Victoria Park Wolvega
vrijdag 14 june 2019 


Uitslagen Wolvega j.l vrijdag 14 juni,


Fraaie dubbel voor Rick Wester dankzij een start tot finish zege van James Vrijthout en goed lopende Indy Elco !
Beide paarden winnen erg sterk en nemen ´even gas terug´ volgens  de trainer 

Criterium de 4 jarige wordt een prooi voor Innovation Love & Robin Bakker ! 

Durk M Boko raast ook rondt in Wolvega ! De gouden zweep winnaar wint ondanks een hoog tempo onderweg 1.13,1  !

Hanna Huygens slaat in de laatste gedeelte van de koers toe en wint met Claude de Bry 

Joker Newport (D. Tesselaar)verrast de wedders aan ruim 60 tegen 1 en wint voor eigenaar dhr P. ter Borgh

Ondanks een paar mispassen bij de draai start wint Gerrit de Jong met Defi Magik

Duitse gast Tim Schwarma wint met goed lopende El Magnifico en houdt de concurrentie achter zich !

Ferry Hollander besluit deze meeting met winst met Franka Steenwijk uit training van Dion Tesselaar



Eerste koers, 2100 m:

     

1e

5

 

James Vrijthout          

R.Wester                                                       

1.14,2

2e

7

 

Hector Boko              

     

3e

6

 

Crazy and Quick           

     

4e

10

 

Pearl Stardust           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 8,80  Pl. 2,50  7,60  2,40

Duo 180,80

Trio 820,20

Koppel 157,40

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

1

 

Durk M Boko              

F.W. van der Blonk                                               

1.13,1

2e

2

 

Flavius                  

     

3e

7

 

SJs Junior C             

     

4e

6

 

Uroy                     

     

Niet gestart:          

     

Winnend 7,90  Pl. 2,00  2,20  3,20

Duo 39,90

Trio 206,50

Koppel 12,90

             

Derde koers, 2600 m:

     

1e

11

 

Claude de Bry            

Mw. H. Huygens                                                  

1.15,8

2e

2

 

Brio de Janeiro          

     

3e

9

 

Belle Bonanza            

     

4e

10

 

Clopin du Boulay         

     

Niet gestart: 4 Djoko's Way                       

   

Winnend 5,60  Pl. 2,20  3,00  3,00

Duo 62,60

Trio 429,80

Koppel 25,10

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Indy Elco                

R. Wester                                                       

1.17,1

2e

5

 

Invincible Volo          

     

3e

4

 

I am Happy               

     

4e

7

 

Halo Beanie Boo          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,90  Pl. 2,10  3,10  4,60

Duo 50,70

Trio 448,50

Koppel 20,20

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Joker Newport            

D.P. Tesselaar                                                  

1.16,8

2e

1

 

Africa Bi                

     

3e

3

 

Spectacular              

     

4e

7

 

Bestfrenchkitchen        

     

Niet gestart: 4 Alcione Font                      

   

Winnend 70,00  Pl. 6,90  2,90  3,70

Duo 468,50

Trio 1031,80

Koppel 201,90

             

 

Zesde koers, 3100 m:

     

1e

10

 

Defi Magik               

G. de Jong                                                      

1.18,1

2e

8

 

Djaf de Belaise          

     

3e

2

 

Ennis Stone              

     

4e

5

 

Empereur Quick           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 8,50  Pl. 1,60  7,40  1,30

Duo 51,70

Trio 433,20

Koppel 50,40

             

Zevende koers, 2600 m:

     

1e

6

 

El Magnifico             

T. Schwarma                                                     

1.15,3

2e

5

 

Apache Jeloca            

     

3e

9

 

Cocomoko                 

     

4e

8

 

Eagle                    

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,30  Pl. 1,50  1,60  1,90

Duo 9,20

Trio 49,10

Koppel 4,50

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Innovation Love          

R. Bakker                                                       

1.12,7

2e

3

 

Indy Flevo               

     

3e

1

 

Indy Lady                

     

4e

7

 

Ideaal                    

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,10  Pl. 1,50  1,10  0,00

Duo 4,10

Trio 9,30

Koppel nvt

             

Negende koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Franka Steenwijk         

F. Hollander                                                    

1.14,9

2e

8

 

He Gerritdelange         

     

3e

7

 

Budweiser DF             

     

4e

1

 

Zar Laksmy               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,30  Pl. 2,00  2,60  8,90

Duo 32,60

Trio 381,30

Koppel nvt

             

Totalisatoromzet:

€ 54.907,80

     

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 14 juni :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gezamelijke winnend cote 


                 

1                PRIX YEARLINGSALE.NL (VPW-BM SERIE)                                     12:15   uur

Draverij van meet voor vier- t/m zesjarige paarden. Winsom tot € 30.000.                                               

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130151   Debest Flash                       28.560      28.560  1.15,8A    2100            0   2     0  Mw. H.M. Janssen               

 2    NL140054  Hunter Montana                   18.875      18.875  1.14,1A    2100       4.905   7     2  M.F. Rothengatter                

 3    NL140144  Hurricane                             19.041      19.041  1.13,0A    2100       5.416   6     1  H. Ebbinge                             

 4    D150142  Free Bird                             19.300             0  1.13,8A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                            

 5    BL130012  James Vrijthout                   19.694      19.694  1.14,2A    2100       4.250   7     3  R. Wester                                

 6    D150109  Crazy and Quick     A             20.850       3.250  1.12,6A    2100       3.250   2     0  D.P. Tesselaar                      

 7    S140029   Hector Boko         A               21.499             0  1.12,5A    2100            0   1     0  J. van Rijn                              

 8    D130064  General Lee                         22.766      10.830  1.13,7A    2100       1.300   3     0  R.T. de Vlieger                      

 9    I140017    Vaduz Wise As                     27.380      27.380  1.12,8A    2100       9.130   6     2  R.L. Pools                              

10   D140047  Pearl Stardust                      28.129      28.129  1.13,6A    2100       4.556   6     1  J.V.M.G. Verbeeck  

Nakoersen favoriet(en)
Crazy and Quick DP  A
Vaduz Wisa As D4
Hurricane  D4 

Nakoersen kanshebber(s)
James Vrijthout
General Lee
Pearl Stardust
Hunter Montana DP

Nakoersen outsider(s)
Free Bird 



            

2                PRIX VREUGDENHIL - DAIRY FOODS (ELITE                              12:45   uur

Draverij van meet. (g.l.s.)                                                                                             

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL100062  Durk M Boko                        42.510      42.510  1.13,3A    2100       3.500   4     1  F.W. van der Blonk               

 2    NL120212  Flavius                                50.554      52.234  1.13,4A    2100       5.259   6     0  D.P. Tesselaar                      

 3    NL110149  Ennyus Boko                       53.090      53.090  1.13,2A    2100       7.310  11     2  M.F. Rothengatter                

 4    D100046  Nu I Nu                                79.837      79.837  1.13,2A    2100         600   5     1  J.D. ter Borgh                        

 5    NL080140  Bill Stardust                        86.042      86.042  1.14,1A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 6    S080046   Uroy                                   101.973             0  1.11,2A    2100            0   0     0  G. Wendrickx                        

 7    D110057  SJs Junior C                      103.111      81.837  1.11,3A    2100       3.600   4     0  S. Schoonhoven                    

 8    F090200   Vivier Dairpet                     118.290    118.290  1.13,9A    2100            0   1     0  R.L. Pools                              

 9    D120106  Cash Hanover                     217.525             0  1.10,4A    2100            0   0     0  M. Nimczyk                            

10   N110002  Glen Ord Superb                339.100       2.000  1.13,0A    2100       2.000   1     0  H. Ebbinge  

Nakoersen favoriet(en)
Cash Hanover 

Nakoersen kanshebber(s)
Durk M Boko
Ennyus Boko DA 
Flavius 
Glen ord Superb D4

Nakoersen outsider(s)
SJs Junior C
Nu I Nu



                          

3                PRIX ARQANA TROT VENTE MIXTE D'ÉTÉ DE 18 JUIN                  13:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                    

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120132   Cristal Sun                          16.430      16.430  1.15,5A    2600       1.200  10     0  A. de Wrede                          

 2    F110102   Brio de Janeiro                    18.982       2.500  1.14,4A    2600       2.500   3     1  D. Brouwer                            

 3    F130104   Diamond ER                         22.510      18.300  1.16,0A    2600       3.400   6     1  T.H. Kooyman                        

 4    F130112   Djoko's Way                         26.140      26.140  1.16,3A    2600         350   5     0  J. van Rijn                              

 5    F140108   Esmeralda Face                   26.985      26.985  1.14,0A    2600         750   2     0  H.W. Langeweg jr.                

 6    F110158   Bleuet d'Airou                     29.130      29.130  1.14,8A    2600       2.100  10     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 7    F150058   Funky Broadway                  32.690             0  1.17,0B    2600            0   2     0  R. Bakker                               

 8    F110095   Bunker du Hamel                 33.730      33.730  1.14,4A    2600         600   4     0  D. Minnema                       

 9    F110120   Belle Bonanza                     35.070      35.070  1.14,6A    2600     11.150   8     1  R.T. de Vlieger                      

10   F120117   Clopin du Boulay                 44.300      44.300  1.14,6A    2600         500   2     0  H. Ebbinge                             

11   F120145   Claude de Bry                      48.736          500  1.13,9A    2600         500   1     0  Mw. H. Huygens 

Nakoersen favoriet(en)
Brio de Janeiro
Clopin du Boulay 

Nakoersen kanshebber(s)
Diamond ER    DA
Esmeralda Face  DP
Bunker de Hamel
Belle Bonanza    
       
Claude de Bry D4

Nakoersen outsider(s)
Djoko's Way 



                 

4                PRIX RICK EBBINGE - CHAMPION DU MONDE                             13:50   uur

Draverij van meet voor vier- en vijfjarige paarden. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                       

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150010  Impressive Boko                         0             0               2100            0   3     0  D.P. Tesselaar                      

 2    D150141  Velten Pokerface         A              0             0               2100            0   1     0  H. Ebbinge                             

 3    NL150031  Indy Elco                                 600          600  1.18,5A    2100         600   3     1  R. Wester                               

 4    NL150122  I am Happy                            1.000       1.000  1.18,5A    2100         750   6     1  R.L. Pools                              

 5    NL150065  Invincible Volo                      1.030       1.030  1.16,6A    2100         370   3     0  L. de Vries                            

 6    NL140097  Hadine                                  1.060       1.060  1.17,1A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 7    NL140042  Halo Beanie Boo                   1.135       1.135  1.17,9A    2100         550   3     1  R.T. de Vlieger                      

 8    NL150069  Frederique Norg TF              1.300       1.300  1.16,7A    2100       1.300   2     1  H.W. Langeweg jr.                

 9    NL150003  Ijsvink                                   1.445          495  1.16,5A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

10   NL150101  I Am Velten Scott       A           1.600             0  1.17,8A    2100            0   0     0  N. Jongejans                         

11   D150076  Ima Cheerleader                    2.090       2.090  1.16,7A    2100         895  11     0  F.W. van der Blonk   

Nakoersen favoriet(en)
Frederique Norg TF   
Indy Elco  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Halo Beanie Boo DP            
I Am Velten Scott  A
Ijsvink D4
Invincible Volo DP
Imperssive Boko 

Nakoersen outsider(s)
Ima Cheerleader 
Velten Pokerface  A
I am Happy


           

5                PRIX DIAMOND (MERWESTAAL TALENT                                    14:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 900. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    I160007    Africa Bi                                     0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 2    BL150021  Laststar Dieschoot                     0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 3    D160070  Spectacular                                0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg                    

 4    I160013    Alcione Font      A                        0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                 

 5    D160043  Dream of Speed                          0             0               2100            0   0     0  D. Brouwer                            

 6    D160038  Joker Newport                            0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 7    S160010   Bestfrenchkitchen    B               150          150  1.17,1A    2100         150   1     0  P. de Haan                              

 8    D160106  Cash             A                           200             0  1.16,1A    2100            0   0     0  E. Bot                                     
 9    NL160091  Jawis             B                          490          740  1.17,1A    2100         740   2     0  A. Bakker                               

10   D160004  Handsome Guy                        600          600  1.18,9A    2100         600   5     0  J.V.M.G. Verbeeck               

11   D160034  John Butcher                          750          500  1.15,6A    2100         500   1     0  S. Schoonhoven  

Nakoersen favoriet(en)
Alcione Font

Nakoersen kanshebber(s)
Bestfrenchkitchen
John Butcher
Cash 
Jawis 
       


Nakoersen outsider(s)
Spectacular
Africa Bi DP
Joker Newport DP
Dream of Speed DP


                

6                PRIX WWW.VICTORIAPARKWOLVEGA.NL (TF                            14:45   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                     

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F150046   Fhelyo de Doma                         0             0               3100            0   3     0  C.F. Kamminga                     

 2    F140106   Ennis Stone                          2.600       2.600  1.15,9A    3100       1.750   3     2  T.H. Kooyman                        

 3    F120118   Curtis Somolli                       2.685       2.685  1.16,4A    3100         150   7     0  J.V.M.G. Verbeeck              

 4    F150020   Favorite d'Atout                    6.930          300  1.15,0A    3100         300   1     0  J. van Rijn                              

 5    F140030   Empereur Quick                    9.000       9.000  1.15,6A    3100            0   0     0  R. Bakker                               

 6    CH130001 Diamant de Covy TF             9.338             0  1.16,5B    3100            0   0     0  G. Wendrickx                        

 7    F140063   Edwina Ecus                        11.155          100  1.16,9A    3100            0   0     0  T. Schwarma                         

 8    F130140   Djaf de Belaise                    12.140          150  1.15,7A    3100         150   3     0  R. Wester 
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                              

 9    F130155   Dalton du Demon                 10.190      10.190  1.16,1B    3120       1.550   3     1  J.H. Mieras                            

10   F130153   Defi Magik                           12.390       3.100  1.17,1A    3120       3.100   6     1  G. de Jong                             

11   F130131   Dame Quick                         12.580      12.580  1.15,0A    3120       4.500  11     1  R.L. Pools            

Nakoersen favoriet(en)
Favorite d'Atout 
Ennis Stone
Curtis Somolli
Dalton du Demon   + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Dame Quick  DA  + 20 meter
Djaf de Belaise 
Defi Magik + 20 meter       


Nakoersen outsider(s)
Empereur Quick
Edwina Ecus 



                 

7                PRIX CROATIE D'AMOUR (TROTTEUR FRANCAIS                        15:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000 (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F110156   Baladin Williams                  51.260      51.260  1.14,1A    2600       3.950   5     2  J. Fikse                                  

 2    F140083   Edel de Vandel                     61.570          650  1.14,9B    2600         500   2     0  J. van Rijn                              

 3    F110186   Boss Dry                              64.665           60  1.15,5A    2600           60   3     0  R. Wester                               

 4    F110191   Bandino du Pre                    65.630             0  1.14,8A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 5    F100129   Apache Jeloca                     70.060      70.060  1.13,2A    2600       7.150   6     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 6    F140086   El Magnifico                        70.925       5.050  1.12,8A    2600       1.900   2     0  T. Schwarma                         

 7    F100173   Amiral Danica                      74.390      74.390  1.15,6B    2600         700   8     0  A. Bakker                               

 8    F140110   Eagle                                   82.400      82.400  1.14,3A    2600            0   1     0  C.F. Kamminga                     

 9    F120110   Cocomoko                           85.120       1.200  1.13,0A    2600       1.050   2     0  R.L. Pools                              

10   F130158   Danube des Baux                 86.290             0  1.13,2A    2600            0   0     0  G. de Jong     

Nakoersen favoriet(en)
El Magnifico
Baladin Williams

Nakoersen kanshebber(s)
Apache Jeloca D4 
Cocomoko  DP
Bandino du Pre
Eagle

Nakoersen outsider(s)
Edel de Vandel
Amiral Danica 



                       

8                CRITERIUM DES 4 ANS / CRITERIUM DER                                  15:45   uur

Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden. (OB1 loting)                                                    

  Prijzen:  (        4650       2250       1150      600        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150041  Indy Lady                              6.405       6.705  1.14,7A    2100       1.675   3     1  R. Wester                               

 2    NL150025  Iowa River                             2.980       4.215  1.15,4A    2100         310   2     0  N. Jongejans                         

 3    NL150113  Indy Flevo                           10.715      11.555  1.12,7A    2100       5.950   4     3  S. Schoonhoven                   

 4    NL150039  Ilclassico Renka                  22.416      33.680  1.14,9A    2100       1.120   3     0  R.L. Pools                              

 5    NL150078  Innovation Love                  34.238      38.050  1.11,6A    2100       5.021   3     0  R. Bakker                               

 6    NL150066  Isabella JE                           34.223      52.280  1.15,0A    2100         445   4     0  D.J. Hof                                   

 7    NL150044  Ideaal                                  12.900      22.900  1.15,4A    2100       1.000   2     1  P. de Haan      

Nakoersen favoriet(en)
Innovation Love DP 
Indy Flevo D4

Nakoersen kanshebber(s)
Ideaal
Ilclassico Renka A
Isabella JE A
Indy Lady

Nakoersen outsider(s)
Iowa River




                       

9                PRIX MÜNCHEN (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                          16:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 10.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    I150002    Zar Laksmy                           2.950       2.950  1.15,9A    2100       1.000   3     1  Mw. K. Hagoort                     

 2    NL150014  Ivana Europoort                    3.047       4.000  1.15,4A    2100         300   5     0  W.M.J. Brouwer                    

 3    D140087  Cover Girl                             4.260       4.260  1.15,5A    2100         400   3     0  A.P. Wallenburg                   

 4    NL120072  Franka Steenwijk                   4.455       4.455  1.15,0A    2100         200   2     0  F. Hollander                           

 5    NL150076  I'll be there                           4.830       4.830  1.15,5A    2100       2.730   5     2  Mw. L. de Vlieger                

 6    NL140089  Hulk Vryenesse                     5.700       5.700  1.16,8A    2100         830   3     1  J. Terstal                                

 7    NL080329  Budweiser DF                        6.855       6.855  1.15,5A    2100            0   2     0  Mw. S. Stolker                      

 8    NL140076  He Gerritdelange                   7.095       7.095  1.14,2A    2100       3.475   8     1  Mw. S. Wiedijk                      

 9    NL120241  Fyny Promise                        9.580       9.580  1.14,8A    2100            0   3     0  W. ten Brink       

Nakoersen favoriet(en)
Zar Laksmy 
Hulk Vryenesse 

Nakoersen kanshebber(s)
Franka Steenwijk D4
He Gerritdelange  DA
I''ll be There  DA

Nakoersen outsider(s)
Ivana Europoort 






                  

80              Kwalificatieproef Tweejarige Trotteur Francais                                10:55   uur

1    F170006   Hugh de Touchyvon                  0             0               2100            0   0     0  D. Minnema       

                   

81              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  11:05   uur


 1
    F160044   Gerboise                                    0             0               2100            0   0     0  H.W. Langeweg                    

 2    F160055   Golden Evasion                          0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 3    F160053   Geraldine Heot                           0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    F150043   Flag de Marions                          0             0               2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda                 

 5    F150044   Floresta Success                        0             0               2100            0   0     0  D. den Dubbelden                

 6    F140060   Elias                                    16.500      11.700  1.15,4A    2100            0   2     0  J. van Rijn 

                            

90              Kwalificatieproef                                                                             11:25   uur


 1
    D160111  Jet Scott                                    0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL160061  Jungle Renka                             0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL160024  Jacky Stardust                           0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 4    D160050  Eye Catcher C                             0             0               2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 5    NL160135  Jeluna                                        0             0               2100            0   0     0  P.L.E. Wortel                          

 6    D160017  Ribot                                     1.000             0  1.16,9A    2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 7    D160099  Jason Dragon                        5.250             0  1.14,8A    2100            0   0     0  R. Bakker     


                         

91              Kwalificatieproef                                                                             11:35   uur


 1
    D160112  Vice Versa Diamant                    0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                       

 2    NL160129  Jowanna                                     0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 3    D160094  Jessy Schermer                          0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    D130054  Velten Jetset                              0             0  1.16,5A    2100            0   0     0  A. Bakker                                

 5    D160089  Jamaica Ferro                       4.050             0  1.15,7A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 6    NL140063  Henri Buitenzorg                   5.765       5.765  1.15,2A    2100       4.200   3     2  R.L. Pools                              

 7    I150015    Zarch Wise As                      17.746      17.746  1.13,5A    2100            0   0     0  J. van Rijn       


                      

92              Kwalificatieproef                                                                             11:45   uur


 1
    NL150106  Indigo                                     450          450  1.21,6A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    NL120098  Ferran Convital                    14.141      14.141  1.12,9A    2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 3    D140095  Noubliez jamais                   17.872             0  1.14,3A    2100            0   1     0  A. Posthumus                      

 4    D150102  Great Gatsby As                  46.424          170  1.13,8A    2100            0   0     0  E. Bot                                      

 5    NL050316  Yos JE                                 56.435      56.435  1.13,6A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 6    F100054   As des Jacquets                 195.827    195.827  1.12,9A    2100            0   1     0  T. Schwarma                         

 7    D150084  Isabella Boshoeve               67.066       5.000  1.13,7A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                       

          

 

 

 

 Succes met uw  weddenschappen.