Victoria Park Wolvega
 21 augustus 2020




Koers van de week j.l. vrijdag 14 Augustus,

Championnat des Sprinters
Winnaar :  Ids Boko
Eigenaar:  Running Stable 
Trainer: P. Hagoort
Rijder: R. Bakker
Km tijd: 1. 11, 1
Afstand: 1609 meter autostart  ( nieuw baan-record ) 


Uitslagen Wolvega 21-08



Ustinof du Vivier neemt onderweg de leiding, lijkt vanuit de laatste bocht geklopt en vecht zich terug naar de kop ! 

Met een droog sprintje drukt Ice Dragon ( R. Bakker)  haar neus net die voor een goed lopende Easy Going BR.

Fabio de Pervenche en Dion Tesselaar treffen dit keer een iets lichtere compitie en domineren de wedstrijd in een fraaie tijd.

Ondanks een startplaats in het 2e band krijgt Do You Love Me ( stal Kamminga) een mooie trip en vecht zich naar de winst .

Kenzo Flevo debuteert zijn koers carriere met een zege in handen van kampioen Rick Ebbinge

In de slot koers slaat de sterke Cybele Lorcoun weer toe, vanuit het 2e spoor neemt hij nipt voordeel op Just Massive 







Programma en tips voor de meeting van Victoria Park  vrijdag 21 augustus : 

 



1                PRIX BELLE BONANZA (TROTTEUR FRANCAIS                           11:35   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Voor amateurrijders (m/v)                                                       

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    F150002   Festival                               31.430      31.430  1.14,4B    2600            0   3     0  S.T. van der Galien                

 2    F120117   Clopin du Boulay                 64.150      64.150  1.14,1A    2600       7.050   8     2  J. Terstal                                  

 3    F140139   Etiouni                                80.375      80.375  1.13,4A    2600         200   6     0  Mw. H. Tjalsma                       

 4    F100129   Apache Jeloca                     80.768      80.768  1.13,2A    2600       1.760   7     0  A.P. Wallenburg                     

 5    F110191   Bandino du Pre                    90.780      90.780  1.14,8A    2600       5.800   7     1  J.G.J. Maurix                            

 6    F110100   Bonefish Life                     151.910    151.910  1.13,7A    2600       8.400   5     0  Y.R. Mollema                           

 7    F080188   Unero Montaval                  512.772       6.650  1.11,1A    2600         300   1     0  S. Hoste                                   

 8    F080165   Ustinof du Vivier              1.154.760          800  1.09,8A    2600            0   0     0  P. Van Pollaert      

Nakoersen favoriet(en)

Unero Montaval D4
Ustinof du Vivier D4

Nakoersen kanshebber(s)
Clopin du Boulay D4
Bonefish Life DP

Nakoersen outsider(s)
Bandino du Pre D4
Apache Jeloca D4


                 

2                PRIX YEARLINGSALE.NL (SILVER SERIE) (BOKO                         12:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 30.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    NL150041  Indy Lady                            12.925      13.225  1.13,5A    2100       1.250   4     0  H. Ebbinge                              

 2    D160048  Janske Beemd                     13.383          200  1.14,8A    2100         200   3     0  T.H. Kooyman                         

 3    D130065  Easy Going BR                    21.586      21.586  1.14,2A    2100       2.750   7     2  R.T. de Vlieger                        

 4    NL140004  Hasta la Vista                      22.922      24.560  1.14,3A    2100       3.875  11     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 5    D150095  Ice Dragon                           23.269      23.269  1.13,8A    2100       3.200   7     0  R. Bakker                                 

 6    BL130012  James Vrijthout                   23.944      23.944  1.14,2A    2100            0   0     0  R. Wester                                

 7    N140001  Regiment                             24.611      24.611  1.12,5A    2100       3.450   6     1  M.F. Rothengatter                 

 8    NL130137  Gwydion                              27.695      28.745  1.13,5A    2100     13.100   6     4  J.H. Mieras   

Nakoersen favoriet(en)
Gwydion D4
Easy Going BR
Regiment

Nakoersen kanshebber(s)
James Vrijthout
Ice Dragon DP
Indy Lady 

Nakoersen outsider(s)
Hasta la Vista
Janske Beemd

                           

3                PRIX DRAGON TROTTERS (ELITE CHALLENGE)                         12:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000. (g.l.s.)                                                                       

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    NL140037  Hindy Heikant                      32.672      32.672  1.12,2A    2100       7.631   9     1  J. van Rijn                               

 2    I110020    Samson Ris                         37.626      37.626  1.11,8A    2100       4.363   6     1  E.C. van den Berg                 

 3    D140030  Heres Beuckenswijk             39.972      39.972  1.13,5A    2100       2.363   6     1  H.W. Langeweg jr.                 

 4    F130074   Delivrance                           47.050      45.140  1.15,1A    2100            0   1     0  D. Brouwer                              

 5    D130128  Super Queen C                    49.371       4.840  1.12,8A    2100         300   2     0  S. Schoonhoven                    

 6    NL130070  Grift Jr                                49.515      58.190  1.11,6A    2100     15.631   8     3  M.F. Rothengatter                 

 7    NL120240  Fuggedaboutit                     50.205      50.205  1.12,7A    2100       5.425   8     2  T.H. Kooyman                         

 8    D130011  U R Amazing                        74.808       1.100  1.12,8A    2100       1.100   2     0  R. Bakker                                 

 9    D150086  Fabio de Pervenche             77.896      77.896  1.12,1A    2100     13.270   6     0  D.P. Tesselaar                         

10   NL080444  Banker Transs R                 106.979    107.647  1.12,4A    2100       1.545  10     0  A. Bakker                              

11   D150082  Very Impressive S               116.733       2.700  1.11,6A    2100       1.100   1     0  C.F. Kamminga         


Nakoersen favoriet(en)
Very Impressive S  DP
Fabio de Pervenche


Nakoersen kanshebber(s)
Heres Beuckenswijk  DA
Grift JR
Fuggeaboutit
Banker Transs R
Hindy Heikant

Nakoersen outsider(s)
U R Amazing   DP
Samson Ris  DP
           

 







4                PRIX HARAS DE GINAI (TROTTEUR FRANCAIS                           13:05   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)                                                    

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    F130104   Diamond ER                         29.760      29.760  1.15,6A    3100       6.150   9     0  T.H. Kooyman                         

 2    F090196   Viken                                   42.278          200  1.14,3A    3100         200   1     0  G. Verlinden                            

 3    F130141   Dillinger Gentil                    45.225      45.225  1.14,8A    3100     14.400   7     2  D. Minnema                             

 4    F100182   Almeric du Clos                   48.107      48.107  1.14,4A    3100         600   6     0  A. Bakker                                   

 5    BL140026  Esteban Dieschoot TF         49.018             0  1.13,1A    3100            0   0     0  G.J.P. Loix    
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                           

 6    F130180   Droghedo                            52.680       1.100  1.14,6A    3120       1.100   3     0  R. Wester                                

 7    F110207   Bravo Well                           53.635      53.635  1.14,0A    3120       4.185   6     2  H. Ebbinge                              

 8    F120060   Chance Classique                54.120       8.250  1.14,4A    3120            0   0     0  Mw. A. Lehmann                     

 9    F100140   As Magic                              54.550      54.550  1.14,9A    3120         100   3     0  J. van Rijn                               

10   F150008   Fortissimoko                       79.340       1.550  1.12,4A    3120            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

11   F140086   El Magnifico                        83.065       8.700  1.12,8A    3120            0   0     0  T. Schwarma                            

12   F140110   Eagle                                   84.610      84.610  1.14,3A    3120         150   2     0  C.F. Kamminga                      

13   F130146   Do You Love Me                   91.250      91.250  1.13,2A    3120       9.770   8     1  R. Bakker                                 


Nakoersen favoriet(en)
Fortissimoko   +20 meter
Do You Love Me DP    +20 meter
Dillinger Gentil 
Chance Classique 

Esteban Dieschoot

Nakoersen kanshebber(s)
El Magnifico   +20 meter
Diamond ER   DA
Droghedo    DP   
+20 meter
Eagle    +20 meter

Nakoersen outsider(s)
Bravo Well    
+20 meter




5
                PRIX HARRIE VAN DEN BOSCH (MERWESTAAL                           13:35   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D160046  Jade Beuckenswijk                     0             0               2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL170031  Koen n Klasbak                          0             0               2100            0   1     0  J.H. Mieras                               

 3    D170039  Kenzo Flevo                               0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 4    NL170036  Kayden van Bremen                   0             0  1.24,5A    2100            0   2     0  J.A.H.M. Voorn                       

 5    NL170003  Kairouan                                    0             0  1.20,2A    2100            0   1     0  S. Schoonhoven                    

 6    D170060  If i can dream                          275          275  1.18,6A    2100         275   2     0  J. van Rijn                               

 7    NL160072  Joris S                                     370          370  1.16,2A    2100         370   8     0  R.T. de Vlieger                        

 8    NL170071  Kychia Rensuma                      400          700  1.17,1A    2100         300   2     0  T.H. Kooyman                         

 9    NL160137  Jacky de Bel                            410          410  1.17,8A    2100         410   4     0  L. de Vries                                

10   NL170030  King Schermer                         550          550  1.16,7A    2100         550   1     1  M.F. Rothengatter                 

11   S170008   Kristel F Boko                         590           90  1.15,7A    2100           90   1     0  R. Bakker                                  

12   D160132  French Connection                  650             0  1.17,8A    2100            0   1     0  C.F. Kamminga                      

13   D160069  JR Rocks on                            820          820  1.15,1A    2100         820   4     1  D.J. Hof                                    


Nakoersen favoriet(en)
King Schermer
Kenzo Flevo

Nakoersen kanshebber(s)
Kristel F Boko  DA
JR Rocks On
If i can dream

Joris S 
Koen n Klasbak  DP

Nakoersen outsider(s)
Kychia Rensuma
Jade Beuckswijk





6
                PRIX VAN MOSSEL AUTOLEASE (PAYDAY                                  14:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 8.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D130120  Giant di Mucho                     4.090       3.540  1.14,0A    2100            0   1     0  M.E. Korsman                         

 2    F120106   Cybele Lorcoun                     2.270       2.270  1.14,4A    2100       1.300   5     2  G.G. van Huisstede               

 

 3    NL160076  Jitske's Wish                         3.663       6.355  1.14,9A    2100       1.160   6     1  D. Minnema                             

 4    D160121  Barateau                               4.430       4.430  1.14,7A    2100       2.830   4     1  J. van Rijn                               

 5    F150075   Felicity                                  4.880       4.880  1.16,2A    2100       2.730  10     1  C.H. Loman                             

 6    D160039  Just Massive                         6.015       3.050  1.15,3A    2100       3.050   4     1  M.F. Rothengatter                 

 7    NL150046  Immortality                           7.420       8.795  1.15,0A    2100         960   7     0  T.H. Kooyman                         

 8    D150025  Ipson Boko                           7.785       7.685  1.14,9A    2100       3.280   9     2  D. Schneider                           


Nakoersen favoriet(en)

Cybele Lorcoun
Just Massive
Barateau  DP

Nakoersen kanshebber(s)

Jitske's Wish
Immortality   DA

Nakoersen outsider(s)

Felicity
Ipson Boko
Giant di Mucho 










  Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                                   10:15   uur

                                                                                                     m

 1    F170037   Hexa d'Hertals                            0             0               2100            0   0     0  H. Ebbinge                              

 2    F140028   Eternal Wood                       41.270          150  1.14,3A    2100            0   0     0  H.J. Pools   


                            

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          10:30   uur

                                                                                                     m

 1    NL180120  Lola Dragon                               0             0               1609            0   0     0  A. Posthumus                         

 2    NL180041  Louis mon Ami                           0             0               1609            0   0     0  F.A. Westerveld                     

 3    S180010   Okira Bo                                     0             0               1609            0   0     0  R. Bakker    

                             

90              Kwalificatieproef                                                                             10:45   uur


                                                                                                    
m

 1    NL170083  Kluivert Boko                             0             0               2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                         

 2    NL170005  Kitai H                                        0             0  1.56,3A    2100            0   1     0  J.H. Mieras                               

 3    NL170009  Kentucky Renka                         0             0               2100            0   0     0  M. Wester                                

 4    NL160054  Jeanne d'Arc                           200          200  1.16,7A    2100         150   2     0  R.P.C. Adema      

                   

91              Kwalificatieproef                                                                             11:00   uur


                                                                                                    
m

 1    BL150020  Floris van Egmont TF           7.950       7.950  1.15,3A    2100       4.350   3     1  R. Bakker                                 

 2    NL160048  Jilt Flevo                             10.663      11.363  1.13,3A    2100       5.113   3     1  J.F. van Dooyeweerd             

 3    D150106  Officer Stephen                   65.131      12.350  1.12,9A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                          

 4    D110057  SJs Junior C                      117.361      91.837  1.11,3A    2100       4.350   4     0  S. Schoonhoven                    

 5    F100054   As des Jacquets                 217.907    217.907  1.12,9A    2100       8.400   7     2  T. Schwarma                             



                          



Heel succes met uw weddenschappen!