Victoria Park Wolvega
3 april  2019 

Uitslagen Victoria Park Wolvega 3 april,


Ruud Pools slaat twee keer toe op Victoria Park !
Dame Quick ( A. Mollema) en Visage Pale ( C. Hetteling jr) winnen hun koers beide erg sterk 

Man van de avond :  Hattrick voor Dion Tesselaar ! 
Hummer Scott , Officer Stephen & He Gerritdelange winnen in handen van trainer/pikeur Dion Tesselaar

Zauni en Ronja Walter maken na een rust periode hun rentree en winnen direct 

Wederom succes voor trainster Sinie de Glee. Indy Starlake wint vanuit het veld met Robin Bakker

Piet de Wit en Rob van Toor winnen op overtuigende wijze zijn koers bij zijn 1e start in 2019 

Eerste koers, 2100 m:

1e 3 He Gerritdelange           D.P. Tesselaar                                                   1.18,0

2e 1 Gabor Rais                

3e 2 Loverboy Vrijthout        

4e 7 Hoe Well                  

Niet gestart:          

Winnend 6,50  Pl. 2,60  3,10  15,10 Duo 24,20 Trio 1925,50 Koppel 23,60

 

Tweede koers, 2100 m:

1e 10 Hummer Scott               D.P. Tesselaar                                                   1.16,10

2e 8 Vive le Vent              

3e 3 Gipsy Starlake            

4e 1 Hollywood Star            

Niet gestart:          

Winnend 3,90  Pl. 1,50  1,50  1,10 Duo 22,60 Trio 25,30 Koppel 7,70

 

Derde koers, 2600 m:

1e 6 Zauni                     Mw. R. Walter                                                     1.16,0

2e 5 Volcan d'Espoir          

3e 7 Napa Valley              

4e 4 Volvic Saint Juvin        

Niet gestart:          

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,90  1,20 Duo 30,90 Trio 94,30 Koppel 23,70

 

Vierde koers, 2600 m:

1e 4 Visage Pale               R.L. Pools                                                       1.16,2

2e 6 Unero Montaval            

3e 7 Ustang Ludois            

4e 2 Djina de Pilliere        

Niet gestart:          

Winnend 4,30  Pl. 2,40  3,00   Duo 18,60 Trio 46,90

 

Vijfde koers, 2100 m:

1e 1 Indy Starlake             R. Bakker                                                         1.17,4

2e 8 Edens Boy                

3e 2 Ivor VH                  

4e 5 Ima Cheerleader          

Niet gestart:          

Winnend 2,30  Pl. 1,30  1,30  1,30 Duo 11,50 Trio 35,50 Koppel 5,50

 

Zesde koers, 2600 m:

1e 5 Dame Quick                 R.L. Pools                                                       1.16,9

2e 6 Defi Magik                

3e 8 Emkih de Vandel          

4e 3 Bikini de Larcy          

Niet gestart: 9 Cameleon                          

Winnend 5,00  Pl. 1,60  1,80  2,30 Duo 19,90 Trio 124,40 Koppel 8,00

 

Zevende koers, 2100 m:

1e 3 Officer Stephen           D.P. Tesselaar                                                   1.15,9

2e 6 Hour of Power            

3e 7 Hamilton Quick            

4e 5 Forever H                

Niet gestart:          

Winnend 1,30  Pl. 1,30  1,50  nvt Duo 3,50 Trio 9,80

 

Achtste koers, 2100 m:

1e 6 Piet de Wit               R. van Toor                                                       1.18,1

2e 8 Jack                      

3e 1 Gofast du Bas Bosq        

4e 7 Ida Swagerman            

Niet gestart:          

Winnend 9,50  Pl. 2,50  1,80  1,30 Duo 57,10 Trio 172,30 Koppel 32,60

 

 

Totalisatoromzet: 54.704,06

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 3 april :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




Koers 1 tot en met 4  zijn Premiumkoersen:

         

1                PRIX HUYBERS.COM (PAYDAY WINNER                                    18:30   uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 7.000. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL130099  Gabor Rais                            3.230       3.230  1.16,1A    2100       1.830   7     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 2    BL150008  Loverboy Vrijthout                3.680       3.680  1.16,3A    2100         750   6     0  F.W. van der Blonk               

 3    NL140076  He Gerritdelange                   4.170       4.170  1.15,5A    2100         550   3     0  D.P. Tesselaar                      

 4    NL140046  Henri mon Ami                      4.870       4.870  1.16,0A    2100       2.050   5     0  J.H. Mieras                            

 5    NL140028  Howie Star                            5.235       8.370  1.16,1A    2100         150   1     0  J. van Rijn                              

 6    NL130077  Gerson Boko                         5.755       5.755  1.15,3A    2100       1.350   4     0  R.L. Pools                              

 7    NL140134  Hoe Well                                6.118       6.440  1.15,9A    2100       3.000   5     0  Mw. A. Lehmann                  

 8    NL120175  Fakhir Fanatic                       6.600       6.600  1.16,2A    2100            0   0     0  Mw. S. de Vries                    

 9    NL120137  Fernando Meadow                6.685       6.685  1.16,5A    2100            0   0     0  Mw. N. Hendriks      
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------              

10   NL130110  Ghislaine                              5.555       5.555  1.17,1A    2120            0   0     0  M. Brouwer                           

11   D130075  Grand Seigneur                     6.502       6.502  1.16,2A    2120       1.750   3     2  J.T. de Jong                          

12   D130095  Glenfeddich                          6.900       5.650  1.15,5A    2120       1.100   1     0  H. Ebbinge          

Nakoersen favoriet(en)
Howie Star DP
Henri Mon Ami D4
Gabor Rais
He Gerritdelange 

Nakoersen kanshebber(s)
Gerson Boko
Ghislaine  + 20 meter
Hoe Well 

Nakoersen outsider(s)
Glenfeddich   + 20 meter



                   

2                PRIX OMRIN.NL (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                       19:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 22.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140007  Hollywood Star                    11.660      11.660  1.14,8A    2100         600   3     0  Mw. H.M. Janssen               

 2    D140024  Umbra                                  16.871      14.755  1.13,4A    2100         980   5     0  J. van der Wal                       

 3    D130091  Gipsy Starlake                     14.020      12.770  1.14,0A    2100       8.000   6     1  R.T. de Vlieger                      

 4    NL120112  Freek Schermer                    14.645      14.645  1.15,3A    2100       1.450   7     0  A. Bakker                               

 5    F120070   Canon de la Douce              15.805      15.805  1.15,0A    2100       2.550   7     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 6    NL130140  Gwendolyn Flevo                 16.810      19.793  1.13,3A    2100         370   2     0  N. Jongejans                         

 7    S130015   Dark Witch Sisu                   17.401      17.401  1.13,3A    2100       2.450   5     0  S. Schoonhoven                   

 8    I140013    Vive le Vent                         17.416      17.416  1.14,1A    2100         200   1     0  H. Ebbinge                             

 9    D140111  Victorymoko                        19.389      19.289  1.14,1A    2100            0   1     0  R. Bakker                               

10   NL140071  Hummer Scott                      21.870      23.895  1.13,9A    2100       2.900   2     1  D.P. Tesselaar    

Nakoersen favoriet(en)
Hummer Scott
Gipsy Starlake
Vive le Vent   D4

Nakoersen kanshebber(s)
Victorymoko  D4
Hollywood Star
Dark Witch Sisu
Umbra  DA

Nakoersen outsider(s)
Gwendolyn Flevo
Freek Schermer
Canon de la Douce



                 

3                CHAMPIONNAT DU PRINTEMPS AU TROT MONTÉ                       19:30   uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                         

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F110161   Bel Hidalgo                          15.465      15.465  1.16,4A    2600         600   6     0  Mw. A. Lehmann                  

 2    F100173   Amiral Danica                      73.890      73.890  1.15,6B    2600         200   5     0  Mw. I.V.R. Janssen-

 3    D120060  Flashback                            81.912      14.095  1.12,9A    2600            0   0     0  Mw. M.E.E. Knopp                 

 4    F090216   Volvic Saint Juvin              152.440             0  1.15,4B    2600            0   0     0  Mw. S. de Vries                    

 5    F090199   Volcan d'Espoir                  166.330    166.330  1.13,7A    2600         800   4     0  D. den Dubbelden 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                  

 6    D130117  Zauni                                 148.234      21.250  1.12,8A    2620       1.250   1     0  Mw. R. Walter                        

 7    D120050  Napa Valley                        165.926       5.585  1.13,0A    2620            0   0     0  Mw. H. Huygens                   

 8    F080196   Uranium                             299.920       1.250  1.12,4B    2620       1.250   2     1  Mw. C. Onghena 

Nakoersen favoriet(en)
Zauni +20 meter D4

Nakoersen kanshebber(s)
Nappa Valley + 20 meter
D4
Flashback

Nakoersen outsider(s)
Uranium + 20 meter 
Volvic Saint Juvin D4
Volcan d'Espoir
Amiral Dancia




                 

4                PRIX CHAMPAGNE DE CASTELLANE (TF DIAMOND                      20:00   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F110051   Bastien du Chef                   32.060      30.760  1.15,0A    2600         850   4     0  D. den Dubbelden                

 2    F130142   Djina de Pilliere                   77.570      77.570  1.13,8A    2600       8.800   5     0  M. Coignard                          

 3    F100181   Archange de Jiel                120.475          200  1.13,3A    2600         200   1     0  H.A.J. Grift                             

 4    F090208   Visage Pale                        140.630       7.000  1.14,4B    2600       3.750   5     0  R.L. Pools                              

 5    F090212   Vanychof                            230.640          400  1.12,8A    2600         400   2     0  J. van Rijn                               

 6    F080188   Unero Montaval                  496.730       1.450  1.11,1A    2600       1.450   3     0  S. Hoste     
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           

 7    F080185   Ustang Ludois                   377.185      25.550  1.11,9A    2620     11.550   6     2  G. Sucaet       

Nakoersen favoriet(en)
Ustang Ludois + 20 meter
Visage Pale DP
Unero Montaval D4

Nakoersen kanshebber(s)
Vancyhof D4
Archange de Jiel D4
Djina de Pilliere

Nakoersen outsider(s)
Bastien du Chef



                        

5                PRIX CITY GUIDE - CHAMPION (MERWESTAAL                           20:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150126  Indy Starlake                         1.000       1.000  1.16,9A    2100       1.000   1     1  R. Bakker                               

 2    NL150015  Ivor VH                                  1.360       1.360  1.16,3A    2100         800   4     0  D.P. Tesselaar                      

 3    D150083  I've got mail     A                     1.500       1.500  1.16,1A    2100       1.000   4     0  M.F. Rothengatter                

 4    NL150055  Ids Baldwin                           1.524       3.800  1.16,8A    2100         610   5     0  W.C. Steur                             

 5    D150076  Ima Cheerleader  A                  1.685       1.685  1.17,3A    2100         490   4     0  F.W. van der Blonk               

 6    NL150111  I Love Champagne                1.860       2.260  1.16,9A    2100         380   2     0  M. Brouwer                           

 7    D140003  Willow Burgerheide              2.175       2.175  1.17,3A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

 8    S150001   Edens Boy                             2.195       2.195  1.16,8A    2100         400   1     0  F.A. Westerveld                    

 9    BL150019  Luxe Hillperon                      2.312             0  1.16,7A    2100            0   0     0  P. Hillen                                  

10   D140117  Suprisingly Diva                    2.325          800  1.16,0A    2100            0   2     0  H. Ebbinge 

Nakoersen favoriet(en)
Indy Starlake 
Ivor VH DP
I'v got mail A


Nakoersen kanshebber(s)
Edens Boy 
I Love Champagne  D4
Ids Baldwin

Nakoersen outsider(s)
Suprisingly Diva  DA
Willow Burgerheide
Ima Cheerleader  
A



                           

6                PRIX DREAM GIBUS - CHAMPION (TF BRONZE                           20:55   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F150047   Falba du Vivier                      6.916             0  1.15,5A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    F140102   Eclat Jenilou                         8.700       8.700  1.17,6A    2600         150   2     0  M. Brouwer                           

 3    F110159   Bikini de Larcy                      9.794       9.794  1.17,6A    2600         500   3     0  D. den Dubbelden                

 4    F140096   Elka du Puy                           9.820       9.820  1.17,5A    2600         180   4     0  A. Bakker                               

 5    F130131   Dame Quick                         10.030       5.450  1.16,5A    2600       1.950   5     0  R.L. Pools                              

 6    F130153   Defi Magik                           10.240          950  1.17,1A    2600         950   2     0  G. de Jong                             

 7    F140057   Epique du Loir                     10.940       5.900  1.16,1A    2600         150   3     0  H.A.J. Grift                             

 8    F140051   Emkih de Vandel                  12.610       3.800  1.15,5A    2600         900   5     0  J. van Rijn                               

 9    F120012   Cameleon                            13.755      13.755  1.16,4A    2600       2.350   7     0  S. Schoonhoven                   

 

Nakoersen favoriet(en)
Falba du Viver

Nakoersen kanshebber(s)
Cameleon DA
Dame Quick
Defi Magik 
Epique du Loir
Emkih de Vandel D4
Eclat Jenilou 

Nakoersen outsider(s)
Bikini de Larcy




7                PRIX LEO SCHALKOORT (DEENSE                                           21:20   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000. (g.l.s.)                                                                       

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140103  Hoot Mon Amour                   8.625       8.625  1.15,4A    2100            0   0     0  M. Coignard                          

 2    NL110075  El Salsa                                 8.995       8.995  1.15,9A    2100       1.125   6     0  W.C. Steur                             

 3    D150106  Officer Stephen                   10.350       4.350  1.14,2A    2100       2.500   1     1  D.P. Tesselaar                      

 4    D130048  Obsession Eden                  10.860      10.860  1.15,2A    2100            0   2     0  R.L. Pools                              

 5    NL120089  Forever H                             10.873      10.873  1.15,0A    2100       4.550   5     1  J.H. Mieras                            

 6    D140086  Hour of Power                     13.250      13.250  1.15,0A    2100       7.700   7     1  S. Schoonhoven                   

 7    NL140122  Hamilton Quick                    13.815      14.960  1.14,6A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           


Nakoersen favoriet(en)
Officer Stephen

Nakoersen kanshebber(s)
Forever H
Hour of Power
Hamilton Quick
Hoot Mon Amour

Nakoersen outsider(s)
alle





8
                PRIX FLEVOFARM.NL (MERWESTAAL TALENT                            21:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 600. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F160060   Gofast du Bas Bosq                   0             0               2100            0   1     0  H. Ebbinge                             

 2    NL150010  Impressive Boko                         0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 3    D160004  Handsome Guy                           0             0  1.20,4A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 4    F130085   Daisy du Chef                          100          100  1.18,4A    2100           50   4     0  R.L. Pools                              

 5    S160007   Coutinho                                 150          150  1.17,9A    2100         150   1     0  P. de Haan                              

 6    D160061  Piet de Wit                               200          200  1.18,5A    2100            0   0     0  R. van Toor                            

 7    NL150022  Ida Swagerman                        250          250  1.18,2A    2100         250   4     0  F.W. van der Blonk               

 8    NL160070  Jack                                        270          270  1.17,7A    2100         270   3     0  Mw. C.D. Aalbers                 


Nakoersen favoriet(en)
Piet de Wit DP
Gofast du Bas Bosq
Coutinho

Nakoersen kanshebber(s)
Jack
Impressive Boko

Nakoersen outsider(s)
Ids Swagerman
Handsome Guy
Daisy du Chef










90
              Kwalificatieproef                                                                             17:40   uur         

 1    D160080  Rubber Duck                              0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 2    D160096  Mass Finest                                0             0               2100            0   0     0  J.C. Bot                                   

 3    D160041  Jersey Muscles                           0             0               2100            0   0     0  A.J. Mollema                         

 4    D160095  Jasmine Dragon                         0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 5    D160067  Moonlight Bo                             0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 6    D160089  Jamaica Ferro                       1.500             0  1.17,7A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger 

                    

91              Kwalificatieproef                                                                             17:50   uur


 1
    NL150099  Illimani Montana                         0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                              

 2    NL150009  I have a dream                            0             0               2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 3    NL130115  Goedele Select                           0             0               2100            0   0     0  J.T. de Jong                          

 

 

 4    D150023  Imax                                      8.875          200  1.15,1A    2100            0   0     0  Mw. Y. Wagenaar                 

 5    NL140001  High Speed                          10.460      11.580  1.14,5A    2100            0   0     0  A. Posthumus                      

 6    D140026  C'est La Vie C                      14.903          200  1.14,3A    2100            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 

 7    NL140111  Hooters USA                        51.573      65.211  1.12,0A    2100            0   0     0  A.J. Mollema                          

 

 

     

 



Succes !