Victoria Park Wolvega
18 april

'Entrainement Tesselaar midweeks op dreef met een kwartet aan zeges'
De trainer in vorm boekt zelf een dubbel dankzij Hollywood Star en Hummer Scott - Eline Janssen veruild laatste plaats voor een eerste en Jeffrey Mieras sluit de meeting met Hendrix Scott

 

Hendrik Schermer(Thomas Bos) verrast vriend en vijand met een zege uit het dodenspoor aan meer dan 100 tegen 1!!

De Belgische gast Christal des Hayes(Kristof Depuydt) wint eenvoudig de Trotteur Francais Zilveren Challenge
Urbanio(Rick Ebbinge) een maatje te groot voor concurrentie en evenaart zelfs zijn persoonlijk record
Dayton(Danny Brouwer) maakt veel indruk met zijn zege en is klaar voor een trip naar zijn thuisland
Stefan Schoonhoven heeft Cameleon goed in orde en kent geen partij in zijn opdracht

 

 

 

Uitslagen draf- en rensport

Wolvega

18-4-2018

   

 

               

 

Eerste koers, 2100 m:

       

1e

6

 

Hendrik Schermer         

T. Bos                                                          

1.16,3

 

2e

8

 

Race for Fame            

       

3e

7

 

Fullrich v Assum          

       

4e

9

 

Chilling Rainbow         

       

Niet gestart:          

       

Winnend 116,10  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 981,10

Trio 437,50

Koppel nvt

 
               

Tweede koers, 2600 m:

       

1e

6

 

Cristal des Hayes        

K. Depuydt                                                       

1.16,9

 

2e

12

 

Croatie d'Amour TF       

     

3e

2

 

Capri de Houelle         

       

4e

5

 

Bunker du Hamel          

       

Niet gestart: 9 Dynamic Jimmy                     

     

Winnend 3,00  Pl. 1,90  2,10  13,70

Duo 10,00

Trio 312,10

Koppel 6,30

 
               

Derde koers, 2100 m:

       

1e

3

 

Flavius                  

Mw. H.M. Janssen                                                

1.13,8

 

2e

7

 

Edgar Flevo              

       

3e

5

 

Greek F Boko             

       

4e

2

 

Cremers Boy              

       

Niet gestart: 1 Co Swagerman                      

     

Winnend 1,90  Pl. 1,20  4,50  1,70

Duo 35,40

Trio 572,80

Koppel 45,40

 
               

Vierde koers, 2100 m:

       

1e

6

 

Urbanio                  

H. Ebbinge                                                       

1.12,5

 

2e

4

 

SJs Junior C             

       

3e

10

 

Romanesque               

       

4e

2

 

Ennyus Boko              

       

Niet gestart:          

       

Winnend 2,30  Pl. 1,80  3,90  2,80

Duo 34,60

Trio 248,50

Koppel 22,60

 
               

Vijfde koers, 2600 m:

       

1e

3

 

Cameleon                 

S. Schoonhoven                                                  

1.17,8

 

2e

4

 

Douce Soiree             

       

3e

13

 

Bucelio Verderie         

       

4e

9

 

Chronos du Lude           

       

Niet gestart: 5 Desiree de Bouere                 

     

Winnend 4,20  Pl. 1,80  2,00  1,60

Duo 11,20

Trio 88,60

Koppel 17,20

 
               

Zesde koers, 2100 m:

       

1e

6

 

Hollywood Star           

D.P. Tesselaar                                                   

1.15,1

 

2e

3

 

Hadya Cunera             

       

3e

7

 

Hedy Beuckenswyk         

     

4e

1

 

Hector di Quattro        

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,40  Pl. 1,10  3,00  3,30

Duo 14,20

Trio 63,30

Koppel 11,70

 
               

Zevende koers, 2100 m:

       

1e

3

 

Dayton                   

M. Brouwer                                                      

1.14,1

 

2e

5

 

Ustin de Littry          

       

3e

1

 

Vendangeur               

       

4e

6

 

Ultimo Amore             

       

Niet gestart: 2 Aleno Josselyn                    

     

Winnend 1,80  Pl. 1,40  4,20  1,90

Duo 25,00

Trio 67,20

Koppel 15,80

 
               

Achtste koers, 2100 m:

       

1e

5

 

Hummer Scott             

D.P. Tesselaar                                                  

1.14,9

 

2e

4

 

Hindy Heikant            

       

3e

2

 

General Lee              

       

4e

3

 

High Speed               

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,10  1,40

Duo 3,30

Trio 18,20

Koppel 2,40

 
               

Negende koers, 2100 m:

       

1e

1

 

Hendrix Scott            

J.H. Mieras                                                     

1.17,0

 

2e

10

 

Hayehwatha               

       

3e

7

 

Hickory Forest           

       

4e

8

 

Hadol Boko               

       

Niet gestart:          

       

Winnend 2,70  Pl. 2,00  1,90  7,30

Duo 24,80

Trio 1081,00

Koppel 19,00

 
               

Totalisatoromzet: €63.412,50

       
               
               

 

               

 

                     

 

 

 


Beachclub Bodelaeke te Giethoorn is een comfortabele plek aan het water op circa 20 minuten van Victoria Park. Gastvrijheid staat voorp, omdat we willen dat iedere gast zich welkom voelt. Waar we koken met passie, omdat gerechten niet alleen heerlijk, maar ook verrassend moeten zijn. Waar we vinden dat luxe betaalbaar moet zijn, omdat iedereen het recht heeft om even te ontsnappen aan de dagelijkse werkelijkheid. Geniet van de omgeving, van zonsondergangen en het waterspel. Ook van verrassende gerechten, comfort en van elkaars aanwezigheid. Dus kom binnen of neem plaats op ons grote terras en geniet. Het wordt een onvergetelijke ervaring.

 

Beachclub Bodelaeke biedt een Magnum Fles ter waarde van €75,00 voor de eigenaar van het winnende paard.

 

info@beachclubbl.nl | 06 21 40 87 04 | Jonenweg 5A | 8355 CN Giethoorn

 


Beachclub Bodelaeke is sponsor van de 3e koers van vanavond !  De winnaar ontvangt een leuke ereprijs ! 

Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 18 april 
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers 


1                12 MEI FAMILY DAY-PRIJS (MERWESTAAL TALENT                      17:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL140036  Hind Beuckenswyk                 750          750  1.17,6A    2100         750   1     0  H.K. Schilstra                         

 2    S130009   Select Swede                           760          760  1.17,2A    2100         510   3     0  A. Bakker                               

 3    NL130111  Gigi                                         875          875  1.18,0A    2100         400   5     0  W.C. Steur                             

 4    NL140097  Hadine                                     950          950  1.17,1A    2100         200   3     0  T.H. Kooyman                        

 5    NL140099  Hot Shot Rob                        1.115       1.115  1.17,0A    2100         270   4     0  H. Hamming                            

 6    NL140151  Hendrik Schermer                 1.290       1.290  1.18,0A    2100         760   5     0  T. Bos                                     

 7    NL120260  Fullrich v Assum                   1.475       1.475  1.16,1A    2100         305   2     0  R. Bakker                               

 8    D140120  Race for Fame                       1.500       1.500  1.16,9A    2100       1.500   2     1  D.P. Tesselaar                      

 9    F120124   Chilling Rainbow                  1.892             0  1.19,9A    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck     

Nakoersen favoriet
Race for Fame
Fullrich v Assum


Nakoersen Kanshebber(s)
Hinde Beuckswyk
Select Swede

Nakoersen Outsider(s)
Hendrik Schermer
Hot shot Rob


         

2                PRIX KEBBY DU BOCAGE (TROTTEUR FRANCAIS                       17:55   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    F110158   Bleuet d'Airou                     21.930      21.930  1.14,8A    2600       1.350   8     0  A. Bakker                               

 2    F120102   Capri de Houelle                  22.481       6.100  1.14,5A    2600         250   2     0  R. de Beer                              

 3    F110051   Bastien du Chef                   23.360      22.560  1.15,0A    2600       4.520   8     1  D. den Dubbelden                

 4    F100157   Artax Vert                            25.990      25.990  1.15,2A    2600         850   3     0  D.P. Tesselaar                      

 5    F110095   Bunker du Hamel                 27.580      27.580  1.14,4A    2600       1.800   7     0  J. de Leeuw                          

 6    F120125   Cristal des Hayes                 29.490             0  1.14,0A    2600            0   0     0  K. Depuydt                             

 7    F090196   Viken                                   29.690             0  1.14,7A    2600            0   0     0  G. Verlinden                           

 8    F110156   Baladin Williams                  33.360      33.360  1.14,1A    2600       3.350   6     0  J. Fikse                                  

 9    F130054   Dynamic Jimmy                   33.870       1.350  1.15,5B    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

10   F130038   Destrier Atout                      42.550       4.050  1.15,1A    2600            0   0     0  R. Bakker                               

11   F100129   Apache Jeloca                     46.310      46.310  1.14,4A    2600       3.600   3     1  J. van Rijn                              

12   F120019   Croatie d'Amour TF             48.180      19.300  1.14,3A    2600            0   0     0  C.F. Kamminga           

Nakoersen favoriet
Croatie d’Amour TF   DP

Nakoersen Kanshebber(s)
Cristel des Hayes D4
Baladin Williams
Apache Jeloca


Nakoersen Outsider(s)
Bastien due Chef
Bleuet d’Airou
Dynamic Jimmy
Bunker de Hamel


         

3                PRIX BEACHCLUB BODELAEKE (ELITE CHALLENGE)                    18:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 37.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL090283  Co Swagerman                     33.973      37.530  1.14,0A    2100         885   4     0  T. Bos                                      

 2    NL090400  Cremers Boy                        34.321      34.947  1.13,7A    2100         550   3     0  Mw. G.M. de Wolf                 

 3    NL120212  Flavius                                36.065      37.745  1.14,0A    2100       7.700   6     2  Mw. H.M. Janssen               

 4    D120053  Secret Honey                       18.877      18.877  1.14,0A    2100         736   2     0  M.F. Rothengatter                

 5    D130057  Greek F Boko                       20.950      20.950  1.14,0A    2100       6.100   6     1  R. Bakker                               

 6    NL120176  Favourite Wish                    21.861      23.286  1.13,8A    2100         900   3     0  J. van Rijn                              

 7    NL110231  Edgar Flevo                         27.355      27.355  1.13,7A    2100            0   2     0  J.W.M. Engwerda                 

 8    D110061  Heinz Heino                         27.481      27.481  1.14,1A    2100         310   2     0  P. Van Pollaert                      

 9    NL110093  Egbert Schermer                  28.260      28.260  1.14,1A    2100         420   2     0  H. Ebbinge                             

10   NL110184  Early Ricardo                       28.970      28.970  1.13,7A    2100       5.620   7     1  J. de Leeuw                           

11   S130006   Major Brown                        30.192      30.192  1.13,0A    2100       3.750   3     1  R.L. Pools                              

12   S110044   Tequila F.                            32.506      32.506  1.13,3A    2100       1.600   1     0  S. Schoonhoven         

Nakoersen favoriet
Flavius
Major Brown DP

Nakoersen Kanshebber(s)
Favorite Wish
Greek F Boko  DP
Heinz Heino  DA
Egbert Schermer  D4
Edgar Flevo DP

Nakoersen Outsider(s)
Tequilla F.
Secret Honey D4
Cremers Boy



         

4                OLYMPIATRIAL (ELITE CHALLENGE)                                               19:00   uur

Draverij van meet. (g.l.s.)                                                                                            

  Prijzen:  (        3500       1650        750      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D130097  Noble Dolly                          40.550       4.700  1.12,4A    2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 2    NL110149  Ennyus Boko                       41.430      41.430  1.14,4A    2100       9.900   7     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    NL110270  Easy Joe                              52.126      52.861  1.13,2A    2100       6.430   6     0  M.F. Rothengatter                

 4    D110057  SJs Junior C                        78.240      71.087  1.11,3A    2100       2.600   3     0  S. Schoonhoven                   

 5    NL080444  Banker Transs R                  88.904      89.572  1.12,4A    2100       1.850   5     0  J. van Rijn                              

 6    I130001    Urbanio                               89.883      89.883  1.12,5A    2100     22.510   6     1  H. Ebbinge                             

 7    NL100317  Dame Alki                            93.397      94.780  1.11,7A    2100       4.000   2     1  H.W. Langeweg jr.                

 8    I130007    United Love                       130.024    130.024  1.11,3A    2100            0   2     0  E. Bot                                      

 9    F090195   Volare de Lou                     358.140             0  1.12,3A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

10   I100033    Romanesque                      427.848       3.350  1.11,5A    2100         750   1     0  J.V.M.G. Verbeeck    

Nakoersen favoriet
Dame Alki 
Noble Dolly DP
Urbanio

Nakoersen Kanshebber(s)
Romanesque
SJs Junior C
United Love
Easy Joe  DA
Banker Transs R

Nakoersen Outsider(s)
Ennyus Boko  DA
Volare de Lou


          

5                PRIX TOP OF THE CHARM (TROTTEUR FRANCAIS                      19:30   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 
1    F140051   Emkih de Vandel                   3.780             0  1.20,3B    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2600            0   3     0  T.H. Kooyman                        

 3    F120012   Cameleon                              5.655       5.655  1.16,4A    2600       4.850   7     1  S. Schoonhoven                   

 4    F130051   Douce Soiree                         5.725       5.725  1.16,2A    2600       1.450   4     0  A. Bakker                               

 5    F130103   Desiree de Bouere                6.190       6.190  1.16,8A    2600            0   1     0  D. Minnema 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         

 6    F110162   Black des Morins                 10.215      10.215  1.16,5A    2620       2.400   8     0  G. de Jong                              

 7    F130113   Dragon du Bourg                 10.630          100  1.15,6A    2620         100   2     0  N. Jongejans                         

 8    F120120   Colza du Gers                      10.990             0  1.17,1A    2620            0   3     0  R. de Beer                              

 9    F120107   Chronos du Lude                 12.325      12.325  1.15,8A    2620       7.235   9     0  R.L. Pools                              

10   F140082   Edano de Vandel                  16.510             0  1.16,0A    2620            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

11   F130112   Djoko's Way                         17.740      17.740  1.16,8A    2620         950   4     0  D.P. Tesselaar                      

12   F120119   Calao des Ajoncs                 18.360      18.360  1.16,2A    2620         200   2     0  J.P. Kloppenburg                 

13   F110179   Bucelio Verderie                  18.999             0  1.14,7A    2620            0   0     0  L. Cannaert       

Nakoersen favoriet
Cameleon DA
Brucelio Verderie   + 20 meter 

Nakoersen Kanshebber(s)
Chronos du Lude 
+ 20 meter 
Douce Soiree DP
Edano de Vandel 
+ 20 meter 

Nakoersen Outsider(s)
Dragon du Bourg  
+ 20 meter 
Black des Morins  
+ 20 meter 
Colza du Gers  
+ 20 meter 




                    

6                PRIX JOHN BOOTSMAN (PAYDAY WINNER                                20:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    D140082  Hector di Quattro                  2.300             0  1.15,4A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    D120046  Fury di Mucho                       2.850       2.850  1.16,1A    2100       1.300   6     0  N. Jongejans                         

 3    NL140030  Hadya Cunera         A               3.225       3.225  1.15,5A    2100       1.225   4     0  K.L.C. Roeges                       

 4    D130095  Glenfeddich                          3.550       3.550  1.16,2A    2100         250   1     0  J. van Rijn                              

 5    D150020  Ihagua F Boko                       4.000             0  1.19,7A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 6    NL140007  Hollywood Star                     4.000       4.000  1.16,3A    2100       4.000   2     2  D.P. Tesselaar                      

 7    NL140009  Hedy Beuckenswyk   A          4.075       4.075  1.14,5A    2100         500   2     0  H. Ebbinge                             

 8    D140009  More Junction                       5.485          650  1.14,0A    2100         650   1     0  J. de Leeuw                           

 9    NL110075  El Salsa                                 5.765       5.765  1.17,2A    2100         310   4     0  W.C. Steur                             

10   S120021   Call Him George                    5.840       5.840  1.16,3A    2100       1.001   5     0  W.G. Hamming                      

11   NL130050  Geri Boko                              5.995       5.995  1.15,0A    2100       1.000   8     0  A. Bakker      

Nakoersen favoriet
Hollywood Star

Nakoersen Kanshebber(s)
More Junction
Ihgua F Boko
Hedy Beuckswyk
Hadya Cunera

Nakoersen Outsider(s)
Hector di Qauttro  D4
Call Him George D4
Glenfeddish


                        

7                PRIX THABOR JACK (TROTTEUR FRANCAIS                              20:25   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 250.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F090190   Vendangeur          
A               54.890      54.890  1.15,4A    2100       1.300   4     0  C.F. Kamminga                     

 2    F100088   Aleno Josselyn                    64.792      64.792  1.13,7A    2100         250   1     0  R.L. Pools                              

 3    F130108   Dayton                 B                76.480      76.480  1.15,3B    2100         400   1     0  M. Brouwer                           

 4    F130109   Delicatesse           B               87.140      87.140  1.14,1A    2100       1.770   3     0  J. de Leeuw                          

 5    F080183   Ustin de Littry   A                 124.680    124.680  1.13,8A    2100         250   1     0  A. Bakker                               

 6    F080181   Ultimo Amore                     147.010          480  1.14,3A    2100         480   2     0  D. den Dubbelden                

 7    F080120   Unword                              157.030       7.650  1.13,7A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 8    F100169   Auteur                                169.660          150  1.12,7A    2100         150   1     0  P. Hillen                                   

 9    F060092   Skipper Gede                     177.480       6.250  1.13,8B    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

10   F100162   Arthur d'Atom                    202.800       1.170  1.13,9B    2100            0   0     0  A. de Wrede                          

11   F070179   Tamarro                             231.890             0  1.12,5A    2100            0   0     0  N. Jongejans          

Nakoersen favoriet
Dayton D4
Delicatesse

Nakoersen Kanshebber(s)
Aleno Josselyn DA
Vendangeur  D4
Ultimo Amore DA


Nakoersen Outsider(s)
Skipper Gede
Ustin de  Littry
Unword  DP



              

8                PRIX ROBERT BI (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                         20:50   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 12.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL100252  Drogba Apache                     6.060       6.060  1.15,2A    2100       1.915   7     0  E. Korrel                                  

 2    D130064  General Lee                           8.286       3.400  1.16,4A    2100         650   2     0  R.T. de Vlieger                      

 3    NL140001  High Speed                           8.410       9.530  1.16,1A    2100       3.350   4     1  J. van Rijn                              

 4    NL140037  Hindy Heikant                       9.586       9.586  1.14,5A    2100       5.016   2     2  H.W. Langeweg jr.                

 5    NL140071  Hummer Scott                      10.075      12.100  1.15,1A    2100       7.000   3     3  D.P. Tesselaar                      

 6    NL130149  Gonda Schermer                  10.800      10.800  1.14,8A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 7    NL090133  Catar                                   11.192       2.535  1.13,5A    2100            0   0     0  R. de Beer                              

 8    NL130069  Guy Pomponne                    11.988      12.700  1.14,7A    2100       4.550   5     1  T.H. Kooyman                     

Nakoersen favoriet
Hummer Scott  DP

Nakoersen Kanshebber(s)
Gonda Schermer
Hindy Heikant


Nakoersen Outsider(s)
High Speed  DP
Guy Pomponne
General Lee



9                PRIX CHELSEA BOKO (MERWESTAAL TALENT                            21:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 700. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D140022  Hendrix Scott                             0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 2    D150075  Ismael F Boko                            0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                              

 3    I150006    Zoom Wise L                              0             0               2100            0   1     0  M.F. Rothengatter                

 4    S140019   Harrison Boko                            0             0               2100            0   0     0  R. Wester                                

 5    S140024   Miracle Yankee                           0             0               2100            0   0     0  L. Cannaert                           

 6    NL130156  Gygant Promise                          0             0               2100            0   0     0  D. Minnema                           

 7    NL140027  Hickory Forest                          45           45  1.24,6A    2100           45   1     0  L. de Vries                            

 8    S140025   Hadol Boko                             126             0  1.19,3A    2100            0   0     0  K. Depuydt                             

 9    NL150001  Idine                                        600       2.400  1.17,6A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                         

10   NL140033  Hayehwatha                             650          650  1.18,8A    2100         500   3     1  J. van Rijn         

Nakoersen favoriet
Harrison Boko
Hendrix Scott


Nakoersen Kanshebber(s)
Hadol Boko
Hayehwatha DP
Ismael Boko


Nakoersen Outsider(s)
Zoom Wise L DP
Gygant Promise






                    

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  16:20   uur

 
 1
    NL140041  Et Pour Deux TF                         0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    F120093   Catyama                              26.930      26.930  1.14,5A    2100     11.900   8     3  J. de Leeuw                

          

90              Kwalificatieproef                                                                             16:30   uur

 1    BL150017  Fenia Royale TF                         0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 2    D150014  Iron Transs R                             0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 3    D150040  Iwan Boko                                  0             0               2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 4    D150107  Aventura                                    0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 5    S150018   Abrakadabra                               0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 6    I150015    Zarch Wise As                       6.150       6.150  1.16,3A    2100         150   1     0  E. Bot     

     

                          

91              Kwalificatieproef                                                                             16:40   uur

 
1   D150106  Officer Stephen                          0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL150113  Indy Flevo                                  0             0               2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 3    I150013    Zante Grif                                   0             0               2100            0   0     0  D. Brouwer                             

 4    I150002    Zar Laksmy                                 0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 5    NL140110  Henry Kingsdeep                        0             0               2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 

 6    F140078   Ellia de Labretto                         0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans       

 7    NL140047  Herald Scott                              70           70  1.22,2A    2100           70   1     0  A. Bakker   


                           

92              Kwalificatieproef                                                                             16:50   uur

 
1
   BL150001  Lou Diamond                              0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 2    I140012    Viva Wise As                         2.000       2.000  1.16,1A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    D140095  Noubliez jamais                    2.350             0  1.17,4A    2100            0   0     0  A. Posthumus                       

 4    D150010  Ivresse Boko                         2.415             0  1.18,7A    2100            0   0     0  P. de Haan                              

 5    NL150086  Ivo Baldwin                           2.838      11.350  1.16,4A    2100            0   0     0  R. Wester                               

 6    D150089  Mister F Daag                      28.323             0  1.14,9A    2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 7    D150090  Avalon Mists                        37.500      37.500  1.14,0A    2100            0   0     0  R. Bakker                                





Succes !