Victoria Park Wolvega
12 januari 2018


Uitslag Victoria Park 12-01:


Ruud Pools boekt voor stal Dooyeweerd een 100 % score met 2 overwinningen ! 
Betty Somolli en Grand River winnen voor de stal uit Zwaanshoek op overtuigende wijze 

Giant Shadow (F. Verkaik) wint in Wolvega en blijft na 12 starts ongeslagen ! 

Hunter Montana maakt veel indruk in 1.14,6 met rijder Michel Rothengatter in de sulky 

Ennyus Boko en Carolien Aalbers winnen sterk en  blijven Flavius en Major Brown voor !

De in vorm gekomen Giel Wielinga en (J. Mierras) is succesvol voor trainer Ronald de Beer

Vincent en Robin Bakker blijven in een fraai duel voor Fame Boko 

Danny den Dubbelden en Bastien du Chef blijven eenmaal aan kop de sterkste in hun koers

Helen Boko en Hugo Langeweg wandelen naar de eindstreep in een km tijd van 1.20,6 

Eerste koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Hunter Montana           

M.F. Rothengatter                                               

1.14,6

2e

1

 

Bachelet                 

     

3e

7

 

Victorymoko               

     

4e

2

 

Gerco Impuls             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,50  Pl. 1,30  1,40  1,70

Duo 5,90

Trio 26,20

Koppel 3,00

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Giant Shadow             

F. Verkaik                                                       

1.15,7

2e

7

 

Guy Pomponne             

     

3e

2

 

French Kiss              

     

4e

9

 

Flash Starlake           

     

Niet gestart: 8 Judge Vrijthout                   

   

Winnend 1,90  Pl. 1,40  2,90  6,20

Duo 19,40

Trio 195,60

Koppel 16,10

             

Derde koers, 2600 m:

     

1e

10

 

Betty Somolli            

R.L. Pools                                                      

1.16,4

2e

4

 

Adzio Family             

     

3e

6

 

Bonefish Life            

     

4e

3

 

Baobab Celeste           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 8,60  Pl. 2,70  5,90  3,10

Duo 129,00

Trio JACKPOT

Koppel 71,00

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Giel Wielinga            

J.H. Mieras                                                     

1.16,8

2e

2

 

Velten Chopard           

     

3e

1

 

Elias DF                 

     

4e

4

 

Drogba Apache            

     

Niet gestart: 5 Final Magic                       

   

Winnend 5,40  Pl. 1,40  1,10  1,50

Duo 17,90

Trio 52,80

Koppel 4,30

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Ennyus Boko              

Mw. C.D. Aalbers                                                

1.14,9

2e

1

 

Flavius                  

     

3e

2

 

Major Brown              

     

4e

8

 

Cassari                  

     

Niet gestart: 4 Edgar Flevo                 6 Gri Harry                      

 

Winnend 18,00  Pl. 1,70  1,20  1,30

Duo 37,60

Trio 101,30

Koppel 14,80

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Grand River              

R.L. Pools                                                      

1.15,0

2e

8

 

Heres Beuckenswijk       

   

3e

1

 

Godiva Flevo             

     

4e

4

 

Floral Girl              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 5,10  Pl. 1,30  1,10  2,10

Duo 16,60

Trio 117,20

Koppel 5,10

             

Zevende koers, 2600 m:

     

1e

8

 

Bastien du Chef          

D. den Dubbelden                                                

1.17,8

2e

6

 

Clopin du Boulay         

     

3e

3

 

Cyrus d'Alba             

     

4e

1

 

Diego Dry                

     

Niet gestart: 7 Darzun d'Hertals                   

   

Winnend 4,20  Pl. 1,10  1,30  1,10

Duo 18,20

Trio 39,50

Koppel 8,60

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Helen Boko               

H.W. Langeweg jr.                                               

1.20,6

2e

3

 

Volare Gar               

     

3e

2

 

Et Voila Miss            

     

4e

1

 

Glenda Camelot           

     

Niet gestart: 6 Vive le Vent                7 Highyield Draviet              

 

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,10  1,10

Duo 2,60

Trio 9,50

Koppel 2,00

             

Negende koers, 2600 m:

     

1e

3

 

Vincent                  

R. Bakker                                                       

1.18,2

2e

6

 

Fame Boko                

     

3e

2

 

Gideon H Renka           

     

4e

4

 

Artax Vert               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,00  Pl. 1,90  1,40

Duo 5,80

Trio 22,80

 
             

Totalisatoromzet: € 93. 416,-

     



Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 12 januari

 

1                TROOSTFINALE REGIO CHALLENGE ALKMAAR                            17:40   uur

Draverij van meet.                                                                                                    

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

1      D140064 Bachelet                                2.250       2.250  1.20,1A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    NL130025  Gerco Impuls                        3.230       3.230  1.17,3A    2100         125   1     0  R.T. de Vlieger                      

 3    NL140054  Hunter Montana                    1.500       1.500  1.19,6A    2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 4    NL140017  Heartbreaker                         2.548       2.840  1.16,8A    2100         500   1     0  J. de Leeuw                          

 5    NL120086  Flavius Boko                         6.925       6.925  1.15,7A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 6    NL140085  Hero Baldwin                        2.558       4.815  1.17,1A    2100         150   1     0  M. Brouwer                           

 7    D140111  Victorymoko                          2.410       2.310  1.16,7A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 8    S120021   Call Him George                    4.839       4.839  1.16,4A    2100            0   0     0  W.G. Hamming                      

 9    D130106  Mr Firecracker                       2.870       1.050  1.15,1A    2100            0   0     0  R. Bot                                      

10   NL120165  Fabulous Well                       6.791       7.202  1.15,5A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

11   D090066  Looks Valentine                    4.320       4.320  1.17,9A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        
12   NL120096  Freiya van Jip                       2.510       2.510  1.16,8A    2100         300   1     0  Mw. C.D. Aalbers                  

13   S100020   Delta Rapida                         2.690       2.690  1.18,5A    2100            0   0     0  A. Bakker     

Nakoersen favoriet
Hunter Montana DP
Flavius Boko
Victorymoko

Nakoersen kanshebber(s)
Heartbreaker
Bachelet D4
Freiya van Jip DA

Nakoersen outsider(s)
Fabulous Well
Hero Baldwin
Gerco Impuls

                         

 

2                FINALE REGIO CHALLENGE ALKMAAR                                           18:10   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 

1     S110038  Shake Hands                         4.296       4.296  1.16,7A    2100         126   1     0  H. Ebbinge                             

 2    NL120237  French Kiss                           5.275       5.275  1.16,9A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 3    US110003 Barbert                                  5.750       5.750  1.16,4A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 4    NL130185  Giant Shadow                       6.000       6.000  1.18,3A    2100            0   0     0  F. Verkaik                               

 5    NL130075  Gently Boko                          4.201       5.885  1.15,4A    2100            0   0     0  D. Brouwer                            

 6    D130107  Mr Blitzer Byd                       4.750       2.600  1.17,6A    2100            0   0     0  R. Bot                                      

 7    NL130069  Guy Pomponne                     7.438       8.150  1.15,6A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 8    BL130010  Judge Vrijthout                     4.526       4.526  1.14,9A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 9    NL120206  Flash Starlake                       6.705       6.705  1.15,9A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

10   NL140053  Hold Me Quick                       7.207      13.670  1.15,0A    2100            0   0     0  D. Minnema                           

11   D140013  Hampshire F Boko                4.360       4.360  1.14,4A    2100            0   0     0  M. Brouwer     

Nakoersen favoriet
Giant Shadow DP
Guy Pomponne
Barbert
Flash Starlake

Nakoersen kanshebber(s)
Hold me Quick
Gently Boko DP
Hampshire Boko

Nakoersen outsider(s)
Mr Blitzer Byt
Frensh Kiss DP

                     

 

3                PRIX KHALI DE VRIE (TROTTEUR FRANCAIS SILVER                    18:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 70.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

 

1      F110158 Bleuet d'Airou                     20.580      20.580  1.14,8A    2600            0   0     0  A. Bakker                               

 2    F110095   Bunker du Hamel                 25.780      25.780  1.14,4A    2600            0   0     0  M. Brouwer                           

 3    F110170   Baobab Celeste                   31.020       4.750  1.16,2A    2600            0   0     0  R. Wester                               

 4    F100121   Adzio Family                       31.170      31.170  1.15,1A    2600            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 5    F100166   Atome d'Avril                      39.870      39.870  1.15,0B    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 6    F110100   Bonefish Life                       45.030      34.050  1.14,3A    2600            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    F110171   Brillant de Jiel                     45.280          350  1.15,7B    2600            0   0     0  J.H. Mieras                            

 8    F110175   Bernice du Chef                   45.490       1.000  1.14,7B    2600         300   1     0  J. van Rijn                              

 9    F100140   As Magic                              51.550      51.550  1.14,9A    2600            0   0     0  R. Bakker                                

10   F110072   Betty Somolli                       56.030      56.030  1.14,2A    2600       1.000   1     0  R.L. Pools          

Nakoersen favoriet
Bunker de Hamel

Nakoersen kanshebber(s)
Baobab Celeste
Betty Somolli
Bleuet d'Airou
Brillant Jiel
Bonefish Life
As Magic D4
Atomne d'Avril

Nakoersen outsider(s)
Adzio Family  DP
Bernice du Chef

                   

 

4                PRIX FINN VERKAIK - CHAMPION 2017 (PAYDAY                          19:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

1     NL110172  Elias DF                                3.850       3.850  1.16,2A    2100            0   0     0  A. de Wrede                          

 2    D140113  Velten Chopard                     3.900       3.900  1.16,0A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL130123  Grady Stardust                      4.105       4.105  1.16,0A    2100         250   2     0  R. Bakker                               

 4    NL100252  Drogba Apache                     4.145       4.145  1.15,2A    2100            0   0     0  E. Korrel                                 

 5    NL120249  Final Magic                           4.420       4.420  1.16,7A    2100            0   0     0  Mw. A. Lehmann                  

 6    NL130192  Giel Wielinga                         4.683       5.455  1.14,7A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 7    F090188   Viko de Mai                           4.714       4.714  1.16,5A    2100            0   0     0  G. de Jong                             

 8    NL130050  Geri Boko                              4.995       4.995  1.15,0A    2100            0   0     0  A. Bakker                               

 9    D120029  Fledder Greenwood              5.039       1.870  1.15,1A    2100            0   0     0  R. de Beer                               

10   NL080250  Borka Ling                            5.810       5.810  1.16,0A    2100            0   0     0  P.L.E. Wortel  

Nakoersen favoriet
Velten Chopard DP

Nakoersen kanshebber(s)
Giel Wielinga
Grady Stardust

Nakoersen outsider(s)
Elias DF DA
Fledder Greenwood
Drogba Apache


                       

 

5                PRIX HILTJE TJALSMA - CHAMPION 2017 (ELITE                         19:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 37.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

1    NL120212 Flavius                                28.365      30.045  1.14,0A    2100            0   0     0  Mw. H.M. Janssen               

 2    S130006   Major Brown                        26.442      26.442  1.13,0A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 3    D110061  Heinz Heino                         27.171      27.171  1.14,1A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    NL110231  Edgar Flevo                         27.355      27.355  1.13,7A    2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda                 

 5    NL130106  Gusty Rhythm                     29.563      40.675  1.12,5A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 6    D100121  Gri Harry                              30.043      30.043  1.14,5A    2100           50   1     0  W. Kallenkoot                        

 7    NL110149  Ennyus Boko                       31.530      31.530  1.14,4A    2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 8    NL090177  Cassari                                32.670      32.670  1.13,3A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.     

Nakoersen favoriet
Flavius
Major Brown DP

Nakoersen kanshebber(s)
Gusty Rhythm
Heinz Heino DA
Edgar Flevo D4
Cassari

Nakoersen outsider(s)
Ennyus Boko
Gri Harry
          

 

6                PRIX RICK EBBINGE - CHAMPION 2017 (PAYDAY                         20:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie 

 

 1    NL130009  Godiva Flevo                         9.366      10.278  1.15,3A    2100         250   1     0  M. Brouwer                           

 2    NL130039  Grand River                           6.757       6.757  1.16,1A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 3    D130008  Ghilaine F Boko                    6.815       6.815  1.15,5A    2100            0   1     0  M.F. Rothengatter                

 4    NL120070  Floral Girl                             7.145       7.145  1.15,5A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 5    NL100199  Dora de Legume                    7.345       7.345  1.14,5A    2100            0   0     0  J.G.C. van Veen                    

 6    NL120050  Fonne Pomponne                 8.985       8.985  1.16,7A    2100            0   1     0  E. Korrel                                 

 7    D130116  Amigo Cortina                       9.878             0  1.14,1A    2100            0   0     0  R. Bot                                      

 8    D140030  Heres Beuckenswijk             9.988       4.670  1.14,5A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.  

Nakoersen favoriet
Heres Beuckenswijk DP

Nakoersen kanshebber(s)
Ghilaine F Boko
Floral Girl
Grand River D4
Godiva Flevo

Nakoersen outsider(s)
Amigo Cortina
Fonne Pomponne


             

 

7                PRIX ROGER BAUDRON (TROTTEUR FRANCAIS                         20:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie                                                    

 

 1    F130081   Diego Dry                              4.220       4.220  1.15,1A    2600            0   0     0  R. Wester                               

 2    F130067   Dona de Vrie                         7.235       7.235  1.16,0A    2600            0   1     0  A. Bakker                               

 3    F120068   Cyrus d'Alba                         7.580       7.580  1.16,1A    2600       1.100   1     0  J. de Leeuw                          

 4    F110162   Black des Morins                   7.815       7.815  1.17,3B    2600            0   0     0  G. de Jong                              

 5    F120070   Canon de la Douce              11.380      11.380  1.16,3A    2600         200   1     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 6    F120117   Clopin du Boulay                 11.610             0  1.14,6A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 7    F130099   Darzun d'Hertals                  15.680             0  1.15,4A    2600            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 8    F110051   Bastien du Chef                   18.840      18.040  1.15,0A    2600            0   0     0  D. den Dubbelden       

Nakoersen favoriet
Clopin du Boulay

Nakoersen kanshebber(s)
Bastien du Chef
Cyrus d'Alba
Diego Dry

Nakoersen outsider(s)
Donna de Vrie D4
Canon de la Douce
 

 

8                PRIX JAN VOORN - CHAMPION 2017 (MERWESTAAL                    21:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.250. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
    NL130129 Glenda Camelot                       850          850  1.17,8A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 2    F140035   Et Voila Miss                           850          851  1.17,7A    2100            0   0     0  A. Bakker                               

3    I140006    Volare Gar                               850          850  1.17,0A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 4    NL140060  Helen Boko                           1.250       1.250  1.19,6A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 5    D120046  Fury di Mucho                       1.550       1.550  1.16,1A    2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 6    I140013    Vive le Vent                           2.000       2.000  1.16,6A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 7    D140114  Highyield Draviet                  2.000       2.000  1.16,5A    2100            0   0     0  P. de Haan                              

 8    NL120177  Francisca HPK                       2.210       2.210  1.18,2A    2100            0   0     0  P.L.E. Wortel           

Nakoersen favoriet
Vive le Vent
Highyield Draviet

Nakoersen kanshebber(s)
Helen Boko DP
Fury di Mucho
Volare Gar

Nakoersen outsider(s)
Et Voila Miss


              

 

9                PRIX JEROEN ENGWERDA - CHAMPION 2017 (BOKO                   21:40   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                                         

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

1     NL120112  Freek Schermer                    10.120      10.120  1.15,3A    2600         200   1     0  A. Bakker                               

 2    nL130051  Gideon H Renka                   10.390      14.000  1.15,6A    2600            0   0     0  J. van Rijn                              

 3    I140022    Vincent                                12.346      12.346  1.12,5A    2600            0   1     0  R. Bakker    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                          

 4    F100157   Artax Vert                            25.140      25.140  1.17,1A    2620            0   0     0  J. de Leeuw                           

 5    D140061  Himoko Greenwood            25.798             0  1.13,7A    2620            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL120059  Fame Boko                          28.418      42.475  1.12,2A    2620            0   0     0  J.H. Mieras                            

 7    NL100250  Dasmijn Medo                      29.516      29.516  1.13,6A    2620            0   0     0  P. van Ooijen                         


Nakoersen favoriet
Vincent
Gideon H Renka DA
Himoko Greenwood + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Fame Boko + 20 meter
Dasmijn Medo + 20 meter
Freek Schermer

Nakoersen outsider(s)
alle 



Veel succes !