Victoria Park Wolvega
28 februari 2020



Grift Jr, hier links op archief foto, won net als in 2019 'De Koers van de Week ' voor eigenaar dhr Casper Veldink en trainer Michel Rothengatter.

Het paard Grift jr kwam als goede kanshebber aan de start in het Stayerskampioenschap ondanks de 20 meter die hij moest geven aan de start.
De favoriet Zante Griff kon bij haar rentree de draf niet eronder houden en werd snel uitgeschakeld. In een rustige beginfase kwam Hummer Scott snel naar voren en werd de leider van de koers. Hij zou echter het veld in de slotfase leiden maar kon niet doorzetten deze keer.  Grift Jr werd daarin tegen rustig op de benen gebracht en verbleef in de 1e ronde achterin het veld.  Met nog een ronde tegaan kreeg Michel Rothergatter een ideale rug wan t Free Schermer hield hem uit de wind. Met nog ruim 600 meter koers zette Grift jr de slot aanval in en passeerde het peloton op snelheid en kon daarbij halverwege de laatste bocht beslissend voordeel nemen en uiteindelijk met overmacht de zege naar zich toe trekken ! Een verdiende zege voor de jonge trainer uit Callentsoog ! 


Uitslagen Victoria Park Wolvega vrijdag 28 februari 2020:

 

Fantastic Sam wint met een fantastisch eindschot de finale van de Bronze Challenge voor Franse dravers!

 

Gwydion wint van kop af de finale van de Boko Champions Challenge.

 

De Finse aanwinst van Marcel Hauber Club Nord Easy wint verrassend de montékoers.

 

Dean les Jarriais wint verrassend de koers voor de Silveren Challenge

Ahura Mazda Font blijft Velten Red Red Red duidelijk voor

 

Isaiah Polly klopt Flat Rate Hall op de streep

 

Kali Smart blijft een neusje voor een goed lopende Gipsy Occagnes

 

 

 

 

 


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 28 februari:

 

Koers 1 PRIX ITS-TROT.COM (TROTTEUR FRANCAIS SILVER 18:30 uur

Draverij van meet voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 2750 1250 700 300 250 150 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F140125 Efendi du Plessis 16.920 16.920 1.16,7A 2600 0 1 0 D.J. Hof

2 F140131 Ete du Loir 19.150 19.150 1.15,7A 2600 400 2 0 J. Offeringa

3 F130127 Duc des Clerbosq 23.530 23.530 1.15,4B 2600 0 0 0 J.T.S. Dekker

4 F130137 Dream Gibus 24.075 24.075 1.14,9A 2600 300 3 0 Mw. A. Lehmann

5 BL140010 Encore Sun TF 24.310 5.350 1.15,2A 2600 2.900 2 1 R. Bakker

6 F140060 Elias 27.150 22.350 1.15,3A 2600 1.500 2 0 J. van Rijn

7 F160081 Gali Game 28.410 28.410 1.15,4A 2600 180 1 0 D. Minnema

8 F130112 Djoko's Way 28.590 28.590 1.16,0A 2600 700 3 0 A. Bakker

9 F120138 Cover Dream 31.430 31.430 1.15,5B 2600 0 2 0 R. Loman

10 F130175 Dean les Jarriais 36.218 525 1.15,4A 2600 525 2 0 C.F. Kamminga

11 F110120 Belle Bonanza 42.420 42.420 1.14,6A 2600 850 3 0 R.T. de Vlieger

12 F130038 Destrier Atout 55.815 10.925 1.15,1A 2600 150 1 0 R.L. Pools

13 F110206 Borindi du Sam 56.030 56.030 1.14,8A 2600 1.000 3 0 M. Hauber

14 F120117 Clopin du Boulay 59.000 59.000 1.14,1A 2600 1.900 3 0 H. Ebbinge

15 F140139 Etiouni 80.375 80.375 1.13,4A 2600 200 2 0 F.J.J. Crebas

 

Nakoersen favoriet(en)

Elias
Dream Gibus
Clopin du Boulay
   
Nakoersen kanshebber(s)
Dean Les Jarrais DP
Encore Sun D4
Duc des Clerbosq D4


Nakoersen outsider(s)
Bella Bonanza
Enfendi de Plesis
Gali Game


Koers 2 CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE TROTTEUR 19:00 uur

Draverij van meet voor Franse paarden.

Prijzen: ( 5000 2500 1200 650 300 200 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F130174 Disco Jet 27.660 27.660 1.14,1A 2600 1.500 4 0 J. van der Wal

2 F150085 Falco du Fief 2.960 1.600 1.16,1A 2600 1.300 3 0 R.L. Pools

3 F140106 Ennis Stone 9.850 9.850 1.15,0A 2600 6.100 3 2 M.F. Rothengatter

4 F140075 Emeraude Jiji 49.155 49.155 1.14,5B 2600 1.225 3 0 D. Minnema

5 F150092 Flying Jet 13.050 1.400 1.15,2B 2600 1.400 2 0 D. Brouwer

6 F130141 Dillinger Gentil 37.325 37.325 1.14,8A 2600 6.500 3 1 M. Brouwer

7 F150071 Fantastic Sam 6.380 3.500 1.14,9A 2600 2.500 1 1 H. Ebbinge

8 F140133 Etoile d'Aldrica 14.684 1.700 1.15,1A 2600 1.100 4 0 A. Bakker

9 F140122 Espion 12.310 8.900 1.16,8B 2600 650 2 0 R. Bakker

10 BL150020 Floris van Egmont TF 6.750 6.750 1.15,3A 2600 3.150 2 1 N. Jongejans

11 F140107 Eh Petit des Vents 5.710 5.710 1.17,8A 2600 0 2 0 R. Wester

12 F110158 Bleuet d'Airou 29.280 29.280 1.14,8A 2600 0 1 0 J.T.S. Dekker

13 F130104 Diamond ER 25.010 25.010 1.15,6A 2600 1.400 2 0 T.H. Kooyman

14 F130153 Defi Magik 19.965 19.965 1.15,6A 2600 950 4 0 G. de Jong

 

Nakoersen favoriet(en)

Fantastic Sam D4
Flying Jet  D4
Dillinger Gentil
   
Nakoersen kanshebber(s)
Ennis Stone DP
Disco Jet D4
Floris van Egmond
Emeraude Jiji


Nakoersen outsider(s)
Falco du Fief D4
Diamond ER
Defi Magik 

 

Koers 3 CHAMPIONNAT D'HIVER (FINALE BOKO CHAMPIONS 19:30 uur

Draverij van meet.

Prijzen: ( 4000 2000 900 500 250 200 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D150095 Ice Dragon 22.469 22.469 1.13,8A 2100 2.400 3 0 J. van Rijn

2 NL140004 Hasta la Vista 22.047 23.685 1.14,3A 2100 3.000 4 0 Mw. C.D. Aalbers

3 NL130137 Gwydion 23.095 24.145 1.14,1A 2100 8.500 3 3 J.H. Mieras

4 NL100252 Drogba Apache 13.065 13.065 1.14,6A 2100 1.100 4 0 E. Korrel

5 N140001 Regiment 21.911 21.911 1.12,5A 2100 750 2 0 M.F. Rothengatter

6 D140086 Hour of Power 19.336 19.336 1.13,9A 2100 2.050 4 0 S. Schoonhoven

7 D130091 Gipsy Starlake 23.320 23.170 1.13,6A 2100 3.250 2 1 R.T. de Vlieger

8 I150011 Zuleika Font 21.316 21.316 1.13,7A 2100 3.000 1 1 H. Ebbinge

9 BL150025 Little Brigadoon 18.524 1.250 1.13,9A 2100 1.250 1 0 D. Brouwer

10 NL140037 Hindy Heikant 28.041 28.041 1.13,7A 2100 3.000 1 1 H.W. Langeweg jr.

 

Nakoersen favoriet(en)

Gwydion D4
   
Nakoersen kanshebber(s)
Ice Dragon
Gipsy Starlake
Zuleika Font
Hindy Heikant 
Hast la Vista

Nakoersen outsider(s)
Little Brigadoon
Regiment
Hour of Power


Koers 4 PRIX FREEK KRIST (PAYDAY WINNER CHALLENGE) 20:00 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 12.000.

Prijzen: ( 2500 1100 650 300 200 150 ) + 10 procent fokpremie

 

1 S140019 Harrison Boko 8.770 8.770 1.15,2A 2100 2.500 1 1 M. Wester

2 NL140151 Hendrik Schermer 10.170 10.170 1.14,5A 2100 1.200 5 0 T. Bos

3 D150118 Shabani BR 10.350 5.840 1.14,6A 2100 2.650 2 0 Mw. H.M. Janssen

4 NL150046 Immortality 6.760 8.135 1.15,0A 2100 300 2 0 T.H. Kooyman

5 NL120260 Fullrich v Assum 8.035 8.035 1.15,1A 2100 400 3 0 D. Minnema

6 D150055 Warhorse Hazelaar 8.270 720 1.15,6A 2100 0 0 0 R. Bakker

7 D150012 Girlofmanymissions 8.795 400 1.14,3A 2100 400 1 0 C.F. Kamminga

8 I160001 Ahura Mazda Font 9.000 9.000 1.14,9A 2100 6.000 2 2 H. Ebbinge

9 D150034 Velten Red Red Red 10.405 9.925 1.14,9A 2100 4.500 2 1 J. van Rijn

10 D120046 Fury di Mucho 11.650 11.650 1.14,8A 2100 1.600 2 0 D.P. Tesselaar

 

Nakoersen favoriet(en)

Ahura Mazda Font
Velten Red Red Red 
   
Nakoersen kanshebber(s)
Fury di Mucho 
Shabani BR   DP
Harrison Boko
Warhorse Hazelaar
Girlofmanymissions

Nakoersen outsider(s)
Warhorse Hazelaar 
Girlofmanymissions

 

Koers 5 PRIX BOUWBEDRIJF BHB (VPW MONTÉ CHALLENGE) 20:30 uur

Montéprijzendraverij. Winsom tot € 100.000. (g.l.s.)

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

1 D140055 Holland Hazelaar 8.428 0 1.16,1A 2100 0 0 0 Mw. S. de Vries

2 F140118 Etat d'Esprit 14.630 14.630 1.15,8B 2100 350 4 0 Mw. M.E.E. Knopp

3 F100180 Ali The Best 18.365 200 1.15,7A 2100 0 0 0 Mw. Y. Heirbrandt

4 S130022 Gibson Boko 26.059 26.059 1.13,2A 2100 200 3 0 Mw. A.M.J. Batist

5 SF150001 Club Nord Easy 55.930 0 1.13,3A 2120 0 0 0 Mw. L. Ahokas

6 S120030 Shelby Glide 72.398 72.398 1.11,3A 2120 100 1 0 Mw. A. Lehmann

7 F100184 Auguste Gaillard 88.060 88.060 1.15,9A 2120 300 1 0 Mw. S. Wiedijk

8 D080080 Garry 99.695 4.250 1.12,7A 2120 0 0 0 Mw. R. Walter

 

Nakoersen favoriet(en)

Garry  DP   +20 meter
Gibson Boko
   
Nakoersen kanshebber(s)
Auguste Gaillard    +20 meter
Ali the Best
Shelby Glide    +20 meter

Nakoersen outsider(s)
Club Easy Nord D4   + 20 meter
Holland Hazelaar 
Etat d'Esprit  


Koers 6 PRIX DE GRIETMAN (MERWESTAAL TALENT 21:00 uur

Draverij van meet voor Maidens. Winsom tot € 4.000.

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

1 NL150022 Ida Swagerman 2.110 2.110 1.16,8A 2100 370 3 0 T. Bos

2 NL150021 Ice Queen 1.230 1.230 1.17,5A 2100 80 1 0 H. Hamming

3 NL150026 Ishtar 1.555 1.555 1.16,8A 2100 700 2 0 J.H. Mieras

4 D160034 John Butcher 1.600 1.350 1.15,6A 2100 0 2 0 S. Schoonhoven

5 D160127 Flat Rate Hall 2.315 0 1.17,0A 2100 0 0 0 H. Ebbinge

6 NL150053 Indy R 2.340 2.340 1.16,0A 2100 760 4 0 R.L. Pools

7 NL150049 I am Zandbergen 2.530 2.880 1.14,7A 2100 0 0 0 R. van Toor

8 S150036 Isaiah Polly 3.143 2.675 1.15,7A 2100 1.150 4 0 D.P. Tesselaar

 

Nakoersen favoriet(en)

Ishtar  D4
John Butcher

Nakoersen kanshebber(s)
Isaiah Polly DP
Flate Rate Hall
Indy R 
Ida Swagerman

Nakoersen outsider(s)
all

Koers 7 PRIX STAL QUATTRO (MERWESTAAL TALENT 21:30 uur

Draverij van meet. Winsom tot € 1.000.

Prijzen: ( 1000 400 200 150 120 80 ) + 10 procent fokpremie

 

1 F170001 Hooligan Boy 0 0 2100 0 1 0 D.P. Tesselaar

2 BL150010 Lilas Vrijthout 0 0 2100 0 1 0 F.W. van der Blonk

3 F150072 Forever ER 135 135 1.20,0A 2100 80 1 0 T.H. Kooyman

4 NL160135 Jeluna 180 180 1.17,2A 2100 50 1 0 P.L.E. Wortel

5 NL160132 Gipsy Occagnes TF 200 200 1.17,3A 2100 200 1 0 D. Minnema

6 NL170004 Kali Smart 200 200 1.16,2A 2100 200 1 0 M. Brouwer

7 S170028 Coumba 400 400 1.16,2A 2100 400 1 0 C.F. Kamminga

8 D160115 Jana Greenwood 420 420 1.16,2A 2100 150 1 0 H. Ebbinge

9 NL160097 Josanne JE 700 700 1.18,1A 2100 50 1 0 D.J. Hof

 

Nakoersen favoriet(en)

Coumba

Nakoersen kanshebber(s)
Gipsy Occagnes TF
Jana Greenwood
Kali Smart


Nakoersen outsider(s)
Hooligan Boy DP
Josanne JE 




Veel succes met uw weddenschappen!