Victoria Park Wolvega
12 mei


Uitslagen Wolvega zaterdag 12 mei,

Gento en Martin Blankendaal zegevieren met volle overgave in een snelle 1.14 tijd voor trainer Patrick de Haan

Hedy Beuckenswyk gaat zonder ijzers heel erg snel  ! Ze vosmerrie zegeviert voor familie Schilstra erg sterk met Rick Ebbinge

Fabio de Pervenche maakt favorietenrol geheel waar en wint met de trainer Dion Tesselaar erg makkelijk

Cadence de Kacy en Rick Wester gaan goed door en zegevieren voor eigenaar Patrick Davidson in 1.16,2 over 2600 meter 

Innovation Love mag na een goede start de kop nemen en speelt vervolgens met de concurentie in het Criterium der 3 jarige 

Na een sterke kwalificatie zegeviert Gwydion in handen van Jeffrey Mieras voor eigenaar dhr de Reuver

Croatie d'Amour (trainer Cees Kamminga) en Ruud Pools winnen ondanks een minder geslaagde start 

Tuxedo Bi en Rick Ebbinge maken een winnend rentree en laten daarbijn een goede indruk achter


Eerste koers, 2100 m:

1e 9 Gento                     M.C. Blankendaal                                                 1.14,8

2e 5 Fleur Starlake            

3e 8 Falco                    

4e 1 Emotion                  

Niet gestart: 2 Galya Fortuna               3 Guy Pomponne                    

Winnend 1,60  Pl. 1,30  2,00  5,60 Duo 14,70 Trio 271,90 Koppel 10,70

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 5 Hedy Beuckenswyk           H. Ebbinge                                                       1.14,1

2e 3 Giant Starlake            

3e 6 Vaduz Wise As            

4e 7 Happy Occagnes            

Niet gestart:          

Winnend 9,50  Pl. 2,60  2,60  1,50 Duo 60,60 Trio 402,90 Koppel 21,50

 

Derde koers, 2100 m:

1e 1 Fabio de Pervenche         D.P. Tesselaar                                                   1.15,4

2e 6 Gigi l'Amoroso            

3e 7 Harrison Boko            

4e 10 Terpie Burgerheide        

Niet gestart: 5 Goah d'Isere                      

Winnend 1,70  Pl. 1,40  6,60  1,60 Duo 76,80 Trio 118,90 Koppel 81,70

 

Vierde koers, 2600 m:

1e 8 Cadence de Kacy           R. Wester                                                         1.16,2

2e 1 Elias                    

3e 13 Djoko's Way              

4e 11 Comete de Baffais        

Niet gestart: 3 Empereur Quick                    

Winnend 6,70  Pl. 3,40  2,90  2,10 Duo 107,40 Trio JP Koppel 71,70

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 8 Innovation Love           R. Bakker                                                         1.14,9

2e 5 Isabella JE              

3e 4 Ilja Medo                

4e 7 Ilclassico Renka          

Niet gestart:          

Winnend 2,40  Pl. 1,60  4,10  3,00 Duo 31,90 Trio 257,00 Koppel 26,50

 

Zesde koers, 2100 m:

1e 3 Gwydion                   J.H. Mieras                                                       1.15,9

2e 1 He Gerritdelange          

3e 8 Gonda Beuckenswijk        

4e 4 Fullrich v Assum          

Niet gestart:          

Winnend 3,90  Pl. 1,70  3,50  3,80 Duo 79,90 Trio 1106,60 Koppel nvt

 

Zevende koers, 2600 m:

1e 5 Croatie d'Amour TF         R.L. Pools                                                       1.17,0

2e 3 Bleuet d'Airou            

3e 4 Bunker du Hamel          

4e 7 Bella Lauma              

Niet gestart:          

Winnend 2,00  Pl. 1,00  1,30  1,10 Duo 5,50 Trio 12,70 Koppel nvt

 

Achtste koers, 2600 m:

1e 3 Tuxedo Bi                 H. Ebbinge                                                       1.16,8

2e 6 Dean Bros                

3e 5 Tequila F.                

4e 7 Flavius                  

Niet gestart: 1 Durk M Boko                        

Winnend 2,30  Pl. 1,60  1,60  2,30 Duo 18,10 Trio 55,60 Koppel nvt

 

Totalisatoromzet: €41.133,5

 




Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 12 mei
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers

Koers 1 tot en met 5 zijn PMU draverijen

 

1                PRIX BUDAPEST (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                      11:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 17.500. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL110016  Emotion                                9.510       9.510  1.15,2A    2100         560   3     0  F. Hollander                           

  2    D130009  Galya Fortuna                      10.795      10.795  1.15,1A    2100       3.550   4     2  Mw. A. Dworatzyk                

  3    NL130069  Guy Pomponne                    12.388      13.100  1.14,7A    2100       4.950   7     1  E. van den Bergh                  

  4    D110112  Edgar Kievitshof                  13.988             0  1.15,7A    2100            0   0     0  J. Elzinga                                

  5    NL120207  Fleur Starlake                      14.326      14.326  1.14,6A    2100            0   1     0  J. Terstal                                

  6    NL120200  Fleur Swagerman                15.030      15.030  1.14,2A    2100       6.090  10     1  K. Swagerman                      

  7    NL100119  Deposito                              15.545      15.545  1.14,2A    2100         155   5     0  Mw. S. Winkelman               

  8    NL120044  Falco                                   15.775      15.775  1.14,7A    2100         260   5     0  Y.R. Mollema                         

  9    NL130143  Gento                                  15.798      18.085  1.14,5A    2100       1.170   3     1  M.C. Blankendaal                 

 10   NL090066  Canizares Boko                   16.060      16.060  1.15,1A    2100           70   3     0  Mw. A.M.J. Batist                 

 11   NL100296  Dreamline Promise              16.273      16.273  1.15,4A    2100         580   2     1  Mw. G. Posthumus              

 12   NL130146  Gerrit Schermer                   16.938      16.938  1.15,0A    2100       5.900   9     2  Mw. P. Bakker    

Nakoersen favoriet

Gento D4

Nakoersen kanshebber(s)

Guy Pomponne
Emotion
Gerrit Schermer
Galya Fortuna

Nakoersen outsider(s)
Fleur Starlake
Dreamline Promise
Falco

                 

 

2                PRIX VIENNA (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                               11:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    NL130050  Geri Boko                              6.085       6.085  1.15,0A    2100       1.090  10     0  M. Brouwer                           

 2    NL120137  Fernando Meadow                6.475       6.475  1.16,5A    2100         115   3     0  Mw. N. Hendriks                   

 3    D130069  Giant Starlake                       7.740       7.330  1.14,2A    2100         650   2     0  F. Verkaik                              

 4    NL140030  Hadya Cunera                        4.470       4.470  1.15,3A    2100       2.470   6     0  K.L.C. Roeges                       

 5    NL140009  Hedy Beuckenswyk              5.175       5.175  1.14,5A    2100       1.600   4     0  H. Ebbinge                              

 6    I140017    Vaduz Wise As                      5.200       5.200  1.14,9A    2100       1.900   2     2  E. Bot                                      

 7    NL140149  Happy Occagnes                   5.666       7.230  1.13,7A    2100            0   2     0  J.C. Piton                               

 8    NL140007  Hollywood Star                     6.500       6.500  1.15,1A    2100       6.500   3     3  D.P. Tesselaar                      

 9    D130028  Getreadyfortakeoff                6.780       6.780  1.15,1A    2100         200   3     0  T.H. Kooyman                        

10   NL120206  Flash Starlake                       7.105       7.105  1.15,9A    2100         400   3     0  R.T. de Vlieger                      

11   NL120070  Floral Girl                             7.660       7.660  1.15,5A    2100         515   4     0  R.L. Pools 

 

Nakoersen favoriet

 Vaduz Wise As

Nakoersen kanshebber(s)

Hollywood Star
Floral Girl
Flash Starlake
Hedy Beuckenswyk D4 

 

Nakoersen outsider(s)
Giant Starlake D4
Geri Boko
Getreadyfortakeoff

                             

3                PRIX SCHREUDER NATUURGENEESWIJZEN                              12:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        
  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D150086  Fabio de Pervenche                   0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    BL150001  Lou Diamond                              0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 3    NL150052  Incadance                                   0             0  1.18,3A    2100            0   1     0  A. Posthumus                      

 4    NL150118  Invictus                                   225          225  1.21,4A    2100         225   2     0  T.H. Kooyman                        

 5    NL130104  Goah d'Isere                            235          235  1.16,6A    2100           70   4     0  R. Bakker                               

 6    NL130119  Gigi l'Amoroso                        260          260  1.18,1A    2100         260   5     0  M.C. Vergay                          

 7    S140019   Harrison Boko                         350          350  1.17,7A    2100         350   2     0  R. Wester                               

 8    BL150008  Loverboy Vrijthout                  490          490  1.17,9A    2100         490   4     0  F.W. van der Blonk               

 9    NL130054  Gong is Alles                          570          570  1.18,5A    2100         270   5     0  A. de Wrede                          

10   D150024  Terpie Burgerheide                 600             0  1.20,1A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

11   NL140027  Hickory Forest                         690          690  1.18,1A    2100         690   3     0  L. de Vries                            

12   NL140036  Hind Beuckenswyk                 750          750  1.17,6A    2100         750   3     0  H.K. Schilstra                         

13   D130121  Royal Cash                              820          170  1.17,8A    2100         170   1     0  D. den Dubbelden                

14   S130009   Select Swede                           830          830  1.16,7A    2100         580   4     0  A. Bakker                               

15   NL130063  Ghostrider JC                          875          875  1.19,3A    2100         270   3     0  J. Westenbrink  

Nakoersen favoriet

Fabio de Pervenche DP

Nakoersen kanshebber(s)

Harrison Boko
Goah d'Isere 
Select Swede
Hind Beuckenwyk

 

Nakoersen outsider(s)
Royal Cash
Loverboy Vrijthout


                  

4                TROPHÉE ARQANA TROT (TROTTEUR FRANCAIS                      12:35   uur 

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    F140060   Elias                                      2.000       2.000  1.17,2A    2600            0   2     0  A. Posthumus                      

 2    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2600            0   5     0  T.H. Kooyman                        

3    F140030   Empereur Quick                    4.550       4.550  1.17,1B    2600       3.300   7     0  R. Bakker                               

 4    F130051   Douce Soiree                         7.325       7.325  1.16,2A    2600       3.050   6     0  A. Bakker                                

 5    F120012   Cameleon                              8.205       8.205  1.16,4A    2600       7.400   9     2  S. Schoonhoven                   

 6    BL130016  Diva Divine TF                       9.247       9.247  1.16,6A    2600         500   2     0  J.H. Mieras                            

 7    F130111   Dino de Bourgogne             10.310      10.310  1.15,6B    2600       1.150   6     0  J. de Leeuw                          

 8    F120014   Cadence de Kacy                 10.975      10.975  1.16,1A    2600       2.555   8     0  R. Wester                               

 9    F120120   Colza du Gers                      11.490          500  1.17,1A    2600         500   5     0  R. de Beer                              

10   F120123   Certain Well                         13.880      13.880  1.17,1A    2600         200   2     0  M. Spin                                   

11   F120072   Comete de Baffais               16.690      16.690  1.16,8A    2600       7.750   9     2  M. Wester                              

12   F130105   Daeneris Jiel                        17.760       1.250  1.16,1B    2600       1.250   3     0  H. Ebbinge                             

13   F130112   Djoko's Way                         18.990      18.990  1.16,8A    2600       2.200   6     1  D.P. Tesselaar

Nakoersen favoriet

Cameleon DA
Djoko's Way
Douce Soiree

Nakoersen kanshebber(s)

Dino de Bourgogne
Elias DP
Diva Divine
Comete de Baffais 

 

Nakoersen outsider(s)
Certain Well
Daeneris Jiel
                     

 

5                CRITERIUM DES 3 ANS / CRITERIUM DER 3 JARIGEN                   13:05   uur 

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden.                                                                 

  Prijzen:  (        7250       3625       1740     1160        725          300  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    NL150011  Ideal Boko                               711       1.645  1.17,2A    2100         400   4     0  M. Brouwer                           

 2    NL150104  Iyan Stardust                           968       1.170  1.19,3A    2100         900   2     2  J. de Leeuw                          

 3    NL150100  Imail Occagnes                     3.024       3.024  1.16,8A    2100       3.024   4     0  J.C. Piton                               

 4    NL150038  Ilja Medo                               2.138       8.550  1.16,2A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 5    NL150066  Isabella JE                            3.778      13.760  1.15,5A    2100         450   2     1  D.J. Hof                                    

 6    NL150086  Ivo Baldwin                           3.638      12.150  1.16,4A    2100         800   1     0  R. Wester                               

 7    NL150039  Ilclassico Renka                    2.471       8.535  1.15,2A    2100         450   1     1  R.L. Pools                              

 8    NL150078  Innovation Love                      688       2.750  1.15,2A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 9    NL150015  Ivor VH                                       0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                       

10   NL150044  Ideaal                                      300          300  1.19,0A    2100         300   1     0  P. de Haan                              

11   NL150113  Indy Flevo                                  0             0               2100            0   0     0  S. Schoonhoven 

Nakoersen favoriet

Innovation Love DP

Nakoersen kanshebber(s)

Ilclassico Renka A
Isabella JE   A

Indy Flevo 
Ilja Medp
Imail Occagnes

Nakoersen outsider(s)
Ivor H DP
Ideaal D4

                 

 

6                PRIX VAN DEN AKKER JEANS (MERWESTAAL                             13:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

  
 1
    NL140076  He Gerritdelange                   1.300       1.300  1.16,9A    2100         800   2     0  R. Bakker                               

 2    NL140033  Hayehwatha                          1.400       1.400  1.17,8A    2100       1.250   4     1  A. Posthumus                      

 3    NL130137  Gwydion                               1.545       2.595  1.17,4A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 4    NL120260  Fullrich v Assum                   1.645       1.645  1.16,1A    2100         475   3     0  A. Bakker                               

 5    D140120  Race for Fame                       1.850       1.850  1.16,4A    2100       1.850   3     1  D.P. Tesselaar                      

 6    NL120090  Feanfan                                 1.985       1.985  1.17,4A    2100           70   2     0  J. de Leeuw                           

 7    I140012    Viva Wise As                         2.000       2.000  1.16,1A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 8    D130046  Gonda Beuckenswijk           2.650       2.650  1.17,0A    2100         270   2     0  N. Jongejans                         

 9    NL130169  Geert V                                  2.870       2.975  1.17,2A    2100         240   2     0  W.H.M. van der Mespel     

 
Nakoersen favoriet

 Gwdion
Race for Fame

Nakoersen kanshebber(s)

Viva Wise As
Fullrich v Assum
He Gerritdelange
Hayehwatha

 

Nakoersen outsider(s)
alle

 

7                PRIX TIGER DANOVER (TROTTEUR FRANCAIS                           14:00   uur 

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                    

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    F130118   Dollar Williams                    20.100             0  1.16,9A    2600            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 2    F120030   Casimaka                             21.650      21.650  1.14,8A    2600       3.100   6     0  T.H. Kooyman                        

 3    F110158   Bleuet d'Airou                     22.280      22.280  1.14,8A    2600       1.700  10     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 4    F110095   Bunker du Hamel                 27.880      27.880  1.14,4A    2600       2.100   8     0  J. de Leeuw                          

 5    F120019   Croatie d'Amour TF             49.430      20.550  1.14,3A    2600       1.250   1     0  R.L. Pools  
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           

 6    F090197   Vadim du Clos                     68.020      68.020  1.15,3B    2620            0   1     0  G. de Jong                             

 7    F110054   Bella Lauma                         85.197          150  1.13,5A    2620         150   1     0  H. Ebbinge    

Nakoersen favoriet

Bunker de Hamel
Croatie d'Amour

Nakoersen kanshebber(s)

Bluet d'Airou
Bella Lauma  + 20 meter
Casimaka
 

Nakoersen outsider(s)
Dollar Williams
Vadim du Clos  + 20 meter

                        

 

8                MOHAWK DAY 19 MEI-PRIJS (ELITE CHALLENGE)                         14:25   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 40.000. (g.l.s.)                                                                         

   Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 

 
 1
    NL100062  Durk M Boko                        23.060      23.060  1.13,3A    2620         700   2     1  F.W. van der Blonk               

 2    NL080486  Benji Boy                             23.400      23.400  1.13,9A    2620       3.600   7     0  T.H. Kooyman                        

 3    I120008    Tuxedo Bi                            30.497      30.497  1.12,3A    2620            0   0     0  H. Ebbinge                             

4    D110099  Power Point                         31.710             0  1.15,3A    2620            0   0     0  M. Hendrikx                           

 5   S110044   Tequila F.                            32.906      32.906  1.13,3A    2620       2.000   3     0  S. Schoonhoven                   

  6    NL100136  Dean Bros                            35.485      35.485  1.14,2A    2620         450   1     1  J.H. Mieras                            

  7    NL120212  Flavius                                39.065      40.745  1.13,8A    2620     10.700   7     3  D.P. Tesselaar                      

  8    NL080297  Brenda Charisma                 39.337      14.750  1.13,7A    2620            0   0     0  A. Bakker                               

 

Nakoersen favoriet

 Tuxedo Bi

Nakoersen kanshebber(s)

Flavius

 

Nakoersen outsider(s)
Brenda Charisma
Tequila F.
Durk M Boko
Dean Bros
Benji Boy
Power Point

 

 

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  10:00   uur

 

  1    BL150017  Fenia Royale TF                        20             0  1.20,7A    2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 2    F130086   Duke Calin                           13.870          950  1.16,2A    2100            0   0     0  R. Bot    

                                 

 

90              Kwalificatieproef                                                                             10:10   uur

 
 1
    NL150064  Indira Zes HB                             0             0               2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 2    NL150032  Iphigenie                                    0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 3    NL150002  Ignacio                                       0             0               2100            0   0     0  A. Bakker                               

 4    D150110  Image Dragon                             0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 5    D150018  Velten Daddy Cool                      0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge   

               

 91              Kwalificatieproef                                                                             10:20   uur

  
 1
    NL150138  Iron Fox                                     0             0               2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 2    S150015   Indi di Quattro                           0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 3    I150011    Zuleika Font                               0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    D150109  Crazy and Quick                         0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 5    D140060  Hunter Dragon                            0             0               2100            0   2     0  A. Posthumus       

             

 

92              Kwalificatieproef Draf                                                                      10:30   uur

 

 1    D130054  Velten Jetset                              0             0  1.16,5A    2100            0   0     0  C.J. van Leeuwen                

 2   NL120177  Francisca HPK                       2.410       2.410  1.18,2A    2100         200   1     0  Mw. M.J. Wortel                   

 3    D140029  Hairos F Boko                       4.630       2.680  1.14,7A    2100            0   1     0  R.T. de Vlieger                      

 4    D150100  Ids Boko                               6.750       6.750  1.16,7A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 5    F130116   Drop Meslois                         8.450             0  1.17,9B    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar