Victoria Park Wolvega
 30 augustus 2020




Koers van de week j.l. vrijdag 21 Augustus,

Prix de Dragon Trotters
Winnaar :  Fabio de Pervenche
Eigenaar:  J.W. Reugebrink
Trainer: D. Tesselaar
Rijder: D. Tesselaar
Km tijd: 1.12,4
Afstand: 2100 meter autostart 


Uitslagen Victoria Park 30-08 :



Junior neemt na de 1e gedeelte van de race de kop over en boekt met eigenaar Johan van der Wal een fraaie zege .

Jaap van Rijn en Jello W maken hun favorietenrol geheel waar en winnen gecontroleerd hun race in 1.14,2 !

Droit au Coeur ( R. Ebbinge)  boekt zijn 5e zege op rij voor stal Engwerda / eigenaar P. Davidson

Ondanks startnummer 1 geeft Guido van Huisstede een goede koers en wint weer Cybele Lorcoun voor de 4e keer in 2020 !

Mister F Daag & Paul Hagoort revanceren zich van 10 dagen geleden en voelen weer ouderwets aan na veel puzzelwerk 

In de halve finale van de Derby der 4 jarige tikt Jank Summerland  als eerste af ! 11 septemeber wacht een spannende finale ! 









Programma en tips voor de meeting van Victoria Park  zondag 29 augustus : 

 

1                BALIEDAMES VICTORIA PARK TROFEE                                     17:40   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

 

                                                                                                     m

 1    D160046  Jade Beuckenswijk                     0             0               2100            0   2     0  D.P. Tesselaar                         

 2    S170032   Kamehameha Boko                    0             0               2100            0   0     0  P. de Haan                               

 3    NL170094  Karajan's Gift                             0             0               2100            0   0     0  M.F. Rothengatter                 

 4    NL170002  Kyrja Smart                             185          185  1.18,7A    2100         185   3     0  D. Brouwer                              

 5    D160130  Jaguar V Assum                      550          400  1.15,3A    2100         400   4     0  D. Minnema                             

 6    S170008   Kristel F Boko                         590           90  1.15,7A    2100           90   2     0  J. van Rijn                               

 7    F150091   Finishing Point                     1.230          270  1.16,8A    2100         270   8     0  J. Offeringa                              

 8    NL160136  Junior                                   1.430       1.430  1.16,1A    2100       1.430   9     0  J. van der Wal                        

 9    D170068  King of Greenwood               1.470       1.470  1.17,1A    2100       1.470   3     1  H.W. Langeweg jr.                 

10   NL130157  Gypsy Promise                      1.475       1.475  1.17,3A    2100         995  10     0  M. Brouwer            

Nakoersen favoriet(en)

Jaguar v Assum
Junior
King of Greenwood

Nakoersen kanshebber(s)
Kamehameha Boko
Kristel F Boko   DA
Karanjan's Gift

Nakoersen outsider(s)
Gypsy Promise 




                 

2                PRIX CASPER & ANNEMIEK VELDINK                                        18:05   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 4.000.                                                                                 

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    NL160095  Je t'aime Lobell                    1.455       1.455  1.16,6A    2100       1.200   4     1  H. Ebbinge                              

 2    F170016   Havilla Castelle                     1.600          200  1.15,9A    2100         200   1     0  A. Bakker                                  

 3    NL160070  Jack                                      2.295       2.295  1.16,1A    2100         825   4     1  Mw. R.C.M. Janssen              

 4    NL150069  Frederique Norg TF               2.580       2.580  1.15,3A    2100       1.080   3     0  Mw. C.D. Aalbers                    

 5    BL160002  Maesta Hill                            3.395       3.395  1.15,7A    2100         775   7     0  H.A.J. Grift                               

 6    NL160045  Jello W                                  3.550       3.550  1.14,2A    2100       2.550   5     3  J. van Rijn                               

 7    NL150122  I am Happy                            3.675       3.675  1.16,1A    2100         475   9     0  R.L. Pools                                

 8    NL160113  James Moko                          3.910       3.910  1.15,7A    2100       3.150  10     1  T.H. Kooyman      

Nakoersen favoriet(en)

Jello W

Nakoersen kanshebber(s)
Je t'aime Lobell
Frederique Norg TF
Havilla Castelle
James Moko

Nakoersen outsider(s)
Maesta Hill D4



                  

3                GRAND PRIX MOËT ET CHANDON (TF SILVER                            18:40   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


                                                                                                    
m

 1    F120132   Cristal Sun                          18.890      18.890  1.15,5A    2600         300   4     0  A. de Wrede                            

 2    F130155   Dalton du Demon                 19.940      19.940  1.15,1A    2600         300   5     0  M.F. Rothengatter                 

 3    F130127   Duc des Clerbosq                23.780      23.780  1.15,4B    2600         250   2     0  J.T.S. Dekker                           

 4    F130137   Dream Gibus                        27.975      27.975  1.14,9A    2600       4.200  12     2  Mw. A. Lehmann                     

 5    F130112   Djoko's Way                         29.090      29.090  1.16,0A    2600       1.200  11     0  J. van Rijn                               

 6    F130104   Diamond ER                         29.910      29.910  1.15,6A    2600       6.300  10     0  T.H. Kooyman                          

 7    F130067   Dona de Vrie                        31.410      31.410  1.15,0A    2600       6.080   9     0  S. Schoonhoven                    

 8    F130172   Droit au Coeur                     36.685      36.685  1.14,3A    2600     12.275   5     4  H. Ebbinge                              

 9    F140028   Eternal Wood                       41.270          150  1.14,3A    2600            0   0     0  H.J. Pools                                

10   F160084   Gorlando                             42.590             0  1.13,4A    2600            0   1     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

11   F100182   Almeric du Clos                   48.207      48.207  1.14,4A    2600         700   7     0  A. Bakker            

Nakoersen favoriet(en)

Droit au Coeur

Nakoersen kanshebber(s)
Gorlando
Diamond ER   DA
Dream Gibus
Dona de Vrie
Dalton du Demon  D4
Eternal Wood

Nakoersen outsider(s)
Duc des Clerbosq
Almeric du Clos






                     

4                GRAND PRIX PARIS TURF (TROTTEUR                                     19:10   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 15.000. (g.l.s.)                                                   

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F120106   Cybele Lorcoun                     3.270       3.270  1.14,4A    2600       2.300   6     3  G.G. van Huisstede               

 2    F150069   Falco du Bordage                  3.415       3.415  1.15,7A    2600       1.695   9     1  Mw. R.C.M. Janssen              

 3    BL150020  Floris van Egmont TF           5.450       5.450  1.15,3A    2600       1.850   3     0  T. Schwarma                            

 4    F150085   Falco du Fief                         6.460       6.460  1.16,1A    2600       4.800   8     1  D. Brouwer                              

 5    F140107   Eh Petit des Vents                 6.710       6.710  1.16,2A    2600       1.000   8     0  R. Wester                                

 6    F140105   El Greco                                7.580       7.580  1.16,2A    2600       4.600   8     1  T.H. Kooyman                         

 7    F160050   Genius Josselyn                   9.220          100  1.15,7A    2600            0   3     0  H.J. Pools                                

 8    F140132   Edmond des Mares               9.480       9.480  1.15,1A    2600       1.680  13     0  Mw. A. Lehmann                     

 9    F150020   Favorite d'Atout                  11.480       3.850  1.14,3A    2600       2.250   6     0  H. Ebbinge                               

10   F150096   Flashing Smart                    11.615             0  1.16,1A    2600            0   1     0  M. Brouwer                              

11   F140106   Ennis Stone                         13.500      13.500  1.14,9A    2600       9.750  10     3  M.F. Rothengatter     

Nakoersen favoriet(en)

Cybele Lorcoun
Ennis Stone
Floris van Egmont

Nakoersen kanshebber(s)
Favorite d'Atout 
Eh Petit des Vents
Falco du Fief  D4

Nakoersen outsider(s)
Edmond
 des Mares
El Greco  DP
Falco du Bordage 





           

5                MARATHON D'ÉTÉ / WOLVEGA'S                                             19:40   uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                              

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

Startnr   regno      Naam paard          Belastbare Werkelijke Record  Afstand   Huidig jaar paard  Rijder

                                                   Winsom   Winsom                         Winso     sta   ove

                                                                                                     m

 1    D150075  Ismael F Boko                      11.470      10.120  1.14,8A    3100       2.000   2     1  P. de Haan                               

 2    F110149   Beau Gaillard                       19.770      19.770  1.16,3A    3100       1.800   8     1  A. Bakker    
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                               

 3    NL140054  Hunter Montana                   25.160      25.160  1.14,0A    3120       1.230   3     0  M.F. Rothengatter                 

 4    F130131   Dame Quick                         36.085      36.085  1.14,5A    3120     12.750  10     5  J. van Rijn                               

 5    NL100136  Dean Bros                            48.745      48.745  1.13,5A    3120       3.470   9     1  J.H. Mieras          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 6    NL100062  Durk M Boko                        73.810      73.810  1.11,5A    3140       4.450   7     2  F.W. van der Blonk               

 7    D130011  U R Amazing                        75.108       1.400  1.12,8A    3140       1.400   3     0  C.F. Kamminga                      

 8    F090208   Visage Pale                        152.860      17.700  1.13,5B    3140       1.950   4     0  R.L. Pools                                

 9    F100185   As Dore                              344.519             0  1.11,7B    3140            0   1     0  H. Ebbinge                              

10   D150089  Mister F Daag                     422.367          650  1.10,9A    3140         650   1     0  P.J.P. Hagoort      

Nakoersen favoriet(en)

Mister F Daag  DA   + 40 meter


Nakoersen kanshebber(s)
Durk M Boko + 40 meter
U R Amazing + 40 meter
Ismael F Boko
Visage Pale + 40 meter


Nakoersen outsider(s)
As Dore D4  
+ 40 meter

Hunter Montana  + 20 meter
Dame Quick DA    + 20 meter
Beau Gaillard 
Dean Bros   DA   + 20 meter



                 

6                DERBY DES 4 ANS (DEMI-FINALE DERBY DER                            20:10   uur

Draverij van meet voor vierjarige Nederlandse paarden. (loting)                                                        

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL160048  Jilt Flevo                             10.663      11.363  1.13,3A    2100       5.113   3     1  J.F. van Dooyeweerd             

 2    NL160066  Jonah Vredebest                  57.864      71.255  1.11,6A    2100     10.650   6     3  H. Ebbinge                              

 3    NL160049  John Europoort                     2.205       2.205  1.17,7A    2100         955   4     1  M. Brouwer                              

 4    NL160108  Jank Summerland                30.490      30.490  1.13,3A    2100     13.165   5     5  J. van Rijn                               

 5    NL160043  John King Boko                   15.800      25.800  1.14,4A    2100       4.600   2     1  H.W. Langeweg jr.                 

 6    NL160031  Jack Hanover                       15.211      21.690  1.13,6A    2100       3.840   6     1  R.T. de Vlieger                        

 7    NL160025  Jowie Joe                              2.460       2.460  1.15,6A    2100         950   4     0  J.H. Mieras    

Nakoersen favoriet(en)

Jank Summerland
Jonah Vredebest

Nakoersen kanshebber(s)
John King Boko
Jilt Flevo  DP
Jack Hanover

Nakoersen outsider(s)
John Europoort
Jowie Joe 






                          

80              Kwalificatieproef Tweejarige Trotteur Francais                                15:45   uur     
                   m

 1    F180010   Imoko Deux                                0             0               2100            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

 2    BL180005  Inez d'Azur TF                            0             0               2100            0   0     0  A. Bakker                                  

 3    BL180004  Isvanjo d'Azur TF                       0             0               2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort     


                  

81              Kwalificatieproef Trotteur Francais                                                  16:00   uur
 

 1    F150043   Flag de Marions                   13.950             0  1.16,3B    2100            0   0     0  H. Ebbinge      


                       

90              Kwalificatieproef                                                                             16:45   uur


                                                                                                    
m

 1    BL170007  Houpette Dieschoot TF             0             0               2100            0   0     0  J.F. van Dooyeweerd             

 2    NL170112  Kristal Well                                 0             0               2100            0   0     0  J. Westenbrink                       

 3    NL170009  Kentucky Renka                         0             0               2100            0   0     0  M. Wester                                

 4    NL170096  Kasper                                      38          150  1.34,7A    2100            0   2     0  R.L. Pools                                

 5    D170108  Grace Keely                           5.630             0  1.14,9A    2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort     



                  

91              Kwalificatieproef                                                                             17:00   uur



 1
    NL170111  Kommaar Well                            0             0               2100            0   0     0  J. Westenbrink                       

 2    NL150033  Ibracadabra                                0             0               2100            0   0     0  M.J.H. Wildhagen                  

 3    NL160074  Javelin                                    120          120  1.25,9B    2100            0   0     0  R.L. Pools                                

 4    D120046  Fury di Mucho                     11.650      11.650  1.14,8A    2100       1.600   5     0  D.P. Tesselaar                         

 5    D130091  Gipsy Starlake                     23.470      23.320  1.13,6A    2100       3.400   3     1  R.T. de Vlieger                           

 6    N140003  Normandie Royal                156.390       2.000  1.11,0A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.        


       















                          



Heel succes met uw weddenschappen!