DUINDIGT


Durk M Boko(F. vder Blonk/H.v.Dijk/Boko Stables) flikt het weer door andermaal de Gouden Zweep te winnen!

Jaap van Rijn stuurt tweemaal een winnaar naar huis, Haley Jet(C.Roeling) wint in verbluffende 1.13,8 de mijl en Gideon H Renka(Gerrits Recycling) haalt ondanks voorgift favoriet Golden Avenue op het gras terug

Entrainement Langeweg keert ook met twee winnaars huiswaarts. Hugo boekt zege met Holland(R.Offenberg) en een zeer blije Finn Verkaik laat zien dat Happy Hollandia iets bijzonders is met 6e zege uit 7

RIck Wester opent meeting met zege en daarbij blijft Indy Lady voor de familie vden Ancker ongeslagen

Massai (T.Kooyman/R.Goudsblom)houdt het koppie erbij en dan druipt de klasse er weer van af

Rensport:
Trainer John Smith trots als een (Wassenaarse)Pauw op zijn Captain Gerald(V. Bellen Beheer) en Nadia Ibrahim

Sara Vermeersch boekt fraaie double dankzij Calitra D.A.(J.Verstrepen) en Hardy Black(A.Hendriks)

 

Eerste koers, 2000 m:

     

1e

2

 

Indy Lady                

R. Wester                                                       

1.18,0

2e

8

 

Hooray Boko              

     

3e

1

 

Zoom Wise L               

     

4e

5

 

Ourique                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,70  Pl. 3,10  4,50  10,00

Duo 34,00

Trio Jackpot

 
             

Tweede koers, 2000 m:

     

1e

13

 

Holland                  

H.W. Langeweg jr.                                                

1.18,4

2e

5

 

I am Zandbergen          

     

3e

3

 

Zack Wind                

     

4e

11

 

Helena                   

     

Niet gestart: 4 I'll be there               9 Goldrush H                     

 

Winnend 1,30  Pl. 1,30  3,80  3,80

Duo 11,60

Trio 105,00

 
             

Derde koers, 1800 m:

     

1e

5

 

Calitri D.A. (BEL)       

Mw. S. Vermeersch                                               

1.53,7

2e

8

 

Ezzahra du Breuil (FR)   

   

3e

6

 

Ainhoa Almili (FR)       

     

4e

9

 

Eau Divine (FR)           

     

Niet gestart: 1 Ganj Beik (IRA)                   

   

Winnend 5,40  Pl. 1,20  1,20  1,90

Duo 5,80

Trio 53,80

 
             

Vierde koers, 2000 m:

     

1e

2

 

Happy Hollandia          

F. Verkaik                                                      

1.17,6

2e

7

 

Hidde Greenwood          

   

3e

1

 

Hendrik Schermer         

   

4e

5

 

Geert V                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,10  Pl. 1,30  1,40  2,20

Duo 5,10

Trio 24,40

 
             

Vijfde koers, 2000 m:

     

1e

12

 

Massai                    

T.H. Kooyman                                                    

1.16,3

2e

4

 

Graham Convital          

     

3e

6

 

Easy Going BR            

     

4e

2

 

Hindy Heikant            

     

Niet gestart: 5 French Kiss                       

   

Winnend 2,60  Pl. 1,40  1,40  1,50

Duo 11,70

Trio nvt

Kwartet 133,10

             

Zesde koers, 1800 m:

     

1e

2

 

Captain Gerald (GB)      

Mw. N.A.B. Ibrahim                                              

1.54,9

2e

5

 

So Bolt (FR)             

     

3e

6

 

Mare (GER)               

     

4e

3

 

Pas Vu Pas Pris (FR)     

   

Niet gestart: 8 Smiley (FR)                       

   

Winnend 2,10  Pl. 1,40  1,90  1,90

Duo 14,70

Trio 100,10

 
             

Zevende koers, 2600 m:

     

1e

3

 

Durk M Boko              

F.W. van der Blonk                                              

1.19,9

2e

7

 

Fabio Bianco             

     

3e

6

 

Flavius                  

     

4e

2

 

Heart of Steel           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,80  Pl. 1.70  1,60  1,90

Duo 7,30

Trio 25,70

 
             

Achtste koers, 1609 m:

     

1e

9

 

Hayley Jet               

J. van Rijn                                                     

1.13,8

2e

3

 

Norah As                 

     

3e

2

 

Geordie                  

     

4e

4

 

Go Lucky                 

     

Niet gestart: 6 Helen Boko                        

   

Winnend 1,50  Pl. 1,30  1,90  1,80

Duo 20,90

Trio 56,30

 
             

Negende koers, 1300 m:

     

1e

2

 

Hardy Black (IRE)        

Mw. S. Vermeersch                                               

1.17,4

2e

6

 

Dawn Calling (IRE)       

     

3e

4

 

Cruel Summer (FR)        

   

4e

7

 

Tansfeeq (GB)            

     

Niet gestart: 3 Tracking (GB)                     

   

Winnend 2,80  Pl. 1,30  1,60  1,30

Duo 29,80

Trio 85,90

 
             

Tiende koers, 1900 m:

     

1e

8

 

Gideon H Renka           

J. van Rijn                                                     

1.19,6

2e

3

 

Golden Avenue            

     

3e

9

 

Fleur Swagerman          

   

4e

1

 

Eva Hallinck             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 6,40  Pl. 2,00  1,40  2,10

Duo 14,20

Trio 87,10

 
             

Totalisatoromzet: €57.137,00

     

 


Voorbeschouwing

zondag 10 juni 2018 aanvang 13.30 uur!

GOUDEN ZWEEP / WASSENAARSE PAUW MEETING

 

Flavius onze Jokertip in de Gouden Zweep

Wie wint voor stal John Smith de Wassenaarse Pauw?

Duo van de dag: Hidde Greenwood / Happy Hollandia


Door Kees Voshol

 

1              Krekboy F 1998-prijs                                                                     13:30 uur

 


Draverij van meet. Winsom tot € 1.700.                                                                                 


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


                                           

 1   I150006   Zoom Wise L               0  0           2000                                0           2                 0       M.F. Rothengatter                


 2   NL150041 Indy Lady                 600            600                           1.19,1A       2000 600            1          1  R. Wester                               


 3   NL120243 Fabiola Charisma          900            900                           1.22,1A       2000 0              2          0  E. Korrel                                 


 4   NL120020 Fenix                     900            900                           1.18,0A       2000 0              2          0  J. de Leeuw                          


 5   D140065  Ourique                   1.125          1.125                         1.18,1A       2000 95             1          0 H.W. Langeweg                    


 6   S150034  Nahema                    1.200          1.200                         1.17,6A       2000 1.200          2          2 T.H. Kooyman                        


 7   F120022  Cherie of Hearts          1.220          1.220                         1.16,7A       2000 95             4          0  R. Knoll                                   


 8   D140074  Hooray Boko               1.575          1.575                         1.17,1A       2000 1.160        10          0 R.L. Pools                              


 9   NL130008 Godfather                 1.690          1.690                         1.19,1A       2000 1.690          6          2 H.W. Langeweg jr.         

 

 

 


Nakoersen favoriet:
6   S150034  Nahema                    

Nakoersen kanshebber(s):
2   NL150041 Indy Lady         
9   NL130008 Godfather  
8   D140074  Hooray Boko     
1   I150006   Zoom Wise L          
  
 
       

       

 

 

 


2              Olaf Pride 1978-prijs                                                                     13:54 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 600.                                                                                   


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


                                           

 1   NL140008 Hariane                   205            205                           1.17,6A       2000 205            2          0  M. Brouwer                           


 2   F130095  Declic Sautreuil          290            150                           1.19,5B       2000 0              0          0 Mw. S. Deconinck                


 3   I150005   Zack Wind                 0  0           2000                                0           0                 0       M.F. Rothengatter                


 4   NL150076 I'll be there             0  0           2000                                0           0                 0    R.T. de Vlieger                      


 5   NL150049 I am Zandbergen           0  0           2000                                0           0                 0 R. van Toor                            


 6   NL150003 Ijsvink                   0  0           2000                                0           0                 0 J. van Rijn                              


 7   D150068  Ishara Scott              0  0           2000                                0           0                 0 J. de Leeuw                          


 8   S150021  Iglesias Boshoeve         0  0           2000                                0           0                 0     J.P.C. Oorthuijsen                


 9   NL130105 Goldrush H                0  0           2000                                0           0                 0 R.L. Pools                              


10  NL140119 Hugo D                    190            190                           1.19,7A       2000 190            2          0 F.W. van der Blonk               


11  NL140059 Helena                    210            210                           1.18,3A       2000 210            5          0  P. de Haan                              


12  NL150050 Ici Sofi                  445            445                           1.17,3A       2000 445            2          0  D. Minnema                           


13  S140010  Holland                   500            500                           1.16,3A       2000 500            1          0 H.W. Langeweg jr.       

 

 

 

 

Nakoersen favoriet:
13  S140010  Holland  *JOKERTIP     

Nakoersen kanshebber(s):
3   I150005   Zack Wind     
4   NL150076 I'll be there  
6   NL150003 Ijsvink  
12  NL150050 Ici Sofi   



           
             

         

 

 

 


3              DARC Aswan Prijs                                                                        14:18 uur


Prijzen:  (       1000       500       250     150      100             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   BA100046 Ganj Beik (IRA)           1800           0                                                                  3          0 Mw. N.A.B. Ibrahim              


 2   BA120006 Red D.A. (BEL)            1.670          1.670                            1800           0                 0          0 Mw. C. Bos                            


 3   BA130016 Weld Amer (QA)            0  0           1800                                0           1                 0    Mw. A. Liebert                      


 4   BA120018 Yash D.A. (BEL)           130            130                              1800           0                 0          0  J. Bogaerts                            


 5   BA130015 Calitri D.A. (BEL)        4.225          4.225                            1800      1.800                 2          0 Mw. S. Vermeersch            


 6   BA140012 Ainhoa Almili (FR)        0  0           1800                                0           0                 0  Mw. E.R. Weissmeier          


7   BA140009 Saif Qardabiyah (FR)      0  0           1800                                0           1                 0    Mw. L. Grigorieva                

 

 8   BA140010 Ezzahra du Breuil (FR)  2.800          2.800                  1800      2.800                 1          1  L. Bekaert                              


 9   BA140007 Eau Divine (FR)           1800           0                                                                  2          0 Mw. A. Van den Troost       


10  BA150002 Zalabiya (FR)             0  0           1800                                0           0                 0 C. Dehens         

 

Nakoersen favoriet:
10  BA150002 Zalabiya
8   BA140010 Ezzahra du Breuil

Nakoersen kanshebber(s):
5   BA130015 Calitri D.A.
6   BA140012 Ainhoa Almili
3   BA130016 Weld Amer
2   BA120006 Red D.A.

 

 

 


4              Virgil Boko 2008-prijs                                                                    14:42 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 4.250.                                                                                  


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   NL140151 Hendrik Schermer        3.075          3.075                         1.16,3A       2000 2.545        10          1  T. Bos                                     


 2   NL140094 Happy Hollandia           3.150          3.150                         1.17,0A       2000 1.800          3          3  F. Verkaik                              


 3   NL120023 Floris Z                  2.670          2.670                         1.17,3A       2000 300            6          0 M.F. Rothengatter                


 4   NL130137 Gwydion                   2.745          3.795                         1.15,9A       2000 1.200          2          1 J.H. Mieras                            


 5   NL130169 Geert V                   2.870          2.975                         1.17,2A       2000 240            3          0  R. van Toor                            


 6   D130119  Germany Attack            3.000          3.000                         1.16,0A       2000 3.000          4          1 R.L. Pools                              


 7   NL140078 Hidde Greenwood         3.850          3.850                         1.16,9A       2000 1.850          3          3  J. de Leeuw                           


 8   D150020  Ihagua F Boko             4.100          100                           1.15,5A       2000 100            1          0 R.T. de Vlieger                      


 9   NL120065 Flash Greenwood         4.180          4.180                         1.17,8A       2000 765            3          1  R. Wester      

 

Nakoersen favoriet:
7   NL140078 Hidde Greenwood
 
2   NL140094 Happy Hollandia           


Nakoersen kanshebber(s):
6   D130119  Germany Attack       
4   NL130137 Gwydion       
 
1   NL140151 Hendrik Schermer 

                         


5              Bouwbedrijf Boksman KWARTET                                                     15:06 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 13.500.                                                                                


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   NL110032 Eristoff Blue             8.180          8.180                         1.17,1A       2000 830            7          0 Mw. D. Paling                        


 2   NL140037 Hindy Heikant              11.336         11.336                        1.14,5A       2000 6.766          4          3  F. Verkaik                              


 3   NL100108 Diamond Twigs             7.190          7.190                         1.15,8A       2000 95             3          0  D. Brouwer                            


 4   NL130173 Graham Convital           7.760          7.760                         1.15,1A       2000 960            3          1  R. van Toor                            


 5   NL120237 French Kiss               8.780          8.780                         1.14,6A       2000 3.505          7          2  J. de Leeuw                          


 6   D130065  Easy Going BR             9.026          9.026                         1.14,2A       2000 1.405          6          1 R.T. de Vlieger                      


 7   NL120050 Fonne Pomponne         9.640          9.640                         1.16,7A       2000 655            6          0  E. Korrel                                 


 8   NL090340 Cavalli Starlake          10.240         10.240                        1.16,5A       2000 400            5          0 J.T.S. Dekker                         


 9   NL130045 Guess What                10.535         11.173                        1.13,4A       2000 1.065          5          0 R.L. Pools                              


10  D140004  Harbour Eightysix         10.595         1.245                         1.14,1A       2000 545            3          0 H.W. Langeweg jr.                


11  NL130171 Gigant Well               10.852         11.105                        1.14,1A       2000 5.200          7          1  J. van Rijn                              


12  D140078  Massai                    11.300         1.850                         1.13,9A       2000 1.300          3          2 T.H. Kooyman                        


13  NL090176 Cassandra D               13.255         13.255                        1.14,5A       2000 680            9          0 Mw. S. Stolker        

 

Nakoersen favoriet:
12  D140078  Massai                    

Nakoersen kanshebber(s):
6   D130065  Easy Going BR      
4   NL130173 Graham Convital  
2   NL140037 Hindy Heikant     
11  NL130171 Gigant Well                      
10  D140004  Harbour Eightysix                      
        
 
          
  


6              De Wassenaarse Paauw                                                                 15:40 uur


Prijzen:  (       1000       325       200       75                       )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   BB120048 Shining Rules (GER)       29.650         29.650                           1800        600                 2          0 Mw. A.M.J. Batist                 


 2   BB130025 Captain Gerald (GB)       18.782         18.782                           1800      2.400                 6          2 Mw. N.A.B. Ibrahim              


 3   BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR)      7.355          7.355                            1800         75                 4          0  C. Dehens                              


 4   B140004  Lady Love                 550            550                              1800           0                 2          0 Mw. C.J.M. Klinkenberg     


 5   BB120004 So Bolt (FR)              1.000          1.000                            1800        100                 2          0 Mw. S. Vermeersch            


 6   BB130035 Mare (GER)                2.950          2.950                            1800        150                 4          0 Mw. A. Van den Troost       


 7   BB090014 Shiny Blue (FR)           7.131          7.131                            1800        145                 4          0 Mw. C. Bos                            


 8   BB130044 Smiley (FR)               468            468                              1800        300                 0          0 Mw. E.R. Weissmeier         

 

Nakoersen favoriet:
2   BB130025 Captain Gerald
1   BB120048 Shining Rules


Nakoersen kanshebber(s):
3   BB120013 Pas Vu Pas Pris 
5   BB120004 So Bolt 
6   BB130035 Mare 

 


7              64ste GOUDEN ZWEEP                                                                  16:10 uur


Prijzendraverij voor Nederlandse paarden van vier jaar en ouder. Winsom vanaf € 10.000.                                

                                            


 1   NL110149 Ennyus Boko               45.180         45.180                        1.13,2A       2600 13.650       10          1 Mw. C.D. Aalbers                 


 2   NL140153 Heart of Steel            20.784         22.120                        1.13,8A       2600 11.325        5          3 R.T. de Vlieger                      


 3   NL100062 Durk M Boko               26.410         26.410                        1.13,3A       2600 4.050          4          3 F.W. van der Blonk               


 4   NL130072 Galvani Boko              11.123         24.490                        1.13,7A       2600 4.300          5          2 J.H. Mieras                             


 5   NL070462 Adelaar                   24.695         24.695                        1.15,6A       2600 1.120          7          0 J.T.S. Dekker                        


 6   NL120212 Flavius                   39.975         41.655                        1.13,8A       2600 11.610        9          3 Mw. H.M. Janssen               


 7   NL120214 Fabio Bianco              21.645         21.645                        1.13,0A       2600 1.375          3          1  J. de Leeuw                          


 8   NL110269 Eagle Transs R            22.545         24.835                        1.14,2A       2600 0              2          0  D. Brouwer                            


 9   NL090045 Crizzly Bear              64.064         66.102                        1.10,9A       2620 1.425          3          1  J. van Rijn                              


10  NL060129 Zahier Charisma           53.135         53.135                        1.14,8A       2620 295            4          0  E. Korrel           

 

Nakoersen favoriet:
6   NL120212 Flavius *JOKERTIP                

Nakoersen kanshebber(s):
3   NL100062 Durk M Boko  
7   NL120214 Fabio Bianco     
1   NL110149 Ennyus Boko          

4   NL130072 Galvani Boko      
9   NL090045 Crizzly Bear               
        
               


8              Roland 1955-prijs                                                                         16:40 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 7.500. (g.l.s.)                                                                        


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 1   NL130077 Gerson Boko               2.835          2.835                         1.15,3A       1609 1.225          6          0 R.L. Pools                              

 


 2   NL130159 Geordie                   4.918          4.918                         1.15,4A       1609 2.772          7          0  B. Schwarz                            


 3   D140072  Norah As                  5.040          1.440                         1.14,0A       1609 380            3          0 T.H. Kooyman                        


 4   NL130005 Go Lucky                  5.054          7.585                         1.15,6A       1609 350            6          0 Mw. B. Sprengers                


 5   NL140127 Highspeed Aresy           5.278          9.280                         1.15,2A       1609 145            1          0 Mw. C.D. Aalbers                 


 6   NL140060 Helen Boko                5.885          5.885                         1.15,5A       1609 4.635          5          2 H.W. Langeweg jr.                


 7   NL100252 Drogba Apache             6.425          6.425                         1.15,2A       1609 2.280        12          0  E. Korrel                                 


 8   D130008  Ghilaine F Boko           6.965          6.965                         1.15,5A       1609 150            5          0 M.F. Rothengatter                


 9   NL140026 Hayley Jet                7.200          17.685                        1.16,4A       1609 0              0          0  J. van Rijn          



Nakoersen favoriet:
9   NL140026 Hayley Jet   
2   NL130159 Geordie                                 


Nakoersen kanshebber(s):
6   NL140060 Helen Boko
5   NL140127 Highspeed Aresy
  
3   D140072 
Norah As          
8   D130008  Ghilaine F Boko         
          

                    


9              Truus en Henk van der Kraats 55 jr getrouwd Prijs                          17:02 uur


Prijzen:  (       1045       325       200       75                       )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   B110002  Miracle S                 29.800         29.800                           1300        250                 4          0 Mw. A.M.J. Batist                 


 2   BB110048 Hardy Black (IRE)         23.900         23.900                           1300      1.140                 2          1 Mw. S. Vermeersch            


 3   BB140010 Tracking (GB)             5.025          5.025                            1300        975                 4          1 Mw. C.J.M. Klinkenberg     


 4   BB090050 Cruel Summer (FR)       88.165         88.165                           1300      1.090                 2          1  C. Dehens                              


 5   BB130026 Cadland Lad (IRE)         14.016         14.016                           1300           0                 2          0  L. Bekaert                              


 6   BB100021 Dawn Calling (IRE)        16.111         16.111                           1300           0                 2          0 Mw. N.A.B. Ibrahim              


 7   BB120015 Tansfeeq (GB)             12.000         12.000                           1300           0                 1          0 Mw. A. Van den Troost       


 8   BB150011 Rockwell Lloyd (IRE)      2.235          2.235                            1300      2.085                 0          0 Mw. E.R. Weissmeier       

 

Nakoersen favoriet:
4   BB090050 Cruel Summer

Nakoersen kanshebber(s):
3   BB140010 Tracking 
2   BB110048 Hardy Black
1   B110002 
Miracle S  
7   BB120015 Tansfeeq

 

 


10            Durk M Boko 2017-prijs                                                                 17:25 uur


Prijzendraverij. Winsom tot € 21.000. (grasbaan) (g.l.s.)                                                              


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   D110008  Eva Hallinck              5.950          1.035                         1.16,9A       1900 155            2          0 Mw. C.P. Timmer                 


 2   NL100009 Dutch Buitenzorg          7.145          7.145                         1.15,9A       1900 0              0          0  D. Schneider                         


 3   NL130010 Golden Avenue             8.487          8.655                         1.16,4A       1900 1.620          5          2  D. Minnema                           


 4   D110059  Blue Diamond As           8.795          8.795                         1.14,7A       1900 745            4          1 R.T. de Vlieger                      


 5   NL110189 Elbert H                  9.180          9.180                         1.16,1A       1900 230            6          0 J.T.S. Dekker                        


 6   NL110219 Eliot Charisma            9.495          9.495                         1.18,1A       1900 1.530          7          2  M. de Jong                             


 7   NL120081 Freedom Fighter           11.065         11.065                        1.15,9A       1920 1.500          7          2 R.L. Pools                              


 8   NL130051 Gideon H Renka            14.795         18.405                        1.15,0A       1920 4.405          8          1  J. van Rijn                              


 9   NL120200 Fleur Swagerman         15.760         15.760                        1.14,2A       1920 6.820        13          1 F.W. van der Blonk               


10  NL080415 Baco Boy                  17.560         17.560                        1.14,8A       1920 110            5          0 P.T.J. Brakeboer                  


11  NL080474 Bizar Zandbergen          17.920         17.920                        1.15,8A       1920 740            5          0  R. van Toor                            


12  F120119  Calao des Ajoncs          18.360         18.360                        1.16,2A       1920 200            6          0 J.P. Kloppenburg                 


13  F120122  Cyber Match               19.790         19.790                        1.16,8B       1920 60             3          0  J. de Leeuw           

 

Nakoersen favoriet:
3   NL130010 Golden Avenue             

Nakoersen kanshebber(s):
4   D110059  Blue Diamond As     
11  NL080474 Bizar Zandbergen   
8   NL130051 Gideon H Renka   
6   NL110219 Eliot Charisma                      
     
 
         
     


 

 

90            Kwalificatieproef                                                                          13:00 uur


Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.                                                                  


Prijzen:  (           0          0         0        0         0           0 )        + 10 procent fokpremie


Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder


                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove


 1   NL140025 Hunter Elco               0  0           2000                                0           0                 0 R. Wester                               


 2   NL150116 Incredible Drpol          0  0           2000                                0           0                 0    R. Plug                                    


 3   D150115  Calamintha                0  0           2000                                0           0                 0    R.T. de Vlieger                      


 4   NL130185 Giant Shadow              9.000          9.000                         1.15,7A       2000 3.000          1          1 H.W. Langeweg                    


 5   BL140007  Kazan Vrijthout           19.464         0                              1.15,4A       2000 0              0          0 H.W. Langeweg jr.                

 

 

 

 

 

 

 

 
 

 


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland