Victoria Park Wolvega
 25 september 2020




Koers van de week j.l. vrijdag 18 september,

Breeders Crown G/H/I Hengsten & Ruins
Winnaar :  Gustafson
Eigenaar:  Dhr J. Knipscheer
Trainer: J. Engwerda
Rijder: R. Ebbinge
Km tijd: 1.12.2
Afstand: 2100 meter autostart 


Uitslagen Victoria Park 25 september 2020:



Favoriet Do You Love Me en S. de Vries maken hun favorietenstatus geheel waar ! 

Hasta la Vista ( C. Aalbers) komt erg sterk af en verslaat de goede kanshebber Georgie in de slotmeters ! 

Heres Beuckenswijk is ook dit keer niet te beschieten voor de concurrentie en ontwikkeld zich sterk door.

Droit au Coeur ook in handen van verzorger/leerling Mats Wester erg sterk winnaar in zijn race .

Dion Tesselaar en Ka Ching Bros bevestigingen eindelijk hun goede kwalificatie in de race en winnen verassend

Jetaime Fortuna en Danny Brouwer zegevieren in de paarse kleuren van dhr Schoonderwoerd op zeer goede wijze !


Tot slot wint Patrick de Haan in de kleuren van de Draviet Stable dankzij een goedlopende Ismael F Boko !













Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 25 september : 

 

1                DUTCH TALENT TROPHY (TROTTEUR                                      11:45   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Voor leerlingpikeurs.                                                           

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                       

                                                                                                     m

 1    F120117   Clopin du Boulay                 66.320      66.320  1.14,1A    2600       9.220  10     2  J. van der Wal                        

 2    F100129   Apache Jeloca                     80.968      80.968  1.13,2A    2600       1.960   9     0  T. Bos                                       

 3    F130146   Do You Love Me                 102.250    102.250  1.13,2A    2600     20.770  11     3  Mw. S. de Vries                        

 4    F110100   Bonefish Life                     154.160    154.160  1.13,7A    2600     10.650   7     0  M. Hauber                                

 5    F110208   Battambang                       170.225    170.225  1.12,6A    2600         100   1     0  M. Wester                                

 6    F090222   Viking d'Orion                    182.035       1.205  1.14,0A    2600       1.205   8     1  N.H. van der Tol                     

 7    F100185   As Dore                              344.919          400  1.11,7B    2600         400   2     0  J. Thirring                                

 8    F080188   Unero Montaval                  513.072       6.950  1.11,1A    2600         600   2     0  Mw. H.M. Janssen        

Nakoersen favoriet(en)

Do You Love Me
Unero Monteval D4

Nakoersen kanshebber(s)
Clopin du Boulay  D4
As Dore  D4
Bonefish Life

Nakoersen outsider(s)
Apache Jeloca


               

 



         

2                WOLVEGA LIVE TROPHY (BOKO CHAMPIONS                            12:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 25.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL120112  Freek Schermer                    16.425      16.425  1.15,3A    2600         460   7     0  T. Bos                                       

 2    I150004    Zurich As                             10.651      10.651  1.14,9A    2600       4.101  11     1  A. Bakker                                  

 3    D140141  Henrik Greenwood               16.024             0  1.13,4A    2600            0   0     0  D. den Dubbelden                 

 4    D130014  Devil                                    16.360      16.360  1.14,9A    2600       5.625  12     2  D. Brouwer                              

 5    NL140007  Hollywood Star                    17.335      17.335  1.14,7A    2600         645   6     0  D.P. Tesselaar                         

 6    NL150044  Ideaal                                  18.103      28.103  1.13,6A    2600       1.798   5     0  P. de Haan                               

 7    NL130159  Geordie                               19.830      19.830  1.14,1A    2600       1.645   4     1  B. Schwarz                               

 8    NL140004  Hasta la Vista                      23.452      25.090  1.14,3A    2600       4.405  13     0  Mw. C.D. Aalbers    

Nakoersen favoriet(en)

Georgie 
Zurich As
Ideaal 

Nakoersen kanshebber(s)
Hasta la Vista
Devil
Hollywood Star


Nakoersen outsider(s)
Hendrik Greenwood
Freek Schermer




               

3                BOKO CHAMPIONS MILE (ELITE CHALLENGE)                             12:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 50.000. (loting)                                                                       

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL150120  Iris de l'Iton                         18.790      18.790  1.13,8A    1609       6.945   9     5  T.H. Kooyman                         

 2    NL150066  Isabella JE                           41.343      59.400  1.13,9A    1609       1.800   3     0  D.J. Hof                                    

 3    I110029    Spark Him Lyra                    47.992      47.992  1.12,4      1609       1.160  11     0  A. Bakker                                  

 4    D140030  Heres Beuckenswijk             43.572      43.572  1.12,5A    1609       5.963   8     2  H.W. Langeweg jr.                 

 5    I150013    Zante Grif                            36.144      36.144  1.12,1A    1609     16.799   6     3  R. Bakker                                 

 6    NL100136  Dean Bros                            49.005      49.005  1.13,5A    1609       3.730  11     1  N.H. van der Tol                     

 7    NL130137  Gwydion                              27.845      28.895  1.13,5A    1609     13.250   7     4  J.H. Mieras                               

 8    N140001  Regiment                             25.309      25.309  1.12,5A    1609       4.148   8     1  M.F. Rothengatter    

Nakoersen favoriet(en)

Gwydion DA
Heres Beuckenswyk  DA
Zante Grif  DP

Nakoersen kanshebber(s)
Issabella JE
Regiment
Iris de L'Iton

Nakoersen outsider(s)
Spark Him Lyra
Dean Bros  DA




            

4                PRIX CLEANGAME (TROTTEUR FRANCAIS                                13:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                    

 

 1    F120132   Cristal Sun                          18.990      18.990  1.15,5A    2600         400   6     0  A. de Wrede                            

 2    F110159   Bikini de Larcy                    19.639      19.639  1.15,7A    2600       2.500   8     0  D. den Dubbelden                 

 3    F130155   Dalton du Demon                 21.040      21.040  1.15,1A    2600       1.400   7     0  M.F. Rothengatter                  

 4    F130127   Duc des Clerbosq                24.880      24.880  1.15,4B    2600       1.350   4     0  J.T.S. Dekker                           

 5    F130137   Dream Gibus                        28.725      28.725  1.14,9A    2600       4.950  14     2  Mw. A. Lehmann                     

 6    F130112   Djoko's Way                         29.090      29.090  1.16,0A    2600       1.200  13     0  J. van Rijn                               

 7    F110158   Bleuet d'Airou                     29.280      29.280  1.14,8A    2600            0   3     0  M. Brouwer                              

 8    F130067   Dona de Vrie                        31.760      31.760  1.15,0A    2600       6.430  11     0  S. Schoonhoven                    

 9    F130172   Droit au Coeur                     41.685      41.685  1.14,3A    2600     17.275   7     6  M. Wester                                

10   F130141   Dillinger Gentil                    45.425      45.425  1.14,8A    2600     14.600   8     2  B.J. Crebas                              

11   F100182   Almeric du Clos                   49.237      49.237  1.14,4A    2600       1.730  10     0  A. Bakker    

Nakoersen favoriet(en)

Droit au Coeur

Nakoersen kanshebber(s)
Dillinger Gentil
Dream Gibus
Duc des Clerbosq DA
Dalton du Demon  DA
Almeric du Clos

Nakoersen outsider(s)
Bleuet d'Airou
Djoko's Way





                             

5                PRIX PAUL HAGOOR7 & R6BIN BAKKER                                    13:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie
                                                                                                    
m

 1    F120020   Cedia du Chef                       2.020       2.020  1.16,9A    2100         370   5     0  Mw. H. Appel                           

 2    D150066  Iamtheonewhoknocks          2.260       2.260  1.16,4A    2100       1.420  10     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 3    NL160136  Junior                                   2.430       2.430  1.15,0A    2100       2.430  10     1  J. van der Wal                        

 4    D170048  Ka Ching Bros                       2.590          920  1.15,8A    2100            0   1     0  D.P. Tesselaar                         

 5    NL160070  Jack                                      2.695       2.695  1.15,1A    2100       1.225   5     1  Mw. R.C.M. Janssen              

 6    D130118  Giddy Kingly                         3.600       3.600  1.15,9A    2100       1.010   8     1  M.A. Pools                                

 7    NL160113  James Moko                          4.110       4.110  1.15,2A    2100       3.350  13     1  T.H. Kooyman                         

 8    NL150099  Illimani Montana                   4.480       4.480  1.15,2A    2100       2.530   5     1  P. de Haan                               

 9    D160061  Piet de Wit                            4.820       2.770  1.15,5A    2100         530   3     0  R. van Toor                             

10   I170004    Bentley As                            4.824       4.824  1.15,9A    2100       4.824   3     1  M. Brouwer     

Nakoersen favoriet(en)

Illimani Montana
Junior

Nakoersen kanshebber(s)
Jack
Ka Ching Bros  DP
Piet de Wit
Bentley As
Iamtheonewhoknocks

Nakoersen outsider(s)
James Moko

 



                        

6                PRIX WILD WEST DIAMANT (MERWESTAAL                               14:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 2.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie
                                                                                                    

 1    NL170017  Kameraad                                   0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                               

 2    D170047  Hermine Sophie                          0             0  1.20,5A    2100            0   2     0  R. van Toor                             

 3    D170017  Keyser                                      50           50  1.18,4A    2100           50   1     0  F.W. van der Blonk               

 4    F150079   Fleur du Bouquet                    420          420  1.18,4A    2100         120   2     0  F. Verkaik                                 

 5    D170084  Karel G Greenwood                 925             0  1.15,5A    2100            0   0     0  J. van Rijn                               

 6    F150103   Face It                                     960           80  1.18,5A    2100           80   3     0  J.T.S. Dekker                           

 7    D160069  JR Rocks on                          1.050       1.050  1.15,1A    2100       1.050   7     1  D.J. Hof                                    

 8    D160126  Jetaime Fortuna                    1.330       1.330  1.15,9A    2100       1.330   9     1  D. Brouwer                              

 9    NL150051  Igor Boko                              1.400       1.400  1.16,4A    2100         550   5     0  C. Hetteling jr.    

Nakoersen favoriet(en)

Karel G Greenwood

Nakoersen kanshebber(s)
Jetaime Fortuna
Fleur du Bosquet
JR Rocks on
Kameraad


Nakoersen outsider(s)
Igor Boko
Face it


 

                   

 

 

7                PRIX EQUIDIA.FR (PAYDAY WINNER                                         14:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 15.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

 

                                                                                                     m

 1    NL160055  Jesse Schermer                     5.190       5.190  1.15,4A    2600         700   3     1  J.W.M. Engwerda                   

 2    F120106   Cybele Lorcoun                     8.270       8.270  1.14,4A    2600       7.300   8     5  G.G. van Huisstede               

 3    BL150008  Loverboy Vrijthout                8.360       8.360  1.14,5A    2600       1.425  16     0  F.W. van der Blonk               

 4    D150032  Velten Revenge                    10.920       3.150  1.13,9A    2600         500   2     0  N. Jongejans                          

 5    NL150106  Indigo                                  10.950      10.950  1.13,8A    2600            0   0     0  F. Verkaik                                 

 6    D120046  Fury di Mucho                     11.850      11.850  1.14,8A    2600       1.800   6     0  D.P. Tesselaar                         

 7    D150075  Ismael F Boko                      12.220      10.870  1.14,8A    2600       2.750   3     1  P. de Haan                               

 8    D150104  Red Light DC                       14.950      12.150  1.13,5A    2600         650   4     0  J.H. Mieras     

Nakoersen favoriet(en)

Cybele Lorcoun

Nakoersen kanshebber(s)
Ismael F Boko
Indigo
Jesse Schermer

Nakoersen outsider(s)
Fury Di Mucho
Red Light DC
Velten Revenge
Loverboy Vrijthout DA








                         

80              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  10:40   uur

                                                                                                     m

 1    F170044   Hatout d'Hertals                         0             0               2100            0   0     0  J.W.M. Engwerda       

           

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          10:50   uur

                                                                                                     m

 1    NL180037  Lexia Boko                                 0             0               1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 2    NL180078  Lancome Boko                           0             0               1609            0   0     0  J. Offeringa                             

 3    NL180120  Lola Dragon                               0             0               1609            0   0     0  A. Posthumus     


                   

90              Kwalificatieproef                                                                             11:15   uur

                                                       

 1    NL160071  Je suis ton Ami                     1.780       2.080  1.16,4A    2100            0   0     0  A. Bakker                                  

 2    F110195   Born to Run                         61.920      61.920  1.14,6B    2100       3.200   5     0  S. Schoonhoven                    

 3    N140003  Normandie Royal                156.390       2.000  1.11,0A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                 

 4    I120008    Tuxedo Bi                          107.791    107.791  1.12,3A    2100     14.388   3     1  J.W.M. Engwerda                    

         

 



 



Heel succes met uw weddenschappen!