DUINDIGT


 

Nabeschouwing

 

 

Ideaal en Patrick de Haan winnen na een spannende koers de derby I! Ze blijven Isabella JE maar net voor. Met Ilclassico Renka als derde aankomende heeft stal Payday twee paarden bij de eerste drie.

 

Iris Baldwin wint na een rustig begin op sterke wijze de merriederby. Ze profiteert van de startfout van medefavoriete Inez Alki.


Rick Ebbinge scoort naast de winst in de merriederby ook twee enigszins verrassende zeges met High Five Renka en Shake Hands

 

Ook held van de dag Patrick de Haan boekt nog een zege. Helena loopt in de slotfase eenvoudig voorbij aan Fortunata

 

John  de Leeuw kent ook een prima dag. Met Faday Scott klopt hij favoriet Graham Convital en in de koers over de kleine piste wint hij zoals verwacht met Fabio Bianco.

 

Hulk Vryenesse en Hugo Langeweg jr. kloppen na een spannende aankomst Nahema en George Baldwin

 

De koers op de grasbaan is ook al erg spannend. Op de finishfoto is er geen verschil te zien tussen Golden Avenue en Brazil Elegance en dus gaan ze beide als winnaar de boeken in.

 

De rennen worden gewonnen door Probat T, Justice Frederick en Russian Ranger


Voorbeschouwing

Zondag 26 augustus 2018 aanvang 13.30 uur!
 
DERBY TIME!

               Innovation Love, Ilclassico Renka, Indian Fanatic of Isabella JE                          



Prognoses Kees Voshol


1              Ironie-prijs                                                                                  13:30 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.                                                                                

 

Prijzen:  (        650       325       155     105        65             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   NL130185 Giant Shadow              10.250         10.250                        1.15,7A       2000 4.250          4          3  F. Verkaik                              

 

 2   D130065  Easy Going BR             11.671         11.671                        1.14,2A       2000 4.050        11          2  T. Bos                                     

 

 3   NL130009 Godiva Flevo              17.116         18.028                        1.14,5A       2000 8.000        20          5  M. Brouwer                           

 

 4   NL130173 Graham Convital           11.410         11.410                        1.15,1A       2000 4.610          8          2  R. van Toor                            

 

 5   D130030  Gwenda Beuckenswyk  12.534                          1.520    1.14,1A 2000        450          3   0          J. van Rijn                               

 

 6   S130022  Gibson Boko               14.494         14.494                        1.14,0A       2000 250            3          0  S. Schoonhoven                   

 

 7   D130039  Faday Scott               14.850         14.850                        1.14,6A       2000 1.530          9          0  J. de Leeuw                          

 

 8   NL100119 Deposito                  15.895         15.895                        1.14,2A       2000 505            8          0 Mw. R.C.M. Janssen            

 

 9   NL130146 Gerrit Schermer           17.038         17.038                        1.15,0A       2000 6.000        10          2 J.F. van Dooyeweerd           

 

10  NL080415 Baco Boy                  17.560         17.560                        1.14,8A       2000 110            8          0 P.T.J. Brakeboer     

 

Nakoersen favoriet(en):
1   NL130185 Giant Shadow                                   

Nakoersen kanshebber(s):

4   NL130173 Graham Convital           

2   D130065  Easy Going BR
3   NL130009 Godiva Flevo
5   D130030  Gwenda Beuckenswyk  

              
 
             

             

 

 

 

 

2              Emirates Breeders Programme 3                                                     13:55 uur

 

Prijzen:  (       2500      1250       625     375      250             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

                                        

 1   BA130015 Calitri D.A. (BEL)        7.225          7.225                            1300      4.800                 5          1 Mw. C. Bos                            

 

 2   BA130008 Orage D.A. (BEL)          5.102          5.102                            1300        550                 3          0 Mw. A. Van den Troost       

 

 

 3   BA120007 Viho D.A. (BEL)           1.730          1.730                            1300        500                 1          0  J. Bogaerts                            

 

 4   BA130012 Lune de la Picarde (FR) 2.575      2.575                            1300        925                 5          0 Mw. N.A.B. Ibrahim              

 

 5   BA140012 Ainhoa Almili (FR)        1.200          1.200                            1300      1.200                 3          0  P. Gibson                               

 

 6   BA140003 Vis di Gallura (ITY)      250            250                              1300        100                 2          0 Mw. C.J.M. Klinkenberg     

 

 7   NA130007 Voulaja Kossack           0  0           1300                                0           2                 0 M.J. Watlow                           

 

 8   BA150001 Probat T (FR)             0  0           1300                                0           1                 0         M. Waterschoot                    

 

 9   BA150004 Firelady (FR)             0  0           1300                                0           0                 0    Mw. S. Vermeersch     

 

 

Nakoersen favoriet(en):
9   BA150004 Firelady    
5   BA140012 Ainhoa Almili             
 
      


Nakoersen kanshebber(s):

3   BA120007 Viho D.A. 
1   BA130015 Calitri D.A.
2   BA130008 Orage D.A.

 

  

       

 

 

 

 

3              It's Buitenzorg-prijs                                                                      14:20 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 7.350.                                                                                 

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 1   I140007   Vivien Gar                3.180          3.180                         1.14,9A       2600 1.510          7          1 T.H. Kooyman                        

 

 

 

 

 2   D130112  In my mind                4.120          4.120                         1.17,0A       2600 0              2          0  R. Bakker                               

 

 3   NL140078 Hidde Greenwood         4.450          4.450                         1.16,9A       2600 2.450          5          3 R.L. Pools                              

 

 4   NL140028 Howie Star                4.535          7.670                         1.16,1A       2600 2.745          5          2  J. van Rijn                               

 

 5   NL100127 Daydream Melo             5.080          5.080                         1.17,7A       2600 460          10          0  N. Jongejans                         

 

 6   NL140103 Hoot Mon Amour            5.920          5.920                         1.16,1A       2600 5.770        16          4  J. de Leeuw                          

 

 7   NL140079 High Five Renka           7.202          14.215                        1.16,2A       2600 0              0          0  H. Ebbinge   

 

Nakoersen favoriet(en):
3   NL140078 Hidde Greenwood         

Nakoersen kanshebber(s):

7   NL140079 High Five Renka    
6   NL140103 Hoot Mon Amour  
1   I140007   Vivien Gar      
4   NL140028 Howie Star                           
           
        

                          

 

 

 


 

4              Zoran Lobell-prijs                                                                         14:50 uur

 

 

Prijzendraverij. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.) (Kleine piste)                                                          

 

Prijzen:  (        800       400       190     130        80             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL100186 Dundee Boko               7.810          7.810                         1.16,0A       2600 2.100        12          2 Mw. M.A. Pools                    

 

 

 2   F110153  Bruyere Lotoise           16.110         16.110                        1.16,1A       2620 1.850        17          0  E. van der Galien                  

 

 3   NL090028 Cashflow                  17.205         17.205                        1.15,5A       2620 70             7          0 Mw. R.C.M. Janssen            

 

 4   NL100027 Dryade Boko               18.340         18.340                        1.14,0A       2620 4.275        15          2  D. Brouwer                            

 

 5   NL120107 Femke Schermer          21.185         21.185                        1.13,5A       2620 5.098        14          3  T. Bos                                     

 

 6   NL090089 Cha Cha Cha               23.165         23.165                        1.14,2A       2620 1.130        10          0 J.T.S. Dekker                        

 

 7   NL120214 Fabio Bianco              23.545         23.545                        1.13,0A       2620 3.275          6          1  J. de Leeuw                          

 

 8   NL070462 Adelaar                   25.385         25.385                        1.15,6A       2620 1.810        12          0 Mw. C.D. Aalbers   

 

Nakoersen favoriet(en):
7   NL120214 Fabio Bianco              

Nakoersen kanshebber(s):

4   NL100027 Dryade Boko        
5   NL120107 Femke Schermer  
1   NL100186 Dundee Boko  
6   NL090089 Cha Cha Cha                             
         
        

 

              

 

 

 

 

5              Davy Boko-prijs                                                                            15:20 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot €  1.200.                                                                                

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL150122 I am Happy                0  0           2000                                0           0                 0 F. Verkaik                              

 

 

 2   S150023  Velten Roncalli           60 60          1.16,7A                          2000         60 2              0 N. Jongejans                         

 

 3   NL150029 Icarus O                  100            100                           1.18,6A       2000 100            2          0 Mw. K.A. Einarson                

 

 4   F150031  Fortunata                 270            270                           1.20,5A       2000 150            2          0  D. Brouwer                            

 

 5   NL130099 Gabor Rais                430            430                           1.18,7A       2000 95             2          0 J.T.S. Dekker                        

 

 6   D140020  Hayley Scott              560            560                           1.18,2A       2000 0              1          0  R. Wester                               

 

 7   I150006   Zoom Wise L               665            665                           1.17,9A       2000 665            7          0 M.F. Rothengatter                

 

 8   NL130194 Green Investment        950            950                           1.17,1A       2000 250            1          0 J.P.C. Oorthuijsen                

 

 9   NL140059 Helena                    1.050          1.050                         1.17,5A       2000 1.050          9          1  P. de Haan                              

 

10  D130123  Gufo Greenwood          1.180          1.180                         1.20,2A       2000 1.180          6          1 R.L. Pools    

 

Nakoersen favoriet(en):
1   NL150122 I am Happy   *Jokertip             

Nakoersen kanshebber(s):

9   NL140059 Helena      
7   I150006   Zoom Wise L    
10  D130123  Gufo Greenwood          
5   NL130099 Gabor Rais                           

 

                          

 

 

 

 

6              Generaal G.J.A.A. Baron van Heemstra-prijs                                   15:45 uur

 

Prijzen:  (       1200       500       200     100                       )         + 10 procent fokpremie

 

 

 1   BB140017 Justice Frederick (IRE) 2.743          2.743                            1800      2.065                 4          2 Mw. A.M.J. Batist                 

 

 

 2   BB100055 Star Prince (FR)          115.825       115.825                         1800      1.600                 8          0  P. Gibson                               

 

 3   B140004  Lady Love                 550            550                              1800           0                 4          0 Mw. C.J.M. Klinkenberg     

 

 4   B110002  Miracle S                 30.500         30.500                           1800        950                 8          0 Mw. N.A.B. Ibrahim              

 

 5   BB140024 Afterburner (GB)          0  0           1800                                0           7                 0 Mw. S. De Ceulaer               

 

 6   BB110002 Banzai (FR)               22.800         22.800                           1800      1.130                 7          0 Mw. A. Van den Troost       

 

 7   BB130035 Mare (GER)                3.425          3.425                            1800        625                 9          0 Mw. C. Bos                            

 

 8   BB120004 So Bolt (FR)              1.325          1.325                            1800        425                 4          0 Mw. S. Vermeersch            

 

 9   BB070048 Tasmeem (IRE)             42.783         42.783                           1800        175                 8          0 M.J. Watlow         

 

Nakoersen favoriet(en):
1   BB140017 Justice Frederick
2   BB100055 Star Prince


Nakoersen kanshebber(s):

7   BB130035 Mare  
8   BB120004 So Bolt  
9   BB070048 Tasmeem

                 

 

 

 


 

 

7              MERRIEDERBY I                                                                           16:10 uur

 

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse merries.                                                                 

 

Prijzen:  (       4400      2200      1055     705      440             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL150050 Ici Sofi                  645            645                           1.17,3A       2600 645            6          0  J. de Leeuw                          

 

 

 2   NL150025 Iowa River                1.545          2.445                         1.16,0A       2600 2.045          7          0  N. Jongejans                         

 

 3   NL150036 Inez Alki                 3.250          3.250                         1.17,4A       2600 3.250          3          2 H.W. Langeweg jr.                

 

 4   NL150094 Ilse Schermer             0  0           1.20,4A                          2600           0 1              0 R. Kooyman                           

 

 5   NL150014 Ivana Europoort           1.675          2.275                         1.18,3A       2600 1.475          8          2  D. Brouwer                            

 

 6   NL150034 Impress Hil               2.269          3.830                         1.17,5A       2600 3.415          6          0 J.H. Mieras                            

 

 7   NL150032 Iphigenie                 470            870                           1.18,1A       2600 870            4          0  H. Hamming                           

 

 8   NL150060 Iris Baldwin              2.050          2.050                         1.17,2A       2600 2.050          4          1  H. Ebbinge                             

 

 9   NL150038 Ilja Medo                 4.683          11.095                        1.15,3A       2600 2.545          4          0  R. Bakker                               

 

10  NL150046 Immortality               170            170                           1.18,0A       2600 170            4          0 T.H. Kooyman   

 

Nakoersen favoriet(en):
8   NL150060 Iris Baldwin  *Jokertip              
3   NL150036 Inez Alki                 

Nakoersen kanshebber(s):

5   NL150014 Ivana Europoort     
6   NL150034 Impress Hil     
1   NL150050 Ici Sofi                             
       

 

                     

 

 

 

 

8              Hooters USA KWARTET                                                                 16:35 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000.                                                                                 

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL140134 Hoe Well                  1.268          1.590                         1.17,5A       2000 1.160          6          0  J. van Rijn                              

 

 

 2   NL110037 Elwood Charisma           1.445          1.445                         1.18,7A       2000 0              0          0 T.M.M. de Mol                       

 

 3   NL140116 Heaven EMC                1.650          1.650                         1.21,1A       2000 970            7          0  N. Jongejans                         

 

 4   S150034  Nahema                    1.800          1.800                         1.17,3A       2000 1.800          4          3 T.H. Kooyman                         

 

 5   D130043  Giga Beuckenswijk       1.805          620                           1.17,2A       2000 0              2          0  E. van der Galien                  

 

 6   D130002  Graceful Boko             1.930          1.930                         1.17,3A       2000 1.020          9          0  R. Wester                               

 

 7   D140120  Race for Fame             2.160          2.160                         1.16,4A       2000 2.160          8          1 J.H. Mieras                            

 

 8   NL130002 Gon Ikaria                2.445          2.445                         1.17,8A       2000 1.455          9          1 W.P.M. van der Pijl               

 

 9   D150010  Ivresse Boko              2.465          50                            1.16,5A       2000 50             2          0  P. de Haan                              

 

10  NL140089 Hulk Vryenesse            3.220          3.220                         1.16,8A       2000 1.170          4          1 H.W. Langeweg jr.                

 

11  NL130057 George Baldwin            3.421          3.421                         1.15,8A       2000 0              0          0 J.D. ter Borgh                        

 

12  NL130169 Geert V                   3.530          3.635                         1.17,2A       2000 900            8          0  R. van Toor        

 

Nakoersen favoriet(en):
4   S150034  Nahema                    

Nakoersen kanshebber(s):

1   NL140134 Hoe Well   
10  NL140089 Hulk Vryenesse      
12  NL130169 Geert V
 8   NL130002 Gon Ikaria                 
 
      
 
               

 

                    

 

 

 

 

9              DERBY I                                                                                      17:00 uur

 

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden.                                                                 

 

Prijzen:  (      20000     10000      5400    2600     1400        600 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL150066 Isabella JE               16.203         28.685                        1.15,0A       2600 15.375        8          4 D.J. Hof                                   

 

 

 2   NL150039 Ilclassico Renka          10.381         18.945                        1.15,2A       2600 10.860        7          3 R.L. Pools                              

 

 3   NL150044 Ideaal                    1.300          1.300                         1.15,9A       2600 1.300          4          0  P. de Haan                              

 

 4   NL150041 Indy Lady                 3.825          3.825                         1.16,8A       2600 3.825          5          3  R. Wester                                

 

 5   NL150113 Indy Flevo                625            625                           1.16,3A       2600 625            3          0  S. Schoonhoven                   

 

 6   NL150100 Imail Occagnes            3.424          3.424                         1.16,0A       2600 3.424          7          0  H. Ebbinge                             

7   NL150123 Indian Fanatic            2.930          2.930                         1.17,3A       2600 2.930          4          2 H.W. Langeweg jr.    

8   NL150078 Innovation Love           24.067         26.129        1.11,6A       2600 23.379        8          3  R. Bakker                                         

9   NL150104 Iyan Stardust             3.893          4.695                         1.15,8A       2600 4.425          8          2  J. de Leeuw                          

 

10  NL150002 Ignacio                   585            835                           1.18,4A       2600 835            4          0  A. Bakker                                

 

11  NL150049 I am Zandbergen           1.225          1.225                         1.17,3A       2600 1.225          4          0  R. van Toor                            

 

12  NL150003 Ijsvink                   495            495                           1.17,7A       2600 495            5          0  J. van Rijn                              

 

13  NL150116 Incredible Drpol          325            325                           1.17,9A       2600 325            2          0 J.P.C. Oorthuijsen      

 

Nakoersen favoriet(en):
8   NL150078 Innovation Love              
2   NL150039 Ilclassico Renka          
7   NL150123 Indian Fanatic            

1   NL150066 Isabella JE                        


Nakoersen kanshebber(s):

9   NL150104 Iyan Stardust             

4   NL150041 Indy Lady 
3   NL150044
Ideaal                     

                

          

 

 

 

 

 

10            Erwin Lobell-prijs                                                                         17:25 uur

 

Prijzendraverij. (g.l.s.) (grasbaan)                                                                                    

 

Prijzen:  (        650       325       155     105        65             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL100108 Diamond Twigs             7.270          7.270                         1.15,8A       1900 175            6          0  D. Brouwer                            

 

 

 2   NL130010 Golden Avenue             10.937         11.105                        1.16,4A       1900 4.070        12          4  D. Minnema                           

 

 3   S130002  Monaco Royal Event      18.045         18.045                        1.14,5A       1900 1.020          7          0  J. de Leeuw                          

 

 4   NL080474 Bizar Zandbergen          18.495         18.495                        1.15,8A       1900 1.315        10          0  R. van Toor                            

 

 5   D120053  Secret Honey              23.727         23.727                        1.13,7A       1900 5.586        12          2 M.F. Rothengatter                

 

 6   NL080477 Brazil Elegance           30.719         30.719                        1.14,4A       1900 5.080        11          4 R.L. Pools                              

 

 7   NL090283 Co Swagerman              34.123         37.680                        1.14,0A       1900 1.035          6          0 F.W. van der Blonk                

 

 8   F090181  Vip Speed                 40.760         40.760                        1.14,3A       1900 1.300        13          0  E. van der Galien                  

 

 9   F090198  Vegas de Joudes           54.160         0                              1.15,3B       1920 0              1          0 W.G. Hamming                      

 

10  F090200  Vivier Dairpet            118.290       118.290                       1.13,9A       1920 0              0          0 T.J.P. Koning    

 

Nakoersen favoriet(en):
6   NL080477 Brazil Elegance  
2   NL130010 Golden Avenue                       


Nakoersen kanshebber(s):

7   NL090283 Co Swagerman              

3   S130002  Monaco Royal Event  
5   D120053  Secret Honey               

    

                     

 

 

 

 

 

11            De Haagsche Ooievaar                                                                  17:50 uur

 

Prijzen:  (       1250       625       325     200      100             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   BB120012 Yeah Cool (GB)            30.498         30.498                           1900      3.050                 9          1 Mw. A.M.J. Batist                 

 

 

 2   BB110048 Hardy Black (IRE)         25.945         25.945                           1900      3.185                 4          3 Mw. S. Vermeersch            

 

 3   BB100029 Zinaida (FR)              18.770         18.770                           1900         45                 2          0 Mw. B. Willemstijn               

 

 4   BB120048 Shining Rules (GER)       30.100         30.100                           1900      1.050                 5          0 Mw. A. Van den Troost       

 

 5   BB130025 Captain Gerald (GB)       19.782         19.782                           1900      3.400               10          3 Mw. N.A.B. Ibrahim              

 

 6   BB130039 Russian Ranger (IRE)    4.768          4.768                            1900           0                 1          0  R. Haedens                            

 

 7   BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR)      7.630          7.630                            1900        350                 7          0  P. Gibson                               

 

 8   BB090014 Shiny Blue (FR)           8.206          8.206                            1900      1.220                 8          0 Mw. C. Bos             

 

Nakoersen favoriet(en):
4   BB120048 Shining Rules
2   BB110048 Hardy Black


Nakoersen kanshebber(s):

5   BB130025 Captain Gerald
8   BB090014 Shiny Blue 
7   BB120013 Pas Vu Pas Pris

 

 

               

 

 

 

 

 

12            Henri Buitenzorg-prijs                                                                   18:15 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 10.300.                                                                                

 

Prijzen:  (        650       325       155     105        65             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL140094 Happy Hollandia           8.750          8.750                         1.14,3A       2000 7.400          7          6  F. Verkaik                              

 

 2   NL100252 Drogba Apache             7.235          7.235                         1.15,2A       2000 3.090        18          0  E. Korrel                                 

 

 3   D140072  Norah As                  7.735          4.135                         1.14,0A       2000 3.075          8          1 T.H. Kooyman                        

 4   NL130089 Glamour Groenhof        7.812          7.812                         1.15,8A       2000 3.095        10          1  R. van Toor                            

 5   NL100199 Dora de Legume            7.880          7.880                         1.14,5A       2000 535            7          0 J.G.C. van Veen                    

 6   NL140127 Highspeed Aresy           8.288          12.290                        1.15,2A       2000 3.155          7          0 J.T.S. Dekker                        

 

 7   NL130108 Galaxy W                  8.495          8.495                         1.13,7A       2000 1.275          6          2 H.W. Langeweg jr.                

 

 8   S110038  Shake Hands               9.366          9.366                         1.16,5A       2000 5.196        17          3  H. Ebbinge                             

 

 9   NL120237 French Kiss               9.530          9.530                         1.14,6A       2000 4.255        10          2  J. de Leeuw                          

 

10  NL140004 Hasta la Vista            10.100         11.090                        1.15,2A       2000 5.290          9          1 Mw. C.D. Aalbers                 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
1   NL140094 Happy Hollandia           

Nakoersen kanshebber(s):

9   NL120237 French Kiss   
6   NL140127 Highspeed Aresy 
10  NL140004 Hasta la Vista     
7   NL130108 Galaxy W       
 
          
             

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                          

 

 

 

 

 



 

                    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
     
                      

 

 

 

 

 

 


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland