Victoria Park Wolvega
 9 oktober 2020




Koers van de week j.l. vrijdag 25 september,

Breeers Crown J Merries
Winnaar :  Jonah Vredebest
Eigenaar:  Stal Vredebest
Trainer: J. Engwerda
Rijder: R. Ebbinge
Km tijd: 1.15,9
Afstand: 2100 meter autostart 


uitslagen Victoria Park vrijdag  9 oktober :



Johan van der Wal man van de dag ! De leerling scoort een fraaie hattrick op VP  !

Flag de Marion debuteert met een klinkende zege voor eigenaar Piet Solleveld.

Junior wint zeer afgetekend met eigenaar Johan van der Wal en blijft zich ontwikkelen

Met Clopin du Boulay komt Johan in de laatste ronde op stoom en wint zijn 3e koers op de middag!

In een aparte en snelle koers is Victorymoko de verassende winnaar met Tom Kooyman voor stal de Groningers.

Heres Beuckenswijk blijft maar winnen en is de concurrentie de baas over de mijl.

In de Challange Grasbaan wint Marciano Hauber met het paard Handsome Guy voor eigenaaresse H. van der Leeden

Kenzo en Jaap Van Rijn winnen erg sterk van start tot finish 

In de Jonkerprijs neemt Lucas  ( Tom Kooyman ) gelijk het heft in handen en wint erg overtuigend voor stal Payday en Crebas.

Bij de 2 jarige merries laat Lucina er geen gras over groeien en scoort winst in de Joffer prijs met Jeffry Mieras 














Programma en tips voor de meeting van Victoria Park vrijdag 9 oktober : 

 

1                WOLVEGA'S HERFSTMIJL (ELITE CHALLENGE)                           11:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 60.000. (g.l.s.) Open voor paarden die in de laatste 5 starts niet hebben gewonnen.    

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    D140030  Heres Beuckenswijk             46.072      46.072  1.12,2A    1609       8.463   9     3  H.W. Langeweg jr.                 

 2    I110029    Spark Him Lyra                    48.092      48.092  1.12,4      1609       1.260  12     0  J.V.M.G. Verbeeck                  

 3    NL120212  Flavius                                67.179      68.859  1.11,8A    1609       7.775  10     0  D.P. Tesselaar                         

 4    D130011  U R Amazing                        75.108       1.400  1.12,8A    1609       1.400   4     0  R. Bakker                                 

 5    NL080444  Banker Transs R                 107.829    108.497  1.12,4A    1609       2.395  12     0  A. Bakker                                   

 6    D150082  Very Impressive S               116.833       2.800  1.11,6A    1609       1.200   2     0  C.F. Kamminga                      

 7    N140003  Normandie Royal                156.390       2.000  1.11,0A    1609            0   0     0  J. van Rijn                               

 8    N110002  Glen Ord Superb                346.620       6.175  1.13,0A    1609            0   2     0  H.A.J. Grift    

Nakoersen favoriet(en)

Heres Beuckswijk DA

Nakoersen kanshebber(s)
Flavius
Very Impressive S  DP
U R Amazing
Normandie Royal 

Nakoersen outsider(s)
Bankoer Transs R
Glen Ord Superb DP  

 

         


                          

2                PRIX TOP OF THE CHARM (TROTTEUR                                    12:15   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                      

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F140107   Eh Petit des Vents                 8.110       8.110  1.16,2A    3100       2.400  12     0  R. Wester                                

 2    F150043   Flag de Marions                   13.950             0  1.16,3B    3100            0   0     0  J. van der Wal                        

 3    F120132   Cristal Sun                          18.990      18.990  1.15,5A    3100         400   7     0  A. de Wrede                            

 4    F140148   Elixir Normand                     19.530      19.530  1.14,7A    3100       1.200   3     1  S. Schoonhoven                    

 5    F110159   Bikini de Larcy                    20.739      20.739  1.15,7A    3100       3.600   9     0  D. den Dubbelden                  

 6    F130155   Dalton du Demon                 21.040      21.040  1.15,1A    3100       1.400   8     0  M.F. Rothengatter                 

 7    F130127   Duc des Clerbosq                24.880      24.880  1.15,4B    3100       1.350   5     0  J.T.S. Dekker                           

 8    F110158   Bleuet d'Airou                     29.580      29.580  1.14,8A    3100         300   4     0  M. Brouwer      
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                       

 9    F130104   Diamond ER                         30.060      30.060  1.15,6A    3120       6.450  11     0  T.H. Kooyman                         

10   F130131   Dame Quick                         36.085      36.085  1.14,5A    3120     12.750  11     5  J. van Rijn                               

11   F130141   Dillinger Gentil                    45.625      45.625  1.14,8A    3120     14.800   9     2  B.J. Crebas     

Nakoersen favoriet(en)

Flag de Marions 
Bleuet D'Airou 


Nakoersen kanshebber(s)
Dillinger Gentil  + 20 meter
Dame Quick + 20 meter
Duc des Clerbosq  D4
Eh Petit des Vents 
Diamond ER DA    + 20 meter
Bikini de Larcy 

Nakoersen outsider(s)
Dalton du Demon DP 





                        

3                PRIX BLE DU GERS 2019 (BOKO CHAMPIONS                             12:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 30.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL130137  Gwydion                              28.495      29.545  1.12,9A    2100     13.900   8     4  Mw. H.M. Janssen                  

 2    NL100252  Drogba Apache                    14.085      14.085  1.14,6A    2100       2.120   9     1  E. Korrel                                   

 3    D150104  Red Light DC                       15.350      12.550  1.13,5A    2100       1.050   5     0  J.H. Mieras                               

 4    NL140007  Hollywood Star                    17.985      17.985  1.14,7A    2100       1.295   7     0  D.P. Tesselaar                         

 5    D150034  Velten Red Red Red             22.780      14.625  1.13,4A    2100       9.200   5     2  A. Bakker                                  

 6    D130091  Gipsy Starlake                     24.170      23.320  1.13,6A    2100       3.400   3     1  R.T. de Vlieger                        

 7    NL130173  Graham Convital                  24.430      24.430  1.14,0A    2100       1.790   7     1  R.L. Pools                                

 8    N140001  Regiment                             25.609      25.609  1.12,5A    2100       4.448   9     1  M.F. Rothengatter                 

 9    NL150081  Irish Steel                            25.716      26.991  1.12,8A    2100     14.366  10     3  J. van Rijn                              

10   NL140004  Hasta la Vista                      25.952      27.590  1.14,3A    2100       6.905  14     1  Mw. C.D. Aalbers                    

11   D150095  Ice Dragon                           26.069      26.069  1.13,8A    2100       6.000   9     1  R. Bakker                                 

12   D140111  Victorymoko                        28.834      28.734  1.12,4A    2100       1.945   9     0  J.V.M.G. Verbeeck     

Nakoersen favoriet(en)

Gipsy Starlake 
Gwydion DA
Ice Dragon  DP
Velten Red Red Red
Irish Steel

Nakoersen kanshebber(s)
Regiment
Graham Convital
Hasta la Vista

Nakoersen outsider(s)
Victorymoko
Drogba Apache
Hollywood Star






            

4                FINALE REGIO CHALLENGE GRASBAAN                                       13:15   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL160004  Joan Collins                          2.995       2.995  1.17,5A    2100       2.355   8     3  A. Bakker                                  

 2    D160016  Jor di Grou                           2.585       2.585  1.17,9A    2100       1.495   7     1  A. de Wrede                            

 3    NL150101  I Am Velten Scott                  4.300       1.000  1.15,7A    2100       1.000   3     1  Mw. H.M. Janssen                  

 4    D160004  Handsome Guy                      4.830       3.320  1.15,3A    2100       1.600  10     1  M. Hauber                                

 5    NL120092  Fip Junior                             5.995       5.995  1.13,9A    2100       1.785   9     2  J.T.S. Dekker                           

 6    DK120002 Annabella L C H                    8.743       1.010  1.14,3A    2100       1.010   5     1  D. Brouwer                              

 7    NL150065  Invincible Volo                      4.645       4.645  1.14,2A    2100       1.565  11     0  L. de Vries                                 

 8    NL140099  Hot Shot Rob                        7.330       7.330  1.14,6A    2100         845   9     0  N. Jongejans                          

 9    NL160059  Jack Baldwin                         4.013       5.100  1.16,8A    2100       3.000   9     4  T.H. Kooyman                         

10   NL130157  Gypsy Promise                      1.785       1.785  1.17,1A    2100       1.305  14     0  B.G.M. Vader                           

11   NL160017  Juliette                                 2.950       2.950  1.16,1A    2100       2.200  10     3  Mw. C.D. Aalbers                    

12   NL130105  Goldrush H                          11.980      11.980  1.15,6A    2100         955   6     0  R.L. Pools                                

13   NL150046  Immortality                           7.605       8.980  1.15,0A    2100       1.145  10     0  D.P. Tesselaar                         

14   NL150104  Iyan Stardust                       12.093      12.895  1.15,2A    2100       2.370  13     2  B.J. Crebas                              

15   NL150072  Isabel Charisma                    1.025       1.025  1.17,8A    2100         855  10     1  E. Korrel    

Nakoersen favoriet(en)

Goldrush H
Juilette
Annabella L C H 

Nakoersen kanshebber(s)
Iyan Stardust
Jack Baldwin
I am Velten Scott
Handsome Guy 
Fip Junior
Joan Collins

Nakoersen outsider(s)
Immortality D4
Gypsy Promise
Invincible Volo
    






                              

5                PRIX B.B.S. SUGARLIGHT 2017 (MERWESTAAL                           13:45   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 5.000. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL160071  Je suis ton Ami                     1.780       2.080  1.16,4A    2100            0   0     0  A. Bakker                                  

 2    F120020   Cedia du Chef                       2.170       2.170  1.16,9A    2100         520   7     0  Mw. H. Appel                           

 3    D170081  Ken Bull                                2.180          150  1.15,0A    2100         150   2     0  C.F. Kamminga                      

 4    NL130205  Go Go Jolien                         2.462       2.462  1.16,7A    2100            0   0     0  D. van Stam                             

 5    NL160136  Junior                                   2.830       2.830  1.15,0A    2100       2.830  11     1  J. van der Wal                        

 6    NL160025  Jowie Joe                              2.860       2.860  1.15,6A    2100       1.350   6     0  J.H. Mieras                               

 7    D140003  Willow Burgerheide               3.995       3.995  1.15,1A    2100         165   3     0  D. Brouwer                              

 8    NL150122  I am Happy                            4.300       4.300  1.15,5A    2100       1.100  12     0  R.L. Pools                                

 9    NL150099  Illimani Montana                   4.680       4.680  1.15,2A    2100       2.730   6     1  P. de Haan                               

10   I170004    Bentley As                            4.944       4.944  1.15,9A    2100       4.944   4     1  R. Bakker   

Nakoersen favoriet(en)

Illimani Montana
Junior

Nakoersen kanshebber(s)
Bentley  AS
Ken Bull
I am Happy
Jowie Joe 

Nakoersen outsider(s)
Je suis ton Ami
Willow Burgerheide





                             

6                PRIX ANTONIO TABAC 2018 (MERWESTAAL                               14:15   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie

 

 1    SL150002  Times HR                                    0             0               2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 2    NL150033  Ibracadabra                               80           80  1.19,9A    2100           80   2     0  M.J.H. Wildhagen                  

 3    D170017  Keyser                                     100          100  1.18,4A    2100         100   2     0  F.W. van der Blonk               

 4    NL170110  Kenzo W                                  500          500  1.21,1A    2100         500   1     1  J. van Rijn                               

 5    F150079   Fleur du Bouquet                    820          820  1.17,5A    2100         520   3     0  F. Verkaik                                 

 6    F170033   High Darling                            960             0  1.16,3B    2100            0   0     0  R. Bakker                                  

 7    NL160073  Jumilla                                  1.110       1.110  1.18,1A    2100         905   6     0  R.L. Pools                                

 8    F140093   English Boy                          1.310       1.310  1.15,9A    2100         250   7     0  Mw. H. Appel                           

 9    D160130  Jaguar V Assum                    1.325          800  1.15,0A    2100         800   5     0  D. Minnema   

Nakoersen favoriet(en)

Jaguar V Assum
High Darling D4

Nakoersen kanshebber(s)
Kenzo W
Fleur du Bouquet

Nakoersen outsider(s)
Ibracadabra
Time HR
Jumilla






                         

7                JONKERPRIJS L                                                                              14:45   uur

Draverij van meet voor tweejarige Nederlandse hengsten en ruins.                                                        

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    NL180030  Love You Too                             0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 2    NL180041  Louis mon Ami                         55           55  1.18,5A    1609           55   2     0  F.A. Westerveld                     

 3    NL180062  Lion's Wish                           2.800       2.800  1.16,1A    1609       2.800   2     1  B.J. Crebas                              

 4    NL180144  Lincoln Transs R                   4.630       4.630  1.15,9A    1609       4.630   2     1  D. Minnema                             

 5    NL180094  Lucas                                    1.170       1.170  1.16,5A    1609       1.170   2     0  T.H. Kooyman                         

 6    NL180099  Lord Bianco                          4.900       4.900  1.15,7A    1609       4.900   2     0  R.T. de Vlieger                        

 7    NL180133  Laith H Boko                           900          900  1.19,9A    1609         900   1     0  M. Hauber                                 

 8    NL180086  Let it be Steel                             0             0               1609            0   0     0  T. Bos            

Nakoersen favoriet(en)

Lord Bianco
Lincoln Transs R

Nakoersen kanshebber(s)
Lion's Wish
Lucas
Love You Too

Nakoersen outsider(s)
Laith H Boko
Louis mon Ami
Let it be Steel
   



                          

8                DUTCH TALENT TROPHY (TROTTEUR                                      15:15   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Voor leerlingpikeurs.                                                           

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie

                                                                                                     m

 1    F130180   Droghedo                            54.210      54.210  1.14,6A    2600       2.630   7     0  M. Wester                                

 2    F120117   Clopin du Boulay                 66.970      66.970  1.14,1A    2600       9.870  11     2  J. van der Wal                        

 3    F130184   Dakin Turgot                       86.970      86.970  1.13,5A    2600            0   0     0  N.H. van der Tol                     

 4    F110191   Bandino du Pre                    91.380      91.380  1.14,8A    2600       6.400  11     1  J.G. Veldman                           

 5    F120143   Colt Turgot                          98.185      98.185  1.14,4A    2600         500   7     0  T. Bos                                       

 6    F120019   Croatie d'Amour TF            125.500      45.070  1.14,0B    2600       1.520   4     0  Mw. S. de Vries                        

 7    F110100   Bonefish Life                     154.360    154.360  1.13,7A    2600     10.850   8     0  M. Hauber                                

 8    F080188   Unero Montaval                  514.172       8.050  1.11,1A    2600       1.700   3     0  Mw. H.M. Janssen     


Nakoersen favoriet(en)

Unero Montaval D4
Croatie d'Amour  DP
Clopin du Boalay   D4

Nakoersen kanshebber(s)
Droghedo
Dakin Turgot
Bonefish Life 
Bandino du Pre  D4

Nakoersen outsider(s)
Colt Turgot DA   







Nakoersen favoriet(en)   ( Non Betting race ) 
Lisa Alki 
Lola Dragon
Lexia Boko
Lucina 

Nakoersen kanshebber(s)
Lucina
Leonie F Boko





             

80              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          15:45   uur

                                                                                                     m

 1    NL180061  Linda's Dream                            0             0               1609            0   0     0  N. Jongejans                          

 2    BL180008  Orgie Vrijthout                           0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort                        

 3    D180039  Usain Lobell                               0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 4    D180023  Lucky Steel                                0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar 





                       

81              Kwalificatieproef Tweejarigen                                                          15:55   uur

                                                                                                     m

 1    D180011  Riet Hazelaar                              0             0               1609            0   0     0  J.H. Mieras                               

 2    NL180079  Lidero                                        0             0               1609            0   0     0  D.P. Tesselaar                         

 3    S180011   Lovable Stone                            0             0               1609            0   0     0  R. Bakker                                 

 4    I180002    Cartesio                                     0             0               1609            0   0     0  P.J.P. Hagoort  



                     

90              Kwalificatieproef                                                                             16:05   uur

                                                                                                     m

 1    I150005    Zack Wind                             7.935       7.935  1.14,3A    2100       1.570   5     0  M.F. Rothengatter                 

 2    NL150038  Ilja Medo                              29.193      35.605  1.13,4A    2100       1.730  10     1  M. Hauber                                

 3    D170080  Gold Cap BR                        31.409       2.400  1.12,8A    2100       2.400   2     1  C.F. Kamminga                      

 4    S170003   Kuyt F Boko                       134.513    134.513  1.11,9A    2100     62.863   7     0  P.J.P. Hagoort




                        

91              Kwalificatieproef                                                                             16:15   uur

                                                                                                     m

 1    F150108   Ferword                               12.950             0  1.17,8B    2100            0   0     0  D. den Dubbelden                 

 2    F150104   Fabio des Monts                  15.120      15.120  1.17,1B    2100            0   0     0  C.F. Kamminga                      

 3    D170104  Whoopie Diamant                26.587             0  1.14,9A    2100            0   0     0  R. Bakker                                 

 4    D130128  Super Queen C                    50.321       4.840  1.12,8A    2100         300   3     0  S. Schoonhoven                    

 5    D170057  Wild West Diamant             135.811             0  1.11,7A    2100            0   0     0  P.J.P. Hagoort   




                    

92              Kwalificatieproef Tweejarige Trotteur Francais                                16:25   uur

                                                                                                     m

 1    F180011   Imprevu Majyc                            0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                              





Heel succes met uw weddenschappen!