Victoria Park Wolvega
13 maart 2019 

Vijfde ééntje op rij voor Do You Love Me is een feit

Ennyus Boko zorgt voor een feestje bij de aandeelhouders(de stal heeft nog aandelen voor het Kortebaanseizoen!)
Eerste zege op Nederlandse bodem voor Ixelle Bolets   
Good old Flavius Boko van start tot finish op karakter
Empereur Face pakt winsom voor een trip naar Frankrijk
Harenne F Boko en Micha Brouwer zegevieren na een koers op maat
Ongenaakbare Uranium bezorgt Celine Onghena haar eerst zege in Victoria Park  

         

 

Uitslagen draf- en rensport

Wolvega

13-3-2019

 
             

Eerste koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Ixelle Bolets            

H.W. Langeweg jr.                                               

1.16,5

2e

3

 

Ilja Medo                

     

3e

6

 

Forever H                 

     

4e

11

 

Goo River Flevo          

     

Niet gestart: 1 Zante Grif                        

   

Winnend 5,80  Pl. 1,80  2,10  1,40

Koppel 24,80

Pkl 5,80

Kwartet nvt

             

Tweede koers, 2600 m:

     

1e

1

 

Flavius Boko             

T.H. Kooyman                                                     

1.13,5

2e

5

 

Dark Witch Sisu          

     

3e

2

 

Freek Schermer           

     

4e

4

 

Cristal Sun              

     

Niet gestart: 9 Harley D Energy             10 Zaviar As                      

 

Winnend 7,80  Pl. 2,20  2,90  4,20

Koppel 27,60

Pkl 8,40

Kwartet nvt

             

Derde koers, 3100 m:

     

1e

9

 

Empereur Face            

H. Ebbinge                                                      

1.19,5

2e

7

 

Cameleon                 

     

3e

4

 

Defi Magik                

     

4e

6

 

Emkih de Vandel          

     

Niet gestart: 8 Flying Star Turbo                 

   

Winnend 1,20  Pl. 1,10  1,10  1,30

Koppel 4,50

Pkl 3,00

Kwartet nvt

             

Vierde koers, 2600 m:

     

1e

3

 

Do You Love Me           

C.F. Kamminga                                                   

1.17,9

2e

4

 

Croatie d'Amour TF       

   

3e

2

 

Apache Jeloca            

     

4e

6

 

Cocomoko                 

     

Niet gestart: 1 Edel de Vandel              5 Delicatesse                    

 

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,10  1,10

Koppel 2,10

 Pkl 1,30

Kwartet nvt

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Ennyus Boko              

Mw. C.D. Aalbers                                                

1.17,3

2e

1

 

Colt Turgot              

     

3e

7

 

Crizzly Bear             

     

4e

3

 

Co Swagerman             

   

Niet gestart: 5 Touch of Wind Bi            6 Erwood d'Ecajeul               

 

Winnend 2,90  Pl. 0,00  0,00  0,00

Duo 346,80

Trio 283,80

Kwartet nvt

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Harenne F Boko           

M. Brouwer                                                      

1.17,1

2e

9

 

Harrison Boko            

     

3e

4

 

Ivana Europoort          

     

4e

7

 

Inforgettable            

     

Niet gestart: 5 Kissmequick                        

   

Winnend 5,20  Pl. 2,00  1,40  2,30

Duo 25,70

Trio 333,30

Kwartet nvt

             

Zevende koers, 2600 m:

     

1e

6

 

Uranium                  

Mw. C. Onghena                                                  

1.20,3

2e

7

 

One Memphis              

     

3e

5

 

Volcan d'Espoir          

     

4e

3

 

Unkir d'Oo               

     

Niet gestart: 4 Victorious Lord             8 Ultra Tivoli                   

 

Winnend 1,50  Pl. 1,00  1,00  1,00

Duo 2,90

Trio 7,20

Kwartet nvt

             

Totalisatoromzet: €37.427,75

     
             

 

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 13 maart :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




Koers 1 tot en met 4  zijn Premiumkoersen:


1 PRIX BOLD EAGLE (PAYDAY WINNER CHALLENGE)   18:15 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000. (g.l.s.)                                                                        

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 I150013         Zante Grif                 7.400 7.400 1.15,7A 2100 5.500 3 3 R. Bakker                                

 2 D140131 Windspeed                 6.175 0 1.16,0A 2100 0 0 0 R. Hulskath                             

 3 NL150038 Ilja Medo                 6.683 13.095 1.14,5A 2100 550 3 0 J. van Rijn                               

 4 BL120020 Ixelle Bolets             6.776 6.776 1.15,2A 2100 400 2 0 H.W. Langeweg jr.                 

 5 NL120075 Foppe H Twietel           7.275 7.275 1.17,5B 2100 500 2 0 M. Brouwer                            

 6 NL120089 Forever H                 10.223 10.223 1.15,0A 2100 3.900 4 1 D.P. Tesselaar                       

 7 S120021   Call Him George           8.628 8.628 1.14,8A 2100 1.180 5 0 N. Jongejans                          

 8 NL110075 El Salsa                   8.795 8.795 1.15,9A 2100 925 5 0 W.C. Steur                              

 9 D130014 Devil                     8.905 8.905 1.14,9A 2100 1.900 5 0 H. Ebbinge                              

10 NL100186 Dundee Boko               8.980 8.980 1.16,0A 2100 0 0 0 Mw. M.A. Pools                     

11 NL130044 Goo River Flevo           9.230 9.230 1.15,4A 2100 3.350 4 1 A. Bakker              

 

Nakoersen favoriet(en)
Zante Grif

Nakoersen kanshebber(s)
Devil
Forever H
Ixelle Bolets
Goo River Flevo

Nakoersen outsider(s)
Windspeed
Call Him George
Ilja Medo DA
El Salsa D4

 

 

                  

2 PRIX READLY EXPRESS (BOKO CHAMPIONS 18:45 uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 20.000. (g.l.s.)                                                                          

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 NL120086 Flavius Boko               11.150 11.150 1.15,4A 2600 1.250 4 0 T.H. Kooyman                         

 2 NL120112 Freek Schermer             13.695 13.695 1.15,3A 2600 500 5 0 A. Bakker                                

 3 F110161         Bel Hidalgo               15.265 15.265 1.16,4A 2600 400 4 0 Mw. A. Lehmann                   

 4 F120132         Cristal Sun               15.710 15.710 1.15,5A 2600 480 4 0 A. de Wrede                           

 5 S130015     Dark Witch Sisu           16.151 16.151 1.13,3A 2600 1.200 4 0 S. Schoonhoven                    

 6 NL130140 Gwendolyn Flevo           16.560 19.543 1.13,3A 2600 120 1 0 N. Jongejans                          

 7 D150137 Laurel Park               18.257 0 1.12,2A 2600 0 0 0 M. Nimczyk      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                         

 8 D130069 Giant Starlake             12.195 11.785 1.14,2A 2620 1.700 3 1 H.W. Langeweg jr.                 

 9 D140039 Harley D Energy           14.310 12.710 1.14,7A 2620 1.100 1 0 F. Verkaik                               

10 I150012    Zaviar As                 14.865 14.865 1.13,9A 2620 5.700 5 1 R. Bakker    

 

Nakoersen favoriet(en)
Laurel Park
Zaviar As + 20 meter D4   + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Giant Starlake D4 + 20 meter
Gwendolyn Flevo
Flavius Boko
Harley D Energy + 20 meter


Nakoersen outsider(s)
Dark Wtch Sisu
Freek Schermer

 

 

                            

3 PRIX HARAS DE SASSY (TROTTEUR FRANCAIS 19:15 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                      

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F120142 Caitlins Surprise         5.210 0 1.16,3A 3100 0 0 0 Mw. A. Lehmann                   

 2 F120011 Cazio Josselyn             6.885 6.885 1.16,4A 3100 500 4 0 R. Wester                                

 3 F140102 Eclat Jenilou             8.550 0 1.18,1B 3100 0 0 0 M. Brouwer                            

 4 F130153 Defi Magik                 9.290 0 1.23,4B 3100 0 0 0 G. de Jong                              

 5 F110159 Bikini de Larcy           9.794 9.794 1.17,6A 3100 500 2 0 D. den Dubbelden                 

 6 F140051 Emkih de Vandel           11.910 3.100 1.15,5A 3100 200 2 0 J. van Rijn                               

 7 F120012 Cameleon                   12.355 12.355 1.16,4A 3100 950 5 0 S. Schoonhoven      
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             

 8 F150052 Flying Star Turbo         5.850 0 1.18,7B 3120 0 0 0 R. Bakker                                

 9 F140087 Empereur Face             14.350 14.350 1.16,3A 3120 7.200 4 2 H. Ebbinge    

 

Nakoersen favoriet(en)
Empereur Face D4 + 20 meter


Nakoersen kanshebber(s)
Cameleon DA
Flyng Star Turbo + 20 meter

Nakoersen outsider(s)
Emkih de Vandel DA
Bikini de Larcy

 

 

                          

4 CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE TF GOLDEN 19:45 uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                  

Prijzen: ( 5000 2500 1200 650 300 200 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F140083 Edel de Vandel             61.570 650 1.14,9B 2600 500 2 0 H.A.J. Grift                              

 2 F100129 Apache Jeloca             64.060 64.060 1.13,2A 2600 1.150 2 0 R. Bakker                                

 3 F130146 Do You Love Me             66.780 66.780 1.13,9A 2600 12.000 4 4 C.F. Kamminga                      

 4 F120019 Croatie d'Amour TF       75.430 36.900 1.14,3A 2600 2.000 2 0 R.L. Pools                               

 5 F130109 Delicatesse               105.670 105.670 1.13,2A 2600 9.530 4 1 M. Brouwer                            

 6 F120110 Cocomoko                   80.970 550 1.13,0A 2600 400 1 0 J. van Rijn                               

 7 F100179 Atlantic Paris             61.830 0 1.15,8B 2600 0 1 0 T.H. Kooyman                         

 8 F100173 Amiral Danica             73.890 73.890 1.15,6B 2600 200 4 0 R. Wester           

 

Nakoersen favoriet(en)
Do You Love me DP

Nakoersen kanshebber(s)
Apace Jeloca D4
Droatie d'Amour DP
Cocomoko DP

Nakoersen outsider(s)
Delicatesse 
Edel de Vandel DP

 

 

                    

5 PRIX CRAZED (ELITE CHALLENGE)                               20:15 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 100.000.                                                                                

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F120143        Colt Turgot               96.910 0 1.14,4A 2100 0 0 0 T. Bos                                      

 2 S130006       Major Brown               34.044 34.044 1.12,9A 2100 1.000 1 1 R. Bakker                                

 3 NL090283 Co Swagerman               35.413 38.970 1.14,0A 2100 300 2 0 F.W. van der Blonk                

 4 NL110149 Ennyus Boko               49.480 49.480 1.13,2A 2100 3.700 5 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 5 I120033         Touch of Wind Bi           58.223 58.223 1.12,2A 2100 0 0 0 H. Ebbinge        (                      

 6 F140056     Erwood d'Ecajeul           59.520 2.870 1.14,6B 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                        

 7 NL090045 Crizzly Bear               72.114 74.152 1.10,9A 2100 1.300 2 1 R.L. Pools        

 

Nakoersen favoriet(en)
Major Brown
Erwood d'Ecajeul 

Nakoersen kanshebber(s)
Ennyus Boko DA
Crizzly Bear
Touch of Wind Bi

Nakoersen outsider(s)
Colt Turgot
Co Swagerman

 

 

                       

6 PRIX TIMOKO (MERWESTAAL TALENT CHALLENGE) 20:40 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.500. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 D150076 Ima Cheerleader           1.565 1.565 1.17,3A 2100 370 3 0 F.W. van der Blonk                

 2 D140117  Suprisingly Diva           2.325 800 1.16,0A 2100 0 1 0 J. van Rijn                               

 3 D140056 Harenne F Boko             2.700 2.700 1.17,4A 2100 1.000 3 1 M. Brouwer                            

 4 NL150014 Ivana Europoort           2.747 3.700 1.15,4A 2100 0 1 0 H. Ebbinge                              

 5 BL140017 Kissmequick               3.010 3.010 1.16,1A 2100 230 3 0 D. den Dubbelden                 

 6 F150034       Fortuna Phyt's             3.200 3.200 1.16,1A 2100 2.450 3 1 J.H. Mieras                             

 7 NL150079 Inforgettable             3.250 3.250 1.16,0A 2100 3.250 5 1 R. Bakker                                

 8 D150104 Red Light DC               4.000 2.450 1.15,8A 2100 2.150 3 0 D.P. Tesselaar                       

 9 S140019       Harrison Boko             4.170 4.170 1.15,9A 2100 2.000 1 1 R. Wester                                

 

Nakoersen favoriet(en)
Harrison Boko
 

Fortuna Phyt's
Red Light DC
Inforgettable


Nakoersen kanshebber(s)
Harenne F Boko
Kiss me Quick

Nakoersen outsider(s)
Ivana Europoort

 

 

 

 

7 PRIX ROXANE GRIFF (MONTÉ CHALLENGE)                 21:05 uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                          

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F120070 Canon de la Douce         15.155 15.155 1.15,0A 2600 1.900 5 0 Mw. M. Bergen                      

 2 F130082 Danae Cal                 21.970 2.270 1.14,8A 2600 200 2 0 Mw. C.P. Timmer                  

 3 F080187 Unkir d'Oo                 93.842 250 1.13,5A 2600 0 0 0 D. den Dubbelden                 

 4 F090210 Victorious Lord           160.240 450 1.13,7A 2600 450 2 0 Mw. Y. Heirbrandt                 

 5 F090199 Volcan d'Espoir           166.130 166.130 1.13,7A 2600 600 3 0 Mw. S. de Vries                     

 6 F080196 Uranium                   298.670 0 1.12,4B 2600 0 0 0 Mw. C. Onghena          
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------         

 7 S120038 One Memphis               77.609 3.000 1.13,5A 2620 3.000 1 1 Mw. S. Wiedijk                       

 8 F080191 Ultra Tivoli               298.360 4.250 1.12,5B 2620 4.250 2 1 Mw. H. Huygens     

 

Nakoersen favoriet(en)
Ultra Tivolo DA  + 20 meter

 

One Memphis  + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Volcan d'Espor
Victorious Lord
Canon de la Douce 

Nakoersen outsider(s)
Unkir d'Oo
Uranium  

 

 

 

 

 

               

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         17:20 uur

 

 1 F160045 Gabion Devol               0 0 2100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.                 

 2 N160001 Go Without I.D. TF         0 0 2100 0 0 0 F. Verkaik                               

 3 F110120 Belle Bonanza             28.870 28.870 1.14,6A 2100 4.950 4 0 R.L. Pools   

                            

90 Kwalificatieproef                                           17:30 uur

 

 1 D160095 Jasmine Dragon             0 0 2100 0 0 0 N. Jongejans                          

 2 NL150010 Impressive Boko           0 0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                      

 3 D120106 Cash Hanover               211.525 0 1.10,4A 2100 0 0 0 M. Nimczyk                             






 



Succes !