3 GILDA NEWPORT D.P. Tesselaar 2100 m 1'12"7 DA 10.080 € M. D.P. Tesselaar Mme M. Jauss
4 DECENNIE M. Mottier 2100 m 1'12"8 DP 5.760 € M. D. Mottier Haras du Arctic
5 DERBY DE SOUVIGNE M. Lenoir 2100 m 1'13"2 F4 3.600 € M. M. Lenoir M. G. Simon

 


Maure de Bretagne 20 april,

Winst voor Eadshot Josselyn en Sheriff Bi wordt tweede in handen van Robin Bakker !

1 EADSHOT JOSSELYN R. Bakker 2875 m 1'15"6 DP 9.450 € M. P. Hagoort Stable Why Not
2 EPSOM SPEED J.Ph. Monclin 2850 m 1'16"4 DP 5.250 € M. J.Ph. Monclin M. F. Morineau
3 EMBLEME DE L'ITON T. de Genouillac 2850 m 1'16"4 F4 2.940 € M. Hughes Levesque Ecurie de l' Iton
4 ELIOS NOE E.G. Blot 2850 m 1'16"6 F4 1.680 € M. E.G. Blot M. P. Pere
5 ECLAT DU BUISSON L. Chaudet 2875 m 1'15"9 F4 1.050 € M. B. Desmontils M. B. Desmontils
                 
1 BABETTE DE BANNES H. Sionneau 2850 m 1'15"0 DA 12.600 € M. H. Sionneau Ecurie Hervé Sionneau
2 SHERIFF BI R. Bakker 2850 m 1'15"2 D4 7.000 € M. R. Kuiper Magnani Trotting Ab
3 BANDIT CHARENTAIS E. Raffin 2850 m 1'15"2 D4 3.920 € M. J.M. Baudouin Ecurie Jean Michel Baudouin
4 VIP DES CLOS L. Aube 2850 m 1'15"2 F4 2.240 € M. M.J. Marie M. M.J. Marie
5 ANAIS D'OLAINE P.Ph. Ploquin 2875 m 1'14"7 F4 1.400 € M. P. Dessartre M. P. Dessartre



Reims 17 april,

Etoile Arctic  ( uit eigen fokkerij ) scoort voor stal Post en Haras du Arctic een fraaie zege ! 
Uit de stal van Jan van Dooyeweerd wordt Enzo 3e 

1 ESPOIR ARCTIC Y. Lebourgeois 2600 m 1'15"8 D4 9.450 € M. A.H. Post Haras du Arctic
2 ESPOIR DES PLANS Ch. Mottier 2600 m 1'16"3 D4 5.250 € M. H. Desfrieches Mlle Sabine Mottier
3 ENZO F. Ouvrie 2600 m 1'16"7 F4 2.940 € M. J.F. Van Dooyeweerd Ecurie Kelly Down Ranch
4 ELECTHOR SEGAH S. Houyvet 2600 m 1'16"9 F4 1.680 € M. S. Houyvet M. D. Leriche
5 EL BOY DOTO J. Travers 2600 m 1'17"5 F4 1.050 € M. St. Provoost Ecurie Danover

 


Le croise Laroche 15 april,

Stal Crebas/Payday behaalt in Lille een zege en een 3e plaats !

1 FRONT D'AM F. Desmigneux 2825 m 1'18"9 F4 9.000 € M. B.J. Crebas Stal Payday
2 FREEDOM CEIJY D. Brohier 2825 m 1'18"9 F4 5.000 € M. D. Brohier M. D. Brohier
3 FESTIVAL Julien Raffestin 2825 m 1'19"0 F4 2.800 € M. B.J. Crebas Stal Payday
4 FUCHSIA D'OCCAGNES J.Ch. Piton 2825 m 1'19"1 F4 1.600 € M. A. Ripoll Rigo Mme J. Hamel
5 FRANKLIN DE MESLAY Th. Barassin 2825 m 1'19"1 F4 1.000 € M. L. Barassin M. Th. Barassin

 


Le croise Laroche 10 april,

Een winnaar voor stal Quattro en twee keer een tweede plaats voor Robin Bakker  

1 CLARA DU HAUTY O. Bizoux 2700 m 1'14"6 DP 6.750 € M. O. Bizoux Mme A. Cartry
2 COCKTAIL DU BIWETZ R. Bakker 2700 m 1'14"6 DA 3.750 € M. A. Posthumus Ecurie Dragon Trotters B.V.
3 CYBER DE SOUVIGNE M. Lenoir 2700 m 1'14"9 DA 2.100 € M. M. Lenoir M. G. Simon
4 CLEENA DRYME M. Coignard 2700 m 1'14"9 DA 1.200 € M. P.A. Rynwalt  M. J. Fernandez-Sanchez
5 CIVKA BURKA DARBY J. Van Den Putte Jr. 2700 m 1'14"9 F4 750 € M. F. Ghekiere M. K. De Poorter
                 
                 
1 DUC D'OR B. Masseguin 2850 m 1'15"4 D4 6.750 € Mlle Ch. Delamare Ecurie Rock
2 DIEGO DRY R. Bakker 2825 m 1'16"2 D4 3.750 € M. R. Wester M. Patrick Davidson
3 DON JUAN DE MOERES Julien Raffestin 2825 m 1'16"4 D4 2.100 € M. D. Kumpen M. D. Kumpen
4 DINO DU DOME F. Chartier 2850 m 1'16"0 D4 1.200 € M. F. Chartier M. M. Louasse
5 DOCTEUR DE MUZE G. Lannoo 2850 m 1'16"2 F4 750 € M. A. Lannoo M. J. De Brabander

 

1 EL MEC DI QUATTRO R. Bakker 2825 m 1'17"9 F4 6.750 € M. P. Hagoort Stal Quattro V.O.F.
2 EASY D'ODYSSEE Ph. Ternisien 2825 m 1'18"0 D4 3.750 € M. Ph. Ternisien M. D.M. Delaunay
3 ECU R. Derieux 2825 m 1'18"3 F4 2.100 € M. R. Derieux Mme Mauricette De Sousa
4 EOLE CHATHO J.F. Senet 2825 m 1'18"4 DP 1.200 € M. F. Gaillard M. M. Nadji
5 ETEL DU PILET L. Labbe 2825 m 1'18"6 F4 750 € M. R. Gougeon M. A. Trouve



Frankrijk zondag 8 april,

  Beaumont de Lomage              
                 
1 BUSIS K. Leblanc 2400 m 1'16"1 D4 9.000 € M. F. Leblanc Ecurie du Grand Buisson
2 CAPTAIN AVENTURE R. Bouvier 2400 m 1'16"2 D4 5.000 € M. B. Goetz M. J. Cottel
3 BAKO DANICA Mlle D. Posthumus 2400 m 1'16"5 D4 2.800 € M. Y. Henry Ecurie Eric Richard
4 BELLA DE GINAI Julian Cordeau 2400 m 1'16"6 DP 1.600 € M. D. Cordeau M. F. Levesques
5 CAID DU PERCHE M. Auvray 2400 m 1'16"8 F4 1.000 € M. R.W. Denechere M. R.W. Denechere
                 
  Carhaix              
                 
1 CASSIOPEE D'EM Antoine Trihollet 2825 m   F4 5.850 € M. P. Compas M. P. Compas
2 CEYLAN DU CORBON L. Labbe 2800 m   D4 3.250 € M. Ph. Deroyand M. Ph. Deroyand
3 COUDREE LEMAN Mlle E. Van Petten 2800 m   F4 1.820 € Mme M. Van Petten M. P. Van Petten
4 CAPUCINE CELINA Mlle Cl. Beileard 2825 m   F4 1.040 € Mlle Cl. Beileard Mlle Cl. Beileard
5 CUPIDON DU CORBON C. Nove 2825 m   F4 650 € M. Ph. Deroyand M. Ph. Deroyand
                 
  Mauquenchy              
                 
1 EMISSORO F. Anne 2875 m 1'15"6 D4 9.450 € M. F. Anne Ecurie Franck Anne
2 EADSHOT JOSSELYN R. Bakker 2850 m 1'16"4 DP 5.250 € M. P. Hagoort Stable Why Not
3 ECLIPSE DESBOIS J. Dubois 2875 m 1'15"9 F4 2.940 € M. Ph. Moulin Ecurie Victoria Dreams
4 EGERIE DE BANVILLE Th. Levesque 2850 m 1'16"6 F4 1.680 € M. Th. Levesque Ecurie Thomas Levesque
5 ELSA DES CHARENTES S. Hardy 2850 m 1'16"7 F4 1.050 € M. S. Hardy Ecurie Sébastien Hardy

 


Vincennes zaterdag 7 april,

Diamond wint in Parijs en is de meeste snelste Nederlandse draver over de middenafstand ! 

1 DIAMOND M. Abrivard 2100 m 1'11"1 D4 24.750 € M. P. Hagoort Ecurie Mille Fleurs
2 CLASS DE LORIOL E. Raffin 2100 m 1'11"2 DP 13.750 € M. D. Lefaucheux M. D. Lefaucheux
3 LOVER FACE F. Nivard 2100 m 1'11"2 D4 7.700 € M. Ph. Billard M. Bengt Olsson
4 TESAURO A. Abrivard 2100 m 1'11"3 D4 4.400 € M. L.Cl. Abrivard M. Olivier Ponzio
5 TWITTER M. Mottier 2100 m 1'11"4 D4 2.750 € M. A.H. Post Haras du Arctic

 


Vincennes woensdag 4 april,

Drie jarig talent Fortissimoko wint voor stal Dooyeweerd op sterke wijze

1 FORTISSIMOKO M. Abrivard 2850 m 3'36"37 1'15"9 F4 16.650 € M. J.F. Van Dooyeweerd Mlle D. De Graaf
2 FIDELE MADRIK E. Raffin 2850 m 3'36"94 1'16"1 F4 9.250 € M. S. Guarato Ecurie J.P. Raffre
3 FAKIR GRIFF M. Mottier 2850 m 3'37"07 1'16"2 F4 5.180 € M. D. Mottier Ecurie Griff
4 FISTON D'AWAGNE F. Ouvrie 2850 m 3'37"53 1'16"3 F4 2.960 € M. J. Grumetz M. P. Desprez
5 FURIOSO BEACH Arnaud Desmottes 2850 m 3'37"59 1'16"3 F4 1.850 € M. Arnaud Desmottes Ecurie Arnaud  

 


Amiens dinsdag 3 april,

Desperado Passion krijgt een mooie parcours, vanuit de laatste bocht schuift hij binnendoor naar de winst voor Ec. Hazelaar! 

1 DESPERADO PASSION M. Coignard 2400 m 1'16"3 F4 9.450 € M. P. Derycke Ecurie Hazelaar
2 DUO AJITE A. Thomas 2400 m 1'16"4 F4 5.250 € M. A. Thomas Mme O. Louis
3 DELGADO FLIGNY Ch. Chalon 2400 m 1'16"6 F4 2.940 € M. Ch. Chalon Mme V. Chalon
4 DIVIN DE BOUGY F. Nivard 2400 m 1'16"7 F4 1.680 € Mlle Ch. Delamare M. E. Mulot
5 DESIREZ MOI Thierry Devouassoux 2400 m 1'16"8 F4 1.050 € M. Th. Devouassoux M. Th. Devouassoux

 


Bihorel les Rouen dinsdag 3 april,

Espoir  Arctic wint in de kleuren van Haras du Arctic en trainer Bert Post van start tot finish ! 

 

1 ESPOIR ARCTIC Y. Lebourgeois 2500 m 1'18"9 F4 5.850 € M. A.H. Post Haras du Arctic
2 ELLAMIKA S. Roger 2500 m   DP 3.250 € M. S. Roger Ecurie La Petteviniere
3 EXTRA LEO Ch. Martens 2500 m   F4 1.820 € M. K. Hawas M. K. Hawas
4 EBONY C. Raimbaud 2525 m   F4 1.040 € M. Cl. Raimond M. Cl. Raimond
5 ELSA PERCERIE N. Martineau 2525 m   F4 650 € M. N. Martineau M. G. Regourd

 


Frankrijk maandag 2 april :

 

Les Andelys 01-04 :              
                 
1 EDELWEISS PARK Y. Lebourgeois 2525 m   D4 6.300 € M. Ph. Allaire M. Ph. Allaire
2 EL MEC DI QUATTRO S. Tribourdeau 2525 m   F4 3.500 € M. D.P. Tesselaar Stal Quattro V.O.F.
3 ETOILEDOR PASMARIC P. Danet 2525 m   F4 1.960 € M. P. Danet M. J.C. Buhnemann
4 EGEE QUESNOT W. Michel 2525 m   D4 1.120 € M. W. Michel M. T. Ait-Hamouda
5 ELIXIR Mlle C. Cheradame 2525 m   D4 700 € M. M. Cheradame M. M. Cheradame
                 
  La Capelle 02-04:              
                 
1 FUTUR DE BEAULIEU B. Rouer 2000 m 1'17"1 F4 5.850 € M. Ph. Rouer M. Ph. Rouer
2 FIRST THING FIRST P. Vercruysse 2000 m 1'17"2 F4 3.250 € M. A.J. Mollema M. A.J. Mollema
3 FOUDRE DU BAS BOSQ F. Giard 2000 m 1'17"3 F4 1.820 € M. F. Giard M. F. Giard
4 FREON DE LA BESVRE J.F. Senet 2000 m 1'17"4 F4 1.040 € M. J.F. Senet Ec. J-F. Senet
5 FJORD PAN G. Celis 2000 m 1'17"6 F4 650 € M. R. Waernier M. R. Waernier
                 
  Strasbourg 02-04:              
                 
1 FILLE DU CHENE A. Duperche 2200 m 1'19"0 F4 6.300 € M. J. Le Mer M. Cl. Guedj
2 FRONT D'AM F. Desmigneux 2200 m 1'19"1 F4 3.500 € M. B.J. Crebas Stal Payday
3 FLEUR REYNALD B. Beullens 2200 m 1'19"1 F4 1.960 € M. B. Beullens M. B. Beullens
4 FAMILY DU CHENE David Lefevre 2200 m 1'19"4 F4 1.120 € M. J. Le Mer M. Cl. Guedj
5 FLAMBOYANT DE MAEL Tanguy Devouassoux 2200 m 1'19"9 F4 700 € M. P. Godey M. D. Mauger
                 
  Chatellionnes 02-04:              
                 
1 CAID DE GUINES R. Debue 2450 m 1'17"2 F4 6.300 € M. R. Debue M. R. Debue
2 COLT DU DROPT Ch. Feyte 2475 m 1'16"6 F4 3.500 € M. G. Lemiere M. G. Lemiere
3 CHIBAIRO D'IRATY Q. Machet 2475 m 1'16"9 F4 1.960 € M. R. Westerink M. R. Westerink
4 CHAMPIGNY CAMILLE F. Jeanneau 2450 m 1'17"8 F4 1.120 € M. J.J. Beausse M. J.J. Beausse
5 CAPTAIN BEST E. Audebert 2475 m 1'17"1 F4 700 € M. E. Prudhon M. 
                 
  Strasbourg 02-04:              
                 
1 ELLA D'OCCAGNES J.Ch. Piton 2800 m 1'18"7 F4 5.850 € M. A. Ripoll Rigo M. Ph. Joyeux
2 ETNA DE VANDEL F. Desmigneux 2800 m 1'18"8 F4 3.250 € M. H. Grift Holland Tts B.V.
3 EASY SAM N.G Lefevre 2800 m 1'19"6 F4 1.820 € M. F. Legros M. Gaëtan Caron
4 ESMERALDA STAR V. Figueroa Paz 2800 m 1'20"0 F4 1.040 € M. G.A. Pou Pou M. G.A. Pou Pou
5 ECLIPSE MAGIQUE M. Verva 2800 m 1'20"0 F4 650 € M. Y. Teerlinck M. Ph. Van Weehaeghe

 

  Cherbourg 02-04:              
                 
1 CIVETTE DU PONT A. Lamy 2550 m 1'15"0 DP 11.700 € M. A. Randon Ec. Arnaud Randon
2 THAI GOODWILL D. Thomain 2550 m 1'15"1 D4 6.500 € M. B. Goop M. Morten Langli
3 SHERIFF BI F. Nivard 2550 m 1'15"1 D4 3.640 € M. R. Kuiper Magnani Trotting Ab
4 BADINE CHARMEUSE F. Lagadeuc 2550 m 1'15"2 D4 2.080 € M. R. Lagadeuc M. P. Viel
5 CEPAGE DES ULMES F. Lecanu 2550 m 1'15"2 F4 1.300 € M. Ph.E. Trible M. Ph.E. Trible
                 
  Castillonnes 02-04:              
                 
1 DERBY MIX J. Chavatte 2450 m 1'16"1 D4 5.850 € M. R. Westerink M. R. Westerink
2 DAKARA DES VOLCANS L. Lachere 2450 m 1'16"3 F4 3.250 € M. L. Lachere M. G. Lachere
3 DOMINO BLOND D. Brossard 2450 m 1'16"7 F4 1.820 € M. D. Brossard M. G. Borde
4 DARWIN Q. Machet 2450 m 1'16"7 D4 1.040 € M. R. Westerink Ecurie Comte P. de Montesson
5 DUC DE CONNEE F. Jeanneau 2450 m 1'16"7 F4 650 € M. F. Jeanneau Ecurie Christophe Mallet



Frankrijk zondag 1 april,

Vele klasseringen voor onze landgenoten in Frankrijk ! 

  Laval 31-03:              
                 
1 EZIGOR NATHANPI A. Barrier 2875 m 1'16"5 D4 9.000 € M. D. Herlem M. Ch. Lahoche
2 ELECTHOR D'EVA F. Desmigneux 2875 m 1'16"5 F4 5.000 € M. C.J. De Leeuw Ecurie Fac
3 EXPLOIT GEDE B. Rochard 2875 m 1'17"4 F4 2.800 € M. A. Pillon Ecurie Alexandre Pillon
4 EDITION GEMA F. Prioul 2875 m 1'17"8 F4 1.600 € M. M. Sassier Ecurie Sassier
5 ELEGANTE EMERAUDE E. Raffin 2875 m 1'17"9 D4 1.000 € M. H. Combot M. H. Combot
                 
                 
  Castillonnes 01-04:              
                 
1 FIGARO GRAVE N. Langlois 2450 m 1'19"9 F4 8.100 € M. N. Langlois Ecurie Chort
2 FOREVERMOKO J. Chavatte 2450 m 1'19"9 F4 4.500 € M. R. Westerink M. R. Westerink
3 FLEUR DE PENGUEN Mlle A. Toussaint 2450 m 1'20"6 F4 2.520 € M. N. Langlois M. Ph.G. Marie
4 FALONNE D'ARZAL L. Donati 2450 m 1'20"6 F4 1.440 € M. R. Donati M. R. Donati
5 FIBRE DU CLOSET V. Cabos 2450 m 1'20"7 F4 900 € M. F. Terry Ecurie Les Tilleuls
                 
1 DOKOTA SUD OUEST D. Cordeau 2450 m 1'16"7 DP 5.850 € M. G. Riviere M. J.M. Machet
2 DEFI NAY S. Bouisson 2450 m 1'16"9 F4 3.250 € M. S. Bouisson Mme N. Semeillon
3 DON MAJYC R. Westerink 2450 m 1'16"9 F4 1.820 € M. R. Westerink Ecurie Pierre Pilarski
4 DUNDEE TURGOT J. Kauffmann 2450 m 1'17"1 D4 1.040 € M. Y. Henry M. Y. Henry
5 DISCOPOLYS IDOLE N. Langlois 2450 m 1'17"2 F4 650 € M. N. Langlois Ecurie Noël Langlois
                 
                 
  Beaumont de Lomage 01-04:              
                 
1 SAY THAT AGAIN R.W. Denechere 2950 m 1'15"3 D4 11.250 € M. B. Goop Stall Kennys
2 FIDELITY RHYTHM E. Audebert 2950 m 1'15"4 DP 6.250 € M. W. Van Der Zwaan M. W. Van Der Zwaan
3 BAROUDEUR DU CAUX Pierrick le Moel 2950 m 1'15"6 D4 3.500 € M. M.J. Ruault M. F. Bouelle
4 BELLO DU TILLET F. Marty 2950 m 1'15"7 D4 2.000 € M. G. Marty M. L. Sabatte
5 BOYLOTIN F. Clozier 2950 m 1'15"9 F4 1.250 € M. S. Bouisson Mme A.M. Cazeneuve
                 
                 
1 CERTAIN DEGE P. Geray 2575 m 1'15"8 DP 6.750 € M. F. Terry M. M. Maige
2 CENTAURE DAIRPET Mlle S. Treich 2575 m 1'16"2 F4 3.750 € M. Th. Troussard Ecurie Trois Rivieres
3 CANASTA DU CEBE Mlle D. Posthumus 2550 m 1'17"7 F4 2.100 € M. Y. Henry M. Y. Henry
4 COBRA D'OSTAL Mlle Ch. Louas 2575 m 1'17"3 F4 1.200 € M. F. Terry Ecurie Pascal Geslin
5 CRISTAL DU GOUTIER Mlle E. Privat 2550 m 1'19"3 D4 750 € M. L. Delestre M. L. Delestre
                 
                 
  Chatelaillon 01-04:              
                 
1 CICERON D'OR Y. Vidal 2625 m 1'16"3 D4 7.200 € M. Y. Vidal M. B. Laroche
2 CYNTHIA M. Van Dooyeweerd 2650 m 1'15"7 DP 4.000 € M. Mario Van Dooyeweerd M. Jean-Paul Barre
3 COCKTAIL DE DUSSAC F. Jeanneau 2625 m 1'16"5 F4 2.240 € M. F. Jeanneau M. F. Jeanneau
4 CLEA DES APRES O. Raffin 2625 m 1'16"6 F4 1.280 € M. O. Potier M. O. Potier
5 CONNECTION ECUS M. Vartiainen 2625 m 1'16"6 F4 800 € M. M. Vartiainen Mme T. Vartiainen



Cherbourg maandag 26 maart,

Stal Denneman behaalt met Crack de Noyers een fraaie tweede plaats!

1 DJIBOUTIEN Th. Peltier 2650 m 1'16"5 F4 9.000 € M. D. Dauverne M. D. Dauverne
2 CRACK DES NOYERS A. Rebeche 2625 m 1'17"3 F4 5.000 € M. J. Denneman M. J. Denneman
3 CALINE D'OKLA M. Pean 2625 m 1'17"6 F4 2.800 € M. V. Raimbault Ecurie Vincent Raimbault
4 CHEYOTTE TURGOT Mlle M. Collet 2650 m 1'16"9 D4 1.600 € M. St. Meunier M. Th. Paimparay
5 CALINE DES LANDES P. Geray 2625 m 1'18"0 D4 1.000 € M. S. Hardy Ecurie Sébastien Hardy

Gournay en Bray zondag 25 maart,

Elegante Darche wordt derde voor eigenaartrainer Sjaak Sijm
 

1 ENIGME DES ANDIERS J. Koubiche 2575 m 1'18"2 F4 5.850 € M. J. Koubiche M. M. Koubiche
2 EDOLINE DAIRPET S. Tessier 2575 m   F4 3.250 € M. S. Tessier M. J. Dromaguet
3 ELEGANTE DARCHE M. Coignard 2550 m   DA 1.820 € M. J.L. Sijm M. J.L. Sijm
4 EVE IMPERIALE J.Ph. Borodajko 2550 m   F4 1.040 € M. J.Ph. Borodajko M. J.Ph. Borodajko
5 EASY PEARL V. Royer 2550 m   F4 650 € Mme A. Germain Mme A. Germain

 


Vincennes zaterdag 24 maart:

Stal Westerink behaalt 2x een fraaie tweede plaats ! 

1 FLECHE BOURBON J.Ph. Monclin 2200 m 1'15"7 F4 16.200 € M. S. Guarato Ecurie du Haras de Saint Martin
2 FILOE DE JARY Q. Machet 2200 m 1'16"2 F4 9.000 € M. R. Westerink Mme N. Jasiejko
3 FIERTE D'AUNOU Etienne Dubois 2200 m 1'16"2 F4 5.040 € M. Etienne Dubois M. Etienne Dubois
4 FLEKKEFJORD D. Thomain 2200 m 1'16"2 F4 2.880 € M. Ch. Clin Ecurie Cheffreville
5 FARIA DU GOUTIER A. Abrivard 2200 m 1'16"3 F4 1.800 € M. B. Bourgoin M. M. Agostini
                 
                 
1 PORTLAND (GER) B. Goop 2700 m 1'12"9 D4 29.250 € M. B. Goop Mme M. Jauss
2 ETONNANT R. Westerink 2700 m 1'13"3 DA 16.250 € M. R. Westerink M. R. Westerink
3 EVER PRIDE G. Gelormini 2700 m 1'13"3 D4 9.100 € M. S. Guarato M. Ph. Dewulf
4 VON WISE AS R. Andreghetti 2700 m 1'13"3 D4 5.200 € M. A. Gocciadoro Sc. Our Passion Srl
5 EARL SIMON F. Nivard 2700 m 1'13"4 F4 3.250 € M. J. Niskanen Ecurie Skytten

Beaumont de Lomage woensdag 21 maart,

Derby winnares Fidelthy Rhythm wint op karakter in Beaumont de Lomage voor Fam. Van der Zwaan
Shark Attack en Mario van Dooyeweerd lopen wederom een zeer goede koers en tikken af als tweede 

 

1 VENT D'OUEST D. Cordeau 2550 m 1'15"0 D4 20.250 € M. D. Cordeau M. M. Gamot
2 SHARK ATTACK M. Van Dooyeweerd 2550 m 1'15"2 D4 11.250 € M. Mario Van Dooyeweerd M. Mario Van Dooyeweerd
3 KING SIR KIR Leo Abrivard 2550 m 1'15"2 D4 6.300 € M. L.Cl. Abrivard Ecurie I.C. Equine Ab
4 BLUE PASS A. Barrier 2550 m 1'15"3 D4 3.600 € M. B. Goetz Ecurie Duem
5 UTILE LEBEL Ch. Feyte 2550 m 1'15"4 D4 2.250 € M. Ch. Feyte M. F. Miquel
                 
                 
1 FIDELITY RHYTHM R.W. Denechere 2550 m 1'16"0 DP 12.600 € M. W. Van Der Zwaan M. W. Van Der Zwaan
2 CRISTAL DE VANDEL B. Goetz 2550 m 1'16"0 D4 7.000 € M. B. Goetz M. J. Cottel
3 CAP DE NARMONT D. Brossard 2550 m 1'16"0 D4 3.920 € M. D. Brossard Ecurie de Narmont
4 TESAURO Leo Abrivard 2575 m 1'15"3 D4 2.240 € M. L.Cl. Abrivard M. Olivier Ponzio
5 VAROUF EXPRESS F. Lecanu 2550 m 1'16"1 D4 1.400 € M. G. Riviere M. G. Riviere

 


Amiens dinsdag 20 maart,

Cees de Leeuw en Dolce Vita Fac scoren hun 3e zege op rij ! 

1 DOLCE VITA FAC C.J. de Leeuw 2925 m 1'17"9 DP 9.450 € M. C.J. De Leeuw Ecurie Fac
2 DAIDOU T. le Beller 2900 m 1'18"8 D4 5.250 € M. T. Le Beller Ecurie Daidou
3 DRAGSTER St. Meunier 2900 m 1'18"8 DP 2.940 € M. St. Meunier M. Luc Roy
4 DYNAMIC CHARM A. Popot 2925 m 1'18"1 F4 1.680 € M. J.F. Popot M. J.Y. Le Maux
5 DUGARO E. Letouze 2900 m 1'19"0 F4 1.050 € M. E. Letouze Ecurie Eric Letouze

 


Angers dinsdag 20 maart,

De kleuren van de heer Burggraaf zegevieren in Angers dankzij Easy and Nice ER !

1 EASY AND NICE ER M. Monaco 2350 m 1'18"1 F4 7.200 € M. M. Monaco Ecurie Floating Storage Co Bv
2 ERIKA BELLA D. Couvreux 2350 m 1'18"4 D4 4.000 € M. J.P. Marmion Ecurie Jean Paul Marmion
3 ERA DES ROSEAUX J.Ph. Monclin 2350 m 1'18"5 F4 2.240 € M. M. Constantin M. M. Constantin
4 EMMA DU LUPIN A. Wiels 2350 m 1'18"6 F4 1.280 € M. J.P. Marmion Ecurie Jean Paul Marmion
5 ELLEE DU METZ M. Abrivard 2350 m 1'18"7 DA 800 € M. L. Lerenard Ecurie de Belgrave

 


La Capelle maandag 19 maart,

Robin Bakker kent een goede dag in La Capelle met een zege en een trioklassering voor stal Hagoort 

1 ETOILE DE JIEL A. Garandeau 2750 m 1'18"7 F4 5.850 € M. J.L. Dersoir Ecurie Luck
2 EN CHOEUR FERFAY J. Vanmeerbeck 2750 m 1'18"8 F4 3.250 € M. W. Coysman M. W. Coysman
3 ELIAZURE R. Bakker 2750 m 1'19"0 F4 1.820 € M. P. Hagoort M. J.A.C. Vanduffel
4 EROS WILLIAM N. d'Haenens 2750 m 1'19"1 F4 1.040 € M. J. Vandoorne M. J. Vandoorne
5 ELISANE DES VES Tanguy Devouassoux 2750 m 1'19"2 DP 650 € M. Th. Devouassoux M. Th. Devouassoux
                 
                 
1 DEEP IMPACT R. Bakker 2775 m 1'17"0 D4 5.850 € M. P. Hagoort M. R. Westerink
2 DREAM DES ANDIERS L. Koubiche 2750 m 1'18"1 F4 3.250 € M. J. Koubiche M. J. Koubiche
3 DEZIO JOSSELYN J.M. Chaineux 2775 m 1'18"0 F4 1.820 € M. J.M. Chaineux M. Pascal Moiret
4 DINO DU DOME F. Chartier 2775 m 1'18"3 F4 1.040 € M. F. Chartier M. M. Louasse
5 DOUMA D'OCCAGNES J. Vanmeerbeck 2750 m 1'19"2 F4 650 € M. A. Ripoll Rigo M. A. Turquet-Lepreux

Cagnes-sur-Mer 16 maart,

 

Frisby D'Am van trainer Richard Westerink wint na een goede rit van Jérôme Chavatte een kwalificatiekoers voor de Coupe des 3 ans

                 
1 FRISBEE D'AM J. Chavatte 2925 m 1'17"3 F4 25.200 € M. R. Westerink Mme N. Jasiejko
2 FILS DE STAR M. Izzo 2925 m 1'17"3 F4 14.000 € M. M. Lenoir M. M. Lenoir
3 FORMIDABLE D'AZUR Ch. Martens 2925 m 1'17"4 F4 7.840 € M. V. Martens M. J.A.C. Vanduffel
4 FELINO DE BRY D. Bekaert 2925 m 1'17"4 F4 4.480 € M. D. Bekaert Mme Mauricette De Sousa
5 FLEUR DU TRUFIER V. Foucault 2925 m 1'17"4 F4 2.800 € M. V. Foucault M. C. Caruso

Bordeaux  12 maart,

Shark Attack en Mario van Dooyeweerd nemen sterk de leiding over en zegevieren sterk ! 

1 SHARK ATTACK M. Van Dooyeweerd 2675 m 1'14"5 D4 18.000 € M. Mario Van Dooyeweerd M. Mario Van Dooyeweerd
2 ARIBO MIX D. Cordeau 2675 m 1'14"5 D4 10.000 € M. D. Cordeau Ecurie Saint Hilaire
3 DIEGO SAUTONNE M. Abrivard 2650 m 1'15"4 F4 5.600 € M. M. Abrivard Mlle M. Touillet
4 CASH PRIDE M. Criado 2650 m 1'15"5 DA 3.200 € M. M. Criado Mme Maryse Criado
5 VALENTINO CREPIN D. Brossard 2650 m 1'15"6 D4 2.000 € M. D. Brossard M. L. Torregrossa

 


Cagnes sur Mer  11 maart,

Do It Again wordt goed tweede voor Draviet Stable/ Arnold Mollema in de Coup des 5 Ans 
Bold Eagle wint oppermatig in 1.08,9 en bevestigd een nieuw record ! 


1 DUKE OF CARLESS N. Mortagne 2925 m 1'14"0 D4 25.200 € M. Ph. Mortagne Ecurie Ph. Mortagne
2 DO IT AGAIN G. Gelormini 2925 m 1'14"1 F4 14.000 € M. A.J. Mollema Draviet Stables
3 DARWIN MAZA J.B. Bonet 2925 m 1'14"2 D4 7.840 € M. R. Mourice Ecurie du Maza
4 DA VINCI BOND N. Ensch 2925 m 1'14"3 F4 4.480 € M. J.P. Ensch M. J.Ph. Izzo
5 DULCINEE VRIE L. Garcia 2925 m 1'14"4 F4 2.800 € M. L. Garcia M. J.M. Giller

 

1 BOLD EAGLE F. Nivard 1609 m 1'50"88 1'08"9 DP 90.000 € M. S. Guarato Ecurie Pierre Pilarski
2 BILLIE DE MONTFORT N. Ensch 1609 m 1'51"29 1'09"2 DP 50.000 € M. S. Guarato M. Ph. Dauphin
3 DIJON R. Derieux 1609 m 1'51"60 1'09"4 DP 28.000 € M. R. Derieux Mme Mauricette De Sousa
4 BIRD PARKER J.Ph. Monclin 1609 m 1'51"83 1'09"5 DP 16.000 € M. Ph. Allaire Mme El. Allaire
5 ANNA MIX B. Goop 1609 m 1'52"35 1'09"8 D4 10.000 € M. F. Leblanc M. F. Leblanc

 


Bordeaux  11 maart,

Etonnant wordt in de eindsprint geklopt en moet genoegen nemen met plaats twee 

1 ELIXIR D'ANAMA F. Lecanu 2675 m 1'15"8 DA 11.700 € M. Th. Raffegeau M. J.Y. Roze
2 ETONNANT J. Chavatte 2675 m 1'15"9 F4 6.500 € M. R. Westerink M. R. Westerink
3 DIS PAPAOUTAI B. Goetz 2650 m 1'16"8 D4 3.640 € M. B. Goetz Ecurie Jean Pierre Barjon
4 ENVOL SOMOLLI M. Dudouit 2650 m 1'16"8 F4 2.080 € M. J. Compas Ecurie Somolli
5 EXTRA CADETTE J.J. Baillon 2675 m 1'16"3 DP 1.300 € M. Th. Raffegeau M. J.Y. Roze

 


Cagnes sur Mer  10 maart,

Stal Grift slaat twee keer toe dankzij Plutonio &  Derrick de Nganda  !
Trecciadoro Rex (B. Mollema) en Flashback (A. Mollema) worden beide sterk 2e 

1
PLUTONIO  Dylan Garcia 1609 m 1'11"5 D4 6300 M. H. Grift Ecurie Etoile
2 UNDSET  M. Di Domenico 1609 m 1'11"6 D4 3500 M. J.Ch. Feron M. A. Le Courtois
3 UN AS DU LANDAIS  Guillaume Lemoine 1609 m 1'11"8 DA 1960 M. R. Jaffrelot M. F. Fabre
4 VERDICT D'HONNEUR  P. Repichet 1609 m 1'11"9 D4 1120 M. J.M. Roubaud M. D. Raffini
5 UN BEAU LUXOR  I. Krouchi 1609 m 1'12"1 D4 700 M. Ch.C. Degiorgio Ecurie Degiorgio

 

1
DERRICK DE NGANDA  Ch. Martens 2150 m 1'15"4 D4 6300 M. H. Grift Mme Cl. De Leeuw
2 DELICIOUS CHARM  N. Ensch 2150 m 1'15"7 DP 3500 M. L. Garcia M. A. Raffini
3 DEFI DU PLESSIS  P. Callier 2150 m 1'15"9 F4 1960 M. P. Callier Ecurie A.D.T.
4 DIVINE ACTION JOB  V. Foucault 2150 m 1'16"1 D4 1120 M. V. Foucault M. V. Foucault
5 DONA DE TOUCHYVON  D. Cinier 2150 m 1'16"1 F4 700 M. D. Cinier M. R. Azzopardi

 

1
CARESSE (SWE)  B. Goop 1609 m 1'12"7 D4 11250 M. B. Goop M. Lars-Erik Aulin
2 TRECCIADORO REX  D. Bekaert 1609 m 1'12"7 D4 6250 M. A.W. Mollema M. A.W. Mollema
3 TATANKA OP  R. Pezzatini 1609 m 1'13"3 F4 3500 M. R. Pezzatini Scuderia Rione Cap
4 COMTESSE D'ATTAQUE D. Cinier 1609 m 1'13"3 DP 2000 M. D. Cinier M. P.J. Martin
5 TERRIBILE GSO  Ch. Martens 1609 m 1'13"4 DA 1250 M. H.E. Bondo S. Galanti
                 
1
TAYLOR ROC  F. Rocca 1609 m 1'12"7 F4 11250 M. F. Barelli Scuderia Sant Eusebio
2 FLASHBACK  D. Bekaert 1609 m 1'12"9 F4 6250 M. A.J. Mollema Draviet Stables
3 CABERLOT  Y.A. Briand 1609 m 1'12"9 D4 3500 M. Y.A. Briand Ecurie Etienne Hamard
4 CRAZY CRISCANI  S. Cingland 1609 m 1'13"0 D4 2000 M. S. Cingland Ecurie des Hippicuriens
5 TOSCANINI FONT  Ch. Martens 1609 m 1'13"0 F4 1250 M. H. Grift M. J.A.C. Vanduffel

 


Cordemais  9 maart,

Wederom een overtuigende zege voor Eadshot Josselyn en stal Hagoort !
Deep Impact wordt ondanks een korte galoppade keurig tweede met Robin Bakker

                 
1
EADSHOT JOSSELYN  R. Bakker 2825 m 1'17"0 DP 9900 M. P. Hagoort Stable Why Not
2 EXCEPTIONAL DREAM  Etienne Dubois 2825 m 1'17"2 F4 5500 M. Ph. Moulin Ecurie Victoria Dreams
3 EDGY PERRINE  L. Guinoiseau 2850 m 1'16"6 DP 3080 M. J.F. Mary M. J.F. Mary
4 ESPRIT FRAPPEUR  J. Planchard 2825 m 1'17"3 F4 1760 M. J. Planchard M. J. Planchard
5 EPICURE  A. Kloess 2825 m 1'17"4 F4 1100 M. M. Dabouis M. M. Dabouis
               
 
1
DROIT D'AUTEUR  E. Raffin 2825 m 1'16"3 F4 9450 M. J.Ph. Dubois M. G. Cherel
2 DEEP IMPACT  R. Bakker 2825 m 1'16"6 D4 5250 M. P. Hagoort M. R. Westerink
3 DIABLO LEMAN  D. Lefaucheux 2850 m 1'16"1 F4 2940 M. D. Lefaucheux M. D. Lefaucheux
4 DIVINITY DU GRENY  P. Joly 2850 m 1'16"2 D4 1680 M. P. Joly M. P. Joly
5 DJANGO DE COUET  P. Angeliaume 2825 m 1'16"9 D4 1050 M. P. Angeliaume Mme M.C. Mignot
               
                 
                 

 


La Capelle 7 maart,

Napa Valley wint voor stal Kamminga zijn koers in La Capelle ! 
Eagle B Butcher wordt derde voor Jo Corbanie

 

1 NAPA VALLEY A. Abrivard 2750 m 1'16"9 D4 13.050 € M. C.F. Kamminga M. Tim Oosterhof
2 TOR MENTO A. Lamy 2750 m 1'17"1 D4 7.250 € M. F. Leblanc Ecurie du Grand Buisson
3 VOLUBILIS ROSE P.Y. Verva 2750 m 1'17"2 DP 4.060 € M. Pieter Van Den Hende Horse Racing Team
4 BELLE LOUISE MABON E. Raffin 2775 m 1'16"8 F4 2.320 € M. Y. Dreux M. Y. Dreux
5 AIDA DES VALOIS J. Vanmeerbeck 2775 m 1'17"0 F4 1.450 € M. D. Herlem M. Ch. Lahoche

               
1 VELIN DU ROC K. Depuydt 2750 m 1'17"9 F4 12.150 € M. K. Depuydt Jpb Building-Sea Coast
2 BODEREC F. Lagadeuc 2750 m 1'18"1 D4 6.750 € M. P.L. Desaunette M. J.Cl. Masse
3 EAGLE B BUTCHER J. Corbanie 2750 m 1'18"2 DA 3.780 € M. J. Corbanie M. Franky Rutsaert
4 BAMBINO DU PRE G. Gelormini 2775 m 1'17"5 D4 2.160 € M. G. Thorel M. D. Lazarus
5 BACCHUS D'ELA F. Ouvrie 2775 m 1'17"6 D4 1.350 € M. F. Ouvrie M. M. Geudin

 


Le Croise Laroche 6 maart,

De trainers /rijders  Bas Crebas, Ron Kuiper, Henk Grift, Paul Hagoort en Rick Ebbinge scoren allen fraaie klasseringen 

 

1 BONHEUR NOCTURNE P. Vercruysse 2850 m 1'17"9 F4 9.900 € M. G. Verva Mme Y. Benaim
2 BANGURO G. Roig-Balaguer 2850 m 1'18"0 D4 5.500 € M. G. Roig-Balaguer Ecurie Skytten
3 BEATNIK TURGOT F. Desmigneux 2850 m 1'18"1 F4 3.080 € M. B.J. Crebas Stal Payday
4 BUSIS J.Ch. Piton 2825 m 1'18"9 D4 1.760 € M. F. Leblanc Ecurie du Grand Buisson
5 ADIOS AMIGO S. Laloum 2850 m 1'18"2 F4 1.100 € M. P. Coignard M. P. Garreau

 

1 DIRECTION PARIS D. Bonne 2825 m 1'18"6 F4 6.750 € M. D. Bonne Ecurie Damien Bonne
2 DOUCEUR DU CHENE J.R. Declercq 2850 m 1'18"4 F4 3.750 € M. J. Le Mer M. Cl. Guedj
3 DIVINE DU NORD P. Vercruysse 2825 m 1'19"2 F4 2.100 € M. R. Kuiper M. Alf Nordemo
4 DANIKA DES FORETS G. Lannoo 2825 m 1'19"4 F4 1.200 € M. A. Lannoo M. A. Lannoo
5 DALILA DE VIETTE J. Roulland 2825 m 1'19"7 F4 750 € M. J. Roulland Ecurie Joureau

 

1 DJANGA BEST J. Vanmeerbeck 2825 m 1'17"4 D4 6.750 € M. J. Vanmeerbeck M. Th. Blond
2 DJENA DE NAPPES R. Ebbinge 2825 m 1'17"5 F4 3.750 € M. K. Lavigne M. K. Lavigne
3 DIVA DU CAMPDOS C. Deffaux 2850 m 1'16"8 F4 2.100 € M. C. Deffaux Ecurie d' Orphee
4 DELICIOUS GIRL G.A. Pou Pou 2850 m 1'16"9 F4 1.200 € M. G.A. Pou Pou M. G.A. Pou Pou
5 DAYTONA DE VIETTE P.E. Collard 2825 m 1'17"8 F4 750 € M. V. Collard M. P.E. Collard

 

1 ELIXIR CASTELETS P. Vercruysse 2700 m 3'27"10 1'16"7 F4 6.750 € M. Y. Desmet M. Y. Desmet
2 ELIAZURE R. Ebbinge 2700 m 3'27"41 1'16"8 F4 3.750 € M. P. Hagoort M. J.A.C. Vanduffel
3 ENCORE SUN N. d'Haenens 2700 m 3'28"73 1'17"3 D4 2.100 € M. H. Grift Holland Tts B.V.
4 EVONNY DE L'ANTE J.R. Declercq 2700 m 3'29"47 1'17"6 DP 1.200 € M. David Lefevre M. David Lefevre
5 EDEN DU VARLET M. Dupuis 2700 m 3'29"60 1'17"6 D4 750 € M. M. Dupuis M. H. Poulet

 

1 FISTON A PAPA A. Garandeau 2825 m 1'21"0 F4 6.300 € M. A. Garandeau M. S. Cella
2 FESTIVAL F. Desmigneux 2825 m 1'21"1 F4 3.500 € M. B.J. Crebas Stal Payday
3 FALCO THORIS G.A. Pou Pou 2825 m 1'21"4 F4 1.960 € M. G.A. Pou Pou M. Jaime Andreu Gomila
4 FOR DADDY P. Vercruysse 2825 m 1'21"8 F4 1.120 € M. J. Degardin M. G. Cantin
5 FOGO PICO L. Koubiche 2825 m 1'22"6 F4 700 € M. L. Koubiche Ecurie N.-D. Neveu

 


Cherbourg 5 maart,

Aimee de Pervenche behoud haar topvorm en scoort alweer een zege voor eigenaar dhr W. Reugebrink ! 

1 AIMEE DE PERVENCHE M. Coignard 2650 m 1'15"6 10.350 € M. P. Derycke M. J.W. Reugebrink
2 BELLE EMOTION P. Houel 2625 m 1'16"4 5.750 € Mlle Aude Lemoine M. F. Lemoine
3 BIFTON Antoine Trihollet 2625 m 1'16"7 3.220 € Mme S. Raimond M. J.P. Bessy
4 BLACK CHARM F. Anne 2650 m 1'16"1 1.840 € M. E. Martin M. Cl. Hagege
5 VENUS DU ROSAY Ch. Cuiller 2650 m 1'16"1 1.150 € M. O. Tirard M. J.P. Suzanne
6 ALPHA JET DU CAIEU Th. Levesque 2650 m 1'16"2 460 € M. Th. Levesque Mme Cl. Labro
7 AUBADE CARISAIE Mlle C. Gustin 2650 m 1'16"7 230 € M. J.Et. Thuet M. J.Et. Thuet

 


Vincennes  zondag 4 maart,

Decienne besluit het winterseizoen met een prachtige zege voor Haras du Arctic !

 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 4 DECENNIE (F/5) Mottier M. 1'15''40
2 11 DOMINICANA (F/5) Raffin E. 1'15''50
3 8 DARLING BERRY (F/5) Bazire J. M. 1'15''50
4 7 DARLING LORRAINE (F/5) Anne F. 1'15''50
5 3 DANSEUSE DU CITRUS (F/5) Goop B. 1'15''60

 


Cagnes sur Mer zondag 4 maart,

Frisbee d´Am zegeviert met minimaal verschil na een snelle laatste lijn !
Ceyra de Bellouet word namens de stal van Henk Grift 3e 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 8 FRISBEE D'AM (M/3) Chavatte J. 1'18''70
2 4 FORMIDABLE D'AZUR (M/3) Martens C. 1'19''40
3 7 FILS DE STAR (M/3) Izzo M. 1'18''80
4 6 FUNKY GIRL (F/3) Junod G. 1'19''50
5 3 FOX DE LA CALADE (M/3) Thonnerieux K. 1'20''40


Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 8 BILBAO D'ECAJEUL (H/7) Derieux R. 1'13''60
2 9 BIMO DU CYFLO (M/7) Gauvin F. 1'13''90
3 2 CEYRA DE BELLOUET (F/6) Locqueneux D. 1'14''60
4 5 BREVIANA (F/7) Cingland S. 1'15''30
5 10 CATALANE DU CANET (F/6) Messager M. 1'15''80

 


Pornichet la Baule zondag 4 maart,

Mario van Dooyeweerd en Cynthia tikken als derde af  in hun rac

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 10 CONNECTION ECUS (F/6) Stoehr D. 1'16''60
2 16 CHACHA DE GONTIER (F/6) Wiels A. 1'16''10
3 15 CYNTHIA (F/6) Van Dooyeweerd M. 1'16''20
4 4 CANDIDO GES (H/6) Marmion S. 1'17''00
5 6 COHIBO (H/6) Raffin O. 1'17''00

 


Cagnes sur Mer vrijdag 2 maart,

Do it Again loopt een prima race en bereid zich voor de Coup des 5 Ans op 11 maart

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 6 DAME DU RIL (F/5) Derieux R. 1'14''80
2 9 DEFI THE BEST (M/5) Briand Y. A. 1'14''80
3 5 DO IT AGAIN (H/5) Gelormini G. 1'14''80
4 8 DA VINCI BOND (H/5) Ensch N. 1'15''00
5 2 DIEGO OF CARLESS (M/5) Mortagne N. 1'15''10

 


Enghien woensdag 28 februari,

Stal Mille Fleurs scoort een fraaie overwinning dankzij Diamond en team Paul Hagoort ! 

Hugo Langeweg jr en Titanium Gar winnen erg sterk op de baan Enghien bij hun Frankrijk debuut !

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 10 DIAMOND (H/8) Abrivard M. 1'13''70
2 12 KING SIR KIR (M/7) Abrivard L. 1'13''80
3 1 AGI DE CRENNES (H/8) Maillard J. P. 1'13''80
4 7 LOVER FACE (H/10) Nivard F. 1'13''90
5 4 AMIGO TURGOT (H/8) Blandin F. 1'13''90

 

 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 1 TITANIUM GAR (H/6) Langeweg Jr. H. 1'15''70
2 7 CICERO NOA (H/6) Vercruysse P. 1'15''80
3 5 ARON THE BARON (H/6) Thomain D. 1'15''80
4 4 CYRIEL D'ATOM (H/6) Raffin E. 1'15''80
5 11 COFFEE LOOK D'EAM (H/6) Nivard F. 1'15''90

 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 11 FEE DE LUNOJO (F/3) Abrivard M. 1'17''50
2 5 FEE DE BOISNEY (F/3) Raffin E. 1'17''80
3 7 FILOE DE JARY (F/3) Machet Q. 1'17''90
4 6 FIORENZA DE BUSSET (F/3) Thomain D. 1'18''30
5 9 FANTASTIC FILLY (F/3) Verva M. 1'18''30

 


Cagnes sur Mer dinsdag 27 februari,

Henk Grift scoort een fraaie 1-2 met zijn paarden in Cagnes sur Mer !

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 10 CEYRA DE BELLOUET (F/6) Locqueneux D. 1'17''40
2 11 DERRICK DE NGANDA (M/5) Martens C. 1'17''50
3 13 DREAM OF JOB (M/5) Sorel J. Ch. 1'17''00
4 8 DELICIOUS CHARM (M/5) Stefano S. 1'17''70
5 3 DIVONNE (F/5) Gout E. 1'17''70

 


Le Croise Laroche 26 februari,

Emeraud Jiji wint voor stal Payday vrij eenvoudig z´n race ! 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 8 EMERAUDE JIJI (F/4) Desmigneux F. 1'18''30
2 9 ETOILE DUBONHEUR (F/4) Verva L. 1'18''50
3 4 EXTREME STAR (F/4) Lenoir M. 1'18''50
4 12 ELVETICA (F/4) Boulogne V. 1'18''50
5 10 EMMA WOOD (F/4) Ouvrie F. 1'18''70

 


Vincennes zondag 25 februari,

Bird Parker schrijft de Prix de Paris op zijn naam en zegeviert voor trainer P. Allaire ! 

Etonnant en Bjorn Goop worden tweede achter de favoriet ! 
Athos d'Urzy verast met een tweede plaats voor stal Klappe 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Racetijd/km
1 14 BIRD PARKER (M/7)