Victoria Park Wolvega
17 januari 2020 aanvang 17.20 ! 



Koers van de week  : 

Koers van de week was vrijdag avond een prooi voor Cees Kamminga met Do You Love Me  ( eigenaar H. Jager) . 
De Franse draver die in 2019 goed doorbrak in Nederland stond weer eens in de winnaarsring. 
Cees Kamminga kondigde al aan dat Do You Love Me groeiende was met zijn vorm gezien zijn 2e plaats in zijn laatste start.
Na een redelijke start kwam Kamminga in het 'dodenspoor' terrecht maar kon gelukkig aan de binnenzijde inparkeren.
Pas 400 meter voor de finish kreeg de combinatie ruimte en met zijn eindsprint
in de benen kon hij zijn concurrenten verschalken.
Baladin Williams werd 2e & mede favoriet Ustang Ludois werd 3e.

 

Check hier de tips van Kees ! De 'meestertipper' scoort regelmatig mooie resultaten in Frankrijk !
Check hier de tips van Kees ! De 'meestertipper' scoort regelmatig mooie resultaten in Frankrijk !

Willem H. Geersen - prijs 


Uitslagen Victoria Park Wolvega 17 januari,

Willem H Geersen prijs 2020:
Hambo Transs R (Stal Mille Fleurs) en Robin Bakker krijgen een droomparcours en slaan toe in de laatste rechte lijn !

Met de grillige Genial Smiling wint Robin Bakker zijn 2e koers voor de stal van P. Hagoort 

Rob de Vlieger kent j.l. vrijdag ook een goede dag ! De trainer uit Zwaanshoek boekt een fraaie  dubbel !
Gipsy Starlake wint knap van Hummer Scott . Dolly Pop zet in de slotmeters nog 1x aan en wint sterk in de lady challange 

Ondanks beangstige momenten voor de start wint Velten Red Red Red in handen van Jaap van Rijn 
Uit eigenstal levert Jaap van Rijn ook een winnaar af, Jewel Star wint nipt ten opzichte van Fury di Mucho.

Ondanks een parcours buitenom wint Bandino de Pre ( voor o.a. eigenaar J. Maurix) met RIck Ebbinge ! 




uitslagen van de koersen vind u HIER


Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 17 januari:

1                PRIX GLAS DIERENGENEESKUNDE (BOKO                                17:20   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 30.000.                                                                                

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140071  Hummer Scott                      27.420      29.445  1.13,9A    2100            0   0     0  Mw. H.M. Janssen               

 2    NL070487  Andrea Swagerman             28.225      28.340  1.14,0A    2100            0   0     0  T. Bos                                     

 3    F110149   Beau Gaillard                       17.970      17.970  1.16,5A    2100            0   0     0  A. Bakker                               

 4    F130156   Dynastie d'Ariane                18.095      18.095  1.14,2A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 5    NL140004  Hasta la Vista                      19.797      21.435  1.14,3A    2100         750   1     0  Mw. C.D. Aalbers                  

 6    D130091  Gipsy Starlake                     20.070      19.920  1.13,6A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 7    D150095  Ice Dragon                           21.319      21.319  1.13,8A    2100       1.250   1     0  J. van Rijn                              

 8    NL110092  Echo Oldeson                      26.260      26.260  1.14,5A    2100            0   0     0  R. Bakker                               

 9    NL150039  Ilclassico Renka                  26.796      38.060  1.13,9A    2100            0   0     0  R.L. Pools                              

10   D140047  Pearl Stardust                      28.969      28.969  1.13,6A    2100            0   0     0  H. Ebbinge

Nakoersen favoriet(en)

Gipsy Starlake
Ice Dragon
Hummer Scott

Nakoersen kanshebber(s)

Hasta la Vista
Echo Oldeson
Illclasico Renka
Pearl Stardust 

Nakoersen outsider(s)

Dynastie d'Ariane

 




                             

2                GRAND PRIX WILLEM H. GEERSEN (ELITE                                 17:55   uur

Prijzendraverij. (g.l.s.)                                                                                              

  Prijzen:  (        4500       2150       1100      600        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL130070  Grift Jr                                33.884      42.559  1.12,7A    2600            0   0     0  M.F. Rothengatter                

 2    NL100136  Dean Bros                            45.475      45.475  1.13,5A    2600         200   1     0  J.H. Mieras     
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                      

 3    NL120212  Flavius                                60.504      62.184  1.12,7A    2620       1.100   1     0  D.P. Tesselaar                      

 4    I130008    Unar Bi                                97.398      97.398  1.11,6A    2620       2.160   1     1  H. Ebbinge                             

 5    NL080444  Banker Transs R                 105.584    106.252  1.12,4A    2620         150   1     0  A. Bakker                               

 6    D110057  SJs Junior C                      113.311      87.787  1.11,3A    2620         300   1     0  S. Schoonhoven                   

 7    NL140137  Hambo Transs R                 158.011    160.914  1.11,6A    2620         600   1     0  R. Bakker                                

 8    S100039   Panoramic                          195.926      16.150  1.11,7A    2620            0   0     0  R.L. Pools                              

 9    F100188   Arius du Douet                   371.975             0  1.11,6A    2620            0   1     0  H.A.J. Grift  

Nakoersen favoriet(en)

Panoramic  D4   + 20 meter
Unar Bi + 20 meter
Hambo Transs R   DA   + 20 meter

Nakoersen kanshebber(s)

Grift Jr  D4
Flavius + 20 meter
Banker Transs R + 20 meter
SJc Junior C  + 20 meter

Nakoersen outsider(s) 

Dean Bros DA
Arius du Douet  DP  + 20 meter




                          

3                PRIX NL PHARMA (MERWESTAAL TALENT                                 18:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 750. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        2000         750        500      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F160051   Genial Smiling                            0             0               2100            0   0     0  R. Bakker                               

 2    F160082   Get Sees                                     0             0               2100            0   0     0  A. Bakker                               

 3    BL150024  Funmaker Dieschoot                 0             0               2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 4    F170005   Hungaro de Lou                        36          145  1.22,1A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 5    NL160023  Jusain Bolt                              170          170  1.19,1A    2100           50   1     0  J. van Rijn                              

 6    NL160077  Joep Swagerman                     470          470  1.20,0A    2100            0   0     0  F.W. van der Blonk               

 7    NL130157  Gypsy Promise                        480          480  1.17,9A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           

 8    NL160009  Jarine le Grand                        500       1.100  1.16,1A    2100            0   0     0  F.A. Westerveld                    

 9    D160105  Jacky Crown                            550          550  1.19,5A    2100            0   0     0  Mw. L.D. Pegram                  

10   NL160047  Jewel my Pride                        575          575  1.18,4A    2100            0   0     0  R. Wester                               

11   NL160034  James Trottatore                     615          615  1.18,0A    2100            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers 

Nakoersen favoriet(en)

Genial Smiling  
Get Sees
Gypsy Promise
Jack Crown

Nakoersen kanshebber(s)

Hungaro de Lou
James Trottatore  DP
Jewel my Pride

Nakoersen outsider(s)

Jarine le Grand

 





                

4                FINALE REGIO CHALLENGE ALKMAAR I                                         19:00   uur

Draverij van meet.                                                                                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D150025  Ipson Boko                           4.405       4.405  1.15,3A    2100            0   0     0  D. Schneider                         

 2    NL160138  Jannie van Tim                      1.790       1.790  1.17,3A    2100            0   0     0  R.T. de Vlieger                      

 3    NL160082  Jazeker Well                            355          355  1.20,0A    2100            0   0     0  A. Bakker                               

 4    NL120137  Fernando Meadow                7.270       7.270  1.15,2A    2100         150   1     0  R.L. Pools                              

 5    NL160091  Jawis                                    2.990       3.520  1.16,2A    2100         500   1     0  P. de Haan                              

 6    NL150104  Iyan Stardust                        9.723      10.525  1.15,2A    2100            0   0     0  M. Brouwer                           

 7    D140069  Howings Win Win                 11.248       7.815  1.14,1A    2100         100   1     0  T.H. Kooyman                        

 8    D150034  Velten Red Red Red              5.905       5.425  1.14,9A    2100            0   0     0  J. van Rijn                              

 9    BL150008  Loverboy Vrijthout                7.135       7.135  1.14,5A    2100         200   1     0  F.W. van der Blonk               

10   NL120096  Freiya van Jip                       6.520       6.520  1.15,3A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker  

Nakoersen favoriet(en)

Velten Red Red Red 

Nakoersen kanshebber(s)

Jawis  D4
Janie van Tim
Iyan Stardust
Ipson Boko

Nakoersen outsider(s)

Jazeker Well
Howings Win Win 
Loverboy Vrijthout DA
Freiya van Jip DA



                      

5                REVANCHE DU CHAMPIONNAT DES TROTTEUR                         19:30   uur

Draverij van meet voor Franse paarden.                                                                                 

  Prijzen:  (        5000       2500       1200      650        300          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F140075   Emeraude Jiji                       48.205      48.205  1.14,5B    2600         275   1     0  D.J. Hof                                   

 2    F110191   Bandino du Pre                    84.980      84.980  1.14,8A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 3    F120070   Canon de la Douce              20.160      20.160  1.15,0A    2600            0   0     0  Mw. C.D. Aalbers                 

 4    F120127   Chronos                              22.200       2.380  1.15,1A    2600            0   0     0  M.K. Menger                         

 5    F110158   Bleuet d'Airou                     29.280      29.280  1.14,8A    2600            0   0     0  R. Wester                               

 6    F130141   Dillinger Gentil                    33.575      33.575  1.14,8A    2600       2.750   1     1  M. Brouwer                           

 7    F110195   Born to Run                         59.370      59.370  1.14,6B    2600         650   1     0  S. Schoonhoven                   

 8    F110095   Bunker du Hamel                 44.875      44.875  1.14,4A    2600            0   0     0  T.H. Kooyman        

Nakoersen favoriet(en)

Bandino du Pre  D4
Bunker du Hamel

Nakoersen kanshebber(s)

Dillinger Gentil
Born to Run D4
Emeraude Jiji
Bleuet d'Airou

Nakoersen outsider(s)

Canon de la Douce   DP
Chronos




               

6                PRIX TJAARDA ORANJEWOUD (PAYDAY WINNER                       20:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 14.000.                                                                                

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL140151  Hendrik Schermer                 9.120       9.120  1.14,5A    2100         150   1     0  T. Bos                                     

 2    NL140076  He Gerritdelange                 12.160      12.160  1.14,2A    2100         200   1     0  Mw. H.M. Janssen               

 3    NL150046  Immortality                           6.460       7.835  1.15,0A    2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 4    I150004    Zurich As                              7.650       7.650  1.15,0A    2100       1.100   1     0  A. Bakker                               

 5    NL100009  Dutch Buitenzorg                  9.130       9.130  1.14,3A    2100            0   0     0  D. Schneider                         

 6    D120046  Fury di Mucho                     10.050      10.050  1.14,8A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 7    S120021   Call Him George                  10.103      10.103  1.14,8A    2100            0   0     0  N. Jongejans                         

 8    NL160105  Jewel Star                            12.301      28.920  1.15,2A    2100         120   1     0  J. van Rijn        

Nakoersen favoriet(en)

Fury di Mucho
Immortality
Zurich As

Nakoersen kanshebber(s)

Jewel Star
Dutch Buitenzorg 

Nakoersen outsider(s) 

He Gerritdelange
Hendrik Schermer D4
Call Him George 


                     


 

7                PRIX BELLINA JOSSELYN (TROTTEUR FRANCAIS                       20:30   uur

Draverij van meet voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                    

  Prijzen:  (        1100         500        350      250        150          100  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F150056   Fulana de Tal                        9.545       1.150  1.16,3B    2100         150   1     0  R.L. Pools                              

 2    F140133   Etoile d'Aldrica                    13.884          900  1.15,1A    2100         300   1     0  A. Bakker                               

 3    F150057   Farofera                               16.480          210  1.15,2A    2100            0   1     0  J.F. van Dooyeweerd           

 4    F150034   Fortuna Phyt's                     21.230       8.100  1.15,0A    2100         650   1     0  J.H. Mieras                            

 5    F130059   Dolly Pop                             25.189      25.189  1.15,2A    2100         200   1     0  R.T. de Vlieger                      

 6    F130131   Dame Quick                         25.835      25.835  1.14,5A    2100       2.500   1     1  J. van Rijn                              

 7    F130067   Dona de Vrie                        26.430      26.430  1.15,0A    2100       1.100   1     0  S. Schoonhoven                   

 8    F140108   Esmeralda Face                   28.435      28.435  1.14,0A    2100            0   1     0  H. Ebbinge    

Nakoersen favoriet(en)

Dona de Vrie
Dame Quick

Nakoersen kanshebber(s)

Fortuna Phyt's D4
Etoile d’Aldrica D4
Dolly Pop
Esmeralda Face 

Nakoersen outsider(s)

Fulana du Tal
Farofera 



                        

90              Kwalificatieproef                                                                             16:50   uur

 
 1
    BL160010  Mestizo DHM                              0             0               2100            0   0     0  T.H. Kooyman                        

 2    NL150023  Ilyapa                                         0             0               2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                      

 3    I160008    Arquana As                          31.860      31.860  1.14,3A    2100         200   1     0  R. Bakker                               

 4    F110120   Belle Bonanza                     42.270      42.270  1.14,6A    2100         700   1     0  R.T. de Vlieger                      

 5     D150102  Great Gatsby As                61.577    2.670     1.13,1A   2100      0          0    0       E. Bot     

 




Veel succes met uw weddenschappen !