DUINDIGT

Zondag 8 april 2018 aanvang 13.30 uur

Tom Kooyman 2x GOUDsblom !  Nahema en Massai zegevieren met veel indruk


Trainer Willem van der Pijl ziet zijn Hidde Greenwoord(P. Solleveld) in handen van John de Leeuw in fotofinish winnen

Gipsy Starlake en Rob de Vlieger wederom geen partij
Trainer-pikeur Danny Brouwer en Dryade Boko weten te vluchten over de mijl en boeken fraaie zege in een snelle 1.15,3
Girondine en Stefan Uytendaele gaan van hun eigen krachten uit en verslaan aan 43-1 Fabio Bianco
Wim van der Mespel en Brazil Elegance sluiten de meeting op het gras van Duinigt af met een ruime zege

Rensport:
Cruel Summer(A. Hendriks) en Kasjona(Weissmeijer) succesvol in de rennen

 

Eerste koers, 2000 m:

     

1e

7

 

Hidde Greenwood          

J. de Leeuw                                                     

1.18,5

2e

8

 

Floris Z                 

     

3e

9

 

Geert V                   

     

4e

6

 

Hannie Swagerman         

   

Niet gestart: 3 Graceful Boko                     

   

Winnend 2,50  Pl. 2,10  3,40  1,90

Duo 52,60

Trio 137,10

 
             

Tweede koers, 2000 m:

     

1e

2

 

Nahema                   

T.H. Kooyman                                                     

1.19,9

2e

6

 

Irish Steel              

     

3e

7

 

Godfather                

     

4e

5

 

Grey                     

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,00  Pl. 1,70  1,40  1,70

Duo 5,40

Trio 22,00

 

             

Derde koers, 1200 m:

     

1e

5

 

Cruel Summer (FR)        

C. Dehens                                                       

1.18,3

2e

4

 

Barbara (FR)             

     

3e

6

 

Houlanbator (FR)         

     

4e

2

 

Star Prince (FR)         

     

Niet gestart: 1 Costa Filey (GB)            3 Arrieta (IRE)                  

 

Winnend 2,70 

Duo 5,40

Trio 18,70

 

 

             

 

Vierde koers, 2000 m:

     

1e

6

 

Gipsy Starlake           

R.T. de Vlieger                                                 

1.18,2

2e

5

 

King's Road "E"          

     

3e

3

 

Go Lucky                 

     

4e

4

 

Glamour Groenhof         

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,30  2,10  2,90

Duo 3,90

Trio 19,00

 
             

Vijfde koers, 1609 m:

     

1e

4

 

Dryade Boko              

D. Brouwer                                                      

1.15,3

2e

9

 

Gotta Jibboo             

     

3e

7

 

Bizar Zandbergen         

     

4e

8

 

Baco Boy                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 5,50  Pl. 1,90  1,20  3,40

Duo 20,50

Trio nvt

Kwartet 747,50

 

 
           

Zesde koers, 2000 m:

     

1e

8

 

Massai                   

T.H. Kooyman                                                    

1.15,9

2e

4

 

Giant Starlake           

     

3e

3

 

Graham Convital          

     

4e

6

 

French Kiss              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,70  1,70  1,80

Duo 3,30

Trio 21,50

 
             

Zevende koers, 1900 m:

     

1e

1

 

Kasjona (GB)             

F.X. Weissmeier                                                  

2.10,4

2e

6

 

Lykastos (IRE)           

     

3e

4

 

Captain Gerald (GB)      

   

4e

2

 

Pas Vu Pas Pris (FR)     

   

Niet gestart:          

     

Winnend 6,40  Pl. 1,20  2,00  2,40

Duo 15,80

Trio 192,60

 
             

Achtste koers, 2600 m:

     

1e

1

 

Girondine                

S. Uytendaele                                                   

1.18,4

2e

7

 

Fabio Bianco             

     

3e

4

 

Gento                    

     

4e

5

 

Forrest Beemd            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 43,40  Pl. 3,20  1,00  1,10

Duo 821,40

Trio nvt

 
             

Negende koers, 1900 m:

     

1e

3

 

Brazil Elegance          

W.H.M. van der Mespel                                           

1.27,1

2e

4

 

Come on Scott            

     

3e

5

 

Co Swagerman             

   

4e

6

 

Verseau Blue             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,40  Pl. 1,10  1,00  1,20

Duo 4,10

Trio 19,90

 
             

Totalisatoromzet: 37.217,20

     

 


'Rensport eert met respect de Anthony Deau-prijs'


Prognoses door Kees Voshol

 

1 Scheveningen-prijs 13:30 uur Draverij van meet. Winsom tot € 3.000.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F130045 Desdemona 1.270 1.270 1.19,8A 2000 0 0 0 R.L. Pools

2 NL130002 Gon Ikaria 1.290 1.290 1.17,8A 2000 300 1 0 W.P.M. van der Pijl

3 D130002 Graceful Boko 1.415 1.415 1.17,7A 2000 505 4 0 R. Wester

4 D140087 Cover Girl 1.480 1.380 1.16,6A 2000 600 1 1 J. van Rijn

5 D110054 Emir Frisia 1.685 1.685 1.17,7A 2000 110 2 0 Mw. H. Appel

6 NL140031 Hannie Swagerman 1.880 2.555 1.16,9A 2000 170 3 0 F.W. van der Blonk

7 NL140078 Hidde Greenwood 2.000 2.000 1.17,6A 2000 0 0 0 J. de Leeuw

8 NL120023 Floris Z 2.370 2.370 1.17,3A 2000 0 4 0 P. de Haan

9 NL130169 Geert V 2.725 2.830 1.17,2A 2000 95 1 0 W.H.M. van der Mespel

Nakoersen favoriet:
7 NL140078 Hidde Greenwood
4 D140087 Cover Girl
9 NL130169 Geert V
2 NL130002 Gon Ikaria
Nakoersen kanshebber(s):
3 D130002 Graceful Boko
Nakoersen outsider(s):
1 F130045 Desdemona

 

2 Escamp-prijs 13:54 uur Draverij van meet. Winsom tot € 900.

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140086 Hips don't lie 0 0 2000 0 1 0 H.W. Langeweg jr.

2 S150034 Nahema 0 0 2000 0 0 0 T.H. Kooyman

3 S130014 Grizzly Greenwood 0 0 1.22,1A 2000 0 0 0 G.J. Smit

4 NL130144 Geraldo Petnic 60 60 1.19,3A 2000 60 1 0 R.L. Pools

5 NL130118 Grey 325 325 1.21,0A 2000 95 2 0 B. Schwarz

6 NL150081 Irish Steel 425 1.700 1.18,1A 2000 0 0 0 J. van Rijn

7 NL130008 Godfather 500 500 1.21,9A 2000 500 2 1 H.W. Langeweg

8 F140001 Edmon du Vivier 700 0 1.18,6A 2000 0 0 0 J.F. van Dooyeweerd

Nakoersen favoriet:
8 F140001 Edmon du Vivier
2 S150034 Nahema
Nakoersen kanshebber(s):
6 NL150081 Irish Steel
7 NL130008 Godfather
Nakoersen outsider(s):
1 NL140086 Hips don't lie

5 NL130118 Grey

3 Irish Pet Prijs 14:18 uur

Prijzen: ( 1090 325 200 75 ) + 10 procent fokpremie + ereprijzen namens Mw. Claudia Toorenburg

 

1 BB110055 Costa Filey (GB) 16.845 16.845 1200 0 0 0 Mw. S. Vermeersch

2 BB100055 Star Prince (FR) 114.225 114.225 1200 0 0 0 Mw. B. Willemstijn

3 BB070058 Arrieta (IRE) 117.325 117.325 1200 0 0 0 J. Debonnez

4 BB120047 Barbara (FR) 72.960 72.960 1200 0 0 0 S. Francois

5 BB090050 Cruel Summer (FR) 87.075 87.075 1200 0 0 0 C. Dehens

6 BB150006 Houlanbator (FR) 750 750 1200 0 1 0 M. Waterschoot

7 BB150009 Tigerfilly (GB) 1.914 1.914 1200 0 0 0 F.X. Weissmeier

Nakoersen favoriet:
5 BB090050 Cruel Summer
Nakoersen kanshebber(s):
4 BB120047 Barbara
7 BB150009 Tigerfilly
2 BB100055 Star Prince
Nakoersen outsider(s):
3 BB070058 Arrieta


4 Laak-prijs 14:42 uur Draverij van meet. Winsom tot € 6.500. (g.l.s.)

Prijzen: ( 600 300 145 95 60 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F130104 Diamond ER 4.210 0 1.17,3B 2000 0 2 0 T.H. Kooyman

2 D130075 Grand Seigneur 4.352 650 1.16,2A 2000 650 3 0 J. van Rijn

3 NL130005 Go Lucky 4.849 7.380 1.15,6A 2000 145 1 0 H.W. Langeweg

4 NL130089 Glamour Groenhof 5.017 5.017 1.16,1A 2000 300 1 0 R. van Toor

5 BL140011 King's Road "E" 5.278 0 1.16,1A 2000 0 0 0 S. Uytendaele

6 D130091 Gipsy Starlake 5.420 4.170 1.15,0A 2000 600 1 1 R.T. de Vlieger

7 NL120155 Fleur Europoort 5.965 5.965 1.16,6A 2000 325 3 0 M. Brouwer

8 D120029 Fledder Greenwood 7.389 7.389 1.15,1A 2000 2.350 7 0 E.C. van den Berg

9 BL070018 Dario Prof 8.939 8.939 1.15,1A 2000 75 2 0 Mw. H. Appel

Nakoersen favoriet:
6 D130091 Gipsy Starlake
Nakoersen kanshebber(s):
3 NL130005 Go Lucky
2 D130075 Grand Seigneur
4 NL130089 Glamour Groenhof
Nakoersen outsider(s):
8 D120029 Fledder Greenwood


5 Nachtburgemeester KWARTET 15:06 uur Draverij van meet. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 700 350 170 110 70 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D120088 I am Perfect 11.666 11.666 1.13,6A 1609 0 1 0 N. Post

2 NL090176 Cassandra D 12.900 12.900 1.15,7A 1609 325 4 0 Mw. S. Stolker

3 NL120207 Fleur Starlake 14.276 14.276 1.14,6A 1609 0 0 0 H.W. Langeweg jr.

4 NL100027 Dryade Boko 14.490 14.490 1.14,0A 1609 425 4 0 D. Brouwer

5 I110020 Samson Ris 14.493 14.493 1.14,3A 1609 155 2 0 E.C. van den Berg

6 F110161 Bel Hidalgo 14.630 14.630 1.16,4A 1609 150 3 0 G. de Jong

7 NL080474 Bizar Zandbergen 17.360 17.360 1.15,8A 1609 180 1 0 R. van Toor

8 NL080415 Baco Boy 17.450 17.450 1.14,8A 1609 0 1 0 P.T.J. Brakeboer

9 US120045 Gotta Jibboo 18.745 18.745 1.13,2A 1609 1.525 2 1 J. van Rijn

10 I100009 Ruby Tuesday 19.210 19.210 1.13,5A 1609 0 0 0 R. Wester

Nakoersen favoriet:
3 NL120207 Fleur Starlake  *JOKERTIP
Nakoersen kanshebber(s):
9 US120045 Gotta Jibboo
Nakoersen outsider(s):
7 NL080474 Bizar Zandbergen
2 NL090176 Cassandra D
5 I110020 Samson Ris
1 D120088 I am Perfect

 

6 Centrum-prijs 15:30 uur Draverij van meet. Winsom tot € 12.000.

Prijzen: ( 650 325 155 105 65 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F110070 Baccardicci 7.230 7.230 1.16,3A 2000 0 0 0 M. Brouwer

2 NL100252 Drogba Apache 5.995 5.995 1.15,2A 2000 1.850 6 0 E. Korrel

3 NL130173 Graham Convital 6.800 6.800 1.16,3A 2000 0 0 0 R. van Toor

4 D130069 Giant Starlake 7.090 6.680 1.14,2A 2000 0 0 0 H.W. Langeweg jr.

5 D130065 Easy Going BR 7.726 7.726 1.14,2A 2000 105 1 0 R.T. de Vlieger

6 NL120237 French Kiss 7.925 7.925 1.14,6A 2000 2.650 3 1 J. de Leeuw

7 NL130101 Geisha Fashion 8.410 8.410 1.15,6A 2000 0 0 0 J. van Rijn

8 D140078 Massai 9.900 550 1.13,9A 2000 0 0 0 T.H. Kooyman

9 NL130045 Guess What 10.170 10.808 1.13,4A 2000 700 1 0 W.H.M. van der Mespel

Nakoersen favoriet:
8 D140078 Massai
Nakoersen kanshebber(s):
3 NL130173 Graham Convital
4 D130069 Giant Starlake
Nakoersen outsider(s):
6 NL120237 French Kiss

5 D130065 Easy Going BR

 

7 Anthony Deau Prijs 15:54 uur
Prijzen: ( 1000 325 200 75 45 45 ) + 10 procent fokpremie + ereprijzen namens o.a. Mw. Anneke Hendriks

 

1 BB130040 Kasjona (GB) 3.150 3.150 1900 450 1 0 F.X. Weissmeier

2 BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR) 7.280 7.280 1900 0 0 0 S. Francois

3 BB100029 Zinaida (FR) 18.725 18.725 1900 0 0 0 C. Dehens

4 BB130025 Captain Gerald (GB) 16.382 16.382 1900 0 1 0 Mw. N.A.B. Ibrahim

5 BB120046 Eye Candy Kitten (USA) 225 225 1900 0 3 0 M. Waterschoot

6 BB100049 Lykastos (IRE) 154.350 154.350 1900 0 1 0 Mw. S. Vermeersch

7 BB090014 Shiny Blue (FR) 6.986 6.986 1900 0 0 0 Mw. C. Bos

8 BB070048 Tasmeem (IRE) 42.608 42.608 1900 0 0 0 Mw. W.M.M. Watlow-Eble


Nakoersen favoriet:
1 BB130040 Kasjona
3 BB100029 Zinaida
Nakoersen kanshebber(s):
2 BB120013 Pas Vu Pas Pris
6 BB100049 Lykastos
Nakoersen outsider(s):
7 BB090014 Shiny Blue

 

8 Femke Schermer Megasprintkampioen 2018-prijs 16:18 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Prijzen: ( 700 350 170 110 70 ) + 10 procent fokpremie

 

1 BL100019 Girondine 16.431 170 1.16,2A 2600 0 0 0 S. Uytendaele

2 NL100062 Durk M Boko 22.360 22.360 1.13,3A 2600 0 0 0 T. Bos

3 NL090108 Cousin le Blanc 14.799 5.795 1.14,4A 2600 0 0 0 W.H.M. van der Mespel

4 NL130143 Gento 14.978 17.265 1.14,5A 2600 350 1 0 P. de Haan

5 D120047 Forrest Beemd 16.355 4.430 1.13,5A 2600 200 1 0 R.L. Pools

6 NL120107 Femke Schermer 19.435 19.435 1.13,5A 2600 3.348 7 1 R.T. de Vlieger

7 NL120214 Fabio Bianco 20.970 20.970 1.13,0A 2600 700 1 1 J. de Leeuw

8 NL080115 Bruno Lanzarote 22.372 22.372 1.14,0A 2600 360 3 0 R. van Toor

Nakoersen favoriet:
7 NL120214 Fabio Bianco
Nakoersen kanshebber(s):
2 NL100062 Durk M Boko
4 NL130143 Gento
Nakoersen outsider(s):
5 D120047 Forrest Beemd
6 NL120107 Femke Schermer

 

9 Haagse Hout-prijs 16:42 uur Prijzendraverij. Winsom tot € 300.000. (g.l.s.) (grasbaan)

Prijzen: ( 750 375 180 120 75 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL100314 Doctor Melfi 6.550 6.550 1.18,8A 1900 120 2 0 Mw. M.A. Pools

2 NL120190 Flits Harley 12.415 12.520 1.16,0A 1900 3.390 7 2 M. Brouwer

3 NL080477 Brazil Elegance 28.214 28.214 1.14,4A 1900 2.575 4 2 W.H.M. van der Mespel

4 NL090368 Come on Scott 29.545 29.545 1.15,5A 1900 425 2 0 J. de Leeuw

5 NL090283 Co Swagerman 33.793 37.350 1.14,0A 1900 705 3 0 F.W. van der Blonk

6 F090192 Verseau Blue 52.710 52.710 1.16,3A 1900 500 3 0 R.L. Pools

7 NL060129 Zahier Charisma 52.840 52.840 1.14,8A 1900 0 0 0 E. Korrel

8 S060028 Evison 59.324 59.324 1.13,5A 1900 0 0 0 J.T.S. Dekker

Nakoersen favoriet:
5 NL090283 Co Swagerman *JOKERTIP
Nakoersen kanshebber(s):
4 NL090368 Come on Scott
2 NL120190 Flits Harley
Nakoersen outsider(s):
3 NL080477 Brazil Elegance
8 S060028 Evison

-------------------------------------------------------------------------

90 Kwalificatieproef 12:50 uur

Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.

 

1 D150075 Ismael F Boko 0 0 2000 0 0 0 P. de Haan

2 D150105 Mick Starlake 0 0 2000 0 0 0 H.W. Langeweg

3 NL140119 Hugo D 0 0 2000 0 0 0 F.W. van der Blonk

4 NL150037 Ionia River 0 0 2000 0 0 0 R.T. de Vlieger

91 Kwalificatieproef 13:00 uur

Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.

 

1 NL150123 Indian Fanatic 0 0 2000 0 0 0 H.W. Langeweg

2 NL150004 Ipsylon W Eden 0 0 2000 0 0 0 F.A.Westerveld

3 F120022 Cherie of Hearts 1.125 1.125 1.16,7A 2000 0 0 0 R. Knoll

4 NL140153 Heart of Steel 9.459 10.795 1.14,6A 2000 0 0 0 T. Bos

 


Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland