Victoria Park Wolvega
9 april


Uitslagen Wolvega 9 april,


Catyama boekt wederom en zege in handen van John de Leeuw !

Versus As laat er geen gras over groeien en draaft in 1.13,3 naar de zege voor stable Why Not 

Hurricane ziet de concurrentie in de laatste meters afhaken en zegeviert daardoor sterk en eenvoudig !

In de eindsprint verslaat Confidtial Bond ( wederom Rick Ebbinge / P. Davidson) de favoriet Bonefish Life 

Clopin du Boulay moet de tanden op elkaar zetten maar wint knap , 3e zege van Rick Ebbinge binnen  1 uur !

Dion Tesselaar mag voorrijden met Race of Fame voor eigenaar dhr Halmans 

Tot slot wint Erwin Bot na alle verwachtingen van de wedders met Vaduz Wise As

Eerste koers, 2600 m:

1e 9 Catyama                   J. de Leeuw                                                       1.16,5

2e 4 Cadence de Kacy          

3e 1 Douce Soiree              

4e 8 Casimaka                  

Niet gestart:          

Winnend 2,50  Pl. 1,40  4,50  3,70 Duo 21,30 Trio 179,70 Koppel 16,60

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 8 Versus As                 D. Brouwer                                                       1.13,3

2e 6 Gina Schermer            

3e 4 Galvani Boko              

4e 7 Favourite Wish            

Niet gestart:          

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,10  1,10 Duo 3,00 Trio 6,60 Koppel 2,20

 

Derde koers, 2100 m:

1e 2 Hurricane                 H. Ebbinge                                                       1.14,6

2e 1 Harley D Energy          

3e 4 More Junction            

4e 9 Gigant Well              

Niet gestart: 3 Elias DF                          

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,40  3,00 Duo 4,70 Trio 35,10 Koppel 3,70

 

Vierde koers, 2600 m:

1e 7 Confidential Bond         H. Ebbinge                                                       1.15,1

2e 5 Bonefish Life            

3e 10 Delicatesse              

4e 9 Dayton                    

Niet gestart:          

Winnend 11,60  Pl. 2,50  1,40  5,10 Duo 33,00 Trio JP Koppel 12,60

 

Vijfde koers, 2600 m:

1e 11 Clopin du Boulay           H. Ebbinge                1.16,2                                    

2e 10 Cyrus d'Alba              

3e 6 Chronos du Lude          

4e 3 Black des Morins          

Niet gestart: 7 Ete de Feu                        

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,40  1,60 Duo 3,30 Trio 13,80 Koppel 4,70

 

Zesde koers, 2100 m:

1e 4 Race for Fame             D.P. Tesselaar                                                   1.16,9

2e 7 Fanny Chenal              

3e 6 Heine Attack              

4e 5 Select Swede              

Niet gestart: 3 Gigi l'Amoroso                    

Winnend 5,70  Pl. 1,30  1,40  1,50 Duo 11,30 Trio 48,30 Koppel nvt

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 7 Vaduz Wise As             E. Bot                                                           1.14,9

2e 2 Germany Attack            

3e 8 Devil                    

4e 1 Fullrich v Assum          

Niet gestart:          

Winnend 1,80  Pl. 1,70  4,70  2,10 Duo 12,90 Trio 53,40 Koppel nvt

 

Totalisatoromzet: €39.277,25

 



Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 9 april 
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers 

Koers 1 tot en met 5 zijn PMU koersen ! 

1                PRIX VINOCHKA (TROTTEUR FRANCAIS LADY                           11:10   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 25.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    F130051   Douce Soiree                         5.075       5.075  1.16,2A    2600         800   3     0  A. Bakker                             

 2    F130103   Desiree de Bouere         A      6.190       6.190  1.16,8A    2600            0   0     0  D. Minnema                           

  3    BL130016  Diva Divine TF                       8.747       8.747  1.16,6A    2600            0   0     0  H.A.J. Grift                             

  4    F120014   Cadence de Kacy       B            9.770       9.770  1.16,1A    2600       1.350   5     0  R. Wester                               

  5    F140075   Emeraude Jiji                       14.650      14.650  1.16,9A    2600       8.000   4     1  M. Brouwer                            

  6    F140067   Elma de Vandel       B             16.170          700  1.16,8B    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

  7    F120072   Comete de Baffais    B         16.440      16.440  1.16,8A    2600       7.500   7     2  M. Wester                              

  8    F120030   Casimaka                             21.200      21.200  1.14,8A    2600       2.650   4     0  T.H. Kooyman                        

  9    F120093   Catyama                     A         24.430      24.430  1.14,5A    2600       9.400   7     2  J. de Leeuw

Nakoersen  favoriet:
Catyama
Comete de Baffais

Nakoersen kanshebber(s):
Casimaka
Desiree de Bouere Dp
Cadence de Kacy

Nakoersen outsider (s):
Diva Divne
Douce Soiree
Elma de Vandel D4


                        

 

2                PRIX BOOMKWEKERIJ VAN DIEPEN (BOKO                                11:40   uur

 Draverij van met. Winsom tot € 27.000.                                                                             

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 

 
 1
    D130057  Greek F Boko                       20.750      20.750  1.14,0A    2100       5.900   5     1  M. Wester                              

  2    NL120022  Floor Petnic                         21.569      21.569  1.13,7A    2100       2.750   6     1  M. Brouwer                           

  3    NL080486  Benji Boy                             22.800      22.800  1.14,3A    2100       3.350   6     0  F. Verkaik                              

  4    NL130072  Galvani Boko                        9.473      22.840  1.14,0A    2100       2.650   2     1  D.P. Tesselaar                      

  5    NL120200  Fleur Swagerman                14.790      14.790  1.14,7A    2100       5.850   8     1  F.W. van der Blonk               

  6    NL130095  Gina Schermer                     15.916      15.916  1.14,1A    2100       5.500   2     2  H. Ebbinge                             

  7    NL120176  Favourite Wish                    21.461      22.886  1.14,1A    2100         500   2     0  J. van Rijn                              

  8    I140011    Versus As                            26.500      26.500  1.14,6A    2100     17.000   6     4  D. Brouwer                             

  9    D130068  Gigant Greenwood              26.678          700  1.13,9A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven        

Nakoersen  favoriet:
Versus As
Galvani Boko DP
Gina Schemer

Nakoersen kanshebber(s):
Fleur Swagerman
Greek F Boko DP

Nakoersen outsider (s):
Gigant  Greenwood
Benji Boy   D4
Favourite Wish


 

3                PRIX VREUGDENHIL DAIRY FOODS (PAYDAY                             12:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.500.                                                                                  

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 
 1
    D140039  Harley D Energy                    7.350       6.750  1.15,5A    2100       1.850   3     0  F. Verkaik                              

  2    NL140144  Hurricane                              4.700       4.700  1.15,9A    2100       2.750   2     1  H. Ebbinge                             

  3   NL110172  Elias DF                                4.800       4.800  1.16,1A    2100         950   5     0  A. de Wrede                          

  4    D140009  More Junction                       4.835             0  1.14,0A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 5    NL120096  Freiya van Jip                       5.810       5.810  1.16,8A    2100       3.600   8     1  J.T.S. Dekker                        

  6    I150015    Zarch Wise As                       6.000       6.000  1.17,1A    2100            0   0     0  E. Bot                                      

  7    NL120070  Floral Girl                             7.445       7.445  1.15,5A    2100         300   2     0  R.L. Pools                              

  8    NL100199  Dora de Legume                    7.630       7.630  1.14,5A    2100         285   4     0  J.G.C. van Veen                    

  9    NL130171  Gigant Well                           7.952       8.205  1.14,3A    2100       2.300   3     1  J. van Rijn                               

 10   D130064  General Lee                           8.286       3.400  1.16,4A    2100         650   1     0  R.T. de Vlieger                      


Nakoersen  favoriet:
Hurricane 

Nakoersen kanshebber(s):
Harley D Energy DA
General Lee

Nakoersen outsider (s):
Gigant Well
Freiya van Jip DA
More Junction  

 

4                PRIX BONEFISH LIFE (TROTTEUR FRANCAIS GOLDEN                12:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 

 
 1
    F110158   Bleuet d'Airou                     21.930      21.930  1.14,8A    2600       1.350   7     0  D.P. Tesselaar                      

  2    F110051   Bastien du Chef                   23.210      22.410  1.15,0A    2600       4.370   7     1  D. den Dubbelden                

  3    F110095   Bunker du Hamel       A          27.380      27.380  1.14,4A    2600       1.600   6     0  D. Minnema                           

  4    F100121   Adzio Family                       32.670      32.670  1.15,1A    2600       1.500   3     0  T.H. Kooyman                         

  5    F110100   Bonefish Life                       54.880      54.880  1.14,3A    2600       9.850   6     2  C.F. Kamminga                     

  6    F090190   Vendangeur                         54.890      54.890  1.15,4A    2600       1.300   3     0  J.V.M.G. Verbeeck              

  7    F120057   Confidential Bond               60.110       2.260  1.14,8A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

  8    F100088   Aleno Josselyn                    64.542      64.542  1.13,7A    2600            0   0     0  R.L. Pools                              

  9    F130108   Dayton                       A        76.080      76.080  1.15,3B    2600            0   0     0  M. Brouwer                           

 10   F130109   Delicatesse                 A        86.390      86.390  1.14,1A    2600       1.020   2     0  J. de Leeuw                          

 11   F090194   Voltigeur d'Amour               86.980      86.980  1.15,5A    2600         250   4     0  J. Fikse                                  

 12   F090134   Valerio Jet                           92.027      28.650  1.14,7A    2600       3.800   3     0  J. van Rijn  

Nakoersen  favoriet:
Bonefish Life DP
Valerio Jet  DA

Nakoersen kanshebber(s):
Delicatesse
Dayton  
Aleno Josselyn  DA

Nakoersen outsider (s):
Adzio Family 
Vendangeur
Condifental Bond D4
                           

 

5                PRIX DIEGO DRY (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                      13:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 
 1
    F120011   Cazio Josselyn                      4.210       4.210  1.17,1A    2600       2.800   7     1  R. Wester                               

  2   F140081   Elmio de Vandel                    8.640             0  1.15,6A    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

  3   F110162   Black des Morins                   9.915       9.915  1.16,9A    2600       2.100   7     0  G. de Jong                             

  4    F130111   Dino de Bourgogne             10.160      10.160  1.15,6B    2600       1.000   4     0  C.F. Kamminga                     

  5    F120120   Colza du Gers                      10.990             0  1.17,1A    2600            0   2     0  R. de Beer                              

  6    F120107   Chronos du Lude                 11.675      11.675  1.15,8A    2600       6.585   8     0  R.L. Pools                               

  7    F140013   Ete de Feu                           12.610             0  1.16,5A    2600            0   0     0  H.A.J. Grift                             

  8    F120070   Canon de la Douce              13.080      13.080  1.16,3A    2600       1.900   7     0  J.T.S. Dekker                        

  9    F120123   Certain Well                         13.680             0  1.17,1A    2600            0   0     0  J. van Rijn                              

 10  F120068   Cyrus d'Alba                        14.030      14.030  1.16,1A    2600       7.550   7     0  J. de Leeuw                          

 11   F120117   Clopin du Boulay                 17.710      17.710  1.14,6A    2600       6.100   4     2  H. Ebbinge                             

 12   F130112   Djoko's Way                         17.740      17.740  1.16,8A    2600         950   3     0  D.P. Tesselaar  

Nakoersen  favoriet:
Clopin du Boulay DA

Nakoersen kanshebber(s):
Cyrus d'Alba 
Chronos du Lude
Dino de Bourgogne

Nakoersen outsider (s):
Djoko's Way 
Ete de Feu
Black des Morins 
Cazio Josselyn D4


                   

 

6                PRIX BEIJK.COM (MERWESTAAL TALENT                                  13:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

  
 1
    D130115  Aranka                                        0             0               2100            0   2     0  J.T.S. Dekker                        

  2    D140060  Hunter Dragon                            0             0               2100            0   1     0  J. van Rijn                              

  3    NL130119  Gigi l'Amoroso                        260          260  1.18,9A    2100         260   4     0  M.C. Vergay                          

  4    D140120  Race for Fame                         500          500  1.17,8A    2100         500   1     0  D.P. Tesselaar                      

 5    S130009   Select Swede                           600          600  1.17,6A    2100         350   2     0  A. Bakker                               

  6    D140049  Heine Attack                            700          700  1.18,0A    2100         700   4     1  J. de Leeuw                          

  7    S150037   Fanny Chenal                          750          750  1.17,6A    2100         750   1     0  J.V.M.G. Verbeeck               

  8    NL130111  Gigi                                         775          775  1.18,3A    2100         300   4     0  W.C. Steur       

Nakoersen  favoriet:
Hunter Dragon
Race for Fame
Fanny Chenal

Nakoersen kanshebber(s):
Heine Attack
Select Swede

Nakoersen outsider (s):
Aranka

        

 

7                PRIX YEARLINGSALE.NL (MERWESTAAL TALENT                        14:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 

 
 1
    NL120260  Fullrich v Assum                   1.315       1.315  1.16,4A    2100         145   1     0  A. Bakker                               

 2    D130119  Germany Attack                    2.500       2.500  1.17,0A    2100       2.500   2     1  R.L. Pools                              

 3    NL140061  Henbianca Boko                    2.703       3.365  1.16,1A    2100       2.100   2     1  D.P. Tesselaar                      

 4    D120046  Fury di Mucho                       2.850       2.850  1.16,1A    2100       1.300   5     0  N. Jongejans                         

 5    NL110002  Edwin Greenacre                   2.885       2.885  1.16,7A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 6   NL130203  Goodlooking Lady                3.135       3.135  1.16,4A    2100         450   5     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 7    I140017    Vaduz Wise As                      3.300       3.300  1.15,0A    2100            0   0     0  E. Bot                                      

 8    D130014  Devil                                     3.340       3.340  1.15,0A    2100       1.200   3     1  H. Ebbinge                             

 9    NL130158  Giga Well                              4.450       4.450  1.16,1A    2100       2.710   4     1  J. van Rijn  

Nakoersen favoriet
 Vaduz Wisa As

Nakoersen kanshebber(s)
Henbianca Boko
Giga Well
Devil

Nakoersen outsider(s)
Fury di Mucho
Fullrich v Assum
Edwin Greenacre


                           

 

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  10:10   uur

 

 
 1
    NL140041  Et Pour Deux TF                         0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 2    F120028   Casanova d'Amour              24.535             0  1.14,8A    2100            0   0     0  J. Holzschuh 
                     

 

90              Kwalificatieproef                                                                             10:20   uur


 1
    NL150052  Incadance                                   0             0  1.21,8A    2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 2    D150097  Impressive Bros                         0             0               2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 3    S150001   Edens Boy                                  0             0               2100            0   0     0  F.A. Westerveld                    

 4    D140022  Hendrix Scott                             0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 5    D130120  Giant di Mucho                           0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans 
 

                      

 

91              Kwalificatieproef                                                                             10:30   uur


 1
    NL140098  Hilde KB                                  100          400  1.21,2A    2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 2    D150020  Ihagua F Boko                       4.000             0  1.19,7A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 3    S100034   Je T'aime Ruinart                70.456             0  1.13,2A    2100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 4    D140089  Tsunami Diamant               146.904             0  1.13,4A    2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 5    D130021 Gilda Newport                                   154.351                0     1.10,4A    2100                 0 0 0        D.P. Tesselaar                       


succes !