Victoria Park Wolvega
11 januari 2019 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 11 januari:


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 



Uitslagen Victoria Park van j.l vrijdag :

Na veel werk buiten om toon Gillarney F Boko zijn klasse en zegeviert met Micha Brouwer voor Stal Payday 

Ruud Pools zegeviert in een snelle tijd met Henri Buitenzorg  voor de heer van Toonen! 

Henk Grift wint met het vorm paard Thai Investment ! Na een tactische rit heeft de concurrentie niks in te brengen !

Cap Et de Mai regeert in zijn koers van start tot finish en wint voor eigenaar P. Davidson/C. Veldink

Emeraude Jiji (Stal Payday) en John de Leeuw versnellen in de eindfase zo hard dat ze niet meer te achterhalen zijn ! 

Good Morning Elge en Rick Ebbinge zijn de beste in dit mini veldje en turfen hun 1e zege 




Eerste koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Gillarney F Boko         

M. Brouwer                                                      

1.16,1

2e

11

 

Irish Steel              

     

3e

12

 

Goldrush H                

     

4e

5

 

Gabor Rais               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 14,80  Pl. 3,10  2,30  1,70

Koppel 29,30

Plaatskoppel 7,60

Kwartet nvt

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Henri Buitenzorg         

R.L. Pools                                                       

1.15,4

2e

9

 

Red Light DC             

     

3e

1

 

Mascara Hanover          

   

4e

6

 

I Love Champagne         

   

Niet gestart: 5 Zoom Wise L                       

   

Winnend 1,80  Pl. 1,30  1,70  2,40

Koppel 5,40

Plaatskoppel 2,70

Kwartet nvt

             

Derde koers, 2600 m:

     

1e

6

 

Thai Investment          

H.A.J. Grift                                                    

1.15,2

2e

9

 

Ustang Ludois            

     

3e

5

 

SJs Junior C             

     

4e

7

 

Urbanio                   

     

Niet gestart:          

     

Winnend 23,60  Pl. 3,00  1,20  2,30

Koppel 19,20

Plaatskoppel 6,30

Kwartet nvt

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Cap Est de Mai           

H. Ebbinge                                                       

1.16,2

2e

2

 

Birdy de Neuilly         

     

3e

3

 

Cresus Turgot            

     

4e

5

 

El Magnifico             

     

Niet gestart: 8 Baobab Celeste                    

   

Winnend 1,60  Pl. 1,20  1,80  2,40

Koppel 5,80

Plaatskoppel 3,80

Kwartet nvt

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Emeraude Jiji            

J. de Leeuw                                                     

1.16,3

2e

1

 

Belle Bonanza            

     

3e

7

 

Diva Divine TF           

     

4e

2

 

Casimaka                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 6,90  Pl. 1,60  1,20  1,80

Duo 26,60

Trio 414,40

Kwartet nvt

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

2

 

Good Morning Elge        

H. Ebbinge                                                      

1.20,8

2e

4

 

Inforgettable            

     

3e

6

 

Ice Queen                

     

4e

   

                

     

Niet gestart: 7 Hips don't lie                    1

   

Winnend 1,20  Pl. 0  0  0

Duo 1,90

Trio 4,10

Kwartet nvt

             

Totalisatoromzet: €58.764,25

     






Koers 1 tot en met 5 zijn Premiumkoersen:



1                FINALE REGIO CHALLENGE ALKMAAR                                           18:22   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL120065  Flash Greenwood                 5.330       5.330  1.17,1A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 2    NL130080  Griet la Brousse                    4.120       4.120  1.17,6A    2100            0   0     0  F. Verkaik                              

 3    D130004  Gillarney F Boko                   4.890       4.890  1.17,9A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           

 4    D140087  Cover Girl                             3.860       3.860  1.16,6A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 5    NL130099  Gabor Rais       A                     1.400       1.400  1.16,3A    2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 6    NL120092  Fip Junior       A                      2.910       2.910  1.18,0A    2100            0   0     0  D. Minnema                           

 7    NL130129  Glenda Camelot                    3.050       3.050  1.17,5A    2100            0   1     0  T.H. Kooyman                        

 8    NL140076  He Gerritdelange                   3.620       3.620  1.15,5A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 9    D140081  Mayflower                             3.785       3.785  1.15,5A    2100            0   0     0  J.D. ter Borgh                        

10   NL130026  Gerko Steenwijk                    4.420       4.420  1.17,1A    2100         300   1     0  A. Bakker                               

11   NL150081  Irish Steel                             2.685       3.960  1.17,6A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

12   NL130105  Goldrush H                           3.895       3.895  1.16,9A    2100            0   0     0  R.L. Pools  

Nakoersen favoriet(en)

Iris Steel 
Gillarney F Boko
Griet la Brousse DA

Nakoersen kanshebber(s)
Flash Greenwood D4
Gerko Steenwijk DP
Fip Junior
Goldrush 

Nakoersen outsider(s)
Cover Girl
Mayflower





                            

2                PRIX YME KUIPER (MERWESTAAL TALENT                                18:52   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
   US150048 Mascara Hanover                     875          875  1.20,1A    2100            0   0     0  J.D. ter Borgh                        

 2    NL110070  Een van Mei                             935          935  1.17,8A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL130100  Gaya Vip                                  950          950  1.19,1A    2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 4    NL130190  Garfagna Toscana                 1.225       1.225  1.18,6A    2100            0   0     0  N.H. van der Tol                    

 5    I150006    Zoom Wise L                         1.255       1.255  1.17,9A    2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 6    NL150111  I Love Champagne                1.480       1.880  1.17,7A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           

 7    NL130104  Goah d'Isere                         1.485       1.485  1.16,4A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 8    NL140063  Henri Buitenzorg                   1.565       1.565  1.16,2A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 9    D150104  Red Light DC                        1.850          300  1.16,7A    2100            0   0     0  R. de Beer                              

10   F130045   Desdemona                           1.875       1.875  1.17,2A    2100            0   0     0  K.L.C. Roeges       

Nakoersen favoriet(en)
Henri Buitenzorg
Goah d'Isere

Nakoersen kanshebber(s)
Red Light DC
Desdemona
I Love Champagne D4
Gaya Vip 
Een van Mei D4

Nakoersen outsider(s)
Zoom Wise L 




               

3                MIDWINTERCRITERIUM (ELITE CHALLENGE)                                 19:22   uur

Draverij van meet. (g.l.s.)                                                                                            

  Prijzen:  (        4500       2150       1100      600        300          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL100136  Dean Bros                            43.145      43.145  1.14,2A    2600            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL110149  Ennyus Boko                       46.530      46.530  1.13,2A    2600         750   1     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    S120030   Shelby Glide                        69.948      69.948  1.11,3A    2600            0   0     0  J. van Rijn                              

 4    D100046  Nu I Nu                                79.237      79.237  1.13,2A    2600            0   0     0  J.D. ter Borgh                        

 5    D110057  SJs Junior C                        99.411      78.237  1.11,3A    2600            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 6    N090001  Thai Investment                 118.524    118.524  1.11,0A    2600            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 7    I130001    Urbanio                              119.703    119.703  1.12,5A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 8    S100039   Panoramic                          171.768      15.000  1.12,0A    2600            0   0     0  R. Bakker                               

 9    F080185   Ustang Ludois                   370.155      19.000  1.11,9A    2600       5.000   1     1  G. Sucaet         

Nakoersen favoriet(en)

Urbanio DP
Panoramic D4
Ustang Ludois


Nakoersen kanshebber(s)
SJs Junior
Ennyus Boko DA
Shelby Glide
Thai Investment D4

Nakoersen outsider(s)
Dean Bros DA
Nu I Nu 



                     

4                CHAMPIONNAT D'HIVER (REVANCHE)                                            19:52   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   F110156   Baladin Williams                  47.310      47.310  1.14,1A    2100            0   0     0  J. Fikse                                  

 2    F110180   Birdy de Neuilly                   35.210      35.210  1.15,6A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 3    F120115   Cresus Turgot                     18.840       4.550  1.14,9A    2100            0   0     0  R. de Beer                              

 4    F120091   Cap Est de Mai                     39.210      39.210  1.13,7A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 5    F140086   El Magnifico                        68.170       3.150  1.12,8A    2100            0   0     0  T. Schwarma                         

 6    F120138   Cover Dream                        29.680          450  1.15,5B    2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 7    F120068   Cyrus d'Alba                        16.530      16.530  1.16,1A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 8    F110170   Baobab Celeste                   34.270       8.000  1.16,2A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar     

Nakoersen favoriet(en)

Capt Est de Mai D4

Nakoersen kanshebber(s)
Baladin Williams 
Cyrus d'Alba
Birdy de Neuilly D4
El Magnifico 

Nakoersen outsider(s)
Baobab Celeste
Cover Dream




                

5                CHAMPIONNAT D'HIVER (REVANCHE)                                            20:22   uur

Draverij van meet voor Franse merries.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   F110120   Belle Bonanza                     23.920      23.920  1.14,6A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 2    F120030   Casimaka                             29.150      29.150  1.14,8A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 3    F120014   Cadence de Kacy    A             27.175      27.175  1.16,1A    2100            0   0     0  R. Wester                               

 4    F120072   Comete de Baffais    A           20.950      20.950  1.16,6A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 5    F120093   Catyama                              30.140      30.140  1.14,5A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           

 6    F140075   Emeraude Jiji                       27.390      27.390  1.15,7A    2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 7    BL130016  Diva Divine TF                     10.977      10.977  1.16,6A    2100            0   0     0  D.J. Hof                                   

 8    F130133   Dulcinee de l'Ante               20.070       2.850  1.17,1A    2100            0   0     0  R. de Beer                              

 9    F130131   Dame Quick                           8.080       3.500  1.16,5A    2100            0   0     0  R. Bakker 

Nakoersen favoriet(en)

Cadence de Kacy

Nakoersen kanshebber(s)
Belle Bonanza
Emeraude Jiji

Nakoersen outsider(s)
Comete de Baffais
Casimaka
Diva Divine TF
Dame Quick  DA


                             

6                PRIX KNIPSCHEER.COM (MERWESTAAL TALENT                        20:47   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 600. (g.l.s.)                                                                           

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


1
   D150133  L'amour                                      0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 2    F160057   Good Morning Elge                    0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL160070  Jack                                           0             0               2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 4    NL150079  Inforgettable                              0             0               2100            0   0     0  J. de Leeuw                          

 5    NL140133  Helena Oldeson                        45           45  1.23,8A    2100            0   0     0  D.J. Hof                                   

 6    NL150021  Ice Queen                                 50           50  1.21,7A    2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 7    NL140086  Hips don't lie                          240          240  1.20,8A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                


Nakoersen favoriet(en)

Good Morning Elge 
L'Amour

Nakoersen kanshebber(s)
Hips don't lie
Inforgettable

Nakoersen outsider(s)
Alle





80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  17:20   uur


1
   F160060   Gofast du Bas Bosq                   0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    F100129   Apache Jeloca                     62.910      62.910  1.13,2A    2100            0   0     0  J. de Leeuw    


                     

90              Kwalificatieproef                                                                             17:30   uur


1
   I160003    Armonia                                     0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    D150052  Impress Rensuma                      0             0               2100            0   0     0  D.J. Hof                                   

 3    NL150101  I am Velten Scott                        0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 4    I150004    Zurich As                                   0             0               2100            0   0     0  J.C. Bot                                   

 5    BL140007  Kazan Vrijthout                   21.480             0  1.15,4A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.      


         

91              Kwalificatieproef                                                                             17:40   uur

 

 1    BL150005  Linda de Wood HP               10.130             0  1.14,7A    2100            0   0     0  Onbekende rijder                

 2    D140093  Hands Down                        12.700       5.300  1.13,1A    2100            0   0     0  F. Verkaik                              

 3    D150082  Very Impressive S                66.032             0  1.12,6A    2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 4    NL130095  Gina Schermer                     70.056      70.056  1.10,5A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 5    I120026    Titanium Gar                      148.280    148.280  1.12,7B    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                 





Succes !