Victoria Park Wolvega
vrijdag 11 oktober  2019 

Met  o.a. Kampioenschap Nederlandse paarden & Breeders Course voor 2 jr .



Durk M Boko ( F. vder Blonk) weergaloos in Kampioenschap Nederlandse Paarden

Kuyt F Boko (R. Bakker) blijft stalgenoot Kilimanjaro voor in Breeders Crown

 

Elias (J. v. Rijn) maakt favorietenrol waar

Zurich As  (A. Bakker) wint met een millimeter verschil

Fuggedaboutit (T. Kooyman) krijgt hem onmogelijk en presteert het onmogelijke

Dolly Pop (R. de Vlieger) krijgt een koers op maat en pakt in allerbeste vorm zijn zege

Ids Schermer (R. Ebbinge) incasseert goed betaalde trainingsrit


Eerste koers, 2600 m:

       

1e

3

 

Elias                    

J. van Rijn                                                     

1.17,2

 

2e

8

 

Casanova d'Amour         

     

3e

7

 

En Choeur Ferfay          

       

4e

4

 

Djoko's Way              

       

Niet gestart: 6 Ete de Feu                        

     

Winnend 1,80  Pl. 1,10  1,20  1,20

Duo 7,00

Trio 23,00

Koppel 4,10

 
               

Tweede koers, 2600 m:

       

1e

2

 

Durk M Boko              

F.W. van der Blonk                                              

1.14,7

 

2e

7

 

Gustafson                

       

3e

1

 

Banker Transs R          

       

4e

5

 

Hambo Transs R           

     

Niet gestart:          

       

Winnend 9,10  Pl. 1,30  1,10  2,60

Duo 13,50

Trio 230,80

Koppel 4,40

 
               

Derde koers, 2100 m:

       

1e

5

 

Zurich As                

A. Bakker                                                       

1.17,0

 

2e

1

 

Coutinho                 

       

3e

6

 

Velten Jetset            

       

4e

12

 

Hickory Forest           

       

Niet gestart:          

       

Winnend 10,50  Pl. 2,90  6,40  1,70

Duo 391,40

Trio 727,70

Koppel 129,50

 
               

Vierde koers, 2100 m:

       

1e

11

 

Fuggedaboutit            

T.H. Kooyman                                                     

1.15,5

 

2e

2

 

Fakir Oldeson            

       

3e

10

 

Early Ricardo            

       

4e

9

 

Emeraude Jiji            

       

Niet gestart:          

       

Winnend 2,20  Pl. 1,50  2,50  2,30

Duo 14,50

Trio 86,90

Koppel 11,00

 
               

Vijfde koers, 2600 m:

       

1e

6

 

Dolly Pop                

R.T. de Vlieger                                                 

1.18,5

 

2e

3

 

Fulana de Tal            

       

3e

8

 

Dona de Vrie             

       

4e

5

 

Esmeralda Face           

       

Niet gestart:           

       

Winnend 3,90  Pl. 1,60  4,90  1,20

Duo 64,10

Trio 167,80

Koppel 55,20

 
               

Zesde koers, 2100 m:

       

1e

8

 

Ids Schermer             

H. Ebbinge                                                      

1.16,2

 

2e

5

 

Ismael F Boko             

       

3e

4

 

Zack Wind                

       

4e

7

 

Hot Shot Rob             

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,30  Pl. 1,10  2,50  1,20

Duo 14,30

Trio 32,60

Koppel 16,50

 
               

 

 

Zevende koers, 1609 m:

       

1e

6

 

Kuyt F Boko              

R. Bakker                                                       

1.14,8

 

2e

4

 

Kilimanjaro              

       

3e

1

 

Because you love me      

     

4e

5

 

Kate Baldwin             

       

Niet gestart: 7 Bentley As                        

     

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,10 

Duo 3,20

Trio 16,00

   
               

Totalisatoromzet: 37.631,20

       

Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 11 oktober  :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


1                PRIX TOP OF THE CHARM (TROTTEUR FRANCAIS                      11:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120132   Cristal Sun                          17.690      17.690  1.15,5A    2600       2.460  19     0  A. de Wrede                          

 2    F130104   Diamond ER                         22.510      18.300  1.16,0A    2600       3.400  10     1  T.H. Kooyman                        

 3    F140060   Elias                                    22.900      18.100  1.15,4A    2600       6.400   6     2  J. van Rijn                              

 4    F130112   Djoko's Way                         27.440      27.440  1.16,3A    2600       1.650   9     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 5    F120138   Cover Dream                        31.330      31.330  1.15,5B    2600       1.650   6     0  C.H. Loman                             

 6    F140013   Ete de Feu                           31.680       1.350  1.15,6A    2600            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 7    F140129   En Choeur Ferfay                 41.830             0  1.14,3A    2600            0   0     0  D. Brouwer                            

 8    F120028   Casanova d'Amour              41.880             0  1.14,8A    2600            0   0     0  J. Holzschuh        

Nakoersen favoriet(en)
En Choeur Ferfay
Elias

Nakoersen kanshebber(s)
Djoko's Way
Casanova d'Amour
Cristal Sun
Ete de Feu

Nakoersen outsider(s)
Diamond ER 
Cover Dream




                

2                CHAMPIONNAT DES TROTTEURS HOLLANDAIS                          12:15   uur

Draverij van meet voor Nederlandse paarden van vier jaar en ouder. (loting)                                            

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL080444  Banker Transs R                 101.284    101.952  1.12,4A    2600         880   7     0  A. Bakker                               

 2    NL100062  Durk M Boko                        62.860      62.860  1.12,7A    2600     23.850  11     4  F.W. van der Blonk               

 3    NL110149  Ennyus Boko                       53.710      53.710  1.13,2A    2600       7.930  18     2  Mw. C.D. Aalbers                 

 4    NL120214  Fabio Bianco                       74.080      74.080  1.12,8A    2600     47.400   9     3  R.T. de Vlieger                      

 5    NL140137  Hambo Transs R                 146.071    148.974  1.11,6A    2600     21.719   8     1  R. Bakker                               

 6    NL120036  Florijn                                 14.515      14.515  1.14,3A    2600       2.240   8     1  J.T.S. Dekker                         

 7    NL130150  Gustafson                          116.008    118.446  1.11,9A    2600     64.600   9     4  H. Ebbinge                             

 8    NL120212  Flavius                                56.904      58.584  1.12,7A    2600     11.609  13     1  D.P. Tesselaar  

Nakoersen favoriet(en)
Gustafson D4
Hambo Transs R DA
Durk M Boko 

Nakoersen kanshebber(s)
Fabio Bianco
Banker Transs R
Flavius 

Nakoersen outsider(s)
Ennyus Boko D4
Florijn



                   

3                PRIX GRETHA POSTHUMUS (MERWESTAAL TALENT                   12:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.750. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    S160007   Coutinho                                 270          270  1.17,9A    2100         270   2     0  P. de Haan                              

 2    D140011  Helios Kingly                        1.040       1.040  1.17,0A    2100         335   4     0  J.T.S. Dekker                        

 3    NL150021  Ice Queen                              1.150       1.150  1.17,6A    2100       1.100  11     0  N. Jongejans                         

 4    NL160048  Jilt Flevo                               1.300       2.000  1.16,3A    2100       2.000   3     1  J.F. van Dooyeweerd           

 5    I150004    Zurich As                              1.600       1.600  1.16,0A    2100       1.600   4     0  A. Bakker                               

 6    D130054  Velten Jetset                         1.670       1.670  1.16,5A    2100       1.670   5     0  H. Ebbinge                             

 7    NL150122  I am Happy                            1.700       1.700  1.16,1A    2100       1.450  10     1  R.L. Pools                              

 8    F160065   Globuline d'Erpion                1.800       1.800  1.16,5A    2100       1.800   5     1  J. van Rijn                               

 9    D160060  Jaya Energy                          1.950       1.950  1.15,6A    2100       1.950   3     2  F. Verkaik                              

10   NL160022  Joan Hanover                        2.137       2.945  1.17,1A    2100       2.945   8     0  R.T. de Vlieger                      

11   D120103  Notime to play                      2.150          650  1.16,8A    2100            0   0     0  D. den Dubbelden                

12   NL140027  Hickory Forest                      2.610       2.610  1.16,9A    2100       1.530   9     1  L. de Vries                            

 

Nakoersen favoriet(en)
Jilt Flevo   
Java Energy DA
Joan Hanover

Nakoersen kanshebber(s)
Zurich As
Globuline d'Erpion DA
Velten Jetset


Nakoersen outsider(s)
I am Happy
Coutinho 
Helios Kingly D4





4                FINALE REGIO CHALLENGE GRASBANEN                                      13:15   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D140013  Hampshire F Boko               13.143      13.143  1.14,4A    2100       3.028  16     2  D. Minnema                           

 2    NL120134  Fakir Oldeson                      25.641      25.641  1.14,4A    2100       4.363  11     2  R.T. de Vlieger                      

 3    NL110135  Elma Alki                             25.952      30.371  1.15,8A    2100       3.960  12     2  J.T.S. Dekker                        

 4    NL100296  Dreamline Promise              18.353      18.353  1.15,4A    2100         650   9     0  A. Bakker                               

 5    NL090028  Cashflow                             26.675      26.675  1.15,5A    2100       5.620  10     7  Mw. R.C.M. Janssen            

 6    NL130009  Godiva Flevo                       21.426      22.338  1.14,5A    2100       1.760  11     0  R.L. Pools                              

 7    NL080348  Bizzy Tolli T                        29.234      29.234  1.16,2A    2100       3.305  15     1  Mw. S. de Vries                    

 8    NL070487  Andrea Swagerman             28.035      28.150  1.14,0A    2100       2.110  16     1  F.W. van der Blonk               

 9    F140075   Emeraude Jiji                       42.870      42.870  1.14,5B    2100     15.480  10     1  H. Ebbinge                             

10   NL110184  Early Ricardo                       38.725      38.725  1.13,7A    2100       7.155  14     1  R. Bakker                               

11   NL120240  Fuggedaboutit                     39.545      39.545  1.13,6A    2100       7.873  17     6  T.H. Kooyman                        

12   D130039  Faday Scott                         22.624      22.624  1.14,5B    2100       5.904  10     0  T. Bos                                     

13   F120070   Canon de la Douce              17.700      17.700  1.15,0A    2100       4.445  20     1  Mw. C.D. Aalbers                 

14   NL110269  Eagle Transs R                    26.090      28.380  1.14,2A    2100       1.745  14     0  P.J. Damen 

Nakoersen favoriet(en)
Fuggedaboutit

Nakoersen kanshebber(s)
Early Ricardo   DP
Faday Scott

Fakir Oldeson
Emeraude Jiji 
Cashflow D4

Nakoersen outsider(s)
Hampshire F Boko
Godiva Flevo
Elma Alki





                           

5                PRIX BELLE BONANZA (TROTTEUR FRANCAIS LADY                   13:45   uur

Prijzendraverij voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                     

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F150075   Felicity                                  2.000       2.000  1.18,1A    2600       1.200   4     1  C.H. Loman                            

 2    BL150017  Fenia Royale TF                    6.300          750  1.14,5A    2600         400   2     0  J. van Rijn                              

 3    F150056   Fulana de Tal                        7.610             0  1.16,3B    2600            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd           

 4    F140128   Elite d'Avril                         19.590             0  1.17,3B    2600            0   0     0  D. den Dubbelden                

 5    F140108   Esmeralda Face                   27.085      27.085  1.14,0A    2600         850   5     0  H. Ebbinge   
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         

 6    F130059   Dolly Pop                             17.305      17.305  1.15,2A    2620       7.165  18     2  R.T. de Vlieger                      

 7    F130156   Dynastie d'Ariane                17.750      17.750  1.14,2A    2620       1.330   9     1  J.P.C. Oorthuijsen                

 8    F130067   Dona de Vrie                        23.380      23.380  1.15,0A    2620       8.600   9     2  S. Schoonhoven

Nakoersen favoriet(en)
Dona de Vrie         + 20 meter
Dolly Pop               + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Dynastie d'Ariane 
Esmeralda Face
Fenia Royal
Felicity

Nakoersen outsider(s)
Fulana de Tal
Elite d'Avril





                  

6                PRIX VAN MOSSEL AUTOLEASE (PAYDAY WINNER                      14:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150065  Invincible Volo                      2.850       2.850  1.14,2A    2100       2.190   9     0  L. de Vries                            

 2    D150076  Ima Cheerleader                    3.635       3.635  1.15,7A    2100       2.440  20     0  F.W. van der Blonk               

 3    D140003  Willow Burgerheide              3.675       3.675  1.15,1A    2100       1.500  18     0  D. Brouwer                            

 4    I150005    Zack Wind                             4.415       4.415  1.15,0A    2100       2.270   4     1  M.F. Rothengatter                

 5    D150075  Ismael F Boko                       5.820       5.720  1.15,7A    2100       2.170   8     0  P. de Haan                              

 6    NL150016  Ivar                                       5.995       5.995  1.14,2A    2100       5.050  12     2  T.H. Kooyman                        

 7    NL140099  Hot Shot Rob                        6.285       6.285  1.14,6A    2100       1.895  15     1  N. Jongejans                         

 8    NL150093  Ids Schermer                         6.350       6.350  1.14,9A    2100       1.000   1     1  H. Ebbinge   

Nakoersen favoriet(en)
Ids Schermer

Nakoersen kanshebber(s)
Ismael F Boko

Ivar
Zack Wind

Nakoersen outsider(s)
Iam Cheerleader DA




                         

7                BREEDERS COURSE TWEEJARIGEN (HALVE FINALE)                  14:45   uur

Draverij van meet voor tweejarige paarden. (loting)                                                                    

  Prijzen:  (      10000       5000       2500     1300        700          300  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    D170053  Because you love me                 0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                      

 2    S170014   Natorp Bo                             1.350       1.350  1.15,9A    1609       1.350   1     0  J. van Rijn                              

 3    D170048  Ka Ching Bros                       2.590          920  1.16,3A    1609         920   1     0  J.H. Mieras                            

 4    NL170024  Kilimanjaro                           3.150       3.150  1.15,7A    1609       3.150   1     1  H. Ebbinge                             

 5    NL170079  Kate Baldwin                         1.630       1.630  1.15,8A    1609       1.630   2     0  D.P. Tesselaar                      

 6    S170003   Kuyt F Boko                          3.150       3.150  1.14,8A    1609       3.150   1     1  R. Bakker                                

 7    I170004    Bentley As                                  0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort

Nakoersen favoriet(en)
Kuyt F Boko
Kilimanjaro 

Nakoersen kanshebber(s)
Natorp Bo
Kate Baldwin

Nakoersen outsider(s)
Ka Cing Bros
Bently As
Because you love me





                      

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          11:00   uur
 

 1    NL170083  Kluivert Boko                             0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL170050  Kattuso Boko                             0             0               1609            0   0     0  E. Bot                                      

 3    F170018   Harvey d'Or                                0             0               1609            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

 4    D170072  Kosmos Greenwood                  0             0  1.19,0A    1609            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 5    S170018   Kinski Boko                                0             0               1609            0   0     0  N. Jongejans  

 

                      

90              Kwalificatieproef                                                                             11:15   uur
 

 1    NL160023  Jusain Bolt                                 0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 2    D160090  Johnnie Walker                           0             0               2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 3    I160014    Amon Wise As                            0             0               2100            0   0     0  E. Bot                                      

 4    NL160139  Just be Proud                       1.590       1.590  1.16,2A    2100       1.590   4     2  F. Verkaik                              

 5    F130166   Dali des Neuf Clos               30.090             0  1.16,2B    2100            0   0     0  C. Hetteling jr.                       

 6    F110195   Born to Run                         58.070      58.070  1.14,6B    2100            0   1     0  S. Schoonhoven                    


    
                

 

 

 

 

 Succes met uw  weddenschappen.