Victoria Park Wolvega
18 februari 2018


Uitslagen van de meeting van j.l zondag 18 februari:


Flavius en Eline Janssen versnellen wederom vanuit de laatste bocht en zegevieren sterk !

Cees Kamminga terug in de sulky na een gedwongen pauze en wint met een ouderwets sterke Bonefish Life

Diego Dry boekt zijn 3e zege op rij ! Ondanks een zware aanval in de laatste ronde wint hij makkelijk voor trainer Rick Wester 

Hollywood Star debuteert met een zeer gemakkelijke zege in handen trainer / rijder Dion Tesselaar

Hummer Scott keert terug in de piste en zegeviert gelijk als favoriet met D. Tesselaar

John Dekker verrast enigszins met Freiya van Jip voor eigenaar dhr J. Beemsterboer aan 69 tegen 1 

Jaap van Rijn rijdt Pearl Stardust naar de winst bij haar 1e start in 2018 !

Tortuga Bi kan haar krachten dit keer goed verdelen en daarmee boekt Dion Tesselaar zijn 4e zege van de dag ! 

Topper van de jaargang en 2-voudig tonwinnaar Easytowin neemt in stijl afscheid van het koerswezen !

Eerste koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Flavius                  

Mw. H.M. Janssen                                                

1.16,9

2e

3

 

Greek F Boko             

     

3e

6

 

Kees Bokma                

     

4e

7

 

Dayenne Lane             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,00  Pl. 1,20  1,00  1,00

Duo 10,30

Trio 17,60

 
             

Tweede koers, 2600 m:

     

1e

4

 

Bonefish Life            

C.F. Kamminga                                                    

1.16,7

2e

7

 

Valerio Jet              

     

3e

8

 

Baikal de Mortree        

     

4e

2

 

Capri de Houelle         

     

Niet gestart: 9 Arthus Mijoro                     

   

Winnend 23,20  Pl. 1,20  1,40  1,10

Duo 153,80

Trio 622,60

 

             

Derde koers, 2600 m:

     

1e

7

 

Diego Dry                

R. Bakker                                                       

1.17,8

2e

6

 

Cyrus d'Alba             

     

3e

15

 

Djoko's Way              

     

4e

2

 

Cameleon                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,00  Pl. 1,30  1,80  7,10

Duo 6,20

Trio 116,80

Koppel 4,60

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Hollywood Star           

D.P. Tesselaar                                                  

1.17,4

2e

10

 

Victor ZS                

     

3e

13

 

Hendrik Schermer         

   

4e

7

 

Suprisingly Diva         

     

Niet gestart: 5 Everton le Blanc                  

   

Winnend 4,70  Pl. 2,30  1,90  9,00

Duo 18,30

Trio 333,30

Koppel 11,40

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

12

 

Hummer Scott             

D.P. Tesselaar                                                  

1.17,10

2e

11

 

Geordie                  

     

3e

5

 

Eliazure                 

     

4e

10

 

Grand Seigneur           

     

Niet gestart:           

     

Winnend 2,20  Pl. 1,40  2,50  1,90

Duo 17,60

Trio 85,00

Koppel 13,50

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Freiya van Jip           

J.T.S. Dekker                                                   

1.17,6

2e

13

 

Umbra                     

     

3e

1

 

Devil                    

     

4e

12

 

High Speed               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 68,90  Pl. 10,60  2,10  3,50

Duo 420,90

 

Koppel 83,70

             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Pearl Stardust           

J. van Rijn                                                     

1.16,0

2e

8

 

Hands Down               

     

3e

7

 

General Lee              

     

4e

1

 

Godiva Flevo             

     

Niet gestart: 6 Floral Girl                       

   

Winnend 44,30  Pl. 26,70  18,30  7,80

Duo 358,70

Trio 2551,80

Koppel 239,90

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

10

 

Tortuga Bi               

D.P. Tesselaar                                                  

1.16,3

2e

4

 

Hamilton Quick           

     

3e

5

 

Gideon H Renka           

     

4e

9

 

Vincent                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 5,20  Pl. 2,20  5,10  1,90

Duo 66,10

Trio 294,30

Koppel 54,00

             

Negende koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Easytowin                

D.P. Tesselaar                                                   

1.14,00

2e

1

 

Easy Joe                 

     

3e

6

 

Muscle Scott             

     

4e

3

 

Banker Transs R          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,80  Pl. 1,60  3,10  nvt

Duo 13,10

Trio 114,30

 
             

 

 

Totalisatoromzet: 74198,25

     



Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 18 februari 
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers 
------ = PMU koers

 

1                PRIX BEIJK CATERING (ELITE CHALLENGE)                                   16:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 32.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL110093  Egbert Schermer                  27.840      27.840  1.14,1A    2100            0   0     0  Mw. D. Paling                        

 2    NL120212  Flavius                                30.115      31.795  1.14,0A    2100       1.750   2     0  Mw. H.M. Janssen               

 3    D130057  Greek F Boko                       19.100      19.100  1.14,0A    2100       4.250   2     1  R. Bakker                               

 4    NL080486  Benji Boy                             21.700      21.700  1.14,3A    2100       2.250   3     0  S. Schoonhoven                   

 5    NL070487  Andrea Swagerman             23.475      23.590  1.14,0A    2100         300   2     0  F.W. van der Blonk               

 6    D120084  Kees Bokma                         24.208      13.200  1.14,2A    2100       3.000   1     1  H. Ebbinge                             

 7    NL100001  Dayenne Lane                      26.365      26.365  1.13,7A    2100       4.650   3     2  T.H. Kooyman       

Nakoersen favoriet
Flavius
Greek F Boko
Kees Bokma

Nakoersen kanshebber(s)
Dayenne Lane
Benji Boy
Egber Schermer

Nakoersen outsider(s)
Andrea Swagerman




                

2                PRIX HARAS DE GINAI (TROTTEUR FRANCAIS                           17:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
   F110158   Bleuet d'Airou                     21.280      21.280  1.14,8A    2600         700   4     0  D.P. Tesselaar                      

 2    F120102   Capri de Houelle                  22.181       5.850  1.14,5A    2600            0   0     0  R. de Beer                              

 3    F110156   Baladin Williams                  31.260      31.260  1.14,1A    2600       1.250   2     0  J. Fikse                                  

 4    F110100   Bonefish Life                       45.880      45.880  1.14,3A    2600         850   2     0  C.F. Kamminga                     

 5    F090192   Verseau Blue                       52.560      52.560  1.16,3A    2600         350   2     0  R.L. Pools                              

 6    F090194   Voltigeur d'Amour               86.880      86.880  1.15,5A    2600         150   2     0  N. Jongejans                         

 7    F090134   Valerio Jet                           88.927      25.550  1.14,7A    2600         700   1     0  J. van Rijn                              

 8    F110009   Baikal de Mortree                 89.870      81.410  1.14,1A    2600       8.250   3     3  H. Ebbinge                              

 9    F100165   Arthus Mijoro                     116.085       2.050  1.14,7A    2600         150   1     0  D. Brouwer                            

10   F060135   Sharif Boko                        142.540    142.540  1.13,9B    2600       1.200   3     0  R. Bakker         

Nakoersen favoriet
Baikal de Mortree

Nakoersen kanshebber(s)
Bleuet d’Airou
Valerio Jet
Baladin Williams
Bonefish Life

Nakoersen outsider(s)

Sharif Boko
Verseau Blue
Arthus Mijoro



                     

3                PRIX ECURIE VAUTORS (TROTTEUR FRANCAIS                         17:35   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    F110136   Bijou d'Airou                        2.310       2.310  1.17,4A    2600         300   1     0  R. Wester                               

 2    F120012   Cameleon                              2.855       2.855  1.16,4A    2600       2.050   3     0  S. Schoonhoven                   

 3    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2600            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 4    F110033   Bonnie Jagger        A               5.890       3.900  1.16,8A    2600         300   1     0  N. Jongejans                         

 5    F130111   Dino de Bourgogne              9.060             0  1.15,6B    2600            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 6    F120068   Cyrus d'Alba                         9.330       9.330  1.16,1A    2600       2.850   3     0  J. de Leeuw                          

 7    F130081   Diego Dry                B              9.520       9.520  1.15,1A    2600       5.300   3     2  R. Bakker                               

 8    F130113   Dragon du Bourg       A          10.280             0  1.15,8A    2600            0   0     0  K. Poels                                  

 9    F130115   Defi de Kacy                        10.740             0  1.17,1B    2600            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

10   F120070   Canon de la Douce              11.580      11.580  1.16,3A    2600         400   3     0  Mw. C.D. Aalbers                 

11   F120109   Camissa                               13.790          150  1.15,7A    2600         150   2     0  J. van Rijn                              

12   F120072   Comete de Baffais     B          13.940      13.940  1.16,8A    2600       5.000   4     2  M. Wester                              

13   F140014   Ermes Atout                        13.950      13.950  1.15,5A    2600         300   1     0  H. Ebbinge                             

14   F110161   Bel Hidalgo                          14.630      14.630  1.16,4A    2600         150   1     0  G. de Jong                             

15   F130112   Djoko's Way                         16.790             0  1.18,2B    2600            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

16   F120093   Catyama                              18.780      18.780  1.14,5A    2600       3.750   4     1  D. Minnema    

Nakoersen favoriet
Diego Dry   D4    B

Nakoersen kanshebber(s)
Cameleon   DA
Cyrus Alba
Catyama
Ermes Atout
Comete de Baffais    B

Nakoersen outsider(s)
Bijou d’Airou
Dino de Bourgogne
Canon de la Douce
Bonnie Jager


             
          

4                PRIX VAN MOSSEL AUTOMOTIVE GROEP                                  18:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D140049  Heine Attack                               0             0               2100            0   1     0  J. de Leeuw                          

 2    D140060  Hunter Dragon                            0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 3    NL140007  Hollywood Star                           0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 4    NL130119  Gigi l'Amoroso                           0             0               2100            0   0     0  M.C. Vergay                          

 5    F140077   Everton le Blanc                         0             0               2100            0   1     0  D. Brouwer                            

 6    NL140059  Helena                                        0             0  1.32,8A    2100            0   0     0  D. Minnema                           

 7    D140117  Suprisingly Diva                      300          300  1.18,1A    2100         300   2     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 8    D140115  Hopeful Boshoeve                  350          350  1.18,9A    2100         150   1     0  J.T.S. Dekker                        

 9    NL130054  Gong is Alles                          400          400  1.19,1A    2100         100   1     0  A. de Wrede                          

10   I140008    Victor ZS                                 500          500  1.17,2A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

11   NL130111  Gigi                                         575          575  1.18,7A    2100         100   1     0  W.C. Steur                             

12   D140074  Hooray Boko                           615          615  1.18,5A    2100         200   2     0  R.L. Pools                              

13   NL140151  Hendrik Schermer                   680          680  1.18,0A    2100         150   2     0  F.W. van der Blonk               

14   NL140097  Hadine                                     750          750  1.17,1A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman             

Nakoersen favoriet
Hunter Dragon
Victort ZS    DP

Nakoersen kanshebber(s)
Hollywood Star
Hadine
Suprisingly Diva
Hendrik Schermer

Nakoersen outsider(s)
Hopeful Boshoeve D4
Heine Attack
Gong is Alles 




           

5                PRIX WIERDA & PARTNERS (MERWESTAAL TALENT                    18:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.750. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL130003  Gyon Beuckenswyk                920          920  1.17,7A    2100            0   1     0  Mw. S.K. de Glee                  

 2    F140035   Et Voila Miss                         1.350       1.351  1.17,2A    2100         500   3     0  A. Bakker                               

 3    NL140103  Hoot Mon Amour                   1.550       1.550  1.16,8A    2100       1.400   4     0  J. de Leeuw                          

 4    NL130126  Gulomgoarre                         1.970       1.970  1.16,6A    2100         900   3     0  T.H. Kooyman                        

 5    F140044   Eliazure                                 2.000       2.000  1.18,1A    2100       2.000   1     1  R. Bakker                               

 6    NL140030  Hadya Cunera                        2.175       2.175  1.18,5A    2100         175   1     0  K.L.C. Roeges                       

 7    NL120023  Floris Z                                 2.370       2.370  1.17,3A    2100            0   1     0  M.F. Rothengatter                

 8    NL130040  Ghickadee HPK                     2.500       2.500  1.16,0A    2100         300   1     0  R.L. Pools                              

 9    I140013    Vive le Vent                           2.500       2.500  1.15,5A    2100         500   1     0  H. Ebbinge                             

10   D130075  Grand Seigneur                     2.752          350  1.16,2A    2100         350   2     0  J. van Rijn                               

11   NL130159  Geordie                                 2.896       2.896  1.15,4A    2100         750   1     0  B. Schwarz                            

12   NL140071  Hummer Scott                       3.075       5.100  1.15,1A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

13   I140006    Volare Gar                             3.600       3.600  1.16,3A    2100       2.750   2     1  R.T. de Vlieger                      


Nakoersen favoriet
Hummer Scott   DP
Volare Gar

Nakoersen kanshebber(s)
Geordie
Eliazure
Ghickadee HPK   DA
Vive le Vent

Nakoersen outsider(s)

Gulogoarre
Hot Mon Amour
Grand Seigneur





6                PRIX EUREGIO RECYCLING (PAYDAY WINNER                           19:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    D130014  Devil                                     2.140       2.140  1.15,0A    2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL120096  Freiya van Jip                       3.110       3.110  1.16,8A    2100         900   4     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL120175  Fakhir Fanatic                       3.270       3.270  1.16,2A    2100            0   1     0  Mw. S. de Vries                    

 4    D130070  Ghita Pasel                           4.130       1.330  1.16,8A    2100         350   2     0  R.L. Pools                              

 5    NL130158  Giga Well                              4.390       4.390  1.16,1A    2100       2.650   2     1  J. van Rijn                              

 6    NL110172  Elias DF                                4.800       4.800  1.16,2A    2100         950   3     0  A. de Wrede                          

 7    NL130075  Gently Boko                          4.851       6.535  1.15,4A    2100         650   3     0  D. Brouwer                            

 8    NL100252  Drogba Apache                     5.345       5.345  1.15,2A    2100       1.200   3     0  E. Korrel                                 

 9    NL130050  Geri Boko                              5.445       5.445  1.15,0A    2100         450   4     0  A. Bakker                                

10   NL110075  El Salsa                                 5.555       5.555  1.17,2A    2100         100   1     0  W.C. Steur                             

11   S120021   Call Him George                    5.639       5.639  1.16,3A    2100         800   3     0  W.G. Hamming                      

12   NL140001  High Speed                           5.810       6.930  1.16,1A    2100         750   1     0  R. Bakker                               

13   D140024  Umbra                                   6.250       6.150  1.15,9A    2100       3.550   3     1  H. Ebbinge   

Nakoersen favoriet
Giga Well
Umbra

Nakoersen kanshebber(s)
High Speed
Freiya van Jip DA
Call Him George D4
Drogba Apache

Nakoersen outsider(s)
Gently Boko
Geri Boko
Elias DF
Ghita Pasel




                         

7                PRIX BELGIAN SCRAP RECYCLING (PAYDAY                              19:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 11.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL130009  Godiva Flevo                       10.116      11.028  1.15,3A    2100       1.000   3     0  M. Brouwer                           

 2    D140047  Pearl Stardust                       6.490          490  1.15,7A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 3    D120029  Fledder Greenwood              6.889       3.720  1.15,1A    2100       1.850   3     0  J. de Leeuw                          

 4    D130008  Ghilaine F Boko                    6.965       6.965  1.15,5A    2100         150   2     0  M.F. Rothengatter                

 5    NL120086  Flavius Boko                         7.175       7.175  1.15,4A    2100         250   3     0  T.H. Kooyman                        

 6    NL120070  Floral Girl                             7.445       7.445  1.15,5A    2100         300   2     0  Mw. S.K. de Glee                  

 7    D130064  General Lee                           7.636       2.750  1.16,5A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 8    D140093  Hands Down                          8.200       2.450  1.13,1A    2100       1.100   1     0  E. Bot                                      

 9    NL140004  Hasta la Vista                        9.060      10.050  1.15,2A    2100       4.250   3     1  J.T.S. Dekker                        

10   BL130014  Joffshore Vrijthout              10.690      10.690  1.14,8A    2100       4.500   2     1  D.P. Tesselaar       

Nakoersen favoriet
Joffshore Vrijthout   DA
Hands Down

Nakoersen kanshebber(s)
Fledder Greenwood
General Lee
Hasta la Vista  DP
Ghilaine F Boko DP

Nakoersen outsider(s)
Pearl Stardust
Floral Girl
Godiva Flevo

              

8                PRIX BCM.NL (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                           20:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    NL130032  Great Love Story                   8.854      11.780  1.15,3A    2100         400   1     0  F. Verkaik                              

 2    NL120200  Fleur Swagerman                13.590      13.590  1.14,7A    2100       4.650   4     1  T. Bos                                     

 3    I130010    Ultras As                             10.790      10.790  1.14,6A    2100       2.320   3     1  R.T. de Vlieger                      

 4    NL140122  Hamilton Quick                    11.015      12.160  1.16,0A    2100         100   1     0  J. de Leeuw                          

 5    NL130051  Gideon H Renka                   13.240      16.850  1.15,0A    2100       2.850   3     0  J. van Rijn                              

 6    NL120011  Future Boko                        13.728      20.627  1.15,0A    2100         650   4     0  F.W. van der Blonk               

 7    NL100119  Deposito                              15.390      15.390  1.14,2A    2100            0   2     0  L. de Vries                            

 8    D120047  Forrest Beemd                     15.955       4.230  1.13,5A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 9    I140022    Vincent                                16.096      16.096  1.12,5A    2100       3.750   4     1  R. Bakker                               

10   I120013    Tortuga Bi                           17.239      17.239  1.13,8A    2100         950   2     0  D.P. Tesselaar              

Nakoersen favoriet
Fleur Swagerman
Vincent   DP
Gideon H Renka D4

Nakoersen kanshebber(s)
Ultra As   DA
Hamilton Quick
Tortuga Bi
Future Boko

Nakoersen outsider(s)

Deposito D4
Great Love Story DA



       

9                FINALE ELITE CHALLENGE                                                              20:35   uur

Draverij van meet.                                                                                                      

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    NL110270  Easy Joe                              47.396      48.131  1.13,2A    2100       1.700   2     0  M.F. Rothengatter                

 2    NL110149  Ennyus Boko                       39.030      39.030  1.14,4A    2100       7.500   4     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    NL080444  Banker Transs R                  88.254      88.922  1.12,4A    2100       1.200   2     0  J. van Rijn                              

 4    NL110245  Easytowin                          211.100    216.515  1.11,4A    2100       1.300   1     0  D.P. Tesselaar                      

 5    D110057  SJs Junior C                        76.040      70.787  1.11,3A    2100       2.300   2     0  S. Schoonhoven                   

 6    D130034  Muscle Scott                      154.895       4.100  1.12,5A    2100       3.400   3     1  R. Bakker                               

 7    F090127   Vinochka                            407.898    324.762  1.12,9B    2100         150   2     0  H. Ebbinge     

Nakoersen favoriet
Easytowin

Nakoersen kanshebber(s)
Easy Joe  D4
Ennyus Boko
Banker Transs R
Muscle Scott DP
Sjs Junior

Nakoersen outsider(s)
Vinochka 







                       

90              Kwalificatieproef                                                                             16:00   uur

 
1
    NL150046  Immortality                                 0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 2    D150103  Ian Greenwood                           0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 3    BL150008  Loverboy Vrijthout                     0             0               2100            0   0     0  A. van der Blonk                   

 4    F140006   Exclusive Renka                         0             0               2100            0   0     0  C. Hetteling jr.                       

 5    D140085  Hermes F Boko                        600          150  1.17,5A    2100            0   0     0  R. de Beer                              




91
              Kwalificatieproef                                                                             16:10   uur

 
1
    NL140130  Hansi Super Hero                       0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 2    NL140109  Havana Baldwin                          0             0               2100            0   0     0  R. Wester                               

 3    NL130072  Galvani Boko                        6.973      20.340  1.14,0A    2100         150   1     0  D.P. Tesselaar                      

 4    D120071  Mr Bathuan Byd                   13.940             0  1.14,2A    2100            0   0     0  J. van Rijn                             

   


Succes !