Victoria Park Wolvega
 14 augustus 2020




Koers van de week j.l. vrijdag 24 juli,

Criterium des 4 Ans 
Winnaar :   Jank Summerland
Eigenaar:  Van Bellen B.V
Trainer: H. Langeweg  jr
Rijder: J. van Rijn
Km tijd: 1. 14,3
Afstand: 2100 meter autostart


Uitslagen Victoria Park 14-08 :



Verscholen in het middenveld slaat Ids Boko verassend toe en scherpt het baanrecord over de mijl aan !  1.11.1 ! 
Het paard van de Running Stable/ stal Hagoort keert terug in de baan en slaat na veel trainingsarbeid keihard toe ! 

Rick Ebbinge scoort drie maal op de piste van Victoria Park !

Hokus d'Hertals wint met overtuigende wijze zijn 1e start voor eigenaar Jeroen Engwerda
King Louis debuteert ook met een zege in de kleuren van Patrick Davidson.
Zelfde eigenaar ziet zijn paard Droite au Coeur schitteren over 3100 meter ! 

Na een strak tempo in de wedstrijd rijdt Jaap van Rijn Greatman de Busset naar zijn 2e overwinning !

In de slot koers wint de derby winnaar van 2019 John King Boko en laat de concurrentie tactisch achterzich. 












Programma en tips voor de meeting van Victoria Park  vrijdag 14 augustus : 

 


1                PRIX HUYBERS.COM (MERWESTAAL TALENT                             10:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.500. (g.l.s.) (1e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F170024   Hokus d'Hertals                          0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 2    D170055  Hanzi Cash                                 0             0               2100            0   0     0  E. Bot                                       

 3    NL170126  Kesper                                     225          660  1.17,5A    2100           80   1     0  D.P. Tesselaar                         

 4    F150051   Fasol Lasido Primo                 250          250  1.17,0A    2100         250   6     0  P. de Haan                               

 5    D160130  Jaguar V Assum                      550          400  1.15,3A    2100         400   3     0  D. Minnema                             

 6    D170001  Kirby Starlake                          770          120  1.16,5A    2100         120   1     0  R.T. de Vlieger                        

 7    D170102  Kane Beuckenswijk                 900          400  1.16,0A    2100         400   1     0  J. van Rijn                                

 8    D160133  Finch Hatton TU                    1.075             0  1.18,2A    2100            0   2     0  C.F. Kamminga                      

 9    F170016   Havilla Castelle                     1.400             0  1.18,7B    2100            0   0     0  R. Bakker                                 

10   NL170039  Kanmar Supreme                   1.499       1.795  1.16,7A    2100       1.400   5     0  P.L.E. Wortel    

Nakoersen favoriet(en)
Kane Beuckenswijk
Jaguar v Assum

Nakoersen kanshebber(s)
Hokus d'Hertals
Fasol Lasido Primo
Kesper DP
Havilla Castelle

Nakoersen outsider(s)
Hanzi Cash
Finch Hatton TU





                     

2                PRIX TJAARDA.NL (MERWESTAAL TALENT                                11:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.500. (g.l.s.) (2e afdeling)                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    D160046  Jade Beuckenswijk                     0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 2    F170033   High Darling                               0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                                 

 3    NL170098  King Louie                                 0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 4    D170017  Keyser                                        0             0  1.18,8A    2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 5    NL160088  Joris Charisma                          80           80  1.17,2A    2100           80   1     0  D. den Dubbelden                 

 6    D160115  Jana Greenwood                     420          420  1.16,2A    2100         150   3     0  A. Posthumus                         

 7    D170099  Pergamon S                             490          230  1.16,0A    2100         230   2     0  S. Schoonhoven                    

 8    D160126  Jetaime Fortuna                      630          630  1.16,9A    2100         630   6     0  E. Bot                                       

 9    D160069  JR Rocks on                            820          820  1.15,1A    2100         820   3     1  D.J. Hof                                    

10   D170068  King of Greenwood               1.350       1.350  1.17,1A    2100       1.350   2     1  J. van Rijn     

Nakoersen favoriet(en)
King Louie
JR Rocks On 
High Darling

Nakoersen kanshebber(s)
King of Greenwood
Pergamon S
Jetaime Fortuna

Nakoersen outsider(s)
Jade Beuckenswijk
Joris Charisma  DP
Keyser

 



                         

3                PRIX LETROT.COM (TROTTEUR FRANCAIS                               11:25   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie



 1
    F120106   Cybele Lorcoun                     2.270       2.270  1.14,4A    2600       1.300   4     2  G.G. van Huisstede               

 2    F150085   Falco du Fief                         5.060       5.060  1.16,1A    2600       3.400   7     0  S. Woudstra                           

 3    F140107   Eh Petit des Vents                 6.460       6.460  1.16,4A    2600         750   7     0  R. Wester                                

 4    F170020   Hermione de Carel                 6.730             0  1.17,6B    2600            0   0     0  R. Bakker                                 

 5    F140105   El Greco                                7.130       7.130  1.16,2A    2600       4.150   7     1  T.H. Kooyman                         

 6    F160050   Genius Josselyn                   9.220          100  1.15,7A    2600            0   2     0  H.J. Pools                                

 7    NL160106  Gaz Heuvelland TF                9.410       9.410  1.17,0A    2600       1.200   4     0  B.J. Crebas                              

 8    F160047   Greatman de Busset            10.400       1.000  1.15,8B    2600       1.000   2     1  J. van Rijn                               

 9    F150020   Favorite d'Atout                  11.130       3.500  1.14,3A    2600       1.900   5     0  J. Holzschuh                           

10   F150035   Flevo Renka                         11.950       2.800  1.14,8A    2600       1.100   2     1  H. Ebbinge                              

11   F140106   Ennis Stone                         13.500      13.500  1.14,9A    2600       9.750   9     3  M.F. Rothengatter                 

12   F140122   Espion                                 14.060      10.650  1.14,9A    2600       2.400   8     1  J. Offeringa    

Nakoersen favoriet(en)
Cybele Lorcoun
Flevo Renka DP
Ennis Stone DP

Nakoersen kanshebber(s)
Hermione de Carel
Greatman de Busset
Falco du Fief  D4
Favorite d'Atout
El Greco DP

Nakoersen outsider(s)
Gaz Heuvelland
Espion
 





                        

4                PRIX EQUIDIA.FR (TROTTEUR FRANCAIS                                  11:55   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    F140061   Etorix                                  21.880             0  1.14,9A    3100            0   0     0  J. Holzschuh                           

 2    BL140010  Encore Sun TF                     24.660       5.550  1.15,2A    3100       3.100   4     1  H.A.J. Grift                               

 3    F160057   Good Morning Elge             25.550       1.000  1.15,5A    3100            0   0     0  R. Bakker                                 

 4    F130104   Diamond ER                         28.660      28.660  1.15,6A    3100       5.050   8     0  T.H. Kooyman                         

 5    F130172   Droit au Coeur                     34.185      34.185  1.14,3A    3100       9.775   4     3  H. Ebbinge                               

 6    F130131   Dame Quick                         35.785      35.785  1.14,5A    3100     12.450   9     5  J. van Rijn                               

 7    F110120   Belle Bonanza                     44.020      44.020  1.14,6A    3100       2.450   7     0  R.T. de Vlieger                        

 8    F130141   Dillinger Gentil                    45.125      45.125  1.14,8A    3100     14.300   6     2  M. Brouwer                              

 9    F100182   Almeric du Clos                   47.907      47.907  1.14,4A    3100         400   5     0  A. Bakker              

Nakoersen favoriet(en)
Droit au Coeuer

Nakoersen kanshebber(s)
Dillinger Gentil
Good Morning Else DA
Bella Bonanza
Dame Quick D4
Diamond ER  DA

Nakoersen outsider(s)
Encore Sun D4
Almeric du Clois
Etorix






                    

5                CHAMPIONNAT DES SPRINTERS (ELITE                                    12:25   uur

Draverij van meet. (loting)                                                                                            

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    D130011  U R Amazing                        74.808       1.100  1.12,8A    1609       1.100   1     0  C.F. Kamminga                      

 2    D130128  Super Queen C                    49.221       4.690  1.13,2A    1609         150   1     0  S. Schoonhoven                    

 3    D150030  Inspector Bros                     86.163      26.890  1.11,5A    1609       2.500   1     1  H. Ebbinge                              

 4    D150089  Mister F Daag                     421.717             0  1.10,9A    1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 5    NL120212  Flavius                                65.879      67.559  1.12,7A    1609       6.475   8     0  D.P. Tesselaar                         

 6    F140130   Everest Vedaquais              175.451       5.050  1.11,9B    1609       3.400   2     1  H.A.J. Grift                               

 7    I110029    Spark Him Lyra                    47.507      47.507  1.12,4      1609         675   7     0  A. Bakker                                  

 8    NL100062  Durk M Boko                        72.010      72.010  1.12,7A    1609       2.650   5     2  F.W. van der Blonk               

 9    D150100  Ids Boko                            139.708       6.750  1.12,0A    1609            0   0     0  R. Bakker    

Nakoersen favoriet(en)
Mister F Daag DA

Nakoersen kanshebber(s)
Ids Boko
Inspector Bros
Durk m Boko

Nakoersen outsider(s)
Everest Vedaquais   DP
Flavius
U.R Amazing DP



                            

6                PRIX BERLIN MARIENDORF (SILVER SERIE)                               12:55   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 20.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    D150128  I can steel                            11.495          770  1.13,8A    2100            0   0     0  T. Bos                                       

 2    S120021   Call Him George                  10.433      10.433  1.14,8A    2100         330   7     0  A. Bakker                                  

 3    D160089  Jamaica Ferro                      12.025             0  1.13,9A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                        

 4    D160048  Janske Beemd                     13.183             0  1.14,9A    2100            0   2     0  T.H. Kooyman                         

 5    NL160043  John King Boko                   13.300      23.300  1.14,5A    2100       2.100   1     0  J. van Rijn                               

 6    D150104  Red Light DC                       14.800      12.000  1.13,5A    2100         500   2     0  J.H. Mieras                               

 7    NL150120  Iris de l'Iton                         15.690      15.690  1.14,5A    2100       3.845   6     3  M. Brouwer                              

 8    NL150044  Ideaal                                  16.803      26.803  1.13,6A    2100         498   3     0  P. de Haan                               

 9    NL150093  Ids Schermer                       16.950      16.950  1.14,5A    2100       1.100   1     0  H. Ebbinge                              

10   NL140007  Hollywood Star                    17.090      17.090  1.14,7A    2100         400   3     0  D.P. Tesselaar                         

11   D150034  Velten Red Red Red             18.780      13.525  1.14,0A    2100       8.100   4     2  R. Bakker              

Nakoersen favoriet(en)
Ids Schermer
John King Boko
Velten Red Red Red

Nakoersen kanshebber(s)
Iris de L'Iton
I can Steel DA
Ideaal
Jamaica Ferro

Nakoersen outsider(s)
Hollywood Star
Red Light DC

 





                  

80              Kwalificatieproef Tweejarige Trotteur Francais                                08:45   uur

                                                       

                                                                                                     m

 1    F180008   Isvanjo d'Azur                            0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 2    F180009   Inez d'Azur                                 0             0               2100            0   0     0  R. Bakker     


                           

81              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  09:00   uur

                                                                                                     m

 1    F170036   Honneur de la Cote                    0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 2    F170038   Hera The Best                             0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 3    F170035   Heraldique                                  0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                         

 4    F150076   Flaming Glory                       7.330       7.330  1.15,2A    2100       5.330   5     3  C.D. Imming            

               

90              Kwalificatieproef                                                                             10:00   uur


                                                                                                    
m

 1    S170032   Kamehameha Boko                    0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                               

 2    NL170156  King Fanatic                               0             0               2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 3    BL130012  James Vrijthout                   23.944      23.944  1.14,2A    2100            0   0     0  R. Wester                                

 4    D110057  SJs Junior C                      117.361      91.837  1.11,3A    2100       4.350   4     0  S. Schoonhoven                    

 5    D160072  Velten von Flevo                148.558             0  1.12,1A    2100            0   0     0  J. van Rijn    


                          

91              Kwalificatieproef                                                                             10:10   uur


                                                                                                    
m

 1    NL170020  Kiss Flevo Rhythm                     0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 2    NL170017  Kameraad                                   0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                               

 3    NL170112  Kristal Well                                 0             0               2100            0   0     0  E. Bot                                       

 4    NL170010  Kosmos Renka                           0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                               

 5    NL170094  Karajan's Gift                             0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 6    F150079   Fleur du Bouquet                    300          300  1.18,4A    2100            0   1     0  F. Verkaik                                  



Heel succes met uw weddenschappen!