Victoria Park Wolvega
27 maart 2019 


Uitslagen Victoria Park j.l woensdag 27 maart:

Na een fraai duel blijft Aparte (R. Ebbinge) de sterkste in zijn koers ondanks een klein huppeltje bij de start en 20 m handicap

Na 2 rokades wint de favoriet Velten Limelight onder toeziendend oog van eigenaar dhr B. Johnson

Winst voor eigenaartrainer Hans Salverda in de TF Lady Challange finale met Bella Bonanza ( R. de Vlieger)

Yanick Mollema wint voor de 2e keer deze week ! Na rust scoort Intouchable gelijk een zege na een koers op maat ! 

Andre Bakker wint met Goo River Flevo (trainer Rosalie Janssen) mee dankzij zijn gevaarlijke wapen, de eindsprint ! 

Ook de laatste koers wordt een prooi voor Ebbinge, Arwen As wint heel eenvoudig zijn race 
 


Eerste koers, 2600 m:

       

1e

7

 

Aparte                   

H. Ebbinge                                                      

1.15,2

 

2e

2

 

Birdy de Neuilly         

       

3e

8

 

Do You Love Me            

       

4e

9

 

Croatie d'Amour TF       

     

Niet gestart:          

       

Winnend 2,00  Pl. 1,10  1,70  1,10

Duo 29,70

Trio 70,10

Koppel 17,70

 
               

Tweede koers, 2100 m:

       

1e

3

 

Velten Limelight         

H. Ebbinge                                                       

1.15,7

 

2e

7

 

Harrison Boko            

       

3e

9

 

Ismael F Boko            

       

4e

8

 

Fury di Mucho            

       

Niet gestart: 6 Harenne F Boko                    

     

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,40  1,20

Duo 8,70

Trio 20,00

Koppel 5,60

 
               

Derde koers, 2600 m:

       

1e

2

 

Belle Bonanza            

R.T. de Vlieger                                                 

1.17,4

 

2e

5

 

Dona de Vrie             

       

3e

3

 

Comete de Baffais        

     

4e

6

 

Demolition Girl          

       

Niet gestart: 8 Dream Women                       

     

Winnend 3,50  Pl. 1,30  1,70  1,20

Duo 32,60

Trio 131,90

Koppel 16,20

 
               

Vierde koers, 2100 m:

       

1e

9

 

Intouchable              

Y.R. Mollema                                                     

1.15,2

 

2e

1

 

Ilja Medo                

       

3e

3

 

Janika Bo                

       

4e

8

 

Dark Witch Sisu          

       

Niet gestart: 7 Faday Scott                       

     

Winnend 16,20  Pl. 2,90  2,30  2,10

Duo 147,20

Trio 887,40

Koppel 33,10

 
               

Vijfde koers, 2100 m:

       

1e

6

 

Goo River Flevo          

A. Bakker                                                       

1.15,8

 

2e

8

 

Shake Hands              

       

3e

4

 

Irish Boko               

       

4e

5

 

Call Him George          

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,70  Pl. 1,20  2,00  2,10

Duo 9,10

Trio 38,50

Koppel 6,30

 
               

Zesde koers, 2100 m:

       

1e

6

 

Arwen As                 

H. Ebbinge                                                       

1.17,4

 

2e

5

 

Zurich As                

       

3e

2

 

Haya Alki                

       

4e

7

 

Ids Baldwin              

       

Niet gestart: 3 Elvis Goes On               4 Iznogood Darby              8 Zoom Wise L                 

Winnend 1,30  Pl. 1,10  1,10  1,10

Duo 3,10

Trio 3,40

Koppel 2,30

 
               

Totalisatoromzet: 39.458,15

       

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 27 maart :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




Koers 1 tot en met 4  zijn Premiumkoersen:

         

1 PRIX HARAS DE LA SAUVAGÈRE (TF GOLDEN 17:50 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                     

 

1 F110161 Bel Hidalgo                      15.465 15.465 1.16,4A 2600 600 6 0 Mw. A. Lehmann                   

 2 F110180 Birdy de Neuilly           38.360 38.360 1.15,6A 2600 3.150 3 0 J.T.S. Dekker                         

 3 F100179 Atlantic Paris               62.130 300    1.15,8B 2600 300 2 0 T.H. Kooyman                         

 4 F100178 Amour de Jiel                86.140 200    1.12,7A 2600 200 1 0 A. Bakker                                

 5 F090194 Voltigeur d'Amour         87.130 87.130 1.15,5A 2600 150 1 0 R.R. Slijfer                               

 6 F120143 Colt Turgot                      97.310 400      1.14,4A 2600 400 1 0 F.W. van der Blonk  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------             

 7 F100177 Aparte                             51.380 51.380 1.15,3A 2620 9.000 3 2 H. Ebbinge                              

 8 F130146 Do You Love Me             71.780 71.780 1.13,9A 2620 17.000 5 5 C.F. Kamminga                      

 9 F120019 Croatie d'Amour TF       77.930 39.400 1.14,3A 2620 4.500 3 0 R.L. Pools      

 

Nakoersen favoriet(en)
Do You Love Me   DP  + 20 meter
Aparte DP  + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)
Croatie d'Amour DP   + 20 meter

Nakoersen outsider(s)

Birdy de Neuilly  D4
Colt Turgot  D4

 

 

                         

2 PRIX DRAGON TROTTERS (MERWESTAAL TALENT 18:20 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 2000 750 500 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D140003 Willow Burgerheide       2.175 2.175 1.17,3A 2100 0 0 0 R.L. Pools                               

 2 NL150014 Ivana Europoort           2.947 3.900 1.15,4A 2100 200 2 0 A. Bakker                                

 3 D150060 Velten Limelight           3.000 3.000 1.16,8A 2100 3.000 2 2 H. Ebbinge                              

 4 F150034 Fortuna Phyt's             3.200 3.200 1.16,1A 2100 2.450 4 1 J.H. Mieras                             

 5 NL150079 Inforgettable                   3.400 3.400 1.16,0A 2100 3.400 6 1 J. van Rijn                               

 6 D140056 Harenne F Boko             3.700 3.700 1.17,2A 2100 2.000 4 2 M. Brouwer                            

 7 S140019 Harrison Boko             4.570 4.570 1.15,9A 2100 2.400 2 1 R. Wester                                

 8 D120046 Fury di Mucho             4.950 4.950 1.15,7A 2100 2.100 4 0 D.P. Tesselaar                       

 9 D150075 Ismael F Boko             4.950 4.850 1.15,7A 2100 1.300 3 0 P. de Haan    

 

Nakoersen favoriet(en)
Harenne F Boko
Ismael F Boko DP

Nakoersen kanshebber(s)
Velten Limelight 
Fury di Mucho
Harrison Boko

Nakoersen outsider(s)
Fortuna Phyt's  DP
Ivana Europoort
Inforgettable 

 

 

 

                           

3 CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE TF LADY 18:50 uur

Draverij van meet voor Franse merries.                                                                                  

Prijzen: ( 5000 2500 1200 650 300 200 ) + 10 procent fokpremie

 

 

 1 F130131 Dame Quick                  10.030 5.450 1.16,5A 2600 1.950 5 0 R.L. Pools                               

 2 F110120 Belle Bonanza             28.870 28.870 1.14,6A 2600 4.950 4 0 R.T. de Vlieger                       

 3 F120072 Comete de Baffais  A        25.850 25.850 1.16,3A 2600 4.900 5 2 M. Wester                               

 4 F120014 Cadence de Kacy  A          28.025 28.025 1.16,1A 2600 850 5 0 R. Wester                                

 5 F130067 Dona de Vrie                 18.930 18.930 1.15,9A 2600 4.150 5 1 S. Schoonhoven                    

 6 F130149 Demolition Girl             20.680 20.680 1.17,6A 2600 1.200 5 1 M. Brouwer                            

 7 BL130016 Diva Divine TF               12.777 12.777 1.16,0A 2600 1.800 4 0 J.T.S. Dekker                         

 8 F130071 Dream Women               5.375 4.375 1.17,1A 2600 450 3 0 H. Ebbinge                              

 

Nakoersen favoriet(en)
Comete de Baffais A 
Dona de Vrie
Dame Quick

Nakoersen kanshebber(s)
Bella Bonanza
Cadence de Kacy A 
Diva Divine TF D4 
Demolition Girl

Nakoersen outsider(s)

Dream Woman


 

 

4 PRIX RUNNERZ.NL (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE) 19:20 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 18.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                       

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

  1 NL150038 Ilja Medo                        7.783 14.195 1.14,5A 2100 1.650 4 0 E. van den Bergh                   

 2 D140009 More Junction             11.080 1.270 1.13,8A 2100 420 3 0 Mw. S. Stolker                       

 3 D130130 Janika Bo                      12.960 0   1.15,3A 2100 0 0 0 T. Karten                                 

 4 I150012 Zaviar As                      14.865 14.865 1.13,9A 2100 5.700 5 1 Mw. K. Hagoort                      

 5 NL140037 Hindy Heikant             14.931 14.931 1.13,7A 2100 1.400 3 0 J. Terstal                                

 6 F120132 Cristal Sun                   16.110 16.110 1.15,5A 2100 880 5 0 W.M.J. Brouwer                     

 7 D130039 Faday Scott                  16.720 16.720 1.14,6A 2100 0 0 0 Mw. C.M.C. van Dam             

 8 S130015 Dark Witch Sisu           17.401 17.401 1.13,3A 2100 2.450 5 0 Mw. L.P.A. Kalis                     

 9 D150099 Intouchable                  17.974 80    1.13,8A 2100 0 0 0 Y.R. Mollema          

 

Nakoersen favoriet(en)
Zaviar As D4 
Hindy Heikant

Nakoersen kanshebber(s)
Ilja Medo
More Junction
Janika Bo

Nakoersen outsider(s)

Dark Witch Sisu 

 

 

                

5 PRIX WILMA VAN DER ZWAAN (PAYDAY WINNER 19:50 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 13.000. (g.l.s.)                                                                        

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 F120142 Caitlins Surprise         5.410 200 1.16,3A 2100 200 2 0 G. de Jong                              

 2 NL130075 Gently Boko                    6.086 7.770 1.15,4A 2100 0 0 0 M. Spin                                    

 3 NL140134 Hoe Well                        6.118 6.440 1.15,9A 2100 3.000 5 0 Mw. A. Lehmann                   

 4 S150008 Irish Boko                      8.416   400   1.14,7A 2100 400 3 0 M.F. Rothengatter                 

 5 S120021 Call Him George           8.728 8.728 1.14,8A 2100 1.280 6 0 N. Jongejans                          

 6 NL130044 Goo River Flevo           9.530 9.530 1.15,4A 2100 3.650 5 1 A. Bakker                                

 7 NL110032 Eristoff Blue                10.335 10.335 1.15,0A 2100 0 0 0 J.T.S. Dekker                         

 8 S110038 Shake Hands               11.931 11.931 1.16,4A 2100 0 0 0 J. van der Wal   


Nakoersen favoriet(en)
Goo River Flevo
Hoe Well

Nakoersen kanshebber(s)
Shake Hands
Call Him George
Irish Boko  DA

Nakoersen outsider(s)

alle 

 

 

                     

6 PRIX NDR.NL (MERWESTAAL TALENT CHALLENGE)   20:20 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.750. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL150022 Ida Swagerman             200 200   1.18,2A 2100 200 3 0 F.W. van der Blonk                

 2 NL140136 Haya Alki                    380 380   1.17,5A 2100 200 1 0 M. Brouwer                            

 3 F140091 Elvis Goes On             550 550  1.17,5A      2100  550 2 0 D. Minnema                            

 4 NL150083 Iznogood Darby             750 750   1.20,8A 2100 0 0 0 J. Baas                                     

 5 I150004 Zurich As                        750 750   1.20,3A 2100 750 1 0 R.L. Pools                               

 6 I160012 Arwen As                       1.400 1.400 1.17,3A 2100 1.400 2 1 H. Ebbinge                              

 7 NL150055 Ids Baldwin                   1.524 3.800 1.16,8A 2100 610 5 0 W.C. Steur                              

 8 I150006 Zoom Wise L                   1.695 1.695 1.17,2A 2100 440 3 0 M.F. Rothengatter                 


Nakoersen favoriet(en)
Arwen As 
Elvis Goes On

Nakoersen kanshebber(s)
Zurich As
Haya Alki D4
Zoom Wise L

Nakoersen outsider(s)
Ids Baldwin
Ida Swagerman

 

 

 

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         17:00 uur

 

 1 F150029 Falco d'Airel             0 0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 2 F160062 Gasa Vasterbo             0 0 2100 0 0 0 J. van Rijn      

 

                         

 

 

90 Kwalificatieproef                                           17:10 uur

 

 1 NL160113 James Moko                 0 0 2100 0 0 0 T.H. Kooyman                         

 2 NL150012 Inflation                 0 0 2100 0 0 0 L. de Vries                             

 3 D130118 Giddy Kingly               0 0 2100 0 0 0 J.T.S. Dekker                         

 






Nakoersen favoriet(en)


Nakoersen kanshebber(s)


Nakoersen outsider(s)





  
                     

 

               



 



Succes !