Victoria Park Wolvega
31 januari 2020



Koers van de week  : 

De finale van de regio challange is de koers van de week.  Voorafgaand had men Hunter Montana als zware favoriet gemaakt, dit mede door zijn overwinning in een 16 tijd in Alkmaar. Maar uiteindelijk maakte Hunter Montana een startfout en waren zijn winstkansen verkeken, hoewel hij erg sterk terug zou keren.  Ruud Pools en Ilclassico Renka hadden daar maling aan en winnen deze koers vanuit het 2e gelid !
Op papier had Ilclassico Renka wel eens zwaarder gestaan, maar trainer Crebas had zich uitgelaten dat de hengt goed in orde was !
Vanaf de start was het Andrea Swagerman die brutaal de leiding nam, de kansrijke Fakir Oldeson kwam met startnummer 1 gelijk van de reling af en kwam in het zo genoemde 'dodenspoor' terrecht, hij had niet de macht om de leiding te kunnen overnemen. Ilclassic Renka lag in het midveld. Hunter Montana had ondertussen de draf er weer onder en sloot bij het peloton aan en bedroefde zijn geluk uiteindelijk binnendoor.  Voor de tribune schuift het veld inelkaar en achtte Jaap van Rijn de tijd rijp om met Echo Oldeson naar voren te rijden en met veel snelheid de kop over. Ruud Pools lag opeens achterin samen met French Kiss ( Ebbinge).  
Met nog 800 meter koers kwamen Ilclassico Renka en French Kiss met veel snelheid naar de kopgroep toe.  Echo Oldeson behield de kop tot bij het uitdraaien van de laatste bocht maar toen was Ruud Pools die duidelijk voorsprong nam . Naar de finish toe had Echo Oldeson het meeste gegeven en ook French Kiss kon niet meer extra versnellen, daarachter kwam toch nog Hunter Montana opzetten maar kon nooit meer het paard van stal Payday meer kloppen . 



Hoefijzer informatie : 
DP = het paard loopt zonder achter ijzers
DA =
 het paard loopt zonder voor ijzers  
D4 =
 het paard rondom zonder ijzers


Uitslagen Victoria Park j.l vrijdag 31 januari,




Een grettige Bunker du Hamel (stal Crebas )maakt het even spannnend bij de start maar loopt daarna de concurrentie zoek ! 

Dame Quick blijft in goede vorm en wint wederom voor stal Mollema en rijder Jaap van Rijn bij de Franse merries 

Eenmaal aan kop gekomen houdt As des Jacquets goed tempo en wint in handen van Tim Schwarma zijn rit 

Rick Ebbinge kiest deze keer een andere tacktiek met Arwen As en dit leidt tot een zege 

Johan van de Wal bezorgt stal Engwerda een 100% score, de leerlingpikeur zegeviert  met On Track Mistress !

Stal de Vlieger scoort hun wekelijkse winnaar !  Lotte en Calamintha winnen en bezwijken niet van de druk van French Kiss

Tijdens de laatste meetings was het steeds Dion Tesselaar die dag afsloot met wist: Just Dream wint wederom erg sterkt ondanks voorzichtige start !


Programma en tips voor de meeting van Victoria Park 31  januari:

1                PRIX FACE TIME BOURBON (TROTTEUR FRANCAIS                    18:30   uur

Prijzendraverij voor Franse paarden. Winsom tot € 50.000. (g.l.s.)                                                     

  Prijzen:  (        2750       1250        700      300        250          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130153   Defi Magik                           19.115      19.115  1.15,6A    2600         100   2     0  G. de Jong                             

 2    F140131   Ete du Loir                          19.150      19.150  1.15,7A    2600         400   1     0  J. van Rijn                              

 3    F130170   Diego Peneme                      19.860      19.860  1.17,1A    2600            0   0     0  T. Bos                                     

 4    F120070   Canon de la Douce              20.460      20.460  1.15,0A    2600         300   2     0  J.T.S. Dekker                        

 5    F130137   Dream Gibus                        23.775      23.775  1.14,9A    2600            0   0     0  Mw. A. Lehmann                   

 6    F120138   Cover Dream                        31.430      31.430  1.15,5B    2600            0   0     0  C.H. Loman                            

 7    F120149   City du Saptel                      39.133      39.133  1.14,4A    2600            0   0     0  S. Schoonhoven                   

 8    F110095   Bunker du Hamel                 46.075      46.075  1.14,4A    2600       1.200   1     0  T.H. Kooyman   
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                     

 9    BL120022  Chilling Rainbow TF            16.174      16.174  1.14,3A    2620            0   2     0  D. den Dubbelden                

10   F140125   Efendi du Plessis                 16.920      16.920  1.16,7A    2620            0   0     0  D.J. Hof                                   

11   F140060   Elias                                    25.650      20.850  1.15,4A    2620            0   0     0  A. Posthumus                      

12   F160084   Gorlando                             32.870             0  1.15,3B    2620            0   0     0  N. D' Haenens                        

13   F130141   Dillinger Gentil                    36.075      36.075  1.14,8A    2620       5.250   2     1  M. Brouwer                           

14   F130176   Dream du Rabutin                40.270             0  1.14,9A    2620            0   1     0  O. Bizoux                                

15   F110120   Belle Bonanza                     42.270      42.270  1.14,6A    2620         700   1     0  R.T. de Vlieger                      

16   F140075   Emeraude Jiji                       48.855      48.855  1.14,5B    2620         925   2     0  D. Minnema         

Nakoersen favoriet(en)

Dillinger Gentil +20 meter 
Gorlando  +20 meter 
Bunker du Hamel     

Nakoersen kanshebber(s)
Bella Bonanza +20 meter 
Efendi du Plessis +20 meter 

Ete du Loir
Emeraude Jiji +20 meter 

Nakoersen outsider(s)
Defi Magik 
Elias +20 meter 
Dream Gibus 




                 

2                PRIX GUNILLA D'ATOUT (TROTTEUR FRANCAIS                         19:00   uur

Prijzendraverij voor Franse merries. Winsom tot € 30.000. (g.l.s.)                                                     

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F130154   Divine du Parc                       9.460       9.460  1.16,9B    2600         250   2     0  T. Bos                                     

 2    F150095   Fantaisie du Bourg              11.940             0  1.16,6B    2600            0   0     0  D. den Dubbelden                

 3    F150077   Felicia de Merch                  14.010             0  1.15,5A    2600            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    F140133   Etoile d'Aldrica                    14.384       1.400  1.15,1A    2600         800   2     0  A. Bakker       
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------                        

 5    F150057   Farofera                               16.530          260  1.15,2A    2620           50   2     0  J.F. van Dooyeweerd           

 6    F130156   Dynastie d'Ariane                18.095      18.095  1.14,2A    2620            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 7    F130131   Dame Quick                         26.085      26.085  1.14,5A    2620       2.750   2     1  J. van Rijn                              

 8    F130059   Dolly Pop                             26.289      26.289  1.15,2A    2620       1.300   2     1  R.T. de Vlieger                       

 9    F130067   Dona de Vrie                        26.780      26.780  1.15,0A    2620       1.450   2     0  S. Schoonhoven  

Nakoersen favoriet(en)

Dame Quick DA   +20 meter 
Dolly Pop +20 meter 
Dona de Vrie +20 meter 

Nakoersen kanshebber(s)
Felicia de Merch
Etoile d'Aldrica 

Nakoersen outsider(s)

alle




                

3                PRIX ANZI DES LIARDS (TROTTEUR FRANCAIS                          19:30   uur

Draverij van meet voor Franse paarden. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        3000       1250        750      400        250          200  )  + 10 procent fokpremie


 1
    F140086   El Magnifico                        83.065       8.700  1.12,8A    2600            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 2    F090208   Visage Pale                        149.560      15.750  1.14,4B    2600            0   0     0  R.L. Pools                              

 3    F090222   Viking d'Orion                    180.830             0  1.14,0A    2600            0   0     0  C. Hetteling jr.                       

 4    F100054   As des Jacquets                 209.507    209.507  1.12,9A    2600            0   1     0  T. Schwarma                         

 5    F130164   Discours Joyeux                355.230       1.500  1.11,2A    2600            0   0     0  D. Devolder                            

 6    F110181   Best du Hauty                    360.240             0  1.12,0A    2600            0   0     0  O. Bizoux                                

 7    F100188   Arius du Douet                   371.975             0  1.11,6A    2600            0   2     0  N. D' Haenens                        

 8    F080185   Ustang Ludois                   390.285      38.650  1.11,9A    2600       1.200   1     0  H. Ebbinge 

Nakoersen favoriet(en)
Ustang Ludois
As des Jacquets 

Nakoersen kanshebber(s)
Visnage Pale
El Magnifico DP
Discover Joyeux
Viking d'Orion

Nakoersen outsider(s)

Best de Hauty
Arius du Douet 




                            

4                PRIX YME KUIPER (PAYDAY WINNER CHALLENGE)                      20:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 7.500.                                                                                 

  Prijzen:  (        2500       1100        650      300        200          150  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL120096  Freiya van Jip                       6.720       6.720  1.15,3A    2100         200   1     0  M. Wester                              

 2    BL150008  Loverboy Vrijthout                7.135       7.135  1.14,5A    2100         200   2     0  T. Bos                                     

 3    I160012    Arwen As                              3.670       3.670  1.15,1A    2100         120   1     0  H. Ebbinge                             

 4    NL150055  Ids Baldwin                           4.329       6.605  1.15,1A    2100           50   1     0  W.C. Steur                             

 5    D150025  Ipson Boko                           5.055       5.055  1.15,3A    2100         650   1     0  D. Schneider                         

 6    NL160139  Just be Proud                       6.615       6.615  1.16,0A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 7    NL130099  Gabor Rais                            6.980       6.980  1.14,7A    2100            0   0     0  J.T.S. Dekker                        

 8    NL120137  Fernando Meadow                7.420       7.420  1.15,2A    2100         300   2     0  R.L. Pools   

Nakoersen favoriet(en)

Arwen As
Just be Proud

Nakoersen kanshebber(s)
Ipson Boko
Gabor Rais 
Loverboy Vrijthout
 

Nakoersen outsider(s)
Fernando Meadow
Ids Baldwin




                          

5                PRIX EDZE TRADING (MERWESTAAL TALENT                            20:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 600. (g.l.s.)                                                                          

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie



 1
    BL170014  Hans in the Wood TF                50             0  1.21,7A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 2    D170064  J.J. Stitch                                 80           80  1.18,0A    2100           80   1     0  A. Bakker                               

 3    NL140125  Hero d'Isere                             150          150  1.19,3A    2100         150   1     0  J.T.S. Dekker                        

 4    NL160135  Jeluna                                     180          180  1.17,2A    2100           50   1     0  P.L.E. Wortel                           

 5    NL160095  Je t'aime Lobell                       255          255  1.16,6A    2100            0   0     0  H.W. Langeweg jr.                

 6    NL160023  Jusain Bolt                              370          370  1.19,1A    2100         250   2     0  R. Bakker                               

 7    S160008   On Track Mistress                   400          400  1.17,8A    2100         400   1     0  J. van der Wal                       

 8    D160039  Just Massive                           400          400  1.16,7A    2100         400   1     0  M.F. Rothengatter                

 9    F150006   Fedor du Chef                         525          525  1.18,0A    2100            0   0     0  J. Offeringa      

Nakoersen favoriet(en)

Just Massive
Je t'aime Lobell
On Track Mistress

Nakoersen kanshebber(s)
J.J. Stitch
Hans in de Wood 

Nakoersen outsider(s)

Hero d'Isere 





                    

6                PRIX NNZ (BOKO CHAMPIONS CHALLENGE)                                 21:00   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 17.000. Voor amateurrijders (m/v)                                                      

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    NL150079  Inforgettable                         9.270       9.270  1.15,2A    2100         300   2     0  Y.R. Mollema                         

 2    S120021   Call Him George                  10.253      10.253  1.14,8A    2100         150   1     0  F. Hollander                           

 3    NL110189  Elbert H                               12.235      12.235  1.16,1A    2100         200   1     0  Mw. G. Posthumus              

 4    D150115  Calamintha                          14.238      14.238  1.14,8A    2100         200   1     0  Mw. L. de Vlieger                

 5    NL120237  French Kiss                         14.955      14.955  1.14,1A    2100         300   1     0  Mw. S. Wiedijk                      

 6    BL130016  Diva Divine TF                     15.557      15.557  1.15,5A    2100         100   1     0  J. Terstal                               

 7    NL120112  Freek Schermer                    16.065      16.065  1.15,3A    2100         100   1     0  Mw. S. Stolker                      

 8    NL150044  Ideaal                                  16.605      26.605  1.13,6A    2100         300   1     0  Mw. V.O. Peitz    

Nakoersen favoriet(en)

French Kiss DP
Ideaal
Inforgettable 

Nakoersen kanshebber(s)
Calimintha
Elbert H

Nakoersen outsider(s)

Freek Schemer
Diva Divine
Call Him George




                 

7                PRIX BCM.NL (MERWESTAAL TALENT CHALLENGE)                     21:30   uur

Draverij van meet. Winsom tot € 3.500. (g.l.s.)                                                                        

  Prijzen:  (        1000         400        200      150        120           80  )  + 10 procent fokpremie


 1
    D160008  Just Dream                            1.000       1.000  1.17,3A    2100       1.000   1     1  D.P. Tesselaar                      

 2    D160105  Jacky Crown                         1.300       1.300  1.17,1A    2100         750   1     0  Mw. L.D. Pegram                  

 3    D150117  French Kiss HR                     1.760       1.760  1.15,3A    2100            0   0     0  H. Ebbinge                             

 4    NL150022  Ida Swagerman                      1.840       1.840  1.16,8A    2100         100   1     0  F.W. van der Blonk               

 5    NL160138  Jannie van Tim                      2.090       2.090  1.16,1A    2100         300   1     0  R.T. de Vlieger                      

 6    NL160053  Jo Black                                2.122       3.095  1.15,4A    2100         400   1     0  J. van Rijn                              

 7    NL160064  Jari L Petnic                          2.408       3.085  1.16,5A    2100           50   1     0  G. de Jong                             

 8    D160077  Kia ora                                  3.155       3.155  1.16,0A    2100         300   1     0  H.W. Langeweg jr.   

Nakoersen favoriet(en)

Just Dream DP
Kia Ora 

Nakoersen kanshebber(s)
Jacky Brown
Jannie van Tim
Jo Black DA

Nakoersen outsider(s)

French Kiss BR     DP
Jari L Petnic 








            

90              Kwalificatieproef                                                                             18:00   uur


 1
    F170001   Hooligan Boy                             0             0               2100            0   0     0  J.H. Mieras                            

 2    D160103  Caprioso                                 500             0  1.16,9A    2100            0   0     0  D.P. Tesselaar                       

        

 



 


Veel succes met uw weddenschappen !