Victoria Park Wolvega
4 mei 2019 


Uitslagen Victoria Park j.l zaterdag 4 mei,

Peerdepieten 2019:   James Vrijthout en Annick Vugs winnen op sterke wijze ! 


Tesselaar debutant Fashion Bourbon neemt de kop en geeft deze niet meer af.

Frederique Norg TF wint erg sterk met Hugo Langeweg jr in de sulky in de koers voor de beginners 

Robin Bakker scoort een vervolgens een dubbel voor stal Hagoort ! Charmeur Royal & Zar Laksmy winnen als favoriet 

Kia ora (H. Langeweg jr ) maakt veel indruk met haar zege, eigenaar Draviet Stables pakt ook de derde plaats in deze koers 

Micha Brouwer bezorgt de jarige trainer Bas Crebas een zege dankzij Dillinger Gentil ( stal Payday)

In de slot koers wint Robin zijn 3e koers en voor eigenaar R. Thomaskamp zijn 2e bosbloemen. Zante Griff wint erg sterk.


 

Eerste koers, 1609 m:

     

1e

3

 

Fashion Bourbon          

D.P. Tesselaar                                                  

1.14,6

2e

9

 

Dona de Vrie             

     

3e

6

 

Dame Quick                

     

4e

10

 

Esmeralda Face           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,50  Pl. 2,00  2,00  1,80

Duo 28,20

Trio 150,10

Kwartet nvt

             

Tweede koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Frederique Norg TF       

H.W. Langeweg jr.                                                

1.16,7

2e

12

 

Jack                     

     

3e

5

 

Gangster                 

     

4e

11

 

Jack Hanover             

     

Niet gestart: 1 French Kiss HR                    

   

Winnend 2,40  Pl. 1,30  2,10  1,70

Duo 34,20

Trio 101,20

Kwartet nvt

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

7

 

Charmeur Royal           

R. Bakker                                                       

1.16,9

2e

10

 

Devil                    

     

3e

11

 

Gonda Beuckenswijk       

   

4e

4

 

Ghislaine                 

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,60  Pl. 1,70  2,20  2,90

Duo 11,80

Trio 172,30

Kwartet nvt

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Zar Laksmy               

R. Bakker                                                       

1.16,3

2e

13

 

Edens Boy                

     

3e

9

 

Indy Starlake            

     

4e

6

 

Goah d'Isere             

     

Niet gestart: 3 Zurich As                         

   

Winnend 1,60  Pl. 1,60  2,40  1,40

Duo 12,20

Trio 75,00

Kwartet nvt

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Kia ora                  

H.W. Langeweg jr.                                               

1.16,8

2e

2

 

John Butcher             

     

3e

4

 

Jawis                    

     

4e

1

 

Jazzy Mad Money          

   

Niet gestart:          

     

Winnend 3,20  Pl. 1,90  4,90  2,60

Duo 50,70

Trio 1461,50

Kwartet nvt

             

Zesde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

James Vrijthout          

Mw. A. Vugs                                                     

1.17,1

2e

4

 

Makalo                   

     

3e

3

 

Forever H                

     

4e

8

 

Elma Alki                

     

Niet gestart:          

     

Winnend 4,00  Pl. 1,40  1,70  1,80

Duo 11,90

Trio 56,90

Kwartet nvt

             

Zevende koers, 3100 m:

     

1e

5

 

Dillinger Gentil         

M. Brouwer                                                       

1.17,9

2e

7

 

Exotic Jiel              

     

3e

6

 

Djoko's Way              

     

4e

12

 

Belle Bonanza            

     

Niet gestart: 8 Bleuet d'Airou                    

   

Winnend 1,70  Pl. 1,30  2,40  3,00

Duo 9,60

Trio 135,20

Kwartet nvt

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Zante Grif               

R. Bakker                                                       

1.14,4

2e

6

 

Gladiateur               

     

3e

8

 

Florijn                  

     

4e

2

 

Hollywood Star           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,30  1,60  1,90

Duo 6,90

Trio 66,00

Kwartet nvt

             

Totalisatoromzet: €62.550,50

     



 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 4 mei :

        

 

1 CRITERIUM DE VITESSE (TROTTEUR FRANCAIS 15:00 uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 1100 500 350 250 150 100 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F120142 Caitlins Surprise         5.535 5.535 1.16,3A 1609 325 6 0 Mw. A. Lehmann                   

 2 F150055 Furiedor                   8.490 0       1.18,6B 1609 0 0 0 M. Brouwer                            

 3 F150059 Fashion Bourbon           9.680 0       1.19,2B 1609 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 4 F130059 Dolly Pop                 10.140 10.140 1.15,3A 1609 0 0 0 R.T. de Vlieger                       

 5 F140096 Elka du Puy               10.220 10.220 1.17,5A 1609 580 6 0 A. Bakker                                

 6 F130131 Dame Quick                 11.980 7.400 1.16,5A 1609 3.900 9 1 R.L. Pools                               

 7 BL130016 Diva Divine TF             14.257 14.257 1.16,0A 1609 3.280 7 1 R. Bakker                                

 8 F130156 Dynastie d'Ariane         16.420 0      1.17,5B 1609 0 0 0 J.P.C. Oorthuijsen                 

 9 F130067 Dona de Vrie               21.430 21.430 1.15,9A 1609 6.650 6 1 S. Schoonhoven                    

10 F140108 Esmeralda Face             26.235 26.235 1.14,0A 1609 0 0 0 H. Ebbinge    

 

Nakoersen favoriet(en)
Furiedor
Dona de Vrie
Diva Divine TF

Nakoersen kanshebber(s)
Dame Quick
Dynastie d'Ariane
Esmeralda Face
Dolly Pop 

Nakoersen outsider(s)

Elka de Puy 

                          

2 DIERENKLINIEK EMMELOORD TROFEE 15:25 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.) (1e afdeling)                                                           

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 D150117 French Kiss HR             0 0 2100 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 2 D160041 Jersey Muscles             0 0 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 3 NL160113 James Moko                 0 0 2100 0 0 0 A. Bakker                                

 4 NL150069 Frederique Norg TF       0 0 2100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.                 

 5 D160098 Gangster                   0 0 2100 0 0 0 E. Bot                                       

 6 NL160092 Je Suis Rob               0 0 1.19,1A 2100 0 1 0 A. Posthumus                       

 7 NL150122 I am Happy                 450 450 1.21,8A 2100 200 4 0 R.L. Pools                               

 8 NL150022 Ida Swagerman             650 650 1.17,9A 2100 650 8 0 F.W. van der Blonk                

 9 S160006 Lambada Zon               750 750 1.17,7A 2100 750 1 0 P. de Haan                               

10 F140093 English Boy               810 810 1.17,9A 2100 260 3 0 D.P. Tesselaar                       

11 NL160031 Jack Hanover               926 3.030 1.16,3A 2100 225 2 0 R.T. de Vlieger                       

12 NL160070 Jack                       970 970 1.17,7A 2100 970 5 0 J.T.S. Dekker 

 

Nakoersen favoriet(en)
Gangster
Frederique Norg TF
Lambada Son

Nakoersen kanshebber(s)
Jack
French Kiss HR

Nakoersen outsider(s)
Ida Swagerman
Jersey Muscles
Jack Hanover



 

                        

3 EUROPEAN EQUINE DENTAL CONSULTANCY 16:05 uur

Prijzendraverij. Winsom tot € 10.000. (g.l.s.)                                                                          

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 NL120072 Franka Steenwijk           4.255 4.255 1.15,5A 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 2 NL140099 Hot Shot Rob               4.540 4.540 1.16,6A 2100 150 1 0 H. Hamming                            

 3 D120046 Fury di Mucho             5.550 5.550 1.15,7A 2100 2.700 6 0 J.H. Mieras                             

 4 NL130110 Ghislaine                 5.855 5.855 1.15,9A 2100 300 2 0 H.W. Langeweg jr.                 

 5 NL120137 Fernando Meadow         6.785 6.785 1.16,5A 2100 100 2 0 Mw. N. Hendriks                    

 6 NL120260 Fullrich v Assum           7.055 7.055 1.16,1A 2100 4.000 4 0 R. Wester                                

  7 D150111 Charmeur Royal             7.850 350 1.13,5A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 8 NL140151 Hendrik Schermer         8.050 8.050 1.14,5A 2100 1.675 9 0 F.W. van der Blonk                

 9 S150042 Mr Culpeper               8.554 8.554 1.15,9A 2100 0 0 0 S. Schoonhoven                    

10 D130014 Devil                     9.255 9.255 1.14,9A 2100 2.250 7 0 C.F. Kamminga     

------------------------------------------------------------------------------------------------------      

11 D130046 Gonda Beuckenswijk   8.060 6.810 1.16,1A 2120 0 0 0 N. Jongejans    


Nakoersen favoriet(en)
Charmeur Royal

Nakoersen kanshebber(s)
Devil 
Franka Steenwijk 
Ghislaine
Fury di Mucho
Fullrich v Assum

Nakoersen outsider(s)

alle 

 

 

                      

4 UNIVERSITEIT UTRECHT BOKAAL (MERWESTAAL 16:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.000. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 NL150021 Ice Queen                 1.150 1.150 1.17,6A 2100 1.100 6 0 H. Hamming                            

 2 F120020 Cedia du Chef             1.210 1.210 1.18,2A 2100 250 3 0 Mw. H. Appel                          

 3 I150004 Zurich As                 1.300 1.300 1.17,5A 2100 1.300 3 0 R.L. Pools                               

 4 NL110037 Elwood Charisma           1.445 1.445 1.18,7A 2100 0 1 0 E. Korrel                                  

 5 NL150015 Ivor VH                   1.655 1.655 1.16,3A 2100 1.095 6 0 D.P. Tesselaar                       

 6 NL130104 Goah d'Isere               1.685 1.685 1.16,4A 2100 200 3 0 W.N. de Reus                          

 7 D150076 Ima Cheerleader           1.835 1.835 1.17,3A 2100 640 6 0 F.W. van der Blonk                

 8 I150002 Zar Laksmy                 1.950 1.950 1.15,9A 2100 0 1 0 R. Bakker                                

 9 NL150126 Indy Starlake             2.000 2.000 1.16,9A 2100 2.000 2 2 H. Ebbinge                              

10 D140003 Willow Burgerheide       2.375 2.375 1.17,3A 2100 200 4 0 Mw. C.D. Aalbers                  

11 NL140093 Habanos Bianco             2.580 2.580 1.17,5A 2100 0 0 0 N. Jongejans                          

12 NL150138 Iron Fox                   2.710 2.710 1.16,0A 2100 500 1 0 J.T.S. Dekker                         

13 S150001 Edens Boy                 2.795 2.795 1.16,8A 2100 1.000 3 0 F.A. Westerveld                     

14 D130123 Gufo Greenwood           2.830 2.830 1.19,1A 2100 110 2 0 C.W.A. Zijp            


Nakoersen favoriet(en)
Zar Laksmy

Nakoersen kanshebber(s)
Indy Starlake
Iron Fox
Habanos Bianco
Edens Boy

Nakoersen outsider(s)

Goah d'Isere
Zurich As
Ima Cheerleader

 

                  

5 PROFESSOREN-PRIJS (MERWESTAAL TALENT 17:00 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.) (2e afdeling)                                                           

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 NL160140 Jazzy Mad Money           0 0 2100 0 0 0 Mw. D. Paling                         

 2 D160034 John Butcher               0 0 2100 0 0 0 S. Schoonhoven                    

 3 NL160111 Joy of Steel               0 0 2100 0 0 0 R.T. de Vlieger                       

 4 NL160091 Jawis                     0 0 2100 0 0 0 P. de Haan                               

 5 NL150010 Impressive Boko           0 0 2100 0 2 0 D.P. Tesselaar                       

 6 D160097 Isan                       0 0 2100 0 0 0 A. Bakker                                

 7 NL160021 Jewel Armstrong         75 300 1.18,4A 2100 0 1 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 8 D160077 Kia ora                   450 450 1.19,5A 2100 450 1 1 H.W. Langeweg jr.                 

 9 D130118 Giddy Kingly               675 675 1.19,0A 2100 675 2 1 M.A. Pools                              

10 BL130020 Jacky Zavelberg           758 0 1.20,9A 2100 0 2 0 M. Vertessen                        

11 NL150065 Invincible Volo           810 810 1.16,6A 2100 150 1 0 L. de Vries                             

12 NL130001 Galaxy Frejo               945 945 1.18,4A 2100 350 3 0 A.R.J. Soeten                         

 

Nakoersen favoriet(en)
Impressive Boko
Kia ora

Nakoersen kanshebber(s)
Joy of Steel
Isan 
Jazz Mad Money
Giddy Kingly 

Nakoersen outsider(s)

Jawis
Invincible Volo
Jewel Armstrong

 

 

6 PEERDEPIETEN 2019 (BOKO CHAMPIONS 17:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 27.000.                                                                                 

Prijzen: ( 1500 750 360 240 150 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 S120021 Call Him George           9.538 9.538 1.14,8A 2100 2.090 9 1 Mw. M. van Ginkel                

 2 D140013 Hampshire F Boko         11.165 11.165 1.14,4A 2100 1.050 5 0 T. Warmelink                         

 3 NL120089 Forever H                 11.323 11.323 1.14,6A 2100 5.000 7 1 Mw. F. Castellino                  

 4 D140106 Makalo                     16.060 10.035 1.14,6A 2100 5.675 4 3 Mw. S. Zautsen                     

 5 BL130012 James Vrijthout           17.144 17.144 1.14,2A 2100 1.700 4 1 Mw. A. Vugs                          

 6 NL140144 Hurricane                 19.041 19.041 1.13,0A 2100 5.416 5 1 D. van Lith                               

 7 NL130009 Godiva Flevo               19.666 20.578 1.14,5A 2100 0 0 0 Mw. R. Meijer                         

 8 NL110135 Elma Alki                 22.217 26.636 1.15,8A 2100 225 1 0 Mw. F. de Smit                       

 9 NL090089 Cha Cha Cha               24.040 24.040 1.14,2A 2100 150 1 0 Mw. R. van Zuilen        

 

Nakoersen favoriet(en)
Hurricane
James Vrijthout

Nakoersen kanshebber(s)
Makalo
Hampshire Boko
Elma Alki
Forever H

Nakoersen outsider(s)

Call Him George
Cha Cha Cha



          

7 DIERENKLINIEK WOLVEGA TROFEE (TF SILVER 18:00 uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                      

Prijzen: ( 1200 500 350 250 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F120070 Canon de la Douce         16.255 16.255 1.15,0A 3100 3.000 9 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 2 F140060 Elias                     16.500 11.700 1.15,4A 3100 0 1 0 A. Posthumus                       

 3 F130104 Diamond ER                 19.760 15.550 1.16,0A 3100 650 4 0 T.H. Kooyman                         

 4 BL140018 Escobar Elji TF           20.174 150 1.16,5A 3100 150 3 0 G. de Jong                              

 5 F130141 Dillinger Gentil           22.675 22.675 1.14,8A 3100 9.100 7 2 M. Brouwer                            

 6 F130112 Djoko's Way               25.790 25.790 1.16,3A 3100 0 2 0 J.P.C. Oorthuijsen                 

 7 F140104 Exotic Jiel               27.550 250 1.13,4A 3100 250 1 0 R. Wester                                

 8 F110158 Bleuet d'Airou             29.130 29.130 1.14,8A 3100 2.100 9 0 D.P. Tesselaar                       

 9 F120138 Cover Dream               31.180 31.180 1.15,5B 3100 1.500 4 0 R. Loman                                

10 F150058 Funky Broadway             32.690 0 1.17,0B 3100 0 1 0 R. Bakker                               

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

11 F110095 Bunker du Hamel           33.430 33.430 1.14,4A 3120 300 2 0 M. Wester                               

12 F110120 Belle Bonanza             34.570 34.570 1.14,6A 3120 10.650 6 1 R.T. de Vlieger   

 

Nakoersen favoriet(en)
Dillinger Gentil TF
Diamond ER

Nakoersen kanshebber(s)
Bella Bonanza   + 20 meter
Exotic Jiel
Bleuet D'Airou
Elias 
Bunker de Hamel + 20 meter

Nakoersen outsider(s)

Canon de la Douce

 

 

                    

8 DIERENKLINIEK DEN HAM TROFEE (BOKO 18:22 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000.                                                                                 

Prijzen: ( 1000 500 240 160 100 ) + 10 procent fokpremie

 

 1 NL110032 Eristoff Blue             10.670 10.670 1.15,0A 2100 335 3 0 Mw. S. de Vries                     

 2 NL140007 Hollywood Star        13.160 13.160 1.14,8A 2100 2.100 5 0 Mw. H.M. Janssen                

 3 I150013 Zante Grif                 7.400 7.400 1.15,7A 2100 5.500 4 3 R. Bakker                                

 4 N140001 Regiment                   9.246 9.246 1.14,4A 2100 3.616 5 1 M.F. Rothengatter                 

 5 NL100252 Drogba Apache             10.135 10.135 1.14,7A 2100 875 4 0 E. Korrel                                  

 6 D160107 Gladiateur                 10.537 0      1.18,5A 2100 0 0 0 M. Nimczyk                             

 7 NL140001High Speed                 10.610 11.730 1.14,5A 2100 150 1 0 H. Ebbinge                              

  8 NL120036 Florijn                   12.275 12.275 1.14,9A 2100 0 0 0 J.T.S. Dekker                         

 9 NL120112 Freek Schermer             14.895 14.895 1.15,3A 2100 1.700 9 0 A. Bakker     

 

Nakoersen favoriet(en)
Zante Griff

Nakoersen kanshebber(s)
Regiment
Hollywood Star
Gladiateur
Drogba Apache
Freek Schermer
High Speed
Florijn

Nakoersen outsider(s)
Eristoff Blue



 

                           

80 Kwalificatieproef Trotteur Francais                         14:05 uur

 

Winsom Winsom Winsom star ove

 1 F160055 Golden Evasion             0 0 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 2 F160053 Geraldine Heot             0 0 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 3 F160062 Gasa Vasterbo             0 0 2100 0 0 0 H.W. Langeweg jr.     

 

            

90 Kwalificatieproef                                           14:15 uur

 

 1 NL160073 Jumilla                   0 0 2100 0 0 0 R.L. Pools                               

 2 NL160053 Jo Black                   0 0 2100 0 0 0 A. Posthumus                       

 3 D160088 Jaxon VS                   0 0 2100 0 0 0 K.L.C. Roeges                        

 4 D160091 Jill Greenwood             0 0 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 5 I160014 Amon Wise As               0 0 2100 0 0 0 E. Bot                                       

 6 D160106 Cash                       0 0 2100 0 0 0 H. Ebbinge                              

 7 BL150021 Laststar Dieschoot         0 0 2100 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 8 D130128 Super Queen C             22.400 1.370 1.14,4A 2100 120 1 0 S. Schoonhoven      

 

              

91 Kwalificatieproef                                           14:25 uur

 

 1 F150027 Fanessa                   0 0 2100 0 0 0 D.P. Tesselaar                       

 2 NL150002 Ignacio                   925 1.175 1.16,1A 2100 0 0 0 K.L.C. Roeges                        

 3 D160002 Fair Winner               3.000 500 1.16,5A 2100 0 0 0 C.F. Kamminga                      

 4 D160048 Janske Beemd               9.358 0 1.14,9A 2100 0 0 0 J.H. Mieras                             

 5 S110046 Coktail Bar               33.316 0 1.14,0B 2100 0 0 0 E. Bot                                       

 6 NL140156 Hillary Queen             58.365 69.890 1.12,9A 2100 0 0 0 P.J.P. Hagoort                        

 7 D110057 SJs Junior C               103.011 81.837 1.11,3A 2100 3.600 4 0 S. Schoonhoven                    

 

 8 D080081 Alaska Joe                 59.660 0 1.13,3A 2100 0 0 0 J. van Rijn                               

 

 
                  

                  

               

   

Succes !