DUINDIGT


Driemaal Hugo Langeweg en tweemaal Tom Kooyman en Jean Baptiste Hamel(Rensport)


Hooters USA sprintkampioen bij de  Vierjarigen

 

 

Uitslagen draf- en rensport

Duindigt

8-7-2018

 

 

             

 

Eerste koers, 2000 m:

     

 

1e

1

 

Velten von Polly         

H.W. Langeweg jr.                                               

1.17,2

 

2e

3

 

Ijsvink                  

     

 

3e

7

 

Indian Fanatic            

     

 

4e

9

 

Fabiola Charisma         

   

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 2,40  Pl. 1,10  1,40  1,20

Duo 7,20

Trio 20,70

 

 

             

 

Tweede koers, 1609 m:

     

 

1e

4

 

Hooters USA              

H.W. Langeweg jr.                                                

1.13,7

 

2e

3

 

Hummer Scott             

     

 

3e

5

 

Happy Occagnes           

   

 

4e

2

 

Hayley Jet               

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 1,70  Pl. nvt 

Duo 6,30

Trio 8,70

 

 

             

 

Derde koers, 1800 m:

     

 

1e

1

 

Lightfeet                 

J.B. Hamel                                                      

2.03,8

 

2e

2

 

Eqleem (FR)              

     

 

3e

3

 

Ziggy D.A. (BEL)         

     

 

4e

4

 

Lets do it               

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 7,50  Pl. 1,80  1,20  2,70

Duo 12,50

Trio 211,50

 

 

             

 

Vierde koers, 2600 m:

     

 

1e

5

 

Happy Hollandia          

H.W. Langeweg jr.                                               

1.18,9

 

2e

3

 

Hidde Greenwood          

   

 

3e

2

 

Howie Star               

     

 

4e

6

 

Norah As                  

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,10  1,50

Duo 2,00

Trio 7,70

 

 

             

 

Vijfde koers, 1300 m:

     

 

1e

12

 

Hind (FR)                

J. Martin                                                       

1.23,5

 

2e

3

 

Storm Troupour (USA)     

   

 

3e

2

 

Alazeez (GB)             

     

 

4e

7

 

Madjy (FR)               

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 3,50  Pl. 1,40  1,70  1,70

Duo 24,10

Trio 113,10

 

 

             

 

Zesde koers, 2000 m:

     

 

1e

3

 

Secret Honey             

Mw. V. Peitz                                                    

1.17,5

 

2e

7

 

Buzzi Sild               

     

 

3e

5

 

Varenne de Phens         

   

 

4e

1

 

Eristoff Blue            

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 5,10  Pl. 1,20  1,10  1,40

Duo 8,90

Trio 39,00

 

 

             

 

Zevende koers, 2000 m:

     

 

1e

1

 

Lightning Bolt (FR)      

J.B. Hamel                                                      

2.11,1

 

2e

7

 

Shadda'Ad (FR)           

     

 

3e

2

 

Jaldi Karo (GB)          

     

 

4e

4

 

Mirabella T               

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 1,50  Pl. 1,20  1,50  3,50

Duo 2,50

Trio 9,70

 

 

             

 

Achtste koers, 2000 m:

     

 

1e

4

 

Massai                   

T.H. Kooyman                                                    

1.16,0

 

2e

2

 

Graham Convital          

     

 

3e

8

 

Velten Vivienne          

     

 

4e

3

 

Guess What               

     

 

Niet gestart: 6 Deposito                          

   

 

Winnend 2,00  Pl. 1,40  1,10  2,90

Duo 5,60

 

Kwartet 312,00

             

 

Negende koers, 1900 m:

     

 

1e

1

 

Justice Frederick (IRE)  

Mw. N.A.B. Ibrahim                                              

1.59,1

 

2e

4

 

Star Prince (FR)         

     

 

3e

2

 

Pas Vu Pas Pris (FR)     

   

 

4e

7

 

Mare (GER)               

     

 

Niet gestart: 6 Afterburner (GB)                  

   

 

Winnend 4,20  Pl. 2,80  2,30  2,10

Duo 14,70

Trio 61,40

 

 

             

 

Tiende koers, 1900 m:

     

 

1e

1

 

Golden Avenue            

D. Minnema                                                      

1.20,8

 

2e

2

 

Bizar Zandbergen         

     

 

3e

7

 

Andrea Swagerman         

   

 

4e

6

 

Vartabas                 

     

 

Niet gestart: 8 Brazil Elegance                   

   

 

Winnend 2,80  Pl. 1,70  2,70  3,20

Duo 20,40

Trio 123,90

 

 

             

 

Elfde koers, 2000 m:

     

 

1e

1

 

Nahema                   

T.H. Kooyman                                                     

1.17,3

 

2e

5

 

Hulk Vryenesse           

     

 

3e

7

 

Geert V                  

     

 

4e

6

 

Havana Baldwin           

     

 

Niet gestart:          

     

 

Winnend 2,00  Pl. 3,00  1,40  2,60

Duo 4,20

Trio 26,50

 

 

             

 

Totalisatoromzet: €49.170,50

     

 

 

Voorbeschouwing

zondag 8 juli 2018 aanvang 13.30 uur!

 

 


 

 

Prognoses Kees Voshol

 

 

 


1              Uruguay-prijs                                                                               13:30 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 1.000.                                                                                 


Prijzen:  (        550       275       130       90        55             )         + 10 procent fokpremie


 1   D150059  Velten von Polly          0  0           2000                                0           0                 0      H.W. Langeweg jr.                

 


 2   D150120  Eddie van Maiden          0  0           2000                                0           0                 0    R.T. de Vlieger                      


 3   NL150003 Ijsvink                   95 95          1.17,7A                          2000         95 2              0 J. van Rijn                              


 4   F140006  Exclusive Renka           120            120                           1.19,8A       2000 120            2          0 R.L. Pools                              


 5   I150005   Zack Wind                 145            145                           1.18,9A       2000 145            1          0 M.F. Rothengatter                


 6   NL150050 Ici Sofi                  445            445                           1.17,3A       2000 445            3          0  D. Minnema                           


 7   NL150123 Indian Fanatic            500            500                           1.21,1A       2000 500            1          1 H.W. Langeweg                    


 8   NL150016 Ivar                      945            945                           1.19,0A       2000 945            6          1 J.F. van Dooyeweerd           


 9   NL120243 Fabiola Charisma          980            980                           1.20,4A       2000 80             4          0  E. Korrel      

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
1   D150059  Velten von Polly  
7   NL150123 Indian Fanatic                     


Nakoersen kanshebber(s):

5   I150005   Zack Wind   
6   NL150050 Ici Sofi    
3   NL150003 Ijsvink                                  
 
              

                           

 


2              Sprintkampioenschap der Vierjarigen                                               14:05 uur


Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden.                                                                 


Prijzen:  (       5240      2620      1255     840      525             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   NL140053 Hold Me Quick             7.907          14.370                        1.15,0A       1609 700            7          0  J. de Leeuw                          


 2   NL140026 Hayley Jet                7.800          18.285                        1.13,8A       1609 600            2          1  J. van Rijn                              


 3   NL140071 Hummer Scott              15.250         17.275                        1.14,8A       1609 12.175        6          4 J.H. Mieras                            


 4   NL140111 Hooters USA               28.293         41.931                        1.13,7A       1609 5.371          7          0 H.W. Langeweg jr.                


 5   NL140149 Happy Occagnes            7.226          8.790                         1.13,7A       1609 1.560          5          0 J.C. Piton        

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
2   NL140026 Hayley Jet   
4   NL140111 Hooters USA             


Nakoersen kanshebber(s):

3   NL140071 Hummer Scott 
5   NL140149 Happy Occagnes  
1   NL140053 Hold Me Quick                        
              



 

 

 

 


3              No Risk Al Maury Stakes                                                                14:28 uur


Prijzen:  (       5000      2500      1250     625      400        225 )        + 10 procent fokpremie


 

 

 1   NA130003 Lightfeet                 16.513         16.513                           1800           0                 2          0 J.B. Hamel                              


 2   BA130025 Eqleem (FR)               1.534          1.534                            1800           0                 0          0  T. O'Shea                               


 3   BA130007 Ziggy D.A. (BEL)          4.945          4.945                            1800           0                 1          0  J. Bogaerts                            


 4   BA140018 Lets do it                7.930          7.930                            1800           0                 0          0 Mw. A. Pilroth                       


 5   NA140002 Blitters Paco             1.250          1.250                            1800      1.250                 3          0 Mw. E.R. Weissmeier          


 6   BA130012 Lune de la Picarde (FR) 2.425      2.425                            1800        775                 3          0 F.X. Weissmeier                   


 7   BA130008 Orage D.A. (BEL)          5.102          5.102                            1800        550                 2          0 Mw. C. Bos                            


 8   BA150001 Probat T (FR)             0  0           1800                                0           0                 0   D.H. De Barros                       


 9   NA140001 Special OA                 1.225          1.225                            1800      1.225                 3          0 Mw. S. Vermeersch            


10  BA150003 Conchita D.A. (BEL)       0  0           1800                                0           0                 0 Mw. A. Van den Troost   

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
2   BA130025 Eqleem *Jokertip
1   NA130003 Lightfeet                 


Nakoersen kanshebber(s):

4   BA140018 Lets do it    
6   BA130012 Lune de la Picarde    
3   BA130007 Ziggy D.A.         

 

 

    

 

 

 

 

 


4              Frankrijk-prijs                                                                              14:53 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 7.000.                                                                                 


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 1   NL140151 Hendrik Schermer        3.720          3.720                         1.16,3A       2600 3.190        12          1 F.W. van der Blonk               


 2   NL140028 Howie Star                3.790          6.925                         1.16,1A       2600 2.000          2          1  J. van Rijn                              


 3   NL140078 Hidde Greenwood         4.150          4.150                         1.16,9A       2600 2.150          4          3  J. de Leeuw                          


 4   D140029  Hairos F Boko             4.630          2.680                         1.14,7A       2600 0              2          0 R.T. de Vlieger                      


 5   NL140094 Happy Hollandia           4.650          4.650                         1.16,9A       2600 3.300          5          5 H.W. Langeweg jr.                


 6   D140072  Norah As                  5.340          1.740                         1.14,0A       2600 680            5          0 T.H. Kooyman                        


 7   NL140127 Highspeed Aresy           5.778          9.780                         1.15,2A       2600 645            3          0 J.T.S. Dekker        

 

Nakoersen favoriet(en):
5   NL140094 Happy Hollandia  
3   NL140078 Hidde Greenwood                   


Nakoersen kanshebber(s):

4   D140029  Hairos F Boko    
7   NL140127 Highspeed Aresy                     

 

6   D140072  Norah As                  

 

                

 

 

 

 

 

 


5              Shadwell Arabian Stallions Stakes (Listed PA)                                 15:18 uur


Prijzen:  (      10000      5000      2500    1250      750        500 )        + 10 procent fokpremie


 

 1   BA090024 Toutatix (FR)             59.966         59.966                           1300           0                 0          1 J.B. Hamel                              


 2   BA130026 Alazeez (GB)              10.844         10.844                           1300           0                 0          0 Mw. A. Peck                          


 3   BA110031 Storm Troupour (USA) 43.018         43.018                           1300           0                 0          0 D.H. De Barros                       


 4   BA110035 Al Murjaan (FR)           21.886         21.886                           1300           0                 0          0 Mw. A. Pilroth                       


 5   BA130024 Dakare de L Ardus         3.500          3.500                            1300           0                 0          0 Mw. S. Vermeersch            


 6   BA140004 El Zarka D.A. (BEL)       6.280          6.280                            1300           0                 0          0  M. Waterschoot                    


 7   BA090045 Madjy (FR)                46.960         46.960                           1300      1.600                 2          0 F.X. Weissmeier                   


 8   BA120018 Yash D.A. (BEL)           130            130                              1300           0                 1          0  J. Bogaerts                            


 9   BA140007 Eau Divine (FR)           1.400          1.400                            1300      1.400                 4          0 Mw. A. Van den Troost       


10  BA140008 Elsa de Faust (FR)        130            130                              1300           0                 1          0 Mw. C.J.M. Klinkenberg     


11  BA140017 General Lady (FR)         8.890          8.890                            1300           0                 0          0  T. O'Shea                               


12  BA140015 Hind (FR)                  10.600         10.600                           1300           0                 0          0  J. Martin        

 

 

Nakoersen favoriet(en):
1   BA090024 Toutatix                     

11  BA140017 General Lady

Nakoersen kanshebber(s):

2   BA130026 Alazeez

3   BA110031 Storm Troupour

7   BA090045 Madjy

 

 

 

 

        

 

 

6              Rusland-prijs                                                                               15:43 uur


Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                         


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   NL110032 Eristoff Blue             8.600          8.600                         1.17,1A       2000 1.250        10          0 Mw. M. Bergen                     


 2   F120122  Cyber Match               19.990         19.990                        1.16,8B       2000 260            5          0 Mw. K.B. Smith                     


 3   D120053  Secret Honey              20.927         20.927                        1.13,7A       2000 2.786          8          1 Mw. V. Peitz                          


 4   F090143  Viking Cehere             26.875         26.875                        1.14,2A       2020 80             2          0 Mw. J.K. Kleijweg                 


 5   F090170  Varenne de Phens        39.309         8.180                         1.15,3B       2020 500            4          0 Mw. C. Onghena                   


 6   D120007  Rene M Newport            40.021         40.021                        1.12,8A       2020 700            3          0 Mw. S. Wiedijk                      


 7   NL080032 Buzzi Sild                100.928       25.765                        1.12,3A       2020 250            1          0 Mw. H. Huygens                   


 8   F090199  Volcan d'Espoir           162.480       162.480                       1.13,7A       2020 430            4          0 Mw. A. Lehmann   

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
7   NL080032 Buzzi Sild                


Nakoersen kanshebber(s):

8   F090199  Volcan d'Espoir  
5   F090170  Varenne de Phens                  

 

3   D120053  Secret Honey              

6   D120007  Rene M Newport            

               

 

 

 

 

 


7              Dubai International Arabian Race Stakes (Listed PA)                       16:08 uur


Prijzen:  (      13250      6600      3300    1650     1000        700 )        + 10 procent fokpremie


 

 

 1   BA120005 Lightning Bolt (FR)       186.463       186.463                         2000     30.000                 2          1 J.B. Hamel                              


 2   BA110030 Jaldi Karo (GB)           65.263         65.263                           2000           0                 0          0 Mw. A. Pilroth                       

 

 

 3   BA130002 Jamas D.A. (BEL)          23.434         23.434                           2000      3.750                 1          0 Mw. A. Van den Troost       

 

 

 


 4   NA130001 Mirabella T               13.694         13.694                           2000      1.806                 3          0  T. O'Shea                               


 5   BA140012 Ainhoa Almili (FR)        250            250                              2000        250                 1          0 Mw. E.R. Weissmeier          


 6   BA130015 Calitri D.A. (BEL)        7.225          7.225                            2000      4.800                 4          1  J. Bogaerts                            


 7   BA140016 Shadda'Ad (FR)            17.100         17.100                           2000           0                 0          0  J. Martin     

 

 

 

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
1   BA120005 Lightning Bolt


Nakoersen kanshebber(s):

2   BA110030 Jaldi Karo

 

3   BA130002 Jamas D.A.

4   NA130001 Mirabella T     
                      

 

 

 

 

 


8              Kroatië KWARTET                                                                         16:30 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.                                                                                


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   D130065  Easy Going BR             9.171          9.171                         1.14,2A       2000 1.550          8          1 R.T. de Vlieger                      


 2   NL130173 Graham Convital           10.060         10.060                        1.15,1A       2000 3.260          5          2  R. van Toor                            


 3   NL130045 Guess What                10.615         11.253                        1.13,4A       2000 1.145          7          0 W.H.M. van der Mespel        


 4   D140078  Massai                    11.900         2.450                         1.13,9A       2000 1.900          5          3 T.H. Kooyman                        


 5   F110153  Bruyere Lotoise           15.490         15.490                        1.16,1A       2000 1.230        10          0  E. van der Galien                  


 6   NL100119 Deposito                  15.895         15.895                        1.14,2A       2000 505            8          0  L. de Vries                            


 7   NL080415 Baco Boy                  17.560         17.560                        1.14,8A       2000 110            6          0 P.T.J. Brakeboer                  


 8   D130080  Velten Vivienne           17.702         2.440                         1.12,7A       2000 0              0          0 C.J. van Leeuwen                


 9   S130002  Monaco Royal Event      17.950         17.950                        1.14,5A       2000 925            4          0  J. de Leeuw  

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
4   D140078  Massai   
2   NL130173 Graham Convital                             
                      


Nakoersen kanshebber(s):

1   D130065  Easy Going BR     
9   S130002  Monaco Royal Event   
8   D130080  Velten Vivienne               
         

 

                       

 

 

 

 

 


9              D. Kooman Business Management & Consultancy                         16:52 uur


Prijzen:  (       1090       325       200       75                       )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   BB140017 Justice Frederick (IRE) 1.653          1.653                            1900        975                 3          1 Mw. N.A.B. Ibrahim              


 2   BB120013 Pas Vu Pas Pris (FR)      7.430          7.430                            1900        150                 5          0 J.B. Hamel                              


 3   BB140025 Coya (GB)                 200            200                              1900        200                 4          0  M. Waterschoot                    


 4   BB100055 Star Prince (FR)          115.200       115.200                         1900        975                 5          0 F.X. Weissmeier                   


 5   BB130022 Signs of Success (IRE) 16.200         16.200                           1900           0                 3          0 Mw. S. Vermeersch            


 6   BB140024 Afterburner (GB)          0  0           1900                                0           4                 0 Mw. C.J.M. Klinkenberg     


 7   BB130035 Mare (GER)                3.350          3.350                            1900        550                 6          0 Mw. A. Van den Troost       


 8   BB090014 Shiny Blue (FR)           7.131          7.131                            1900        145                 5          0 Mw. C. Bos                            


 9   BB070048 Tasmeem (IRE)             42.708         42.708                           1900        100                 6          0 Mw. W.M.M. Watlow-Eble   

 

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
7   BB130035 Mare  *JOKER                   


Nakoersen kanshebber(s):

4   BB100055 Star Prince

 

1   BB140017 Justice Frederick

2   BB120013 Pas Vu Pas Pris

8   BB090014 Shiny Blue

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


10            Brazilië-prijs                                                                                17:14 uur


Prijzendraverij. (g.l.s.) (grasbaan)                                                                                   


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 

 

 1   NL130010 Golden Avenue             8.787          8.955                         1.16,4A       1900 1.920          8          2  D. Minnema                           


 2   NL080474 Bizar Zandbergen          17.980         17.980                        1.15,8A       1900 800            7          0 R.L. Pools                              


 3   NL120107 Femke Schermer          21.185         21.185                        1.13,5A       1900 5.098        12          3 R.T. de Vlieger                      


 4   NL120022 Floor Petnic              22.069         22.069                        1.13,7A       1900 3.250        10          2  D. Brouwer                            


 5   NL090093 Cruise Control            24.393         24.393                        1.13,8A       1900 50             2          0  R. van Toor                            


 6   F090015  Vartabas                  24.820         24.820                        1.16,0A       1900 970            6          0 Mw. L.D. Pegram                  


 7   NL070487 Andrea Swagerman     24.975         25.090                        1.14,0A       1900 1.800        18          0 F.W. van der Blonk               


 8   NL080477 Brazil Elegance           30.344         30.344                        1.14,4A       1900 4.705          9          4 W.H.M. van der Mespel       


 9   F090181  Vip Speed                 40.060         40.060                        1.14,3A       1920 600            6          0  E. van der Galien                  


10  F100137  Arbella du Parc           112.613       300                           1.14,1A       1920 0              0          0 Mw. H. Huygens        

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
3   NL120107 Femke Schermer 
8   NL080477 Brazil Elegance                     

1   NL130010 Golden Avenue             

Nakoersen kanshebber(s):

2   NL080474 Bizar Zandbergen          

 

4   NL120022 Floor Petnic              

 

           

 

 

 

 

 


11            België-prijs                                                                                  17:39 uur


Draverij van meet. Winsom tot € 3.300.                                                                                  


Prijzen:  (        600       300       145       95        60             )         + 10 procent fokpremie


 1   S150034  Nahema                    1.200          1.200                         1.17,6A       2000 1.200          3          2 T.H. Kooyman                        


 2   F120022  Cherie of Hearts          1.380          1.380                         1.16,7A       2000 255            6          0  R. Knoll                                   


 3   NL110244 Eline DZ                  2.095          2.095                         1.18,1A       2000 45             1          0  R. van Toor                            


 4   NL130002 Gon Ikaria                2.240          2.240                         1.17,8A       2000 1.250          7          1 W.P.M. van der Pijl               


 5   NL140089 Hulk Vryenesse            2.670          2.670                         1.16,8A       2000 620            2          1 H.W. Langeweg jr.                


 6   NL140109 Havana Baldwin            2.790          2.790                         1.15,3A       2000 2.790          7          1  R. Wester                               


 7   NL130169 Geert V                   3.085          3.190                         1.17,2A       2000 455            5          0 W.H.M. van der Mespel       


 8   NL120089 Forever H                 3.123          3.123                         1.16,7A       2000 750            3          0 J.H. Mieras      

 

 

 

Nakoersen favoriet(en):
1   S150034  Nahema                    


Nakoersen kanshebber(s):

5   NL140089 Hulk Vryenesse            

 

7   NL130169 Geert V 

4   NL130002 Gon Ikaria                

8   NL120089 Forever H

                      

 

 

 

 

 


90            Kwalificatieproef                                                                          12:50 uur


Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.                                                                  


Prijzen:  (           0          0         0        0         0           0 )        + 10 procent fokpremie


Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder


                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove


 1   D150064  Hotshot Heyday            0  0           2000                                0           0                 0      H.W. Langeweg jr.                


 2   D150119  Payet                     0  0           2000                                0           0                 0 J. van Rijn                              


 3   NL150094 Ilse Schermer             0  0           2000                                0           0                 0 R. van Toor                             


 4   NL150029 Icarus O                  0  0           2000                                0           0                 0  Mw. K.A. Einarson                


 5   D150093  Samima Ferro              150            0                              1.17,8A       2000 0              0          0 R.T. de Vlieger                      


91            Kwalificatieproef                                                                          13:00 uur


Voor paarden van 3 jaar en ouder. Afstand 2000 meter.                                                                  


Prijzen:  (           0          0         0        0         0           0 )        + 10 procent fokpremie


Startnr   regno     Naam paard         Belastbare Werkelijke Record  Afstand     Huidig jaar paard    Rijder


                                            Winsom   Winsom                       Winsom   star                                           ove


 1   NL130057 George Baldwin            3.421          3.421                         1.15,8A       2000 0              0          0 J.D. ter Borgh                        


 2   D150020  Ihagua F Boko             4.350          100                           1.15,5A       2000 100            2          0  J. van Rijn                              


 3   NL080277 Beauty Charisma           7.600          7.600                         1.17,7A       2000 0              0          0  D. Minnema                           


 4   NL110270 Easy Joe                  52.126         52.861                        1.13,2A       2000 6.430          9          0 M.F. Rothengatter                

    

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
     
                      

 

 

 

 

 

 


<<--klik hiernaast en bekijk ook de exclusieve tips op nakoersen van de trainers en rijders!

Agenda seizoen 2018

KOERSAGENDA 2018

25 Maart 2018 – Openingsmeeting

08 April 2018 –  Draverijen & Rennen

22 April 2018 – Draverijen & Rennen

06 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

16 Mei 2018 – Woensdag Star studenten

27 Mei 2018 – Draverijen & Rennen

10 Juni 2018 – Gouden Zweep

24 Juni 2018 – Gr.Pr. der Lage Landen PMU

08 Juli 2018 – Draverijen & Rennen

25 Juli 2018 – PMU op woensdag

08 Augustus 2018 – PMU met derby selecties, woensdag

26 Augustus 2018 – Derby dag

07 September 2018 – Vrijdagmiddag

23 September 2018 – Draverijen & Rennen

14 Oktober 2018 – Draverijen & Rennen

28 Oktober 2018 – Slotmeeting en Kampioenschap van Nederland