Victoria Park Wolvega
20 maart 2019 


Uitslagen Victoria Park woensdag 20 maart ,

Iris de L'Iton blijft zich ontwikkelen  en scoort haar 4e zege op rij voor stal Payday ! 

Vaduz Wise ( stal E. Bot ) en Ruud Pools nemen de kop over en komen nimmer in gevaar 

Rentree van Officer Stephan betaald zich uit met winst voor stal Carpe Diem

In de finale slaan Dream Gibus  Anne Lehmann verassend toe en winnen van start tot finish ! 

Ondanks een paar mispasjes zegeviert Elvis Go On met Dennis Minnema , 2e xzege voor stal B. Crebas

Robin Bakker stuurt de onervaren Indy Starlake naar de zege voor trainster Sinie de Glee

Jaap Fikse wacht geduldig af en laat Baladin Williams sterk afkomen en zegevieren onverwachts  ! 

Het slotakkoord is voor catchdriver Jaap van Rijn ! Met Freedom Fighter en Venicio Pommereux slaat hij toe ! 





Eerste koers, 2100 m:

1e 2 Iris de l'Iton             M. Brouwer                                                       1.16,9

2e 5 Henri mon Ami            

3e 1 Gabor Rais                

4e 6 He Gerritdelange          

Niet gestart:          

Winnend 2,20  Pl. 1,50  1,90  4,00 Duo 11,80 Trio 86,20 Plaatsk. 3,00

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 4 Vaduz Wise As             R.L. Pools                                                       1.15,1

2e 10 Major Brown              

3e 5 Grift Jr                  

4e 9 Fuggedaboutit            

Niet gestart: 2 Early Ricardo               3 Excellent Legume                

Winnend 1,40  Pl. 1,10  1,30  1,30 Duo 4,50 Trio 11,80 Plaatsk. 1,70

 

Derde koers, 2100 m:

1e 1 Officer Stephen           D.P. Tesselaar                                                   1.15,4

2e 8 Gipsy Starlake            

3e 5 More Junction            

4e 6 Hollywood Star            

Niet gestart: 2 Good Game BR                3 Gillarney F Boko                

Winnend 3,70  Pl. 1,60  1,20  2,60 Duo 11,00 Trio 99,60 Plaatsk. 3,30

 

Vierde koers, 2600 m:

1e 2 Dream Gibus               Mw. A. Lehmann                                                   1.16,7

2e 5 Dito Quick                

3e 3 Dillinger Gentil          

4e 1 Canon de la Douce        

Niet gestart:          

Winnend 17,60  Pl. 2,10  1,10  1,70 Duo 103,50 Trio 303,40 Plaatsk. 3,70

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 5 Elvis Goes On             D. Minnema                                                       1.17,4

2e 6 Ice Queen                

3e 8 Ivor VH                  

4e 1 Coutinho                  

Niet gestart:          

Winnend 4,00  Pl. 1,10  1,30  1,20 Duo 17,30 Trio 43,80 Plaatsk. 2,10

 

Zesde koers, 2100 m:

1e 1 Indy Starlake             R. Bakker                                                         1.16,9

2e 8 I've got mail            

3e 4 Haya Alki                

4e 7 Heaven Starlake          

Niet gestart: 6 Marie Lobell                      

Winnend 12,10  Pl. 3,40  2,10  2,00 Duo 123,90 Trio 312,30 Plaatsk. 13,20

 

 

Zevende koers, 3100 m:

1e 9 Baladin Williams           J. Fikse                                                         1.18,3

2e 7 Claude de Bry            

3e 2 Diamond ER                

4e 8 Clopin du Boulay          

Niet gestart:          

Winnend 10,40  Pl. 1,80  1,30  1,60 Duo 21,20 Trio 82,00 Plaatsk. 3,30

 

Achtste koers, 2100 m:

1e 7 Freedom Fighter           J. van Rijn                                                       1.15,6

2e 5 Hummer Scott              

3e 6 Gibson Boko              

4e 2 Gentleman Newport        

Niet gestart:          

Winnend 7,30  Pl. 2,10  1,50  0,00 Duo 13,20 Trio 78,30 Plaatsk. nvt

 

Negende koers, 3100 m:

1e 5 Venicio Pommereux         J. van Rijn                                                       1.18,7

2e 3 Visage Pale              

3e 2 Bonefish Life            

4e 4 Uranium                  

Niet gestart: 7 Ulk Medoc                          

Winnend 16,70  Pl. 4,70  2,30  0,00 Duo 61,00 Trio 151,90 Plaatsk. nvt

 

Totalisatoromzet: €61.325,55

 

 

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 20 maart :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




Koers 1 tot en met 4  zijn Premiumkoersen:

         

1                PRIX DE WAARDRUITERS (PAYDAY WINNER                              18:22   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL130099  Gabor Rais                            2.580       2.580  1.16,1A    2100       1.180   6     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 2    NL150120  Iris de l'Iton                          3.000       3.000  1.15,5A    2100       3.000   4     3  M. Brouwer                           

 3    NL120023  Floris Z                                 3.020       3.020  1.17,3A    2100         150   1     0  J.T.S. Dekker                        

 4    BL150008  Loverboy Vrijthout                3.680       3.680  1.16,3A    2100         750   5     0  F.W. van der Blonk               

 5    NL140046  Henri mon Ami                      3.770       3.770  1.16,0A    2100         950   4     0  J.H. Mieras                             

 6    NL140076  He Gerritdelange                   3.870       3.870  1.15,5A    2100         250   2     0  D.P. Tesselaar                      

 7    NL140028  Howie Star                            5.085       8.220  1.16,1A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 8    F120142   Caitlins Surprise                   5.210             0  1.16,3A    2100            0   1     0  Mw. A. Lehmann                  

 9    I150008    Zadok Font                           5.650       5.650  1.15,1A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

10   NL130077  Gerson Boko                         5.755       5.755  1.15,3A    2100       1.350   3     0  C. Hetteling jr.     

Nakoersen favoriet(en)
Zadok Font 

Nakoersen kanshebber(s)
Iris de L'iton 

Nakoersen outsider(s)

Henri mon Ami D4
Howie Star DP
Gerson Boko
Gabor Rais
He Gerritdelange



                 

2                PRIX GEMEENTE ZWARTEWATERLAND (ELITE                           18:52   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 35.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


1
   NL120200  Fleur Swagerman                27.150      27.150  1.14,2A    2100         850   7     0  T. Bos                                      

 2    NL110184  Early Ricardo                       33.870      33.870  1.13,7A    2100       2.300   4     0  Mw. H.M. Janssen               

 3    NL110102  Excellent Legume                23.002      23.002  1.13,6A    2100            0   1     0  P. de Haan                              

 4    I140017    Vaduz Wise As                     23.250      23.250  1.12,8A    2100       5.000   3     1  R.L. Pools                              

 5    NL130070  Grift Jr                                23.384      32.059  1.12,7A    2100       3.100   5     0  M.F. Rothengatter                

 6    NL070487  Andrea Swagerman             26.505      26.620  1.14,0A    2100         580   3     0  F.W. van der Blonk               

 7    S140028   Jolie Coer                            26.680       1.750  1.13,3A    2100         800   2     0  J. van Rijn                              

 8    NL080486  Benji Boy                             29.230      29.230  1.13,9A    2100       1.170   4     0  S. Schoonhoven                   

 9    NL120240  Fuggedaboutit                     31.972      31.972  1.13,6A    2100         300   1     0  T.H. Kooyman                        

10   S130006   Major Brown                        34.044      34.044  1.12,9A    2100       1.000   1     1  R. Bakker     

Nakoersen favoriet(en)
Vaduz Wise As

Nakoersen kanshebber(s)
Major Brown DP
Grift Jr D4
Jolie Coer DA
Benji Boy D4
Early Ricardo DP
Excellent Legume

Nakoersen outsider(s)

Fleur Swagerman
Fuggedaboutit
Andrea Swagerman



                         

3                PRIX RABOBANK HEERENVEEN (BOKO CHAMPIONS                    19:22   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000. (g.l.s.)                                                                       

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D150106  Officer Stephen                     7.850       1.850  1.14,2A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 2    D140133  Good Game BR                    10.020             0  1.15,8A    2100            0   0     0  R. Hulskath                            

 3    D130004  Gillarney F Boko                  10.190      10.190  1.15,9A    2100       5.300   4     2  M. Brouwer                           

 4    D130048  Obsession Eden                  10.860      10.860  1.15,2A    2100            0   1     0  R. Bot                                      

 5    D140009  More Junction                     11.080       1.270  1.13,8A    2100         420   3     0  R. Bakker                               

 6    NL140007  Hollywood Star                    11.360      11.360  1.14,8A    2100         300   2     0  Mw. H.M. Janssen               

 7    NL140094  Happy Hollandia                  12.425      12.425  1.13,8A    2100       3.350   3     1  F. Verkaik                              

 8    D130091  Gipsy Starlake                     12.920      11.670  1.14,0A    2100       6.900   5     1  R.T. de Vlieger                    

 

 9    D140086  Hour of Power                     13.250      13.250  1.15,0A    2100       7.700   6     1  S. Schoonhoven                   

10   NL120112  Freek Schermer                    13.695      13.695  1.15,3A    2100         500   5     0  A. Bakker         

Nakoersen favoriet(en)
Gipsy Starlake
Officer Stephen DP


Nakoersen kanshebber(s)
Hour of Power
Gillarney F Boko
Happy Hollandia DA
Hollywood Star DP

Nakoersen outsider(s)
Good Game
Freek Schermer
More Junction 




                     

4                CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE TF BRONZE                            19:52   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120070   Canon de la Douce              15.155      15.155  1.15,0A    2600       1.900   5     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 2    F130137   Dream Gibus                        14.650      14.650  1.14,9A    2600       4.300   7     0  Mw. A. Lehmann                  

 3    F130141   Dillinger Gentil                    20.225      20.225  1.14,8A    2600       6.650   5     2  M. Brouwer                            

 4    F120011   Cazio Josselyn                      6.885       6.885  1.16,4A    2600         500   5     0  E. van der Galien                  

 5    F130138   Dito Quick                           16.400      11.100  1.14,6A    2600       8.600   4     3  S. Hoste                                 

 6    F120012   Cameleon                            12.355      12.355  1.16,4A    2600         950   5     0  S. Schoonhoven                   

 7    F110102   Brio de Janeiro                    18.622       2.500  1.14,4A    2600       2.500   2     1  R. Bakker                               

 8    F150028   Falcao Boko                          9.320          450  1.17,6A    2600         450   3     0  J. van Rijn                              

 9    F140051   Emkih de Vandel                  12.110       3.300  1.15,5A    2600         400   3     0  H.A.J. Grift     

Nakoersen favoriet(en)
Brio de Janeiro  D4
Dito Quick D4

Nakoersen kanshebber(s)
Cameleon DA
Dillinger Gentil
Falcao Boko D4

Nakoersen outsider(s)

Canon de la Douce 
Dream Gibus 




                       

5                PRIX AERES HOGESCHOOL DRONTEN                                     20:22   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.400. (g.l.s.) (1e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    S160007   Coutinho                                    0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                              

 2    NL160034  James Trottatore                        0             0               2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    F130085   Daisy du Chef                          100          100  1.18,4A    2100           50   3     0  R.L. Pools                              

 4    NL150022  Ida Swagerman                        200          200  1.18,2A    2100         200   3     0  F.W. van der Blonk               

 5    F140091   Elvis Goes On                         550          550  1.17,5A    2100         550   2     0  D. Minnema                           

 6    NL150021  Ice Queen                                750          750  1.17,7A    2100         700   4     0  N. Jongejans                         

 7    NL130001  Galaxy Frejo                            865          865  1.18,8A    2100         270   2     0  A.R.J. Soeten                        

 8    NL150015  Ivor VH                                  1.160       1.160  1.16,3A    2100         600   3     0  D.P. Tesselaar                      

 9    F120022   Cherie of Hearts                    1.380       1.380  1.16,7A    2100            0   0     0  R. Knoll   

Nakoersen favoriet(en)
Ivory VH
Elvis Goes On

Nakoersen kanshebber(s)
Coutinho
Ice Queen

Nakoersen outsider(s)
James Trottatore DP
Ids Swagerman




                               

6                PRIX VAN DEN AKKER JEANS (MERWESTAAL                             20:47   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.400. (g.l.s.) (2e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150126  Indy Starlake                              0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 2    F160060   Gofast du Bas Bosq                   0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL140048  Herbert                                       0             0  1.18,4A    2100            0   1     0  D.J. Hof                                   

 4    NL140136  Haya Alki                                 380          380  1.17,5A    2100         200   1     0  M. Brouwer                           

 5    NL140119  Hugo D                                    510          510  1.15,5A    2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 6    D130001  Marie Lobell                            730             0  1.21,9A    2100            0   0     0  J. Gerrits                               

 7    D140121  Heaven Starlake                       770          570  1.17,8A    2100         420   3     0  R.T. de Vlieger                      

 8    D150083  I've got mail                          1.100       1.100  1.16,1A    2100         600   3     0  M.F. Rothengatter                

 9    F140101   Epsilon d'Arry                       1.350       1.350  1.18,4A    2100         600   1     0  J. van Rijn          

Nakoersen favoriet(en)
Gofast du Bas Bosq
Indy Starlake
Haya Alki D4

Nakoersen kanshebber(s)
Epsilon d'Arry
I've got mail DA
Heaven Starlake

Nakoersen outsider(s)
Herbert




                   

7                PRIX APARTÉ (TROTTEUR FRANCAIS SILVER                            21:12   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                     

  Prijzen:  (        1200         500        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F120120   Colza du Gers                      18.190       7.200  1.16,3A    3100       1.100   3     0  H. Schwarma                         

 2    F130104   Diamond ER                         19.410      15.200  1.16,0A    3100         300   3     0  T.H. Kooyman                        

 3    BL140018  Escobar Elji TF                    20.024             0  1.16,5A    3100            0   0     0  G. de Jong                             

 4    F120115   Cresus Turgot                     20.340      20.340  1.14,9A    3100       1.500   4     0  R.L. Pools                              

 5    F110158   Bleuet d'Airou                     29.130      29.130  1.14,8A    3100       2.100   6     0  D.P. Tesselaar                      

 6    F110051   Bastien du Chef                   32.060      30.760  1.15,0A    3100         850   3     0  D. den Dubbelden                

 7    F120145   Claude de Bry                      48.086             0  1.13,9A    3100            0   0     0  Mw. H. Huygens      
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             

 8    F120117   Clopin du Boulay                 43.800      43.800  1.14,6A    3120            0   0     0  H. Ebbinge                             

 9    F110156   Baladin Williams                  47.310      47.310  1.14,1A    3120            0   1     0  J. Fikse      

Nakoersen favoriet(en)
Claude de Bry
Clopin de Boulay Da   +20 meter
Baladin Williams    + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Bastien du Chef
Diamond ER
Bleuet d'Airou
Colza du Gers

Nakoersen outsider(s)
alle



                           

8                PRIX GEMEENTE WESTSTELLINGWERF (BOKO                          21:37   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000.                                                                                

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D140024  Umbra                                  16.821      14.705  1.13,4A    2100         930   4     0  H. Ebbinge                             

 2    D130012  Gentleman Newport            17.165      17.625  1.14,8A    2100         480   3     0  J.D. ter Borgh                        

 3    I130010    Ultras As                             18.630      18.630  1.14,6A    2100       1.325   2     0  R.T. de Vlieger                      

 4    D140132  Napster                                20.750             0  1.14,4A    2100            0   0     0  J. Holzschuh                         

 5    NL140071  Hummer Scott                      21.470      23.495  1.13,9A    2100       2.500   1     1  D.P. Tesselaar                      

 6    S130022   Gibson Boko                       21.859      21.859  1.14,0A    2100         800   4     0  S. Schoonhoven                   

 7    NL120081  Freedom Fighter                  22.369      22.369  1.13,1A    2100       3.953   3     2  J. van Rijn

Nakoersen favoriet(en)
Hummer Scott DP

Nakoersen kanshebber(s)
Freedom Fighter
Umbra D4
Gibson Boko
Ultra As D4
Napster

Nakoersen outsider(s)
Gentleman Newport D4




                             

9                PRIX LYS PETTEVINIERE (TROTTEUR FRANCAIS                        22:00   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 
 1
    F100181   Archange de Jiel                120.275             0  1.13,3A    3100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 2    F110100   Bonefish Life                     129.510    129.510  1.14,1A    3100       5.750   4     2  C.F. Kamminga                     

 3    F090208   Visage Pale                        140.030       6.400  1.14,4B    3100       3.150   4     0  R.L. Pools                              

 4    F080196   Uranium                             298.670             0  1.12,4B    3100            0   0     0  P. Hillen                                  

 5    F090214   Venicio Pommereux          306.630          150  1.13,5B    3100         150   1     0  J. van Rijn                              

 6    F080188   Unero Montaval                  496.730       1.450  1.11,1A    3100       1.450   2     0  S. Hoste                                 

 7    F080195   Ulk Medoc                          709.140             0  1.12,0B    3100            0   0     0  H. Ebbinge     

Nakoersen favoriet(en)
Bonefish Life 
Unero Montaval D4

Nakoersen kanshebber(s)
Visage Pale
Ulk Medoc
Archange Jiel
Uranium

Nakoersen outsider(s)
Venicio Pommereux D4





                       

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  17:30   uur

 1    NL160062  Gear Up TF                                 0             0               2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda                 

 2    F120028   Casanova d'Amour              33.780             0  1.14,8A    2100            0   0     0  J. Holzschuh                         

 3    F120091   Cap Est de Mai                     46.960      46.960  1.13,7A    2100       7.750   2     2  H. Ebbinge     



                       

90              Kwalificatieproef                                                                             17:40   uur

 

 1    NL160084  Jianni Bianco                             0             0               2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 2    NL150092  Iceman Polly                               0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 3    F120025   Cocktail du Biwetz              66.050      55.100  1.13,1A    2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 

               



 



Succes !