Uitslagen Victoria Park van 5 januari


Trainer Rick Wester scoort een fraaie dubbel tijdens de 1e meeting van 2018 !
Comete de Baffais en Cazio Josselyn winnen voor Wester in handen van catchdrivers

Robin Bakker pakt ook een dubbel ! Versus wint voor de 3e keer op rij ! 

Samantha Stolker en Dayenne Lane winnen zeer sterk voor trainer Tom Kooyman

Urbanio en Rick Ebbinge winnen op overtuigende wijze ! Ebbinge scoort ook met Baikal de Mortree 

Hindy Heikant ( H. Langeweg jr ) blijft overeind tegen een sterk afkomende Hasta la Vista ! 

Giga Well slaat in de laatste rechte lijn toe en zegeviert met Jaap van Rijn 

Early Smiling laat een prima indruk achter en is de concurrentie te snel af met Dion Tesselaar

 

Eerste koers, 2100 m:

       

 

1e

7

 

Versus As                

R. Bakker                                                       

1.15,6

 

 

2e

1

 

Fleur Swagerman          

     

 

3e

6

 

Flits Harley              

       

 

4e

10

 

Helena di Quattro        

       

 

Niet gestart: 9 Derek Buitenzorg                  

     

 

Winnend 1,20  Pl. 1,10  2,10  2,00

Duo 15,10

Trio 683,10

Koppel 15,20

 

 

               

 

Tweede koers, 2600 m:

       

 

1e

5

 

Comete de Baffais         

H. Ebbinge                                                      

1.17,9

 

 

2e

9

 

Casimaka                 

       

 

3e

2

 

Cadence de Kacy          

     

 

4e

8

 

Catyama                  

       

 

Niet gestart:          

       

 

Winnend 16,40  Pl. 5,30  2,70  10,90

Duo 113,60

 

Koppel 55,40

 
               

 

Derde koers, 2100 m:

       

 

1e

2

 

Hindy Heikant            

H.W. Langeweg jr.                                               

1.15,4

 

 

2e

6

 

Hasta la Vista           

       

 

3e

3

 

Harley D Energy          

       

 

4e

7

 

Umbra                    

       

 

Niet gestart:          

       

 

Winnend 1,70  Pl. 1,20  2,60  1,60

Duo 19,50

Trio 65,60

Koppel 20,40

 

 

               

 

Vierde koers, 2100 m:

       

 

1e

3

 

Urbanio                  

H. Ebbinge                                                       

1.14,5

 

 

2e

4

 

SJs Junior C             

       

 

3e

5

 

Banker Transs R          

       

 

4e

6

 

Dame Alki                

       

 

Niet gestart:          

       

 

Winnend 6,60  Pl. 1,10  1,30  1,10

Duo 54,80

Trio 66,50

Koppel 34,70

 

 

               

 

Vijfde koers, 2100 m:

       

 

1e

10

 

Dayenne Lane             

Mw. S. Stolker                                                  

1.15,0

 

 

2e

8

 

Benji Boy                

       

 

3e

9

 

Ever for ever WS         

       

 

4e

5

 

Salesi Dream              

       

 

Niet gestart: 3 Blossom Energy              7 Enjoy Dream                    

   

 

Winnend 11,30  Pl. 2,30  1,60  1,70

Duo 39,50

Trio 112,20

Koppel 9,70

 

 

               

 

Zesde koers, 2100 m:

       

 

1e

3

 

Giga Well                

J. van Rijn                                                      

1.16,1

 

 

2e

4

 

Paulino                  

       

 

3e

6

 

Heartbreaker             

       

 

4e

7

 

Freiya van Jip           

       

 

Niet gestart: 2 Erasme du Vivier                  

     

 

Winnend 13,50  Pl. 1,80  1,40  1,80

Duo 32,70

Trio 129,00

Koppel 10,10

 

 

               

 

Zevende koers, 2100 m:

       

 

1e

5

 

Early Smiling            

D.P. Tesselaar                                                  

1.17,7

 

 

2e

8

 

El Pistolero             

       

 

3e

3

 

Hoot Mon Amour            

     

 

4e

4

 

I'myournightmare         

       

 

Niet gestart:          

       

 

Winnend 5,30  Pl. 1,70  1,50  2,20

Duo 18,40

Trio 55,50

Koppel 6,60

 

 

               

 

Achtste koers, 2600 m:

       

 

1e

2

 

Baikal de Mortree        

H. Ebbinge                                                       

1.16,1

 

 

2e

6

 

Beatnik Turgot           

       

 

3e

4

 

Valerio Jet              

       

 

4e

1

 

Bernice du Chef          

       

 

Niet gestart:          

       

 

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,20  1,40

Duo 3,30

Trio 15,60

Koppel 2,10

 

 

               

 

Negende koers, 2600 m:

       

 

1e

2

 

Cazio Josselyn           

R. Bakker                                                       

1.17,1

 

 

2e

4

 

Cyrus d'Alba             

       

 

3e

1

 

Cameleon                 

       

 

4e

3

 

Bijou d'Airou            

       

 

Niet gestart:          

       

 

Winnend 7,20  Pl. 2,00  1,50  3,60

Duo 23,20

Trio 128,10

Koppel 7,20

 

 

               

 

 

 

Totalisatoromzet: 93028,50,-

       

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 5 januari :

 

1                PRIX MORE CAVIAR (PAYDAY WINNER                                     17:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000.                                                                                 

Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie 


 
1
    NL120200  Fleur Swagerman                  8.940       8.940  1.15,7A    2100            0   0     0  T. Bos                                     

 2    NL130009  Godiva Flevo                         9.116      10.028  1.15,3A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           
 
3
    I40022    Vincent                                12.346      12.346  1.12,5A    2100            0   0     0  M. Wester                              

 4    I130010    Ultras As                               8.470       8.470  1.14,6A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 5    NL120050  Fonne Pomponne                 8.985       8.985  1.16,7A    2100            0   0     0  E. Korrel                                  

 6    NL120190  Flits Harley                           9.025       9.130  1.17,0A    2100            0   0     0  B.G.M. Vader                         

 7    I140011    Versus As                              9.500       9.500  1.14,6A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 8    NL120112  Freek Schermer                     9.920       9.920  1.15,3A    2100            0   0     0  A. Bakker                               

 9    NL100335  Derek Buitenzorg                 10.265      10.265  1.15,2A    2100            0   0     0  A. de Wrede                          

10   S140013   Helena di Quattro                13.265      13.265  1.14,7A    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck         

Nakoersen favoriet
Versus As
Helena di Quatro


Nakoersen kanshebber(s)
Vincent DP
Freek Schermer
Ultras As

Nakoersen outsider(s)
Fonne Pomponne
Godiva Flevo
Fonne Pomponne
  
 
      

 

2                PRIX CLASSIC WAY (TROTTEUR FRANCAIS LADY                       17:55   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    F130071   Dream Women                       2.730       1.730  1.17,2A    2600            0   0     0  B.G.M. Vader                         

 2    F120014   Cadence de Kacy                   8.420       8.420  1.16,1A    2600            0   0     0  R. Wester                               

 3    F130102   Diva Divine                            8.747             0  1.16,6A    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

4    F130059   Dolly Pop                              8.840       8.840  1.15,3A    2600            0   0     0  A. Posthumus                      

 5    F120072   Comete de Baffais                 8.940       8.940  1.16,8A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 6    F080157   Utopie du Mouty                  11.245             0  1.17,7A    2600            0   0     0  Mw. A. Apers                        

 7    F110153   Bruyere Lotoise                   14.260      14.260  1.16,1A    2600            0   0     0  E. van der Galien                  

 8    F120093   Catyama                              15.030      15.030  1.14,5A    2600            0   0     0  J. de Leeuw                           

 9    F120030   Casimaka                             18.550      18.550  1.14,8A    2600            0   0     0  T.H. Kooyman                        

10   F110120   Belle Bonanza                     18.870      18.870  1.14,6A    2600            0   0     0  R.T. de Vlieger        

Nakoersen favoriet
Catyama
Casimaka
Dolly Pop

Nakoersen kanshebber(s)
Diva Divine
Belle Bonanza

Nakoersen outsider(s)
Bryere Lotoise
Dream Woman
 


             

 

3                FINALE MERWESTAAL TALENT CHALLENGE                                 18:25   uurDraverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie 

 1    NL120089  Forever H                              2.373       2.373  1.16,7A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL140037  Hindy Heikant                       4.570       4.570  1.15,1A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 3    D140039  Harley D Energy                    5.500       4.900  1.15,5A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 4    NL130123  Grady Stardust                      3.855       3.855  1.16,0A    2100            0   1     0  A. Bakker                               

 5    NL130203  Goodlooking Lady                2.685       2.685  1.16,4A    2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 6    NL140004  Hasta la Vista                        4.810       5.800  1.15,2A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 7    D140024  Umbra                                   2.700       2.600  1.15,9A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 8    I140014    Viveur Bi                               4.000       4.000  1.16,9A    2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda                  

 9    D130008  Ghilaine F Boko                    6.815       6.815  1.15,5A    2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

10   F130067   Dona de Vrie                         7.235       7.235  1.16,0A    2100            0   0     0  J. de Leeuw   

Nakoersen favoriet

Hindy Heikant
Ghilaine F Boko DP

Nakoersen kanshebber(s)
Harley D Energy
Umbra
Hast la Vista DP

Nakoersen outsider(s)
Viveur Bi
Forever H
Dona de Vrie

 
                       

 

4                MIDWINTERCRITERIUM (ELITE CHALLENGE)                                 18:55   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremi 

 1    NL090195  Crazy Lover                         95.222      95.222  1.13,3A    2100            0   0     0  Mw. N. Hendriks                   

 2    N090001  Thai Investment                 112.754    112.754  1.11,0A    2100            0   0     0  D. den Dubbelden                

 3    I130001    Urbanio                               67.373      67.373  1.12,8A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    D110057  SJs Junior C                        73.240      68.487  1.11,3A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 5    NL080444  Banker Transs R                  87.054      87.722  1.12,4A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 6    NL100317  Dame Alki                            89.397      90.780  1.11,7A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    S080007   Staro Foot Loose               167.202    167.202  1.11,6A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 8    F060142   Sir Tejy                              260.430    260.430  1.13,0A    2100            0   0     0  A. Bakker     

Nakoersen favoriet

Banker Transs R
Dame Alki

Nakoersen kanshebber(s)
Urbanio
Thai Investment D4
Sjs Junior C

Nakoersen outsider(s)
alle

                   

 

5                PRIX FRED HANDELAAR - CHAMPION 2017 (BOKO                      19:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 22.500. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie
 

 1    NL130204  Galante Olandese                12.370      13.297  1.14,3A    2100            0   0     0  C.T. Veldink                          

 2    NL120011  Future Boko                        13.078      19.977  1.15,0A    2100            0   0     0  Mw. C.E. van Ooijen             

 3    NL080525  Blossom Energy                  13.295      13.295  1.15,5A    2100            0   0     0  Mw. S. Winkelman               

 4    NL120044  Falco                                   15.465      15.465  1.14,7A    2100            0   0     0  H.P. Sinnige                           

 5    DK090003 Salesi Dream                        16.370          200  1.15,0A    2100            0   0     0  M. Schulz                               

 6    S130002   Monaco Royal Event            17.025      17.025  1.15,1A    2100            0   0     0  W.M.J. Brouwer                    

 7    NL110175  Enjoy Dream                        17.999      19.777  1.14,2A    2100            0   0     0  Dr. S.T. van der Galien         

 8    NL080486  Benji Boy                             19.450      19.450  1.14,3A    2100            0   0     0  E. van den Bergh                  

 9    NL110287  Ever for ever WS                  20.960      21.180  1.14,9A    2100            0   0     0  J. Terstal                               

10   NL100001  Dayenne Lane                      21.715      21.715  1.13,7A    2100            0   0     0  Mw. S. Stolker      

Nakoersen favoriet

Benji Boy  D4   
Galante Olandse

Nakoersen kanshebber(s)
Dayenne Lane
Ever for ever WS
Enjoy Dream
Falco

Nakoersen outsider(s)
Blossom Energy
Future Boko

 
                

6                PRIX REGIO (MERWESTAAL TALENT CHALLENGE)                      19:55   uur
Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    NL130126  Gulomgoarre                         1.070       1.070  1.17,3A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 2    F140052   Erasme du Vivier                   1.120       1.120  1.18,2A    2100            0   0     0  D. Brouwer                            

 3    NL130158  Giga Well                              1.740       1.740  1.17,3A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 4    D140083  Paulino                                 1.950          350  1.15,4A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 5    F140060   Elias                                      2.000       2.000  1.18,0A    2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 6    NL140017  Heartbreaker                         2.048       2.340  1.18,0A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 7    NL120096  Freiya van Jip                       2.210       2.210  1.16,8A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           

 8    D130111  Lady Angelique                     2.457           70  1.15,9A    2100            0   0     0  A. Bakker                               

 9    NL140085  Hero Baldwin                        2.408       4.665  1.17,1A    2100            0   0     0  D. Minnema   

Nakoersen favoriet

Paulino  
Elias

Nakoersen kanshebber(s)
Giga Well
Gulomgoarre
Heartbrecker

Nakoersen outsider(s)
Hero Baldwin
Erasme du Vivier


                        

 

7                PRIX YONKER FANATIC (MERWESTAAL TALENT                         20:25   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 900. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    F130064   Dream of Jema                           0             0               2100            0   0     0  A. de Wrede                          

 2    NL130100  Gaya Vip                                     0             0  1.19,1A    2100            0   0     0  W.N. de Reus                         

 3    NL140103  Hoot Mon Amour                     150          150  1.22,3A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 4    NL150040  I'myournightmare                    169          675  1.17,8A    2100            0   0     0  D. Brouwer                            

 5    D140116  Early Smiling                           200          200  1.17,8A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 6    I140015    Vogue Grif                               300          300  1.17,6A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 7    D140105  Holiday Dragon                       300          300  1.15,4A    2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 8    F140008   El Pistolero                             500          500  1.20,9A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 9    NL130190  Garfagna Toscana                   535          535  1.18,9A    2100            0   0     0  H.C. van der Tol  
 
Nakoersen favoriet
Holiday Dragon
I'myournightmare
El Pistolero  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Early Smiling
Vogue Grif

Nakoersen outsider(s)
Hoot Mon Amour

 
                

8                PRIX BRIAC DARK (TROTTEUR FRANCAIS GOLDEN                    20:55   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 150.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    F110175   Bernice du Chef                   45.190          700  1.14,7B    2600            0   0     0  J. van Rijn                              

 2    F110009   Baikal de Mortree                 81.620      73.160  1.14,1A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    F090194   Voltigeur d'Amour               86.730             0  1.15,5A    2600            0   0     0  J. Fikse                                  

 4    F090134   Valerio Jet                           88.227      24.850  1.14,7A    2600            0   0     0  A. Posthumus                      

 5    BL090023  Viperio TF                            90.900      90.900  1.12,8A    2600            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 6    F110096   Beatnik Turgot                   109.845    109.845  1.13,7A    2600            0   0     0  J. de Leeuw                          

 7    F120116   Ceyra de Bellouet               113.840             0  1.14,5A    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 8    F060135   Sharif Boko                        141.340    141.340  1.13,9B    2600            0   0     0  R. Bakker         

Nakoersen favoriet
Baikal de Mortree

Nakoersen kanshebber(s)
Beatnik Turgot

Nakoersen outsider(s)
Valerio Jet
Viperio TF   DP
Ceyra de Bellouet
Voltigeur d'Amour
Bernice de Chef
 
                      

 

9                PRIX HARAS DE FLIGNY (TROTTEUR FRANCAIS                         21:25   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                    

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie 

 

 1    F120012   Cameleon                                805          805  1.16,4A    2600            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 2    F120011   Cazio Josselyn                      1.410       1.410  1.18,2A    2600            0   0     0  R. Bakker                               

 3    F110136   Bijou d'Airou                        2.010       2.010  1.18,3A    2600            0   0     0  R. Wester                               

 4    F120068   Cyrus d'Alba                         6.480       6.480  1.16,1A    2600            0   0     0  J. de Leeuw                          

 5    F110002   Ben Hurry                              8.514       8.514  1.15,3A    2600            0   0     0  R. Loman                               

 6    F120070   Canon de la Douce              11.180      11.180  1.16,3A    2600            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 7    F110161   Bel Hidalgo                          14.480      14.480  1.16,4A    2600            0   0     0  G. de Jong                             

 8    F120115   Cresus Turgot                     14.940          650  1.14,9A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             


Nakoersen favoriet

Cresus Turgot DA

Nakoersen kanshebber(s)
Canon de la Douce
Cyrus d'Alba
Bijou D'Airou

Nakoersen outsider(s)
Cazio  Josselyn


  

 

90              Kwalificatieproef                                                                             16:45   uur 

 

 1    D140049  Heine Attack                               0             0               2100            0   0     0  D. den Dubbelden                

 2    D140117  Suprisingly Diva                         0             0               2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    D130075  Grand Seigneur                     2.402             0  1.17,1A    2100            0   0     0  J. van Rijn