Victoria Park Wolvega
vrijdag 18 oktober   2019 

Breeders Course voor 3 jr .




 Uitslagen Wolvega j.l vrijdag oktober ,

Makkelijke walk-over voor Jonah Vredebest in de BC koers voor merrie, volgende opdracht wacht 1 november in Turijn ! 

Andre Bakker scoort met Maesta Hill als trainer / rijder voor eigenaar Draviet Stable !

Robin Bakker wint zijn enige rit van de dag met Espion voor trainer J. Offeringa 

Dorthez Prestance  en Jaap van Rijn mogen het tempo bepalen en winnen met droog sprintje hun wedstrijd voor trainer H. Grift

In de amateurkoers komt Regiment als raket af en blijft in een fraaie finish alle favorieten voor! 

Jank Summerland ( Hugo Langeweg jr ) beslist het duel met Juan les Pins in zijn voordeel in BC koers voor 3 jarige hengsten.


Eerste koers, 2100 m:                                                                                                                

1e           3                             Jonah Vredebest           H. Ebbinge                                                                        1.17,5                  

2e           5                             Just be Proud                                                                                 

3e           6                             Jitske's Wish                                                                                   

4e           4                             Jazzrhythm Flevo                                                                          

Niet gestart: 8 Jungle Renka                                                                                                                                                  

Winnend 1,30  Pl. 1,10  1,10  1,10                                                            Duo 3,30              Trio 65,20            Koppel 2,90                      

         

                                                                                                                   

Tweede koers, 2100 m:                                                                                                                            

1e           7                             Maesta Hill                         A. Bakker                                                                           1.18.7                  

2e           5                             Je suis ton Ami                                                                               

3e           4                             Jalna                                                                                   

4e           1                             Iamtheonewhoknocks                                                                               

Niet gestart:                                                                                                                                  

Winnend 2,3  Pl. 1,2  1,5  1,8                                                      Duo 8,40              Trio 45,40            Koppel 4,90       

       


                                                                                                                     

Derde koers, 2600 m:                                                                                                                 

1e           6                             Espion                                  R. Bakker                                                                           1.18.2                  

2e           4                             Gouritch                                                                                           

3e           8                             Eclat Jenilou                                                                                    

4e           9                             Empereur Quick                                                                            

Niet gestart:                                                                                                                                  

Winnend 3,10  Pl. 1,5  1,8  1,4                                                    Duo 31,7              Trio 153,90          Koppel 12,10                    


 

                                                                                                                            

Vierde koers, 2100 m:                                                                                                                

1e           6                             Dorthez Prestance         J. van Rijn                                                                          1.16.0                  

2e           11                           Visage Pale                                                                                      

3e           9                             Dayton                                                                                              

4e           1                             Baladin Williams            
                                                                

Niet gestart: 5 Eadshot Josselyn            13 Busy Money Ringeat                                                                                                                               

Winnend 5,70  Pl. 2,30  5,00  2,70                                                            Duo 161,80         Trio 828,60          Koppel 79,80                    

                                        

                                                                                    

Vijfde koers, 2100 m:                                                                                                                 

1e           8                             Regiment                           Mw. V.O. Peitz                                                                              1.15.20                

2e           6                             Ideaal                                                                                                

3e           1                             Irish Steel                                                                                         

4e           4                             Hidde Greenwood              
                                                                         

Niet gestart:                                                                                                                                  

Winnend 5,80  Pl. 1,80  5,80  1,90                                                            Duo 49,70           Trio 363,50          Koppel 24,50                    

                      

                                                                                                      

Zesde koers, 2100 m:                                                                                                                 

1e           6                             Jank Summerland                           H.W. Langeweg jr.                                                                         1.17.10           

2e           5                             Juan Les Pins                                                                                  

3e           1                             Jesse Schermer                                                                             

4e           4                             Piet de Wit                                                                                      

Niet gestart:                                                                                                                                  

Winnend 2,70  Pl. 1,30  1,30                                                       Duo 4,10              Trio 14,70                                          

                                         

                                                                                   

Totalisatoromzet: 37202,30     




Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 18 oktober  :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


1                BREEDERS CROWN J (MERRIES)                                                    11:45   uur

Draverij van meet voor driejarige merries.                                                                             

  Prijzen:  (        3750       1750        850      550        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL160022  Joan Hanover                        2.337       3.145  1.17,1A    2100       3.145   9     0  R.T. de Vlieger                      

 2    D160041  Jersey Muscles                      6.425             0  1.15,2A    2100            0   2     0  J. van Rijn                              

 3    NL160066  Jonah Vredebest                  40.264      53.655  1.14,4A    2100     46.200   5     2  H. Ebbinge                             

 4    NL160016  Jazzrhythm Flevo                  4.930      11.655  1.14,3A    2100       6.655   8     0  J. de Leeuw                          

 5    NL160139  Just be Proud                       1.590       1.590  1.16,2A    2100       1.590   4     2  H.W. Langeweg jr.                 

 6    NL160076  Jitske's Wish                         1.653       4.345  1.14,9A    2100         955   8     0  R.L. Pools                              

 7    NL160112  Jaimy Fox                             1.570       1.850  1.18,0A    2100       1.850   8     1  J.F. van Dooyeweerd           

 8    NL160061  Jungle Renka                        4.730       6.980  1.15,8A    2100       6.980   4     3  R. Bakker     

Nakoersen favoriet(en)
Jonah Vredebest

Nakoersen kanshebber(s)
Jungle Dream
Jersey Muscles 
Just to be Proud

Nakoersen outsider(s)
Joan Hanover
Jazz Rhythm
Jitske Wish 
Jaimy Fox




                         

2                PRIX VICTORIAPARKWOLVEGA.NL (MERWESTAAL                      12:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D150066  Iamtheonewhoknocks               0             0               2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 2    NL130157  Gypsy Promise                        350          350  1.17,9A    2100         350   8     0  Mw. D. Paling                        

 3    NL160097  Josanne JE                              500          500  1.18,7A    2100         500  10     0  D.J. Hof                                   

 4    NL160090  Jalna                                       525          450  1.18,3A    2100         450   3     0  H.A.J. Grift                             

 5    NL160071  Je suis ton Ami                       550          850  1.17,2A    2100         450   6     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 6    F150044   Floresta Success                     585          585  1.17,7A    2100         585   4     0  D. den Dubbelden                

 7    BL160002  Maesta Hill                              620          620  1.16,5A    2100         620   2     0  A. Bakker                               

 8    D150141  Velten Pokerface                     700          700  1.17,7A    2100         700   5     0  H. Ebbinge                             

 9    NL150021  Ice Queen                              1.150       1.150  1.17,6A    2100       1.100  12     0  N. Jongejans      

Nakoersen favoriet(en)
Maesta Hill
Je suis to Ami

Nakoersen kanshebber(s)
Velten Pokerface
Floresta Succes
Ice Queen
Josanne JE

Nakoersen outsider(s)
alle



                  

3                PRIX EQUISTRATIS (TROTTEUR FRANCAIS BRONZE                   12:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 
1    F140105   El Greco                                1.680             0  1.19,9A    2600            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 2    F140121   Esta Fete Benach                  1.735          500  1.15,2A    2600         500   3     0  R.L. Pools                              

 3    F150067   Flo's Blues                            3.210          100  1.17,0A    2600         100   2     0  H. Ebbinge                             

 4    F160037   Gouritch                               3.950       3.950  1.18,8B    2600       3.950   5     0  D. Minnema                           

 5    F140072   Eclipse de Phens                   5.375             0  1.16,2A    2600            0   0     0  D. den Dubbelden                

 6    F140122   Espion                                  6.510       3.100  1.16,8B    2600       3.100   3     2  R. Bakker                               

 7    F130167   Dominik                                9.332             0  1.16,1A    2600            0   1     0  G. de Jong                             

 8    F140102   Eclat Jenilou                         9.590       9.590  1.16,4A    2600       1.040  11     0  D. Brouwer                            

 9    F140030   Empereur Quick                    9.850       9.850  1.15,6A    2600         850   6     0  K.L.C. Roeges                       

10   F140117   Elan du Gollier                    10.085      10.085  1.17,0B    2600         250   5     0  Mw. A. Lehmann                  

11   F140126   Earthquake Bellay                12.790      12.790  1.17,0B    2600         100   1     0  A. de Wrede                          

 

Nakoersen favoriet(en)
Dominik
Eclat Jenilou D4
Espion

Nakoersen kanshebber(s)
El Greco
Flo's Blues  DP
Esta Feta Benach
Empereur Quick
Gouritch 

Nakoersen outsider(s)
alle





4                PRIX COMTE DOMINIQUE DE BELLAIGUE (TF                             13:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F110156   Baladin Williams                  52.460      52.460  1.14,1A    2100       5.150   8     2  J. Fikse                                  

 2    F100129   Apache Jeloca                     75.868      75.868  1.13,2A    2100     12.958  13     1  J.V.M.G. Verbeeck               

 3    F110199   Biquet Didjeap                     95.000             0  1.14,0B    2100            0   0     0  A. Bakker                               

 4    F110193   Beethov                               97.190      97.190  1.14,6B    2100       1.050   6     0  D. Minnema                            

 5    F140024   Eadshot Josselyn               111.730       4.000  1.12,6A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 6    F130169   Dorthez Prestance              115.440             0  1.12,6A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 7    F090220   Vangiskan Scott                 117.781             0  1.15,4B    2100            0   2     0  R.T. de Vlieger                      

 8    F090200   Vivier Dairpet                     118.290    118.290  1.13,9A    2100            0   7     0  D. Brouwer                            

 9    F130108   Dayton                               118.370    118.370  1.13,5A    2100     11.540  11     0  J. de Leeuw                          

10   F110100   Bonefish Life                     143.260    143.260  1.13,7A    2100     19.500  16     3  C.F. Kamminga                     

11   F090208   Visage Pale                        147.560      13.750  1.14,4B    2100     10.500  10     3  R.L. Pools                              

12   F140130   Everest Vedaquais             165.770             0  1.11,9B    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

13   F110201   Busy Money Ringeat          225.850             0  1.12,4A    2100            0   0     0  T.R. Loncke  

Nakoersen favoriet(en)
Visage Pale
Baladin Williams

Nakoersen kanshebber(s)
Apache Jeloca
Busy Money Ringeat DP
Eadshot Josselyn
Dorthez Prestance
Everest Vedaquais DP

Nakoersen outsider(s)
Dayton D4
Bonefish Life DA



                         

5                PRIX WESTSTELLINGWERF (BOKO CHAMPIONS                        13:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 16.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150081  Irish Steel                             8.650       9.925  1.14,8A    2100       5.965  12     2  W. Hendriks                          

 2    NL140089  Hulk Vryenesse                    10.500      10.500  1.14,7A    2100       5.630  10     6  J. Terstal                               

 3    D130014  Devil                                    10.635      10.635  1.14,9A    2100       3.630  15     1  Mw. S. Stolker                      

 4    NL140078  Hidde Greenwood               11.235      11.235  1.13,8A    2100       6.080   7     4  P. Solleveld                           

 5    NL140076  He Gerritdelange                 11.840      11.840  1.14,2A    2100       8.220  16     1  Mw. S. Wiedijk                      

 6    NL150044  Ideaal                                  13.500      23.500  1.13,6A    2100       1.600   5     1  M.C. Blankendaal                 

 7    NL140007  Hollywood Star                    15.640      15.640  1.14,7A    2100       4.580  12     1  F. Hollander                           

 8    N140001  Regiment                             15.861      15.861  1.12,5A    2100     10.231  14     3  Mw. V.O. Peitz     

Nakoersen favoriet(en)
Hulk Vryenesse
Ideaal 

Nakoersen kanshebber(s)
Hidde Greenwood
Iris Steel
Regiment
Hegerritdelange
Hollywood Star


Nakoersen outsider(s)
Devil 



                

6                BREEDERS CROWN J (HENGSTEN EN RUINS)                              14:15   uur

Draverij van meet voor driejarige hengsten en ruins.                                                                   

  Prijzen:  (        3700       1700        850      550        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL160055  Jesse Schermer                     2.690       2.690  1.15,4A    2100       2.690  10     0  H. Ebbinge                             

 2    NL160031  Jack Hanover                        9.331      15.810  1.15,4A    2100     13.005  10     0  R.T. de Vlieger                      

 3    NL160048  Jilt Flevo                               1.300       2.000  1.16,3A    2100       2.000   4     1  J.F. van Dooyeweerd           

 4    D160061  Piet de Wit                            2.390       1.590  1.15,5A    2100       1.390   5     1  R. van Toor                            

 5    D160027  Juan Les Pins                      43.100       2.500  1.13,3A    2100       2.500   1     0  J. van Rijn                              

 6    NL160108  Jank Summerland                 5.025       5.025  1.14,9A    2100       5.025   6     4  H.W. Langeweg jr.                

 

Nakoersen favoriet(en)
Juan les Pins
Jank Summerland

Nakoersen kanshebber(s)
Jack Hanover DA
Jilt Flevo

Nakoersen outsider(s)
Jesse Schermer D4
Piet de Wit







80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  10:55   uur


1
    F160075   Gigolo                                        0             0               2100            0   0     0  D. Brouwer                            



81
              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          11:05   uur

 

 1    NL170097  Katrionalemayrocks                   0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                              

 2    NL170076  Kanona                                       0             0               1609            0   0     0  N. Jongejans                         

 3    BL170010  Nice Victory                                0             0               1609            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 4    S170016   Kaj di Quattro                            0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                               

 5    F170017   Heliange du Vivier                      0             0               1609            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

 6    BL170009  Nelio Vrijthout                            0             0               1609            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    D170077  Lovesong                                   0             0               1609            0   0     0  C.F. Kamminga 


                   

90              Kwalificatieproef                                                                             11:15   uur


 1
    BL150022  Lars Magdalon                            0             0               2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 2    NL130205  Go Go Jolien                         2.462       2.462  1.16,7A    2100            0   0     0  R.L. Pools                               










 Succes met uw  weddenschappen.