Victoria Park Wolvega
10 april maart 2019 


Uitslagen Wolvega j.l woensdag 10 april,

Baladin Williams kent een bliksemstart, eenmaal aan kop zegeviert de draver van Jaap Fikse erg sterk ! 

Thai Investment is in Wolvega niet te kloppen !Pupil van Henk Grift wint in een snelle 1.13,0 over 2100 meter met Jaap van Rijn 

Inspector Bross ( trainer E. Bot en rijder Robin Bakker) wint over de mijl in 1.12.9 na een fraai duel met Hurricane 

Na een goede koersindeling van Stefan Schoonhoven wint Indy Flevo bij zijn rentree 

Derby winnaar Ideaal en eigenaar/amateur Martin Blankendaal kennen een mooie doorslag en winnen vervolgens overtuigend


Eerste koers, 2600 m:

1e 16 Baladin Williams           J. Fikse                                                         1.15,7

2e 5 Dillinger Gentil          

3e 12 Belle Bonanza            

4e 13 Birdy de Neuilly          

Niet gestart: 4 Cresus Turgot               7 Vartabas                        

Winnend 12,10  Pl. 3,50  4,20  6,70 Duo 160,50 Trio 929,10 Koppel 61,60

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 3 Thai Investment           J. van Rijn                                                       1.13,0

2e 8 Ustang Ludois            

3e 6 Urbanio                  

4e 4 Flavius                  

Niet gestart:          

Winnend 2,00  Pl. 1,30  2,30  1,50 Duo 18,20 Trio 130,60 Koppel 14,80

 

Derde koers, 1609 m:

1e 5 Inspector Bros             R. Bakker                                                         1.12,9

2e 2 Hurricane                

3e 4 Gibson Boko              

4e 8 Jackpot Vrijthout        

Niet gestart:          

Winnend 1,80  Pl. 1,20  1,20  2,10 Duo 3,30 Trio 13,60 Koppel 2,00

 

Vierde koers, 2100 m:

1e 8 Indy Flevo                 S. Schoonhoven                                                   1.15,6

2e 5 Red Light DC              

3e 2 Arwen As                  

4e 7 Iyan Stardust            

Niet gestart:          

Winnend 2,90  Pl. 1,30  1,30  1,10 Duo 21,00 Trio 32,50 Koppel 10,40

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 3 Ideaal                     M.C. Blankendaal                                                 1.18,2

2e 2 Ilja Medo                

3e 1 Hidde Greenwood          

4e 7 James Vrijthout          

Niet gestart:          

Winnend 6,90  Pl. 3,20  2,00   Duo 13,20 Trio 53,60

 


Totalisatoromzet: 33.038,30


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 10 april :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




Koers 1 tot en met 4  zijn Premiumkoersen:

1 PRIX VICTORIAPARKWOLVEGA.NL (TF SILVER 18:30 uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 2750 1250 700 300 250 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F140060 Elias                          16.500 11.700 1.15,4A 2600 0 0 0 J. van Rijn                               

 2 F130137 Dream Gibus               19.650 19.650 1.14,9A 2600 9.300 8 1 Mw. A. Lehmann                   

 3 BL140018 Escobar Elji TF           20.174 150      1.16,5A 2600 150 1 0 G. de Jong                              

 4 F120115 Cresus Turgot             20.540 20.540 1.14,9A 2600 1.700 5 0 N.H. van der Tol                     

 5 F130141 Dillinger Gentil           21.425 21.425 1.14,8A 2600 7.850 6 2 M. Brouwer                            

 6 F130112 Djoko's Way               25.790 25.790 1.16,3A 2600 0 0 0 J.T.S. Dekker                         

 7 F090015 Vartabas                   26.745 26.745 1.16,0A 2600 0 0 0 A. Bakker                                

 8 F140104 Exotic Jiel        A       27.300 0      1.13,4A 2600 0 0 0 R. Wester                                

 9 F110158 Bleuet d'Airou             29.130 29.130 1.14,8A 2600 2.100 7 0 D.P. Tesselaar                       

10 F120138 Cover Dream               30.580 30.580 1.15,5B 2600 900 2 0 R. Loman                                

11 F110095 Bunker du Hamel           33.130 33.130 1.14,4A 2600 0 0 0 D. Minnema                            

12 F110120 Belle Bonanza             33.870 33.870 1.14,6A 2600 9.950 5 1 R.T. de Vlieger                       

13 F110180 Birdy de Neuilly           39.610 39.610 1.15,6A 2600 4.400 4 0 R. Bakker                                

14 F120091 Cap Est de Mai    A         46.960 46.960 1.13,7A 2600 7.750 2 2 H. Ebbinge                              

15 F150045 Felicio du Joamax         47.990 47.990 1.14,1B 2600 9.840 5 0 R.L. Pools                               

16 F110156 Baladin Williams           48.510 48.510 1.14,1A 2600 1.200 2 1 J. Fikse      


Nakoersen favoriet(en)
Cap Est de Mai D4   A
Baladi Williams

Nakoersen kanshebber(s)
Birdy  de Neuilly D4
Dream Gibus
Felicio du Jomax  B
Dillinger Gentil
Belle Bonanza 

Nakoersen outsider(s)
Elias
Djoko's Way
Bunker de Hamel  B
Exotic Jiel   
A

 

 

 

                             

2 ELITE CHALLENGE (FINALE)                                     19:00 uur

Draverij van meet.                                                                                                      

Prijzen: ( 5000 2500 1200 650 300 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL110184 Early Ricardo             33.870 33.870 1.13,7A 2100 2.300 4 0 Mw. H.M. Janssen                

 2 NL110149 Ennyus Boko               50.480 50.480 1.13,2A 2100 4.700 6 1 Mw. C.D. Aalbers                  

 3 N090001 Thai Investment           131.724 131.724 1.11,0A 2100 13.200 6 3 J. van Rijn                               

 4 NL120212 Flavius                         47.845 49.525 1.13,8A 2100 2.550 3 0 D.P. Tesselaar                       

 5 S130006 Major Brown               35.294 35.294 1.12,9A 2100 2.250 3 1 R.L. Pools                               

 6 I130001 Urbanio                   124.453 124.453 1.12,5A 2100 4.750 5 1 H. Ebbinge                              

 7 NL08044 Banker Transs R           101.134 101.802 1.12,4A 2100 730 4 0 A. Bakker                                

 8 F080185 Ustang Ludois             377.185 25.550 1.11,9A 2100 11.550 6 2 G. Sucaet                                

 9 S100039 Panoramic                 184.028 15.700 1.12,0A 2100 700 2 0 R. Bakker     

 

Nakoersen favoriet(en)
Thai Investment
Panoramic D4
Urbanio

Nakoersen kanshebber(s)
Flavius
Ustang Ludois
Major Brown DP

Nakoersen outsider(s)
Ennyus Boko DA
Early Ricardo DP 

 

 

 

                           

3 BOKO CHAMPIONS MILE (BOKO CHAMPIONS 19:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                                        

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL130140 Gwendolyn Flevo           16.810 19.793 1.13,3A 1609 370 2 0 N. Jongejans                          

 2 NL140144 Hurricane                 17.791 17.791 1.14,6A 1609 4.166 4 1 H. Ebbinge                              

 3 S140029 Hector Boko               21.149 0      1.12,5A 1609 0 0 0 J. van Rijn                               

  4 S130022 Gibson Boko               22.059 22.059 1.14,0A 1609 1.000 5 0 S. Schoonhoven                    

 5 D150030 Inspector Bros             23.715 6.640 1.12,9A 1609 6.400 3 2 R. Bakker                                

 6 D140047 Pearl Stardust             23.823 7.140 1.13,8A 1609 250 2 0 R.L. Pools                               

 7 NL130070 Grift Jr                           24.134 32.809 1.12,7A 1609 3.850 6 0 M.F. Rothengatter                 

 8 BL130015 Jackpot Vrijthout         28.423 3.400 1.11,7A 1609 0 0 0 S. Stevens  


Nakoersen favoriet(en)
Inspector Bros

Nakoersen kanshebber(s)
Gibson Boko
Hurricane D4
Jackpot Vrijthout D4
Grift Jr D4

Nakoersen outsider(s)
Pearl Stardust
Hector Boko

 

 

                           

4 PRIX ENABLEMI (PAYDAY WINNER CHALLENGE)       20:00 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D140003 Willow Burgerheide       2.175 2.175 1.17,3A 2100 0 1 0 R.L. Pools                               

 2 I160012 Arwen As                   2.400 2.400 1.17,3A 2100 2.400 3 2 H. Ebbinge                              

 3 NL150079 Inforgettable             3.550 3.550 1.16,0A 2100 3.550 7 1 R. Bakker                                

 4 NL15008 Ivo Baldwin               3.938 12.450 1.16,4A 2100 300 1 0 R. Wester                                

 5 D150104 Red Light DC               4.000 2.450 1.15,8A 2100 2.150 4 0 D.P. Tesselaar                       

 6 NL140099Hot Shot Rob               4.390 4.390 1.16,6A 2100 0 0 0 N. Jongejans                          

 7 NL150104 Iyan Stardust             4.593 5.395 1.15,2A 2100 0 0 0 M. Brouwer                            

 8 NL150113 Indy Flevo                 4.765 5.605 1.14,5A 2100 0 0 0 S. Schoonhoven    


Nakoersen favoriet(en)
Indy Flevo
Arwen As

Nakoersen kanshebber(s)
Iyan Stardust
Inforgettable
Red Light DC
Ivo Baldwin

Nakoersen outsider(s)
Willow Burgerheide
Hot Shot Rob

 

 

                

5 PRIX BEREND OTTEN (BOKO CHAMPIONS 20:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 17.500. Voor amateurrijders (m/v)                                                       

 

 1 NL140078 Hidde Greenwood         6.155 6.155 1.16,6A 2100 1.000 1 1 P. Solleveld                            

 2 NL150038 Ilja Medo                 8.883 15.295 1.14,5A 2100 2.750 5 0 E. van den Bergh                   

 3 NL150044   Ideaal                     11.900 21.900 1.15,4A 2100 0 0 0 M.C. Blankendaal                  

 4 BL130016     Diva Divine TF            13.077 13.077 1.16,0A 2100 2.100 5 0 Y.R. Mollema                          

 5 D140026 C'est La Vie C             14.903 200      1.14,3A 2100 0 0 0 Mw. L.P.A. Kalis                     

 6 F120132 Cristal Sun               16.210 16.210 1.15,5A 2100 980 6 0 W.M.J. Brouwer                     

 7 BL130012 James Vrijthout           16.594 16.594 1.14,8A 2100 1.150 2 1 C.T. Veldink        


Nakoersen favoriet(en)
James Vrijthout
Ilja Medo
Ideaal
Hidde Greenwood

Nakoersen kanshebber(s)
Diva Divine TF
C'est la Vie C

Nakoersen outsider(s)
Cristal Sun

 

 

 

 

                   

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         17:40 uur

 

 1 NL160132 Gipsy Occagnes TF       0 0 2100 0 0 0 M. Brouwer                            

 2 F150027 Fanessa                          0 0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 3 F150034 Fortuna Phyt's             3.400 3.400 1.16,1A 2100 2.650 5 1 J.H. Mieras                             

 4 F130067 Dona de Vrie               21.430 21.430 1.15,9A 2100 6.650 6 1 S. Schoonhoven        

 

            

90 Kwalificatieproef                                           17:50

 

 1 NL160091 Jawis                                 0       0 2100 0 0 0 P. de Haan                               

 2 D160097 Isan                                 0       0 2100 0 0 0 A. Bakker                                

 3 NL140104 Hanna Charisma             0 0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 4 D150095 Ice Dragon                 3.150 3.150 1.15,8A 2100 0 0 0 A. Posthumus                       

 5 F130154 Divine du Parc             8.860 0 1.16,9B 2100 0 0 0 J.M.M. van Blokland              

 6 D160078 Jacky Bros                 13.037 0 1.16,3A 2100 0 0 0 J. van Rijn                               

 7 NL130147 Gian Luca Pasel           22.336 22.336 1.14,3A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

       







Succes !