Victoria Park Wolvega
Vrijdag 8 november   2019 





Uitslagen Wolvega j.l vrijdag 8 november ,

Jos Verbeeck en Ble du Gers schitteren in de  Prijs Der Giganten ! 

Ondanks 5 zeges voor stal Engwerda blijft dit een dag met grote traan en een kleine glimlach 
Tuxedo Bi , Ike Schermer , Indigo, Zion Font en Ids Schermer winnen allen hun race op fraaie wijze

Dicky Hof verrast in de lange afstand koers met Efendi du Plessis aan 70 tegen 1 ! 
Stable Why Not ziet hun Versus As toeslaan in de laatste ronde met Marloes Knopp
Met een zeer snelle laatste 200 meter verschalkt Iznogood Darby ( J. Baas) zijn tegenstander
Apache Jeloco en Erwin Bot nemen het heft in handen en geven deze nimmer weer weg
Wederom zijn Hiltje Tjalsma en Un Nuovo Bigi niet kloppen, trainer Rob van Toor heeft de ruin goed in orde !




Eerste koers, 3100 m:

     

1e

6

 

Efendi du Plessis        

D.J. Hof                                                        

1.17,8

2e

1

 

Eh Petit des Vents       

     

3e

10

 

Belle Bonanza             

     

4e

14

 

Chronos                  

     

Niet gestart:          

     

Winnend 69,90  Pl. 11,70  21,40  3,70

Kpl 2147,30

Trio Jackpot

Koppel 1321,00

             

Tweede koers, 3100 m:

     

1e

9

 

Tuxedo Bi                

H. Ebbinge                                                       

1.15,8

2e

2

 

Grift Jr                 

     

3e

13

 

Valentino Strix          

     

4e

16

 

Ustinof du Vivier        

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,10  Pl. 1,50  9,80  3,10

Kpl 190,50

Trio 1195,80

Koppel 68,90

             

Derde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Ble du Gers              

J.V.M.G. Verbeeck                                               

1.12,4

2e

1

 

Tsunami Diamant          

   

3e

9

 

Norton Commander         

   

4e

2

 

Generaal Bianco          

     

Niet gestart: 7 Speedy Foxy Vicane                

   

Winnend 4,50  Pl. 2,60  5,90  10,70

Kpl 133,50

Trio 2869,80

Koppel 64,10

             

Vierde koers, 2100 m:

     

1e

4

 

Indigo                   

H. Ebbinge                                                      

1.14,4

2e

7

 

Zurich As                

     

3e

6

 

Zack Wind                

     

4e

10

 

Ipson Boko               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,20  2,00  2,00

Kpl 9,10

Trio 40,70

Koppel 8,90

             

Vijfde koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Ids Schermer             

H. Ebbinge                                                      

1.14,5

2e

2

 

Ismael F Boko            

     

3e

7

 

Iris de l'Iton           

     

4e

3

 

Hidde Greenwood          

   

Niet gestart:          

     

Winnend 1,40  Pl. 1,10  2,30  1,50

Kpl 12,30

Trio 77,90

Koppel 7,90

             

Zesde koers, 1609 m:

     

1e

1

 

Iznogood Darby           

J. Baas                                                         

1.14,1

2e

3

 

Alex HP                  

     

3e

2

 

Cover Girl                

     

4e

4

 

Dutch Buitenzorg         

     

Niet gestart:          

     

Winnend 7,90  Pl. 1,90  1,20  3,00

Kpl 12,30

Trio 100,30

Koppel 2,70

             

Zevende koers, 2100 m:

     

1e

5

 

Versus As                

Mw. M.E.E. Knopp                                                 

1.13,7

2e

9

 

Tell Me No Lies          

     

3e

6

 

Zauni                    

     

4e

8

 

Ultra Tivoli             

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,90  Pl. 2,00  2,10  1,60

Kpl 23,20

Trio 46,20

Koppel 14,60

             

Achtste koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Zion Font                

H. Ebbinge                                                       

1.14.4

2e

3

 

Gipsy Starlake           

     

3e

1

 

Regiment                 

     

4e

2

 

Hour of Power            

     

Niet gestart: 7 Cassandra D                       

   

Winnend 2,00  Pl. 1,10  1,20  1,30

Kpl 4,70

Trio 9,60

Koppel 2,60

             

Negende koers, 2600 m:

     

1e

8

 

Apache Jeloca            

E. Bot                                                          

1.16,0

2e

2

 

Baladin Williams         

     

3e

5

 

Born to Run              

     

4e

3

 

Felicio du Joamax        

     

Niet gestart: 7 Fantoccini                        

   

Winnend 13,50  Pl. 2,80  2,20  6,40

Kpl 42,60

Trio 531,20

Koppel 31,70

             

Tiende koers, 2100 m:

     

1e

8

 

Ike Schermer             

H. Ebbinge                                                      

1.13,2

2e

5

 

Inspector Bros           

     

3e

6

 

Fabio de Pervenche       

   

4e

1

 

Indy Flevo               

     

Niet gestart:          

     

Winnend 3,10  Pl. 1,70  1,60  3,40

Kpl 11,20

Trio 109,20

Koppel 3,80

             

Elfde koers, 2100 m:

     

1e

3

 

Un Nuovo Bigi            

Mw. H. Tjalsma                                                  

1.14,8

2e

7

 

Ilja Medo                

     

3e

5

 

Gibson Boko              

     

4e

6

 

Fleur Starlake           

     

Niet gestart:          

     

Winnend 2,10  Pl. 1,50  1,70  3,70

Kpl 13,20

Trio 89,30

Koppel 7,30

             

Totalisatoromzet: €182.958,20

     
             
             




Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 8 november  :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


1                PRIX L'AMIRAL MAUZUN (TROTTEUR FRANCAIS                         17:10   uur

 

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                     

 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 


 1
    F140107   Eh Petit des Vents                 4.260       4.260  1.21,1B    3100            0   1     0  R. Wester                               

 

 2    F150082   Flagger                                 4.940             0  1.16,6A    3100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 

 3    F140132   Edmond des Mares               7.800             0  1.20,1B    3100            0   0     0  G. de Jong                             

 

 4    F150020   Favorite d'Atout                    8.230       1.600  1.14,3A    3100       1.600   6     0  J. Untersteiner                     

 

 5    F140030   Empereur Quick                   10.150      10.150  1.15,6A    3100       1.150   8     0  K.L.C. Roeges                       

 

 6    F140125   Efendi du Plessis                 11.770      11.770  1.17,4A    3100         800   5     0  D.J. Hof                                   

 

 7    F130120   Dalios de Guez                    12.699          450  1.15,5A    3100         300   2     0  D. Devolder                            

 

 8    F120132   Cristal Sun                          18.090      18.090  1.15,5A    3100       2.860  21     0  A. de Wrede                          

 

 9    F130112   Djoko's Way                         27.740      27.740  1.16,0A    3100       1.950  11     0  A. Bakker                               

 

10   F110120   Belle Bonanza                     37.020      37.020  1.14,6A    3100     13.100  14     1  R.T. de Vlieger
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                 

 

11   F140122   Espion                                 10.110       6.700  1.16,8B    3120       6.700   5     3  R. Bakker                               

 

12   F140135   Errakis                                 14.811             0  1.14,4A    3120            0   0     0  J. van Rijn                               

 

13   F120070   Canon de la Douce              19.210      19.210  1.15,0A    3120       5.955  23     1  Mw. C.D. Aalbers                 

 

14   F120127   Chronos                              21.250       1.430  1.15,1A    3120         970   5     0  M.K. Menger                         

 

15   F130149   Demolition Girl                    25.810      25.810  1.15,9A    3120       6.330  21     1  D. Minnema                           

 

16   F120149   City du Saptel                      38.983      38.983  1.14,4A    3120       4.571  18     0  Mw. A. Lehmann      

Nakoersen favoriet(en)
Favorite d'Atout 
Cristal Sun     D4   +20 meter
Errakis     +20 meter
Bella Bonanza

Nakoersen kanshebber(s)
Djoko's Way 
Canon de la Douce   DP   +20 meter
Flagger
Delomotion Girl

Nakoersen outsider(s)

Chronos
Dalios du Guez




           

 

2                MAASLAND GIGANTENMARATHON (ELITE                                 17:48   uur

 

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                              

 

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie

 


 1
    NL120134  Fakir Oldeson                      27.041      27.041  1.14,4A    3100       5.763  13     2  T. Bos                                     

 

 2    NL130070  Grift Jr                                30.484      39.159  1.12,7A    3100     10.200  15     1  M.F. Rothengatter                

 

 3    F110095   Bunker du Hamel                 41.270      41.270  1.14,4A    3100       8.140  13     2  M. Brouwer                           

 

 4    D130064  General Lee                         41.330      10.830  1.13,6A    3100       1.300   4     0  R.T. de Vlieger                      

 

 5    NL120240  Fuggedaboutit                     42.645      42.645  1.13,6A    3100     10.973  19     8  T.H. Kooyman                        

 

 6    I110031    Sirol Axe                              42.938          590  1.13,5A    3100         590   4     0  Mw. C.D. Aalbers 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------           

 

 7    S130029   It's Showtime Zaz                77.865             0  1.12,9A    3120            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 

 8    F130146   Do You Love Me                   77.930      77.930  1.13,9A    3120     23.150  10     6  C.F. Kamminga                     

 

 9    I120008    Tuxedo Bi                            85.403      85.403  1.12,3A    3120     16.356   8     3  H. Ebbinge                             

 

10   NL140156  Hillary Queen                       89.643    101.168  1.10,8A    3120     31.278  11     1  A. Bakker                               

 

11   D110057  SJs Junior C                      111.611      86.087  1.11,3A    3120       7.850   8     0  S. Schoonhoven                   

 

12   F140024   Eadshot Josselyn               112.330       4.600  1.12,6A    3120         600   1     0  R. Bakker                               

 

13   S110051   Valentino Strix                   166.092             0  1.12,3A    3120            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 

14   S100039   Panoramic                          199.879      16.000  1.11,7A    3120       1.000   4     0  J. van Rijn                              

 

15   F110168   Beau Gamin                       726.710      28.000  1.11,0A    3120            0   1     0  J. Van den Putte jr.              

 

16   F080165   Ustinof du Vivier               1.134.08          300  1.09,8A    3120         300   1     0  P. Van Pollaert                      


Nakoersen favoriet(en)
Do You Love Me     DP   +20 meter
Panoramic      D4   +20 meter
Tuxedo Bi       D4   +20 meter


Nakoersen kanshebber(s)
General Lee  
Fuggeaboutit
Eadschot Joselyn    DP  +20 meter
Hillary Queen    
+20 meter
SJ's Junior C      +20 meter
Ustinof du Vivier     D4 +20 meter


Nakoersen outsider(s)

Bunker du Hamel
Grift Jr

Fakir Oldeson

 

Giganten deelnemers  2019  :

3                PRIX DES GÉANTS/PRIJS DER GIGANTEN(UET                           18:22   uur

Draverij van meet voor paarden van vier jaar en ouder.                                                                 

  Prijzen:  (      32000      15000       7000     3000      1500        1000  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D140089  Tsunami Diamant               292.227       5.300  1.11,4A    2100         300   1     0  R. Bakker                               

 2    NL130163  Generaal Bianco            325.435    333.618  1.10,6A    2100     70.189  12     2  J. Untersteiner                     

 3    F110203   Ble du Gers                        834.860             0  1.11,2A    2100            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 4    S110052   Zenit Brick                         484.672             0  1.11,0A    2100            0   0     0  M. Forss                                

 5    N100002  Lionel                                1.660.53             0  1.09,5A    2100            0   0     0  G. Antonsen                          

 6    F140127   Eridan                                660.613      25.000  1.10,3A    2100     25.000   1     1  H.W. Langeweg jr.                

 7    S090030   Speedy Foxy Vicane          251.960             0  1.10,3A    2100            0   0     0  K. Eriksson                            

 8    NL140137  Hambo Transs R                 152.161    155.064  1.11,6A    2100     27.809  11     2  A. Bakker                               

 9    D140137  Norton Commander           128.230             0  1.10,9A    2100            0   0     0  C. Lugauer                            

10   I140025    Violetto Jet                        223.842             0  1.10,9A    2100            0   0     0  F. Nivard                                 

11   NL140153  Heart of Steel                     228.974    230.310  1.10,2A    2100    138.946  12     6  P. Untersteiner                      

12        N090001  Thai Investment             142.364  142.364  1.11,0A   2100      23.840    10         5          J. van Rijn    

Nakoersen favoriet(en)
Violetto Jet    D4
Generaal Bianco    D4
Ble de Gers    D4

Nakoersen kanshebber(s)
Lionel   DA
Heart of Steel   D4
Zenit Brick   
Eridan  DP

Nakoersen outsider(s)

Hambo Transs R  DA
Norton Commander 
Speedy Foxy Vicane  D4
Tsunami Diamant  D4



4                GIGANTEN FINALE MERWESTAAL TALENT                                18:52   uur

Draverij van meet.                                                                                                      

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D150133  L'amour                                2.530       2.530  1.15,9A    2100       2.530   6     1  D.P. Tesselaar                      

 2    D130054  Velten Jetset                         2.170       2.170  1.16,5A    2100       2.170   6     0  M. Forss                                

 3    NL160071  Je suis ton Ami                     1.500       1.800  1.17,0A    2100       1.400   8     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 4    NL150106  Indigo                                   5.450       5.450  1.13,8A    2100       5.000   3     3  H. Ebbinge                             

 5    I160015    Aragorn As                            4.200       4.200  1.15,5A    2100       4.200   6     2  E. Bot                                      

 6    I150005    Zack Wind                             4.615       4.615  1.15,0A    2100       2.470   5     1  M.F. Rothengatter                

 7    I150004    Zurich As                              4.600       4.600  1.16,0A    2100       4.600   6     2  A. Bakker                               

 8    NL160060  Johanna Baldwin                     980          980  1.17,0A    2100         980   8     1  N. Jongejans                         

 9    D150076  Ima Cheerleader                    3.685       3.685  1.15,7A    2100       2.490  23     0  F.W. van der Blonk               

10   D150025  Ipson Boko                           2.925       2.925  1.16,7A    2100       2.925  11     4  D. Schneider  

Nakoersen favoriet(en)
Indigo      DP
Zurich As
Aragon As


Nakoersen kanshebber(s)
Je suis ton Ami
Velten Jetset
Ipson Boko

Nakoersen outsider(s)

Zack Wind DP
L'Amour



                      

5                GIGANTEN FINALE PAYDAY WINNER CHALLENGE                       19:22   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        3500       1650        750      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D150104  Red Light DC                       13.500      11.250  1.13,5A    2100     11.350  13     2  J.H. Mieras                            

 2    D150075  Ismael F Boko                       6.420       6.320  1.15,7A    2100       2.770  10     0  P. de Haan                              

 3    NL140078  Hidde Greenwood               11.385      11.385  1.13,8A    2100       6.230   8     4  J.W.M. Engwerda                 

 4    NL150016  Ivar                                       5.215       5.215  1.14,2A    2100       4.270  14     2  T.H. Kooyman                         

 5    NL150093  Ids Schermer                         7.350       7.350  1.14,9A    2100       2.000   2     2  H. Ebbinge                             

 6    BL150008  Loverboy Vrijthout                6.535       6.535  1.14,5A    2100       3.605  20     0  F.W. van der Blonk                 
7
    NL150120  Iris de l'Iton                         10.795      10.795  1.14,5A    2100     10.795  16     7  M. Brouwer                           

 8    D120046  Fury di Mucho                       6.950       6.950  1.14,8A    2100       4.100  14     2  D.P. Tesselaar                      

 9    NL100252  Drogba Apache                    11.035      11.035  1.14,6A    2100       1.775  11     0  E. Korrel         

Nakoersen favoriet(en)
Ids Schermer 

Nakoersen kanshebber(s)
Hidde Greenwood
Red Light DC
Ismael F Boko     DP
Iris de L'Iton 

Nakoersen outsider(s)

Ivar D4
Drogba Apache     DP




                       

6                MOHAWK MILE (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                           19:52   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                                       

  Prijzen:  (        3500       1650        750      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150083  Iznogood Darby                    6.300       6.300  1.15,3A    1609       5.300  14     3  J. Baas                                    

 2    D140087  Cover Girl                             6.480       6.480  1.15,5A    1609       2.620  14     0  E. Bot                                      

 3    I160011    Alex HP                                 6.900       6.900  1.14,6A    1609       6.900   8     4  H. Ebbinge                             

 4    NL100009  Dutch Buitenzorg                  7.405       7.405  1.15,9A    1609         110   3     0  D. Schneider                         

 5    NL140151  Hendrik Schermer                 8.500       8.500  1.14,5A    1609       2.125  17     0  F.W. van der Blonk               

 6    D140069  Howings Win Win                  9.208       6.275  1.14,1A    1609       1.325   8     0  T.H. Kooyman                        

 7    D130004  Gillarney F Boko                  10.410      10.410  1.15,1A    1609       5.520   8     2  M. Brouwer                           

 8    D130046  Gonda Beuckenswijk          10.655       8.305  1.16,0A    1609       1.495   7     1  N. Jongejans                          

 9    BL140023  Kirr Royal LJ                       13.967             0  1.15,0A    1609            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck       

Nakoersen favoriet(en)
Alex HP

Nakoersen kanshebber(s)
Cover Girl
Dutch Buitenzorg
Gonda Beuckswijk 
Gillarney F Boko
Iznogood Darby 

Nakoersen outsider(s)

Kir Royal LJ      D4



       

7                HERACLES ASSOCIATES PARTNERS MONTÉ                             20:22   uur

Montédraverij van meet. (g.l.s.)                                                                                       

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL110184  Early Ricardo                       39.375      39.375  1.13,7A    2100       7.805  16     1  Mw. A.M.J. Batist                 

 2    F120148   Charm Evening                    57.030      57.030  1.12,3A    2100       6.900  15     0  Mw. A. Lehmann                  

 3    F140056   Erwood d'Ecajeul                 61.270      61.270  1.14,6B    2100       1.750   5     0  Mw. L. Hamming                  

 4    F110202   Bolide de Lulu                   121.860             0  1.15,5A    2100            0   0     0  Mw. S. Wiedijk                      

 5    I140011    Versus As                           145.524    145.524  1.11,8A    2100     80.571  13     3  Mw. M.E.E. Knopp                 

 6    D130117  Zauni                                 186.654      28.500  1.11,5A    2100       8.500   4     2  Mw. R. Walter                        

 7    F080199   Un Cher Ami                       297.634             0  1.11,8A    2100            0   1     0  Mw. S.J. Werder                   

 8    F080191   Ultra Tivoli                         300.610       6.500  1.12,5B    2100       6.500   4     2  Mw. H. Huygens                   

 9    S090029   Tell Me No Lies                  416.164       5.250  1.11,5A    2100       5.250   4     1  Mw. L. Ahokas   

Nakoersen favoriet(en)
Versus As 
Zauni D4
Tell Me No Lies     D4

Nakoersen kanshebber(s)
Ultra Tivoli D4
Early Ricardo
Un Cherie Ami     D4

Nakoersen outsider(s)

alle




                 

8                GIGANTEN FINALE BOKO CHAMPIONS CHALLENGE                    21:00   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    N140001  Regiment                             16.861      16.861  1.12,5A    2100     11.231  15     4  M.F. Rothengatter                

 2    D140086  Hour of Power                     16.786      16.786  1.13,9A    2100     11.236  16     1  S. Schoonhoven                   

 3    D130091  Gipsy Starlake                     17.920      17.770  1.13,6A    2100     13.000  10     3  R.T. de Vlieger                      

 4    NL100296  Dreamline Promise              18.583      18.583  1.15,4A    2100         880  11     0  A. Bakker                               

 5    NL100027  Dryade Boko                        27.400      27.400  1.14,0A    2100       4.110  19     2  T.H. Kooyman                        

 6    NL120036  Florijn                                 14.515      14.515  1.14,3A    2100       2.240   9     1  J.T.S. Dekker                        

 7    NL090176  Cassandra D                        17.280      17.280  1.14,2A    2100       1.550  11     0  E. Korrel                                 

 8    I150010    Zion Font                            17.325      17.325  1.14,1A    2100       5.150   3     3  H. Ebbinge 

Nakoersen favoriet(en)
Gipsy Starlake
Zion Font

Nakoersen kanshebber(s)
Regiment 
Florijn
Hour of Power

Nakoersen outsider(s)

Dyrade Boko
Dreamline Promise    D4



                           

9                PRIX BELLINO II (TROTTEUR FRANCAIS GOLDEN                       21:30   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        1350         600        350      250        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F100182   Almeric du Clos                   47.057      47.057  1.14,4A    2600       2.817  11     1  A. Bakker                               

 2    F110156   Baladin Williams                  52.860      52.860  1.14,1A    2600       5.550   9     2  J. Fikse                                  

 3    F150045   Felicio du Joamax               54.590      54.590  1.14,1B    2600     16.440  14     1  T.H. Kooyman                        

 4    F120117   Clopin du Boulay                 56.900      56.900  1.14,1A    2600     13.100  10     3  H. Ebbinge                             

 5    F110195   Born to Run                         58.070      58.070  1.14,6B    2600            0   2     0  S. Schoonhoven                   

 6    F160078   Good Friday                        62.700             0  1.14,0A    2600            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 7    F150081   Fantoccini                           69.510       3.000  1.13,0A    2600       3.000   1     1  R. Bakker                               

 8    F100129   Apache Jeloca                     76.068      76.068  1.13,2A    2600     13.158  14     1  E. Bot                                      

 9    F140110   Eagle                                   84.460      84.460  1.14,3A    2600       2.060  10     1  C.F. Kamminga     

Nakoersen favoriet(en)
Fantoccini     D4
Good Friday 

Nakoersen kanshebber(s)
Apache Jeloca     D4
Clopin du Boulay 
Baladin Williams
Felicio du Joamax

Nakoersen outsider(s)

Eagle
Almeric du Clos
Born to Run






               

10              VPW VIERJARIGEN CHALLENGE (FINALE)                                     21:53   uur

Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden.                                                                 

  Prijzen:  (        7500       3750       1850     1000        400          300  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150113  Indy Flevo                           23.710      24.550  1.12,7A    2100     18.945  11     4  S. Schoonhoven                   

 2    NL150066  Isabella JE                           39.243      57.300  1.13,9A    2100       5.465  12     1  D.J. Hof                                   

 3    NL150078  Innovation Love                  66.698      70.510  1.11,6A    2100     37.481  11     5  R. Bakker                                

 4    NL150039  Ilclassico Renka                  26.596      37.860  1.13,9A    2100       5.300  10     0  R.L. Pools                              

 5    D150030  Inspector Bros                     66.743      20.640  1.11,5A    2100     20.400   8     6  H.W. Langeweg jr.                

 6    D150086  Fabio de Pervenche             62.776      62.776  1.12,4A    2100       6.740   4     0  D.P. Tesselaar                      

 7    D150082  Very Impressive S               113.144       1.200  1.11,6A    2100       1.200   1     0  C.F. Kamminga                     

 8    S150022   Ike Schermer                        61.955      53.743  1.11,8A    2100     48.573   6     4  H. Ebbinge                             

 9    D150084  Isabella Boshoeve               70.015       5.200  1.13,7A    2100         200   1     0  J.H. Mieras    

Nakoersen favoriet(en)
Inspector Bros    DP
Innovation Love   DP
Ike Schermer  DA

Nakoersen kanshebber(s)
Very Impressive S    DP
Fabio de Pervenche
Indy Flevo
Isabella JE

Nakoersen outsider(s)

Ilclasico Renka
Isabella Boshoeve





                       

11              AMATEURGIGANTEN (BOKO CHAMPIONS                                 22:16   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 35.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie



 1
    D130069  Giant Starlake                      15.371      11.785  1.14,2A    2100       1.700   7     1  Mw. P. Bakker                      

 2    S110050   Scissors                              21.237             0  1.12,8      2100            0   0     0  M.J.M. van den Berg            

 3    I130015    Un Nuovo Bigi                     21.590      21.590  1.13,6A    2100       3.625   4     2  Mw. H. Tjalsma                     

 4    F130131   Dame Quick                         21.735      21.735  1.14,5A    2100     13.655  23     3  Y.R. Mollema                          

 5    S130022   Gibson Boko                       23.259      23.259  1.13,2A    2100       2.200   8     0  Mw. L.P.A. Kalis                    

 6    NL120207  Fleur Starlake                      26.126      26.126  1.13,8A    2100       1.630   4     0  Mw. L. de Vlieger                

 7    NL150038  Ilja Medo                              27.063      33.475  1.13,4A    2100     20.930  17     1  P. Van Pollaert                      

 8    NL070487  Andrea Swagerman             28.035      28.150  1.14,0A    2100       2.110  18     1  Mw. C.E. van Ooijen             

 9    NL080486  Benji Boy                             30.580      30.580  1.13,9A    2100       2.520   8     1  Mw. S. Stolker                      

10   NL120200  Fleur Swagerman                30.600      30.600  1.14,2A    2100       4.300  22     2  K. Swagerman                      

11   I140013    Vive le Vent                         31.210      31.210  1.12,5A    2100     13.994   9     2  J. Terstal 


Nakoersen favoriet(en)
Uno Nuovo Bigi   

Nakoersen kanshebber(s)
Benji Boy
Gibson Boko
Ilja Medo
Vive le Vent   D4
Fleur Starlake 

Nakoersen outsider(s)

Dame Quick   DA
Giant Starlake
 





                             

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          16:30   uur


 1
    NL170010  Kosmos Renka                           0             0               1609            0   0     0  J.W.M. Engwerda                 

 2    BL170010  Nice Victory                                0             0               1609            0   0     0  J.V.M.G. Verbeeck               

 3    BL170011  Nibali Vivantis                            0             0               1609            0   0     0  H. Ebbinge 


                           

90              Kwalificatieproef                                                                             16:40   uur

 

 1    NL150097  Invincible Polly                          0             0               2100            0   0     0  P. van Ooijen                         

 2    D150036  Velten Magician                          0             0               2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 3    NL130147  Gian Luca Pasel                   27.305      27.305  1.13,9A    2100       4.969  11     1  M. Hauber                               










succes !