Victoria Park Wolvega
18 januari 2019 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 18 januari:


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




Koers 1 tot en met 6 zijn Premiumkoersen:j




1 FINALE REGIO CHALLENGE ALKMAAR                       17:15 uur

Draverij van meet.                                                                                                      

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 D110008  Eva Hallinck                9.005 9.005 1.16,9A 2100 0 0 0 Mw. C.P. Timmer                  

 2 NL130108 Galaxy W                   11.810 11.810 1.13,7A 2100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.                 

 3 NL120237 French Kiss               10.275 10.275 1.14,6A 2100 0 0 0 J. de Leeuw                           

 4 D120029 Fledder Greenwood     9.179 9.179 1.15,1A 2100 0 0 0 P. de Haan                               

 5 NL130025 Gerco Impuls               8.765 8.765 1.14,8A 2100 0 0 0 R.T. de Vlieger                       

 6 NL110189 Elbert H                     10.610 10.610 1.16,1A 2100 0 0 0 R.L. Pools                               

 7 NL100108 Diamond Twigs             7.600 7.600 1.15,8A 2100 0 0 0 T. Bos                                      

 8 NL120086 Flavius Boko               10.050 10.050 1.15,4A 2100 150 1 0 T.H. Kooyman                         

 9 NL120241 Fyny Promise               9.580 9.580 1.14,8A 2100 0 0 0 A. Bakker                                

10 D140013 Hampshire F Boko         10.515 10.515 1.14,4A 2100 400 1 0 M. Brouwer                            

11 D130107 Mr Blitzer Byd             5.250 2.600 1.16,5A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

12 D130008 Ghilaine F Boko           10.565 10.565 1.14,8A 2100 0 0 0 M.F. Rothengatter                 

13 D140106 Makalo                     8.385 4.360 1.14,6A 2100 0 0 0 J. van Rijn      

Nakoersen favoriet(en)

Makalo
Hampshire F Boko
Ghilaine F Boko

Nakoersen kanshebber(s)
Galaxy W D4
Ghilaine F Boko
Flavius Boko 

Nakoersen outsider(s)
French Kiss
Fledder Greenwood
Fyny Promise DA
Elbert H 



 

                         

2 PRIX PROXIMUS (ELITE CHALLENGE)                           17:50 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 35.000.                                                                                 

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL120200 Fleur Swagerman         26.500 26.500 1.14,2A 2100 200 1 0 T. Bos                                      

 2 NL090176 Cassandra D               15.880 15.880 1.14,5A 2100 150 1 0 E. Korrel                                  

 3 D120047 Forrest Beemd             18.905 6.980 1.13,5A 2100 0 0 0 J.H. Mieras                             

 4 NL130070 Grift Jr                      20.484 29.159 1.12,7A 2100 200 1 0 M.F. Rothengatter                 

 5 US120045 Gotta Jibboo               22.725 22.725 1.13,2A 2100 0 0 0 J. van Rijn                               

 6 D140047 Pearl Stardust             23.823 7.140 1.13,8A 2100 250 1 0 R. Bakker                                

 7 D140030 Heres Beuckenswijk     26.724 21.070 1.14,2A 2100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.                 

 8 D150087 Emilion                            27.379 0        1.12,8A 2100 0 0 0 M. Nimczyk                             

 9 NL080486 Benji Boy                 28.060 28.060 1.13,9A 2100 0 0 0 S. Schoonhoven                    

10 NL110184 Early Ricardo             31.570 31.570 1.13,7A 2100 0 0 0 J. de Leeuw                           

11 D120084 Kees Bokma                 33.066 16.440 1.12,3A 2100 0 0 0 H. Ebbinge       

 

Nakoersen favoriet(en)

Kees Bokma
Emilion

Nakoersen kanshebber(s)
Heres Beuckenswijk 
Grift Jr   D4
Pearl Stardust
Benji Boy D4
Forrest Beemd 

Nakoersen outsider(s)
Fleur Swagerman
Gotta Jibboo



                       

3 PRIX NL PHARMA (MERWESTAAL TALENT 18:22 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 2000 750 500 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

  1 D130120 Giant di Mucho             2.000 2.000 1.16,6A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 2 I150009       Zed Gifont                        2.000 2.000 1.15,3A 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 3 NL130008 Godfather                 2.060 2.060 1.18,3A 2100 0 1 0 F. Verkaik                               

 4 D150113      Raoel Attack               2.200 2.200 1.16,3A 2100 0 0 0 Mw. C.D. Aalbers                  

  5 NL100073 Dannar Convital           2.275 2.275 1.18,1A 2100 0 0 0 Mw. C.P. Timmer                  

 6 NL120260 Fullrich v Assum           3.055 3.055 1.16,1A 2100 0 0 0 D. Minnema                            

 7 NL140134 Hoe Well                   3.118 3.440 1.16,0A 2100 0 0 0 R.L. Pools                               

 8 NL130119 Gigi l'Amoroso             3.140 3.140 1.16,1A 2100 500 1 0 N. Jongejans                          

 9 NL150064 Indira Zes HB             3.220 3.220 1.16,8A 2100 0 0 0 J. de Leeuw                           

10 NL140046 Henri mon Ami             3.570 3.570 1.16,0A 2100 750 1 0 J.H. Mieras                             

11 D150075 Ismael F Boko             3.650 3.550 1.15,8A 2100 0 0 0 P. de Haan    


Nakoersen favoriet(en)

Zed Gifont 

Nakoersen kanshebber(s)
Ismael F Boko
Henri mon Ami DA

Nakoersen outsider(s)
Fullrich v Assum
Hoe Well
Giant di Mucho DP
Raoel Attack DP
Gigi L'Amoros 



 

                           

4 PRIX HUYBERS.COM (PAYDAY WINNER 18:52 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 7.750                                                                                   

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL140151 Hendrik Schermer         6.500 6.500 1.14,5A 2100 125 1 0 T. Bos                                      

 2 NL080329 Budweiser DF               6.855 6.855 1.15,5A 2100 0 0 0 M. Wester                               

 3 D130014 Devil                            7.305 7.305 1.14,9A 2100 300 1 0 Mw. H.M. Janssen                

 4 BL090024 Fortis JB                 5.064 0     1.15,3A 2100 0 0 0 T. Verdonck                           

 5 I140007         Vivien Gar                   5.813 5.813 1.14,9A 2100 150 1 0 T.H. Kooyman                         

 6 D140086 Hour of Power             6.200 650      1.16,0A 2100 650 1 0 S. Schoonhoven                    

 7 I140008         Victor ZS                 6.250 6.250 1.15,5A 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 8 NL120089 Forever H                 6.323 6.323 1.15,0A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 9 BL120020 Ixelle Bolets             6.376 6.376 1.15,2A 2100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.                 

10 D130091 Gipsy Starlake             7.120 5.870 1.15,0A 2100 1.100 1 0 R.T. de Vlieger    

 

Nakoersen favoriet(en)

Victor ZS 
Gipsy Starlake 

Nakoersen kanshebber(s)
Hour of Power 
Vivien Gar
Forever H
Ixelle Bolets DP
Devil

Nakoersen outsider(s)
Hendrik Schermer D

 

 

 

                   

5 PRIX ROGIER DEN DEKKER (BOKO CHAMPIONS 19:22 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000.                                                                                 

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 1 S130015    Dark Witch Sisu           14.951 14.951 1.13,3A 2100 0 0 0 T. Bos                                      

 2 S150008         Irish Boko                 8.016 0      1.14,7A 2100 0 0 0 M.F. Rothengatter                 

 3 D140072 Norah As                   11.030 6.830 1.14,0A 2100 200 1 0 T.H. Kooyman                         

 4 F130067   Dona de Vrie               14.780 14.780 1.15,9A 2100 0 0 0 S. Schoonhoven                    

 5 F120132       Cristal Sun                     15.310 15.310 1.15,5A 2100 80 1 0 A. de Wrede                           

 6 NL120050 Fonne Pomponne         16.180 16.180 1.15,3A 2100 0 0 0 E. Korrel                                  

 7 BL100022 Galilee                          16.264 0         1.14,8A 2100 0 0 0 T. Verdonck                           

 8 I110020         Samson Ris                 16.644 16.644 1.14,3A 2100 100 1 0 N. Jongejans                          

 9 D130012 Gentleman Newport     16.685 17.145 1.14,8A 2100 0 0 0 J.D. ter Borgh  

 

Nakoersen favoriet(en)

Fonne Pomponne DP
Norah As
Dark Witch Sisu 

Nakoersen kanshebber(s)
Dona de Vrie
Irish Boko D4
Gentleman Newport

Nakoersen outsider(s)
Samson Pris
Cristal Sun

 

 

                       

6 MARATHON D'HIVER (TROTTEUR FRANCAIS 19:52 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                     

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F120012 Cameleon                   12.055 12.055 1.16,4A 3100 650 1 0 Alwin Bakker                         

 2 F120068 Cyrus d'Alba               16.830 16.830 1.16,1A 3100 300 1 0 J. de Leeuw                           

 3 F120115 Cresus Turgot             20.040 5.750 1.14,9A 3100 1.200 1 0 R. de Beer                               

 4 F110158 Bleuet d'Airou             27.030 27.030 1.14,8A 3100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 5 F100173 Amiral Danica             73.690 73.690 1.15,6B 3100 0 2 0 R. Wester                                

 6 F130080 Dolly du Quesne           82.016 6.950 1.12,7A 3100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.       

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 7 F130146 Do You Love Me             57.780 3.000 1.13,9A 3120 3.000 1 1 C.F. Kamminga                      

 8 F120019 Croatie d'Amour TF       73.430 34.900 1.14,3A 3120 0 0 0 R.L. Pools   

 

Nakoersen favoriet(en)

Do You Love Me DP   + 20 meter
Croatie d'Amour  DP   + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Cyrus d'Alba
Dolly du Quesne 
Cresus Turgot 
Cameleon 
Bleuet d'Airou 

Nakoersen outsider(s)
Amiral Danica



                            

7 PRIX VV DE BLESSE (MERWESTAAL TALENT 20:22 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.200. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F150046        Fhelyo de Doma             0 0                                  2100 0 1 0 C.F. Kamminga                      

 2 I160012         Arwen As                   0 0                                 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 3 F160037         Gouritch                   0 0                                 2100 0 0 0 M. Brouwer                            

 4 F130085   Daisy du Chef             50        50         1.30,5B 2100 0 0 0 R.T. de Vlieger                       

 5 NL150079 Inforgettable             400       400          1.21,0A 2100 400 1 0 J. de Leeuw                           

 6 NL150015 Ivor VH                           560        560          1.16,3A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 7 D150083 I've got mail   A          650         650           1.16,1A 2100 150 1 0 M.F. Rothengatter                 

 8 NL150016 Ivar                                945    945          1.19,0A 2100 0 0 0 T.H. Kooyman                         

 9 D150098 Image Expo                 955        155         1.18,0A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

10 NL150055 Ids Baldwin               1.014 3.290 1.16,8A 2100 100 1 0 W.C. Steur                              

11 D150076 Ima Cheerleader  A        1.195 1.195 1.17,3A 2100 0 0 0 F.W. van der Blonk     

 

Nakoersen favoriet(en)

Ive got Mail   A
Arwens As
Ivor VH

Nakoersen kanshebber(s)
Ivar
Gouritch

Nakoersen outsider(s)
lds Baldwin
Inforgettable

 

 

           

8 PRIX EMERAUDE JIJI (TROTTEUR FRANCAIS LADY 20:47 uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 1100 500 350 250 150 100 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F130145 Dame du Corbusin         10.580 0     1.17,4B 2600 0 0 0 R.T. de Vlieger                       

 2 F130149 Demolition Girl           19.480 0      1.17,7B 2600 0 0 0 D. Minnema                            

 3 F130133 Dulcinee de l'Ante         20.370 3.150 1.16,1A 2600 300 1 0 R. de Beer                               

 4 F120072 Comete de Baffais A        21.100 21.100 1.16,3A 2600 150 1 0 M. Wester                               

 5 F130082 Danae Cal                 21.820 2.120 1.14,8A 2600 50 1 0 F.A. Westerveld                     

 6 F120014 Cadence de Kacy  A          7.175 27.175 1.16,1A 2600 0 1 0 R. Wester                                

 7 F120030 Casimaka                   29.800 29.800 1.14,8A 2600 650 1 0 T.H. Kooyman    


Nakoersen favoriet(en)

Cadence de Kacy   A
Casimaka

Nakoersen kanshebber(s)
Comete de Baffais   A
Dulcinee de L'Ante
Delomotion Girl

Nakoersen outsider(s)
Dame du Corbusin
Danae Cal

 

                     

 

 

90 Kwalificatieproef                                           16:40 uur

 

 1 NL160055 Jesse Schermer             0 0 2100 0 0 0 J.W.M. Engwerda                  

 2 NL150022 Ida Swagerman             0 0  1.24,3A 2100 0 0 0 F.W. van der Blonk                

 3 F150047   Falba du Vivier           0 0 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 4 D130129 Freek Hallinck             0 0 2100 0 0 0 T.H. Kooyman                         

 

     





Succes !