Victoria Park Wolvega
8 maart 2019 


Uitslagen Victoria Park 8 maart,

Aparte wint wederom met veel overmacht in handen van Rick Ebbinge de openingskoers

Inspector Bros ( R. Bakker ) maakt zijn favorieten rol geheel waar en wint voor stal Erwin Bot  

Dito Quick kent onderweg weinig oponthoud en zegeviert met eigenaar Sven Hoste 

Wederom succes voor stal Bot en Gerrits Recycling ! City Guide wint voor stal genoot Vaduz Wise As ! 

Iris de L'Iton verbeterd zich in positieve zin en wint voor de 3e keer op rij met Micha Brouwer 

Arwen As en Rick Ebbinge besluiten de koersdag met een verwachtte zege 


Eerste koers, 2600 m:

       

1e

3

 

Aparte                   

H. Ebbinge                                                      

1.15,8

 

2e

5

 

Chance Classique         

     

3e

4

 

Destrier Atout            

       

4e

10

 

Birdy de Neuilly         

       

Niet gestart: 9 Emeraude Jiji                     

     

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,20  1,40

Koppel 2,10

Plaatskoppel 1,60

TRW 3,10

 
               

Tweede koers, 2100 m:

       

1e

5

 

Inspector Bros           

R. Bakker                                                       

1.14,9

 

2e

7

 

Candyman Hornline        

     

3e

9

 

Fast and Furious         

       

4e

8

 

Jolie Coer               

       

Niet gestart: 2 For Ever                          

     

Winnend 1,50  Pl. 1,10  1,50  1,50

Koppel 6,30

Plaatskoppel 2,50

TRW 4,60

 
               

Derde koers, 2600 m:

       

1e

9

 

Dito Quick               

S. Hoste                                                        

1.16,7

 

2e

8

 

Dream Gibus              

       

3e

2

 

Flying Star Turbo        

       

4e

5

 

Defi Magik               

       

Niet gestart: 6 Dame Quick                        

     

Winnend 1,70  Pl. 1,10  1,50  1,20

Koppel 7,50

Plaatskoppel 2,30

TRW 11,10

 
               

Vierde koers, 2100 m:

       

1e

6

 

City Guide                

R. Bakker                                                       

1.14,4

 

2e

4

 

Vaduz Wise As            

       

3e

7

 

Hurricane                

       

4e

2

 

Grift Jr                 

       

Niet gestart: 3 General Lee                       

     

Winnend 1,10  Pl. 1,10  1,10  1,10

Koppel 2,20

Plaatskoppel 1,40

TRW 2,90

 
               

Vijfde koers, 2100 m:

       

1e

1

 

Iris de l'Iton           

M. Brouwer                                                      

1.15,5

 

2e

4

 

Fury di Mucho            

       

3e

5

 

Ismael F Boko            

       

4e

9

 

Hoe Well                 

       

Niet gestart:          

       

Winnend 3,10  Pl. 1,30  1,60  1,30

Duo 24,60

Trio 44,30

   

 

 

 

 

 

             

 

Zesde koers, 2100 m:

       

1e

7

 

Arwen As                 

H. Ebbinge                                                       

1.17,3

 

2e

4

 

Elvis Goes On            

       

3e

6

 

Haya Alki                

       

4e

8

 

Ice Queen                

       

Niet gestart:          

       

Winnend 1,10  Pl. 1,20  1,50  1,60

Duo 4,70

Trio 14,30

   
               

Totalisatoromzet: 52.658,75

       

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 8 maart :


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers
A   = het paard loopt in stalverband, gesamelijke winnend cote 




Koers 1 tot en met 4  zijn Premiumkoersen:



1 CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE TF SILVER 18:22 uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                  

Prijzen: ( 5000 2500 1200 650 300 200 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F110051 Bastien du Chef           31.910 30.610 1.15,0A 2600 700 2 0 D. den Dubbelden                 

 2 F110158 Bleuet d'Airou             28.930 28.930 1.14,8A 2600 1.900 5 0 D.P. Tesselaar                       

 3 F100177 Aparte                          46.380 46.380 1.15,3A 2600 4.000 2 1 H. Ebbinge                              

 4 F130038 Destrier Atout             49.895 9.075 1.15,1A 2600 3.450 2 1 J. van Rijn                               

 5 F120060 Chance Classique          40.580 2.500 1.14,4A 2600 2.500 2 0 M. Nimczyk                             

 6 F110161 Bel Hidalgo               15.265 15.265 1.16,4A 2600 400 4 0 Mw. A. Lehmann                   

 7 F130104 Diamond ER                 19.410 15.200 1.16,0A 2600 300 2 0 T.H. Kooyman                         

 8 F130127 Duc des Clerbosq           19.530 19.530 1.15,4B 2600 100 1 0 J.T.S. Dekker                         

 9 F140075 Emeraude Jiji             32.700 32.700 1.14,5B 2600 5.310 3 1 J. de Leeuw                           

10 F110180 Birdy de Neuilly           37.710 37.710 1.15,6A 2600 2.500 2 0 R. Bakker     

 

Nakoersen favoriet(en)

Aparte DP

Nakoersen kanshebber(s)
Change Classique 
Destier Atout DP

Nakoersen outsider(s)
Diamond ER DA
Birdy de Neuilly D4  
Emeraude Jiji
Bastien du Chef

 

               

2 PRIX READY CASH (BOKO CHAMPIONS 18:52 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 27.500                                                                                  

Prijzen: ( 3000 1250 750 400 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 NL070487 Andrea Swagerman     26.255 26.370 1.14,0A 2100 330 2 0 T. Bos                                      

 2 NL120218 For Ever                   26.425 26.425 1.14,1A 2100 0 0 0 Mw. H.M. Janssen                

 3 F130067  Dona de Vrie               18.780 18.780 1.15,9A 2100 4.000 4 1 S. Schoonhoven                    

 4 D120047 Forrest Beemd             19.305 7.180 1.13,5A 2100 200 2 0 J.T. de Jong                           

 5 D150030 Inspector Bros             20.715 3.640 1.12,9A 2100 3.400 2 1 R. Bakker                                

 6 F130082          Danae Cal                 21.970 2.270 1.14,8A 2100 200 2 0 F.A. Westerveld                     

 7 S110047           Candyman Hornline     26.108 0        1.13,7A 2100 0 0 0 R. Bot                                       

 8 S140028          Jolie Coer                 26.280 1.350 1.13,3A 2100 400 1 0 J. van Rijn                               

 9 D120098 Fast and Furious           27.035 0       1.13,5A 2100 0 0 0 M. Nimczyk         

 

Nakoersen favoriet(en)

Inspector Bros
Jollie Coer 

Nakoersen kanshebber(s)
Fast and Furious DA
Candy man Hornline
Dona de Vrie

Nakoersen outsider(s)
For Ever
Forrest Beemd

 

 

                    

3 PRIX DHIKTI VEDAQUAIS (TROTTEUR FRANCAIS 19:22 uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                    

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie


 1 F130071 Dream Women               5.275 4.275 1.17,1A 2600 350 2 0 J. de Leeuw                           

 2 F150052 Flying Star Turbo         5.850 0     1.18,7B 2600 0 0 0 R. Bakker                                

 3 F120011 Cazio Josselyn             6.885 6.885 1.16,4A 2600 500 4 0 R. Wester                                

 4 F140102 Eclat Jenilou             8.550 0     1.18,1B 2600 0 0 0 M. Brouwer                            

 5 F130153 Defi Magik                 9.290 0     1.23,4B 2600 0 0 0 G. de Jong                              

 6 F130131 Dame Quick                 10.030 5.450 1.16,5A 2600 1.950 5 0 R.L. Pools                               

 7 F140051 Emkih de Vandel           11.910 3.100 1.15,5A 2600 200       2 0 J. van Rijn                               

 8 F130137 Dream Gibus               13.550 13.550 1.14,9A 2600 3.200 6 0 Mw. A. Lehmann                   

 9 F130138 Dito Quick                 13.900 8.600 1.14,6A 2600 6.100 3 2 S. Hoste                                  

 

Nakoersen favoriet(en)

Dito Quick D4
Flying Star Turbo 

Nakoersen kanshebber(s)
Dame Quick
Emkih de Vandel D4
Dream Gibus

Nakoersen outsider(s)
Eclat Jenilou
Dream Woman



 

4 BOKO CHAMPIONS CHALLENGE (REVANCHE)           19:52 uur

Draverij van meet.                                                                                                      

Prijzen: ( 4000 2000 900 500 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 NL120200 Fleur Swagerman         26.900 26.900 1.14,2A 2100 600 6 0 F.W. van der Blonk                

 2 NL130070 Grift Jr                        22.884 31.559 1.12,7A 2100 2.600 4 0 M.F. Rothengatter                 

 3 D130064 General Lee               20.116 10.830 1.14,6A 2100 1.300 3 0 R.T. de Vlieger                       

 4 I140017 Vaduz Wise As                  21.250 21.250 1.12,8A 2100 3.000 2 1 R.L. Pools                               

 5 S130022 Gibson Boko                    21.859 21.859 1.14,0A 2100 800 3 0 S. Schoonhoven                    

 6 D150127 City Guide                 63.230 1.000 1.13,1A 2100 1.000 1 1 R. Bakker                                

 7 NL140144 Hurricane                 14.875 14.875 1.14,6A 2100 1.250 2 0 H. Ebbinge                              

 8 S150043 Twinkle Face                       22.513 200     1.13,0A 2100 200 1 0 M. Nimczyk    

 

Nakoersen favoriet(en)

City Guide  A

Nakoersen kanshebber(s)
Vaduz Wise As A
General Lee
Twinkle Face
Hurricane D4
Grift JR D4
Gibson Boko

Nakoersen outsider(s)
Fleur Swagerman 

 

 

                         

5 PRIX BIRD PARKER (PAYDAY WINNER CHALLENGE) 20:22 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 6.750. (g.l.s.)                                                                         

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 NL150120 Iris de l'Iton                2.000 2.000 1.16,8A 2100 2.000 3 2 M. Brouwer                            

 2 NL130099 Gabor Rais                 2.500 2.500 1.16,3A 2100 1.100 5 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 3 BL150008 Loverboy Vrijthout         3.630 3.630 1.16,3A 2100 700 4 0 F.W. van der Blonk                

 4 D120046 Fury di Mucho             4.550 4.550 1.16,0A 2100 1.700 3 0 D.P. Tesselaar                       

 5 D150075 Ismael F Boko             4.750 4.650 1.15,7A 2100 1.100 2 0 P. de Haan                               

 6 F120142           Caitlins Surprise         5.210 0         1.16,3A 2100 0 0 0 Mw. A. Lehmann                   

 7 NL130026 Gerko Steenwijk           5.320 5.320 1.16,2A 2100 1.200 4 0 R. Bakker                                

 8 D150136 Prigana                     5.850 0        1.15,2A 2100 0 0 0 M. Nimczyk                             

 9 NL140134 Hoe Well                   5.968 6.290 1.16,0A 2100 2.850 4 0 R.L. Pools           

 

Nakoersen favoriet(en)

Ismael F Boko
Iris de L'iton 
Fury di Mucho
Prigana

Nakoersen kanshebber(s)
Hoewell
Gerko Steenwijk


Nakoersen outsider(s)
Gabor Rais
Loverboy Vrijthout
Caitlins Surprise

 

 

                    

6 PRIX BRILLANTISSIME (MERWESTAAL TALENT 20:47 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 700. (g.l.s.)                                                                           

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 


 1 F160061 Gerfaut de Faverol         0 0 1.21,8A 2100 0 0 0 P. Hillen                                   

 2 F130085 Daisy du Chef             50 50 1.30,5B 2100 0 2 0 R.L. Pools                               

 3 NL150022 Ida Swagerman             120 120 1.20,0A 2100 120 2 0 F.W. van der Blonk                

 4 F140091 Elvis Goes On             150 150 1.18,5A 2100 150 1 0 D. Minnema                            

 5 NL160070 Jack                       150 150 1.18,2A 2100 150 2 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 6 NL140136 Haya Alki                 180 180 1.21,6A 2100 0 0 0 M. Brouwer                            

 7 I160012 Arwen As                   400 400 1.18,1A 2100 400 1 0 H. Ebbinge                              

8 NL150021 Ice Queen                 600 600 1.18,5A 2100 550 3 0 N. Jongejans                          

 

Nakoersen favoriet(en)

Arwen As

Nakoersen kanshebber(s)
Ice Queen
Jack DP
Gerfaut de Faverol
Elvis Goes On

Nakoersen outsider(s)
Haya Alki D4
Ids Swagerman

 

 

 

 

90 Kwalificatieproef                                           17:30 uur

 1 NL160034 James Trottatore           0 0 2100 0 0 0 Mw. C.D. Aalbers                  

 2 D110005 Eddiereadygo               11.841 870 1.16,2A 2100 0 0 0 C. Meel      

 

                              

91 Kwalificatieproef                                           17:40 uur

 

 1 S140029 Hector Boko               21.149 0 1.12,5A 2100 0 0 0 J. van Rijn                               

 2 D150102 Great Gatsby As           41.944 170 1.13,8A 2100 0 0 0 R. Bakker                                

 3 D130060 Goldy Stardust             117.672 0 1.11,7A 2100 0 0 0 M. Nimczyk                             

 4 D140067 Broadwell                 178.170 3.000 1.12,1A 2100 0 0 0 E. Bot                                       

      



 



 

      






Succes !