Victoria Park Wolvega
Zaterdag 28 april


Uitslagen Wolvega 28 april,

Dion Tesselaar behoudt vorm en scoort een kwartet aan zeges ! 
Issabella Boshoeve toont karakter en scoort in de Breeders Course  !
Djoko's Way beloont zijn eigenaar en trainer met een fraaie zege 
Officer Stephan wandelt bij zijn debuut naar een eenvoudige zege
Tot slot is Galvani Boko de 4e winnaar van de trainer uit Willemsoord !

Robin Bakker wint drie koersen voor z'n trainer Paul Hagoort
Coup Droit wint zijn race en doet ritme op voor zijn race in Frankrijk half mei
Elvera maakt een winnend rentree en bezorgt eigenaar dhr J Huls daarmee de bloemen
Hillary Queen maakt indruk, de concurrentie kan haar niet kloppen en wint in een scherpe tijd

Vaduz Wise As wint ondank een klein foutje onderweg in handen van Erwin Bot

Jaap van Rijn en Cover Girl krijgen vrij spoor in de laatste rechte lijn en winnen aan 43 tegen 1  ! 

Peerdepieten koers gaat dit jaar naar Ultras As & F. Kuijpers en stal de Vlieger  ! 

Eerste koers, 2100 m:

       

1e

1

 

Isabella Boshoeve        

D.P. Tesselaar                                                  

1.16,0

 

2e

3

 

Zarch Wise As            

       

3e

2

 

Zante Grif                

       

4e

4

 

Ivo Baldwin              

       

Niet gestart: 5 Chapter One                       

     

Winnend 4,00 

Duo 6,90

Trio 17,60

   
               

Tweede koers, 2600 m:

       

1e

11

 

Djoko's Way              

D.P. Tesselaar                                                   

1.17,0

 

2e

5

 

Colza du Gers            

       

3e

9

 

Cyrus d'Alba             

       

4e

10

 

Enzo                     

       

Niet gestart: 6 Ete de Feu                        

     

Winnend 6,00  Pl. 1,40  9,90  1,20

Duo 472,60

Trio 1357,60

 

 

               

Derde koers, 2100 m:

       

1e

4

 

Officer Stephen          

D.P. Tesselaar                                                  

1.17,5

 

2e

1

 

Harrison Boko            

       

3e

13

 

Royal Cash               

       

4e

11

 

Loverboy Vrijthout        

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,20  Pl. 1,40  2,70  3,00

Duo 4,00

Trio 95,30

   
               

Vierde koers, 2100 m:

       

1e

4

 

Vaduz Wise As            

E. Bot                                                          

1.15,7

 

2e

6

 

Hedy Beuckenswyk         

     

3e

7

 

Victorymoko              

       

4e

5

 

Hadya Cunera             

       

Niet gestart: 9 Happy Occagnes                    

     

Winnend 1,30  Pl. 1,30  1,80  1,50

Duo 7,30

Trio 27,70

   
               

Vijfde koers, 2600 m:

       

1e

3

 

Elvera                   

R. Bakker                                                       

1.18,6

 

2e

2

 

Douce Soiree             

       

3e

4

 

Diva Divine TF           

       

4e

7

 

Comete de Baffais        

     

Niet gestart:          

       

Winnend 4,00  Pl. 2,20  1,50  3,80

Duo 13,50

Trio 82,10

   
               

Zesde koers, 2100 m:

       

1e

3

 

Cover Girl               

J. van Rijn                                                     

1.16,8

 

2e

12

 

Henbianca Boko           

       

3e

11

 

Hector di Quattro        

       

4e

5

 

Hendrik Schermer         

     

Niet gestart:          

       

Winnend 41,20  Pl. 4,40  1,70  1,60

Duo 330,10

Trio 956,90

   
               

Zevende koers, 2100 m:

       

1e

6

 

Ultras As                

Mw. F. Kuijpers                                                  

1.17,4

 

2e

5

 

Godiva Flevo             

       

3e

1

 

Call Him George          

       

4e

9

 

Heinz Heino              

       

Niet gestart:          

       

Winnend 5,50  Pl. 1,80  1,60  3,50

Duo 16,90

Trio 1548,30

   
               

Achtste koers, 2100 m:

       

1e

6

 

Hillary Queen            

R. Bakker                                                       

1.14,6

 

2e

5

 

Humble Hill              

       

3e

7

 

Hooters USA              

       

4e

2

 

Hunter Montana           

       

Niet gestart: 8 Mister Ed Heldia                  

     

Winnend 3,50  Pl. 1,50  2,20  1,90

Duo 27,10

Trio 83,80

   
               

Negende koers, 2600 m:

       

1e

7

 

Coup Droit               

R. Bakker                                                       

1.18,4

 

2e

2

 

Evita Belli              

       

3e

1

 

Bleuet d'Airou           

       

4e

3

 

Vendangeur               

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,00  Pl. 1,10  1,60  3,50

Duo 3,60

Trio 33,60

   
               

Tiende koers, 2100 m:

       

1e

7

 

Galvani Boko              

D.P. Tesselaar                                                  

1.15,1

 

2e

5

 

Emotion                  

       

3e

4

 

Floral Girl              

       

4e

8

 

Gwendolyn Flevo          

       

Niet gestart: 2 Fleur Starlake              9 Fast and Furious                

   

Winnend 1,50  Pl. 1,30  2,00  4,10

Duo 6,80

Trio 91,10

   
               

Totalisatoromzet: 49.408,00

       

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 18 april 
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers 


1                BREEDERS COURSE DER DRIEJARIGEN (HALVE                        14:00   uur

Draverij van meet voor driejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      800        500               )   + 10 procent fokpremie

 

 
 1
    D150084  Isabella Boshoeve               14.500             0  1.16,7A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    I150013    Zante Grif                                   0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 3    I150015    Zarch Wise As                       6.150       6.150  1.16,3A    2100         150   1     0  E. Bot                                      

 4    NL150086  Ivo Baldwin                           2.838      11.350  1.16,4A    2100            0   0     0  R. Wester                               

 5    D150094  Chapter One                          5.000       5.000  1.15,3A    2100            0   0     0  M. Nimczyk   


Nakoersen favoriet

Zante Grif
Zarch Wise As

 

Nakoersen kanshebber(s)

Isabella Boshoeve
Chapter One
Ivo Baldwin

 

                         

 

2                PRIX EVIDENSIA (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                       14:24   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie

  
 1
    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2600            0   4     0  T.H. Kooyman                        

 2    F140030   Empereur Quick                    4.550       4.550  1.17,1B    2600       3.300   6     0  R. Bakker                               

 3   F120012   Cameleon                              8.155       8.155  1.16,4A    2600       7.350   8     2  Alwin Bakker                        

 4    F130111   Dino de Bourgogne             10.160      10.160  1.15,6B    2600       1.000   5     0  A. Bakker                               

 5    F120120   Colza du Gers                      10.990             0  1.17,1A    2600            0   4     0  R. de Beer                              

 6    F140013   Ete de Feu                           12.610             0  1.16,5A    2600            0   0     0  M. Nimczyk                            

 7    F120123   Certain Well                         13.780      13.780  1.17,1A    2600         100   1     0  J. van Rijn                              

 8    F110161   Bel Hidalgo                          14.765      14.765  1.16,4A    2600         285   5     0  G. de Jong                              

 9    F120068   Cyrus d'Alba                        15.180      15.180  1.16,1A    2600       8.700   9     0  J. de Leeuw                          

10   F140049   Enzo                                    15.340             0  1.15,6A    2600            0   0     0  R.L. Pools                              

11   F130112   Djoko's Way                         17.890      17.890  1.16,8A    2600       1.100   5     0  D.P. Tesselaar                      

12   F120119   Calao des Ajoncs                 18.360      18.360  1.16,2A    2600         200   3     0  J.P. Kloppenburg    

Nakoersen favoriet

Cyrus d'Alba
Cameleon

Nakoersen kanshebber(s)

Enzo
Djoko's Way
Bel Hidalgo

 

Nakoersen outsider(s)
Empereur Quick
Ete de Feu
Certain Well


            

 

3                DIERENKLINIEK EMMELOORD BOKAAL                                     15:04   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 900. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    S140019   Harrison Boko                            0             0               2100            0   1     0  R. Wester                               

 2    NL140110  Henry Kingsdeep                        0             0               2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 3    F150019   Faucon de Fael                           0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 4    D150106  Officer Stephen                          0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                       

 5    NL140005  Howie Joe                                  0             0  1.27,3A    2100            0   2     0  S. Schoonhoven                   

 6    NL150052  Incadance                                   0             0  1.21,8A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 7    D130122  Gentle Stream                         100             0  1.19,8A    2100            0   0     0  J.T. de Jong                          

 8    NL130104  Goah d'Isere                            165          165  1.16,6A    2100            0   3     0  R. Bakker                               

 9    NL150118  Invictus                                   225          225  1.21,4A    2100         225   1     0  A. Bakker                                

10   NL130119  Gigi l'Amoroso                        260          260  1.18,9A    2100         260   4     0  M.C. Vergay                          

11   BL150008  Loverboy Vrijthout                  380          380  1.17,9A    2100         380   3     0  F.W. van der Blonk               

12   NL130054  Gong is Alles                          570          570  1.18,5A    2100         270   4     0  A. de Wrede                          

13   D130121  Royal Cash                              650             0  1.18,6A    2100            0   0     0  D. den Dubbelden                

14   NL140036  Hind Beuckenswyk                 750          750  1.17,6A    2100         750   2     0  H.K. Schilstra          

Nakoersen favoriet

Officer Stephen

Nakoersen kanshebber(s)

Hind Beuckenswyk
Incadence
Loverboy Vrijthout
Harrison Boko 

 

Nakoersen outsider(s)
Faucon de Fael
Royal Cash


              

 

4                EUROPEAN EQUINE DENTAL CONSULTANCY                            15:28   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 7.000.                                                                                 

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL120175  Fakhir Fanatic                       3.470       3.470  1.16,2A    2100         200   4     0  Mw. S. de Vries                     

 2    NL090052  Caesar WT                             6.145       6.145  1.15,8A    2100         200   3     0  T. Bos                                     

 3    D130014  Devil                                     3.580       3.580  1.15,0A    2100       1.440   4     1  D.P. Tesselaar                      

 4    I140017    Vaduz Wise As                      4.300       4.300  1.14,9A    2100       1.000   1     1  E. Bot                                      

 5    NL140030  Hadya Cunera                        4.325       4.325  1.15,3A    2100       2.325   5     0  R. Bakker                               

 6    NL140009  Hedy Beuckenswyk              4.725       4.725  1.14,5A    2100       1.150   3     0  R. Wester                               

 7    D140111  Victorymoko                          5.410       5.310  1.15,5A    2100       3.000   3     2  J. van Rijn                              

 8    NL130025  Gerco Impuls                        5.630       5.630  1.15,8A    2100       2.525   7     0  R.T. de Vlieger                      

 9    NL140149  Happy Occagnes                   5.666       7.230  1.13,7A    2100            0   2     0  J.C. Piton                               

10   NL130050  Geri Boko                              5.995       5.995  1.15,0A    2100       1.000   9     0  A. Bakker                                

11   NL100252  Drogba Apache                     6.160       6.160  1.15,2A    2100       2.015   8     0  E. Korrel                                 

12   NL120241  Fyny Promise                        6.375       6.375  1.16,3A    2100            0   0     0  D. Minnema                           

13   D110111  Eissel                                    6.525             0  1.14,9A    2100            0   0     0  J.T. de Jong        

Nakoersen favoriet

Vaduz Wise As

Nakoersen kanshebber(s)

Hedy Beuckenswyk
Hadya Cunera
Gerco Impuls
Victorymoko

Nakoersen outsider(s)
Devil
Geri Boko
Happy Occagnes
Eissel


                 

 

5                PRIX DIERENARTSENPRAKTIJK BODEGRAVEN (TF                     15:52   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 25.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    F130087   Delicieuse d'Azur                  4.722          700  1.16,7A    2600         650   2     0  D. Brouwer                            

 2    F130051   Douce Soiree                         6.825       6.825  1.16,2A    2600       2.550   5     0  A. Bakker                               

 3    F140039   Elvera                                    7.030       1.630  1.17,0A    2600            0   0     0  R. Bakker                               

 4    BL30016  Diva Divine TF                       8.897       8.897  1.16,6A    2600         150   1     0  M. Nimczyk                            

 5    F140053   Eva Castelle                         13.390             0  1.16,8A    2600            0   2     0  J.D. ter Borgh                        

 6    F140075   Emeraude Jiji                       14.850      14.850  1.16,9A    2600       8.200   5     1  J. de Leeuw                          

 7    F120072   Comete de Baffais               16.440      16.440  1.16,8A    2600       7.500   8     2  M. Wester                              

 8    F120030   Casimaka                             21.500      21.500  1.14,8A    2600       2.950   5     0  T.H. Kooyman                         

 9    F120102   Capri de Houelle                  23.181       6.800  1.14,5A    2600         950   3     0  R. de Beer        

Nakoersen favoriet

Douce Soiree
Casimaa
Elivera

 

Nakoersen kanshebber(s)

Capri de Houelle
Emeraude Jiji 

 

Nakoersen outsider(s)
Comete de Baffais
Diva Divine TF

                     

 

6                PROFESSOREN BOKAAL (MERWESTAAL TALENT                       16:22   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         700         350        170      110         70               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL130132  Golden Girl JE                      1.100       1.100  1.18,9A    2100         675   2     1  D.J. Hof                                    

 2    D140088  Handy Wise                           1.300          750  1.17,2A    2100         750   1     0  J.T. de Jong                          

 3    D140087  Cover Girl                             1.480       1.380  1.16,6A    2100         600   2     1  J. van Rijn                               

 4    I140007    Vivien Gar                             1.870       1.870  1.16,6A    2100         200   1     0  T.H. Kooyman                        

 5    NL140151  Hendrik Schermer                 1.990       1.990  1.16,3A    2100       1.460   6     1  F.W. van der Blonk               

 6    F140060   Elias                                      2.000       2.000  1.18,0A    2100            0   1     0  A. Posthumus                      

 7    NL140109  Havana Baldwin                    2.000       2.000  1.17,6A    2100       2.000   2     1  R. Wester                               

 8    NL110150  Estellakingsdeep                   2.040       2.040  1.17,1A    2100         100   4     0  A.J. de Wit                              

 9    NL150107  Ivanhoe Charisma                 2.288       9.150  1.14,7A    2100            0   0     0  J. Offeringa                           

10   NL130126  Gulomgoarre                         2.455       2.455  1.16,6A    2100       1.385   7     0  R. Bakker                               

11   D140082  Hector di Quattro                  2.600          300  1.15,3A    2100         300   1     0  H.W. Langeweg jr.                

12   NL140061  Henbianca Boko                    2.803       3.465  1.16,1A    2100       2.200   3     1  D.P. Tesselaar                      

13   NL110002  Edwin Greenacre                   2.885       2.885  1.16,1A    2100            0   1     0  J. de Leeuw      

Nakoersen favoriet

Henbianca Boko
Ivanhoe Charisma
Hector du Quattro

 

Nakoersen kanshebber(s)

Hendrik Schermer
Elias
Edwin Greenacre

Gulomgoarre

Nakoersen outsider(s)
Handy Wise
Vivien Gar
Havana Baldwin

                   

 

7                PEERDEPIETEN 2018 (BOKO CHAMIONS                                   16:46   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 35.000. Voor gelegenheidsrijders.                                                      

  Prijzen:  (        1500         750        360      240        150               )   + 10 procent fokpremie


 1
    S120021   Call Him George                    5.840       5.840  1.15,7A    2100       1.001   6     0  Mw. L. van der Graaff          

 2    D110107  Evi Fiori                                8.400          225  1.16,7A    2100            0   0     0  Mw. S. Dimmendaal             

 3    D120092  Apollonia                              9.921          520  1.14,7A    2100         300   3     0  Mw. F. Schipstra                  

 4    F120014   Cadence de Kacy                 10.870      10.870  1.16,1A    2100       2.450   6     0  Mw. M. Brandt                      

 5    NL130009  Godiva Flevo                       12.116      13.028  1.15,3A    2100       3.000   8     3  Mw. M. Martens                   

 6    I130010    Ultras As                             12.525      12.525  1.14,6A    2100       4.055   8     2  Mw. F. Kuijpers                    

 7    D110035  Carbona As                          12.975      12.975  1.13,6A    2100           45   1     0  Mw. D. Ooijevaar                  

 8    NL090089  Cha Cha Cha                        22.170      22.170  1.14,2A    2100         135   2     0  Mw. R. Anwar Sani               

 9    D110061  Heinz Heino                         27.681      27.681  1.14,1A    2100         510   3     0  Mw. S.M. Swaanenburg      

10   NL110093  Egbert Schermer                  28.410      28.410  1.14,1A    2100         570   3     0  Mw. A. Visser     

Nakoersen favoriet

Godiva Flevo

Carbona As 
Ultra As
Heinz Heino

Nakoersen kanshebber(s)

Egbert Schermer
Cha Cha Cha 

 

Nakoersen outsider(s)
Evi Fiori
Cadence de Kacy 
Apollonia

                 

 

8                SPORTSPEAKERS.NL TROPHY (VPW VIERJARIGEN                     17:10   uur

Draverij van meet voor vierjarige paarden. Winsom tot € 50.000.                                                        

  Prijzen:  (        5000       2150       1000      600        340               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL140047  Herald Scott                              70           70  1.22,2A    2100           70   1     0  A. Bakker                               

 2    NL140054  Hunter Montana                    6.500       6.500  1.14,2A    2100       5.000   2     2  M.F. Rothengatter                

 3    D140078  Massai                                 10.550       1.200  1.13,9A    2100         650   1     1  T.H. Kooyman                         

 4    D140093  Hands Down                        11.400       4.200  1.13,1A    2100       2.850   3     0  E. Bot                                      

 5    NL140117  Humble Hill                          14.414      15.812  1.12,7A    2100       7.000   2     1  D. Brouwer                            

 6    NL140156  Hillary Queen                       15.875      25.375  1.14,5A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 7    NL140111  Hooters USA                        24.668      38.306  1.14,6A    2100       1.746   4     0  H.W. Langeweg jr.                

 8    D140119  Mister Ed Heldia                  34.901             0  1.13,2A    2100            0   0     0  M. Nimczyk      

Nakoersen favoriet

Massai
Hillary Queen
Humble Hill

 

Nakoersen kanshebber(s)

Mister Ed Heldia
Hooters USA
Hunter Montana

Nakoersen outsider(s)
Hands Down
Herald Scott


                     

 

9                PRIX UNIVERSITEIT UTRECHT (TF DIAMOND                             17:34   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                        
 Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 

 1    F110158   Bleuet d'Airou                     21.930      21.930  1.14,8A    2600       1.350   9     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 2    F140079   Evita Belli                            52.900      52.900  1.15,4B    2600       1.450   2     0  J. de Leeuw                           

 3    F090190   Vendangeur                         55.640      55.640  1.14,8A    2600       2.050   5     0  R.L. Pools                              

 4    F080183   Ustin de Littry                    125.930    125.930  1.13,8A    2600       1.500   2     0  A. Bakker                                

 5    F080181   Ultimo Amore                     147.410          880  1.14,3A    2600         880   3     0  D. den Dubbelden                

 6    F100162   Arthur d'Atom                    203.095       1.465  1.13,9B    2600         295   2     0  A. de Wrede      
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                   

 7    F120008   Coup Droit                         431.310      20.000  1.12,7A    2620            0   0     0  R. Bakker      

Nakoersen favoriet
Coup Droit    + 20 meter

 

Nakoersen kanshebber(s)
Ustin de Littry
Vendangeur
Evita Belli 

 

Nakoersen outsider(s)
Ultimo Amore




                         

 

10              DIERENARTSENPRAKTIJK WOLVEGA TROPHY                           17:58   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000.                                                                                

  Prijzen:  (         900         450        215      145         90               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    D140024  Umbra                                  10.316       8.200  1.13,4A    2100       5.600   6     1  J. van der Wal                       

 2    NL120207  Fleur Starlake                      14.276      14.276  1.14,6A    2100            0   1     0  F. Verkaik                              

 3    NL120200  Fleur Swagerman                14.940      14.940  1.14,2A    2100       6.000   9     1  T. Bos                                     

 4    NL20070  Floral Girl                             7.445       7.445  1.15,5A    2100         300   3     0  R.L. Pools                              

 5    NL110016  Emotion                                9.060       9.060  1.15,8A    2100         110   2     0  J.H. Mieras                            

 6    D140004  Harbour Eightysix                10.050          700  1.14,1A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    NL130072  Galvani Boko                       10.223      23.590  1.13,7A    2100       3.400   3     1  D.P. Tesselaar                       

 8    NL130140  Gwendolyn Flevo                 14.415      17.398  1.13,3A    2100         600   4     0  N. Jongejans                         

 9    D120098  Fast and Furious                 14.430             0  1.14,5A    2100            0   0     0  M. Nimczyk      

Nakoersen favoriet 

Galvani Boko
Fleur Swagerman
Umbra

Nakoersen kanshebber(s)

Harbour Eightysix
Fast and Furious
Emotion

Nakoersen outsider(s)
Floral Girl
Fleur Starlake





80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  12:40   uur

 

 1    NL140129  Espresso Doppio TF                  0             0               2100            0   0     0  C.J. van Leeuwen                

 2    F15003   Force Tranquille                         0             0               2100            0   0     0  R. Bakker  
                         

 

90              Kwalificatieproef                                                                             12:50   uur

 

 1    NL150015  Ivor VH                                       0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    D150111  Charmeur Royal                          0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 3    D150110  Image Dragon                             0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 4    D150081  Diablo Simoni                             0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 5    NL140103  Hoot Mon Amour                   2.425       2.425  1.16,7A    2100       2.275   8     1  R. Seganti  

                      

 

91              Kwalificatieproef                                                                             13:00   uur

 

 1    D150109  Crazy and Quick                         0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                       

 2    D150095  Ice Dragon                                  0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 3    D150108  Ibra Boko                                   0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 4    D150076  Ima Cheerleader                         0             0  1.20,0A    2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 5    NL140139  Harmke Schermer                       0             0               2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda    

 

92              Kwalificatieproef                                                                             13:10   uur

 

 1    NL150034  Impress Hil                              104          415  1.17,5A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL150038  Ilja Medo                               2.138       8.550  1.16,2A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 3    D130046  Gonda Beuckenswijk           2.650       2.650  1.17,0A    2100         270   2     0  R.P.C. Adema                        

 4    D140029  Hairos F Boko                       4.630       2.680  1.14,7A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 5    BL140003  Kaela Vrijthout                    19.020          520  1.15,2A    2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda