DUINDIGT

Zondag 22 april 2018 aanvang 13.30 uur

 


Rob de Vlieger slaat tweemaal toe: Easy Going BR verrast aan een enorme cote en Ultras As kent geen problemen op de "Petite Piste"

 

Huug van Dijk en zijn Durk M Boko zijn weer helemaal terug en winnen imponerend

 

Gento blijft in een verbeten duel Heart of Steel net de baas

 

Happy Hollandia wint eenvoudig met Finn Verkaik

 

Ivar toont karakter met zijn mentor Tom Kooyman en ligt op koers voor de klassiekers

 

Golden Avenue en Brazil Elegance zijn van eenzame klasse op het gras

 

Captain Gerald en Kasjona winnen de twee rennen van de dag

 

 

Uitslagen draf- en rensport

Duindigt

22-4-2018

 

 

 

 

 

 

 

 

Eerste koers, 2000 m:

 

 

 

1e

9

 

Easy Going BR

R.T. de Vlieger

1.17,0

2e

7

 

Giant Starlake

 

 

 

3e

6

 

Graham Convital

 

 

 

4e

2

 

Galaxy W

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 70,10 Pl. 2,40 1,20 1,30

Duo 36,90

Trio 539,30

 

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 1609 m:

 

 

 

1e

7

 

Durk M Boko

H.A. van Dijk

1.15,0

2e

1

 

Grand River

 

 

 

3e

9

 

Fuggedaboutit

 

 

 

4e

8

 

Andrea Swagerman

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 3,80 Pl. 1,50 1,20 1,70

Duo 15,00

Trio 41,00

 

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2150 m:

 

 

 

1e

5

 

Captain Gerald (GB)

Mw. A.M.J. Batist

2,20,1

2e

7

 

American Sun (FR)

 

 

3e

4

 

Lykastos (IRE)

 

 

 

4e

6

 

Piccadilly (SWI)

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 11,60 Pl. 2,40 3,30 1,70

Duo 125,40

Trio 601,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2000 m:

 

 

 

1e

4

 

Gento

P. de Haan

1.17,0

2e

1

 

Heart of Steel

 

 

 

3e

6

 

Deposito

 

 

 

4e

5

 

Dryade Boko

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 2,90 Pl. 1,50 1,70 1,90

Duo 9,40

Trio 95,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2200 m:

 

 

 

1e

4

 

Ultras As

R.T. de Vlieger

1.21,3

2e

2

 

Eristoff Blue

 

 

 

3e

1

 

Dundee Boko

 

 

 

4e

7

 

Bruno Lanzarote

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 2,80 Pl. 1,20 1,70 1,80

Duo 19,40

Trio 40,30

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2000 m:

 

 

 

1e

2

 

Happy Hollandia

F. Verkaik

1.19,0

2e

4

 

Godfather

 

 

 

3e

11

 

Gon Ikaria

 

 

 

4e

6

 

Irish Steel

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 2,20 Pl. 1,20 1,60 2,10

Duo 8,70

 

Kwartet 191,20

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 1800 m:

 

 

 

1e

7

 

Kasjona (GB)

F.X. Weissmeier

1.56,9

2e

3

 

Yeah Cool (GB)

 

 

 

3e

1

 

Star Prince (FR)

 

 

 

4e

8

 

Salvatori (FR)

 

 

 

Niet gestart: 4 Barbara (FR) 6 Zinaida (FR)

 

Winnend 2,30 Pl. 1,20 1,70 1,80

Duo 5,40

Trio 28,80

 

 

 

 

 

 

 

 

Achtste koers, 1900 m:

 

 

 

1e

4

 

Golden Avenue

D. Minnema

1.20,6

2e

11

 

Flits Harley

 

 

 

3e

6

 

Blue Diamond As

 

 

4e

12

 

Fakir Oldeson

 

 

 

Niet gestart: 3 Doctor Melfi 5 Diamond Twigs

 

Winnend 3,20 Pl. 2,20 2,20 12,10

Duo 32,30

Trio 782,10

 

 

 

 

 

 

 

 

Negende koers, 2000 m:

 

 

 

1e

12

 

Ivar

T.H. Kooyman

1.19,0

2e

3

 

Ideaal

 

 

 

3e

7

 

Hickory Forest

 

 

 

4e

1

 

Hugo D

 

 

 

Niet gestart: 2 Et Pour Deux TF

 

 

Winnend 5,20 Pl. 1,90 1,80 1,90

Duo 1,10

Trio 91,40

 

 

 

 

 

 

 

 

Tiende koers, 2600 m:

 

 

 

1e

3

 

Brazil Elegance

W.H.M. van der Mespel

1.24,8

2e

1

 

Adelaar

 

 

 

3e

4

 

Come on Scott

 

 

 

4e

11

 

Arthur d'Atom

 

 

 

Niet gestart: 9 Electric Light

 

 

Winnend 1,80 Pl. 1,10 1,20 1,10

Duo 5,60

Trio 17,50

 

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: €39.686,50

 

 

 

 


'Golden Avenue de tip van de dag'


- Prognoses door Kees Voshol

  

 

1 Y van Hollandia-prijs 13:30 uur Draverij van meet. Winsom tot € 8.000.

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BL140011 King's Road "E" 5.578 300 1.16,1A 2000 300 1 0 S. Uyttendaele

2 NL130108 Galaxy W 7.270 7.270 1.13,7A 2000 50 1 0 F. Verkaik

3 NL130123 Grady Stardust 4.485 4.485 1.16,0A 2000 630 5 0 J.T.S. Dekker

4 NL130005 Go Lucky 4.994 7.525 1.15,6A 2000 290 2 0 H.W. Langeweg

5 NL130089 Glamour Groenhof 5.112 5.112 1.16,1A 2000 395 2 0 R.L. Pools

6 NL130173 Graham Convital 6.955 6.955 1.16,3A 2000 155 1 0 R. van Toor

7 D130069 Giant Starlake 7.415 7.005 1.14,2A 2000 325 1 0 H.W. Langeweg jr.

8 NL120086 Flavius Boko 7.575 7.575 1.15,4A 2000 650 6 0 T.H. Kooyman

9 D130065 Easy Going BR 7.726 7.726 1.14,2A 2000 105 2 0 R.T. de Vlieger

 

Nakoersen favoriet:
7 D130069 Giant Starlake 
6 NL130173 Graham Convital 
1 BL140011 King's Road "E"
4 NL130005 Go Lucky
Nakoersen kanshebber(s):
3 D130002 Graceful Boko
5 NL130089 Glamour Groenhof

2 NL130108 Galaxy W

 

2 Y Paula-prijs 13:53 uur Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Voor amateurrijders (m/v)

Prijzen: ( 700 350 170 110 70 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL130039 Grand River 15.609 15.609 1.14,4A 1609 8.852 6 3 Mw. P. Bakker

2 NL120044 Falco 15.725 15.725 1.14,7A 1609 260 4 0 H.P. Sinnige

3 DK090003 Salesi Dream 17.790 750 1.15,0A 1609 550 2 0 M. Schulz

4 US120045 Gotta Jibboo 19.095 19.095 1.13,2A 1609 1.875 3 1 E. van den Bergh

5 NL120107 Femke Schermer 19.435 19.435 1.13,5A 1609 3.348 8 1 Mw. S. Stolker

6 NL120022 Floor Petnic 21.569 21.569 1.13,7A 1609 2.750 7 1 W.M.J. Brouwer

7 NL100062 Durk M Boko 22.360 22.360 1.13,3A 1609 0 1 0 H.A. van Dijk

8 NL070487 Andrea Swagerman 23.720 23.835 1.14,0A 1609 545 7 0 K. Swagerman

9 NL120240 Fuggedaboutit 24.602 24.602 1.13,6A 1609 250 1 0 Ch.J. de Leeuw

 

Nakoersen favoriet:
7 NL100062 Durk M Boko 'JOKERTIP'
1 NL130039 Grand River
4 US120045 Gotta Jibboo
Nakoersen kanshebber(s):
3 D130002 Graceful Boko
9 NL120240 Fuggedaboutit

5 NL120107 Femke Schermer

 

 

3 Ik Eerst Prijs 14:16 uur Prijzen: ( 1300 600 250 150 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR) 7.355 7.355 2150 75 1 0 Mw. M.K.S. Mouthaan

2 BB140029 Virginia Girl (GER) 1.900 1.900 2150 0 0 0 F.X. Weissmeier

3 BB140024 Afterburner (GB) 0 0 2150 0 1 0 Mw. L.C. Vethaak

4 BB100049 Lykastos (IRE) 154.675 154.675 2150 325 2 0 C. Dehens

5 BB130025 Captain Gerald (GB) 16.582 16.582 2150 200 3 0 Mw. A.M.J. Batist

6 BB130029 Piccadilly (SWI) 3.700 3.700 2150 450 1 0 P. Gibson

7 BB120052 American Sun (FR) 24.125 24.125 2150 0 3 1 Mw. A. Van den Troost

8 BB140028 Liquid Spirit (GER) 459 459 2150 0 1 0 Mw. L. Engels

9 BB110002 Banzai (FR) 21.670 21.670 2150 0 2 0 Mw. N.A.B. Ibrahim

10 BB090052 Zammy (GB) 4.816 4.816 2150 450 1 0 Mw. B. Willemstijn

11 BB090014 Shiny Blue (FR) 7.031 7.031 2150 45 1 0 Mw. C.J.M. Klinkenberg

 

Nakoersen favoriet:
6 BB130029 Piccadilly

9 BB110002 Banzai
4 BB100049 Lykastos
Nakoersen kanshebber(s):
5 BB130025 Captain Gerald 
1 BB120013 Pas Vu Pas Pris 


 

4 Y Nellie-prijs 14:39 uur Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140153 Heart of Steel 9.459 10.795 1.14,6A 2000 0 0 0 R.T. de Vlieger

2 I110020 Samson Ris 14.493 14.493 1.14,3A 2000 155 3 0 E.C. van den Berg

3 F110161 Bel Hidalgo 14.700 14.700 1.16,4A 2000 220 4 0 G. de Jong

4 NL130143 Gento 15.148 17.435 1.14,5A 2000 520 2 0 P. de Haan

5 NL100027 Dryade Boko 15.190 15.190 1.14,0A 2000 1.125 5 1 M. Brouwer

6 NL100119 Deposito 15.390 15.390 1.14,2A 2000 0 4 0 L. de Vries

7 NL130146 Gerrit Schermer 16.838 16.838 1.15,0A 2000 5.800 7 2 R.L. Pools

8 NL080415 Baco Boy 17.560 17.560 1.14,8A 2000 110 2 0 P.T.J. Brakeboer

 

Nakoersen favoriet:
1 NL140153 Heart of Steel
7 NL130146 Gerrit Schermer
4 NL130143 Gento
Nakoersen kanshebber(s):
5 NL100027 Dryade Boko

3 F110161 Bel Hidalgo

 

 

5 Paradekampioen Petite Piste I 15:02 uur prijzendraverij.

Winsom tot € 30.000. (g.l.s.) (Kleine piste)

Prijzen: ( 850 425 205 135 85 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL100186 Dundee Boko 6.210 6.210 1.16,0A 2200 500 3 1 Mw. M.A. Pools

2 NL110032 Eristoff Blue 7.755 7.755 1.17,1A 2200 405 3 0 Mw. D. Paling

3 NL120081 Freedom Fighter 11.065 11.065 1.15,9A 2200 1.500 4 2 R.L. Pools

4 I130010 Ultras As 11.675 11.675 1.14,6A 2200 3.205 7 1 R.T. de Vlieger

5 F110153 Bruyere Lotoise 14.460 14.460 1.16,1A 2220 200 3 0 E. van der Galien

6 NL090089 Cha Cha Cha 22.085 22.085 1.14,2A 2220 50 1 0 J.T.S. Dekker

7 NL080115 Bruno Lanzarote 22.442 22.442 1.14,0A 2220 430 4 0 R. van Toor

8 NL100171 Discovery's Wish 22.746 23.248 1.15,7A 2220 0 0 0 W.H.M. van der Mespel

 

Nakoersen favoriet:
4 I130010 Ultras As
3 NL120081 Freedom Fighter
2 NL110032 Eristoff Blue
Nakoersen kanshebber(s):
1 NL100186 Dundee Boko
6 NL090089 Cha Cha Cha

 

6 Y Dunst KWARTET 15:25 uur Draverij van meet. Winsom tot € 1.800.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL130003 Gyon Beuckenswyk 920 920 1.17,7A 2000 0 2 0 T. Bos

2 NL140094 Happy Hollandia 1.350 1.350 1.18,5A 2000 0 0 0 F. Verkaik

3 F120003 Camaro de Pommera 590 0 1.19,7A 2000 0 0 0 T.H. Kooyman

4 NL130008 Godfather 645 645 1.20,5A 2000 645 3 1 H.W. Langeweg jr.

5 F140001 Edmon du Vivier 700 0 1.18,6A 2000 0 1 0 J.F. van Dooyeweerd

6 NL150081 Irish Steel 725 2.000 1.18,1A 2000 300 1 0 J. van Rijn

7 NL150055 Ids Baldwin 759 3.035 1.16,8A 2000 0 0 0 W.C. Steur

8 NL120020 Fenix 900 900 1.18,0A 2000 0 0 0 J. de Leeuw

9 F120022 Cherie of Hearts 1.125 1.125 1.16,7A 2000 0 0 0 R. Knoll

10 D140074 Hooray Boko 1.215 1.215 1.18,5A 2000 800 6 0 R.L. Pools

11 NL130002 Gon Ikaria 1.290 1.290 1.17,8A 2000 300 2 0 W.P.M. van der Pijl


Nakoersen favoriet:
4 I130010 Ultras As
3 NL120081 Freedom Fighter
2 NL110032 Eristoff Blue
Nakoersen kanshebber(s):
1 NL100186 Dundee Boko
6 NL090089 Cha Cha Cha

 

 

7 W.J. Jochems Memorial 15:48 uur Prijzen: ( 1145 500 300 150 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BB100055 Star Prince (FR) 114.300 114.300 1800 75 1 0 P. Gibson

2 BB070048 Tasmeem (IRE) 42.608 42.608 1800 0 1 0 Mw. C.E. Watlow

3 BB120012 Yeah Cool (GB) 27.523 27.523 1800 75 2 0 Mw. N.A.B. Ibrahim

4 BB120047 Barbara (FR) 73.285 73.285 1800 325 1 0 C. Dehens

5 BB130002 Classic Bright (FR) 7.650 7.650 1800 0 0 0 Mw. A.M.J. Batist

6 BB100029 Zinaida (FR) 18.770 18.770 1800 45 1 0 Mw. A. Van den Troost

7 BB130040 Kasjona (GB) 4.150 4.150 1800 1.450 2 1 F.X. Weissmeier

8 BB130043 Salvatori (FR) 2.320 2.320 1800 0 0 0 Mw. L. Engels

9 BB140010 Tracking (GB) 4.125 4.125 1800 75 1 0 Mw. L.C. Vethaak

10 BB130035 Mare (GER) 2.800 2.800 1800 0 0 0 Mw. C.J.M. Klinkenberg

11 BB150006 Houlanbator (FR) 950 950 1800 200 2 0 M. Waterschoot

 

Nakoersen favoriet:
7 BB130040 Kasjona
1 BB100055 Star Prince
6 BB100029 Zinaida
Nakoersen kanshebber(s):
3 BB120012 Yeah Cool
5 BB130002 Classic Bright
4 BB120047 Barbara

 

 

8 YYV-prijs 16:11 uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.) (grasbaan)

Prijzen: ( 700 350 170 110 70 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F130071 Dream Women 3.350 2.350 1.17,1A 1900 620 5 0 B.G.M. Vader

2 NL070570 Arenne Loraine 5.765 4.960 1.16,5A 1900 0 0 0 T.H. Kooyman

3 NL100314 Doctor Melfi 6.550 6.550 1.18,8A 1900 120 3 0 Mw. M.A. Pools

4 NL130010 Golden Avenue 7.067 7.235 1.16,4A 1900 200 1 0 D. Minnema

5 NL100108 Diamond Twigs 7.095 7.095 1.15,8A 1900 0 2 0 R.L. Pools

6 D110059 Blue Diamond As 8.125 8.125 1.14,7A 1900 75 2 0 T. Bos

7 NL090136 Cereste 9.075 9.075 1.16,1A 1900 70 1 0 W.C. Steur

8 NL110219 Eliot Charisma 9.415 9.415 1.18,1A 1900 1.450 4 2 M. de Jong

9 NL130045 Guess What 10.170 10.808 1.13,4A 1920 700 2 0 W.H.M. van der Mespel

10 NL080088 Broer van Bremen 10.415 10.415 1.15,9A 1920 0 1 0 J. Fikse

11 NL120190 Flits Harley 12.415 12.520 1.16,0A 1920 3.390 8 2 M. Brouwer

12 NL120134 Fakir Oldeson 14.628 14.628 1.14,4A 1920 0 2 0 R.T. de Vlieger

13 BL100019 Girondine 17.131 870 1.16,2A 1920 700 1 1 S. Uyttendaele

14 NL090028 Cashflow 17.135 17.135 1.15,5A 1920 0 2 0 Mw. R.C.M. Janssen

15 NL080474 Bizar Zandbergen 17.530 17.530 1.15,8A 1920 350 2 0 R. van Toor

16 BL110019 High Five 19.009 19.009 1.13,5A 1920 300 5 0 J.T.S. Dekker

 

Nakoersen favoriet:
4 NL130010 Golden Avenue 'JOKERTIP'
8 NL110219 Eliot Charisma
Nakoersen kanshebber(s):

11 NL120190 Flits Harley

12 NL120134 Fakir Oldeson
9 NL130045 Guess What
15 NL080474 Bizar Zandbergen

 

 

9 Y Zella-prijs 16:34 uur Draverij van meet. Winsom tot € 500.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140119 Hugo D 0 0 2000 0 0 0 T. Bos

2 NL140041 Et Pour Deux TF 0 0 2000 0 0 0 H.W. Langeweg jr.

3 NL150044 Ideaal 0 0 2000 0 0 0 P. de Haan

4 NL150004 Ipsylon W Eden 0 0 2000 0 0 0 F.A. Westerveld

5 NL130164 Ge Temmes 0 0 2000 0 0 0 B. Schwarz

6 NL140105 Happy Charisma 0 0 1.24,5A 2000 0 0 0 T.M.M. de Mol

7 NL140027 Hickory Forest 45 45 1.24,6A 2000 45 1 0 L. de Vries

8 F120118 Curtis Somolli 110 110 1.18,3A 2000 110 2 0 J.T.S. Dekker

9 NL140136 Haya Alki 120 120 1.22,7A 2000 120 1 0 B.G.M. Vader

10 NL130144 Geraldo Petnic 120 120 1.19,3A 2000 120 2 0 J. de Leeuw

11 NL140059 Helena 150 150 1.18,3A 2000 150 4 0 R.L. Pools

12 NL150016 Ivar 345 345 1.19,8A 2000 345 3 0 T.H. Kooyman

 

Nakoersen favoriet:
8 F120118 Curtis Somolli
3 NL150044 Ideaal
12 NL150016 Ivar
Nakoersen kanshebber(s):
2 NL140041 Et Pour Deux TF
10 NL130144 Geraldo Petnic
11 NL140059 Helena

 

 

10 Y Norton-prijs 16:57 uur Prijzendraverij. (g.l.s.) (grasbaan)

Prijzen: ( 900 450 215 145 90 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL070462 Adelaar 23.765 23.765 1.15,6A 2600 190 2 0 Mw. C.D. Aalbers

2 F090015 Vartabas 23.850 23.850 1.16,0A 2600 0 0 0 Mw. L.D. Pegram

3 NL080477 Brazil Elegance 28.964 28.964 1.14,4A 2600 3.325 5 3 W.H.M. van der Mespel

4 NL090368 Come on Scott 29.920 29.920 1.15,5A 2600 800 3 0 J. de Leeuw

5 F090181 Vip Speed 39.460 39.460 1.14,3A 2600 0 0 0 E. van der Galien

6 F090192 Verseau Blue 52.830 52.830 1.16,3A 2600 620 4 0 R.L. Pools

7 NL060129 Zahier Charisma 52.915 52.915 1.14,8A 2600 75 1 0 E. Korrel

8 F090197 Vadim du Clos 68.020 0 1.15,3B 2620 0 0 0 G. de Jong

9 S130021 Electric Light 111.041 0 1.10,3A 2620 0 0 0 J.V.M.G. Verbeeck

10 F070175 Tenor du Ruel 150.590 150.590 1.14,4B 2620 110 1 0 W. Kallenkoot

11 F100162 Arthur d'Atom 202.800 1.170 1.13,9B 2620 0 0 0 A. de Wrede


Nakoersen favoriet:
3 NL080477 Brazil Elegance
Nakoersen kanshebber(s):
1 NL070462 Adelaar
4 NL090368 Come on Scott
9 S130021 Electric Light
2 F090015 Vartabas

 

 

90 Kwalificatieproef 13:00 uur Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.

 

1 F140006 Exclusive Renka 0 0 2000 0 0 0 R.L.Pools

2 NL140008 Hariane 0 0 2000 0 0 0 P. deHaan

3 NL150114 Ike 0 0 2000 0 0 0 H.W.Langeweg

4 NL150076 I'll be there 0 0 2000 0 0 0 T. Bos

5 NL150106 Indigo 0 0 2000 0 0 0 R.T. deVlieger

6 NL050055 Yoshi Bobber 6.145 6.145 1.16,6A 2000 0 0 0 R.L. Pools                            

 

 


Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland