DUINDIGT


Zuleika Font(Rick Ebbinge) debuteert direct met winst in de Driejarigen Mei Stakes

 

Erik van den Bergh stuurt Paradepaard van 2017 Graham Convital naar diens eerste zege in 2018

Hugo Langeweg gaat met twee winnaars huiswaarts, zelf wint de maestro met Vizira Mil terwijl Finn Verkaik de 5e zege uit 6 starts tot stand brengt met Happy Hollandia 

Durk M Boko(Frans vder Blonk) een maat te groot over de kleine piste van Duindigt


Hidde Greenwood (John de Leeuw)boekt 4e zege uit 5 starts en is een kandidaat voor
de titel Paradepaard 2018

Massai(Tom Kooyman) houdt het hoofd bij het werk en is dan weer een klasse apart

Kortebaan:
Manon Pools weet met Doc Holiday
verrassend de kortebaandraverij over het gras van Duindigt
winnend af te sluiten

Rensport:
Ezzahra du Breuil en Yeah Cool tikken als eerste af in hun opdracht

 

 

Eerste koers, 1900 m:

     

1e

10

 

Ezzahra du Breuil (FR)   

Mw. S. Vermeersch                                               

2.11,3

2e

3

 

Calitri D.A. (BEL)       

     

3e

4

 

Lune de la Picarde (FR)  

   

4e

11

 

Special OA               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 16,40  Pl. 2,30  1,80  1,60

Duo 91,00

Trio 1219,00

 
             

Tweede koers, 1609 m:

     

1e

4

 

Vizira Mil               

H.W. Langeweg                                                    

1.15,9

2e

8

 

Hooray Boko              

     

3e

2

 

Ici Sofi                 

     

4e

7

 

I'myournightmare         

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,30  2,90  2,50

Duo 71,80

Trio 185,80

 
             

Derde koers, 2000 m:

     

1e

1

 

Graham Convital          

E. van den Bergh                                                

1.15,1

2e

5

 

Easy Going BR            

     

3e

6

 

Giant Starlake           

     

4e

2

 

Edwin Hornline           

     

Niet gestart: 7 Dario Prof                         

   

Winnend 4,00  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 13,20

Trio 14,90

 
             

Vierde koers, 1800 m:

     

1e

6

 

Yeah Cool (GB)           

Mw. N.A.B. Ibrahim                                              

1.55,1

2e

1

 

Shining Rules (GER)      

   

3e

8

 

Mare (GER)               

     

4e

5

 

Tasmeem (IRE)            

     

Niet gestart: 2 Signs of Success (IRE)            

   

Winnend 2,30  Pl. 1,10  1,20  1,60

Duo 9,90

Trio 595,60

 
             

Vijfde koers, 2600 m:

     

1e

10

 

Durk M Boko              

F.W. van der Blonk                                              

1.23,1

2e

6

 

Monaco Royal Event       

   

3e

2

 

Fonne Pomponne           

   

4e

11

 

Adelaar                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,30  Pl. 1,90  3,00  8,50

Duo 20,20

 

Kwartet jackpot

             

Zesde koers, 2000 m:

     

1e

1

 

Hidde Greenwood          

J. de Leeuw                                                     

1.16,9

2e

2

 

Geordie                  

     

3e

6

 

Highspeed Aresy          

     

4e

7

 

Helen Boko                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,70  Pl. 1,30  1,70  1,40

Duo 6,40

Trio 25,70

 
             

Zevende koers, 2000 m:

     

1e

7

 

Zuleika Font             

H. Ebbinge                                                      

1.16,7

2e

5

 

Ilclassico Renka         

     

3e

6

 

Iyan Stardust            

     

4e

3

 

Ivanhoe Charisma         

   

Niet gestart:          

     

Winnend 2,00  Pl. 1,00  1,10  1,50

Duo 6,50

Trio 57,30

 
             

Achtste koers, 2000 m:

     

1e

4

 

Massai                   

T.H. Kooyman                                                     

1.16,9

2e

1

 

Godiva Flevo             

     

3e

3

 

Fleetwood Max            

     

4e

7

 

Gideon H Renka           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,40  1,60  5,00

Duo 4,80

Trio 34,10

 
             

Negende koers, 2000 m:

     

1e

3

 

Happy Hollandia          

F. Verkaik                                                      

1.16,2

2e

7

 

Vivien Gar               

     

3e

2

 

Hendrik Schermer         

   

4e

10

 

Havana Baldwin           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,40  2,50  3,80

Duo 8,10

Trio 56,30

 
             

Totalisatoromzet: 40308,12

     

 


Voorbeschouwing

zondag 27 mei 2018 aanvang 13.30 uur!

 


1                Emirates Breeder's Programme 2                                                      13:30   uur

  Prijzen:  (        2800       1175        575      325        250          175  )  + 10 procent fokpremie

 
1
    BA100046  Ganj Beik (IRA)                                                         1900            0   2     0  F.X. Weissmeier                   

 2    NA140002 Blitters Paco                           350          350               1900         350   1     0  L. Bekaert                              

 3    BA130015  Calitri D.A. (BEL)                  3.050       3.050               1900         625   1     0  J. Bogaerts                            

 4    BA130012  Lune de la Picarde (FR)        1.550       1.550               1900         200   2     0  Mw. N.A.B. Ibrahim              

 5    BA130008  Orage D.A. (BEL)                   4.927       4.927               1900         375   1     0  Mw. C. Bos                            

 6    BA140003  Vis di Gallura (ITY)                  150          150               1900            0   0     0  M. Waterschoot                    

 7    NA130007 Voulaja Kossack                         0             0               1900            0   1     0  B. De Koninck (blg)              

 8    BA140007  Eau Divine (FR)                                                         1900            0   1     0  Mw. E. Goudman                  

 9    BA140008  Elsa de Faust (FR)                   130          130               1900            0   0     0  Mw. C.J.M. Klinkenberg     

10   BA140010  Ezzahra du Breuil (FR)               0             0               1900            0   0     0  Mw. S. Vermeersch            

11   NA140001 Special OA                              650          650               1900         650   1     0  Mw. A. Van den Troost       

Nakoersen favoriet:
Ezzahra du Breuil
Specia OA

Nakoersen kanshebber(s):
Calitri D.A
Orage D.A
Luna de la Picarde



2                Elitloppet-prijs                                                                                13:52   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.800. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (         600         300        145        95         60               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL140008  Hariane                                    145          145  1.20,2A    1609         145   1     0  J. van Rijn                              

 2    NL150050  Ici Sofi                                    300          300  1.18,3A    1609         300   1     0  D. Minnema                           

 3    NL130118  Grey                                        500          500  1.19,9A    1609         270   7     0  B. Schwarz                            

 4    I140009    Vizira Mil                                 700          700  1.16,9A    1609            0   0     0  H.W. Langeweg                    

 5    S140019   Harrison Boko                         850          850  1.16,2A    1609         850   3     0  R. Wester                               

 6    NL130003  Gyon Beuckenswyk              1.040       1.040  1.17,7A    1609         120   4     0  F.W. van der Blonk               

 7    NL150040  I'myournightmare                  1.214       1.720  1.17,0A    1609       1.045   4     0  M. Brouwer                           

 8    D140074  Hooray Boko                         1.275       1.275  1.18,5A    1609         860   9     0  R.L. Pools                              

 9    F130045   Desdemona                           1.330       1.330  1.19,8A    1609           60   2     0  W.H.M. van der Mespel       

Nakoersen favoriet:
Vizira Mil
Harrison Boko

Nakoersen kanshebber(s):
Hariane
Ici Sofi
I'myournightmare
Hooray Boko


3                Duindigt Forever-prijs                                                                     14:50   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (         650         325        155      105         65               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL130173  Graham Convital                   7.110       7.110  1.16,3A    2000         310   2     0  E. van den Bergh                  

 2    S130023   Edwin Hornline                     7.686             0  1.15,7A    2000            0   0     0  Mw. G.A.A. Hendrickx         

 3    NL140053  Hold Me Quick                       7.732      14.195  1.15,0A    2000         525   4     0  W.M.J. Brouwer                    

 4    US100006 Celebrity Jaguar                    8.139       8.139  1.12,9A    2000         555   4     0  P.L.H.M. Wisker                    

 5    D130065  Easy Going BR                      8.701       8.701  1.14,2A    2000       1.080   5     1  Mw. S. Stolker                      

 6    D130069  Giant Starlake                       8.840       8.430  1.14,2A    2000       1.750   3     0  J. Terstal                                

 7    BL070018  Dario Prof                             8.939       8.939  1.15,1A    2000           75   5     0  Mw. A.M.J. Batist                 

 8    I100025    Rosa Dell'Est                        9.422       9.422  1.14,6A    2000            0   2     0  J.H. van de Putte                  

 

Nakoersen favoriet:
Giant Starlake

Nakoersen kanshebber(s):
Easy Going BR
Graham Convital
Hold Me Quick
Celebrity Jaguar


4                Carnegie-prijs                                                                                 15:12   uur

  Prijzen:  (         900         450        150      100                           )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    BB120048  Shining Rules (GER)            29.200      29.200               1800         150   1     0  Mw. A.M.J. Batist                 

 2    BB130022  Signs of Success (IRE)       16.200      16.200               1800            0   2     0  B. De Koninck (blg)              

 3    BB100055  Star Prince (FR)                 115.200    115.200               1800         975   4     0  F.X. Weissmeier                   

 4    BB120015  Tansfeeq (GB)                     12.000      12.000               1800            0   0     0  R.N.J. van Eck                        

 5    BB070048  Tasmeem (IRE)                    42.608      42.608               1800            0   4     0  Mw. W.M.M. Watlow-Eble   

 6    BB120012  Yeah Cool (GB)                    28.023      28.023               1800         575   3     0  Mw. N.A.B. Ibrahim              

 7    BB120004  So Bolt (FR)                          1.000       1.000               1800         100   1     0  Mw. S. Vermeersch            

 8    BB130035  Mare (GER)                            2.800       2.800               1800            0   3     0  Mw. C. Bos                            

 9    B140004   Lady Love                               550          550               1800            0   1     0  Mw. C.J.M. Klinkenberg    

Nakoersen favoriet:
Yeah Cool   * jokertip
Sigs of Success

Nakoersen kanshebber(s):
Star Prince 
Shinning Rules
So Bolt
Lady Love



5                Paradekampioen Petite Piste 2                                                         15:34   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.) (kleine piste)                                                          

  Prijzen:  (         850         425        205      135         85               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL130108  Galaxy W                               7.875       7.875  1.13,7A    2600         655   3     1  H.W. Langeweg                    

 2    NL120050  Fonne Pomponne                 9.435       9.435  1.16,7A    2600         450   5     0  E. Korrel                                 

 3    NL130069  Guy Pomponne                    12.388      13.100  1.14,7A    2600       4.950   7     1  T.H. Kooyman     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                   

 4    I130010    Ultras As                             14.025      14.025  1.14,6A    2620       5.555  10     3  T. Bos                                      

 5    NL100027  Dryade Boko                        16.030      16.030  1.14,0A    2620       1.965  10     1  D. Brouwer                            

 6    S130002   Monaco Royal Event            17.225      17.225  1.15,1A    2620         200   2     0  J. de Leeuw                          

 7    NL080415  Baco Boy                             17.560      17.560  1.14,8A    2620         110   4     0  P.T.J. Brakeboer                  

 8    F120122   Cyber Match                        19.790      19.790  1.16,8B    2620           60   2     0  R.L. Pools                              

 9    NL080115  Bruno Lanzarote                  22.827      22.827  1.14,0A    2620         815   7     0  R. van Toor                            

10   NL100062  Durk M Boko                        23.060      23.060  1.13,3A    2620         700   2     1  F.W. van der Blonk               

11   NL070462  Adelaar                                24.560      24.560  1.15,6A    2620         985   6     0  Mw. C.D. Aalbers      

Nakoersen favoriet:
Durk M Boko + 20 meter
Galaxy W
Guy Pomponne

Nakoersen kanshebber(s):
Dryade Boko  + 20 meter
Ultra As + 20 meter
Monaco Royal Event  + 20 meter
Bruno Lanzerote  + 20 meter
Fonne Pomponne 
Adelaar  
+ 20 meter

          

6                Alkmaar-prijs                                                                                  16:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000.                                                                                 

  Prijzen:  (         600         300        145        95         60               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL140078  Hidde Greenwood                 3.250       3.250  1.16,9A    2000       1.250   2     2  J. de Leeuw                          

 2    NL130159  Geordie                                 4.072       4.072  1.15,4A    2000       1.926   4     0  B. Schwarz                            

 3    D150080  Don't forget me                     4.100             0  1.17,8A    2000            0   0     0  J. van Rijn                              

 4    NL090310  Criss Sandesman                  4.620       4.620  1.20,9A    2000            0   0     0  C.L.B.M. van der Sman        

 5    NL130005  Go Lucky                              4.994       7.525  1.15,6A    2000         290   5     0  Mw. M.A. Pools                    

 6    NL140127  Highspeed Aresy                   5.133       9.135  1.15,2A    2000            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 7    NL140060  Helen Boko                           5.790       5.790  1.15,5A    2000       4.540   4     2  H.W. Langeweg                    

 8    D110008  Eva Hallinck                          5.950       1.035  1.16,9A    2000         155   1     0  Mw. C.P. Timmer                 

 

Nakoersen favoriet:
Helen Boko 

Hidde Greenwood

Nakoersen kanshebber(s):
Geordie 

Highspeed Aresy
Go Lucky





7                Duindigts Driejarigen Mei Stakes                                                     16:44   uur

Draverij van meet voor driejarigen paarden. (loting)                                                                   

  Prijzen:  (        3300       1650        800      520        330               )   + 10 procent fokpremie

 
 1
    NL150066  Isabella JE                            7.403      17.385  1.15,0A    2000       4.075   3     1  D.J. Hof                                   

 2    NL150038  Ilja Medo                               3.878      10.290  1.15,3A    2000       1.740   1     0  H.W. Langeweg                    

 3    NL150107  Ivanhoe Charisma                 2.288       9.150  1.14,7A    2000            0   1     0  J. Offeringa                           

 4    NL150111  I Love Champagne                  500          500  1.22,4A    2000         500   2     1  D. Brouwer                            

 5    NL150039  Ilclassico Renka                    3.631       9.695  1.15,2A    2000       1.610   2     1  R.L. Pools                              

 6    NL150104  Iyan Stardust                        1.693       1.895  1.15,8A    2000       1.625   3     2  J. de Leeuw                          

 7    I150011    Zuleika Font                               0             0               2000            0   0     0  H. Ebbinge     

Nakoersen favoriet:
Zuleika Font
Isabella JE
Ilclassico Renka

Nakoersen kanshebber(s):
Ilja Medo
Ivanhoe Charisma


                       

8                VP Wolvega-prijs                                                                            17:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000.                                                                                

  Prijzen:  (         650         325        155      105         65               )   + 10 procent fokpremie

 

 1    NL130009  Godiva Flevo                       13.021      13.933  1.15,3A    2000       3.905  10     3  M. Brouwer                           

 2    NL110032  Eristoff Blue                         8.180       8.180  1.17,1A    2000         830   6     0  J.T.S. Dekker                        

 3    D120078  Fleetwood Max                    10.250       1.880  1.16,1A    2000            0   0     0  Mw. Y. Wagenaar                 

 4    D140078  Massai                                 10.650       1.200  1.13,9A    2000         650   2     1  T.H. Kooyman                        

 5    NL120081  Freedom Fighter                  11.065      11.065  1.15,9A    2000       1.500   6     2  R.L. Pools                              

 6    NL090176  Cassandra D                        13.255      13.255  1.14,5A    2000         680   8     0  Mw. S. Stolker                      

 7    NL130051  Gideon H Renka                   14.690      18.300  1.15,0A    2000       4.300   7     1  H.W. Langeweg                    

 8    I110020    Samson Ris                         14.893      14.893  1.14,3A    2000         555   6     0  E.C. van den Berg     

Nakoersen favoriet:
Massai

Nakoersen kanshebber(s):
Godiva Flevo
Gideon H Renka
Freedom Fighter
Cassadra D



           

9                Groningen-prijs                                                                              17:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.400.                                                                                 

  Prijzen:  (         600         300        145        95         60               )   + 10 procent fokpremie

 
1
    D130002  Graceful Boko                       1.415       1.415  1.17,7A    2000         505   4     0  D. Schneider                         

 2    NL140151  Hendrik Schermer                 2.180       2.180  1.16,3A    2000       1.650   8     1  T. Bos                                     

 3    NL140094  Happy Hollandia                    2.550       2.550  1.18,5A    2000       1.200   2     2  F. Verkaik                              

 4    NL120243  Fabiola Charisma                    900          900  1.22,1A    2000            0   1     0  E. Korrel                                 

 5    F120022   Cherie of Hearts                    1.220       1.220  1.16,7A    2000           95   3     0  R. Knoll                                   

 6    D110054  Emir Frisia                            1.795       1.795  1.17,7A    2000         220   5     0  Mw. H. Appel                         

 7    I140007    Vivien Gar                             2.170       2.170  1.14,9A    2000         500   3     0  T.H. Kooyman                        

 8    NL130002  Gon Ikaria                             2.180       2.180  1.17,8A    2000       1.190   5     1  W.P.M. van der Pijl               

 9    NL100073  Dannar Convital                    2.275       2.275  1.18,1A    2000       1.050   5     1  Mw. C.P. Timmer                  

10   NL140109  Havana Baldwin                    2.395       2.395  1.15,3A    2000       2.395   5     1  R. Wester                               

11   D140087  Cover Girl                             2.580       2.080  1.16,6A    2000       1.300   3     2  J. van Rijn                              

12   D130119  Germany Attack                    3.000       3.000  1.16,0A    2000       3.000   3     1  R.L. Pools                              

 

Nakoersen favoriet:
Germany Attack   * jokertip
Cover Girl

Nakoersen kanshebber(s):
Happy Hollandia
Vivien Gar
Gon Ikaria
Herndrik Schermer
Havana Baldwin



90              Kwalificatieproef                                                                             13:00   uur

Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.                                                                  

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    NL150036  Inez Alki                                     0             0               2000            0   0     0  H.W. Langeweg                    

 2    NL150049  I am Zandbergen                        0             0               2000            0   0     0  R. van Toor                            

  3    NL150037  Ionia River                                  0             0               2000            0   0     0  T. Bos     


Succes !          
        


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland