Victoria Park Wolvega
1 februari 2018


Uitslagen van Victoria Park vrijdag 2 februari,


Eadshot Josselyn en Robin Bakker winnen wederom op zeer gemakkelijke wijze

Baikal de Mortee wint in handen van Rick Ebbinge zeer eenvoudig voor eigenaar dhr P. Solleveld

In de kleuren van Caper Veldink wint Joffshore Vrijthout en Dion Tesselaar vrij simpel 

John Dekker wint met de invorm gekomen Hasta la Vista voor trainster Carolien Aalbers op sterke wijze 

Elizure wint bij haar debuut vanuit ´dooie spoor´ in handen van Robin Bakker 

Jaap van Rijn en Victorymoko winnen in 1.16,5 voor trainer Hans Bot 

Na een vervelende blessure keert Muscle Scott langzaam terug op zijn niveau en wint voor trainer Paul Hagoort 

2e winnaar voor Casper Veldink (stal Davidson) en 4e zege voor Robin Bakker dankzij Diego Dry (trainer Rick Wester) !

Kees Bokma krijgt van Rick Ebbinge een mooie koers en versnelt in de laatste rechte lijn en wint  makkelijk 

Eerste koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Eadshot Josselyn         

R. Bakker                                                       

1.15,0

2e

5

 

Geordie                  

     

3e

2

 

Vive le Vent              

     

4e

6

 

Ghickadee HPK            

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,30  3,80  1,60

Duo 29,80

Trio 282,80

Koppel 28,40

             

Tweede koers, 2600 m:

     

1e

5

 

Baikal de Mortree        

H. Ebbinge                                                       

1.15,9

2e

8

 

Brio d'Hertals           

     

3e

6

 

Borginio                 

     

4e

7

 

Beatnik Turgot           

     

Niet gestart: 11 Tockeur d'Ocque                   

   

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,80  1,40

Duo 12,20

Trio 79,30

Koppel 11,40

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Joffshore Vrijthout      

D.P. Tesselaar                                                  

1.15,4

2e

10

 

Gideon H Renka           

     

3e

3

 

Fleur Swagerman          

   

4e

6

 

Apollonia                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,80  Pl. 1,10  1,70  1,80

Duo 11,90

Trio 23,90

Koppel 7,90

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Hasta la Vista           

J.T.S. Dekker                                                   

1.16,2

2e

9

 

Hands Down               

     

3e

5

 

Umbra                    

     

4e

1

 

Hold Me Quick            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,30  Pl. 1,80  4,40  2,20

Duo 45,40

Trio 76,40

Koppel 40,40

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Eliazure                  

R. Bakker                                                       

1.18,1

2e

11

 

Griet la Brousse         

     

3e

4

 

Elite Love Blue          

     

4e

12

 

Graceful Boko            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,80  Pl. 1,50  1,50  2,60

Duo 4,90

Trio 20,10

Koppel 5,20

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Victorymoko              

J. van Rijn                                                     

1.16,5

2e

8

 

Gerco Impuls             

     

3e

6

 

Bachelet                 

     

4e

4

 

Freiya van Jip           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,40  Pl. 1,10  1,40  1,10

Duo 19,10

Trio 49,80

Koppel 19,00

             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Muscle Scott             

R. Bakker                                                        

1.15,0

2e

5

 

Ennyus Boko              

     

3e

1

 

Panama Diamant           

   

4e

4

 

Cassari                  

     

Niet gestart: 6 Azur de Clerlande                 

   

Winnend 2,70  Pl. 1,20  1,10  1,50

Duo 4,50

Trio 28,10

Koppel 3,20

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Diego Dry                

R. Bakker                                                       

1.16,4

2e

1

 

Cameleon                 

     

3e

7

 

Dolly Pop                

     

4e

6

 

Black des Morins         

     

Niet gestart: 9 Darzun d'Hertals                  

   

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,60  2,30

Duo 6,50

Trio 48,70

Koppel 6,00

             

Negende koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Kees Bokma               

H. Ebbinge                                                      

1.14,2

2e

6

 

Dolly du Quesne          

     

3e

5

 

Floor Petnic             

     

4e

1

 

Enjoy Dream              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,90  Pl. 3,70  4,70

Duo 18,40

Trio 113,30

 
             

Totalisatoromzet: € 84.742,75

     

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 2 februari 
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers 


1                PRIX TIMO NURMOS (MERWESTAAL TALENT                             17:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.500. (g.l.s.)                                                  
                     

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 1    F140035   Et Voila Miss                         1.350       1.351  1.17,2A    2100         500   2     0  A. Bakker                               

 2    I140013    Vive le Vent                           2.000       2.000  1.16,6A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    D140114  Highyield Draviet                  2.000       2.000  1.16,5A    2100            0   0     0  P. de Haan                              

 4    F140024   Eadshot Josselyn                  2.000       2.000  1.15,0A    2100       2.000   1     1  R. Bakker                               

 5    NL130159  Geordie                                 2.146       2.146  1.17,5A    2100            0   0     0  B. Schwarz                             

 6    NL130040  Ghickadee HPK                     2.200       2.200  1.17,0A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 7    D140116  Early Smiling                         2.350       2.350  1.16,4A    2100       2.150   2     1  D.P. Tesselaar                      

 8    D130075  Grand Seigneur                     2.602          200  1.16,3A    2100         200   1     0  J. van Rijn                              

 9    NL140017  Heartbreaker                         2.748       3.040  1.16,6A    2100         700   2     0  J. de Leeuw                          

10   NL130203  Goodlooking Lady                2.885       2.885  1.16,4A    2100         200   2     0  Mw. C.D. Aalbers       

Nakoersen favoriet
Eadshot Josselyn  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Vive le Vent
Highyield Draviet
Early Smiling

Nakoersen outsider(s)
Grand Seigneur
Heartbrecker
Et Voila Miss
Goodlooking Lady



         

2                PRIX VOLTIGEUR DE MYRT (TROTTEUR FRANCAIS                    18:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    F110171   Brillant de Jiel                     45.530          600  1.15,7B    2600         250   1     0  J.H. Mieras                            

 2    F100140   As Magic                              51.550      51.550  1.14,9A    2600            0   2     0  R. Bakker                               

 3    F090192   Verseau Blue                       52.210      52.210  1.16,3A    2600            0   0     0  R.L. Pools                              

 4    F090194   Voltigeur d'Amour               86.880      86.880  1.15,5A    2600         150   1     0  J. Fikse                                  

 5    F110009   Baikal de Mortree                 87.120      78.660  1.14,1A    2600       5.500   2     2  H. Ebbinge                             

 6    F110039   Borginio                             105.730       3.300  1.14,2B    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 7    F110096   Beatnik Turgot                   111.095    111.095  1.13,7A    2600       1.250   2     0  J. de Leeuw                           

 8    F110178   Brio d'Hertals                     113.770             0  1.12,6A    2600            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 9    F100165   Arthus Mijoro                     115.935       1.900  1.14,7A    2600            0   0     0  D. Brouwer                            

10   F060135   Sharif Boko                        142.290    142.290  1.13,9B    2600         950   2     0  J. van Rijn                              

11   F070140   Tockeur d'Ocque                146.470       1.800  1.15,0A    2600            0   0     0  R. Bot             

Nakoersen favoriet
Baikal de Mortree
Borginio

Nakoersen kanshebber(s)
Beatnik Turgot
Voltigeur d’Amour  D4
Sharif Boko
Brio d’Hertals

Nakoersen outsider(s)
Verseau Blue
Arthus Mijoro                  


  

3                PRIX BJÖRN GOOP (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                   18:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    D140030  Heres Beuckenswijk            11.088       5.770  1.14,5A    2100       1.100   1     0  F. Verkaik                              

 2    NL090176  Cassandra D                        12.825      12.825  1.15,7A    2100         250   1     0  Mw. H.M. Janssen               

 3    NL120200  Fleur Swagerman                12.940      12.940  1.14,7A    2100       4.000   3     1  T. Bos                                     

 4    NL120165  Fabulous Well                       7.041       7.452  1.15,5A    2100         250   2     0  R. Bakker                               

 5    BL130014  Joffshore Vrijthout               8.190       8.190  1.14,8A    2100       2.000   1     0  D.P. Tesselaar                      

 6    D120092  Apollonia                              9.321          220  1.14,7A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                       

 7    NL120112  Freek Schermer                    10.270      10.270  1.15,3A    2100         350   3     0  A. Bakker                               

 8    NL120190  Flits Harley                          10.525      10.630  1.16,0A    2100       1.500   2     0  B.G.M. Vader                         

 9    NL140122  Hamilton Quick                    10.915      12.060  1.16,0A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

10   NL130051  Gideon H Renka                   12.140      15.750  1.15,0A    2100       1.750   2     0  J. van Rijn        

Nakoersen favoriet
Joffshore Vrijthout  DA
Heres Beuckenswijk

Nakoersen kanshebber(s)
Fleur Swagerman
Gideon H Renka
Hamilton Quick
Flits Harley

Nakoersen outsider(s)
Apollonia
Cassandra D


                     

4                PRIX MARISKA MIDDELWEERD (PAYDAY WINNER                       19:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL140053  Hold Me Quick                       7.207      13.670  1.15,0A    2100            0   1     0  M. Brouwer                           

 2    F130107   Diamant de Miranda              4.688             0  1.17,4A    2100            0   0     0  D. Brouwer                            

 3    NL130050  Geri Boko                              4.995       4.995  1.15,0A    2100            0   2     0  A. Bakker                               

 4    D140113  Velten Chopard                     5.000       5.000  1.16,0A    2100       1.100   1     0  H. Ebbinge                             

 5    D140024  Umbra                                   5.600       5.500  1.15,9A    2100       2.900   2     1  R. Wester                               

 6    NL080250  Borka Ling                            6.060       6.060  1.16,0A    2100         250   2     0  P.L.E. Wortel                          

 7    NL140004  Hasta la Vista                        6.560       7.550  1.15,2A    2100       1.750   2     0  J.T.S. Dekker                        

 8    D130059  Miss Mara                              7.080       7.080  1.14,6A    2100         420   1     0  R. Bot                                       

 9    D140093  Hands Down                          7.100       1.350  1.13,1A    2100            0   0     0  E. Bot                                      

10   NL100199  Dora de Legume                    7.445       7.445  1.14,5A    2100         100   1     0  J.G.C. van Veen    

Nakoersen favoriet
Umbra
Hasta la Vista  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Velten Chopard DP
Miss Mara
Hands Down

Nakoersen outsider(s)
Hold me Quick
Geri Boko


               

5                PRIX MY SÖDERGREN (MERWESTAAL TALENT                          19:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    F140077   Everton le Blanc                         0             0               2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 2    F140074   Eistenio                                      0             0               2100            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

 3    F140044   Eliazure                                      0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 4    F140070   Elite Love Blue                        100             0  1.19,4A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 5    D140117  Suprisingly Diva                      100          100  1.18,1A    2100         100   1     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 6    NL130104  Goah d'Isere                            165          165  1.16,6A    2100            0   0     0  W.N. de Reus                         

 7    D140115  Hopeful Boshoeve                  200          200  1.20,6A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 8    NL130054  Gong is Alles                          300          300  1.19,9A    2100            0   0     0  A. de Wrede                          

 9    D140074  Hooray Boko                           415          415  1.18,7A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

10   NL140131  Haastje Well                            570          570  1.17,8A    2100            0   1     0  J.C. Bot                                   

11   NL130080  Griet la Brousse                      750          750  1.18,6A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

12   D130002  Graceful Boko                         910          910  1.17,7A    2100            0   1     0  R. Wester              

Nakoersen favoriet
Eliazure
Griet la Brousse DA

Nakoersen kanshebber(s)
Everton le Blanc
Gracefull Boko
Suprisingly Dive
Elite Love Blue

Nakoersen outsider(s)
Hooray Boko
Goah d’Isere


                

6                ALKMAAR CHALLENGE TROPHY (MERWESTAAL                         20:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D130087  Velten Belle Rock                  2.350       1.600  1.16,8A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    NL120023  Floris Z                                 2.370       2.370  1.17,3A    2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 3    F130071   Dream Women                       2.730       1.730  1.17,2A    2100            0   1     0  B.G.M. Vader                         

 4    NL120096  Freiya van Jip                       2.810       2.810  1.16,8A    2100         600   3     0  J.T.S. Dekker                        

 5    D140111  Victorymoko                          2.910       2.810  1.15,5A    2100         500   1     0  J. van Rijn                               

 6    D140064  Bachelet                                3.000       3.000  1.15,3A    2100         750   1     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    NL110291  Eyegloss                               3.250       3.250  1.19,5A    2100            0   0     0  J.P. Kloppenburg                 

 8    NL130025  Gerco Impuls                        3.530       3.530  1.15,8A    2100         425   2     0  R.T. de Vlieger                      

 9    D130070  Ghita Pasel                           3.980       1.180  1.16,8A    2100         200   1     0  R. Bakker                               

10   D140013  Hampshire F Boko                4.510       4.510  1.14,4A    2100         150   1     0  J. de Leeuw           

Nakoersen favoriet
Hamphire F Boko
Victorymoko
Bachelet D4

Nakoersen kanshebber(s)
Gerco Impuls
Floris Z

Nakoersen outsider(s)
Freiya van Jip D4
Velten Belle Rock 



              

7                PRIX COEN BAAS (ELITE CHALLENGE)                                           20:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 45.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    D110056  Panama Diamant                  43.536          675  1.12,5A    2100            0   0     0  T. Bos                                     

 2    F100157   Artax Vert                            25.440      25.440  1.17,1A    2100         300   1     0  J. de Leeuw                          

 3    I110012    Sabsevar As                         29.428      29.428  1.13,9A    2100            0   2     0  E. Bot                                      

 4    NL090177  Cassari                                33.070      33.070  1.13,3A    2100         400   1     0  J. van Rijn                              

 5    NL110149  Ennyus Boko                       35.630      35.630  1.14,4A    2100       4.100   2     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 6    F100168   Azur de Clerlande                42.520          250  1.14,5A    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 7    F110054   Bella Lauma                         85.047             0  1.13,5A    2100            0   0     0  R. Bot                                      

 8    D130034  Muscle Scott                      151.695          900  1.12,5A    2100         200   1     0  R. Bakker                               

 9    F070047   Trust Speed                       335.140    335.140  1.13,7B    2100            0   1     0  A. Bakker 

Nakoersen favoriet
Musle Scott
Ennyus Boko


Nakoersen kanshebber(s)
Cassari DA
Sabsever As
Trust Speed D4

Nakoersen outsider(s)
Panama Diamant
Azur de Clerlande
Artax Vert


                            

8                PRIX C'EST VENDREDI, C'EST WOLVEGA (TF                             21:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    F120012   Cameleon                              1.755       1.755  1.16,4A    2100         950   2     0  S. Schoonhoven                   

 2    F130096   Dream Vacation                     5.029          145  1.16,2A    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 3    F130081   Diego Dry                              7.020       7.020  1.15,1A    2100       2.800   2     1  R. Bakker                               

 4    F120096   Cheri Love Blue                    7.330       7.330  1.17,4B    2100            0   0     0  R. Wester                               

 5    F110002   Ben Hurry                              8.614       8.614  1.15,3A    2100         100   2     0  R. Loman                               

 6    F110162   Black des Morins                   9.115       9.115  1.17,2A    2100       1.300   3     0  G. de Jong                             

 7    F130059   Dolly Pop                              9.240       9.240  1.15,3A    2100         400   2     0  A. Posthumus                      

 8    F120070   Canon de la Douce              11.380      11.380  1.16,3A    2100         200   2     0  Mw. C.D. Aalbers                  

 9    F130099   Darzun d'Hertals                  15.680             0  1.15,4A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.    

Nakoersen favoriet
Diego Dry  D4

Nakoersen kanshebber(s)
Cheri Love Blue
Canon de la Douce
Cameleon  DA
Dream Vacation

Nakoersen outsider(s)
Dolly Pop
Black des Morins
Durzun d’Hertals



           

9                PRIX FERRY HOLLANDER (BOKO CHAMPIONS                           21:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 23.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 1    NL110175  Enjoy Dream                        18.199      19.977  1.14,2A    2100         200   1     0  F. Verkaik                              

 2    NL120011  Future Boko                        13.478      20.377  1.15,0A    2100         400   3     0  F.W. van der Blonk               

 3    NL130140  Gwendolyn Flevo                 13.815      16.798  1.13,3A    2100            0   1     0  N. Jongejans                         

 4    I120013    Tortuga Bi                           17.039      17.039  1.13,8A    2100         750   1     0  D.P. Tesselaar                      

 5    NL120022  Floor Petnic                         19.969      19.969  1.13,7A    2100       1.150   2     0  D. Brouwer                            

 6    F130080   Dolly du Quesne                  20.660       5.700  1.13,9A    2100       2.750   1     1  R. Bot                                      

 7    D120084  Kees Bokma                         21.208      10.200  1.14,6A    2100            0   0     0  H. Ebbinge    

Nakoersen favoriet
Kees Bokma
Tortuga Bi

Nakoersen kanshebber(s)
Dolly du Quesne
Enjoy Dream

Nakoersen outsider(s)
Future Boko
Gwendolyn Flevo
Floor Petnic








                        

90              Kwalificatieproef                                                                             17:00   uur

  Prijzen:  (                                                                             )   + 10 procent fokpremie

 
1
    NL130164  Ge Temmes                                0             0               2100            0   0     0  B. Schwarz                            

 2    D140047  Pearl Stardust                       6.490          490  1.15,7A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 3    NL110270  Easy Joe                              46.296      47.031  1.13,2A    2100         600   1     0  M.F. Rothengatter                 

 

 

                        



Succes !