DUINDIGT


Stal Crebas/Payday pupillen Isabella JE en Ilclassico Renka zetten hun stempel in de Derby Selecties

Inez Alki de sterkste in Merrie Derby Selectie

 

Tom Kooyman boekt een fraaie dubbel met Norah As en Vivien Gar

Sara Vermeersch wint beide rennen met dank aan Signs of Success en Zalabiya

 

 

Uitslagen draf- en rensport

Duindigt

8-8-2018

     

 

                 

Eerste koers, 2800 m:

         

 

1e

5

 

Duc de Gesvres           

D.P. Tesselaar                                                  

1.24,3

   

2e

4

 

Dravelliszt              

         

3e

8

 

Dex Deux TF               

         

4e

7

 

Fenia Royale TF          

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 3,20  Pl. 1,60  5,30  3,70

Duo 98,60

Trio 1507,30

Koppel 57,10

   

 

                 

Tweede koers, 2600 m:

         

 

1e

6

 

Dryade Boko              

D. Brouwer                                                       

1.17,6

   

2e

2

 

Graham Convital          

         

3e

1

 

Easy Going BR            

         

4e

7

 

Girondine                

         

Niet gestart: 8 Casimaka                          

       

 

Winnend 43,90  Pl. 8,00  2,00  3,60

Duo 134,00

Trio 796,40

Koppel 41,80

 

 

                 

Derde koers, 1900 m:

         

 

1e

11

 

Ru de l'Airou            

S. Hoste                                                        

1.18,8

   

2e

8

 

Come on Scott            

         

3e

6

 

Cruise Control            

         

4e

7

 

Andrea Swagerman         

       

Niet gestart:          

         

 

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,80  2,50

Duo 10,60

Trio 104,10

Koppel 9,60

   

 

                 

Vierde koers, 2000 m:

         

 

1e

4

 

Norah As                 

T.H. Kooyman                                                     

1.17,3

   

2e

11

 

French Kiss              

         

3e

5

 

Highspeed Aresy          

         

4e

3

 

Early Smiling            

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 12,90  Pl. 2,70  2,20  1,50

Duo 95,30

Trio 329,20

Koppel 41,40

   

 

                 

Vijfde koers, 2600 m:

         

 

1e

9

 

Tsar d'Andain            

H. Ebbinge                                                      

1.16,6

   

2e

4

 

Ustin de Littry          

         

3e

10

 

Volare de Lou            

         

4e

3

 

Beatnik Turgot           

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 4,30  Pl. 1,70  4,20  1,40

Duo 58,30

Trio 281,20

Koppel 38,30

   

 

                 

 

 

Zesde koers, 1900 m:

         

 

1e

2

 

Signs of Success (IRE)   

Mw. S. Vermeersch                                                

2.15,0

   

2e

6

 

Shiny Blue (FR)          

         

3e

4

 

Leomar (GER)             

         

4e

5

 

Tasmeem (IRE)            

         

Niet gestart: 7 So Bolt (FR)                9 Fabulous Viva (BEL)            

     

 

Winnend 31,20  Pl. 3,40  4,90  2,40

Duo 129,40

Trio 1016,40

     

 

                 

Zevende koers, 2000 m:

         

 

1e

2

 

Isabella JE              

D.J. Hof                                                        

1.17,9

   

2e

8

 

Indy Lady                

         

3e

4

 

Indian Fanatic           

         

4e

3

 

Imail Occagnes           

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 3,00  Pl. 1,30  1,30  1,40

Duo 7,00

Trio 14,60

     

 

                 

Achtste koers, 2000 m:

         

 

1e

4

 

Vivien Gar               

T.H. Kooyman                                                     

1.18,4

   

2e

7

 

Geert V                  

         

3e

3

 

Gon Ikaria               

         

4e

5

 

Hooray Boko              

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 2,30  Pl. 1,20  1,30  1,60

Duo 12,50

Trio 54,00

     

 

                 

Negende koers, 1900 m:

         

 

1e

9

 

Zalabiya (FR)            

Mw. S. Vermeersch                                               

2.11,6

   

2e

1

 

Viho D.A. (BEL)          

         

3e

3

 

Ainhoa Almili (FR)       

         

4e

2

 

Lune de la Picarde (FR)  

       

Niet gestart: 7 Voulaja Kossack                   

       

 

Winnend 3,20  Pl. 1,40  2,20  1,30

Duo 16,40

Trio 101,60

     

 

                 

Tiende koers, 2000 m:

         

 

1e

3

 

Inez Alki                

H.W. Langeweg jr.                                               

1.18,5

   

2e

2

 

Iris Baldwin             

         

3e

9

 

Ivana Europoort          

         

4e

11

 

Ici Sofi                 

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 3,00  Pl. 1,40  1,20  2,30

Duo 6,70

Trio n.v.t.

Kwartet

710,10

   

 

                 

Elfde koers, 2000 m:

         

 

1e

9

 

Helena                   

P. de Haan                                                      

1.17,5

   

2e

7

 

Zoom Wise L              

         

3e

8

 

Henri Buitenzorg         

         

4e

6

 

Gabor Rais               

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 4,50  Pl. 2,10  2,90  1,40

Duo 17,90

Trio 36,60

     

 

                 

 

Twaalfde koers, 2000 m:

         

 

1e

2

 

Ilclassico Renka         

R.L. Pools                                                      

1.16,3

   

2e

8

 

Indy Flevo               

         

3e

7

 

Innovation Love          

         

4e

6

 

Ideaal                   

         

Niet gestart:          

         

 

Winnend 3,90  Pl. 1,20  1,40  1,10

Duo 69,50

Trio 160,90

     

 

                 

Dertiende koers, 2000 m:

         

 

1e

3

 

Ismael F Boko     P.  de Haan

   

1.17,5

   

2e

4

 

Hoe Well

         

3e

6

 

Irish Steel

         

4e

5

 

Horseau

         

Niet gestart: 9   10   11   12

         

 

Winnend 2,80  Pl. 1,60  1,40  1,20

Duo 32,00

Trio 74,20

     

 

                 

Totalisatoromzet: 56.396

         

 

                 
                 
                           

 

 

 


Voorbeschouwing

woensdag 8 augustus 2018 aanvang 11.10 uur!

VRIJ ENTREE!

 

 


Dravelliszt is moeilijk in te schatten, blijven draven is de opdracht. Als hij dat doet zal hij een plaatsgeld moeten pakken.

 

Golden Avenue is in topvorm, we zullen de kop nemen en proberen een hoog tempo te maken om grootste uitdager Ru de l'Airou voor te blijven.

 

Come on Scott zal op Speed derde of vierde kunnen worden.

 

Dania Beach is goed voor een plek bij de eerste vier.

 

Imail Occagnes en Iyan Stardus gaan voor de Derbykwalificatie.

 

Ici Sofi gaan we proberen een startplaats in het eerste gelid te krijgen.

 

Ideal Boko gaat ook voor de Derbykwalificatie.

 

Ilclassico Renka gaat voor de eerste vier.


Prognoses Kees Voshol

 

                                   


1              PRIX GOOFY GREENWOOD (TROTTEUR FRANCAIS                   11:10 uur

 

 

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.) (grasbaan)                                          

 

Prijzen:  (       2500      1100       650     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   F150031  Fortunata                 270            150                           1.20,5A       2800 150            1          0  D. Brouwer                            

 

 

 2   F130095  Declic Sautreuil          335            335                           1.19,5B       2800 45             3          0 C.A.J. Olsthoorn                   

 

 3   F120118  Curtis Somolli            1.235          1.235                         1.18,2A       2800 1.235        10          1 J.T.S. Dekker                        

 

 4   F130126  Dravelliszt               1.480          1.480                            2800           0                 0          0  D. Minnema                           

 

 5   F130079  Duc de Gesvres            1.675          1.675                         1.17,8A       2800 300            1          0 D.P. Tesselaar                      

 

 6   F130104  Diamond ER                4.210          0                              1.17,3B       2800 0              6          0 T.H. Kooyman                        

 

 7   BL150017  Fenia Royale TF           5.550          0                              1.19,3B       2820 0              0          0  N. Jongejans                         

 

 8   BL130018  Dex Deux TF               8.578          0                              1.17,0A       2820 0              0          0  T. Engelen                             

 

 

 9   F130111  Dino de Bourgogne       12.000         12.000                        1.15,6B       2820 2.840        13          0

R.L. Pools

    

Nakoersen favoriet(en):
5   F130079   Duc de Gesvres      
4   F130126   Dravelliszt                      


Nakoersen kanshebber(s):

3   F120118   Curtis Somolli   
9   F130111   Dino de Bourgogne       
1   F150031   Fortunata   


                          

 

 

 

 

 

2              PRIX TITANIUM GAR                                                                     11:40 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 23.500.                                                                                

 

Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   D130065  Easy Going BR             11.171         11.171                        1.14,2A       2600 3.550        10          2  T. Bos                                     

 

 

 2   NL130173 Graham Convital           10.660         10.660                        1.15,1A       2600 3.860          7          2  R. van Toor                            

 

 3   NL090325 Continental Lane          14.983         14.983                        1.15,0A       2600 0              2          0 J.P.C. Oorthuijsen                

 

 4   F120132  Cristal Sun               15.030         15.030                        1.18,0A       2600 300            1          0  A. de Wrede                          

 

 5   I130010   Ultras As                 15.955         15.955                        1.14,6A       2600 7.485        16          4 R.T. de Vlieger                      

 

 6   NL100027 Dryade Boko               16.340         16.340                        1.14,0A       2600 2.275        14          1  D. Brouwer                             

 

 7   BL100019  Girondine                 17.999         870                           1.16,2A       2600 700            2          1  J. Laureys                             

 

 8   F120030  Casimaka                  22.750         22.750                        1.14,8A       2600 4.200          8          0 T.H. Kooyman                        

 

 9   BL140003  Kaela Vrijthout           23.150         520                           1.14,0A       2600 0              0          0  H. Ebbinge       

 

Nakoersen favoriet(en):
9   BL140003  Kaela Vrijthout           

Nakoersen kanshebber(s): 
2   NL130173 Graham Convital      
1   D130065  Easy Going BR                   
 

8   F120030  Casimaka   
5   I130010   Ultras As                                  

                      

 

 

 

 

 

3              PRIX DIAMOND                                                                            12:10 uur

 

Prijzendraverij. (g.l.s.) (grasbaan)                                                                                   

 

Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL130010 Golden Avenue             9.987          10.155                        1.16,4A       1900 3.120        10          4  D. Minnema                           

 

 

 2   NL100184 Donate Groenhof           15.305         15.305                        1.13,5A       1900 715            3          1 R.L. Pools                              

 

 3   NL070069 Axel Cartouche            18.955         19.585                        1.15,9A       1900 50             5          0 Mw. D. Pennekamp             

 

 4   F120122  Cyber Match               19.990         19.990                        1.16,8B       1900 260            7          0  J. van Rijn                              

 

 5   NL090089 Cha Cha Cha               22.965         22.965                        1.14,2A       1900 930            8          0 J.T.S. Dekker                        

 

 6   NL090093 Cruise Control            24.453         24.453                        1.13,8A       1900 110            4          0  R. van Toor                             

 

 7   NL070487 Andrea Swagerman     25.190         25.305                        1.14,0A       1900 2.015        21         0  T. Bos                                     

 

 8   NL090368 Come on Scott             31.675         31.675                        1.15,5A       1920 2.555        10          1  J. de Leeuw                          

 

 9   NL090283 Co Swagerman              33.973         37.530                        1.14,0A       1920 885            4          0 F.W. van der Blonk               

 

10  F080187  Unkir d'Oo                91.300         150                           1.13,6A       1920 150            1          0  P. Hillen                                  

 

11  F050111  Ru de l'Airou             873.502       14.650                        1.11,0A       1920 650            1          1  S. Hoste              

 

 

Nakoersen favoriet(en):
11  F050111  Ru de l'Airou             

Nakoersen kanshebber(s):

1   NL130010 Golden Avenue     
6   NL090093 Cruise Control    
8   NL090368
Come on Scott       
2   NL100184 Donate Groenhof                  
          
        

 

 

 

 

 

4              PRIX FREEWAY FORTUNA                                                             12:40 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 9.000.                                                                                 

 

Prijzen:  (       2000       750       500     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   S110038  Shake Hands               8.366          8.366                         1.16,5A       2000 4.196        14          2  J. van der Wal                       

 

 

 2   NL130159 Geordie                   5.063          5.063                         1.14,3A       2000 2.917          9          0  B. Schwarz                            

 

 3   D140116  Early Smiling             5.125          3.200                         1.15,1A       2000 3.000          7          1 D.P. Tesselaar                      

 

 4   D140072  Norah As                  5.735          2.135                         1.14,0A       2000 1.075          7          0 T.H. Kooyman                        

 

 5   NL140127 Highspeed Aresy           6.588          10.590                        1.15,2A       2000 1.455          5          0 J.T.S. Dekker                        

 

 6   NL100252 Drogba Apache             6.735          6.735                         1.15,2A       2000 2.590        16          0  E. Korrel                                 

 

 7   NL130025 Gerco Impuls              6.940          6.940                         1.15,8A       2000 3.835        13          1 R.T. de Vlieger                      

 

 8   BL140011  King's Road "E"           7.460          365                           1.15,7A       2000 365            2          0  J. Laureys                             

 

 9   NL120070 Floral Girl               7.860          7.860                         1.15,5A       2000 715            8          0 R.L. Pools                              

 

10  NL100199 Dora de Legume            7.880          7.880                         1.14,5A       2000 535            6          0 J.G.C. van Veen                    

 

11  NL120237 French Kiss               8.780          8.780                         1.14,6A       2000 3.505          8          2  J. de Leeuw   

 

Nakoersen favoriet(en):
3   D140116  Early Smiling        
11  NL120237 French Kiss    
5   NL140127 Highspeed Aresy                       
 
     


Nakoersen kanshebber(s):

8   BL140011  King's Road "E" 
4   D140072  Norah As                  
1   S110038  Shake Hands               

       

 

 

 

 

5              PRIX HAIROS II (TROTTEUR FRANCAIS DIAMOND                     13:10 uur

 

Prijzendraverij voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                          

 

Prijzen:  (       2500      1100       650     300      200        150 )        + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   F090015  Vartabas                  26.015         26.015                        1.16,0A       2600 2.165          8          0 Mw. L.D. Pegram                  

 

 

 2   F130065  Dania Beach               80.330         80.330                        1.13,6B       2600 20.670        9          0  D. Minnema                           

 

 3   F110096  Beatnik Turgot            126.075       126.075                       1.13,7A       2600 16.230       13          0  J. de Leeuw                          

 

 4   F080183  Ustin de Littry           126.680       126.680                       1.13,8A       2600 2.250          5          0 R.L. Pools                              

 

 5   F090182  Voici Faverol             163.529       0                              1.13,7A       2600 0              0          0  P. Hillen                                  

 

 6   F080186  Uster des Caillons         203.771       0                              1.12,0A       2600 0              1          0 H.W. Langeweg                    

 

 7   F120112  Calencia                  218.450       700                           1.12,6A       2600 150            1          0  N. D' Haenens                        

 

 8   F060142  Sir Tejy                  260.780       260.780                       1.13,0A       2620 350            3          0  F. Hazeu                                 

 

 9   F070176  Tsar d'Andain             267.490       267.490                       1.12,8A       2620 3.750          5          0  H. Ebbinge                             

 

10  F090195  Volare de Lou             361.511       1.350                         1.12,3A       2620 1.350          2          1 H.W. Langeweg jr.                 

 

11  F070163  Teatro                    550.448       3.600                         1.11,9A       2620 0              0          0  S. Woudstra    

 

Nakoersen favoriet(en):
10  F090195  Volare de Lou  
7   F120112  Calencia                              


Nakoersen kanshebber(s):

9   F070176  Tsar d'Andain             
3   F110096  Beatnik Turgot   
6   F080186  Uster des Caillons          

        

 

                      

 

 

 

 

 

6              Ksar Prijs                                                                                    13:40 uur

 

Prijzen:  (       1045       325       200       75                       )         + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR)      7.630          7.630                            1900        350                 6          0 M.J. Watlow                           

 

 2   BB130022 Signs of Success (IRE) 16.200         16.200                           1900           0                 4          0 Mw. S. Vermeersch            

 

 3   BB100055 Star Prince (FR)          115.825       115.825                         1900      1.600                 7          0 Mw. E.R. Weissmeier          

 

 4   BB130045 Leomar (GER)              54.900         54.900                           1900           0                 0          0 F.X. Weissmeier                   

 

 5   BB070048 Tasmeem (IRE)             42.708         42.708                           1900        100                 7          0 Mw. W.M.M. Watlow-Eble   

 6   BB090014 Shiny Blue (FR)           7.881          7.881                            1900        895                 7          0 Mw. C. Bos                            

 

 

 7   BB120004 So Bolt (FR)              1.325          1.325                            1900        425                 4          0 Mw. B. Willemstijn               

 

 8   BB130035 Mare (GER)                3.425          3.425                            1900        625                 8          0 Mw. N.A.B. Ibrahim              

 

 9   BB150017 Fabulous Viva (BEL)       0  0           1900                                0           0                 0 J. Bogaerts                 

 

Nakoersen favoriet(en):
8   BB130035 Mare  
3
   BB100055 Star Prince


Nakoersen kanshebber(s):

7   BB120004 So Bolt
1   BB120013 Pas Vu Pas Pris
4   BB130045 Leomar

 

                                                               

 

 

 

 

 

7              DERBY SELECTIE I                                                                       14:05 uur

 

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden.                                                                 

 

Prijzen:  (       1250       625       300     200      125             )         + 10 procent fokpremie

 

                                       ove

 

 1   NL150049 I am Zandbergen           1.225          1.225                         1.17,3A       2000 1.225          3          0  R. van Toor                            

 

 2   NL150066 Isabella JE               14.953         27.435                        1.15,0A       2000 14.125        7          3 D.J. Hof                                   

 

 3   NL150100 Imail Occagnes            3.224          3.224                         1.16,0A       2000 3.224          6          0  H. Ebbinge                             

 

 4   NL150123 Indian Fanatic            2.630          2.630                         1.17,3A       2000 2.630          3          2 H.W. Langeweg jr.                

 

 5   NL150002 Ignacio                   585            835                           1.18,4A       2000 835            3          0  A. Bakker                               

 

 6   NL150116 Incredible Drpol          200            200                           1.17,9A       2000 200            1          0 J.P.C. Oorthuijsen                

 

 7   NL150104 Iyan Stardust             3.893          4.695                         1.15,8A       2000 4.425          7          2  J. de Leeuw                          

 

 8   NL150041 Indy Lady                 3.200          3.200                         1.16,8A       2000 3.200          4          3  R. Wester   

 

Nakoersen favoriet(en):
4   NL150123 Indian Fanatic  
2   NL150066 Isabella JE                
         
      

Nakoersen kanshebber(s):

1   NL150049 I am Zandbergen           

8   NL150041 Indy Lady                 

 

                                                                              

 

 

 

 

 

8              PRIX MARTIN VERGAY                                                                  14:30 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 3.250.                                                                                 

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   BL140013  Katinka Jet               3.063          0                              1.17,8A       2000 0              0          0 Mw. L. Kumpen                    

 

 2   D140120  Race for Fame             2.100          2.100                         1.16,4A       2000 2.100          7          1 D.P. Tesselaar                      

 

 3   NL130002 Gon Ikaria                2.300          2.300                         1.17,8A       2000 1.310          8          1 W.P.M. van der Pijl               

 

 4   I140007   Vivien Gar                2.580          2.580                         1.14,9A       2000 910            6          0 T.H. Kooyman                         

 

 5   D140074  Hooray Boko               2.735          2.735                         1.17,1A       2000 2.320        14          1 R.L. Pools                              

 

 6   NL140109 Havana Baldwin            2.885          2.885                         1.15,3A       2000 2.885          9          1  R. Bakker                               

 

 7   NL130169 Geert V                   3.230          3.335                         1.17,2A       2000 600            7          0  R. van Toor    

 

Nakoersen favoriet(en):
4   I140007   Vivien Gar                

Nakoersen kanshebber(s):

2   D140120  Race for Fame             

7   NL130169 Geert V
3   NL130002
Gon Ikaria 
5   D140074  Hooray Boko                               
 


                                                   

 

 

 

 

 

9              DARC Poloneze Prijs                                                                     14:55 uur

 

Prijzen:  (       1090       500       250     150      100             )         + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   BA120007 Viho D.A. (BEL)           1.230          1.230                            1900           0                 0          0 Mw. C. Bos                            

 

 2   BA130012 Lune de la Picarde (FR) 2.425      2.425                            1900        775                 4          0 Mw. E.R. Weissmeier          

 

 3   BA140012 Ainhoa Almili (FR)        950            950                              1900        950                 2          0 F.X. Weissmeier                   

 

 4   BA140020 Al Fahl D.A. (BEL)        0  0           1900                                0           0                 0 J. Bogaerts                            

 

 5   NA130006 N.D.'s Argentina           250            250                              1900        250                 1          0 Mw. B. Willemstijn               

 

 6   BA140003 Vis di Gallura (ITY)      150            150                              1900           0                 1          0 G.C.P. Snijders                     

 

 7   NA130007 Voulaja Kossack           0  0           1900                                0           2                 0 M.J. Watlow                           

 

 8   BA140019 Mujallin D.A. (BEL)       0  0           1900                                0           0                 0    Mw. F. Jacobs (Blg)             

 

 9   BA150002 Zalabiya (FR)             0  0           1900                                0           1                 0    Mw. S. Vermeersch     

 

Nakoersen favoriet(en):
9   BA150002 Zalabiya
1   BA120007 Viho D.A.
3   BA140012 Ainhoa Almili


Nakoersen kanshebber(s):

2   BA130012 Lune de la Picarde 5   NA130006 N.D.'s Argentina          

 

 

 

 


 

 

10            MERRIE DERBY SELECTIE (KWARTET)                                          15:20 uur

 

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse merries.                                                                 

 

Prijzen:  (       1250       625       300     200      125             )         + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   NL150038 Ilja Medo                 4.683          11.095                        1.15,3A       2000 2.545          3          0  R. Bakker                               

 

 2   NL150060 Iris Baldwin               1.425          1.425                         1.17,2A       2000 1.425          3          1  H. Ebbinge                             

 

 3   NL150036 Inez Alki                 2.000          2.000                         1.17,4A       2000 2.000          2          1 H.W. Langeweg jr.                

 

 4   NL150046 Immortality               170            170                           1.18,0A       2000 170            3          0  J. Offeringa                           

 

 5   NL150034 Impress Hil               2.144          3.705                         1.17,5A       2000 3.290          5          0 D.P. Tesselaar                      

 

 6   NL150032 Iphigenie                 470            870                           1.18,1A       2000 870            3          0  H. Hamming                           

 

 7   NL150025 Iowa River                1.545          2.445                         1.16,0A       2000 2.045          6          0  N. Jongejans                         

 

 8   NL150136 In Love Transs R          200            200                           1.16,5A       2000 200            3          0 J.H. Mieras                            

 

 9   NL150014 Ivana Europoort           1.375          1.975                         1.18,3A       2000 1.175          7          2  D. Brouwer                            

 

10  NL150094 Ilse Schermer             0  0           2000                                0           0                 0 R. Kooyman                           

 

11  NL150050 Ici Sofi                  445            445                           1.17,3A       2000 445            5          0  J. de Leeuw      

 

Nakoersen favoriet(en):
2   NL150060 Iris Baldwin               
3   NL150036 Inez Alki   
              

Nakoersen kanshebber(s):

5   NL150034 Impress Hil               
1   NL150038 Ilja Medo 
8   NL150136
In Love Transs R 
4   NL150046 Immortality                
                


 

                    

 

 

 

 

 

11            PRIX JOUR DE JAVA                                                                     15:45 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 600.                                                                                   

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   D150016  I Can Dream               0  0           2000                                0           0                 0 J.T. de Jong                          

 

 

 2   D150029  Ide Beemd                 0  0           2000                                0           0                 0 D. Brouwer                            

 

 3   S150023  Velten Roncalli           0  0           1.16,7A                          2000           0 1              0 N. Jongejans                         

 

 4   NL150029 Icarus O                  100            100                           1.18,6A       2000 100            1          0 Mw. K.A. Einarson                

 

 5   NL120035 Fenna Bravado             125            125                           1.20,1A       2000 125            3          0  A. Bakker                               

 

 6   NL130099 Gabor Rais                335            335                           1.19,1A       2000 0              1          0 J.T.S. Dekker                        

 

 7   I150006   Zoom Wise L               365            365                           1.17,9A       2000 365            6          0 M.F. Rothengatter                

 

 8   NL140063 Henri Buitenzorg          370            370                           1.17,8A       2000 370            2          0 R.L. Pools                              

 

 9   NL140059 Helena                    450            450                           1.17,7A       2000 450            8          0  P. de Haan      

 

Nakoersen favoriet(en):
8   NL140063 Henri Buitenzorg           
2   D150029  Ide Beemd                 

Nakoersen kanshebber(s):

9   NL140059 Helena                    

4   NL150029 Icarus O
7   I150006   Zoom Wise L

                        

 

 

 

 

 

12            DERBY SELECTIE II                                                                      16:10 uur

 

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden.                                                                 

 

Prijzen:  (       1250       625       300     200      125             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL150011 Ideal Boko                711            1.645                         1.16,8A       2000 400            7          0  D. Minnema                           

 

 

 2   NL150039 Ilclassico Renka          9.131          17.695                        1.15,2A       2000 9.610          6          2 R.L. Pools                              

 

 3   NL150107 Ivanhoe Charisma          4.603          12.715                        1.14,7A       2000 3.565          5         0  J. Offeringa                           

 

 4   NL150003 Ijsvink                   370            370                           1.17,7A       2000 370            4          0  J. van Rijn                               

 

 5   NL150111 I Love Champagne        1.480          1.880                         1.17,7A       2000 1.880          6          1  D. Brouwer                            

 

 6   NL150044 Ideaal                    1.100          1.100                         1.15,9A       2000 1.100          3          0  P. de Haan                              

 

 7   NL150078 Innovation Love           23.767         25.829                        1.11,6A       2000 23.079        7          3  R. Bakker                               

 

 8   NL150113 Indy Flevo                0  0           2000                                0           2                 0         S. Schoonhoven                   


Nakoersen favoriet(en):
7   NL150078 Innovation Love           

Nakoersen kanshebber(s):

2   NL150039 Ilclassico Renka          
4   NL150003 Ijsvink        
3   NL150107 Ivanhoe Charisma           
           
 

 

 

 

 

 

13            PRIX NANOUK                                                                              16:35 uur

 

Draverij van meet. Winsom tot € 1.800.                                                                                 

 

Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie

 

 

 

 1   NL130152 Gigant Bravado            115            115                           1.24,0A       2000 115            1          0  A. Bakker                               

 

 2   F140006  Exclusive Renka           175            175                           1.18,3A       2000 175            3          0 R.L. Pools                              

 

 3   D150075  Ismael F Boko             800            700                           1.17,2A       2000 700            2          1  P. de Haan                              

 

 4   NL140134 Hoe Well                  968            1.290                         1.17,5A       2000 860            5          0  J. van Rijn                              

 

 5   NL140002 Horeau                    1.250          1.250                         1.16,8A       2000 1.250          6          1 J.T. de Jong                          

 

 6   NL150081 Irish Steel               1.290          2.565                         1.17,6A       2000 865            5          0 H.W. Langeweg jr.                

 

 7   F120022  Cherie of Hearts          1.380          1.380                         1.16,7A       2000 255            8          0  R. Knoll                                   

 

 8   F130045  Desdemona                 1.430          1.430                         1.18,1A       2000 160            4          0 J.T.S. Dekker                         

 

 9   BL150019  Luxe Hillperon            1.758          0                              1.17,1A       2000 0              0          0  P. Hillen                                  

 

10  D150054  Arabesk Hazelaar          1.775          1.125                         1.16,7A       2000 1.125          2          1  D. Brouwer           

 

Nakoersen favoriet(en):
3   D150075  Ismael F Boko             

Nakoersen kanshebber(s):

10  D150054  Arabesk Hazelaar     
6   NL150081 Irish Steel                     

2   F140006  Exclusive Renka           

9   BL150019  Luxe Hillperon            

 

 

 

                 

 

 

 

 

 

80            Kwalificatieproef                                                                          10:20 uur

 

Prijzen:  (                                                                  )         + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   NL160120 Joke                      0  0           1609                                0           0                 0      H.W. Langeweg                    

 

 2   I160013   Alcione Font              0  0           1609                                0           0                 0      H.W. Langeweg jr.                

 

90            Kwalificatieproef                                                                          10:30 uur

 

Prijzen:  (                                                                  )         + 10 procent fokpremie

 

Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder

 

                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove

 

 1   NL150122 I am Happy                0  0           2000                                0           0                 0 F. Verkaik                              

 

 2   NL130180 Goofy Greenwood        175.226       200.539                       1.11,2A       2000 110.630       4          3 H.W. Langeweg                    




 

 

 

 

 

            

 

 

 

 

 

 

 

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
     
                      

 

 

 

 

 

 


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland