Victoria Park Wolvega
vrijdag 19 juli   2019 


Uitslagen Victoria Park Wolvega 19 juli,

Red Light Dc en Jeffrey Mieras  krijgen de grote favoriet Ice Dragon op de knieen en winnen erg sterk

Zante Grif wint weer op haar thuisbaan in handen van Robin Bakker 

Durk M Boko doet het weer ! De ruin wint super sterk in een rappe tijd de Super Trot Cup in handen van Frans van der Blonk

Nakoersen Jokertip Dalton du Demon wint voor trainer Jeroen Offringa de Bronzen Challange 

John King Boko toont zijn talent op Victoria Park en wint sterk met Hugu jr . Dubbel voor eigenaar dhr L. Gerrits in deze race

Eagle maakt eindelijk zijn naam waar ! Cees Kamminga krijgt een koers op maat en verschalkt de favoriet Aparte 

In de serie van de Breeders Course 1/2 finale wordt een prooi voor Arquana As en Erwin Bot 


Eerste koers, 2100 m:

     

1e

6

 

Red Light DC             

J.H. Mieras                                                     

1.15,1

2e

9

 

Ice Dragon               

     

3e

8

 

He Gerritdelange          

     

4e

2

 

Cover Girl               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 9,50  Pl. 1,20  1,10  1,60

Duo 12,60

Trio 81,90

Koppel 2,90

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Zante Grif               

R. Bakker                                                        

1.13,7

2e

9

 

Volare Gar               

     

3e

8

 

Victorymoko              

     

4e

7

 

Hunter Montana           

     

Niet gestart: 2 Ismael F Boko                     

   

Winnend 2,50  Pl. 1,30  1,30  1,70

Duo 9,90

Trio 33,80

Koppel 2,90

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Durk M Boko              

F.W. van der Blonk                                              

1.12,7

2e

3

 

Fabio Bianco             

     

3e

9

 

Tuxedo Bi                

     

4e

6

 

Flavius                   

     

Niet gestart:          

     

Winnend 17,90  Pl. 3,20  3,10  1,90

Duo 49,00

Trio 365,50

Koppel 35,60

             

Vierde koers, 2600 m:

     

1e

6

 

Dalton du Demon          

H. Ebbinge                                                       

1.15,5

2e

11

 

Defi Magik               

     

3e

9

 

Fortuna Phyt's           

     

4e

10

 

Djaf de Belaise          

     

Niet gestart:          

     

Winnend 16,60  Pl. 3,40  1,80  2,30

Duo 46,80

Trio 300,30

Koppel 37,10

             

 

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

4

 

John King Boko           

H.W. Langeweg jr.                                               

1.15,4

2e

2

 

Aragorn As               

     

3e

5

 

Velten Jetset            

     

4e

7

 

Globuline d'Erpion       

     

Niet gestart: 1 Velten Ostwind                    

   

Winnend 1,70  Pl. 1,90  1,80 

Duo 4,90

Trio 13,100

 
             

 

 

Zesde koers, 3100 m:

     

1e

4

 

Eagle                    

C.F. Kamminga                                                   

1.17,2

2e

2

 

Very Love Royal          

     

3e

6

 

Aparte                   

     

4e

7

 

Destrier Atout           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 5,50  Pl. 1,90  5,90 

Duo 75,30

Trio 331,40

 
             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Arquana As               

E. Bot                                                          

1.14,3

2e

7

 

Lambada Zon              

     

3e

2

 

Andromeda Font           

   

4e

4

 

Frosted                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,10  Pl. 3,20  3,70 

Duo 31,20

Trio 120,60

 
             

Totalisatoromzet: 34.017,85

     

Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 19 juli :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = 
het paard loopt in stalverband, gezamelijke winnend cote 




1                PRIX WEDKANTOOR DE PASSAGE (NEWCOMER                        11:38   uur

Draverij van meet voor vier- en vijfjarige paarden. Winsom tot € 9.000. (g.l.s.)                                       

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL150083  Iznogood Darby                    3.500       3.500  1.15,8A    2100       2.750   4     2  J. Baas                                    

 2    D140087  Cover Girl                             4.390       4.390  1.15,5A    2100         530   6     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 3    BL150008  Loverboy Vrijthout                4.510       4.510  1.16,3A    2100       1.580   9     0  F.W. van der Blonk               

 4    S150001   Edens Boy                             4.740       4.740  1.15,3A    2100       2.945   9     0  F.A. Westerveld                    

 5    D150032  Velten Revenge                     5.350       2.350  1.15,1A    2100         500   1     0  N. Jongejans                         

 6    D150104  Red Light DC                        6.000       4.450  1.15,1A    2100       4.150   8     0  J.H. Mieras                            

 7    NL150104  Iyan Stardust                        6.608       7.410  1.15,2A    2100       2.015   8     2  M. Brouwer                           

 8    NL140076  He Gerritdelange                   7.615       7.615  1.14,2A    2100       3.995  10     1  D.P. Tesselaar                      

 9    D150095  Ice Dragon                            8.900       8.900  1.14,8A    2100       5.750   4     3  J. van Rijn     

Nakoersen favoriet(en)
Ice Dragon DP

Nakoersen kanshebber(s)
inzogood Darby
Red Light DC
Iyan Stardust
He Gerritdelane  DA 
Edens Boy

Nakoersen outsider(s)
Cover Girl
   





                        

2                PRIX MARIENDORF (VPW-BERLIN SERIE)                                       12:05   uur

Draverij van meet voor vier- t/m zesjarige paarden. Winsom tot € 27.000.                                               

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie



 1    NL140009  Hedy Beuckenswyk             25.036      25.036  1.12,4A    2100       1.795   6     0  Mw. D. Paling                        

 2    D150075  Ismael F Boko                       5.555       5.455  1.15,7A    2100       1.905   5     0  P. de Haan                              

 3    I150013    Zante Grif                            16.345      16.345  1.12,5A    2100     14.445   9     5  R. Bakker                               

 4    F130156   Dynastie d'Ariane                16.650      16.650  1.16,0A    2100         230   5     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 5    NL140144  Hurricane                             19.041      19.041  1.13,0A    2100       5.416   7     1  H. Ebbinge                             

 6    I150015    Zarch Wise As                      19.542      19.542  1.13,5A    2100         300   2     0  J. van Rijn                              

 7    NL140054  Hunter Montana                   19.700      19.700  1.14,1A    2100       5.730   9     2  M.F. Rothengatter                

 8    D140111  Victorymoko                        20.909      20.809  1.14,1A    2100       1.520   5     1  J.V.M.G. Verbeeck               

 9    I140006    Volare Gar                           22.170       7.145  1.14,2A    2100         650   1     0  R. Bot        

Nakoersen favoriet(en)
Zante Grif  DP
Hurricane D4

Nakoenrsen kanshebber(s)
Hunter Montana DP
Ismael F Boko
Zarch Wise As
Victorymoko D4

Nakoersen outsider(s)
Hedy Beuckswyk D4



                             

3                SUPER TROT CUP (SERIE) (ELITE CHALLENGE)                            12:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 75.000. Open voor merries tot € 100.000. (g.l.s.)                                      

  Prijzen:  (      10000       5000       2500     1300        700          300  )  + 10 procent fokpremie


 1
    S140029   Hector Boko                        24.749       1.250  1.12,5A    2100       1.250   2     0  J. van Rijn                              

 2    NL130070  Grift Jr                                29.034      37.709  1.12,7A    2100       8.750  10     1  M.F. Rothengatter                

 3    NL120214  Fabio Bianco                       29.880      29.880  1.13,0A    2100       3.200   5     2  R.T. de Vlieger                      

 4    D150087  Emilion                                45.399       4.250  1.12,8A    2100       4.250   2     1  R. Bot                                      

 5    NL100062  Durk M Boko                        47.910      47.910  1.13,1A    2100       8.900   6     2  F.W. van der Blonk               

 6    NL120212  Flavius                                52.804      54.484  1.13,3A    2100       7.509   8     1  D.P. Tesselaar                      

 7    NL110149  Ennyus Boko                       53.410      53.410  1.13,2A    2100       7.630  13     2  Mw. C.D. Aalbers                 

 8    S120041   Quick Crown                        60.279             0  1.12,9A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 9    I120008    Tuxedo Bi                            70.153      70.153  1.12,3A    2100       1.106   3     0  H. Ebbinge                             

10   NL140156  Hillary Queen                       83.243      94.768  1.10,8A    2100     24.878   4     1  A. Bakker                               

 

Nakoersen favoriet(en)
Emillion
Hillary Queen
Hector Boko

Nakoersen kanshebber(s)
Durk M Boko
Quick Crown D4
Fabio Bianco D4
Flavius
Grift jr D4
Tuxedo Bi D4

Nakoersen outsider(s)
Ennyus Boko D4 



4                PRIX DE BEAUMONT-DE-LOMAGNE (TF BRONZE                        13:05   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F150046   Fhelyo de Doma                         0             0               2600            0   5     0  C.F. Kamminga                     

 2    NL150069  Frederique Norg TF              1.300       1.300  1.16,7A    2600       1.300   3     1  H.W. Langeweg jr.                

 3    F140030   Empereur Quick                    9.350       9.350  1.15,6A    2600         350   2     0  R. Bakker                               

 4    F150028   Falcao Boko                          9.570          700  1.17,6A    2600         700   6     0  J. van Rijn                              

 5    F140119   Eureka Herblinaie                  9.929             0  1.15,7A    2600            0   0     0  Mw. H. Huygens                   

 6    F130155   Dalton du Demon                 10.640      10.640  1.16,1B    2600       2.000   7     1  H. Ebbinge                              

 7    F150059   Fashion Bourbon                 10.780      10.780  1.14,6A    2600       1.100   1     1  D.P. Tesselaar                      

 8    F130059   Dolly Pop                             11.035      11.035  1.15,3A    2600         895   6     0  R.T. de Vlieger                      

 9    F150034   Fortuna Phyt's                     11.150       3.650  1.15,5A    2600       2.900   6     1  J.H. Mieras                            

10   F130140   Djaf de Belaise                    13.740      13.740  1.15,7A    2600       1.750   5     1  R. Wester                               

11   F130153   Defi Magik                           13.990       4.700  1.16,1A    2600       4.700   9     2  G. de Jong      


Nakoersen favoriet(en)
Dalton du Demon
Djaf de Belasie
Defi Magik 

Nakoersen kanshebber(s)
Fortuna Phyt's DP
Frederique Norg TF
Eureka Herblinai 
Dolly Pop

Nakoersen outsider(s)
Fashion Bourbon
Falcao Boko D4 


                      

5                PRIX SNACKPOINT DE PASSAGE (MERWESTAAL                        13:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 600. (g.l.s.)                                                                           

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    US130005 Velten Ostwind                           0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 2    I160015    Aragorn As                                 0             0               2100            0   1     0  E. Bot                                      

 3    NL160024  Jacky Stardust                           0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                     

 4    NL160043  John King Boko                         0             0               2100            0   1     0  H.W. Langeweg jr.                

 5    D130054  Velten Jetset                              0             0  1.16,5A    2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 6    NL160129  Jowanna                                     0             0               2100            0   1     0  M.F. Rothengatter                

 7    F160065   Globuline d'Erpion                   50           50  1.16,5A    2100           50   1     0  A. Posthumus     

Nakoersen favoriet(en)
Aragorn As
John King Boko

Nakoersen kanshebber(s)
Globuline d'Erprion
Velten Jetset

Nakoersen outsider(s)
Jowanna
Velten Ostwind
Jacky Stardust


                 

6                PRIX DE CAGNES-SUR-MER (TROTTEUR FRANCAIS                    14:05   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                    

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130141   Dillinger Gentil                    26.625      26.625  1.14,8A    3100     13.050  11     4  M. Brouwer                           

 2    F090206   Very Love Royal                   69.170      69.170  1.14,4A    3100         900   2     0  J.P.C. Oorthuijsen                

 3    F130142   Djina de Pilliere                   79.230      79.230  1.13,8A    3100     10.460  13     0  D. Minnema                           

 4    F140110   Eagle                                   82.650      82.650  1.14,3A    3100         250   3     0  C.F. Kamminga                     

 5    F130158   Danube des Baux                 86.440          150  1.13,2A    3100         150   2     0  G. de Jong    
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                        

 6    F100177   Aparte                                 54.380      54.380  1.15,3A    3120     12.000   4     3  H. Ebbinge                             

 7    F130038   Destrier Atout                      55.165      10.275  1.15,1A    3120       4.650   3     1  J. van Rijn                              


Nakoersen favoriet(en)
Aparte DP  + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Djina de Pilliere
Dillinger Gentil
Destrier Atout DP  + 20 meter 

Nakoersen outsider(s)
Eagle 



 

7                BREEDERS COURSE (HALVE FINALE)                                             14:35   uur

Draverij van meet voor driejarige paarden.                                                                              

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie



 1    NL160064  Jari L Petnic                            293          970  1.19,2A    2100         200   4     0  F.A. Westerveld                    

 2    I160009    Andromeda Font                   5.850       5.850  1.14,9A    2100       2.800   2     0  A. Bakker                               

 3    I160008    Arquana As                          24.560      24.560  1.14,4A    2100       4.060   3     0  E. Bot                                      

 4    US160001 Frosted                                 6.300       6.300  1.17,1A    2100       1.300   1     1  R. Bakker                               

 5    NL160050  Jo Jo Harley                          1.833       3.290  1.16,0A    2100       1.945   4     1  J. de Leeuw                          

 6    I160011    Alex HP                                 1.900       1.900  1.15,7A    2100       1.900   3     2  H. Ebbinge                             

 7    S160006   Lambada Zon                        1.440       1.440  1.16,6A    2100       1.440   5     1  P. de Haan   

Nakoersen favoriet(en)
Alex HP 
Andromeda Font

Nakoersen kanshebber(s)
Lambada Zon Dp
Frosted DP
Arquana As

Nakoersen outsider(s)
Jo Jo Harley
Jari L Petnic 






                          

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          10:30   uur


 1
    NL170039  Kanmar Supreme                        0             0               1609            0   0     0  P.L.E. Wortel                          

 2    D170003  Dream Fashion                           0             0               1609            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck     

         

90              Kwalificatieproef                                                                             10:45   uur


 
1    BL160008  Maven Bolets                              0             0               2100            0   0     0  R. Wester                               

 2    D160047  Jewel Starlake                            0             0               2100            0   0     0  K.L.C. Roeges                       

 3    D160115  Jana Greenwood                        0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 4    S160001   Jewel of Renka                           0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 5    NL160071  Je suis ton Ami                       220          520  1.17,6A    2100         120   3     0  J.V.M.G. Verbeeck       

       

91              Kwalificatieproef                                                                             11:00   uur


 1
    D140100  Handsome Starlake               4.655       2.155  1.15,2A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 2    N140001  Regiment                             12.562      12.562  1.12,5A    2100       6.932   9     3  M.F. Rothengatter                

 3    I110009    Schubert                              88.577      88.440  1.12,7A    2100       2.200   2     1  H.A.J. Grift                             

 4    D150089  Mister F Daag                     322.489             0  1.10,9A    2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        



             



 

 Succes met uw  weddenschappen.