DUINDIGT


Uitslagen Duindigt woensdag 16 mei,

Rick Wester laat Indy Lady  winnend debuteren voor de familie Anker !

Captain Gerald scoort zijn tweede zege op de grasbaan van Duindigt in handen van  Nadia Ibrahim

In de kleuren van stal Schermer slaat Vive le Vent (R. Ebbinge)  toe in de laatste rchte lijn 

Hugo Langeweg sr wint op het gras met Gideon H Renka voor trainer Jaap van Rijn

Happy Hollandia maakt zijn favorietenrol geheel waar in handen van  leerling Finn Verkaik

Justice Frederick laat een sterk eindschot zien en wint eenvoudig, dat betekend de tweede zege voor John Smith 

Over de sprintafstand houdt Hindy Heikant haar kruit het langst droog en zegeviert met Hugo Langeweg jr in de sulky

In de slotkoers  (3,5 km over het gras) wordt het fraai duel tussen Ru de L'airou en Echo Oldedos waarbij 1e genoemde wint

Eerste koers, 2000 m:

       

1e

4

 

Indy Lady                

R. Wester                                                       

1.19,9

 

2e

8

 

Curtis Somolli           

       

3e

5

 

Hariane                   

       

4e

1

 

Hugo D                   

       

Niet gestart:          

       

Winnend 4,40  Pl. 1,10  1,40  1,10

Duo 25,80

Trio 33,50

   
               

Tweede koers, 2000 m:

       

1e

4

 

Captain Gerald (GB)      

Mw. N.A.B. Ibrahim                                               

2.07,03

 

2e

6

 

Star Prince (FR)         

       

3e

5

 

Lykastos (IRE)           

       

4e

8

 

Shiny Blue (FR)          

       

Niet gestart: 1 Classic Bright (FR)               

     

Winnend 3,50  Pl. 1,50  2,80  1,30

Duo 19,00

Trio 41,90

   
               

Derde koers, 2000 m:

       

1e

4

 

Vive le Vent             

H. Ebbinge                                                      

1.16,9

 

2e

6

 

Geordie                  

       

3e

7

 

Flash Greenwood          

     

4e

8

 

Grady Stardust           

       

Niet gestart: 2 Geert V                           

     

Winnend 1,80  Pl. 1,20  2,40  2,60

Duo 6,70

Trio 36,60

   
               

Vierde koers, 1900 m:

       

1e

1

 

Gideon H Renka           

H.W.Langeweg                                                   

1.25,2

 

2e

3

 

Bizar Zandbergen         

       

3e

5

 

Andrea Swagerman         

     

4e

4

 

Cha Cha Cha              

       

Niet gestart:          

       

Winnend 3,60  Pl. 1,20  1,20  1,30

Duo 11,00

Trio 20,60

   
               

 

Vijfde koers, 2000 m:

       

1e

1

 

Happy Hollandia          

F.Verkaik                                                      

1.19,3

 

2e

10

 

Havana Baldwin           

       

3e

9

 

Gon Ikaria               

       

4e

4

 

Cherie of Hearts         

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,70  Pl. 1,20  2,60  1,60

Duo 8,20

 

Kwartet 346,50

 
               

Zesde koers, 1800 m:

       

1e

7

 

Justice Frederick (IRE)  

A. Pietsch (dts)                                                

1.56,1

 

2e

10

 

Vella Bere (FR)          

       

3e

2

 

Shining Rules (GER)       

     

4e

8

 

So Bolt (FR)             

       

Niet gestart:          

       

Winnend 3,30  Pl. 2,40  1,80  5,00

Duo 7,70

Trio 70,40

   
               

Zevende koers, 1609 m:

       

1e

9

 

Hindy Heikant            

H.W. Langeweg jr.                                                

1.15,4

 

2e

8

 

Umbra                    

       

3e

3

 

Florijn                  

       

4e

4

 

Celebrity Jaguar         

       

Niet gestart: 1 Flores Greenwood                  

     

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,50  1,10

Duo 4,70

Trio 10,30

   
               

Achtste koers, 3500 m:

       

1e

7

 

Ru de l'Airou            

S. Hoste                                                        

1.26,0

 

2e

1

 

Echo Oldeson             

       

3e

4

 

Brazil Elegance          

       

4e

3

 

Adelaar                  

       

Niet gestart:          

       

Winnend 2,50  Pl. 1,00  1,20  1,00

Duo 7,00

Trio 9,30

   
               

Totalisatoromzet: 20253,38

       





Voorbeschouwing

Woensdag 16 mei 2018 aanvang 14.15 uur!

 

 

 

 

 

 

Woensdag komt onze eigen Flying Dutchman Adrie de Vries op Duindigt in actie -  alleen dat al is een bezoek aan de Renbaan waard!

 


- Prognoses door Kees Voshol

 

1 Toppikeur Rick Ebbinge-prijs 14:15 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 300.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140119 Hugo D 95 95 1.19,7A 2000 95 1 0 T. Bos

2 D130123 Gufo Greenwood 0 0 2000 0 0 0 R.L.Pools

3 NL140139 Harmke Schermer 0 0 2000 0 0 0 H.Ebbinge

4 NL150041 Indy Lady 0 0 2000 0 0 0 R.Wester

5 NL140008 Hariane 0 0 2000 0 0 0 H.W.Langeweg

6 NL130164 Ge Temmes 0 0 1.21,6A 2000 0 1 0 B. Schwarz

7 NL130023 Go with the flow 70 70 1.20,2A 2000 70 1 0 W.G. Hamming

8 F120118 Curtis Somolli 255 255 1.18,3A 2000 255 4 0 J.T.S. Dekker

Nakoersen favoriet:
5 NL140008 Hariane
3 NL140139 Harmke Schermer
Nakoersen kanshebber(s):
4 NL150041 Indy Lady
8 F120118 Curtis Somolli
1 NL140119 Hugo D

 

 

2 Trêve-prijs 14:40 uur

Prijzen: ( 900 450 150 100 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BB130002 Classic Bright (FR) 7.650 7.650 2000 0 1 0 A. Pietsch (dts)

2 B140004 Lady Love 550 550 2000 0 0 0 Mw. M.K.S. Mouthaan

3 BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR) 7.355 7.355 2000 75 3 0 Mw. B. Willemstijn

4 BB130025 Captain Gerald (GB) 17.882 17.882 2000 1.500 5 1 Mw. N.A.B. Ibrahim

5 BB100049 Lykastos (IRE) 154.925 154.925 2000 575 3 0 P. Gibson

6 BB100055 Star Prince (FR) 114.750 114.750 2000 525 3 0 Mw. S. Vermeersch

7 BB110002 Banzai (FR) 22.570 22.570 2000 900 4 0 F. Minarik

8 BB090014 Shiny Blue (FR) 7.031 7.031 2000 45 2 0 A.A. de Vries

Nakoersen favoriet:
8 BB090014 Shiny Blue
5 BB100049 Lykastos
4 BB130025 Captain Gerald
Nakoersen kanshebber(s):
6 BB100055 Star Prince
3 BB120013 Pas Vu Pas Pris

3 Toppikeurs Hugo Langeweg-prijs 15:05 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.600.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140103 Hoot Mon Amour 2.425 2.425 1.16,7A 2000 2.275 9 1 J. de Leeuw

2 NL130169 Geert V 2.870 2.975 1.17,2A 2000 240 2 0 W.H.M. van der Mespel

5 NL130203 Goodlooking Lady  3.185 3.185 1.16,2A 2000 495 2 1 Mw. R.C.M. Janssen

4 I140013 Vive le Vent 3.200 3.200 1.15,5A 2000 1.200 3 1 H. Ebbinge

5 NL130203 Goodlooking Lady 3.245 3.245 1.15,8A 2000 560 8 0 Mw. C.D. Aalbers

6 NL130159 Geordie 3.772 3.772 1.15,4A 2000 1.626 3 0 B. Schwarz

7 NL120065 Flash Greenwood 4.035 4.035 1.17,8A 2000 620 2 1 R. Wester

8 NL130123 Grady Stardust 4.485 4.485 1.16,0A 2000 630 6 0 J.T.S. Dekker

 

Nakoersen favoriet:
4 I140013 Vive le Vent 
Nakoersen kanshebber(s):
1 NL140103 Hoot Mon Amour 
6 NL130159 Geordie 
5 NL130203 Goodlooking Lady 
5 NL130203 Goodlooking Lady 

 

4 Study Association Rotterdam School of Management- 15:30 uur Prijzendraverij. (g.l.s.) (grasbaan)

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL130051 Gideon H Renka 14.040 17.650 1.15,0A 1900 3.650 6 0 H.W. Langeweg

2 F110153 Bruyere Lotoise 14.460 14.460 1.16,1A 1900 200 4 0 S.T. van der Galien

3 NL080474 Bizar Zandbergen 17.595 17.595 1.15,8A 1900 415 4 0 R. van Toor

4 NL090089 Cha Cha Cha 22.170 22.170 1.14,2A 1900 135 3 0 J.T.S. Dekker

5 NL070487 Andrea Swagerman 24.065 24.180 1.14,0A 1900 890 10 0 F.W. van der Blonk

6 NL080144 Boucher le Blanc 43.240 42.590 1.12,9A 1900 0 1 0 T.H. Kooyman

7 F080173 Urbino Ludois 50.610 50.610 1.14,0A 1920 0 1 0 R.L. Pools

Nakoersen favoriet:
3 NL080474 Bizar Zandbergen 
1 NL130051 Gideon H Renka 
Nakoersen kanshebber(s):
 4 NL090089 Cha Cha Cha 
6 NL080144 Boucher le Blanc 

5 Peter Petersen 75 Jaar KWARTET 16:00 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.350.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140094 Happy Hollandia 1.950 1.950 1.18,5A 2000 600 1 1 F. Verkaik

2 NL150016 Ivar 945 945 1.19,0A 2000 945 4 1 T.H. Kooyman

3 NL130148 Gloria Petnic 1.000 1.000 1.18,3A 2000 0 0 0 R. van Toor

4 F120022 Cherie of Hearts 1.125 1.125 1.16,7A 2000 0 2 0 R. Knoll

5 F130045 Desdemona 1.270 1.270 1.19,8A 2000 0 1 0 W.H.M. van der Mespel

6 D140074 Hooray Boko 1.275 1.275 1.18,5A 2000 860 8 0 R.L. Pools

7 NL100221 Doctor Love 1.950 1.950 1.18,0A 2000 0 1 0 G.J.J. Pouw

8 NL140031 Hannie Swagerman 1.975 2.650 1.16,9A 2000 265 5 0 F.W. van der Blonk

9 NL130002 Gon Ikaria 2.035 2.035 1.17,8A 2000 1.045 4 1 W.P.M. van der Pijl

10 NL140109 Havana Baldwin 2.095 2.095 1.15,3A 2000 2.095 4 1 R. Wester

 

Nakoersen favoriet:
1 NL140094 Happy Hollandia 
Nakoersen kanshebber(s): 
2 NL150016 Ivar 
9 NL130002 Gon Ikaria 
10 NL140109 Havana Baldwin 

 

6 Montjeu-prijs 16:25 uur
Prijzen: ( 900 450 150 100 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BB130035 Mare (GER) 2.800 2.800 1800 0 2 0 A.A. de Vries

2 BB120048 Shining Rules (GER) 29.050 29.050 1800 0 0 0 Mw. A.M.J. Batist

3 BB130022 Signs of Success (IRE) 16.200 16.200 1800 0 1 0 Mw. B. Willemstijn

4 BB140023 Special Ops (GB) 1.000 1.000 1800 1.000 1 0 F. Minarik

5 BB070048 Tasmeem (IRE) 42.608 42.608 1800 0 3 0 Mw. W.M.M. Watlow-Eble

6 BB140024 Afterburner (GB) 0 0 1800 0 2 0 Mw. C.J.M.Klinkenberg

7 BB140017 Justice Frederick (IRE) 678 678 1800 0 0 0 A. Pietsch (dts)

8 BB120004 So Bolt (FR) 900 900 1800 0 0 0 Mw. S. Vermeersch

9 BB140025 Coya (GB) 0 0 1800 0 1 0 M.Waterschoot

10 BB090026 Vella Bere (FR) 87.500 87.500 1800 100 1 0 P. Gibson

11 B150002 Lady in Red 0 0 1800 0 1 0 Mw. C.Bos

Nakoersen favoriet:
4 BB140023 Special Ops 
7 BB140017 Justice Frederick 
Nakoersen kanshebber(s):
10 BB090026 Vella Bere
1 BB130035 Mare
8 BB120004 So Bolt

 

 

7 Topjockey Adrie de Vries-prijs 16:50 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 12.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL120010 Flores Greenwood 4.860 4.860 1.16,4A 1609 155 1 0 R. Wester

2 S120021 Call Him George 6.200 6.200 1.15,7A 1609 1.361 7 0 W.G. Hamming

3 NL120036 Florijn 7.060 7.060 1.15,3A 1609 900 2 2 J.T.S. Dekker

4 US100006 Celebrity Jaguar 8.034 8.034 1.12,9A 1609 450 3 0 P.L.H.M. Wisker

5 NL130010 Golden Avenue 8.417 8.585 1.16,4A 1609 1.550 3 2 D. Minnema

6 D130065 Easy Going BR 8.701 8.701 1.14,2A 1609 1.080 4 1 R.T. de Vlieger

7 I100025 Rosa Dell'Est 9.422 9.422 1.14,6A 1609 0 1 0 W.H.M. van der Mespel

8 D140024 Umbra 10.316 8.200 1.13,4A 1609 5.600 7 1 H. Ebbinge

9 NL140037 Hindy Heikant 10.686 10.686 1.14,5A 1609 6.116 3 2 H.W. Langeweg jr.

 

Nakoersen favoriet:
9 NL140037 Hindy Heikant
8 D140024 Umbra
Nakoersen kanshebber(s):
6 D130065 Easy Going BR

3 NL120036 Florijn
5 NL130010 Golden Avenue

 

8 Top-senior-jockey Henk van der Kraats-prijs 17:15 uur Prijzendraverij. (g.l.s.) (grasbaan)

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL110092 Echo Oldeson 23.945 23.945 1.14,5A 3500 250 2 0 R.T. de Vlieger

2 F090015 Vartabas 23.955 23.955 1.16,0A 3500 105 2 0 Mw. L.D. Pegram

3 NL070462 Adelaar 24.265 24.265 1.15,6A 3500 690 4 0 Mw. C.D. Aalbers

4 NL080477 Brazil Elegance 30.189 30.189 1.14,4A 3500 4.550 7 4 W.H.M. van der Mespel

5 F090181 Vip Speed 39.460 39.460 1.14,3A 3520 0 1 0 S.T. van der Galien

6 F100162 Arthur d'Atom 203.095 1.465 1.13,9B 3520 295 3 0 A. de Wrede

7 F050111 Ru de l'Airou 869.852 14.000 1.11,0A 3520 0 0 0 S. Hoste

Nakoersen favoriet:
7 F050111 Ru de l'Airou 
Nakoersen kanshebber(s):
 1 NL110092 Echo Oldeson
4 NL080477 Brazil Elegance

3 NL070462 Adelaar

2 F090015 Vartabas


 

90 Kwalificatieproef 13:45 uur Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.

 

1 NL130105 Goldrush H 0 0 2000 0 0 0 R.L.Pools

2 NL150060 Iris Baldwin 0 0 2000 0 0 0 H.Ebbinge

3 NL150049 I am Zandbergen 0 0 2000 0 0 0 R. vanToor

4 NL150106 Indigo 0 0 2000 0 0 0 R.T. de Vlieger

5 NL110070 Een van Mei 220 220 1.19,0A 2000 0 0 0 J.T.S. Dekker

6 NL130057 George Baldwin 3.421 3.421 1.15,8A 2000 0 0 0 J.D. ter Borgh

7 NL060152 Zero Option Lane 20.730 21.050 1.15,2A 2000 0 0 0 Mw. L.D. Pegram

 


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland