Victoria Park Wolvega
17 april 2019 


Uitslagen van Wolvega j.l woensdag 17 april,

Hindy Heikant (H. Langeweg jr) verslaat met een klein verschil Hollywood Star in de openingskoers

Ondanks een veilige start wint Gofast du Bas Bosq met een halve lengte t.o.v. een debuterende Lambada Zon

De vijfde zege op rij voor Iris de I'lton en Danny Brouwer, stal Payday ! 

Napa Valley  (stal C. Kamminga)  ruilt de rollen dit keer om, de hengst wint dit keer van Zauni 

Gerrit de Jong levert in de vorm Defi Magik een sterke winnaar af over de stayers afstand .

Ruud Pools slaat toe in de laatste koers met Visage Pale ondanks een start handicap van 20 meter ! 





Eerste koers, 2100 m:

     

 

1e

7

 

Hindy Heikant            

H.W. Langeweg jr.                                               

1.15,8

2e

3

 

Hollywood Star           

     

3e

2

 

Drogba Apache             

     

4e

11

 

Goo River Flevo          

     

Niet gestart:          

     

 

Winnend 3,50  Pl. 1,80  1,50  5,10

Duo 7,30

Trio 140,90

Koppel 5,40

 

             

Tweede koers, 2100 m:

     

 

1e

7

 

Gofast du Bas Bosq       

H. Ebbinge                                                       

1.17,7

2e

4

 

Lambada Zon              

     

3e

12

 

Jitske's Wish            

     

4e

10

 

Jack                     

     

Niet gestart:          

     

 

Winnend 3,00  Pl. 1,50  1,80  2,30

Duo 9,90

Trio 86,50

Koppel 7,70

 

             

Derde koers, 2100 m:

     

 

1e

5

 

Iris de l'Iton           

M. Brouwer                                                      

1.15,2

2e

1

 

Inez Alki                

     

3e

4

 

Harrison Boko            

     

4e

3

 

Fury di Mucho            

     

Niet gestart:           

     

 

Winnend 1,60  Pl. 1,10  1,60  1,30

Duo 11,50

Trio 22,80

Koppel 5,30

 

             

Vierde koers, 2600 m:

     

 

1e

8

 

Napa Valley              

Mw. H. Huygens                                                  

1.16,3

2e

7

 

Zauni                    

     

3e

4

 

Flashback                

     

4e

3

 

Apache Jeloca            

     

Niet gestart:          

     

 

Winnend 3,80  Pl. 1,10  1,10  1,10

Duo 3,10

Trio 20,10

Koppel 1,50

 

             

Vijfde koers, 3100 m:

     

 

1e

7

 

Defi Magik               

G. de Jong                                                       

1.19,6

2e

3

 

Eclat Jenilou            

     

3e

8

 

Dame Quick               

     

4e

5

 

Elka du Puy              

     

Niet gestart:          

     

 

Winnend 2,90  Pl. 1,60  2,50  1,20

Duo 28,60

Trio 40,20

Koppel 11,00

 

             

Zesde koers, 2600 m:

     

 

1e

7

 

Visage Pale              

R.L. Pools                                                      

1.16,9

2e

5

 

Dania Beach              

     

3e

4

 

Velin du Roc             

     

4e

3

 

Amiral Danica            

     

Niet gestart:          

     

 

Winnend 2,90  Pl. 1,90  2,60  0,00

Duo 20,30

Trio 230,40

Koppel n.v.t.

 

             

Totalisatoromzet: € 40.889,40

     

 




Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 17 april :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




1 PRIX QURIOS (PAYDAY WINNER CHALLENGE)           18:30 uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 18.000. (g.l.s.)                                                                          

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D130014 Devil                         9.055 9.055 1.14,9A 2100 2.050 6 0 C.F. Kamminga                      

 2 NL100252 Drogba Apache             9.485 9.485 1.14,7A 2100 225 2 0 E. Korrel                                  

 3 NL140007Hollywood Star             12.060 12.060 1.14,8A 2100 1.000 4 0 D.P. Tesselaar                       

 4 D130030 Gwenda Beuckenswyk 12.634 1.520 1.14,1A 2100 0 0 0 R.R. Slijfer                               

 5 NL100157 Daisy va Camstra           14.050 14.050 1.14,5A 2100 0 0 0 J.T.S. Dekker                         

 6 NL120112 Freek Schermer             14.895 14.895 1.15,3A 2100 1.700 8 0 A. Bakker                                

 7 NL140037 Hindy Heikant             15.131 15.131 1.13,7A 2100 1.600 4 0 H.W. Langeweg jr.                 

 8 D140024 Umbra                     16.871 14.755 1.13,4A 2100 980 6 0 H. Ebbinge                              

 9 S130015 Dark Witch Sisu           17.701 17.701 1.13,3A 2100 2.750 7 0 S. Schoonhoven                    

10 D140095 Noubliez jamais           17.872 0      1.14,3A 2100 0 0 0 A. Posthumus      

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                  

11 NL130044Goo River Flevo           10.530 10.530 1.15,4A 2120 4.650 6 2 R. Bakker                                

12 NL130171 Gigant Well               14.462 14.715 1.14,1A 2120 2.230 5 1 R.L. Pools    

 

Nakoersen favoriet(en)
Hindy Heikant
Hollywood Star 

Nakoersen kanshebber(s)
Goo River Flevo  + 20 meter
Devil
Umbra DA
Noubliez Jamais

Nakoersen outsider(s)
Dark Witch Sisu
Freek Schermer
Drogba Apache
Gigant Well  + 20 meter

 

 

 

                           

2 PRIX WENSINK (MERWESTAAL TALENT 19:00 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 900. (g.l.s.)                                                                           

Prijzen: ( 2000 750 500 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL150010 Impressive Boko           0 0         2100 0 1 0 D.P. Tesselaar                       

 2 NL160034 James Trottatore     0         2100 0 1 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 3 NL160092 Je Suis Rob             0 0         2100 0 0 0 A. Posthumus                       

 4 S160006 Lambada Zon               0 0         2100 0 0 0 P. de Haan                               

 5 D160069 JR Rocks on               0 0           2100 0 0 0 D.J. Hof                                    

 6 D160004 Handsome Guy              80 80 1.19,4A 2100 80 1 0 R. Bakker                                

 7 F160060 Gofast du Bas Bosq       200 200 1.18,7A  2100 200 2 0 H. Ebbinge                              

 8 NL150022 Ida Swagerman             520 520 1.17,9A 2100 520 6 0 F.W. van der Blonk                

 9 NL150065 Invincible Volo         60 660 1.16,6A 2100 0 0 0 L. de Vries                             

10 NL160070 Jack                       670 670 1.17,7A 2100 670 4 0 J.T.S. Dekker                         

11 NL140136 Haya Alki                 780 780 1.17,0A 2100 600 3 0 D. Brouwer                             

12 NL160076 Jitske's Wish             848 3.3901.14,9A 2100 0 0 0 R.L. Pools           

 

Nakoersen favoriet(en)
Jitske's Wish
Jack

Nakoersen kanshebber(s)
Haya Alki D4
Lambada Zon
Go Fast du Bas Bosq
Impressive Boko


Nakoersen outsider(s)
Je Suis Rob
Ids Swagerman 




                   

3 PRIX ANEMONE HORSE TRUCKS (PAYDAY WINNER 19:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.000. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL150036 Inez Alki                 4.962 5.675 1.15,3A 2100 1.000 1 1 H.W. Langeweg jr.                 

 2 D130112 In my mind                 5.040 5.040 1.16,6A 2100 0 0 0 R.R. Slijfer                               

 3 D120046 Fury di Mucho             5.250 5.250 1.15,7A 2100 2.400 5 0 J.H. Mieras                             

 4 S140019 Harrison Boko             5.320 5.320 1.15,9A 2100 3.150 3 1 R. Wester                                

  5 NL150120 Iris de l'Iton             5.500 5.500 1.15,5A 2100 5.500 5 4 M. Brouwer                            

 6 NL130110 Ghislaine                 5.705 5.705 1.17,1A 2100 150 1 0 D. Brouwer                             

 7 I150008 Zadok Font                 5.850 5.850 1.15,1A 2100 200 1 0 H. Ebbinge                              

 8 NL140134 Hoe Well                   6.538 6.860 1.15,9A 2100 3.420 7 0 Mw. A. Lehmann                   

 9 NL140076 He Gerritdelange           6.670 6.670 1.15,5A 2100 3.050 4 1 D.P. Tesselaar                       

10 NL140151 Hendrik Schermer         7.750 7.750 1.14,5A 2100 1.375 7 0 F.W. van der Blonk        

 

Nakoersen favoriet(en)
Inez Alki
Iris de L'Iton

 

Zadok Font

Nakoersen kanshebber(s)
Harrison Boko
Fury di Mucho
He Gerritdelange DA

Nakoersen outsider(s)
Hoe Well
Hendrik Schermer
   




 

        

4 PRIX VAN MOSSEL AUTOLEASE (MONTÉ 20:00 uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                          

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F110161 Bel Hidalgo               15.715 15.715 1.16,4A 2600 850 8 0 Mw. A. Lehmann                   

 2 F090121 Varouzo de Godrel       22.498 22.498 1.15,2B 2600 0 0 0 Mw. L.C. Vethaak                  

 3 F100129 Apache Jeloca             69.260 69.260 1.13,2A 2600 6.350 4 0 Mw. A.M.J. Batist                  

 4 D120060 Flashback                 81.912 14.095 1.12,9A 2600 0 1 0 Mw. M.E.E. Knopp                  

 5 F090199 Volcan d'Espoir           167.580 167.580 1.13,7A 2600 2.050 5 0 Mw. S. de Vries                     

 6 F070178 Tiburce de Leau           169.282 320      1.14,0A 2600 0 0 0 Mw. V. Struyven   

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 7 D130117 Zauni                        151.234 24.250 1.12,8A 2620 4.250 2 1 Mw. R. Walter                         

 8 D120050 Napa Valley               166.676 6.335 1.13,0A 2620 750 1 0 Mw. H. Huygens          

 

Nakoersen favoriet(en)
Zauni D4   + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Napa Valley  D4   + 20 meter
Apache Jeloca
Volcan d'Espoir
Flashback DP

Nakoersen outsider(s)
alle


 

 

          

5 PRIX EL VILLAGIO ETALON (TROTTEUR FRANCAIS 20:30 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                      

Prijzen: ( 1100 500 350 250 150 100 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F120118 Curtis Somolli             2.635 2.635 1.16,4A 3100 100 4 0 J.T.S. Dekker                         

 2 F120142 Caitlins Surprise         5.410 200 1.16,3A 3100 200 4 0 Mw. A. Lehmann                   

 3 F140102 Eclat Jenilou             8.700 8.700 1.17,6A 3100 150 3 0 D. Brouwer                             

 4 F150028 Falcao Boko               9.320 450 1.17,6A 3100 450 4 0 J. van Rijn                               

 5 F140096 Elka du Puy               9.970 9.970 1.17,5A 3100 330 5 0 A. Bakker                                

 6 F110159 Bikini de Larcy           10.044 10.044 1.17,3A 3100 750 4 0 D. den Dubbelden                 

 7 F130153 Defi Magik                 10.740 1.450 1.17,1A 3100 1.450 3 0 G. de Jong    

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                        

 8 F130131 Dame Quick                 11.130 6.550 1.16,5A 3120 3.050 7 1 R.L. Pools      

 

Nakoersen favoriet(en)
Dame Quick  D4   + 20 meter
Defi Magik

Nakoersen kanshebber(s)
Eclat Jenilou
Falcao Boko  D4
Curtis Somolli 

Nakoersen outsider(s)
Elka du Pay
Bikini de Larcy
   

 

 

                         

6 PRIX TRUMAN DAIRPET (TROTTEUR FRANCAIS 20:55 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 250.000. (g.l.s.)                                                     

Prijzen: ( 1350 600 350 250 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F110095 Bunker du Hamel           33.130 33.130 1.14,4A 2600 0 0 0 D. Minnema                            

 2 F120025 Cocktail du Biwetz         67.890 55.100 1.13,1A 2600 0 0 0 J. van Rijn                               

 3 F100173 Amiral Danica             73.890 73.890 1.15,6B 2600 200 6 0 A. Bakker                                

 4 F090174 Velin du Roc               94.107 1.350 1.13,8A 2600 0 0 0 G. de Jong                              

 5 F130065 Dania Beach               125.390 125.390 1.13,2B 2600 5.610 6 0 M. Brouwer                            

 6 F090212 Vanychof                   230.890 650      1.12,8A 2600 650 3 0 H. Ebbinge    

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           

 7 F090208 Visage Pale               143.630 10.000 1.14,4B 2620 6.750 6 1 R.L. Pools    

 

Nakoersen favoriet(en)
Cocktail du Biwetz DA

Nakoersen kanshebber(s)
Visnage Pale DP + 20 meter
Dania Beach
Bunker de Hamel

Nakoersen outsider(s)
Vancyhof  D4 





 

                           

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         17:30 uur

 

 1 F160056 Goldilocks                 0 0 2100 0 0 0 A.J. Mollema                          

 2 F160047 Greatman de Busset     0 0 2100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.                 

 3 F150031 Fortunata                 1.340 1.340 1.16,8A 2100 110 1 0 D. Brouwer                             

 

 

 

90 Kwalificatieproef                                           17:40 uur

 

 1 NL160113 James Moko                 0 0 2100 0 0 0 A. Bakker                                

 2 D160034 John Butcher               0 0 2100 0 0 0 S. Schoonhoven                    

 3 S160010 Bestfrenchkitchen         0 0 2100 0 0 0 P. de Haan                               

 4 I160015 Aragorn As                 0 0 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 5 D160098 Gangster                   0 0 2100 0 0 0 E. Bot   

 

 

                                    

91 Kwalificatieproef                                           17:50 uur

 

 1 NL120072 Franka Steenwijk           4.255 4.255 1.15,5A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 2 S150042 Mr Culpeper               8.554 8.554 1.15,9A 2100 0 0 0 S. Schoonhoven                    

 3 D120084 Kees Bokma                 39.731 20.690 1.12,3A 2100 4.250 2 1 H. Ebbinge                              

 4 D150100 Ids Boko                   97.308 6.750 1.12,1A 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                        

 5 D140089 Tsunami Diamant          221.110 5.000 1.11,4A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 6 NL150138 Iron Fox                   2.210 2.210 1.16,0A 2100 0 0 0 A.J. Mollema                          

 

                  

       






Succes !