FRANKRIJK

Startlijst Nederlandse deelnemers in Frankrijk

Datum Baan PMU Resultaat Koers num Paardnaam Pikeur Trainer
18 jan Cagnes sur Mer   3e 3 4 Do It Again D. Bekeart A. Mollema
      uitgeschakeld 7 5 Confidental Bond D. Locqueneux H. Grift
                 
19 jan Vincennes x  6e 2 1 Columbo Renka J. Travers I. Klappe
      ongeplaatst 4 4 Voici le Bomo J. Denneman J. Denneman
      1e 5 9 Dorus Well B. Goop A. Wilderbeek
                 
20 jan Vincennes x 3e 1 4 Dirty Dancing G. Martin R. Kuiper
      ongeplaatst 2 12 Vramdao F. Ouvrie A. Mollema
      uitgeschakeld 8 Coup Droit M. Abrivard P. Hagoort
      7e 7 9 Décennie M. Mottier D. Mottier
      uitgeschakeld 5 Frisbee d'Am B. Goop R. Westerink
                 
21 jan  Agen le Passage   2e 1 9 Filou de Jary Q. Machet R. Westerink
                 
21 jan Argentan   uitgeschakeld 8 1 Deese Well B. Post A. Wilderbeek
                 
21 jan Chateaubriant   4e 2 4 Eleganza Fac C. de Leeuw C. de Leeuw
                 
21 jan Lyon   3e 2 14 Evermoko M. Hadjira L. Lerenard
                  
21 jan Cagnes sur Mer   ongeplaatst 1 5 Elite de Fairy C. Derhan H. Grift
      uitgeschakeld 1 11 Elma de Vandel D. Locqueneux H. Grift
      uitgeschakeld 2 10 Vertige de Vauvert D. Locqueneux H. Grift
      3e 5 14 Destrier Atout D. Locqueneux H. Grift
      1e 5 15 Derrick De Nganda C. Dehan H. Grift
                 
21 jan  Vincennes x 6e 3 8 Aimee de Pervenche D. Pietes P. Derycke
        4   Prix du Cornulier    
      1e 5 3 Goofy Greenwood F. Nivard H. Langeweg jr
      uitgeschakeld 5 4 United Love E. Raffin H. Bot
      niet gestart 6 9 Esos  Y. Lebourgeois  R. Westerink
      ongeplaatst 7 7 Ezio Josselyn B. Goop R. Kuiper
      1e 9 1 Etonnant B. Goop R. Westerink
                 
 22 jan Saint Brieux   1e 5 14 Etincelle de Rheve A. Grimault A. Wilderbeek
      uitgeschakeld 9 A Propos Well A. Grimault A. Wilderbeek
      uitgeschakeld 9 15 Caporal la Borie C. de Leeuw C. de Leeuw
                 
22 jan Marseille  x uitgeschakeld 1 9 Thai Investment  D. Locqueneux H. Grift
      3e  3 14 Cocomoko D. Locqueneux J. van Dooyeweerd
      uitgeschakeld 5 2 Dollar Williams D. Locqueneux H. Grift
      3e 6 12 Do Kiss Me D. Bekeart J. van Dooyeweerd
                 
22 jan Toulouse x  1e 1 8 Shark Attack M. van Dooyeweerd M. Van Dooyeweerd 
      uitgeschakeld 4 2 Elitlopp Q. Machet R. Westerink
                 
22-jan Vincennes x  niet gestart 3 1 Compleet Well N. Post A. Wilderbeek
      2e 6 8 Nappa Valley A. Abrivard C. Kamminga
      7e 6 10 Flashback M. Abrivard A. Mollema
                 
23 jan Vincennes x  6e 2 10 Danseuse for Ever M. Abrivard R. Kuiper
      5e 5 9 Delivrance G. Gelormini W. van der Zwaan
                 
24 jan Cagnes sur Mer x   2 4 Eternal Wood D. Bekeart A. Mollema
                 
25 jan Vincennes  x    1 7 Diamond D. Thomain P. Hagoort
        1 11 Easytowin D. Tesselaar D. Tesselaar
        5 1 Dirty Dancing G. Martin R. Kuiper
                 
26 jan Cagnes sur Mer x ingeschreven  2 16 Douloureuse Q. Machet R. Westerink
         3 12 Destrier Atout   H. Grift
         5 5 Douce Rose Amour D. Bekeart A. Mollema
        6 8 Cocomoko D. Locqueneux J. van Dooyeweerd
        8 2 Etna Pole   A. Mollema
        8 5 Etna de Vandel  D. Locqueneux H. Grift
                 
27 jan Vincennes x ingeschreven 5 2 Helena di Quattro C. Kamminga C. Kamminga
        6 12 Bottnas Commandeur   R. Kuiper
                 
                 



Uitslagen van onze landgenoten in Frankrijk


Marseille Vivaux dinsddag 23 januari,

Duarte (Fokker A. Mollema) wint zijn race en daarachter wordt Do Kiss Me 3e 
Cocomoko wordt in een andere koers ook 3e voor stal J. van Dooyeweerd 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 6 CESAR DE CONNEE (H/6) Mourot N. 3'25''20 1'17''40
2 12 CONNECTICUT (M/6) Briand Y. A. 3'25''27 1'16''70
3 14 COCOMOKO (H/6) Locqueneux D. 3'25''40 1'16''80
4 7 CAID JULRY (M/6) Gauvin J. P. 3'25''68 1'17''60
5 3 CONFLIT (H/6) Ruet B. 3'25''79 1'17''70
           
Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 11 DUARTE (H/5) Briand Y. A. 3'25''80 1'16''90
2 9 DIAGHILEV (M/5) Cinier D. 3'26''05 1'17''80
3 12 DO KISS ME (M/5) Bekaert D. 3'26''09 1'17''00
4 3 DERBY DAIRPET (H/5) Ruet B. 3'27''07 1'18''10
5 1 DOMIZIANA (F/5) Ossun T. 3'27''40 1'18''30

 


Toulouse maandag 22 januari,

Shark Attack en Mario van Dooyeweerd winnen vrij eenvoudig van start tot finish ! 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 8 SHARK ATTACK (H/10) Van Dooyeweerd M. 03'29''52 1'16''20
2 7 BRABUS (H/7) Gonin Mme N. 03'30''50 1'16''50
3 2 ALDO D'ARGENTRE (M/8) Lamy E. 03'30''60 1'16''60
4 1 VENT D'OUEST (H/9) Cordeau D. 03'30''77 1'16''60
5 14 UHLAN NOIR (H/10) Brossard D. 03'32''17 1'17''20

 


Saint Brieux maandag 22 januari,

Stal Wilderbeek scoort zijn 2e zege van het jaar dankzij Etincelle de Rheve ! 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 14 ETINCELLE DE RHEVE (F/4) Grimault A. Ph. 3'24''56 1'19''40
2 11 EN CADENCE DE KACY (F/4) Fribault M. 3'25''11 1'19''70
3 4 ELITY STREET (F/4) Gallier Ch. 3'25''19 1'19''70
4 13 ELDORA HEULINOISE (F/4) Boutin Ph. 3'26''21 1'20''10
5 9 ELEONORE DE TRIOU (F/4) Ribemont D. 3'26''79 1'20''30

 


Vincennes maandag 22 januari,

Nappa Valley loopt een prima race en tilt als 2e af voor stal Kamminga 

 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Jockey Tijd Racetijd/km
1 13 CESAR DE VRIE (H/6) Raffin E. 3'29''95 1'13''7
2 8 NAPA VALLEY (M/6) Abrivard A. 3'30''68 1'13''9
3 7 CRAQUITO BEST (H/6) Peltier T. 3'31''19 1'14''1
4 3 COUCOU DE L'EPINE (H/6) Pean M. 3'32''91 1'14''7
5 12 CUTTY SARK (H/6) Balu J. 3'33''21 1'14''8

 


Vincennes zondag 21 januari,

Goofy Greenwood overtuigend naar een verdiende zege in Parijs voor trainer H. Langeweg jr en Stal A'dam ! 
Nivard zegt in een interview: "Ces't une machine!".

Tempobeul Traders maakt zijn tegenstanders kapot in de Prix de Cornulier ! 


Etonnant maakt beloft dit keer wel waar en scoort een gemakkelijke winst ! 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Jockey Tijd Racetijd/km
1 7 TRADERS (M/6) Lebourgeois Y. 03'12''62 1'11''30
2 10 DRAFT LIFE (F/5) Raffin E. 03'13''00 1'11''50
3 16 BILIBILI (M/7) Abrivard A. 03'13''67 1'11''70
4 8 CANADIEN D'AM (M/6) Nivard F. 03'14''82 1'12''20
5 1 CATALOGNE (F/6) Mottier M. 03'14''85 1'12''20

 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 3 GOOFY GREENWOOD (H/5) Nivard F. 03'32''49 1'14''60
2 9 DELLORO VEDAQUAIS (H/5) Monclin J. Ph. 03'32''76 1'14''70
3 8 DEXTER CHATHO (H/5) Bigeon Ch. 03'33''31 1'14''80
4 5 DORGOS DE GUEZ (H/5) Bazire N. 03'33''63 1'15''00
5 1 CLEMENTINE F.F. (F/5) Goop B. 03'33''86 1'15''00

 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 1 ETONNANT (M/4) Goop B. 02'35''22 1'13''90
2 6 EQUATEUR MAUZUN (M/4) Vercruysse P. 02'36''17 1'14''40
3 3 EXTRA MOSSA (M/4) Roussel N. 02'36''20 1'14''40
4 7 ETURN MONEY (M/4) Nivard F. 02'36''41 1'14''50
5 2 EMILIO CEIJY (M/4) Monclin J. Ph. 02'36''46 1'14''50

 


Agen le Passage zondag 21 januari,

Filou de Jary wordt tweede voor stal Westerink en pakt zijn 1e geld 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 5 FINISH DE COEUR (M/3) Cabos V. 3'19''79 1'17''60
2 9 FILOE DE JARY (F/3) Machet Q. 3'22''94 1'18''80
3 2 FOREMAN (M/3) Clozier F. 3'25''00 1'19''60
4 7 FAVORI DE VITRAY (M/3) Chavatte A. A. 3'25''36 1'19''80
5 4 FEE MYSTIC (F/3) Le Floch T. 3'27''04 1'20''40

 


Lyon  zondag 21 januari,

Evermoko wordt 3e in kleuren van dhr J. Stins 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Jockey Tijd Racetijd/km
1 8 EROS DU CORTA (H/4) Tintillier A. 03'30''24 1'17''90
2 6 EXQUISE DANCER (F/4) Krouchi M. 03'30''44 1'17''90
3 14 EVERMOKO (H/4) Hadjira M. 03'37''01 1'19''60
4 5 ELLE EST CELTE (F/4) Volle R. 03'38''05 1'20''80
5 13 ESCALE DES CAUX (F/4) Chapey A. 03'38''53 1'20''20

 


Cagnes sur Mer zondag 21 januari,

Winst en een derde plaats voor trainer Henk Grift in Cagnes sur Mer 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 15 DERRICK DE NGANDA (M/5) Derhan C. 3'45''73 1'17''20
2 12 DREAM OF JOB (M/5) Le Vexier R. 3'46''19 1'17''30
3 14 DESTRIER ATOUT (M/5) Locqueneux D. 3'46''50 1'17''40
4 2 DEXTER MORGAN (M/5) Bekaert D. 3'47''34 1'17''70
5 3 DJANGO OF CARLESS (H/5) Mortagne N. 3'59''80 1'22''00

 


Frankrijk zondag 21 januari,

Dorus Well wint in Vincennes in handen van Bjorn Goop voor stal Wilderbeek ! 

Do it Again wordt van kop af 3e voor trainer A. Mollema in Cagnes sur Mer 

Dirty Dancing debuteert voor Ron Kuiper met een 2e plaats in een monte koers

Cagnes 18-01:

Plaats Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 13 DUKE OF CARLESS (M/5) Mortagne N. 3'42''93 1'16''20
2 8 DEFI THE BEST (M/5) Briand Y. A. 3'43''33 1'16''40
3 4 DO IT AGAIN (H/5) Bekaert D. 3'43''35 1'16''40
4 15 DARWIN MAZA (M/5) Mourice R. 3'43''70 1'16''50
5 14 DECIDEMENT (M/5) Niskanen J. 3'43''75 1'16''50


Vincennes 19-01:

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 9 DORUS WELL (H/5) Goop B. 3'19''11 1'13''70
2 6 DUDU DU NOYER (H/5) Nivard F. 3'19''22 1'13''80
3 17 DORIAN DE SOUVIGNE (M/5) Lenoir M. 3'20''06 1'14''10
4 14 DREAM THE BEST (H/5) Rouer B. 3'20''10 1'14''10
5 8 DOCTEUR D'ERABLE (H/5) Thomain D. 3'20''21 1'14''20

 

Vincennes 20-01:

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Jockey Tijd Racetijd/km
1 8 CITY GIRL (F/6) Bonne D. 3'34''13 1'15''10
2 4 DIRTY DANCING IN (F/6) Martin Guil. 3'35''05 1'15''50
3 9 CHARLOTTE TWIN (F/6) Abrivard M. 3'35''87 1'15''70
4 5 CLASSICA MUSICA (F/6) Castillejo D. 3'36''39 1'15''90
5 7 COMTESSE D'ORCO (F/6) Marty R. 3'37''25 1'16''20

 

 


Agen le Passage donderdag 18 januari,

First de Noyer wint erg makkelijk met Richard Westerink in de sulky 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 8 FIRST DU NOYER (M/3) Westerink R. 3'21''58 1'18''30
2 1 FLASH POINT (M/3) Lacroix R. 3'21''91 1'18''40
3 2 FAIRY WHITE (F/3) Gallier Ch. 3'22''58 1'18''70
4 6 FELICITY ROCQ (F/3) Cannillo D. 3'30''09 1'21''60

 


Toulouse maandag 15 januari,

Douloureuse scoort een fraaie zege voor trainer Westerink !
Forjan wordt met de trainer tweede 

Plaats Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 1 FIRST D'ALOUETTE (M/3) Chavatte A. A. 03'04''47 1'19''30
2 6 FORJAN (M/3) Westerink R. 03'04''69 1'19''40
3 2 FLY (H/3) Vimond N. 03'04''81 1'19''50
4 8 FILAE D'ALGOT (F/3) Cannillo D. 03'05''21 1'19''70
5 7 FANTOMETTE JIJI (F/3) Grasset M. 03'05''57 1'19''80



Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 2 DOULOUREUSE (F/5) Machet Q. 03'31''93 1'17''10
2 3 CALINO PENEME (M/6) Manceau P. M. 03'31''94 1'17''10
3 6 CE BELLO ROMAIN (H/6) Delanoe L. 03'32''00 1'17''10
4 8 BONHEUR DE NAY (H/7) Sorais P. 03'32''03 1'17''10
5 7 APACHE DE CHENU (H/8) Pellerot P. 03'32''83 1'17''40

Vincennes maandag 15 januari,

Fortissimoko wordt voor trainer Jan van Dooyeweerd 2e in Parijs 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 11 FELICIANO (M/3) Raffin E. 3'30''55 1'18''0
2 9 FORTISSIMOKO (M/3) Abrivard M. 3'30''82 1'18''1
3 5 FANTASTIC LOVE (M/3) Goop B. 3'30''91 1'18''1
4 7 FURIOSO BEACH (H/3) Desmottes A. 3'31''51 1'18''3
5 4 FABULOUS DREAM (M/3) Dubois J.Ph. 3'31''53 1'18''3

 


 

Vincennes zondag 14 januari,

"Bolg Eaglewederom aan de Bird!"

Bird Parker wederom de sterkste in een B koers ! Hij blijft Bold Eagle en Readly Express de baas ! 

Ezio Josselyn wordt tweede voor stal Kuiper en komt sterk af. 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 9 EMPEREUR THE BEST (H/4) Raffin E. 03'22''12 1'14''90
2 8 EZIO JOSSELYN (M/4) Goop B. 03'22''87 1'15''10
3 4 ELSA DU POMMEREUX (F/4) Nivard F. 03'22''87 1'15''10
4 7 EZREAL JIEL (M/4) Ouvrie F. 03'23''17 1'15''20
5 5 ESMONDO (M/4) Westerink R. 03'23''89 1'15''50

 

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 14 BIRD PARKER (M/7) Monclin J. Ph. 03'28''38 1'13''10
2 15 BOLD EAGLE (M/7) Nivard F. 03'28''43 1'13''10
3 10 READLY EXPRESS (M/6) Goop B. 03'28''55 1'13''20
4 1 TAKETHEM (M/8) Abrivard A. 03'29''04 1'13''30
5 3 TREASURE KRONOS (F/6) Gelormini G. 03'29''05 1'13''40

 

 


Lyon  zondag 14 januari,

Dolce Vita Fac en Cees de Leeuw winnen heel eenvoudig hun race !

Plaats
Nr. Paarden (geslacht/leeftijd) stal Ruiter Tijd Racetijd/km
1 16 DOLCE VITA FAC (F/5) De Leeuw C. J. 3'28''73 1'16''6
2 2 DAUMESNIL (M/5) Huguet J. 3'29''05 1'17''4
3 5 DREAM DU RABUTIN (M/5) Callier P. 3'29''63 1'17''6
4 3 DANDY DE MELODIE (H/5) Bonnefoy A. 3'30''10 1'17''8
5 13 DIU DE TAVERNA (H/5) Gauvin M. 3'30''62 1'17''3

 


Vincennes vrijdag 12 januari,

 

Goofy Greenwood boekt geweldige 2e plaats voor stal Langeweg in 13,3 over 2700 meter. 

Gilda Newport 7e en United Love 8e

 

Plaats

Nr.

Paarden (geslacht/leeftijd) stal

Ruiter

Tijd

Racetijd/km

 

1

12

DELLORO VEDAQUAIS (H/5)

Monclin J. Ph.

3'17''45

1'13''10

2

7

GOOFY GREENWOOD (H/5)

Nivard F.

3'17''88

1'13''30

3

9

SUPER NICE (M/5)

Goop B.

3'17''96

1'13''30

4

16

DIABLE DE VAUVERT (M/5)

Thomain D.

3'18''52

1'13''50

5

6

UBIMAJOR BI (M/5)

Gelormini G.

3'18''90

1'13''70

 


Cagnes sur Mer 11 januari:

Coup Droit de kleine ster in de Prix Cote d'Azur !
De hengst van trainer P. Hagoort is met een eindsprint het veld de baas en wint een Group III koers !
Do Kiss Me scoort voor trainer Jan van Dooyeweerd bij zijn debuut voor de stal !  

Coup Droit met Matthieu Abrivard sprint naar de winst en winnen 67.500 euro !
Coup Droit met Matthieu Abrivard sprint naar de winst en winnen 67.500 euro !
Do Kiss Me (eigenaar dhr Van  Klaveren) wint met zijn debuut voor stal Dooyeweerd
Do Kiss Me (eigenaar dhr Van Klaveren) wint met zijn debuut voor stal Dooyeweerd

 

Plaats

Nr.

Paarden (geslacht/leeftijd) stal

Ruiter

Tijd

Racetijd/km

1

14

COUP DROIT (M/6)

Abrivard M.

3'35''75

1'13''10

2

3

VASCO FLOWER (H/9)

Bigeon Ch. J.

3'36''19

1'13''90

3

17

BEAU GAMIN (M/7)

Bekaert D.

3'36''23

1'13''30

4

18

TONY GIO (M/6)

Martens C.

3'36''37

1'13''30

5

16

BABY LOU MAX (H/7)

Mortagne N.

3'36''48

1'13''40

 

Plaats

Nr.

Paarden (geslacht/leeftijd) stal

Ruiter

Tijd

Racetijd/km

1

4

DO KISS ME (M/5)

Abrivard M.

2'42''63

1'15''60

2

6

DON'T FORGET (M/5)

Cormy Martin

2'42''68

1'15''70

3

3

DESOTO (M/5)

Derieux R.

2'42''96

1'15''80

4

10

DESIREE DU PLESSIS  

Gelormini G.

2'43''08

1'15''90

5

2

DARLING DE LA NOE  

Sorel J. Ch.

2'43''10

1'15''90

 


Zuid Frankrijk 10 januari:
Stal Grift scoort twee maal een 2e plaats in Zuid Frankrijk !

Cocomoko scoort voor stal Dooyeweerd een nette 3e plaats

Cagnes sur Mer 10-01:

 

  Cheval Monte Distance Réd. Km Ferrure Allocation Propriétaire Entraineur
1- CRAZY CRISCANI S. Cingland 2925 1'16"3 D4 10 800 Ecurie des Hippicuriens M. G. Curens
2- CONFIDENTIAL BOND D. Locqueneux 2925 1'16"3 D4 6 000 M. Patrick Davidson M. H. Grift
3- COCOMOKO L. Garcia 2925 1'16"5 DP 3 360 Mme Trijntje Offenberg-De Leeuw M. J.F. Van Dooyeweerd
4- CRAKO JOSSELYN D. Bekaert 2925 1'16"5 DP 1 920 Ecurie des Amis M. J.F. Senet
5- CYRIUS D'UKA Mlle F. Lecellier 2925 1'16"5 F4 1 200 Mme L. Mortagne M. D. Alexandre


Marseille 09-01:

  Cheval Monte Distance Réd. Km Ferrure Allocation Propriétaire Entraineur
1- DUNION DES RACQUES Guillaume Lemoine 2675 1'17"2 D4 8 100 Mme B. Arnaudis M. N. Ensch
2- DIETJE LABELLE Dylan Garcia 2675 1'17"4 F4 4 500 Ecurie Van Bellen Beheer Bv M. H. Grift
3- DIVINE DE BOITRON M. Ereau 2650 1'18"6 F4 2 520 Ecurie Franck Anne M. S. Cingland
4- DOUCE DE MARLAU Mlle P. Vaillant 2675 1'18"1 F4 1 440 M. A.A. Barassin M. S. Cingland
5- DIVINE MAGIE F. Broust 2650 1'19"0 F4 900 M. G. Caffaro M. M. Messager