Victoria Park Wolvega
9 februari 2018


Uitslagen Wolvega 9 februari,

 

Eerste koers, 2600 m:

     

1e

3

 

Zauni                    

Mw. R. Walter                                                   

1.18,0

2e

5

 

Dinand Convital          

     

3e

1

 

Flits Harley              

     

4e

2

 

Macho Byd                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,80  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 1,90

Trio 3,00

 
             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Helen Boko               

L. Pegram

 

1.16,9

2e

8

 

High Speed               

     

3e

9

 

Call Him George          

     

4e

10

 

Geri Boko                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,20  Pl. 1,10  2,70  9,20

Duo 10,10

Trio 174,60

 
             

Derde koers, 2600 m:

     

1e

4

 

Titanium Gar             

R. Pools

 

1.15,8

2e

2

 

Ennyus Boko              

     

3e

3

 

Easy Joe                 

     

4e

1

 

Gustafson                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,10  2,00  2,40

Duo 8,90

Trio 22,60

 
             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Ger Hollandia            

L. Pegram

 

1.16,5

2e

12

 

Hurricane                

     

3e

9

 

El Mec di Quattro        

     

4e

10

 

Fury di Mucho            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,20  Pl. 1,30  1,30  1,60

Duo 9,10

Trio 20,40

 
             

Vijfde koers, 2600 m:

     

1e

7

 

Cocktail du Biwetz       

J. van Rijn                                                     

1.15,4

2e

4

 

Bunker du Hamel          

     

3e

1

 

Bleuet d'Airou           

     

4e

3

 

Artax Vert               

     

Niet gestart: 6 Adzio Family                       

   

Winnend 1,80  Pl. 1,10  1,90  4,80

Duo 6,80

Trio 112

 
             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

11

 

Henbianca Boko           

D.P. Tesselaar                                                  

1.16,7

2e

5

 

Handy Wise               

     

3e

12

 

I'myournightmare         

     

4e

2

 

Symphonie H              

     

Niet gestart: 8 He Gerritdelange                  

   

Winnend 6,10  Pl. 1,60  1,30  1,70

Duo 16,20

Trio 30,70

 
             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

9

 

Catyama                  

D. Minnema                                                       

1.16,8

2e

5

 

Emeraude Jiji            

     

3e

3

 

Dynamica                 

     

4e

4

 

Bonnie Jagger            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 10,00  Pl. 2,10  2,60  1,90

Duo 69,60

Trio 1450,00

 
             

Achtste koers, 2600 m:

     

1e

7

 

Clopin du Boulay         

H. Ebbinge                                                      

1.17,1

2e

4

 

Cyrus d'Alba             

     

3e

5

 

Chronos du Lude          

     

4e

2

 

Cazio Josselyn           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,10  Pl. 1,10  1,20  1,20

Duo 4,90

Trio 13,60

 
             

Negende koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Greek F Boko             

Mw. H. Tjalsma                                                  

1.15,1

2e

3

 

Vincent                   

     

3e

9

 

Benji Boy                

     

4e

10

 

Excellent Legume         

     

Niet gestart: 5 Falco                             

   

Winnend 2,50  Pl. 1,70  1,80  2,00

Duo 4,70

Trio 21,10

 
             

Tiende koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Guy Pomponne              

T.H. Kooyman                                                    

1.15,5

2e

3

 

Fledder Greenwood        

   

3e

4

 

Gina EMC                 

     

4e

2

 

Fabulous Well            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,40  Pl. 3,40  10,40  6,10

Duo 50,20

Trio 424,90

 
             

Totalisatoromzet: €93.849,50

     

 

 

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 9 februari 
Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
het paard loopt zonder voor ijzers 
D4 =
het paard rondom zonder ijzers 






1                PRIX LEONIE VETHAAK - CHAMPION 2017 (MONTÉ                      17:15   uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                         

  Prijzen:  (        1000         500        240      160        100               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL120190  Flits Harley                          10.675      10.780  1.16,0A    2600       1.650   3     0  Mw. L. Hamming                  

 2    D100080  Macho Byd                           25.278          720  1.14,1A    2600            0   0     0  Mw. A.M.J. Batist                 

 3    D130117  Zauni                                   32.484       3.000  1.12,8A    2600       3.000   1     1  Mw. R. Walter                        

 4    F090170   Varenne de Phens               37.441       7.680  1.15,3B    2600            0   0     0  Mw. C. Onghena                   

 5    NL100093  Dinand Convital                   42.903      43.341  1.15,0B    2600       1.250   1     0  Mw. E. Desmigneux             

 6    F110173   Bristol d'Or                         50.620      50.620  1.15,4B    2600            0   0     0  Mw. A. Lehmann                  

 7    NL070144  Abrazzo d'Amour                 56.505      56.505  1.13,5A    2600         200   1     0  Mw. M.E.E. Knopp      

Nakoersen favoriet
Dinand Convital
Zauni

Nakoersen kanshebber(s)
Flits Harley
Varenne de Phens

Nakoersen outsider(s)
Bristol d’Or
Macho Byd


          

2                PRIX TOPKIP.NL (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                         17:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D130014  Devil                                     2.140       2.140  1.15,0A    2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 2    D140116  Early Smiling                         2.350       2.350  1.16,4A    2100       2.150   3     1  D.P. Tesselaar                      

 3    NL140060  Helen Boko                           3.250       3.250  1.19,6A    2100       2.000   1     1  H.W. Langeweg jr.                

 4    NL110291  Eyegloss                               3.250       3.250  1.19,1A    2100            0   1     0  J.P. Kloppenburg                 

 5    NL120175  Fakhir Fanatic                       3.270       3.270  1.16,2A    2100            0   0     0  Mw. S. de Vries                    

 6    NL130075  Gently Boko                          4.651       6.335  1.15,4A    2100         450   2     0  D. Brouwer                            

 7    NL110172  Elias DF                                4.800       4.800  1.16,2A    2100         950   2     0  A. de Wrede                          

 8    NL140001  High Speed                           5.060       6.180  1.16,1A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 9    S120021   Call Him George                    5.139       5.139  1.16,3A    2100         300   2     0  W.G. Hamming                      

10   NL130050  Geri Boko                              5.145       5.145  1.15,0A    2100         150   3     0  T.H. Kooyman                        

11   NL100252  Drogba Apache                     5.345       5.345  1.15,2A    2100       1.200   2     0  E. Korrel                                  

12   NL110075  El Salsa                                 5.455       5.455  1.17,2A    2100            0   0     0  W.C. Steur    

Nakoersen
favoriet
High Speed
Call Him Georg
Early Smiling
Helen Boko   DP

Nakoersen kanshebber(s)
Drogba Apache
Gently Boko
Elias DF   DA

Nakoersen outsider(s)
Devil   DP
Geri  Boko
Fakhir Fanatic




                        

3                HET GOUDEN PAARD / LE CHEVAL D'OR (ELITE                          18:10   uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                              

  Prijzen:  (        4500       2150       1100      600        300          200  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    NL130150  Gustafson                           25.386      27.824  1.13,2A    2600       2.000   1     0  H. Ebbinge                             

 2    NL110149  Ennyus Boko                       36.880      36.880  1.14,4A    2600       5.350   3     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    NL110270  Easy Joe                              46.296      47.031  1.13,2A    2600         600   1     0  M.F. Rothengatter                

 4    I120026    Titanium Gar                       60.600      60.600  1.13,5A    2600       6.900   2     2  H.W. Langeweg jr.                

 5    NL100003  Dex Beuckenswijk               62.355      70.818  1.13,3A    2600            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

 6    NL080444  Banker Transs R                  87.954      88.622  1.12,4A    2620         900   1     0  J. van Rijn                              

 7    D130034  Muscle Scott                      154.695       3.900  1.12,5A    2620       3.200   2     1  D. Brouwer                            

 8    F090165   Vramdao                             270.160       8.850  1.13,3B    2620            0   0     0  Mw. H. Huygens                   

 9    F070047   Trust Speed                       335.140    335.140  1.13,7B    2620            0   2     0  J.T.S. Dekker                        

10   F090127   Vinochka                            407.898    324.762  1.12,9B    2620         150   1     0  R. Bot    

Nakoersen favoriet
Titanium Gar  D4

Nakoersen kanshebber(s)
Gustafson
Ennuys Boko
Banker Transs R
Vramdao
Vinochka

Nakoersen outsider(s)
Muscle Scott
Easy Joe
Trust Speed



                                 

4                PRIX LEX BEUMER (MERWESTAAL TALENT                                18:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    NL140151  Hendrik Schermer                   680          680  1.18,0A    2100         150   1     0  F.W. van der Blonk               

 2    D140108  Hurricane Boshoeve               695          695  1.17,0A    2100         300   1     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL130003  Gyon Beuckenswyk                920          920  1.18,1A    2100            0   0     0  Mw. S.K. de Glee                  

 4    D110102  Pierro Kavenga                        937           45  1.18,2A    2100            0   0     0  L. de Vries                            

 5    NL140099  Hot Shot Rob                        1.045       1.045  1.17,0A    2100         200   1     0  H. Hamming                           

 6    F140052   Erasme du Vivier                   1.120       1.120  1.18,2A    2100            0   0     0  R. Bot                                      

 7    NL130184  Ger Hollandia                        1.155       1.155  1.15,4A    2100         750   1     0  H.W. Langeweg jr.                

 8    NL140103  Hoot Mon Amour                   1.350       1.350  1.16,8A    2100       1.200   3     0  J. de Leeuw                          

 9    F140033   El Mec di Quattro                  1.450          800  1.15,4A    2100         800   2     0  D.P. Tesselaar                      

10   D120046  Fury di Mucho                       1.800       1.800  1.16,1A    2100         250   2     0  N. Jongejans                         

11   NL130126  Gulomgoarre                         1.820       1.820  1.16,6A    2100         750   2     0  R.L. Pools                               

12   NL140144  Hurricane                              1.950       1.950  1.15,9A    2100            0   0     0  H. Ebbinge   

Nakoersen favoriet
Ger Hollandia  D4
Hurricane

Nakoersen kanshebber(s)
El Mac di Quattro Da
Hoot Mon Amour
Gulomgoarre

Nakoersen outsider(s)
Hurricane Boshoeve
Erame du Vivier
Fury di Mucho


                         

5                PRIX DU HARAS DE BOUTTEMONT (TF SILVER                           19:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 70.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    F110158   Bleuet d'Airou                     20.580      20.580  1.14,8A    2600            0   3     0  D.P. Tesselaar                      

 2    F110051   Bastien du Chef                   22.590      21.790  1.15,0A    2600       3.750   2     1  H.W. Langeweg jr.                

 3    F100157   Artax Vert                            25.690      25.690  1.15,2A    2600         550   2     0  R. Wester                               

 4    F110095   Bunker du Hamel                 25.880      25.880  1.14,4A    2600         100   2     0  J. de Leeuw                          

 5    F110156   Baladin Williams                  31.260      31.260  1.14,1A    2600       1.250   1     0  J. Fikse                                  

 6    F100121   Adzio Family                       32.670      32.670  1.15,1A    2600       1.500   2     0  T.H. Kooyman                        

 7    F120025   Cocktail du Biwetz              34.100      34.100  1.14,4A    2600            0   0     0  J. van Rijn                              

 8    F130074   Delivrance                           37.550      37.550  1.15,1A    2600       4.880   2     1  D. Brouwer                            

 9    F110171   Brillant de Jiel                     45.530          600  1.15,7B    2600         250   2     0  J.H. Mieras                            

10   F110175   Bernice du Chef                   46.290       1.800  1.14,7B    2600       1.100   3     0  R. Bot                                      

11   F090192   Verseau Blue                       52.310      52.310  1.16,3A    2600         100   1     0  R.L. Pools   

Nakoersen favoriet
Cocktail du Biwetz

Nakoersen kanshebber(s)
Baladin Williams
Bastien du Chef
Delivrance   DP
Bunker de Hamel

Nakoersen outsider(s)
Bernice du Chef
Adzio Family
Bleuet d’Airou



                           

6                PRIX MARCO DI JESOLO (MERWESTAAL TALENT                       19:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 650. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    F140074   Eistenio                                      0             0               2100            0   1     0  K.L.C. Roeges                       

 2    D150101  Symphonie H                              0             0  1.19,3A    2100            0   1     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL150025  Iowa River                               100          400  1.18,4A    2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 4    NL130104  Goah d'Isere                            165          165  1.16,6A    2100            0   1     0  W.N. de Reus                         

 5    D140088  Handy Wise                             200             0  1.17,2A    2100            0   0     0  J.T. de Jong                          

 6    D140074  Hooray Boko                           415          415  1.18,7A    2100            0   1     0  R.L. Pools                              

 7    NL130111  Gigi                                         475          475  1.18,7A    2100            0   0     0  W.C. Steur                             

 8    NL140076  He Gerritdelange                     500          500  1.16,9A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 9    NL140131  Haastje Well                            570          570  1.17,8A    2100            0   2     0  J.C. Bot                                   

10   US130006 Velten Rheingold                     600          300  1.20,3A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

11   NL140061  Henbianca Boko                      603       1.265  1.16,1A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

12   NL150040  I'myournightmare                    619       1.125  1.17,0A    2100         450   2     0  M. Brouwer           

Nakoersen favoriet
He Gerritdelange
I’myournightmare

Nakoersen kanshebber(s)
Handy Wise
Henbianca Boko
Iowa River
Velten Rheingold

Nakoersen outsider(s)
Symphonie H
Goah d’Isere



               

7                PRIX ELEVAGE SEVENTY ONE (TROTTEUR                               20:10   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

1    F130071   Dream Women                       2.830       1.830  1.17,2A    2100         100   2     0  B.G.M. Vader                         

 2    F130087   Delicieuse d'Azur                  4.072           50  1.16,7A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 3    F130061   Dynamica                              5.533       5.533  1.16,3A    2100       2.933   1     1  J. van Rijn                              

 4    F110033   Bonnie Jagger                       5.590       3.600  1.16,8A    2100            0   0     0  N. Jongejans                          

 5    F140075   Emeraude Jiji                        6.800       6.800  1.18,3A    2100         150   1     0  J. de Leeuw                          

 6    F130059   Dolly Pop                              9.890       9.890  1.15,3A    2100       1.050   3     0  A. Posthumus                      

 7    F120109   Camissa                               13.640             0  1.15,7A    2100            0   1     0  R. Bot                                      

 8    F120072   Comete de Baffais               13.940      13.940  1.16,8A    2100       5.000   3     2  H. Ebbinge                             

 9    F120093   Catyama                              16.280      16.280  1.14,5A    2100       1.250   3     0  D. Minnema                           

10   F130105   Daeneris Jiel                        17.760       1.250  1.16,1B    2100       1.250   1     0  Mw. H. Huygens          

Nakoersen favoriet
Comete de Baffais

Nakoersen kanshebber(s)
Catyama
Dynamica   DA
Dolly Pop
Emeraude

Nakoersen outsider(s)
Daeneris Jiel  DA
Bonnie Jager


        

8                PRIX KS COURTAGE (TROTTEUR FRANCAIS                             20:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

1    F130093   Dark Hope                               950          950  1.27,0B    2600            0   0     0  M. Brouwer                           

 2    F120011   Cazio Josselyn                      3.910       3.910  1.17,1A    2600       2.500   3     1  R. Wester                               

 3    F120096   Cheri Love Blue                    7.330       7.330  1.17,4B    2600            0   1     0  M. Wester                              

 4    F120068   Cyrus d'Alba                         8.230       8.230  1.16,1A    2600       1.750   2     0  J. de Leeuw                           

 5    F120107   Chronos du Lude                  8.875       8.875  1.15,8A    2600       3.785   4     0  R.L. Pools                              

 6    F110162   Black des Morins                   9.415       9.415  1.16,9A    2600       1.600   4     0  G. de Jong                             

 7    F120117   Clopin du Boulay                 12.710      12.710  1.14,6A    2600       1.100   1     0  H. Ebbinge                             

 8    F130110   Dandy d'Hertals                   18.310             0  1.16,0A    2600            0   0     0  K.L.C. Roeges  

Nakoersen favoriet
Clopin du Bulay
Chronos du Lude

Nakoersen kanshebber(s)
Cazio Josselyn  DP
Cyrys d’Alba
Black des Morins

Nakoersen outsider(s)
Cheri Love Blue
Dark Hope
Danady d’Hertals   DA



                    

9                PRIX NAC (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                                 21:10   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL090176  Cassandra D                        12.825      12.825  1.15,7A    2100         250   2     0  Mw. S. Stolker                      

 2    I110020    Samson Ris                         14.338      14.338  1.14,3A    2100            0   0     0  Mw. H.F. Hofstra                   

 3    I140022    Vincent                                14.846      14.846  1.12,5A    2100       2.500   3     1  J. Terstal                               

 4    NL100119  Deposito                              15.390      15.390  1.14,2A    2100            0   1     0  Mw. S. Winkelman               

 5    NL120044  Falco                                   15.615      15.615  1.14,7A    2100         150   2     0  Y.R. Mollema                         

 6    D130057  Greek F Boko                       16.100      16.100  1.14,0A    2100       1.250   1     0  Mw. H. Tjalsma                     

 7    DK090003 Salesi Dream                        16.970          600  1.15,0A    2100         400   1     0  M. Schulz                                

 8    NL120022  Floor Petnic                         20.719      20.719  1.13,7A    2100       1.900   3     0  W.M.J. Brouwer                    

 9    NL080486  Benji Boy                             20.950      20.950  1.14,3A    2100       1.500   2     0  E. van den Bergh                  

10   NL110102  Excellent Legume                22.522      22.522  1.13,6A    2100       2.500   1     1  M.C. Blankendaal                 

11   NL070487  Andrea Swagerman             23.275      23.390  1.14,0A    2100         100   1     0  K. Swagerman      

Nakoersen favoriet
Greek F Boko
Vincent

Nakoersen kanshebber(s)
Benji Boy D4
Excellent de Legume
Floor Petnic
Deposito  D4

Nakoersen outsider(s)
Samson Ris
Falco
Salesi Dream



               

10              PRIX GALA DU TROT (PAYDAY WINNER                                    21:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 9.500.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL110271  Euforia                                  6.695             0  1.14,6A    2100            0   0     0  R. Loman                               

 2    NL120165  Fabulous Well                       7.241       7.652  1.15,5A    2100         450   3     0  Mw. N. Hendriks                   

 3    D120029  Fledder Greenwood              5.789       2.620  1.15,1A    2100         750   2     0  J. de Leeuw                          

 4    NL130064  Gina EMC                              5.920       5.920  1.16,3A    2100       2.000   1     1  P. de Haan                              

 5    D140039  Harley D Energy                    6.250       5.650  1.15,5A    2100         750   1     0  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL140012  Hardwell de Heot                   6.461       6.461  1.16,5A    2100       2.016   1     1  H. Ebbinge                              

 7    US110003 Barbert                                  6.500       6.500  1.14,6A    2100         750   2     0  J. van Rijn                              

 8    NL130069  Guy Pomponne                     9.088       9.800  1.14,7A    2100       1.650   2     0  T.H. Kooyman  

Nakoersen favoriet
Harley D Energy
Guy Pomponne

Nakoersen kanshebber(s)
Fledder Greenwood
Barbert
Hardwell de Heot
Gina EMC

Nakoersen outsider(s)
alle 



                     

90              Kwalificatieproef                                                                             16:30   uur

 

 1    BL150008  Loverboy Vrijthout                     0             0               2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 2    NL140136  Haya Alki                                    0             0               2100            0   0     0  B.G.M. Vader                         

 3    NL140007  Hollywood Star                           0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 4    NL140015  Epopea TF                                  0             0               2100            0   0     0  J.T. de Jong                          

 5    NL140059  Helena                                        0             0  1.32,8A    2100            0   0     0  R.L. Pools     

                        

91              Kwalificatieproef                                                                             16:40   uur

 
 1
    NL110222  Esmee ter Sype                        750          750  1.21,3A    2100            0   0     0  Mw. C.P. Timmer                 

 2    F130104   Diamond ER                          4.210             0  1.17,3B    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 3    NL090283  Co Swagerman                     33.088      36.645  1.14,0A    2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 4    N080001  K.L.M.Buymethemoon      126.290             0  1.11,0A    2100            0   0     0  J. van Rijn                                                      



Succes !