DUINDIGT

Zondag 6 mei 2018 aanvang 13.30 uur

 

Het was mede door de vele studenten behoorlijk druk op het zonnige Duindigt


Dubbels voor Rick Ebbinge, de trainers Willem van der Pijl-Jeroen Engwerda en eigenaar Piet Solleveld


Graham Covital gehuldigd als Nakoersen Paradepaard van Duindigt 2017


Akoya, Tracking en Divisional boeken zeges in de Rensport

 

Duindigt-trainer Willem van der Pijl scoorde zelf met Gon Ikaria(Karel Bonekamp)en Hidde Greenwood(Piet Solleveld) in handen van John de Leeuw.

 

Eerste koers, 2000 m:

     

1e

7

 

Gon Ikaria               

W.P.M. van der Pijl                                             

1.19,4

2e

9

 

Dannar Convital          

     

3e

3

 

Godfather                 

     

4e

4

 

I'myournightmare         

     

Niet gestart: 1 Hannie Swagerman                  

   

Winnend 19,80  Pl. 1,70  1,60  1,20

Duo 213,90

Trio 237,40

 
             

Tweede koers, 1900 m:

     

1e

2

 

Akoya (FR)               

C. Dehens                                                        

2.16,5

2e

1

 

Madjy (FR)               

     

3e

4

 

Calitri D.A. (BEL)       

     

4e

6

 

Orage D.A. (BEL)         

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,70  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 3,70

Trio 9,10

 
             

Derde koers, 2000 m:

     

1e

8

 

Nahema                   

T.H. Kooyman                                                    

1.17,6

2e

1

 

Ici Sofi                 

     

3e

4

 

Curtis Somolli           

     

4e

9

 

Ids Baldwin              

     

Niet gestart: 6 Kashmir EV                        

   

Winnend 1,20  Pl. 1,20  1,50  1,40

Duo 4,80

Trio 36,70

 
             

Vierde koers, 1300 m:

     

1e

8

 

Tracking (GB)            

Mw. C.J.M. Klinkenberg                                          

1.20,0

2e

9

 

Zammy (GB)                

     

3e

3

 

Hardy Black (IRE)        

     

4e

5

 

Invisible Eye (GB)       

     

Niet gestart: 2 Cruel Summer (FR)                 

   

Winnend 4,80  Pl. 1,80  2,30  1,40

Duo 73,50

 

Kwartet jackpot

             

Vijfde koers, 2000 m:

     

1e

6

 

Heres Beuckenswijk       

J. Terstal                                                      

1.18,5

2e

1

 

Easy Going BR            

     

3e

7

 

Godiva Flevo             

     

4e

5

 

Cadence de Kacy          

   

Niet gestart: 3 Apollonia                         

   

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,10  1,10

Duo 7,00

Trio 9,10

 
             

Zesde koers, 1900 m:

     

1e

3

 

Golden Avenue            

D. Minnema                                                      

1.20,7

2e

5

 

Cereste                  

     

3e

2

 

Eva Hallinck              

     

4e

1

 

Fakhir Fanatic           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,30  7,20  3,60

Duo 20,10

Trio 361,20

 
             

Zevende koers, 2000 m:

     

1e

2

 

Hidde Greenwood          

J. de Leeuw                                                      

1.16,9

2e

7

 

Helen Boko               

     

3e

5

 

Flores Greenwood         

   

4e

3

 

Glenfeddich              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,50  Pl. 1,70  1,50  4,90

Duo 12,70

 

Kwartet 1149,50

             

Achtste koers, 1800 m:

     

1e

2

 

Divisional (GB)          

P. Gibson                                                       

1.57,0

2e

3

 

Honourable Action (IRE)  

   

3e

4

 

Star Prince (FR)         

     

4e

9

 

Vella Bere (FR)          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,80  2,20  1,30

Duo 7,10

Trio 13,70

 
             

Negende koers, 1609 m:

     

1e

3

 

Highlander               

H. Ebbinge                                                      

1.14,5

2e

1

 

Vivien Gar                

     

3e

5

 

Gerson Boko              

     

4e

2

 

Havana Baldwin           

     

Niet gestart: 6 Griet la Brousse                  

   

Winnend   1,40  Pl. 1,20  1,20  1,70

Duo 3,90

Trio 22,90

Kwartet 0

             

Tiende koers, 1900 m:

     

1e

6

 

Cassari                   

J. van Rijn                                                     

1.23,1

2e

4

 

Brazil Elegance          

     

3e

1

 

Andrea Swagerman         

   

4e

2

 

Vartabas                 

     

Niet gestart: 8 Skipper Gede                      

   

Winnend 3,90  Pl. 1,30  1,20  2,90

Duo 3,40

Trio 35,60

Kwartet nvt

             

Elfde koers, 1609 m:

     

1e

3

 

Un Nuovo Bigi            

H. Ebbinge                                                      

1.13,8

2e

7

 

Fabio Bianco             

     

3e

4

 

Dryade Boko               

     

4e

1

 

Cassandra D              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,00  Pl. 1,10  1,10  1,30

Duo 2,60

Trio 6,00

Kwartet nvt

             

Totalisatoromzet: €40.959,00

     

 

Voorbeschouwing


Graham Covital wordt gehuldigd als Nakoersen Paradepaard van Duindigt 2017

 

'Golden Avenue en Nahema op herhaling'


- Prognoses door Kees Voshol

 
1 Sociëteit-prijs 13:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140031 Hannie Swagerman 1.975 2.650 1.16,9A 2000 265 5 0 T. Bos

2 NL150081 Irish Steel 820 2.095 1.18,1A 2000 395 2 0 J. van Rijn

3 NL130008 Godfather 945 945 1.19,1A 2000 945 4 1 H.W. Langeweg jr.

4 NL150040 I'myournightmare 1.119 1.625 1.17,0A 2000 950 3 0 D. Brouwer

5 F120022 Cherie of Hearts 1.125 1.125 1.16,7A 2000 0 1 0 R. Knoll

6 D140074 Hooray Boko 1.275 1.275 1.18,5A 2000 860 7 0 R.L. Pools

7 NL130002 Gon Ikaria 1.435 1.435 1.17,8A 2000 445 3 0 W.P.M. van der Pijl

8 NL100221 Doctor Love 1.950 1.950 1.18,0A 2000 0 0 0 G.J.J. Pouw

9 NL100073 Dannar Convital 1.975 1.975 1.18,1A 2000 750 3 1 Mw. C.P. Timmer

 

Nakoersen favoriet:
4 NL150040 I'myournightmare 
Nakoersen kanshebber(s):
3 NL130008 Godfather
2 NL150081 Irish Steel
7 NL130002 Gon Ikaria
6 D140074 Hooray Boko

 

 

2 Emirates Breeders Program I 13:52 uur

Prijzen: ( 2500 1250 625 375 250 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BA090045 Madjy (FR) 43.360 43.360 1900 0 0 0 A. Best (dts)

2 BA140006 Akoya (FR) 3.770 3.770 1900 0 0 0 C. Dehens

3 BA130016 Weld Amer (QA) 0 0 1900 0 0 0 P.Gibson

4 BA130015 Calitri D.A. (BEL) 2.425 2.425 1900 0 0 0 Mw. C. Bos

5 NA130006 N.D.'s Argentina 0 0 1900 0 0 0 Mw. B.Willemstijn

6 BA130008 Orage D.A. (BEL) 4.552 4.552 1900 0 0 0 J. Bogaerts

7 BA140009 Saif Qardabiyah (FR) 0 0 1900 0 0 0 G.C.P.Snijders

8 NA130007 Voulaja Kossack 0 0 1900 0 0 0 Mw. S.Vermeersch

 

Nakoersen favoriet:
2 BA140006 Akoya 
1 BA090045 Madjy 
Nakoersen kanshebber(s):
6 BA130008 Orage D.A.
4 BA130015 Calitri D.A.
3 BA130016 Weld Amer

 

 

3 Camaretten-prijs 14:14 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 800.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL150050 Ici Sofi 0 0 2000 0 0 0 D.Minnema

2 NL140105 Happy Charisma 0 0 1.21,3A 2000 0 1 0 T.M.M. de Mol

3 NL150004 Ipsylon W Eden 0 0 1.20,3A 2000 0 1 0 F.A. Westerveld

4 F120118 Curtis Somolli 110 110 1.18,3A 2000 110 3 0 J.T.S. Dekker

5 NL130144 Geraldo Petnic 120 120 1.19,3A 2000 120 3 0 R.L. Pools

6 BL140012 Kashmir EV 252 0 1.20,4A 2000 0 0 0 J.V.M.G. Verbeeck

7 NL130118 Grey 500 500 1.21,0A 2000 270 5 0 B. Schwarz

8 S150034 Nahema 600 600 1.19,9A 2000 600 1 1 T.H. Kooyman

9 NL150055 Ids Baldwin 759 3.035 1.16,8A 2000 0 1 0 W.C. Steur

 

Nakoersen favoriet:
8 S150034 Nahema 
Nakoersen kanshebber(s):
4 F120118 Curtis Somolli
1 NL150050 Ici Sofi
6 BL140012 Kashmir EV

9 NL150055 Ids Baldwin

 

 

4 Tony Bin KWARTET 14:36 uur

Prijzen: ( 900 450 150 100 ) + 10 procent fokpremie

 

1 B110002 Miracle S 29.800 29.800 1300 250 3 0 Mw. A.M.J. Batist

2 BB090050 Cruel Summer (FR) 88.165 88.165 1300 1.090 2 1 C. Dehens

3 BB110048 Hardy Black (IRE) 23.750 23.750 1300 990 1 1 Mw. S. Vermeersch

4 BB130026 Cadland Lad (IRE) 14.016 14.016 1300 0 1 0 Mw. N.A.B. Ibrahim

5 BB120054 Invisible Eye (GB) 13.455 13.455 1300 0 0 0 A. Best (dts)

6 BB130022 Signs of Success (IRE) 16.200 16.200 1300 0 0 0 Mw. B. Willemstijn

7 BB070048 Tasmeem (IRE) 42.608 42.608 1300 0 2 0 Mw. W.M.M. Watlow-Eble

8 BB140010 Tracking (GB) 4.125 4.125 1300 75 3 0 Mw. C.J.M. Klinkenberg

9 BB090052 Zammy (GB) 4.816 4.816 1300 450 2 0 Mw. C. Bos

10 BB140025 Coya (GB) 0 0 1300 0 0 0 Mw. L.C.Vethaak

11 BB150003 Common Sense (AUT) 0 0 1300 0 0 0 P.Gibson

12 BB150006 Houlanbator (FR) 950 950 1300 200 3 0 G.C.P. Snijders

 

Nakoersen favoriet:
2 BB090050 Cruel Summer 
3 BB110048 Hardy Black 
4 BB130026 Cadland Lad 
Nakoersen kanshebber(s):
 1 B110002 Miracle S

 9 BB090052 Zammy (GB)

 

 

5 Oostport-prijs 14:58 uur Draverij van meet.
Winsom tot € 15.000. Voor amateurrijders (m/v)

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D130065 Easy Going BR 8.376 8.376 1.14,2A 2000 755 3 1 Mw. S. Stolker

2 I100025 Rosa Dell'Est 9.422 9.422 1.14,6A 2000 0 0 0 J.H. van de Putte

3 D120092 Apollonia 9.921 520 1.14,7A 2000 300 4 0 Mw. L. de Vlieger

4 NL130045 Guess What 10.170 10.808 1.13,4A 2000 700 3 0 E. van den Bergh

5 F120014 Cadence de Kacy 10.870 10.870 1.16,1A 2000 2.450 7 0 Mw. M.J.C. Middelweerd

6 D140030 Heres Beuckenswijk 12.524 6.870 1.14,5A 2000 2.200 3 0 J. Terstal

7 NL130009 Godiva Flevo 12.866 13.778 1.15,3A 2000 3.750 9 3 W.M.J. Brouwer

 

Nakoersen favoriet:
6 D140030 Heres Beuckenswijk 
7 NL130009 Godiva Flevo 
Nakoersen kanshebber(s):
1 D130065 Easy Going BR

4 NL130045 Guess What

5 F120014 Cadence de Kacy

 

 

6 Waag-prijs 15:25 uur Prijzendraverij.

Winsom tot € 20.000. (g.l.s.) (grasbaan)

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL120175 Fakhir Fanatic 3.470 3.470 1.16,2A 1900 200 5 0 Mw. S. de Vries

2 D110008 Eva Hallinck 5.795 880 1.16,9A 1900 0 0 0 Mw. C.P. Timmer

3 NL130010 Golden Avenue 7.767 7.935 1.16,4A 1900 900 2 1 D. Minnema

4 NL110032 Eristoff Blue 8.180 8.180 1.17,1A 1900 830 4 0 Mw. D. Paling

5 NL090136 Cereste 9.145 9.145 1.16,1A 1900 140 2 0 W.C. Steur

6 NL080088 Broer van Bremen 10.415 10.415 1.15,9A 1920 0 2 0 J. Fikse

7 F120090 Comtesse the Best 12.290 12.290 1.16,0A 1920 0 0 0 W.H.M. van der Mespel

8 D100104 Doc Holiday 16.077 16.077 1.15,6A 1920 0 0 0 Mw. B. Sprengers

9 NL080474 Bizar Zandbergen 17.530 17.530 1.15,8A 1920 350 3 0 R. van Toor

10 BL110019 High Five 19.009 19.009 1.13,5A 1920 300 6 0 J.T.S. Dekker

 

Nakoersen favoriet:
3 NL130010 Golden Avenue 
Nakoersen kanshebber(s):
4 NL110032 Eristoff Blue
9 NL080474 Bizar Zandbergen

6 NL080088 Broer van Bremen  
5 NL090136 Cereste

 

 

7 K.S.V. Sanctus Vergielius Kwartet 15:47 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 7.100.

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D140013 Hampshire F Boko 4.710 4.710 1.14,4A 2000 350 3 0 R. Seganti

2 NL140078 Hidde Greenwood 2.600 2.600 1.17,6A 2000 600 1 1 J. de Leeuw

3 D130095 Glenfeddich 3.700 3.700 1.15,5A 2000 400 2 0 J.T.S. Dekker

4 D140029 Hairos F Boko 4.630 2.680 1.14,7A 2000 0 0 0 R.T. de Vlieger

5 NL120010 Flores Greenwood 4.705 4.705 1.16,4A 2000 0 0 0 R. Wester

6 NL130005 Go Lucky 4.994 7.525 1.15,6A 2000 290 3 0 H.W. Langeweg

7 NL140060 Helen Boko 5.250 5.250 1.17,0A 2000 4.000 2 2 H.W. Langeweg jr.

8 NL050055 Yoshi Bobber 6.145 6.145 1.16,6A 2000 0 0 0 R.L. Pools

9 NL100252 Drogba Apache 6.160 6.160 1.15,2A 2000 2.015 9 0 E. Korrel

10 D130028 Getreadyfortakeoff 6.780 6.780 1.15,1A 2000 200 2 0 J. van Rijn

 

Nakoersen favoriet:
7 NL140060 Helen Boko 
Nakoersen kanshebber(s):
2 NL140078 Hidde Greenwood

4 D140029 Hairos F Boko

5 NL120010 Flores Greenwood
10 D130028 Getreadyfortakeoff
1 D140013 Hampshire F Boko

 

 

8 Carroll House Prijs 16:09 uur

Prijzen: ( 945 450 150 100 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR) 7.355 7.355 1800 75 2 0 Mw. M.K.S. Mouthaan

2 BB110031 Divisional (GB) 65.618 65.618 1800 1.050 2 0 P. Gibson

3 BB120021 Honourable Action 25.931 25.931 1800 0 0 0 Mw. N.A.B. Ibrahim

4 BB100055 Star Prince (FR) 114.600 114.600 1800 375 2 0 A. Best (dts)

5 BB140024 Afterburner (GB) 0 0 1800 0 1 0 Mw. L.C.Vethaak

6 BB100021 Dawn Calling (IRE) 16.111 16.111 1800 0 0 0 C. Dehens

7 BB110056 Zakhar Star (USA) 8.534 8.534 1800 0 0 0 G.C.P. Snijders

8 BB130035 Mare (GER) 2.800 2.800 1800 0 1 0 Mw. C. Bos

9 BB090026 Vella Bere (FR) 87.400 87.400 1800 0 0 0 Mw. S. Vermeersch

10 B150002 Lady in Red 0 0 1800 0 0 0 Mw. C.J.M.Klinkenberg

 

Nakoersen favoriet:
2 BB110031 Divisional 'JOKERTIP'
Nakoersen kanshebber(s):
4 BB100055 Star Prince

1 BB120013 Pas Vu Pas Pris

6 BB100021 Dawn Calling
9 BB090026 Vella Bere (FR)

 

9 Graham Convital/Nakoersen Paradepaad van Duindigt 16:31 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.800. (g.l.s.)

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 I140007 Vivien Gar 1.870 1.870 1.16,6A 1609 200 2 0 T.H. Kooyman

2 NL140109 Havana Baldwin 2.000 2.000 1.17,6A 1609 2.000 3 1 R. Wester

3 NL140006 Highlander 2.302 3.055 1.15,2A 1609 0 0 0 H. Ebbinge

4 NL140103 Hoot Mon Amour 2.425 2.425 1.16,7A 1609 2.275 8 1 J. de Leeuw

5 NL130077 Gerson Boko 2.690 2.690 1.16,6A 1609 1.080 5 0 R.L. Pools

6 NL130080 Griet la Brousse 2.500 2.500 1.18,3A 1609 1.750 3 2 H.W. Langeweg jr.

7 NL130203 Goodlooking Lady 3.185 3.185 1.16,2A 1609 500 7 0 Mw. C.D. Aalbers

8 NL130062 Ghiaros Oldeson 3.345 3.345 1.16,6A 1609 700 1 0 R. van Toor

9 NL110057 Ever or Never 3.534 3.534 1.17,0A 1609 0 0 0 J.T.S. Dekker

 

Nakoersen favoriet:
3 NL140006 Highlander
Nakoersen kanshebber(s):
6 NL130080 Griet la Brousse

4 NL140103 Hoot Mon Amour
5 NL130077 Gerson Boko
1 I140007 Vivien Gar

 

 

10 Kruithuis-prijs 16:53 uur

Prijzendraverij.(g.l.s.) (grasbaan)

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL070487 Andrea Swagerman 23.910 24.025 1.14,0A 1900 735 9 0 F.W. van der Blonk

2 F090015 Vartabas 23.850 23.850 1.16,0A 1900 0 1 0 Mw. L.D. Pegram

3 F100157 Artax Vert 26.115 26.115 1.15,2A 1900 975 4 0 H.W. Langeweg jr.

4 NL080477 Brazil Elegance 29.864 29.864 1.14,4A 1900 4.225 6 4 W.H.M. van der Mespel

5 F110156 Baladin Williams 33.610 33.610 1.14,1A 1900 3.600 7 0 J. Fikse

6 NL090177 Cassari 37.595 37.595 1.13,3A 1900 4.925 8 4 J. van Rijn

7 F130108 Dayton 81.880 81.880 1.14,1A 1920 5.800 3 1 M. Brouwer

8 F060092 Skipper Gede 177.480 6.250 1.13,8B 1920 0 1 0 J.V.M.G. Verbeeck

 

Nakoersen favoriet:
4 NL080477 Brazil Elegance 'JOKERTIP'
Nakoersen kanshebber(s):
6 NL090177 Cassari

7 F130108 Dayton
5 F110156 Baladin Williams

3 F100157 Artax Vert

 

 

11 Beestenmarkt-prijs 17:15 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 23.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL090176 Cassandra D 12.900 12.900 1.15,7A 1609 325 6 0 Mw. S. Stolker

2 D130039 Faday Scott 13.320 13.320 1.14,8A 1609 0 1 0 R.T. de Vlieger

3 I130015 Un Nuovo Bigi 15.165 15.165 1.13,6A 1609 0 0 0 H. Ebbinge

4 NL100027 Dryade Boko 15.375 15.375 1.14,0A 1609 1.310 7 1 D. Brouwer

5 NL080415 Baco Boy 17.560 17.560 1.14,8A 1609 110 3 0 P.T.J. Brakeboer

6 US120045 Gotta Jibboo 19.095 19.095 1.13,2A 1609 1.875 4 1 J. van Rijn

7 NL120214 Fabio Bianco 21.320 21.320 1.13,0A 1609 1.050 2 1 J. de Leeuw

8 NL100171 Discovery's Wish 22.746 23.248 1.15,7A 1609 0 1 0 W.H.M. van der Mespel

 

Nakoersen favoriet:
3 I130015 Un Nuovo Bigi
7 NL120214 Fabio Bianco
Nakoersen kanshebber(s):
6 US120045 Gotta Jibboo

4 NL100027 Dryade Boko

8 NL100171 Discovery's Wish

 

 

 

90 Kwalificatieproef 12:50 uur

Prijzen: ( ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL150041 Indy Lady 0 0 2000 0 0 0 R.Wester

2 BL150013 La Luna Vrijthout 0 0 2000 0 0 0 J.W.M.Engwerda

3 I150010 Zion Font 0 0 2000 0 0 0 H.Ebbinge

4 D150068 Ishara Scott 0 0 2000 0 0 0 R.T. de Vlieger

 

91 Kwalificatieproef 13:00 uur

Prijzen: ( ) + 10 procent fokpremie

 

1 D130123 Gufo Greenwood 0 0 2000 0 0 0 R.L.Pools

2 NL130042 Glamour Girl 0 0 2000 0 0 0 J.T.S.Dekker

3 NL130190 Garfagna Toscana 535 535 1.18,9A 2000 0 1 0 H.C. van der Tol

4 NL140088 Hugo Lobell 13.500 13.500 1.14,3A 2000 0 0 0 H. Ebbinge

5 F110009 Baikal de Mortree 90.400 81.760 1.14,1A 2000 8.600 5 3 W.P.M. van der Pijl

 


Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland