DUINDIGT


Zion Font (Ebbinge/Engwerda)deelt in Derby Trial Stakes een eerste tik uit in aanloop naar de Derby


Rick Wester pakt fraaie dubbel tijdens de lunch: Cadence de Kacy en Indy Lady

 


 

Uitslagen draf- en rensport

Duindigt

25-7-2018

 
             

Eerste koers, 2600 m:

     

1e

2

 

Cadence de Kacy          

R. Wester                                                       

1.19,2

2e

7

 

Casimaka                 

     

3e

6

 

Emeraude Jiji             

     

4e

3

 

Bruyere Lotoise          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,40  Pl. 3,10  5,70  nvt

Duo 39,50

Trio 129,00

Koppel nvt

             

Tweede koers, 2800 m:

     

1e

7

 

Betty Somolli            

R.L. Pools                                                       

1.22,3

2e

4

 

Vartabas                 

     

3e

6

 

Vip Speed                

     

4e

1

 

Duc de Gesvres           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,30  Pl. 1,50  1,40  2,50

Duo 6,30

Trio 46,90

Koppel 5,00

             

Derde koers, 2000 m:

     

1e

8

 

Indian Fanatic           

H.W. Langeweg jr.                                               

1.17,3

2e

7

 

I am Zandbergen          

     

3e

10

 

Arabesk Hazelaar         

   

4e

3

 

I'll be there            

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,10  Pl. 1,10  1,50  1,80

Duo 2,90

Trio 18,40

Koppel 2,30

             

Vierde koers, 2000 m:

     

1e

12

 

Indy Lady                

R. Wester                                                       

1.16,8

2e

10

 

Iris Baldwin             

     

3e

9

 

Ideaal                   

     

4e

11

 

Irish Steel              

     

Niet gestart: 2 Ilse Schermer                     

   

Winnend 3,10  Pl. 1,50  1,70  3,40

Duo 8,30

Trio 84,90

Koppel 4,60

             

Vijfde koers, 2000 m:

     

1e

11

 

Easy Going BR             

R.T. de Vlieger                                                 

1.16,7

2e

5

 

Highspeed Aresy          

     

3e

1

 

Shake Hands              

     

4e

4

 

Norah As                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 10,00  Pl. 3,30  4,90  6,10

Duo 160,20

Trio JP

Koppel 127,30

             

Zesde koers, 2600 m:

     

1e

6

 

Howie Star               

J. van Rijn                                                     

1.18,9

2e

3

 

Forever H                

     

3e

2

 

Graceful Boko            

     

4e

1

 

Hampshire F Boko         

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,40  2,50  2,00

Duo 7,60

Trio 26,60

Koppel nvt

             

Zevende koers, 2000 m:

     

1e

3

 

Zion Font                

H. Ebbinge                                                       

1.16,4

2e

6

 

Isabella JE              

     

3e

4

 

Ilclassico Renka         

     

4e

5

 

Ivanhoe Charisma         

   

Niet gestart:          

     

Winnend 2,00  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 6,50

Trio 10,00

Koppel nvt

             

Achtste koers, 2000 m:

     

1e

3

 

Massai                   

T.H. Kooyman                                                    

1.15,9

2e

1

 

Graham Convital          

     

3e

6

 

Gideon H Renka           

     

4e

8

 

Monaco Royal Event       

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,60  1,30  1,60

Duo 2,20

Trio 6,00

Koppel nvt

             

Totalisatoromzet: €42.817,25

     
             

 

 

 


Voorbeschouwing

woensdag 25 juli 2018 aanvang 10.45 uur!

 

 


Prognoses Kees Voshol

 

                                    

 

1              PRIX TATUSCA D'AVRIL (TF LADY CHALLENGE)                          10:45 uur

 

 

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 25.000. (g.l.s.)                                                   

 

Prijzen:  (       2500      1100       650     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 1   F150031  Fortunata      D. Brouwer                            

  

 2   F120014  Cadence de Kacy    R. Wester                               

 

 3   F110153  Bruyere Lotoise   E. van der Galien                  

 

 4   F140026  Espanola    R.L. Pools                              

 

 5   F120072  Comete de Baffais    M. Wester                               

 

 6   F140075  Emeraude Jiji    J. de Leeuw                          

 

 7   F120030  Casimaka    T.H. Kooyman

 

 

Nakoersen favoriet(en):
6   F140075  Emeraude Jiji        
2   F120014  Cadence de Kacy                 


Nakoersen kanshebber(s):

7   F120030  Casimaka     
4   F140026  Espanola                                
 
                        

 

 

 

 

 

 

2              PRIX JORKY (TROTTEUR FRANCAIS GOLDEN                          11:10 uur

 

 

 

 

 

 

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.) (grasbaan)                                         

 

Prijzen:  (       2500      1100       650     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   F130079  Duc de Gesvres   * D.P. Tesselaar                      

 

 

 2   F130113  Dragon du Bourg  *N. Jongejans                         

 

 3   F120122  Cyber Match   *J. van Rijn                              

 

 4   F090015  Vartabas    *Mw. L.D. Pegram                  

 

 5   F080048  Uko de Vaiges  *J. de Leeuw                          

 

 6   F090181  Vip Speed  *E. van der Galien                  

 

 7   F110072  Betty Somolli    *R.L. Pools                              

 

 8   F080187  Unkir d'Oo     *P. Hillen                                  

 

 9   F090128  Viva Don Bosco     *K. Phlypo      

 

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
4   F090015  Vartabas                  
7   F110072  Betty Somolli             

Nakoersen kanshebber(s):

5   F080048  Uko de Vaiges 
3   F120122  Cyber Match                            

 

1   F130079  Duc de Gesvres   

                          

 

 

 

 

 

 

3              PRIX QUELLOU                                                                            11:40 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 1.500. (g.l.s.)                                                                         

 

Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 1   NL150116 Incredible Drpol   *J. van Rijn                              

 

 

 

 2   NL150029 Icarus O  *Mw. K.A. Einarson                

 

 3   NL150076 I'll be there     *R.T. de Vlieger                      

 

 4   NL150046 Immortality   *J. Offeringa                           

 

 5   NL130099 Gabor Rais     *J.T.S. Dekker                        

 

 6   F130095  Declic Sautreuil     *C.A.J. Olsthoorn                   

 

 7   NL150049 I am Zandbergen     *R. van Toor                            

 

 8   NL150123 Indian Fanatic         *H.W. Langeweg jr.                

 

 9   D140056  Harenne F Boko      *J. de Leeuw                          

 

10  D150054  Arabesk Hazelaar      *D. Brouwer                            

 

11  F120022  Cherie of Hearts         *R. Knoll                                   

 

12  NL140116 Heaven EMC           *N. Jongejans   

 

Nakoersen favoriet(en):

8   NL150123 Indian Fanatic  

7   NL150049 I am Zandbergen           

Nakoersen kanshebber(s):

9   D140056  Harenne F Boko  
10  D150054  Arabesk Hazelaar  
1   NL150116 Incredible Drpol                     
         
 
          

           

 

 

 


 

 

4              PRIX FLAMBEAU DES PINS                                                            12:10 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 1.500. (g.l.s.)                                                                        

 

Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 1   NL150023 Ilyapa     *D.P. Tesselaar                      

 

 

 

 2   NL150094 Ilse Schermer     *R. Kooyman                           

 

 3   NL140042 Halo Beanie Boo     *R.T. de Vlieger                      

 

 4   S150023  Velten Roncalli        *N. Jongejans                         

 

 5   NL140063 Henri Buitenzorg      *R.L. Pools                              

 

 6   NL140119 Hugo D     *F.W. van der Blonk               

 

 7   NL150003 Ijsvink          *J. van Rijn                              

 

 8   NL150050 Ici Sofi        *D. Minnema                           

 

 9   NL150044 Ideaal          *P. de Haan                              

 

10  NL150060 Iris Baldwin            *H. Ebbinge                             

 

11  NL150081 Irish Steel      *H.W. Langeweg jr.                

 

12  NL150041 Indy Lady        *R. Wester                               

 

13  F130045  Desdemona         *J.T.S. Dekker   

 

Nakoersen favoriet(en):
7   NL150003 Ijsvink                                
12  NL150041 Indy Lady                 

Nakoersen kanshebber(s):

10  NL150060 Iris Baldwin 
9   NL150044 Ideaal   
1   NL150023 Ilyapa 
13  F130045  Desdemona                                     
                  
              

      

 

 

 

                     

 

 

 

 

 

5              PRIX MON TOURBILLON                                                                12:40 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000.                                                                                

 

Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 1   S110038  Shake Hands  *J. van der Wal                       

 

 

 

 2   NL110032 Eristoff Blue    *Mw. D. Paling                        

 

 3   NL120237 French Kiss     *M. Brouwer                           

 

 4   D140072  Norah As           *T.H. Kooyman                        

 

 5   NL140127 Highspeed Aresy    *J.T.S. Dekker                        

 

 6   NL130089 Glamour Groenhof   *R. van Toor                            

 

 7   D140106  Makalo                      *E. Bot                                      

 

 8   D120029  Fledder Greenwood  *E.C. van den Berg                 

 

 9   D130069  Giant Starlake            *H.W. Langeweg                    

 

10  D130037  Gina Bros                  *H.W. Langeweg jr.                

 

11  D130065  Easy Going BR          *R.T. de Vlieger     

 

 

Nakoersen favoriet(en):
10  D130037  Gina Bros                 
7   D140106  Makalo   
                 

Nakoersen kanshebber(s):

9   D130069  Giant Starlake            

11  D130065  Easy Going BR         

5   NL140127 Highspeed Aresy  
6   NL130089 Glamour Groenhof
                  

 

 

 

                   

 

 

 

 

 

 

6              Ready Cash-prijs                                                                          13:05 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000.                                                                                 

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   D140013  Hampshire F Boko    *M. Brouwer                           

 

 2   D130002  Graceful Boko            *R. Wester                               

 

 3   NL120089 Forever H                 *D.P. Tesselaar                      

 

 4   NL150100 Imail Occagnes         *J. de Leeuw                          

 5   NL130169 Geert V                    *R. van Toor                            

 6   NL140028 Howie Star                *J. van Rijn                              

 

 

 

 7   D120101  Frankel Stream           *J.T. de Jong                          

 

 8   NL100127 Daydream Melo          *N. Jongejans    

 

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
6   NL140028 Howie Star                

Nakoersen kanshebber(s):

4   NL150100 Imail Occagnes    
5   NL130169 Geert V 
3   NL120089 Forever H 
2   D130002  Graceful Boko              

        


                     

 

 

 

 

 

7              DERBY TRIAL STAKES                                                                  13:30 uur

 

Draverij van meet voor driejarige paarden. (loting)                                                                     

 

Prijzen:  (       3400      1700       815     545      340             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 1   NL150111 I Love Champagne     *D. Brouwer                            

 

 

 

 2   NL150034 Impress Hil               *D.P. Tesselaar                      

 

 3   I150010   Zion Font                    *H. Ebbinge                             

 

 4   NL150039 Ilclassico Renka        *R.L. Pools                              

 

 5   NL150107 Ivanhoe Charisma      *J. Offeringa                           

 

 

 6   NL150066 Isabella JE                 *D.J. Hof


 

Nakoersen favoriet(en):
3   I150010   Zion Font                 

NL150039 

6   NL150066 Isabella JE               

5   NL150107 Ivanhoe Charisma

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8              Gelinotte-prijs                                                                              13:55 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 20.000.                                                                                

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

                               

 1   NL130173 Graham Convital    *R. van Toor                            

 2   D110113  Ernie Digger             *J.T. de Jong                          

 

 3   D140078  Massai                    *T.H. Kooyman                        

 

 4   NL130140 Gwendolyn Flevo      *N. Jongejans                         

 

 5   I110020   Samson Ris                 *E.C. van den Berg                 

 

 6   NL130051 Gideon H Renka         *J. van Rijn                              

 

 7   NL080415 Baco Boy                  *P.T.J. Brakeboer                  

 

 8   S130002  Monaco Royal Event    *J. de Leeuw         

 

Nakoersen favoriet(en):
1   NL130173 Graham Convital   
3   D140078  Massai                             


Nakoersen kanshebber(s):

6   NL130051 Gideon H Renka  
5   I110020   Samson Ris                           


  

 

               

 

 

 

 

 

80            Kwalificatieproef                                                                          09:50 uur

 

Voor paarden van 2 jaar. Afstand 1609 meter.                                                                           

 

Prijzen:  (           0          0         0        0         0           0 )        + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   D160077  Kia ora                   0  0           1609                                0           0                 0 F. Verkaik                              

 

 2   NL160095 Je t'aime Lobell          0  0           1609                                0           0                 0      H.W. Langeweg                    

 

 3   I160010   Atlantic Wise L           0  0           1609                                0           0                 0      H.W. Langeweg jr.                

 

 

 

90            Kwalificatieproef                                                                          10:00 uur

 

Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.                                                                  

 

Prijzen:  (           0          0         0        0         0           0 )        + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   D130122  Gentle Stream             100            0                              1.19,8A       2000 0              1          0 J.T. de Jong                          

 

 2   NL130180 Goofy Greenwood        175.226       200.539                       1.11,2A       2000 110.630       4          3 H.W. Langeweg                    

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
     
                      

 

 

 

 

 

 


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland