Victoria Park Wolvega
22 februari 2019 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 22 februari:


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 



Uitslagen van j.l vrijdag 22 februari,

Thai Investment (Jaap van Rijn) blijft in topvorm en scoort voor trainer Henk Grift wederom in Wolvega! 

Hugo Langeweg jr boekt een fraaie dubbel ! 
Heres Beuckenswijk knokt zich naar een sterke zege nadat hij veel werk had verricht ! 
Bachelet wint ondanks twintig meter geven en blijft voor een goed afkomende Fullrich van Assum

Ondanks het niet houden van zijn startnummer zegeviert Rick Ebbinge met Zuleika Font en blijft ongeslagen.

In de slotkoers werkt de tatiek van Micha Brouwer erg goed en mag voorrijden met Iris de L'iton



Eerste koers, 2100 m:

1e 9 Zuleika Font               H. Ebbinge                                                       1.15,2

2e 4 Hour of Power            

3e 12 Inspector Bros            

4e 5 Goo River Flevo          

Niet gestart: 10 Vivien Gar                        

Winnend 1,80  Pl. 1,20  2,20  1,50 Koppel 16,30 Plk. 3,80 Kwartet nvt

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 5 Thai Investment           J. van Rijn                                                       1.13,4

2e 3 SJs Junior C              

3e 4 Urbanio                  

4e 6 Panoramic                

Niet gestart: 8 Ulk Medoc                          

Winnend 3,20  Pl. 1,30  1,60  1,10 Koppel 17,70 Plk. 2,70 Kwartet nvt

 

Derde koers, 2100 m:

1e 5 Heres Beuckenswijk         H.W. Langeweg jr.                                                 1.14,5

2e 8 Grift Jr                  

3e 3 General Lee              

4e 6 Vaduz Wise As            

Niet gestart:          

Winnend 5,80  Pl. 1,70  3,20  4,10 Koppel 20,50 Plk. 6,20 Kwartet nvt

 

Vierde koers, 2100 m:

1e 8 Bachelet                   H.W. Langeweg jr.                                                 1.16,3

2e 3 Fullrich v Assum          

3e 6 El Salsa                  

4e 5 Foppe H Twietel          

Niet gestart:          

Winnend 1,90  Pl. 1,10  1,20  2,10 Koppel 3,40 Plk. 1,80 Kwartet nvt

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 4 Iris de l'Iton             M. Brouwer                                                       1.18,3

2e 2 Armonia                  

3e 6 Ice Queen                

4e 1 Elvis Goes On            

Niet gestart:          

Winnend 1,60  Pl. 1,40  1,50  2,00 Duo 2,40 Trio 10,50 Kwartet nvt

 

Totalisatoromzet: €52.922,25

 




Koers 1 tot en met 4  zijn Premiumkoersen:

1                PAYDAY WINNER CHALLENGE (REVANCHE)                                 18:22   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    NL140151  Hendrik Schermer                 7.550       7.550  1.14,5A    2100       1.175   5     0  F.W. van der Blonk               

 2    I150012    Zaviar As                             14.465      14.465  1.13,9A    2100       5.300   3     1  R. Bakker                               

 3    D130014  Devil                                     8.755       8.755  1.14,9A    2100       1.750   4     0  J. van Rijn                              

 4    D140086  Hour of Power                     10.150      10.150  1.16,0A    2100       4.600   4     1  S. Schoonhoven                   

 5    NL130044  Goo River Flevo                    8.730       8.730  1.15,4A    2100       2.850   3     1  H.W. Langeweg jr.                 

 6    NL130045  Guess What                         13.330      13.968  1.13,4A    2100       1.320   4     1  W.H.M. van der Mespel       

 7    N140001  Regiment                              7.230       7.230  1.14,4A    2100       1.600   3     0  M.F. Rothengatter                

 8    NL120089  Forever H                              7.473       7.473  1.15,0A    2100       1.150   2     0  D.P. Tesselaar                      

 9    I150011    Zuleika Font                        10.300      10.300  1.15,4B    2100       4.500   2     2  H. Ebbinge                             

10   I140007    Vivien Gar                             6.513       6.513  1.14,9A    2100         850   4     0  T.H. Kooyman                        

11   NL120112  Freek Schermer                    13.695      13.695  1.15,3A    2100         500   4     0  A. Bakker                                

12   D150030  Inspector Bros                     19.815       2.740  1.12,9A    2100       2.500   1     1  E. Bot      

Nakoersen favoriet(en)

Inspector Bros
Zulaika Font
Zaviar As D4

Nakoersen kanshebber(s)
Devil
Forever H
House of Power

Nakoersen outsider(s)
Goo River Flevo
Guess What DA
Freek Schermer
Hendrik Schermer



                               

2                PRIX GLAS DIERGENEESKUNDE (ELITE CHALLENGE)                  18:52   uur

Draverij van meet. (g.l.s.)                                                                                            

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    NL120212  Flavius                                47.645      49.325  1.13,8A    2100       2.350   2     0  D.P. Tesselaar                      

 2    NL110149  Ennyus Boko                       49.230      49.230  1.13,2A    2100       3.450   4     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    D110057  SJs Junior C                      101.761      80.587  1.11,3A    2100       2.350   3     0  S. Schoonhoven                   

 4    I130001    Urbanio                              120.823    120.823  1.12,5A    2100       1.120   2     0  H. Ebbinge                             

 5    N090001  Thai Investment                 128.724    128.724  1.11,0A    2100     10.200   3     2  J. van Rijn                               

 6    S100039   Panoramic                          174.028      15.300  1.12,0A    2100         300   1     0  R. Bakker                               

 7    F090214   Venicio Pommereux          306.480             0  1.13,5B    2100            0   0     0  H.A.J. Grift                             

 8    F080195   Ulk Medoc                          709.140             0  1.12,0B    2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda   

Nakoersen favoriet(en)

Urbanio 
Thai Investment D4

Nakoersen kanshebber(s)
Flavius
SJ's Junior C
Panoramic   D4
Ennyus Boko DA

Nakoersen outsider(s)
Ulk Medoc
Venicio Pommereux





             

3                BOKO CHAMPIONS CHALLENGE (FINALE)                                     19:22   uur

Draverij van meet.                                                                                                      

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    D140024  Umbra                                  16.621      14.505  1.13,4A    2100         730   2     0  H. Ebbinge                             

 2    D140072  Norah As                             12.780       8.580  1.14,0A    2100       1.950   3     0  T.H. Kooyman                        

 3    D130064  General Lee                         19.216       9.930  1.15,2A    2100         400   2     0  R.T. de Vlieger                      

 4    NL120200  Fleur Swagerman                26.900      26.900  1.14,2A    2100         600   4     0  F.W. van der Blonk               

 5    D140030  Heres Beuckenswijk            28.474      22.820  1.14,2A    2100       1.750   2     1  H.W. Langeweg jr.                

 6    I140017    Vaduz Wise As                     20.750      20.750  1.12,8A    2100       2.500   1     1  E. Bot                                      

 7    S130022   Gibson Boko                       21.609      21.609  1.14,0A    2100         550   2     0  S. Schoonhoven                   

 8    NL130070  Grift Jr                                20.884      29.559  1.12,7A    2100         600   3     0  M.F. Rothengatter                


Nakoersen favoriet(en)

Vaduz Wise As

Nakoersen kanshebber(s)
Heres Beuckswijk
General Lee
Umbra D4
Gibson Boko

Nakoersen outsider(s)
Norah As
Grift Jr D4
Fleur Swagerman



 

4                PRIX SYB & TITIA IWEMA (PAYDAY WINNER                               19:52   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 10.000. (g.l.s.)                                                                         

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    BL140017  Kissmequick                         3.010       3.010  1.16,1A    2100         230   2     0  D. den Dubbelden                

 2    D140022  Hendrix Scott                        5.060       5.060  1.15,3A    2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                      

 3    NL120260  Fullrich v Assum                   5.805       5.805  1.16,1A    2100       2.750   2     0  D. Minnema                           

 4    NL120155  Fleur Europoort                    6.570       6.570  1.16,6A    2100            0   1     0  M. Brouwer                           

 5    NL120075  Foppe H Twietel                    6.775       6.775  1.17,7A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 6    NL110075  El Salsa                                 8.145       8.145  1.15,9A    2100         275   4     0  W.C. Steur                             

 7    S150008   Irish Boko                             8.216          200  1.14,7A    2100         200   2     0  M.F. Rothengatter
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------               

 8    D140064  Bachelet                                8.990       7.040  1.14,7A    2120       1.150   2     0  H.W. Langeweg jr.   

Nakoersen favoriet(en)

Fullrich van Assum
Bachalet D4   + 20 meter 
Hendrix Scott 

Nakoersen kanshebber(s)
Irish Boko
Kiss Me Quick 
Fleur Europoort
El Salsa D4 

Nakoersen outsider(s)
Foppe H Twietel




            

5                PRIX TJAARDA - ORANJEWOUD (MERWESTAAL                         20:22   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 500. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke            Record          Afstand        Huidig jaar paard    Rijder

                                                   Winsom   Winsom                          Winsom   star  ove

 1    F140091   Elvis Goes On                            0             0               2100            0   0     0  D. Minnema                           

 2    I160003    Armonia                                     0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    NL150022  Ida Swagerman                           0             0  1.24,3A    2100            0   1     0  F.W. van der Blonk               

 4    NL150120  Iris de l'Iton                          1.000       1.000  1.16,8A    2100       1.000   2     1  M. Brouwer                           

 5    BL130020  Jacky Zavelberg                      308             0  1.20,9A    2100            0   0     0  M. Vertessen                       

 6    NL150021  Ice Queen                                400          400  1.21,2A    2100         350   2     0  N. Jongejans                         

 7    NL150122  I am Happy                              450          450  1.21,8A    2100         200   1     0  M.F. Rothengatter                 


 

Nakoersen favoriet(en)

Iris de L'Iton
Armonia 

Nakoersen kanshebber(s)
Elvis Goes On
I am Happy 

Nakoersen outsider(s)
Ids Swagerman
Ice Queen
Jacky Zavelberg 
 

    

  




Succes !