Victoria Park Wolvega
 2 oktober 2020




Koers van de week j.l. vrijdag 25 september,

Boko Champions Mile
Winnaar :  Heres Beuckenwijk
Eigenaar:  Trotting Stable
Trainer: H. Langeweg jr
Rijder: H. Langeweg jr
Km tijd: 1.12.2
Afstand: 1609 meter autostart 


uitslagen Victoria Park  02/10 :

Vijf Klapper voor Rick Ebbinge op VP !

Jonah Vredebest en Rick Ebbinge winnen de Breeders Crown voor merries.

 

Droit au Coeur begint dit keer erg snel, neemt de kop en zien ze vervolgens niet meer terug. 

 

Ondanks nummer 14 maar zonder de ijzers wint Flevo Renka als favoriet.

 

Twee beginnelingen uit stal Engwerda winnen afgetekend: Jip Star N & Hexa d'Hertals.

 

Hegoa de Boulay wint van kop af in handen van Tom Kooyman.

 

 

Na een fraai duel in de eindsprint wint Jack Hanover (R.de Vlieger) t.o.v. Jello W.

Tot slot zegeviert Haranne F Boko met Hiltje Tjalsma ondanks het zogenoemde 'dodenspoor' .










Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 2 oktober : 

 

1                BREEDERS CROWN J (MERRIES)                                                   11:45   uur

Draverij van meet voor vierjarige merries.                                                                             

  Prijzen:  (        4000       2000        900      500        300          200  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL160022  Joan Hanover                        2.997       3.805  1.16,6A    2100         510   6     0  D. Brouwer                              

 2    D160047  Jewel Starlake                       2.400          850  1.17,0A    2100         850   6     0  R.T. de Vlieger                        

 3    NL160095  Je t'aime Lobell                    1.455       1.455  1.16,6A    2100       1.200   6     1  R. van Toor                             

 4    NL160139  Just be Proud                      11.798      11.798  1.13,0A    2100       5.183  10     1  J. van Rijn                               

 5    NL160112  Jaimy Fox                             5.045       5.325  1.14,8A    2100       2.000   5     1  J.F. van Dooyeweerd             

 6    NL160066  Jonah Vredebest                  60.114      73.505  1.11,6A    2100     12.900   8     3  H. Ebbinge    

Nakoersen favoriet(en)

Jonah Vredebest  DA

Nakoersen kanshebber(s)
Just to be Proud
Jaimy Fox  DP

Nakoersen outsider(s)
Joan Hanover
Jewel Starlake
Je t'aime Lobell
          

 



                         

2                PRIX VINOCHKA (TROTTEUR FRANCAIS LADY                           12:15   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F120020   Cedia du Chef                       2.070       2.070  1.16,9A    2600         420   6     0  Mw. H. Appel                           

 2    NL160132  Gipsy Occagnes TF               4.715       4.715  1.15,3A    2600       4.715   9     1  D. Minnema                             

 3    F150022   Fly With Me                          15.290      15.290  1.15,3A    2600       1.200   6     0  J. van Rijn                               

 4    F150057   Farofera                               17.640       1.010  1.15,1A    2600         800   4     0  J.F. van Dooyeweerd             

 5    F170004   Hegoa du Boulay                 19.880      19.880  1.13,8B    2600     17.580   6     2  T.H. Kooyman                         

 6    F160048   Granadella                           24.410          300  1.14,3A    2600         300   1     0  R. Wester                                

 7    F150034   Fortuna Phyt's                     24.580      11.700  1.15,0A    2600       4.250   6     0  J.H. Mieras                               

 8    F140150   Eva de Mai                           29.595      29.595  1.14,7B    2600       1.830   4     0  Mw. A. Lehmann  

Nakoersen favoriet(en)

Fortuna Phyt's  DP
Farofera


Nakoersen kanshebber(s)
Granadella
Hegoa du Boulay
Gispy Occagnes 

Nakoersen outsider(s)
Fly with Me  DP
Eva de Mai




                  

3                PRIX ETENCLIN (TROTTEUR FRANCAIS                                    12:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                  

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130172   Droit au Coeur                     44.185      44.185  1.14,3A    2100     19.775   8     7  H. Ebbinge                              

 2    F100182   Almeric du Clos                   49.887      49.887  1.14,4A    2100       2.380  11     0  A. Bakker                                  

 3    F110180   Birdy de Neuilly                   50.565      50.565  1.14,2A    2100       4.380   7     2  M. Hauber                                

 4    F120060   Chance Classique                54.120       8.250  1.14,4A    2100            0   2     0  Mw. A. Lehmann                     

 5    F130180   Droghedo                            54.210      54.210  1.14,6A    2100       2.630   6     0  R. Wester                                

 6    F100140   As Magic                              54.550      54.550  1.14,9A    2100         100   4     0  J. van Rijn                               

 7    F110156   Baladin Williams                  60.210      60.210  1.14,1A    2100       5.350   7     0  J. Fikse                                     

 8    F110195   Born to Run                         61.920      61.920  1.14,6B    2100       3.200   5     0  S. Schoonhoven                    

 9    F100129   Apache Jeloca                     81.268      81.268  1.13,2A    2100       2.260  10     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

10   F120025   Cocktail du Biwetz              83.940      62.150  1.12,2A    2100       3.100   3     1  A. Posthumus 

Nakoersen favoriet(en)

Droit au Coeur

Nakoersen kanshebber(s)
Baladin Williams
Cocktail du Biwetz
Almeric du Clos
Apache Jeloca

Nakoersen outsider(s)
Droghedo
Born to Run


                        

4                PRIX CAP EST DE MAI (TROTTEUR FRANCAIS                            13:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

 

 

 1    F140093   English Boy                          1.310       1.310  1.15,9A    2100         250   6     0  Mw. H. Appel                           

 2    F150069   Falco du Bordage                  3.715       3.715  1.15,7A    2100       1.995  10     1  Mw. R.C.M. Janssen              

 3    F150101   Fandango Bar                       4.990             0  1.16,9A    2100            0   1     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

 4    F150084   Fado de Padd                        5.740       5.740  1.20,9A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                           

 5    F140105   El Greco                                7.780       7.780  1.16,2A    2100       4.800  10     1  T.H. Kooyman                         

 6    F140107   Eh Petit des Vents                 7.810       7.810  1.16,2A    2100       2.100  11     0  R. Wester                                

 7    F150107   Furieux de Ginai                   9.370             0  1.15,8A    2100            0   0     0  M. Brouwer                              

 8    F140132   Edmond des Mares               9.730       9.730  1.15,1A    2100       1.930  15     0  Mw. A. Lehmann                     

 9    CH13000   Diamant de Covy TF            10.158          550  1.16,3A    2100         100   4     0  J. Offeringa                             

10   F150106   First du Rouilly                   11.300             0  1.13,9A    2100            0   0     0  D. Brouwer                              

11   F150020   Favorite d'Atout                  11.720       4.090  1.14,3A    2100       2.490   8     0  J. van Rijn                               

12   F140122   Espion                                 14.060      10.650  1.14,9A    2100       2.400  11     1  D.P. Tesselaar                         

13   F140126   Earthquake Bellay                14.090      14.090  1.17,0B    2100         150   3     0  M.J.H. Wildhagen                  

14   F150035   Flevo Renka                         14.450       5.300  1.14,8A    2100       3.600   4     2  H. Ebbinge    

Nakoersen favoriet(en)

 Flevo Renka D4

Nakoersen kanshebber(s)
Falco du Bocage
First du Rouilly
Eh Petit des Vents
Furieux de Ginai D4
Favorite d'Atout
El Greco DP

Nakoersen outsider(s)
Alle




                         

5                PRIX DE MONS (MERWESTAAL TALENT                                    13:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 500. (g.l.s.) (1e afdeling)                                                            


                                                                                                    
m

 1    NL170083  Kluivert Boko                             0             0               2100            0   3     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL170006  Hypersonique TF                        0             0               2100            0   0     0  R. Wester                                

 3    NL160085  Jip Star N                                   0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 4    F170044   Hatout d'Hertals                         0             0               2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda                   

 5    BL170012  Nanadu Vrijthout                        0             0  1.22,2A    2100            0   1     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

 6    S170032   Kamehameha Boko                 120          120  1.16,9A    2100         120   1     0  P. de Haan                               

 7    NL160054  Jeanne d'Arc                           250          250  1.16,7A    2100         200   3     0  N. Jongejans                          

 8    NL160135  Jeluna                                     260          260  1.17,2A    2100         130   8     0  P.L.E. Wortel                          

 9    F150051   Fasol Lasido Primo                 330          330  1.16,5A    2100         330   7     0  J. van Rijn       

Nakoersen favoriet(en)

Jip Star N
Hypersonique TF
Nanadu Vrijthout DP


Nakoersen kanshebber(s)
Kamehameha Boko
Hatout d'Hertals
Fasol Lasido Primo

Nakoersen outsider(s)
Alle 

 





                      

6                PRIX DE SON PARDO (MERWESTAAL TALENT                            14:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 500. (g.l.s.) (2e afdeling)                                                            

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke Record  Afstand   Huidig jaar paard  Rijder

                                                   Winsom   Winsom                         Winso     sta   ove

                                                                                                     m

 1    D170021  Cardolan Byd                             0             0               2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 2    NL170017  Kameraad                                   0             0               2100            0   1     0  P. de Haan                               

 3    F170035   Heraldique                                  0             0               2100            0   0     0  A. Posthumus                         

 4    F170037   Hexa d'Hertals                            0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 5    NL150033  Ibracadabra                                0             0  1.25,7A    2100            0   1     0  M.J.H. Wildhagen                  

 6    D170027  Dream of Money                        50           50  1.16,3A    2100           50   1     0  Mw. S.K. de Glee                     

 7    F150089   Fakir di Quattro                       215          215  1.17,7A    2100         215   5     0  J.H. Mieras                               

 8    NL160074  Javelin                                    320          320  1.17,7A    2100         200   1     0  J.T.S. Dekker                           

 

Nakoersen favoriet(en)

Hexa d’Hertals
Dream of Money   DP


Nakoersen kanshebber(s)
Cardolan Byd
Javelin
Heraldique 
Ibracadabra 

Nakoersen outsider(s)
Fakir di Quattro
Kameraad





7                BREEDERS CROWN J (HENGSTEN EN RUINS)                            14:45   uur

Draverij van meet voor vierjarige hengsten en ruins.                                                                    

                                                                                                     m

 1    NL160049  John Europoort                     2.855       2.855  1.16,7A    2100       1.605   7     1  M. Brouwer                              

 2    NL160045  Jello W                                  5.100       5.100  1.14,2A    2100       4.100   7     5  J. van Rijn                               

 3    NL160031  Jack Hanover                       23.511      29.990  1.13,4A    2100     12.140   9     2  R.T. de Vlieger                        

 4    NL160078  Joey Junior                             790          790  1.16,8A    2100         790   4     0  Mw. S.K. de Glee                     

 5    NL160036  Jarrot River                           2.055       2.055  1.16,0A    2100         680   4     1  N. Jongejans 

Nakoersen favoriet(en)

Jack Hanover DA
Jellow W   DA

Nakoersen kanshebber(s)
Jarrot River 
John Europoort
Joey Junior



                        

8                PRIX FRED HANDELAAR (BOKO CHAMPIONS                             15:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 20.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL120089  Forever H                             12.563      12.563  1.14,6A    2100         880  10     0  E. van den Bergh                   

 2    NL130044  Goo River Flevo                   13.720      13.720  1.14,2A    2100       1.420   6     1  W.M.J. Brouwer                     

 3    F160037   Gouritch                              14.480      14.480  1.15,9A    2100       9.430  12     0  Mw. E.M. Brunott                   

 4    NL120112  Freek Schermer                    16.575      16.575  1.15,3A    2100         610   8     0  F. Hollander                            

 5    D140056  Harenne F Boko                   16.845      16.845  1.13,6A    2100       2.900   6     2  Mw. H. Tjalsma                       

 6    D160101  Jetway Fortuna                    17.138          400  1.13,9A    2100            0   2     0  C.M. van der Laan                 

 7    D130130  Janika Bo                            18.550          650  1.15,1A    2100            0   0     0  T. Karten       

Nakoersen favoriet(en)

Harenne F Boko

Nakoersen kanshebber(s)
Jetway Fortuna
Goo River Flevo
Forever H
Janika Bo

Nakoersen outsider(s)
Freek Schermer
Gouritch

 








                           

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          11:00   uur

                                                                                                     m

 1    NL180125  Luigi il Mago                              0             0               1609            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 2    NL180030  Love You Too                             0             0               1609            0   0     0  A. Bakker                                  

 3    NL180058  La Reve Starro                            0             0               1609            0   0     0  R. Wester                                

 4    D180053  Limited Edition Bi                      0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 5    BL180008  Orgie Vrijthout                           0             0               1609            0   0     0  M. Brouwer                              

 6    F180010   Imoko Deux                                0             0               1609            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd   



         

90              Kwalificatieproef                                                                             11:15   uur

                                                                                                     m

 1    D170077  Lovesong                                   0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 2    BL150022  Lars Magdalon                      2.550       2.250  1.16,7A    2100       1.150   3     1  J.V.M.G. Verbeeck                   





 



Heel succes met uw weddenschappen!