DUINDIGT

Zondag 25 maart 2018 aanvang 13.30 uur

"De tips van Nakoersen bleek het lucratiefst in de tipcompetitie veruit de juiste tips deze meeting"


Jaap van Rijn en John de Leeuw openen het Duindigt-seizoen met een dubbel

 

Rapido en Hardy Black boeken beide een zege in de Rensport



Eerste koers, 2000 m:

     

1e

8

 

Cover Girl                

J. van Rijn                                                   

1.19,2

2e

7

 

Hooray Boko              

     

3e

4

 

Ivar                      

     

4e

5

 

Grey                     

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,00  Pl. 1,50  2,00  3,60

Duo 20,00

Trio 98,90

 
             

Tweede koers, 2000 m:

     

1e

7

 

Howings Win Win          

T.H. Kooyman                                                     

1.20,1

2e

2

 

Gon Ikaria               

     

3e

4

 

Fullrich v Assum         

     

4e

5

 

Graceful Boko            

     

Niet gestart: 1 Howie Star                  3 Gloria Petnic                  

 

Winnend 3,50  Pl. 1,10  1,10  1,10

Duo 13,90

Trio 57,20

 
             

Derde koers, 1300 m:

     

1e

3

 

Hardy Black (IRE)        

S. Francois                                                     

1.25,2

2e

7

 

Zammy (GB)               

     

3e

2

 

Miracle S                

     

4e

4

 

Tracking (GB)             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,30  Pl. 1,40  1,60  1,70

Duo 16,80

Trio 129,90

 
             

Vierde koers, 1609 m:

     

1e

3

 

Freedom Fighter          

R.L. Pools                                                      

1.15,9

2e

6

 

Dryade Boko               

     

3e

7

 

Samson Ris               

     

4e

1

 

Dora de Legume           

   

Niet gestart:          

     

Winnend 3,90  Pl. 1,60  1,70  1,80

Duo 19,20

Trio 158,20

 
             

Vijfde koers, 2000 m:

     

1e

10

 

Gipsy Starlake           

R.T. de Vlieger                                                 

1.18,0

2e

9

 

Glamour Groenhof         

   

3e

8

 

Go Lucky                 

     

4e

2

 

Geert V                  

     

Niet gestart: 3 Ger Hollandia                     

   

Winnend 1,50  Pl. 1,20  1,60  1,80

Duo 6,00

Trio 117,40

 
             

Zesde koers, 2600 m:

     

1e

4

 

French Kiss              

J. de Leeuw                                                     

1.19,2

2e

1

 

Fleur Europoort          

     

3e

5

 

Eristoff Blue            

     

4e

7

 

Easy Going BR            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,60  Pl. 1,70  3,70  17,50

Duo 89,60

Trio 1642,70

 
             

Zevende koers, 2000 m:

     

1e

2

 

Rapido (GER)             

F.X. Weissmeier                                                 

2.16,6

2e

7

 

Kasjona (GB)             

     

3e

6

 

Knightsbridge Liam (IRE) 

   

4e

4

 

Yeah Cool (GB)           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,20  1,50  2,20

Duo 14,30

Trio 78,50

 
             

Achtste koers, 1900 m:

     

1e

9

 

Cassari                   

J. van Rijn                                                     

1.25,8

2e

8

 

Brazil Elegance          

     

3e

5

 

Bizar Zandbergen         

     

4e

10

 

Cuby Baldwin             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,60  Pl. 1,60  1,70  3,00

Duo 17,90

Trio 78,10

 
             

Negende koers, 2000 m:

     

1e

4

 

Fabio Bianco             

J. de Leeuw                                                     

1.19,7

2e

1

 

Gento                    

     

3e

3

 

Femke Schermer           

   

4e

7

 

Heinz Heino              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,50  Pl. 1,20  1,70  4,20

Duo 11,60

Trio 150,50

 
             

Tiende koers, 1900 m:

     

1e

3

 

Flits Harley             

M. Brouwer                                                      

1.28,1

2e

8

 

Come on Scott            

     

3e

9

 

Co Swagerman             

   

4e

1

 

Doctor Melfi             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 5,00  Pl. 1,40  1,30  1,40

Duo 13,40

Trio 26,20

 
             

Totalisatoromzet: €40.092,30

     


 

Opent stal Langeweg het seizoen met winst?


Prognoses door Kees Voshol



1
                The Hague Road Runners-prijs                                                       13:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 900.                                                                                   

  Prijzen:  (         600         300        145        95         60               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL140086  Hips don't lie                             0             0               2000            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    NL130144  Geraldo Petnic                           0             0  1.19,3A    2000            0   0     0  A. Bakker                               

 3    D120095  Bakira                                      150          150  1.17,7A    2000            0   0     0  G.J. Smit                                

 4    NL150016  Ivar                                          200          200  1.20,5A    2000         200   2     0  T.H. Kooyman                        

 5    NL130118  Grey                                        230          230  1.21,4A    2000            0   0     0  B. Schwarz                            

 6    NL130008  Godfather                                500          500  1.21,9A    2000         500   1     1  H.W. Langeweg                    

 7    D140074  Hooray Boko                           835          835  1.18,5A    2000         420   4     0  R.L. Pools                              

 8    D140087  Cover Girl                                880          780  1.16,6A    2000            0   0     0  J. van Rijn         

Nakoersen favoriet:

6 NL130008 Godfather
8 D140087 Cover Girl
1 NL140086 Hips don't lie

Nakoersen kanshebber(s):
7 D140074 Hooray Boko

Nakoersen outsider(s):
4 NL150016 Ivar



                    

2                Van Voskuilen-prijs                                                                         13:53   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500.                                                                                 

  Prijzen:  (         600         300        145        95         60               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL140028  Howie Star                            1.790       4.925  1.17,0A    2000            0   0     0  M. Brouwer                           

 2    NL130002  Gon Ikaria                               990          990  1.17,8A    2000            0   0     0  W.P.M. van der Pijl               

 3    NL130148  Gloria Petnic                         1.000       1.000  1.18,3A    2000            0   0     0  Mw. L.D. Pegram                  

 4    NL120260  Fullrich v Assum                   1.170       1.170  1.16,4A    2000            0   0     0  A. Bakker                               

 5    D130002  Graceful Boko                       1.210       1.210  1.17,7A    2000         300   2     0  R. Wester                               

 6    D110054  Emir Frisia                            1.575       1.575  1.17,7A    2000            0   0     0  Mw. H. Appel                         

 7    D140069  Howings Win Win                  1.745          345  1.19,0A    2000         250   1     0  T.H. Kooyman                        

 8    NL140031  Hannie Swagerman               1.760       2.435  1.16,9A    2000           50   1     0  F.W. van der Blonk               

 9    NL120248  Fien Wielinga                        2.400       2.400  1.18,2A    2000           50   1     0  R.L. Pools      

Nakoersen favoriet:
1 NL140028 Howie Star
5 D130002 Graceful Boko
7 D140069 Howings Win Win

Nakoersen kanshebber(s):
2 NL130002 Gon Ikaria
4 NL120260 Fullrich v Assum

Nakoersen outsider(s):
8 NL140031 Hannie Swagerman



                       

3                Sassafras Prijs                                                                                14:16   uur

  Prijzen:  (         990         450        250         0                           )   + 10 procent fokpremie

 

 1    BB090064  Apres l'Amour (IRE)           214.370    214.370               1300            0   1     0  R.N.J. van Eck                        

 2    B110002   Miracle S                              29.550      29.550               1300            0   0     0  Mw. A.M.J. Batist                 

 3    BB110048  Hardy Black (IRE)                22.760      22.760               1300            0   0     0  S. Francois                            

 4    BB140010  Tracking (GB)                       4.050       4.050               1300            0   0     0  Mw. L.C. Vethaak                 

 5    BB130015  Fidji (GER)                          12.625      12.625               1300            0   0     0  G.C.P. Snijders                     

 6    BB130026  Cadland Lad (IRE)               14.016      14.016               1300            0   0     0  Mw. N.A.B. Ibrahim              

 7    BB090052  Zammy (GB)                          4.366       4.366               1300            0   0     0  Mw. B. Willemstijn   

Nakoersen favoriet:
3 BB110048 Hardy Black
1 BB090064 Apres L'Amour
2 B110002 Miracle S

Nakoersen kanshebber(s):
6 BB130026 Cadland Lad

Nakoersen outsider(s):
4 BB140010 Tracking


           

4                Golfclub Duinzigt-prijs                                                                    14:39   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         650         325        155      105         65               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL100199  Dora de Legume                    7.525       7.525  1.14,5A    1609         180   3     0  J.G.C. van Veen                    

 2    D060073  Every's wish                          9.730       9.730  1.16,8A    1609            0   1     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL120081  Freedom Fighter                   9.815       9.815  1.16,4A    1609         250   1     0  R.L. Pools                              

 4    D120088  I am Perfect                         11.666      11.666  1.13,6A    1609            0   0     0  N. Post                                    

 5    D130039  Faday Scott                         13.320      13.320  1.14,8A    1609            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 6    NL100027  Dryade Boko                        14.065      14.065  1.14,0A    1609            0   2     0  M. Brouwer                           

 7    I110020    Samson Ris                         14.338      14.338  1.14,3A    1609            0   1     0  E.C. van den Berg                 

 8    NL090325  Continental Lane                 14.983      14.983  1.15,0A    1609            0   0     0  Mw. A.E.G. Spanjaard     

Nakoersen favoriet:
4 D120088 I am Perfect
5 D130039 Faday Scott

Nakoersen kanshebber(s):
3 NL120081 Freedom Fighter
7 I110020 Samson Ris

Nakoersen outsider(s):
8 NL090325 Continental Lane



    

5                Kees en Ria Voshol 25 jaar getrouwd KWARTET                            15:02   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000.                                                                                 

  Prijzen:  (         600         300        145        95         60               )   + 10 procent fokpremie



 1
    NL120075  Foppe H Twietel                    4.700       4.700  1.17,7A    2000            0   0     0  M. Brouwer                           

 2    NL130169  Geert V                                  2.630       2.735  1.17,2A    2000            0   0     0  W.H.M. van der Mespel       

 3    NL130184  Ger Hollandia                        3.655       3.655  1.15,4A    2000       3.250   4     2  H.W. Langeweg jr.                

 4    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2000            0   1     0  T.H. Kooyman                        

 5    F120011   Cazio Josselyn                      4.210       4.210  1.17,1A    2000       2.800   6     1  R. Wester                               

 6    NL130158  Giga Well                              4.390       4.390  1.16,1A    2000       2.650   3     1  J. van Rijn                              

 7    NL100127  Daydream Melo                      4.620       4.620  1.17,7A    2000            0   1     0  D. Minnema                           

 8    NL130005  Go Lucky                              4.704       7.235  1.15,6A    2000            0   0     0  H.W. Langeweg                    

 9    NL130089  Glamour Groenhof                4.717       4.717  1.16,1A    2000            0   0     0  R.L. Pools                              

10   D130091  Gipsy Starlake                       4.820       3.570  1.15,0A    2000            0   0     0  R.T. de Vlieger       

Nakoersen favoriet:
10 D130091 Gipsy Starlake

3 NL130184 Ger Hollandia
6 NL130158 Giga Well

Nakoersen kanshebber(s):
8 NL130005 Go Lucky

Nakoersen outsider(s):
2 NL130169 Geert V


               

6                Kozijn Service Nederland-prijs                                                        15:25   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 11.000. (g.l.s.)                                                                         

  Prijzen:  (         650         325        155      105         65               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL120155  Fleur Europoort                    5.640       5.640  1.16,6A    2600            0   1     0  M. Brouwer                           

 2    NL110075  El Salsa                                 5.655       5.655  1.17,2A    2600         200   2     0  W.C. Steur                             

 3    NL090052  Caesar WT                             6.065       6.065  1.15,8A    2600         120   1     0  F.W. van der Blonk               

 4    NL120237  French Kiss                           7.275       7.275  1.14,6A    2620       2.000   2     0  J. de Leeuw                          

 5    NL110032  Eristoff Blue                         7.350       7.350  1.17,1A    2620            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 6    NL120086  Flavius Boko                         7.575       7.575  1.15,4A    2620         650   5     0  T.H. Kooyman                        

 7    D130065  Easy Going BR                      7.621       7.621  1.14,2A    2620            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 8    NL110219  Eliot Charisma                      8.465       8.465  1.18,1A    2620         500   1     1  M. de Jong                            

 9    F120014   Cadence de Kacy                   9.770       9.770  1.16,1A    2620       1.350   4     0  R. Wester   

Nakoersen favoriet:
4 NL120237 French Kiss ( *JOKERTIP )

Nakoersen kanshebber(s):
7 D130065 Easy Going BR
8 NL110219 Eliot Charisma

Nakoersen outsider(s):
1 NL120155 Fleur Europoort
6 NL120086 Flavius Bo


                           

7                Dancing Brave Prijs                                                                        15:48   uur

  Prijzen:  (         990         450        250         0                           )   + 10 procent fokpremie

 

 1    BB130025  Captain Gerald (GB)            16.382      16.382               2000            0   0     0  R.P.G.M. Verberkt                

 2    BB110051  Rapido (GER)                      41.400      41.400               2000            0   0     0  F.X. Weissmeier                   

 3    BB110002  Banzai (FR)                         21.670      21.670               2000            0   0     0  Mw. A.M.J. Batist                 

 4    BB120012  Yeah Cool (GB)                    27.448      27.448               2000            0   0     0  Mw. N.A.B. Ibrahim              

 5    BB100049  Lykastos (IRE)                   154.350    154.350               2000            0   0     0  S. Francois                            

 6    BB140021  Knightsbridge Liam             3.796       3.796               2000            0   0     0  G.C.P. Snijders                     

 7    BB130040  Kasjona (GB)                        2.700       2.700               2000            0   0     0  P. Gibson                               

 8    BB140024  Afterburner (GB)                        0             0               2000            0   0     0  Mw. L.C. Vethaak                 

 9    BB120046  Eye Candy Kitten (USA)          225          225               2000            0   2     0  M. Waterschoot    

Nakoersen favoriet:
2 BB110051 Rapido
7 BB130040 Kasjona
5 BB100049 Lykastos

Nakoersen kanshebber(s):
3 BB110002 Banzai

Nakoersen outsider(s):
1 BB130025 Captain Gerald



               

8                Wallaard-prijs                                                                                 16:11   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 40.000. (g.l.s.) (grasbaan)                                                              

  Prijzen:  (         750         375        180      120         75               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL100186  Dundee Boko                        5.710       5.710  1.16,0A    1900            0   1     0  Mw. M.A. Pools                    

 2    D120029  Fledder Greenwood              7.389       7.389  1.15,1A    1900       2.350   5     0  E.C. van den Berg                 

 3    BL070018  Dario Prof                             8.864       8.864  1.15,1A    1900            0   0     0  Mw. H. Appel                         

 4    NL120134  Fakir Oldeson                      14.628      14.628  1.14,4A    1900            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 5    NL080474  Bizar Zandbergen                17.180      17.180  1.15,8A    1900            0   0     0  R. van Toor                            

 6    NL040034  Wammes                              21.745      21.745  1.15,3A    1900            0   0     0  W.C. Steur                              

 7    NL070487  Andrea Swagerman             23.475      23.590  1.14,0A    1900         300   4     0  F.W. van der Blonk               

 8    NL080477  Brazil Elegance                    27.839      27.839  1.14,4A    1920       2.200   3     2  W.H.M. van der Mespel       

 9    NL090177  Cassari                                35.720      35.720  1.13,3A    1920       3.050   4     1  J. van Rijn                              

10   NL090094  Cuby Baldwin                      36.768      41.840  1.13,9A    1920         250   1     0  N. Jongejans    

Nakoersen favoriet:
2 D120029 Fledder Greenwood (*JOKERTIP)

Nakoersen kanshebber(s):
9 NL090177 Cassari
4 NL120134 Fakir Oldeson

Nakoersen outsider(s):
4 NL120134 Fakir Oldeson
5 NL080474 Bizar Zandbergen


                    

9                Camping Duinhorst-prijs                                                                 16:34   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 35.000.                                                                                

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL130143  Gento                                  14.628      16.915  1.14,5A    2000            0   0     0  P. de Haan                              

 2    NL080415  Baco Boy                             17.450      17.450  1.14,8A    2000            0   0     0  P.T.J. Brakeboer                  

 3    NL120107  Femke Schermer                  17.765      17.765  1.13,5A    2000       1.678   5     0  R.T. de Vlieger                      

 4    NL120214  Fabio Bianco                       20.270      20.270  1.13,0A    2000            0   0     0  J. de Leeuw                          

 5    NL080115  Bruno Lanzarote                  22.132      22.132  1.14,0A    2000         120   1     0  R. van Toor                            

 6    D100080  Macho Byd                           26.613          880  1.14,1A    2000         160   1     0  J. van Rijn                               

 7    D110061  Heinz Heino                         27.371      27.371  1.14,1A    2000         200   1     0  H. Ebbinge                             

 8    S130006   Major Brown                        30.192      30.192  1.13,0A    2000       3.750   2     1  R.L. Pools                              

 9    F100121   Adzio Family                       32.670      32.670  1.15,1A    2000       1.500   2     0  T.H. Kooyman             

Nakoersen favoriet:
4 NL120214 Fabio Bianco
8 S130006 Major Brown

Nakoersen kanshebber(s):
1 NL130143 Gento

Nakoersen outsider(s):
7 D110061 Heinz Heino
3 NL120107 Femke Schermer



         

10              Tot ziens op 8 april-prijs                                                                 16:57   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 40.000. (g.l.s.) (grasbaan)                                                              

  Prijzen:  (         750         375        180      120         75               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL100314  Doctor Melfi                          6.430       6.430  1.18,8A    1900            0   1     0  Mw. M.A. Pools                    

 2    D110059  Blue Diamond As                  8.050       8.050  1.14,7A    1900            0   0     0  T. Bos                                     

 3    NL120190  Flits Harley                          11.165      11.270  1.16,0A    1900       2.140   5     0  M. Brouwer                           

 4    F140053   Eva Castelle                         13.390             0  1.16,8A    1900            0   1     0  J.D. ter Borgh                        

 5    NL070069  Axel Cartouche                    18.905      19.535  1.15,9A    1900            0   0     0  Mw. D. Pennekamp             

 6    D090013  C'est Ca                               22.768      18.510  1.14,7A    1900            0   0     0  A. Bakker                               

 7    F090143   Viking Cehere                      26.795      26.795  1.14,2A    1920            0   0     0  B. Schwarz                            

 8    NL090368  Come on Scott                     29.170      29.170  1.15,5A    1920           50   1     0  J. de Leeuw                          

 9    NL090283  Co Swagerman                     33.238      36.795  1.14,0A    1920         150   1     0  F.W. van der Blonk    

Nakoersen favoriet:
8 NL090368 Come on Scott
3 NL120190 Flits Harley
9 NL090283 Co Swagerman

Nakoersen kanshebber(s):
7 F090143 Viking Cehere

Nakoersen outsider(s):
6 D090013 C'est Ca



Fabio Bianco met Major Brown duotpvan de meetin


          

90              Kwalificatieproef                                                                             13:00   Fabio Bianco met Makor Brown duotickets van de dag!uur

Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.                                                                   


 1
    NL150044  Ideaal                                         0             0               2000            0   0     0  P. de Haan                              

 2    F120022   Cherie of Hearts                    1.125       1.125  1.16,7A    2000            0   0     0  R. Knoll                                   

 3    D130069  Giant Starlake                       7.090       6.680  1.14,2A    2000            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 

 4    F110070   Baccardicci                           7.230       7.230  1.16,3A    2000            0   0     0  M. Brouwer                            


Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland