DUINDIGT

Nabeschouwing 24 juni,

Tiger Danover(J. Travers) kunnen we bijschrijven als sterke winnaar van de GP der Lage Landen
-Urbanio wordt goede 2e voor een verrassende Crizzly Bear en Do it Again


De Belgische trainer Van Den Hende gaat met een double huiswaarts, Rick Ebbinge wint met Ami du Pressoir en de trainer zegeviert zelf met
Casanova de Rico

Graham Convital(R. v Toor) pakt met zijn eindschot op de streep de zege - Samantha Stolker wijst Femke Schremer na een mooi ingedeelde rit  de weg naar de finish - Hunter Elco en Rick Wester openen de meeting met verwachtte zege - Dundee Boko(Manon Pools) declaseert tegenstanders op de kleine piste van Duindigt - Hugo Langeweg stapt eenmaal op de sulky voor Vizira Mil  en zet die om in een eenvoudige zege

Rensport:
Jean Baptiste Hamel wint beide rennen, met Lightning Bolt(K. der Bos) en Hardy Black(A. Hendriks)


 

 

 

 

Eerste koers, 2000 m:

     

1e

3

 

Hunter Elco              

R. Wester                                                       

1.16,9

2e

8

 

I am Zandbergen          

     

3e

9

 

Helena                    

     

4e

4

 

Ijsvink                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,30  1,60  2,40

Duo 3,90

Trio 27,90

Koppel nvt

             

Tweede koers, 2150 m:

     

1e

1

 

Lightning Bolt (FR)      

J.B. Hamel                                                       

2.22,6

2e

5

 

Aoun (FR)                

     

3e

4

 

Jamas D.A. (BEL)         

   

4e

3

 

Calitri D.A. (BEL)       

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,10  1,20  1,70

Duo 1,90

Trio 6,50

Koppel nvt

             

Derde koers, 2000 m:

     

1e

2

 

Femke Schermer           

Mw. S. Stolker                                                  

1.16,5

2e

3

 

Secret Honey             

     

3e

7

 

Dayenne Lane             

     

4e

6

 

Fuggedaboutit            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,00  Pl. 2,20  2,40  2,10

Duo 24,20

Trio 143,50

Koppel nvt

             

Vierde koers, 2200 m:

     

1e

2

 

Dundee Boko              

Mw. M.A. Pools                                                  

1.19,1

2e

7

 

Cha Cha Cha              

     

3e

3

 

Miss Mara                

     

4e

5

 

Ultras As                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 17,00  Pl. 2,60  3,00  1,60

Duo 426,00

Trio 999,90

Koppel nvt

             

Vijfde koers, 1900 m:

     

1e

3

 

Hardy Black (IRE)        

J.B. Hamel                                                       

1.59,9

2e

2

 

Rapido (GER)             

     

3e

9

 

Mare (GER)               

     

4e

4

 

Justice Frederick (IRE)  

   

Niet gestart:          

     

Winnend 3,70  Pl. 1,60  1,30  1,50

Duo 4,40

Trio 80,20

Koppel nvt

             

Zesde koers, 2600 m:

     

1e

10

 

Tiger Danover            

J. Travers                                                      

1.16,2

2e

13

 

Urbanio                  

     

3e

2

 

Crizzly Bear             

     

4e

3

 

Do It Again              

     

Niet gestart:          

     

Winnend 9,10  Pl. 2,90  2,00  9,20

Duo 60,60

Trio 2179,90

Koppel 15,20

             
        

Zevende koers, 2600 m:

     

1e

9

 

Ami du Pressoir          

H. Ebbinge                                                      

1.18,5

2e

10

 

Delicatesse              

     

3e

1

 

Vartabas                 

     

4e

3

 

Cash Sly                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 9,20  Pl. 2,30  1,50  4,20

Duo 18,40

Trio 917,90

Koppel 11,40

             

Achtste koers, 2000 m:

     

1e

13

 

Graham Convital          

R. van Toor                                                     

1.17,2

2e

10

 

Makalo                   

     

3e

7

 

Highspeed Aresy          

     

4e

6

 

Eristoff Blue            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,80  Pl. 1,80  2,00  3,00

Duo 17,40

Trio 184,60

Koppel 14,90

             

Negende koers, 2800 m:

     

1e

10

 

Casanova de Rico         

H. Van Den Hende                                                

1.23,8

2e

5

 

Ete de Feu               

     

3e

6

 

Bruyere Lotoise          

     

4e

9

 

Chronos                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,00  Pl. 1,60  2,50  6,60

Duo 18,40

Trio 925,60

Koppel 10,70

             

Tiende koers, 2000 m:

     

1e

6

 

Vizira Mil               

H.W. Langeweg                                                    

1.18,9

2e

9

 

Forever H                

     

3e

7

 

Handy Wise               

     

4e

11

 

Havana Baldwin           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,20  2,40  2,20

Duo 13,00

Trio 84,10

Koppel 10,90

             

Totalisatoromzet: €79.461,75

     
             

 

Voorbeschouwing

zondag 24 juni 2018 aanvang 16.45 uur!

'FRANSE' PMU MEETING MET O.A. DE GROTE PRIJS DER LAGE LANDEN

 

"Blijft Do it Again met zijn voorgift uit de greep van jagers Urbanio, Twitter en Tiger Danover?"

"Lightning Bolt en Rapido de kloppen paarden in de Rensport"


Door Kees Voshol

 

 

 

1              Mac Kinley-prijs                                                                           16:45 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 750.                                                                                   


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 

 1   NL140119 Hugo D                    250            250                           1.19,0A       2000 250            3          0  T. Bos                                     

 

 


 2   D150055  Warhorse Hazelaar       0  0           2000                                0           0                 0 D.D. Kokkes                           


 3   NL140025 Hunter Elco               0  0           2000                                0           0                 0 R. Wester                               


 4   NL150003 Ijsvink                   0  0           1.19,4A                          2000           0 1              0 J. van Rijn                              


 5   NL150138 Iron Fox                  110            110                           1.21,9A       2000 110            2          0 T.H. Kooyman                        


 6   I150006   Zoom Wise L               145            145                           1.19,1A       2000 145            3          0 M.F. Rothengatter                


 7   NL140008 Hariane                   205            205                           1.17,6A       2000 205            3          0  R. Bakker                               


 8   NL150049 I am Zandbergen           300            300                           1.18,7A       2000 300            1          0  R. van Toor                            


 9   NL140059 Helena                    305            305                           1.18,3A       2000 305            6          0  P. de Haan                              


10  D150112  Believe Me CG             560            450                           1.16,8A       2000 450            2          0  C. De Groote

 

 

 

Nakoersen favoriet:
3   NL140025 Hunter Elco               


Nakoersen kanshebber(s):

 

10  D150112  Believe Me CG 

8   NL150049 I am Zandbergen           

 

7   NL140008 Hariane 

4   NL150003 Ijsvink                   

 

9   NL140059 Helena      

 

          


 

 

2              President of the UAE Cup                                                              17:10 uur

 


Prijzen:  (      15000      7500      3750    2000     1750             )         + 10 procent fokpremie


 

 1   BA120005 Lightning Bolt (FR)       171.463       171.463                         2150     15.000                 1          0 J.B. Hamel                              


 2   BA130007 Ziggy D.A. (BEL)          4.945          4.945                            2150           0                 0          0  J. Bogaerts                            


 3   BA130015 Calitri D.A. (BEL)        5.225          5.225                            2150      2.800                 3          1  C. Dehens                              


 4   BA130002 Jamas D.A. (BEL)          19.684         19.684                           2150           0                 0          0 Mw. A. Van den Troost       


 5   BA140014 Aoun (FR)                 57.586         57.586                           2150           0                 0          0  R. Montenegro                     


 6   NA130001 Mirabella T               11.944         11.944                           2150         56                 2          0  L. Bekaert                              


 7   BA140010 Ezzahra du Breuil (FR)  3.300          3.300                            2150      3.300                 2          1 Mw. S. Vermeersch     

 

Nakoersen favoriet:
1   BA120005 Lightning Bolt (FR)                  

Nakoersen kanshebber(s):

6   NA130001 Mirabella T  
5   BA140014 Aoun (FR)    

4   BA130002 Jamas D.A. (BEL)          

7   BA140010 Ezzahra du Breuil (FR)

3   BA130015 Calitri D.A. (BEL)    
       



3              BC Duindigt Amateurkampioenschap                                                17:35 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 33.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      


Prijzen:  (       1000       500       240     160      100             )         + 10 procent fokpremie


 

 1   NL080474 Bizar Zandbergen          17.980         17.980                        1.15,8A       2000 800            6          0 Mw. P. Bakker                      


 2   NL120107 Femke Schermer          20.185         20.185                        1.13,5A       2000 4.098        11          2 Mw. S. Stolker                      


 3   D120053  Secret Honey              20.427         20.427                        1.13,7A       2000 2.286          7          1  J. Terstal                               


 4   NL110269 Eagle Transs R            22.545         24.835                        1.14,2A       2000 0              3          0 E.R. Westerveld                    


 5   F140066  Etna Pole                 24.060         23.260                        1.15,7A       2000 90             2          0 Y.R. Mollema                         


 6   NL120240 Fuggedaboutit             25.572         25.572                        1.13,6A       2000 1.220          5          0 Ch.J. de Leeuw                    


 7   NL100001 Dayenne Lane              28.775         28.775                        1.13,7A       2000 7.060        10          4  E. van den Bergh                  


 8   NL130106 Gusty Rhythm              31.173         42.285                        1.12,5A       2000 1.610          4          0 W.M.J. Brouwer     

 

Nakoersen favoriet:
6   NL120240 Fuggedaboutit *JOKERTIP            

Nakoersen kanshebber(s):

7   NL100001 Dayenne Lane              

8   NL130106 Gusty Rhythm                       

3   D120053  Secret Honey              

2   NL120107 Femke Schermer                         



 

4              Paradekampioen Petite Piste 3                                                       18:00 uur


Prijzendraverij. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.) (kleine piste)                                                          


Prijzen:  (        800       400       190     130        80             )         + 10 procent fokpremie


Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder


                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove


 1   D140072  Norah As                  5.340          1.740                         1.14,0A       2200 680            4          0 T.H. Kooyman                        


 2   NL100186 Dundee Boko               6.665          6.665                         1.16,0A       2200 955            8          1 Mw. M.A. Pools                    


 3   D130059  Miss Mara                 9.980          9.980                         1.14,6A       2200 3.320          7          1  E. Bot                                      


 4   NL130045 Guess What                10.535         11.173                        1.13,4A       2200 1.065          6          0 W.H.M. van der Mespel       


 5   I130010   Ultras As                 14.725         14.725                        1.14,6A       2220 6.255        12          3 R.T. de Vlieger                      


 6   NL070069 Axel Cartouche            18.955         19.585                        1.15,9A       2220 50             3          0 Mw. D. Pennekamp             


 7   NL090089 Cha Cha Cha               22.455         22.455                        1.14,2A       2220 420            6          0 J.T.S. Dekker                        


 8   NL070462 Adelaar                   24.945         24.945                        1.15,6A       2220 1.370          9          0 Mw. C.D. Aalbers    

 

Nakoersen favoriet:
3   D130059  Miss Mara                 

Nakoersen kanshebber(s):

5   I130010   Ultras As                 

1   D140072  Norah As                  

2   NL100186 Dundee Boko               

7   NL090089 Cha Cha Cha               

 

 

             


5              Trempolino Prijs                                                                           18:25 uur


Prijzen:  (       1000       325       200       75                       )         + 10 procent fokpremie


Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder


                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove


 1   BB120021 Honourable Action 26.381         26.381                           1900        450                 2          0 Mw. A.M.J. Batist                 


 2   BB110051 Rapido (GER)              42.390         42.390                           1900        990                 1          1  P. Gibson                               


 3   BB110048 Hardy Black (IRE)         24.945         24.945                           1900      2.185                 3          2 J.B. Hamel                              


 4   BB140017 Justice Frederick (IRE) 1.578          1.578                            1900        900                 2          1 Mw. N.A.B. Ibrahim              


 5   BB100029 Zinaida (FR)              18.770         18.770                           1900         45                 1          0 Mw. B. Willemstijn               


 6   BB130022 Signs of Success (IRE) 16.200         16.200                           1900           0                 2          0  C. Dehens                              


 7   BB120004 So Bolt (FR)              1.325          1.325                            1900        425                 3          0 Mw. S. Vermeersch            


 8   BB070048 Tasmeem (IRE)             42.708         42.708                           1900        100                 5          0 Mw. C.E. Watlow                   


 9   BB130035 Mare (GER)                3.150          3.150                            1900        350                 5          0 Mw. A. Van den Troost

   

Nakoersen favoriet:
2   BB110051 Rapido (GER) 

Nakoersen kanshebber(s):

4   BB140017 Justice Frederick (IRE)

7   BB120004 So Bolt (FR)  
3   BB110048 Hardy Black (IRE) 

9   BB130035 Mare (GER)  


    


6              GRAND PRIX DES PAYS-BAS / GROTE PRIJS DER                     19:05 uur


Prijzendraverij voor paarden van vier jaar en ouder. Winsom vanaf € 20.000. (g.l.s.)                                   


Prijzen:  (       7500      3500      1650    1150      700        300 )        + 10 procent fokpremie


 

 1   NL110149 Ennyus Boko               45.180         45.180                        1.13,2A       2600 13.650       11          1 Mw. C.D. Aalbers                 

 

 


 2   NL090045 Crizzly Bear              64.364         66.402                        1.10,9A       2600 1.725          4          1  J. van Rijn                              


 3   F130043  Do It Again               94.530         300                           1.14,1B       2600 0              0          0 H.W. Langeweg jr.                


 4   NL120212 Flavius                   40.695         42.375                        1.13,8A       2600 12.330       10          3 D.P. Tesselaar                      


 5   NL120214 Fabio Bianco              23.145         23.145                        1.13,0A       2600 2.875          4          1  J. de Leeuw                          


 6   NL090115 Camilo Boko                55.429         20.090                        1.13,0A       2600 0              0          0  G. Sucaet                               


 7   F130108  Dayton                    84.780         84.780                        1.14,0B       2600 8.700          6          1  M. Brouwer                           


 8   NL100062 Durk M Boko               29.410         29.410                        1.13,3A       2600 7.050          5          4 F.W. van der Blonk               


 9   F080185  Ustang Ludois             318.855       0                              1.12,2A       2625 0              0          0  C. De Groote                         


10  F070177  Tiger Danover             591.890       3.000                         1.12,4B       2625 3.000          1          1  J. Travers                              


11  F110181  Best du Hauty             298.230       0                              1.12,2A       2625 0              0          0  O. Bizoux                                


12  F070166  Truman Dairpet            666.434       23.500                        1.10,1A       2625 0              0          0 J.W.M. Engwerda                 


13  I130001   Urbanio                   110.453       110.453                       1.12,5A       2625 43.080        9          2  H. Ebbinge                             


14  S090026  Twitter                   221.640       221.640                       1.11,2A       2625 0              0          0  R. Bakker                               


 

 

15  F080182  Ultimo du Douet           296.055       1.450                         1.13,0A       2625 1.450          2          0 L.G.M. De Groote

 

         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet:
3   F130043  Do It Again    
13  I130001   Urbanio             

14  S090026  Twitter                   


Nakoersen kanshebber(s):

10  F070177  Tiger Danover             

 

 

 

 9   F080185  Ustang Ludois                      
 5   NL120214 Fabio Bianco     
 8   NL100062 Durk M Boko      
 
4   NL120212 Flavius                            
          

 

 

 

 

 1   NL110149 Ennyus Boko 



7              PRIX COUP DROIT (TF GOLDEN CHALLENGE)                              19:35 uur


Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                    


Prijzen:  (       2500      1100       650     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie


 

 1   F090015  Vartabas                  24.170         24.170                        1.16,0A       2600 320            5          0 Mw. L.D. Pegram                  


 2   F080048  Uko de Vaiges             24.907         24.907                        1.16,0A       2600 0              0          0 R.L. Pools                              


 3   F120129  Cash Sly                  39.085         0                              1.14,3A       2600 0              0          0  G. Sucaet                               


 4   F090181  Vip Speed                 39.860         39.860                        1.14,3A       2600 400            5          0  E. van der Galien                  


 5   F080173  Urbino Ludois             50.675         50.675                        1.14,0A       2620 65             4          0 Mw. M.A. Pools                    


 6   F100140  As Magic                  51.550         51.550                        1.14,9A       2620 0              4          0  R. Bakker                                


 7   F130033  Dikaya Pride              57.350         0                              1.14,0A       2620 0              0          0  J. van Rijn                              


 8   F110072  Betty Somolli             59.230         59.230                        1.14,2A       2620 4.200          4          1 J.F. van Dooyeweerd           


 9   F100171  Ami du Pressoir           72.770         0                              1.13,6A       2620 0              0          0  H. Ebbinge                             


10  F130109  Delicatesse               89.140         89.140                        1.13,2A       2620 3.770          7          0  J. de Leeuw      

 

Nakoersen favoriet:
10  F130109  Delicatesse               

Nakoersen kanshebber(s):

7   F130033  Dikaya Pride              

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9   F100171  Ami du Pressoir                  
8   F110072  Betty Somolli    
3   F120129  Cash Sly                   

         
               

 

 

 

 


8              PRIX ICARE IV                                                                             20:05 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 9.000.                                                                                 


Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie


 

 1   NL130005 Go Lucky                  5.149          7.680                         1.15,6A       2000 445            8          0 Mw. B. Sprengers                

 

 

 

 


 2   D130087  Velten Belle Rock         5.625          1.600                         1.16,8A       2000 0              1          0 Mw. H.M. Janssen               


 3   NL120241 Fyny Promise              6.375          6.375                         1.16,3A       2000 0              2          0  J. van der Wal                       


 4   NL100009 Dutch Buitenzorg          7.145          7.145                         1.15,9A       2000 0              1          0  D. Schneider                         


 5   NL130089 Glamour Groenhof        7.462          7.462                         1.16,1A       2000 2.745          6          1  T. Bos                                     


 6   NL110032 Eristoff Blue             8.300          8.300                         1.17,1A       2000 950            9          0 Mw. D. Paling                        


 7   NL140127 Highspeed Aresy           5.278          9.280                         1.15,2A       2000 145            2          0 J.T.S. Dekker                        


 8   D110111  Eissel                    6.625          0                              1.14,9A       2000 0              1          0 J.T. de Jong                          


 9   NL130064 Gina EMC                  6.920          6.920                         1.15,0A       2000 3.000          4          1  P. de Haan                              


10  D140106  Makalo                    7.035          3.110                         1.14,6A       2000 0              0          0  E. Bot                                      


11  D120029  Fledder Greenwood     7.529          7.529                         1.15,1A       2000 2.490        10          0 E.C. van den Berg                 


12  NL140026 Hayley Jet                7.800          18.285                        1.13,8A       2000 600            1          1  J. van Rijn                              


 

 

13  NL130173 Graham Convital           8.060          8.060                         1.15,1A       2000 1.260          4            R. van Toor

        

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet:
12  NL140026 Hayley Jet                 
13  NL130173 Graham Convital    
       

Nakoersen kanshebber(s):

10  D140106  Makalo                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2   D130087  Velten Belle Rock         

 7   NL140127 Highspeed Aresy            
 9   NL130064 Gina EMC        

          
                  

 

 

 


9              PRIX CHARME ASSERDAL (TF BRONZE                                20:35 uur


Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.) (grasbaan)                                          


Prijzen:  (       2500      1100       650     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie


 

 1   F120118  Curtis Somolli            1.115          1.115                         1.18,3A       2800 1.115          7          1 J.T.S. Dekker                        

 

 

 

 

 

 


 2   F130041  Daddy of Paradise         3.855          0                              1.17,3A       2800 0              0          0  J. de Leeuw                          


 3   F130120  Dalios de Guez            5.620          0                              1.18,1B       2800 0              1          0  C. De Groote                         


 4   F110162  Black des Morins          10.415         10.415                        1.16,5A       2820 2.600        10          0  H. Ebbinge                             


 5   F140013  Ete de Feu                12.610         0                              1.16,5A       2820 0              1          0  R. Bakker                               


 6   F110153  Bruyere Lotoise           14.840         14.840                        1.16,1A       2820 580            9          0  E. van der Galien                  


 7   F120072  Comete de Baffais         17.150         17.150                        1.16,6A       2820 8.210        12          2  M. Wester                              


 8   F130123  Douglas du Hauty          18.010         0                              1.16,6B       2820 0              0          0  O. Bizoux                                


 9   F120127  Chronos                   18.185         0                              1.15,1A       2820 0              0          0 M.K. Menger                         


10  F120128  Casanova de Rico          19.712         0                              1.14,2A       2820 0              0          0  H. Van Den Hende                


11  F120122  Cyber Match               19.790         19.790                        1.16,8B       2820 60             4          0 R.L. Pools   

 

Nakoersen favoriet:
5   F140013  Ete de Feu  *JOKERTIP              


Nakoersen kanshebber(s):

10  F120128  Casanova de Rico          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 7   F120072  Comete de Baffais         

 4   F110162  Black des Morins            2   F130041  Daddy of Paradise     

    
                      

 

 

 

 


10            PRIX ANTZINTHEPANTZ                                                                21:05 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 2.750.                                                                                 


Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie


 

 1   D150118  Shabani BR                850            0                              1.17,7A       2000 0              0          0  R. Hulskath                            

 

 


 2   NL120020 Fenix                     900            900                           1.18,0A       2000 0              3          0  J. de Leeuw                          


 3   D130043  Giga Beuckenswijk       1.045          620                           1.17,2A       2000 0              1          0  E. van der Galien                  


 4   D150023  Imax                      1.250          0                              1.17,7A       2000 0              0          0 Mw. Y. Wagenaar                 


 5   F120022  Cherie of Hearts          1.280          1.280                         1.16,7A       2000 155            5          0  R. Knoll                                   


 6   I140009   Vizira Mil                1.300          1.300                         1.15,9A       2000 600            1          1 H.W. Langeweg                     


 7   D140088  Handy Wise                1.970          820                           1.17,1A       2000 820            2          0 J.T. de Jong                          


 8   NL130002 Gon Ikaria                2.240          2.240                         1.17,8A       2000 1.250          6          1 W.P.M. van der Pijl               


 9   NL120089 Forever H                 2.373          2.373                         1.16,7A       2000 0              2          0 D.P. Tesselaar                      


10  I140007   Vivien Gar                2.470          2.470                         1.14,9A       2000 800            4          0 T.H. Kooyman                        


 

 

11  NL140109 Havana Baldwin            2.490          2.490                         1.15,3A       2000 2.490          6          1  R. Wester

 

 

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet:
 6   I140009   Vizira Mil                

Nakoersen kanshebber(s):

 1   D150118  Shabani BR                

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 4   D150023  Imax                        

10   I140007   Vivien Gar   
 7   D140088  Handy Wise                              
 
                     

 

 

 

 

 

 

 8   NL130002 Gon Ikaria                        

 

 


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland