Victoria Park Wolvega
17 mei 2019 


Uitslagen Victoria Park 17 mei :

Micha Brouwer en Joe Fanatic slaan in de laatste rechte lijn toe en schrijven het Criterium op hun naam

Na een perfect ingedeelde koers blijft Ike Schermer in 2019 ongeslagen in handen van Rick Ebbinge

Tom Kooyman en Diamond ER zien hun groeiende vorm belonen met een sterke zege over de stayersafstand

Jan Baas wint de oersterke Iznogood Darby en kunnen hun vizier richten op een start in Berlijn Mariendorf

Regiment en Michel Rothengatter zijn niet te beschieten na een verandering in hun aanspanning

Garyy en Ronja Walter zegevieren als groot favoriet en maken geen fouten

Hunter Montana en Viktoria Peitz winnen de slot koers en dit betekend een dubbel voor trainer Rothengatter ! 




Eerste koers, 2100 m:

1e 6 Joe Fanatic               M. Brouwer                                                       1.15,8

2e 1 Jack Hanover              

3e 4 Jewel Star                

4e 2 Jazzrhythm Flevo          

Niet gestart:          

Winnend 5,60  Pl. 1,30  2,30  1,10 Duo 62,80 Trio 149,50 Koppel 56,00

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 9 Ike Schermer               H. Ebbinge                                                       1.14,6

2e 5 Indy Lady                

3e 7 Inez Alki                

4e 8 Favorite d'Atout          

Niet gestart:          

Winnend 1,50  Pl. 1,10  2,40  1,40 Duo 16,20 Trio 37,40 Koppel 21,10

 

Derde koers, 3100 m:

1e 3 Diamond ER                 T.H. Kooyman                                                     1.16,8

2e 10 Confidential Bond        

3e 9 Felicio du Joamax        

4e 12 Bunker du Hamel          

Niet gestart:          

Winnend 12,60  Pl. 2,30  1,20  2,00 Duo 55,40 Trio 206,10 Koppel 16,50

 

Vierde koers, 2100 m:

1e 2 Iznogood Darby             J. Baas                                                           1.15,8

2e 3 Ennis Stone              

3e 10 Impress Hil              

4e 13 Cover Girl          

Niet gestart:          4 I love Champagne                  

Winnend 11,60  Pl. 3,50  3,30  4,50 Duo 34,80 Trio 411,80 Koppel 20,50

 

Vijfde koers, 1609 m:

1e 4 Regiment               1.13,6

2e 8 French Kiss            

3e 7 Ixelle Bolets                    

4e 6 Devil              

Niet gestart:          1 Gently Boko                    

Winnend 11,00  Pl. 2,00  3,10  1,70 Duo 81,80 Trio 244,70 Koppel 42,20

 

 

 

Zesde koers, 2600 m:

1e 7 Garry               1.17,9

2e 5 Velin du Roc              

3e 1 Ali The Best                  

4e 6 Nu I Nu

Niet gestart:          

Winnend 1,40  Pl. 1,10  2,70   Duo 8,30 Trio 53,80

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 5 Hunter Montana 1.15,0

2e 6 James Vrijhout          

3e 2 Hollywoord Star            

4e 4 Diva Divine TF

Niet gestart:          

Winnend 3,10  Pl. 1,60  1,30 Duo 8,40 Trio 16,60

 

 

Totalisatoromzet: 45.388,50

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 17 mei :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gezamelijke winnend cote 


1 CRITERIUM DES 3 ANS / CRITERIUM DER 11:45 uur

Draverij van meet voor driejarige Nederlandse paarden. (OB-1 loting)                                                    

Prijzen: ( 6750 3350 1500 900 500 300 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL160031 Jack Hanover               1.086 3.190 1.16,3A 2100 385 3 0 R.T. de Vlieger                       

 2 NL160016 Jazzrhythm Flevo           1.250 5.000 1.14,3A 2100 0 0 0 J. de Leeuw                           

 3 NL160091 Jawis                         240         240          2100 240 1 0 P. de Haan                               

 4 NL160105 Jewel Star                 4.631 17.700 1.15,2A 2100 275 1 0 J. van Rijn                               

 5 NL160064Jari L Petnic             193          770      1.19,6A 2100 0 0 0 F.A. Westerveld                     

 6 NL160123 Joe Fanatic               3.500 14.000 1.15,0A 2100 0 1 0 M. Brouwer                            

 7 NL160076 Jitske's Wish             1.348 3.890 1.14,9A 2100 500 1 0 R.L. Pools                               

 8 NL160070Jack                            1.470     1.470 1.17,3A 2100 1.470 6 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 

Nakoersen favoriet(en)
Jazzrhythm Flevo
Joe Fanatic
Jewel Star

Nakoersen kanshebber(s)
Jitske's Wish
Jawis  DP
Jack Hanover           
       


Nakoersen outsider(s)
Jack 
Jari L Petnic  DA


 

 

2 PRIX SANDRA BAKKER (PAYDAY WINNER 12:15 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 9.000.                                                                                  

Prijzen: ( 2000 750 500 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL140076 He Gerritdelange           6.850 6.850 1.14,2A 2100 3.230 6 1 Mw. H.M. Janssen                

 2 I150002 Zar Laksmy                 2.950 2.950 1.15,9A 2100 1.000 2 1 R. Bakker                                

 3 NL120072 Franka Steenwijk           4.255 4.255 1.15,5A 2100 0 1 0 D.P. Tesselaar                       

 4 NL130099      Gabor Rais              4.650   4.650       1.16,1A 2100 3.250 10 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 5 NL150041 Indy Lady                 5.330 5.630 1.15,8A 2100 600 1 1 R. Wester                                

 6 D120046 Fury di Mucho             5.550 5.550 1.15,7A 2100 2.700 7 0 J.H. Mieras                             

 7 NL150036  Inez Alki                 6.062 6.775 1.15,3A 2100 2.100 2 1 J. van Rijn                               

 8 F150020 Favorite d'Atout           6.630 0       1.15,5A 2100 0 0 0 D. Brouwer                             

 9 S150022 Ike Schermer               8.386 5.170 1.14,6A 2100 0 0 0 H. Ebbinge       

 

Nakoersen favoriet(en)
Zar Laksmy 
Ike Schermer
Inez Alki

Nakoersen kanshebber(s)
Indy Lady
Franka Steenwijk DA
Fury di Mucho        
       


Nakoersen outsider(s)

Gabor Rais
He Gerritdelange DA



                       

3 PRIX ARQANA TROT (TROTTEUR FRANCAIS SILVER 12:45 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                      

Prijzen: ( 2750 1250 700 300 250 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F120132 Cristal Sun               16.330 16.330 1.15,5A 3100 1.100 8 0 A. de Wrede                           

 2 F120070 Canon de la Douce         16.455 16.455 1.15,0A 3100 3.200 10 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 3 F130104 Diamond ER                 19.760 15.550 1.16,0A 3100 650 5 0 T.H. Kooyman                         

 4 BL140018 Escobar Elji TF           20.274 250 1.16,5A 3100 250 4 0 G. de Jong                              

 5 F130112 Djoko's Way               26.140 26.140 1.16,3A 3100 350 3 0 J.P.C. Oorthuijsen                 

 6 F130151 Debest Flash               28.560 28.560 1.15,8A 3100 0 0 0 F.W. van der Blonk                

 7 F110158 Bleuet d'Airou             29.130 29.130 1.14,8A 3100 2.100 9 0 D.P. Tesselaar                       

 8 F120138 Cover Dream               31.330 31.330 1.15,5B 3100 1.650 5 0 R. Loman                                

 9 F150045 Felicio du Joamax         48.890 48.890 1.14,1B 3100 10.740 8 0 M. Brouwer                            

10 F120057 Confidential Bond         97.440 10.810 1.14,4A 3100 1.650 2 0 H. Ebbinge 

------------------------------------------------------------------------------------------------           

11 F130157 Darwing du Breucq       13.600 1.100 1.13,9A 3120 1.100 1 1 D. Brouwer                             

12 F110095 Bunker du Hamel           33.430 33.430 1.14,4A 3120 300 3 0 D. Minnema                            

13 F110120 Belle Bonanza             34.820 34.820 1.14,6A 3120 10.900 7 1 R.T. de Vlieger   

 

Nakoersen favoriet(en)
Bunker de Hamel        + 20 meter
Confidental Bond D4
Felicio du Joamax
Darwin du Breucq DA       + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Djoko's Way DA
Bella Bonanza            
       + 20 meter
Diamond ER DA

Nakoersen outsider(s)

Canon de la Douce  

 

                    

4 PRIX MENNO HORNSTRA 53 (NEWCOMER SERIE)       13:15 uur

Draverij van meet voor vier- en vijfjarige paarden. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                        

Prijzen: ( 2000 750 500 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL150011 Ideal Boko                 1.061 1.995 1.16,8A 2100 0 1 0 D. Minnema                            

 2 NL150083Iznogood Darby             1.500 1.500 1.17,4A 2100 750 3 1 J. Baas                                     

 3 F140106 Ennis Stone               1.850 1.000 1.16,8A 2100 1.000 2 2 T.H. Kooyman                         

 4 NL150111 I Love Champagne         2.215 2.615 1.16,1A 2100 735 4 0 M. Brouwer                            

 5 NL150126 Indy Starlake             2.240 2.240 1.16,5A 2100 2.240 3 2 R. Bakker                                

 6 D140003 Willow Burgerheide       2.375 2.375 1.17,3A 2100 200 5 0 D. Brouwer                             

 7 BL150016 Lannoo EV                 2.445 2.445 1.17,5A 2100 1.700 5 1 R. van Toor                             

 8 NL140093Habanos Bianco             2.580 2.580 1.17,0A 2100 0 1 0 N. Jongejans                          

 9 NL150138 Iron Fox                   2.710 2.710 1.16,0A 2100 500 3 0 J. van Rijn                               

10 NL150034Impress Hil               2.769 4.330 1.15,5A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

11 S150001 Edens Boy                 3.295 3.295 1.16,4A 2100 1.500 4 0 F.A. Westerveld                     

12 NL150086Ivo Baldwin               3.938 12.450 1.16,4A 2100 300 3 0 R. Wester                                

13 D140087 Cover Girl                 3.960 3.960 1.15,5A 2100 100 2 0 R.L. Pools    

 

Nakoersen favoriet(en)
Indy Starlake 
Ivo Baldwin

Nakoersen kanshebber(s)
I Love Champagne
Edens Boy
Ennis Stone
Lannoo EV
Impress Hill DA            
       


Nakoersen outsider(s)

Habanos Bianco
Iznogood Darby
 

 

 

                           

5 PAYDAY WINNER MILE (PAYDAY WINNER 13:45 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000. (g.l.s.)                                                                        

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL130075 Gently Boko               6.336 8.020 1.15,4A 1609 250 4 0 M. Spin                                    

 2 D140069 Howings Win Win           8.183 5.250 1.14,1A 1609 300 2 0 T.H. Kooyman                         

 3 D150111 Charmeur Royal             8.850 1.350 1.13,5A 1609 1.000 1 1 R. Bakker                                

 4 N140001 Regiment                   9.246 9.246 1.14,4A 1609 3.616 6 1 M.F. Rothengatter                 

 5 NL120241 Fyny Promise               9.580 9.580 1.14,8A 1609 0 1 0 A. Bakker                                

 6 D130014 Devil                     9.755 9.755 1.14,9A 1609 2.750 8 0 H. Ebbinge                              

 7 BL120020 Ixelle Bolets             9.926 9.926 1.14,0A 1609 3.550 6 2 F. Verkaik                               

 8 NL120237 French Kiss               11.800 11.800 1.14,6A 1609 1.525 6 0 J. de Leeuw     

 

Nakoersen favoriet(en)
Chameur Royal DA

Nakoersen kanshebber(s)
Devil DP
Ixelle Bolets           
       
Regiment
French Kiss DP

Nakoersen outsider(s)

alle 

 

 

                      

6 PRIX QUEIROS DE NANCRAS (MONTÉ CHALLENGE)   14:15 uur

Montéprijzendraverij. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                                    

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F100180 Ali The Best               16.681 0 1.15,7A 2600 0 1 0 Mw. Y. Heirbrandt                 

 2 F070077 Texan de la Vallee         17.273 1.280 1.15,0A 2600 0 0 0 Mw. M.E.E. Knopp                  

 3 D110116 Breitling                 25.376 0 1.14,6A 2600 0 0 0 Mw. A.M.J. Batist                  

 4 NL080348 Bizzy Tolli T             26.479 26.479 1.16,2A 2600 550 2 1 Mw. L.C. Vethaak                  

 5 F090174 Velin du Roc               94.807 2.050 1.13,8A 2600 700 3 0 Mw. A. Lehmann  

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 6 D100046 Nu I Nu                   79.687 79.687 1.13,2A 2620 450 4 1 Mw. S. Wiedijk                       

 7 D080080 Garry                     86.170 1.000 1.12,9A 2620 750 1 0 Mw. R. Walter   

 

Nakoersen favoriet(en)
Gary DP

Nakoersen kanshebber(s)
Breitling
Bizzy Tolli T
Nu I Nu          
       


Nakoersen outsider(s)

Veline du Roc 

 

 

 

                      

7 VOORJAARSKAMPIOENSCHAP DER AMATEURS 14:45 uur

Draverij van meet voor vier-, vijf- en zesjarige paarden. Winsom tot € 20.000. Voor amateurrijders (m/v)                

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL150038Ilja Medo                 9.383 15.795 1.13,4A 2100 3.250 7 0 E. van den Bergh                   

 2 NL140007Hollywood Star             13.320 13.320 1.14,8A 2100 2.260 6 0 F. Hollander                            

 3 NL140127 Highspeed Aresy           13.885 18.860 1.14,7A 2100 300 3 0 Mw. P. Bakker                       

 4 BL130016 Diva Divine TF             14.407 14.407 1.15,5A 2100 3.430 8 1 J. Terstal                                

 5 NL140054Hunter Montana        17.775 17.775 1.14,1A 2100 3.805 5 1 Mw. V.O. Peitz                       

 6 BL130012 James Vrijthout           18.644 18.644 1.14,2A 2100 3.200 5 2 C.T. Veldink                           

 7 D140073 Hazel Newport             19.415 70      1.14,4A 2100 70       1 0 W.M.J. Brouwer                     

 

Nakoersen favoriet(en)
Hunter Montana  DP
James Vrijthout

Nakoersen kanshebber(s)
Hollywood Star
Highspeed Aresy
Ilja Medo

Nakoersen outsider(s)

Hazel Newport
Diva Divine TF

 

 

 

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         10:30 uur

 

 1 F160066 Goldie Madrik             0 0 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 2 F150031 Fortunata                 1.340 1.340 1.16,8A 2100 110 1 0 D. Minnema                            

 3 F140102 Eclat Jenilou             9.200 9.200 1.17,6A 2100 650 5 0 M. Brouwer                            

 4 F140051 Emkih de Vandel           13.210 4.400 1.15,5A 2100 1.500 7 0 R. Bakker   

 

 

 

                             

90 Kwalificatieproef                                           10:45 uur

 

 1 NL160044 Jeanine GO                 0 0 2100 0 0 0 R.L. Pools                               

 2 NL160097 Josanne JE                 0 0 2100 0 0 0 D.J. Hof                                    

 3 NL160060 Johanna Baldwin           0 0 2100 0 0 0 A. Posthumus                       

 4 NL160030 Jet Bianco                 0 0 2100 0 0 0 J.H. Mieras                             

 5 D160044 Es Vedra                   0 0 2100 0 0 0 A. Bakker                                

 6 D160020 JLo Bros                   0 0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 7 D160017 Ribot                     1.000 0 1.16,9A 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                        

 8 US160001 Frosted                   5.000 5.000 1.17,1A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 9 I160007 Africa Bi                 0 0 2100 0 0 0 M.F. Rothengatter    

 

             

91 Kwalificatieproef                                           11:00 uur

 

 1 SL150001 Emma Dream                 0 0 2100 0 0 0 J.H. Mieras                             

 2 S160005 Kinda Like'em             0 0 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                    

 3 D160063 Jcelsalvadorrocks         0 0 2100 0 0 0 M.J.H. Wildhagen                   

 4 D160085 Versailles Diamant         0 0 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 5 D150107 Aventura                   180 80 1.20,1A 2100 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 6 S160004 Indigo River               1.000 1.000 1.16,3A 2100 0 0 0 A. Bakker                                

 7 D160053 Jessie Bros               1.054 0 1.18,3A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 8 D160065 Jurre Boshoeve             3.000 3.000 1.17,3A 2100 0 0 0 H. Ebbinge       

 

                       

92 Kwalificatieproef                                           11:15 uur

 

 1 D150141 Velten Pokerface           0 0 2100 0 0 0 Mw. H.M. Janssen                

 2 D150034 Velten Red Red Red       0 0 2100 0 0 0 N. Jongejans                          

 3 BL160006 Maya Turbo                 3.600 0 1.15,2A 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                        

 4 D140082 Hector di Quattro         16.546 470 1.13,4A 2100 0 0 0 F.A. Westerveld                     

 5 D080081 Alaska Joe                 59.660 0 1.13,3A 2100 0 0 0 J. van Rijn                               

 6 D150084 Isabella Boshoeve         67.066 5.000 1.13,7A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 7 F090200 Vivier Dairpet             118.290 118.290 1.13,9A 2100 0 0 0 G. de Jong                              

 

 

 

 

 

 Succes met uw  weddenschappen.