Victoria Park Wolvega
8 februari 2019 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 8 februari 2019:

 

 

Hoefijzer informatie :

DP = het paard loopt zonder achter ijzers

DA = het paard loopt zonder voor ijzers

D4 = het paard rondom zonder ijzers

A = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote

 

 

Koers 1 tot en met 4 zijn Premiumkoersen.


Uitslagen Victoria Park Wolvega vrijdag 8 februari 2019:

 

De Duitse gast Michael Nimczyk wint sterk het "Gouden Paard" met Out of the Slums

 

Dito Quick is na een voorzichtig begin veel te sterk voor de concurrentie

 

Zaviar As is met alle ijzers eronder weg niet te beschieten en wint ondanks een onmogelijk parcours

 

Robin Bakker pakt met de talentvolle Zante Grif zijn tweede zege van de dag

 

One Memphis verrast in de monté onder de kundige Susan Wiedijk

 

Hidde Greenwood turft bij zijn debuut voor stal Engwerda meteen een zege

 

De slotkoers wordt eenvoudig gewonnen door Heres Beuckenswijk en Jaap Terstal

 

 

Uitslagen

Wolvega

8-2-2019

 

 

 

 

 

 

 

 

Eerste koers, 2600 m:

 

 

 

1e

4

 

Dito Quick

S. Hoste

1.17,8

2e

5

 

Empereur Face

 

 

 

3e

8

 

Dream Gibus

 

 

 

4e

10

 

Dalios de Guez

 

 

 

Niet gestart: 7 Emkih de Vandel 9 Djaf de Belaise

 

Winnend 2,60 Pl. 1,20 1,10 1,50

Koppel 1,80

Plaatskoppel 1,80

Kwartet nvt

 

 

 

 

 

 

 

Tweede koers, 2600 m:

 

 

 

1e

1

 

Out of the Slums

M. Nimczyk

1.17,20

2e

2

 

Ennyus Boko

 

 

 

3e

8

 

Thai Investment

 

 

 

4e

7

 

SJs Junior C

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 4,00 Pl. 1,70 3,20 1,30

Koppel 44,20

Plaatskoppel 9,40

Kwartet nvt

 

 

 

 

 

 

 

Derde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

6

 

Zaviar As

R. Bakker

1.17,5

2e

7

 

Hour of Power

 

 

 

2e

8

 

Devil

 

 

 

4e

10

 

Forever H

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 5,00 Pl. 3,10 4,90 7,20

Koppel 12,50

Plaatskoppel 5,80

Kwartet nvt

 

 

 

 

 

 

 

Vierde koers, 2600 m:

 

 

 

1e

5

 

One Memphis

Mw. S. Wiedijk

1.17,8

2e

9

 

Ultra Tivoli

 

 

 

3e

7

 

Garry

 

 

 

4e

1

 

Yarrah

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 11,00 Pl. 1,50 1,10 1,30

Koppel 11,20

Plaatskoppel 3,30

Kwartet nvt

 

 

 

 

 

 

 

Vijfde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

3

 

Hidde Greenwood

H. Ebbinge

1.16,6

2e

8

 

Bachelet

 

 

 

3e

4

 

Ilja Medo

 

 

 

4e

9

 

Gillarney F Boko

 

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 1,40 Pl. 1,30 1,40 1,40

Koppel 4,50

Plaatskoppel 25,50

Kwartet nvt

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zesde koers, 2100 m:

 

 

 

1e

7

 

Zante Grif

R. Bakker

1.18,8

2e

5

 

Gabor Rais

 

 

 

3e

3

 

Zoom Wise L

 

 

 

4e

4

 

Mascara Hanover

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 1,20 Pl. 1,50 2,40 8,60

Koppel 8,70

Plaatskoppel 92,40

Kwartet nvt

 

 

 

 

 

 

 

Zevende koers, 2100 m:

 

 

 

1e

7

 

Heres Beuckenswijk

J. Terstal

1.16,8

2e

1

 

General Lee

 

 

 

3e

3

 

Kazan Vrijthout

 

 

 

4e

6

 

Fleur Swagerman

 

 

Niet gestart:

 

 

 

Winnend 1,70 Pl. 1,20 1,90 1,60

Koppel 4,70

Plaatskoppel 19,00

Kwartet nvt

 

 

 

 

 

 

 

Totalisatoromzet: €60.746,5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

1 PRIX CAP EST DE MAI (TROTTEUR FRANCAIS 18:22 uur

 

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F130126 Dravelliszt 4.460 4.460 1.16,6A 2600 0 2 0 J. de Leeuw

2 F130071 Dream Women 4.925 3.925 1.17,1A 2600 0 0 0 M. Brouwer

3 F120011 Cazio Josselyn 6.585 6.585 1.16,4A 2600 200 2 0 R. Wester

4 F130138 Dito Quick 10.300 5.000 1.14,6A 2600 2.500 1 1 S. Hoste

5 F140087 Empereur Face 10.750 10.750 1.16,3A 2600 3.600 2 1 H. Ebbinge

6 F130145 Dame du Corbusin 10.830 10.830 1.17,4B 2600 250 2 0 R.T. de Vlieger

7 F140051 Emkih de Vandel 11.910 3.100 1.15,5A 2600 200 1 0 J. van Rijn

8 F130137 Dream Gibus 12.100 12.100 1.14,9A 2600 1.750 3 0 Mw. A. Lehmann

9 F130140 Djaf de Belaise 12.140 150 1.15,7A 2600 150 3 0 J.H. Mieras

10 F130120 Dalios de Guez 12.149 150 1.15,5A 2600 0 1 0 G. Sucaet

11 F120012 Cameleon 12.255 12.255 1.16,4A 2600 850 3 0 Alwin Bakker

12 F120070 Canon de la Douce 14.205 14.205 1.15,0A 2600 950 2 0 Mw. C.D. Aalbers

 

Nakoersen favoriet(en)

5 Empereur Face

 

Nakoersen kanshebber(s)

4 Dito Quick

11 Cameleon

 

Nakoersen outsider(s)

12 Canon de la Douce

8 Dream Gibus

1 Dravelliszt

7 Emkih de Vandel

10 Dalios de Guez

 

 

2 LE CHEVAL D'OR / HET GOUDEN PAARD (ELITE 18:52 uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)

Prijzen: ( 5000 2500 1200 650 300 200 ) + 10 procent fokpremie

 

1 S120037 Out of the Slums 43.714 0 1.13,4A 2600 0 0 0 M. Nimczyk

2 NL110149 Ennyus Boko 46.730 46.730 1.13,2A 2600 950 3 0 Mw. C.D. Aalbers

3 BL120005 Iron Vivant 48.636 41.516 1.13,7A 2600 0 1 0 H. Ebbinge

4 S120030 Shelby Glide 70.098 70.098 1.11,3A 2620 150 1 0 H.A.J. Grift

5 D100046 Nu I Nu 79.237 79.237 1.13,2A 2620 0 2 0 J.D. ter Borgh

6 NL080444 Banker Transs R 100.404 101.072 1.12,4A 2620 0 1 0 H.W. Langeweg jr.

7 D110057 SJs Junior C 101.111 79.937 1.11,3A 2620 1.700 2 0 S. Schoonhoven

8 N090001 Thai Investment 127.524 127.524 1.11,0A 2620 9.000 2 2 J. van Rijn

9 F120069 Classic Word 127.680 12.800 1.13,1A 2620 600 1 0 M. Spin

10 F080192 Urlando Beji 266.630 0 1.11,8 2620 0 0 0 R.L. Pools

 

Nakoersen favoriet(en)

8 Thai Investment

 

Nakoersen kanshebber(s)

3 Iron Vivant

1 Out of the Slums

 

Nakoersen outsider(s)

6 Banker Transs R

10 Urlando Beji

 

 

3 PAYDAY WINNER CHALLENGE (FINALE) 19:22 uur

Draverij van meet.

Prijzen: ( 4000 2000 900 500 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL140151 Hendrik Schermer 6.750 6.750 1.14,5A 2100 375 3 0 F.W. van der Blonk

2 NL130044 Goo River Flevo 8.530 8.530 1.15,4A 2100 2.650 2 1 A. Bakker

3 NL130045 Guess What 13.330 13.968 1.13,4A 2100 1.320 3 1 R.L. Pools

4 NL140006 Highlander 11.602 12.355 1.14,5A 2100 5.000 2 2 H. Ebbinge

5 N140001 Regiment 7.230 7.230 1.14,4A 2100 1.600 2 0 M.F. Rothengatter

6 I150012 Zaviar As 10.465 10.465 1.13,9A 2100 1.300 2 0 R. Bakker

7 D140086 Hour of Power 8.700 3.150 1.16,0A 2100 3.150 3 1 S. Schoonhoven

8 D130014 Devil 7.305 7.305 1.14,9A 2100 300 3 0 M. Nimczyk

9 NL110075 El Salsa 8.145 8.145 1.15,9A 2100 275 3 0 W.C. Steur

10 NL120089 Forever H 6.973 6.973 1.15,0A 2100 650 1 0 D.P. Tesselaar

 

Nakoersen favoriet(en)

4 Highlander

6 Zaviar As

 

Nakoersen kanshebber(s)

7 Hour of Power

 

Nakoersen outsider(s)

5 Regiment

10 Forever H

3 Guess What

2 Goo River Flevo

 

 

4 PRIX GALA DU TROT (MONTÉ CHALLENGE) 19:52 uur

Montéprijzendraverij. (g.l.s.)

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D100128 Yarrah 25.101 0 1.13,6A 2600 0 0 0 Mw. A. Lehmann

2 NL090283 Co Swagerman 35.113 38.670 1.14,0A 2600 0 0 0 Mw. S. de Vries

3 NL080144 Boucher le Blanc 48.185 42.760 1.12,9A 2600 0 0 0 Mw. I.V.R. Janssen-

4 S120036 Philistine Face 53.179 0 1.12,1A 2600 0 0 0 Mw. A.M.J. Batist

5 S120038 One Memphis 74.609 0 1.13,5A 2600 0 0 0 Mw. S. Wiedijk

6 F100137 Arbella du Parc 114.059 360 1.14,1A 2600 0 0 0 Mw. M.E.E. Knopp

7 D080080 Garry 84.770 250 1.12,9A 2620 0 0 0 Mw. R. Walter

8 F090210 Victorious Lord 160.040 250 1.13,7A 2620 250 1 0 Mw. Y. Heirbrandt

9 F080191 Ultra Tivoli 294.710 3.000 1.12,5B 2640 3.000 1 1 Mw. H. Huygens

 

Nakoersen favoriet(en)

 9 Ultra Tivoli

 

Nakoersen kanshebber(s)

7 Garry

4 Philistine Face

 

Nakoersen outsider(s)

 1 Yarrah

5 One Memphis

 

 

5 PRIX STARBREEDING.BE (PAYDAY WINNER 20:22 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 11.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D140081 Mayflower 3.785 3.785 1.15,5A 2100 0 2 0 J.D. ter Borgh

2 NL140095 Himoko Bianco 3.935 3.935 1.14,4A 2100 150 3 0 R.T. de Vlieger

3 NL140078 Hidde Greenwood 5.155 5.155 1.16,9A 2100 0 0 0 H. Ebbinge

4 NL150038 Ilja Medo 6.133 12.545 1.14,5A 2100 0 0 0 J. van Rijn

5 NL120096 Freiya van Jip 6.270 6.270 1.15,3A 2100 80 2 0 Mw. C.D. Aalbers

6 NL120155 Fleur Europoort 6.570 6.570 1.16,6A 2100 0 0 0 R.L. Pools

7 S120021 Call Him George 7.748 7.748 1.14,8A 2100 300 2 0 N. Jongejans

8 D140064 Bachelet 8.590 6.640 1.14,7A 2100 750 1 0 H.W. Langeweg jr.

9 D130004 Gillarney F Boko 9.890 9.890 1.16,1A 2100 5.000 2 2 M. Brouwer

 

Nakoersen favoriet(en)

9 Gillarney F Boko

 

Nakoersen kanshebber(s)

3 Hidde Greenwood

4 Ilja Medo

 

Nakoersen outsider(s)

8 Bachelet

 

 

6 PRIX SOLLEVELD TRANSPORT (MERWESTAAL 20:47 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D150123 Best song ever 1.200 1.000 1.17,8A 2100 500 1 0 R.L. Pools

2 D150076 Ima Cheerleader 1.315 1.315 1.17,3A 2100 120 1 0 F.W. van der Blonk

3 I150006 Zoom Wise L 1.375 1.375 1.17,9A 2100 120 1 0 M.F. Rothengatter

4 US150048 Mascara Hanover 1.375 1.375 1.16,1A 2100 500 1 0 J.D. ter Borgh

5 NL130099 Gabor Rais 1.700 1.700 1.16,3A 2100 300 2 0 Mw. C.D. Aalbers

6 NL150111 I Love Champagne 1.780 2.180 1.16,9A 2100 300 1 0 M. Brouwer

7 I150013 Zante Grif 1.900 1.900 1.16,3A 2100 0 0 0 R. Bakker

8 NL140110 Henry Kingsdeep 2.550 2.550 1.17,2A 2100 350 2 0 D.P. Tesselaar

 

Nakoersen favoriet(en)

7 Zante Grif

 

Nakoersen kanshebber(s)

6 I Love Champagne

5 Gabor Rais

4 Mascara Hanover

 

Nakoersen outsider(s)

8 Henry Kingsdeep

 

 

7 PRIX MÜNCHEN (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE) 21:12 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 28.000. Voor amateurrijders (m/v)

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D130064 General Lee 18.816 9.530 1.15,2A 2100 0 1 0 Mw. L. de Vlieger

2 NL120081 Freedom Fighter 20.249 20.249 1.13,1A 2100 1.833 1 1 Mw. P. Bakker

3 BL140007 Kazan Vrijthout 21.480 0 1.15,4A 2100 0 0 0 E. van den Bergh

4 NL110102 Excellent Legume 23.002 23.002 1.13,6A 2100 0 0 0 M.C. Blankendaal

5 NL070487 Andrea Swagerman 25.925 26.040 1.14,0A 2100 0 0 0 Mw. C.E. van Ooijen

6 NL120200 Fleur Swagerman 26.750 26.750 1.14,2A 2100 450 3 0 K. Swagerman

7 D140030 Heres Beuckenswijk 27.474 21.820 1.14,2A 2100 750 1 0 J. Terstal

 

Nakoersen favoriet(en)

1 General Lee

8 Heres Beuckenswijk

2 Freedom Fighter

 

Nakoersen kanshebber(s)

6 Fleur Swagerman

3 Kazan Vrijthout

 

Nakoersen outsider(s)

-